رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام، چند وقتى ميشه كه اين كارت گرافيك خيلى كمياب شده. كسى اطلاعى داره كه چرا و به نظر تا كى حل ميشه اين مشكل؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 53
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز با وجود کارتی مثل 970 g1 gigabyte تقاضا برای بقیه 970 ها خیلی کم شده و ارزون شده بودن ایسوز هم از این قاعده مستثنی نبود حالا اومدن عرضه رو کم کردن که قیمتش رو ببرن بالا

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز با وجود کارتی مثل 970 g1 gigabyte تقاضا برای بقیه 970 ها خیلی کم شده و ارزون شده بودن ایسوز هم از این قاعده مستثنی نبود حالا اومدن عرضه رو کم کردن که قیمتش رو ببرن بالا

آخه نسخه ايسوز هم در خوب عمل كردن از نظر صداى فن و حرارت بعد از نسخه msi 970 رده دوم رو داره.

ویرایش شده توسط iMahyar77
لینک به دیدگاه

بد ترین گرافیک asus همین 970 و 980 strix بود.

Review هاى سايتاى خارجى چيزاي ديگه اى ميگن! ;)

لینک به دیدگاه

سایتای خارجی در مورد ایسوس مینویسن:low noise

ولی خود من به شخصه مدار تغذیه گرافیکای ایسوس رو به همه برندها ترجیح میدم

هر وقت میبینین یه قطعه کمیاب میشه یعنی میخوان گرونش کنن قبل عید سی پی یو هم همین وضعیت پیش اومد که گرون شد

لینک به دیدگاه

سایتای خارجی در مورد ایسوس مینویسن:low noise

ولی خود من به شخصه مدار تغذیه گرافیکای ایسوس رو به همه برندها ترجیح میدم

هر وقت میبینین یه قطعه کمیاب میشه یعنی میخوان گرونش کنن قبل عید سی پی یو هم همین وضعیت پیش اومد که گرون شد

اينا دورش كى تموم ميشه؟ من اخراى خرداد ميخوام بخرم منم اسير ميشم يعنى؟ ؛((

لینک به دیدگاه

کارت های R9-280x اسوس رو هم فراموش نکنید که واقعا یک ابرو ریزی بزرگ برای این کمپانی بودن، به نظر بنده هم همچین اش دهن سوزی نیست این مدلی که شما اشاره کردین الان مارک ها و مدل های متنوع و با کیفیت زیادی توی بازار هست که می تونید یکی از اونهارو تهیه کنید

ویرایش شده توسط khashayar68
لینک به دیدگاه

تو عملكرد و خوبى دوم بود و تو قيمت اول! حيف الان نابودش كردن با اين سياست بازى گرون كنى. ببينيم تا ماه ديگه چى ميشه… :(

لینک به دیدگاه

اينا دورش كى تموم ميشه؟ من اخراى خرداد ميخوام بخرم منم اسير ميشم يعنى؟ ؛((

حالا چرا حتما میخواین ایسوس بخرین به زوتک غیر از اون مدل که دو تا فن داره میتونین فکر کنین

لینک به دیدگاه

evga , inno3d , giga ,بعضی مدل های zotac همشون از asus بهتر بودن ... اگه کمیاب هم بشه دوست عزیز خیلی مدل های بهتری هست که برین سراغشون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از نظر قدرت که inno3d , evga ,g1 حرف نداره حالا چرا ایسوس

فقط پول برند میگیره اصلا ارزش نداره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلا 970 تو بازار کم شده دلیلش هم اینه میخوان قیمت رو تا اخر بکشن بالا ! 1400 بود تو پایتخت میدن 1800 !!!

لینک به دیدگاه

من زوتک مدل های amp extreme یا core edition . رو پیشنهاد میدم اون مدل که دو تا فن داره از نظر دما افتضاحه خود من دو هفته پیش خریدم تو لود دما تا 80 میره بعدم که از بازی میای بیرون دما تا چند دقیقه بالا میمونه چون کولینگش کوچیکه فن های کولینگ هم کوچیکن جالبیش اینجاست وقتی دما رو 80 درجس درصد لود فن حدود 50 یا کمتره صدای کمی تولید میکنه زوتک میتونست سرعت فن رو بالاتر قرار بده

به نظر من میتونین مدلایی غیر از ایسوس انتخاب کنین. چیز خاصی ایسوس نداره که حتما صبر کنین تا دوباره اوضاع خوب بشه

لینک به دیدگاه

http://pcmaxhw.com/index.php?route=product/category&path=99_139

به نظرم evga بهترینه یا inno3d تازه اومده

لینک به دیدگاه

با سلام

چند روز پیش بازار بودم

همه به اتفاق میگفتن بیشترین فروش در حتی کلیه قطعات کامپیوتر فروش گرافیک 970 بوده اونم مخصوصا گیگابایت و مخصوصا G1

ایسوس اصلا توی سری 9 درست عمل نکرد و فقط گرونه پول برند میدی و الا در برابر evga , GIGA هیچی نیست

شما هم اگر خوش قیمت تر خواستی برو سمت زوتک

در غیر اینصورت فقط و فقط Gigabyte 970 3x G1

لینک به دیدگاه

من زوتک مدل های amp extreme یا core edition . رو پیشنهاد میدم اون مدل که دو تا فن داره از نظر دما افتضاحه خود من دو هفته پیش خریدم تو لود دما تا 80 میره بعدم که از بازی میای بیرون دما تا چند دقیقه بالا میمونه چون کولینگش کوچیکه فن های کولینگ هم کوچیکن جالبیش اینجاست وقتی دما رو 80 درجس درصد لود فن حدود 50 یا کمتره صدای کمی تولید میکنه زوتک میتونست سرعت فن رو بالاتر قرار بده

به نظر من میتونین مدلایی غیر از ایسوس انتخاب کنین. چیز خاصی ایسوس نداره که حتما صبر کنین تا دوباره اوضاع خوب بشه

من تا 2 ساعت پیش این گرافیک 2 فنه رو داشتم ، دستی فن رو تنظیم میکردم توی 60 درجه دور فن 100% بود ددما توی بازی GTA V آخرین تنظیمات بیشتر از 62 نمیرفت.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

از دوستانی که نظر میدن چند نفرشون 970 ایسوس داشتند تا حالا؟ باهاش کار کردن؟ من که دیروز به دستم رسیده چیز دیگه ای میبینم! دمای لود 67 درجه با دور فنی که اصولا شنیده نمیشه و از 800 دور بالاتر نمیره.

که اگر دستی روی دور حدود 2000 تنظیم بشه که تازه صدایی برابر با کارتی مثل گیگابایت پیدا میکنه دما میاد زیر 55 درجه و همچنان صدای فن خاصی ازش نمیاد.

دمای idle هم که با فن خاموش 30 درجه بیشتر نیست! البته در کیس HAF932

کور کلاک 1550 و مموری 4000 هم که به راحتی میزنه. دیگه نمیدونم منظور دوستان از خوب چی میتونه باشه!

حتی از کم صدا ترین کارتی که تا حالا داشتم (Asus GTX 670 DCUII) هم بی صدا تر و در عین حال خنک تره.

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از دوستانی که نظر میدن چند نفرشون 970 ایسوس داشتند تا حالا؟ باهاش کار کردن؟ من که دیروز به دستم رسیده چیز دیگه ای میبینم! دمای لود 67 درجه با دور فنی که اصولا شنیده نمیشه و از 800 دور بالاتر نمیره.

که اگر دستی روی دور حدود 2000 تنظیم بشه که تازه صدایی برابر با کارتی مثل گیگابایت پیدا میکنه دما میاد زیر 60 درجه و همچنان صدای فن خاصی ازش نمیاد.

دمای idle هم که با فن خاموش 30 درجه بیشتر نیست! البته در کیس HAF932

کور کلاک 1550 و مموری 4000 هم که به راحتی میزنه. دیگه نمیدونم منظور دوستان از خوب چی میتونه باشه!

منم ایسوس داشتم مشکلی نداشت حتی صدای فن هم از G1 کمتر بود

لینک به دیدگاه

من تا 2 ساعت پیش این گرافیک 2 فنه رو داشتم ، دستی فن رو تنظیم میکردم توی 60 درجه دور فن 100% بود ددما توی بازی GTA V آخرین تنظیمات بیشتر از 62 نمیرفت.

داشتین یعنی الان دیگه ندارین?

فروختینش?

ویرایش شده توسط amin-nvidia
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با دور فن 100 درصد که بالای 4000 دور هست باید صدای جالبی داشته باشه!!  =))

لینک به دیدگاه

بد ترین گرافیک asus همین 970 و 980 strix بود.

بهترین و سریعترین  گرافیک980 جهانه چی می گی 

بی تحقیق اظهار نظر نکنید

لینک به دیدگاه

صداش زیاد میشه اذیت کنندس اگه یکمی فن هاش بزرگتر بود خیلی بهتر میشد اگه فن هاش رو از نزدیک دیده باشین خیلی کوچیکه

لینک به دیدگاه

داشتین یعنی الان دیگه ندارین?

فروختینش?

بله دارم G1 میخرم.

توی باز فقط به این دور میرسید که صدای بازی نمیگذاشت حس بشه

بهترین و سریعترین  گرافیک980 جهانه چی می گی 

بی تحقیق اظهار نظر نکنید

کسی در مورد 980 حرفی نزد  ، منظور من مدل Asus اون هم فقط Strix هست. چناچه asus با مدل Matrix Platinum طوفان کرد.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...