رفتن به مطلب

فروش اسپیکر کریتیو مدلgigaworks s750 و هدفون creative Aurvana X-FI

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 73
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اسپیکر خوبیه اما حیف که سابش 8 اینچه و اپتیکال نداره وگرنه ستلایتاش خیلی عالین
من میخواستم ازت بردارم اما بین اس750 و زد5500 مونده بودم که آخر 5500 خریدم به خاطر ووفر 10 اینچ و اپتیکال
کلا این جور جنسا خواب زیاد داره باید عاشقش پیدا بشه و بفهمه چه صدایی داره تا پول پاش بده 90% مردم ما میکرولب و ایکس پی و تی وی ام و .... میخرن !
منم یه زد623 در حد آک گذاشتم واسه فروش فعلا کنار 5500 هست ........
ایشالا که یه مشتری خوب واسه اسپیکر اکازیونت پیدا بشه و فروش بره

لینک به دیدگاه

اسپیکر خوبیه اما حیف که سابش 8 اینچه و اپتیکال نداره وگرنه ستلایتاش خیلی عالین

من میخواستم ازت بردارم اما بین اس750 و زد5500 مونده بودم که آخر 5500 خریدم به خاطر ووفر 10 اینچ و اپتیکال

کلا این جور جنسا خواب زیاد داره باید عاشقش پیدا بشه و بفهمه چه صدایی داره تا پول پاش بده 90% مردم ما میکرولب و ایکس پی و تی وی ام و .... میخرن !

منم یه زد623 در حد آک گذاشتم واسه فروش فعلا کنار 5500 هست ........

ایشالا که یه مشتری خوب واسه اسپیکر اکازیونت پیدا بشه و فروش بره

سلام عزیز

لطف داری

قابلتو نداره

ورودی اپتیکال تا اونجاییکه من میدونم تا 5.1 بیشتر ساپورت نمیکنه،ولی خب سال ساخت این اسپیکر ماله سال 2003 هست و z5500 ماله 2007

چهارسال اختلاف بالاخره کمبودهایی وجود داره

ولی باتوجه به اینکه از تجربیات دیگران استفاده کردم بهم گفتن که فقط از نظر قدرت ساب z5500 قوی تره ولی از نظر ولوم بالا و کیفیت اسپیکر من بهتره

ایشاا.. بهترینها نصیبت بشه

مخلصم

یاعلی

لینک به دیدگاه

سلام عزیز

لطف داری

قابلتو نداره

ورودی اپتیکال تا اونجاییکه من میدونم تا 5.1 بیشتر ساپورت نمیکنه،ولی خب سال ساخت این اسپیکر ماله سال 2003 هست و z5500 ماله 2007

چهارسال اختلاف بالاخره کمبودهایی وجود داره

ولی باتوجه به اینکه از تجربیات دیگران استفاده کردم بهم گفتن که فقط از نظر قدرت ساب z5500 قوی تره ولی از نظر ولوم بالا و کیفیت اسپیکر من بهتره

ایشاا.. بهترینها نصیبت بشه

مخلصم

یاعلی

بله فرمایش صحیح همون سال ساختشون فرق داره و من با کیریتیو کاملا آشنایی دارم الانم کارت صوت اکسترنال xfi sourond 5.1 دارم وصلش کردم به 5500 خدایی یه صدای دیگه میده به آدم...

موفق باشی

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...