رفتن به مطلب

ویدیو: سرقت لپ تاپ در مجتمع کامپیوتر پایتخت تهران‬

Recommended Posts

درود ..
قدیمی هست ..
اینم سهل انگاری صاحب فروشگاه هست .. چند ساله که 99% لپ تاپ ها اسلات LOCK دارن ... که فروشنده میتونه اونارو لاک کنه و مانع این کار بشه ..

شما میتونی با یه سرچ کوچیک (Laptop Physical Lock) ببینی این قفل هارو ... 

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

چه جایی زندگی میکنیم . . . . . .

البته تاریخش گذشته!!!!

لینک به دیدگاه

یه کلیپ بود که خیلی باحال بود . طرف رفت قشنگ گفت اون لپ تاپ رو بیار بعد که فروشنده لپ تاپ رو دستش داد لپ تاپ رو گذاشت زیر بغلش و فرار کرد ، فروشنده هم تا اومده بروه اونور ویترین اون کلی دور شده بود

ویرایش شده توسط mobaraki18
لینک به دیدگاه

چه جالب وایساد انتخاب هم کرد :DDD:D:D:D:D:D:

فک کنم کانفیگ Core i7 رم 8 گیگ انتخاب کرد :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:eek: :eek: :mad:

این آقا رو باید انداخت توی قفس همون مار پیتون بود ملاقات با خزندگان!! پیش اسمیت مارمولک !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دیگه الان همه از این کابل های قفل لبتاب استفاده میکنند 

لینک به دیدگاه

جالب بود.... البته ایشون ادم با استعدادی بود :) و متاسفانه در راه بد استفاده کرده از استعدادش....

لینک به دیدگاه

جالب بود.... البته ایشون ادم با استعدادی بود :) و متاسفانه در راه بد استفاده کرده از استعدادش....

:D  =))

لینک به دیدگاه

خیلی شیک و مجلسی اومد زد زیر بغلش و برد! :eek: :eek:
هیشکی هم نفهمید! :wacko:

لینک به دیدگاه

به نظر من باید با دزدا تو مملکت ما خیلی جدی تر از این برخورد بشه.

اینقدر شل گرفتن که روز به روز داره دزد تو مملکت بیشتر میشه.

الان کسی که ازش دزدی شده بخواد بره شکایت بیشتر اذیت میشه تا خود دزد وقتی که دستگیر میشه!!

سیستم جامعه طوری هست که دارن توش دزد پروری میکنن.شاید چون خیلی از اون بالایی ها خودشون دزدن به خاطر همین با دزدا برخورد نمیشه وگرنه این کارشون توجیه دیگه ای نداره!

لینک به دیدگاه

به نظر من باید با دزدا تو مملکت ما خیلی جدی تر از این برخورد بشه.

اینقدر شل گرفتن که روز به روز داره دزد تو مملکت بیشتر میشه.

الان کسی که ازش دزدی شده بخواد بره شکایت بیشتر اذیت میشه تا خود دزد وقتی که دستگیر میشه!!

سیستم جامعه طوری هست که دارن توش دزد پروری میکنن.شاید چون خیلی از اون بالایی ها خودشون دزدن به خاطر همین با دزدا برخورد نمیشه وگرنه این کارشون توجیه دیگه ای نداره!

مظاهر جان  ويرايش كن تا به ... نرفتي داداشم  .

بنده همينجا اعلام ميكنم اصلا ايشون رو نميشناسم و هرگز دوستي به نام ايشون نداشتم :D .

همه چيز امنو امان است . با تشكر

لینک به دیدگاه

مظاهر جان  ويرايش كن تا به ... نرفتي داداشم  .

بنده همينجا اعلام ميكنم اصلا ايشون رو نميشناسم و هرگز دوستي به نام ايشون نداشتم :D .

همه چيز امنو امان است . با تشكر

خخخ

دلم اینقد از هرچی دزد پره....

2 سال پیش تهران بودم یه تلوزیون ال ای دی فول اچ دی که تازه خریده بودم و چند تا وسیله دیگه رو ازم دزدین.

رفتن شکایت با هزار جور دونده گی و برو بیا اومدن واسم پرونده درست کنن پلیسه میگه بخاطر تلوزیون اومدی شکایت؟؟

طرف ماشینشو دزد زده بعد تو بخاطر تلوزیون اومدی شکایت؟؟

گفتم من دزدو میشناسم شما فقط مامور بهم بدین بریم دستگیرش کنیم.تو شرکت دوربین بود و اگه مامور بهم میدادن میتونستم فیلمای شرکت رو بگیریم و دزدو تو فیلم پیدا میکرویم.

اخرش ماموره گفت باید حکم قاضی باشه تا مامور بدیم بهت.

با 100 جور دوندگیو خرج قاضی رو دیدم قاضی هم حکم داد.

حکمو بردم به پاسگاه پلیسه گفت برو حکمو به شرکت نشون بده اگه فیلمو ندادن برودوباره شکایت کن ما بهت مامور بدیم.

این بود که کلا بی خیال شدم گفتم سگ خورد

دزدم خود ریسس شرکت بود(یکی رو اجیر کرده بود) و محال بود فیلمو تحویل من بده.

هر گز اون صحنه رو یادم نمیره که تو کلانتری من در به در تو افتاب داشتم دنبال تکمیل مدارک میگشتم واسه دیدن قاضی و همزمان دزدا تو کلانتری دست بند به دست تو سایه نشسته بودن داشتن میگفتن و میخندیدن...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وا پس کو فیلمه؟ این که هیچی توش نیست!!!!!! :D

لینک به دیدگاه

چه "کریس دی برگ"ی هم گذاشته!

من یبار دم حراست دانشگا گوشیم زنگ خورد رام ندادن!

"ِامینم" بود البته :دی

هر گز اون صحنه رو یادم نمیره که تو کلانتری من در به در تو افتاب داشتم دنبال تکمیل مدارک میگشتم واسه دیدن قاضی و همزمان دزدا تو کلانتری دست بند به دست تو سایه نشسته بودن داشتن میگفتن و میخندیدن...

واقعا زیبا بود @};-

ویرایش شده توسط pKasra
لینک به دیدگاه

از نظر دین اسلام که خدا حکم میکنه کسی که دزدی میکنه باید انگشتاشو قطع کنند.

هر بار که دزدی میکنه باید یکی از انگشتاشو قطع کنند اگه اینجوری بود کمتر کسی دزدی میکرد یا بهتر بگم جرعت دزدی پیدا نمیکرد.

حالا توی کشورهای دیگه مثل عربستان همینجوریه مثال:

وقتی موقعه نماز میرسه کسی که تو مغازه کار میکنه مغازشو همینجوری ول میکنه و میره نماز و کسی هم جرعت دزدی نداره ولی مغازه دارهای اینجا اصلا جرعت نمیکنند که از مغازهشون بیان بیرون.

مملکت خودمون از نظر دزدی وضعش افتضاحه.

لینک به دیدگاه

توی ایران دزدها بسته به بزرگی و کوچکی کارشون به عنوان تنبیه بهشون پست دولتی میدن تا جای پیشرفت داشته باشن

بقیه ش بماند و دیگه جلوتر نمیریم

ویرایش شده توسط omidvar777
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هر بار که دزدی میکنه باید یکی از انگشتاشو قطع کنند اگه اینجوری بود کمتر کسی دزدی میکرد یا بهتر بگم جرعت دزدی پیدا نمیکرد.

وقتی موقعه نماز میرسه کسی که تو مغازه کار میکنه مغازشو همینجوری ول میکنه و میره نماز و کسی هم جرعت دزدی نداره ولی مغازه دارهای اینجا اصلا جرعت نمیکنند که از مغازهشون بیان بیرون.

هه هه عزیز تو ایران بالادست ها هام .. اره

سازمان اومده دکل شرکت مارو که حدود 30 میلیون تجهیزات داشته رو جمع کرده برده بعد یکماه دیدم همون تجهیزات ما فروخته شده به شرکت دوستم بعد میریم سازمان میگیم تجهیزاتمون میخوایم میگه ضبط شده رفتیم شکایت کردیم فروش مال غیر بعد پرونده میبندند میگن شما خلاف کردید مجوز نداشتید برای اون شهر میگم بابا شما دزدی کردید شما رفتی تجهیزات مارو فروختی این دزدیه !!!!

واقعا که ....

لینک به دیدگاه

دوستان، اگر مسایل مطرح شده خارج از عرف بره، تاپیک رو می بندم.

لینک به دیدگاه

درود

عزيزم شرايط زياد داره !

حتما وقتي كسي دزدي ميكنه يكي از اين شرايطو داره كه كاري به كارش ندارند :

شرایط 16 گانه قطع دست سارقین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

http://www.matboatfars.com/newsThread.aspx?ID=8138

چرا میترسن ؟ چرا خودشون رو مخفی کردند ؟ خداوکیلی کسی که میزنه زیر پایه دار چطوری تو چشم همسر یا بچش نگاه میکنه به بچش میگه من ادم کش هستم ؟ خیلی برام سواله ایا واقعا عذاب وجدان نمیگیره ؟ من یک مورچه رو له میکنم حالم میگیره چه کارا واقعا میبینم داعش ایتا انقدر جنایت میکنند که کاری ندارم ولی ادمی که خونواده داره چطور دلش میاد یک بچه رو با تیر بزنه؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...