رفتن به مطلب

خیزش گرگ سفید-نقد و بررسی بازی برتر سال 2015

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود به اقارضای گل

نقدتون مثل همیشه زیبا وعالی .

مثل این که بازی افت گرافیکی داشته به نظرتون  درسته؟

به تاپیک پچ اجرایی مراجعه کند -نه گرافیک بی نظیره -

لینک به دیدگاه

• ارسال 399
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

بله من هم میگم داشته

قبول دارم الان گرافیکش خیلی خوب هست ولی اصلا با اون چیزی که تا سال پیش نشون میدادن زمین تا آسمون فرق داره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله من هم میگم داشته

قبول دارم الان گرافیکش خیلی خوب هست ولی اصلا با اون چیزی که تا سال پیش نشون میدادن زمین تا آسمون فرق داره.

ATERجان شما چه اصراری داری که این موضو ع رو مرتب  پست میزنی دربارش؟ دوست خوب من ،من که گفتم ماهیت صنعت بازی همینه-حتی عکس های اولیه بازی بزرگ سال DRagon age inquisiton هم با گرافیک موقع عرضه فرق داشتند-واچ داگز هم  همین جور- حتی Project cars و وووووو در  طول این همه سال بازی روی PC وکنسول شاید هزاران بار با خلف وعده سازندگان روبرو بودم خودم به شخصه!شاید شما  یه این موضوع دقت نکردی تا الان

ولی دوست خوب من بازی فقط گرافیک نیست -مهم اینکه یک تیم بازی سازی توانسته از یک کشور نه چندان قوی این بازی رو نه با موتورهای بسیار گران بلکه با موتور خودش بسازه و بازی رو به این سطح برسانه-تمام عناصر بازی در اوج هستن-من در SLI بازی رو روی 4k هم تست خواهم کرد اشاره خواهم نمود-'گرافیک بازی رو خودت که تجربه کردی متوجه خواهی شد من تا الان رقیبان کمی برای ویچر 3 میبینم در بعد گرافیک-

با توجه به  ابعاد محیطی بزرگ تر از اسکاریم!!!! شما از این سطح گرافیک نمی تونید خرده بگیرید چون منطقی نیست -بازی خیلی جهان بزرگی داره خطی که نیست  خواهش میکنم این موضوعات رو در نظر داشته باش واگر من که خودم از همه حساس تر هستم کاهش گرافیکی میدیدم در بازی اشاره میکردم -شما باید ابعاد و عظمت کار رو در نظر داشته باشید -

بازی ویچر بازی سال خواهد بود و برای بازی سال شدن گرافیک مهم نیست -یادت نره بازی journey بازی سال شد یک بازی 2D  پلتفرمر ماجراجویی کلاسیک -دقت کن به این گفته ها

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

فقط منم که دارم همچنان بازی میکنم؟ =))

3 تا اسکرین شات نه چندان جدید اما زیبا از سلاح ها و زره های زیبا(البته توجه داشته باشید عکسها از PNG به Jpg تبدیل شدن و کیفیتشون پایین میاد)

زره undvic یا همچین چیزی

xd37owvbdkqfii7639i8_thumb.jpg

زره خاطره انگیز Order of the flaming Rose

ujfsdl2ghdwycn9f6pna_thumb.jpg

شمشیر خاطره انگیز Iris متلق به olgierd von everec

t9a292qtrzlc0fdw56zs_thumb.jpg

زره Ofieri:

kgf78moaebsvimf74ujy_thumb.jpg

Spoiler Alert

Gaunter O'Dimm _ارباب اینه AKA _ شاید هم شیطان _ یه جورایی مثل شیطان crossroad که مردم روحشون رو بهش میفروشن تا زندگیه خوبی داشته باشن(آرزوهاشون بر آورده بشه) اما بعدش باید بمیرن و روحشون هم به دوزخ بره ، منتها کراسرود دیمن ها معمولا آرزوهارو بصورت استعاری برآورده میکنن و اصطلاحا" آرزو کننده رو Outsmart میکنن .... مثلا اولگیرد یکی از آرزوهاش راه رفتن روی  ماه بود، این آرزو رو به این عنوان کرده بود که غیر ممکن باشه و هیچوقت برآورده نشه تا اینطوری با کامل نشدن آرزوهای سه گانش دیگه جون و روحش رو از دست نده... که Gaunter دعوتش کرد به یه معبد که کفپوشش مثل ماه بود و اون هم روش قدم زد.... هر سه آرزو برآورده شد و موعد صاف کردن بدهی شد.... یا باید بذارید اولگیرد کشته بشه و گانتر هم سرش رو با خودش ببره و بهتون بگه که از همکاری با تو خوشحال شدم و بای! یا اینکه سعی کنید با پیشنهاد یک معامه پرسودتر برای گانتر فریبش بدید تا وقت بیشتری به دست بیارید تا بتونید در بازیه خودش(منظور معماها) شکستش بدید، از این سرزمین بیرونش کنید و اولگرید رو هم نجات بدید...(من معمولا به کمک فایل های سیو تمام حالت ها رو بازی میکنم ، یعنی اگه 2 تا حالت وجود داره با عواقب خاص خودش، هر دو رو انجام میدم به نوبت تا بیشتر سرگرم شده باشم... اما همیهش فقط فایل سیو مربوط به انتخاب اول و واقعیم رو نگه میدارم)

که اینجا ظاهرا داره میگه : 

You are primitive. You think you've defeated me but you are wrong. I can't be killed, I will be back." (Translated from O'Dimm's Elder Speech)

8v2r1w3hx5abgq7rchiw_thumb.jpg

بهترین DLC ممکن برای یک بازی :

52fpkq6i965jvu15gvqf_thumb.jpg

در کنار داستان های عاطفیش شما طراحیه HEIST میکنید(مثل GTA و افراد مورد نظرتون رو استخدام میکنین) ، جهنم رو هم به چشم خودتون می بینید! با شیطان همراه شید یا در مقابلش باستید و در بازیه خودش شکستش بدید...

من گیمر حرفه ای نیستم که تمام بازیها+ DLC هاشون رو بازی کرده باشم اما در بین همونهایی که تجربه کردم این DLC بهترین DLC ای بوده(در بین تمام DLC های بازیهای مختلف که بازی کردم) که اینقدر برام اثرگذار بوده(همون Moving و اینا)...

DLC بعدی هم که Blood and wine هستش هم امیدوارم اینقدر زیبا و اثرگذار باشه

فقط آرزوم اینه که هیچوقت از روی Witcher فیلم ساخته نشه چون به نظرم خرابکاری میشه... سریالی به سبک سریال های HBO یا StarZ ساخته بشه موفق تر میشه تا فیلم

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

فقط منم که دارم همچنان بازی میکنم؟ =))

3 تا اسکرین شات نه چندان جدید اما زیبا از سلاح ها و زره های زیبا(البته توجه داشته باشید عکسها از PNG به Jpg تبدیل شدن و کیفیتشون پایین میاد)

در کنار داستان های عاطفیش شما جهنم رو هم به چشم خودتون می بینید!

سلام

اتفاقا داداش منم دارم بازی میکنم باکلی ماد گرافیکی

عجب شمشیری گرفتیاااا................   این زره اسب رو ازکحا گیر اوردی؟؟

من لول 30 ام تاحالا زره اسب بهم نداده؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

اتفاقا داداش منم دارم بازی میکنم باکلی ماد گرافیکی

عجب شمشیری گرفتیاااا................   این زره اسب رو ازکحا گیر اوردی؟؟

من لول 30 ام تاحالا زره اسب بهم نداده؟

سلام زانیار جان

شمشیر رو بعد از اینکه بتونی Olgierd رو از دست ارباب آینه نجات بدی بهت اهدا میکنه خودِ Olgierd

لول خیلی مهم نیست باید همه جا رو زیر و رو کرده باشی... الان فک کنم لول 63 اینا هستم اما چیزی با لول آنلاک نشده برام..ولی مثل روزای اول همش در حال گشت و گذار و پیدا کردن چیزای تازه ام(با اینکه تمامی مراحل و علامت سوال ها و علامت تعجب ها رو رفتم و به نظر خودم هم همه غارها رو بررسی کردم بازم چیزهای جدید پیدا میکنم)... تا به حال mod خاصی استفاده نکردم به جز یه مدی که نورپردازی رو بهتر میکرد...

در واقع یک زین یا Saddle هست اونی که توی عکس میبینی که به صورت زره در میاد... اسم اینی که توی عکس بالا هست nilfgaardian saddle هستش :

http://static.gosunoob.com/img/1/2015/06/Witcher_3_Nilfgaardian_Horse_Equipment_1.jpg

توی شهری که Bloody baron زندگی میکنه یه فروشنده هست اینو داره برای فروش... توی نقشه crow's perch در Velen

یکی دیگه هم هست به اسم Undvik saddle :

http://static.gosunoob.com/img/1/2015/06/undvik-horse-armor.jpg

که در واقع با اون زره undvik که توی پست قبلی گذاشتم ست میشه و باید از یه آهنگری توی مقر پادشاهی Kaer trolde که توی جزیره skellige هست بخری

ولی واقعا این بازی رو باید با کارتهای قوی بازی کرد تا بشه بهش حسابی جذب شد..من الان 7970 یکی از دوستان دستمه  و وقتی میرم توی بازی زود میام بیرون چون نمیتونم از نهایت گرافیک و زیبایی بازی استفاده کنم و یه جورایی برام شبیه یه بازی معمولی میشه   :D  اما کافیه دوباره یا 980 ام یا 980ti که بعضی وقتا دستمه رو بندازم (اون هم اورکلاک شده و فرکانس فیکس روی 1500مگاهرتز ) تا غرق شم توی بازی و نتونم بیام بیرون

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ویچر 3 فرجام رواساسی گیمر کرد ها - فرجام فردا لباس گرالت میپوشه می افته به جونمون! =))  =))  =))  دیگه اور کمتر  انجام بده بشین یکم بازی کن-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

خب فک کنم عقب ترین فرد ایران تو ویچر 3 من باشم ... من هنوز تو act 1  موندم ... لامصب چه بازیی بوده این همه مدت بهش دست نزدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ویچر 3 فرجام رواساسی گیمر کرد ها - فرجام فردا لباس گرالت میپوشه می افته به جونمون! =))  =))  =))  دیگه اور کمتر  انجام بده بشین یکم بازی کن-  @};-  @};-

آره واقعا.... تا الان 1 تومن گذاشتم کنار واسه محصولات ویچر 3... فیگور و....   جالبه من که اصن ازین کارا خوشم نمیاد میخوام بگیرم  :D  :D

کلا در زمینه ی ویچر 3 ، تپه ی تر و تمیز باقی نذاشتم(literally).... :D

یه سری اسکرین شات از سلاح ها و زره های برترِ بازی که پیدا کردم گرفتم چند وقته.. کم کم اینجا آپ میکنم اگر هم کسی دوست داشت زودتر ببینه میتونم 24 تا عکس رو یکجا براش زیپ کنم بفرستم.. البته احتمالا تعداد زیادیش رو دوستان حرفه ای پیدا کردن

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

دوستان بنده میخوام dlc heart of stone رو نصب کنم ولی ماشالا انقدر آپدیت ها و حجماشون زیاده بخورده گیج کننده شده

ورژن بازی من 1.08 هست لطفا بگین چه آپدیت هایی باید نصب کنم فقط آپدیت هایی که برای این dlc لازم هست چون نمیخوام چیز الکی و اضافه دانلود کنم 

و اینکه اگر لینکه پرسرعتی هم دارین لطف کنید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان بنده میخوام dlc heart of stone رو نصب کنم ولی ماشالا انقدر آپدیت ها و حجماشون زیاده بخورده گیج کننده شده

ورژن بازی من 1.08 هست لطفا بگین چه آپدیت هایی باید نصب کنم فقط آپدیت هایی که برای این dlc لازم هست چون نمیخوام چیز الکی و اضافه دانلود کنم 

و اینکه اگر لینکه پرسرعتی هم دارین لطف کنید ممنون میشم

سلام

آپدیت 1.10 که ماشالله حجم بالایی دار[حدود 10 گیگ اینا] بر روی ورژن های 1.01 الی 1.09 بطور مستقیم نصب میشه و کاملا ضروری و لازمه(پس میتونید بگیرید و نصب کنید و نیاز نیست اول 1.09 رو بگیرید) ، 1.10 رو دانلود کن و نصب کن ، بعدش 1.12 یا 1.11 رو بزن....

نکته : بعضی وقتا آپدیت از 1.11 به 1.12 درست انجام نمیشه به عنوان پیشنهاد به نظرم روی 1.10 که نصب کردی مستقیم 1.12 رو بزن (فکر کنم 450 مگابایته)بعدش هم هارت اف استون رو نصب کن

درکل هارت اف استون به 1.11 نیاز داشت بصورت پایه که اگه ورژنتون 1.12 هم باشه نباید مشکلی پیش بیاد قاعدتا"

اگر 1.12 رو جدا خواستی میتونم برات آپلود کنم اما 1.10 دیگه زیاده حجمش :دی

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

سلام زانیار جان

شمشیر رو بعد از اینکه بتونی Olgierd رو از دست ارباب آینه نجات بدی بهت اهدا میکنه خودِ Olgierd

لول خیلی مهم نیست باید همه جا رو زیر و رو کرده باشی... الان فک کنم لول 63 اینا هستم اما چیزی با لول آنلاک نشده برام..ولی مثل روزای اول همش در حال گشت و گذار و پیدا کردن چیزای تازه ام(با اینکه تمامی مراحل و علامت سوال ها و علامت تعجب ها رو رفتم و به نظر خودم هم همه غارها رو بررسی کردم بازم چیزهای جدید پیدا میکنم)... تا به حال mod خاصی استفاده نکردم به جز یه مدی که نورپردازی رو بهتر میکرد...

در واقع یک زین یا Saddle هست اونی که توی عکس میبینی که به صورت زره در میاد... اسم اینی که توی عکس بالا هست nilfgaardian saddle هستش :

http://static.gosunoob.com/img/1/2015/06/Witcher_3_Nilfgaardian_Horse_Equipment_1.jpg

توی شهری که Bloody baron زندگی میکنه یه فروشنده هست اینو داره برای فروش... توی نقشه crow's perch در Velen

یکی دیگه هم هست به اسم Undvik saddle :

http://static.gosunoob.com/img/1/2015/06/undvik-horse-armor.jpg

که در واقع با اون زره undvik که توی پست قبلی گذاشتم ست میشه و باید از یه آهنگری توی مقر پادشاهی Kaer trolde که توی جزیره skellige هست بخری

ولی واقعا این بازی رو باید با کارتهای قوی بازی کرد تا بشه بهش حسابی جذب شد..من الان 7970 یکی از دوستان دستمه  و وقتی میرم توی بازی زود میام بیرون چون نمیتونم از نهایت گرافیک و زیبایی بازی استفاده کنم و یه جورایی برام شبیه یه بازی معمولی میشه   :D  اما کافیه دوباره یا 980 ام یا 980ti که بعضی وقتا دستمه رو بندازم (اون هم اورکلاک شده و فرکانس فیکس روی 1500مگاهرتز ) تا غرق شم توی بازی و نتونم بیام بیرون

سلام فرجام جان عزیز

منم خیلی مراحل فرعی رو رفتم کلی شمشیرو زره گرفتم ولی واسه اسبش نگرفتم :(

من زرهی که گرفتم ازیکی از اخنگرایه بلادی بارن گرفتم(یه زن و یه مرده کوتوله بود) یه مرحله فرعی بود داستانه قشنگی هم داشت اسمه زرش فکر کنم ویچر باشه

سلاح استیل هم از یه اهنگر دیگه گرفتم اونم یه مرحله بود رفتم گفتم یه شمشیر درستو حسابی بده نامرد چنتا مرحله  دادو منم همشو رد کردم  اخرش رفتم گفت برو یه هفته دیگه بیا ولی بلاخره گرفتم خیلی شمشیره باحالیه

یه مادی هست consumable slot ها رو بیشتر میکنه هرکاری کردم نشد خیلی بدرد میخوره

الان من 4 تا ازون اسلاتا دارم واقعا کمه هرکاری کردم هشتا بشه نشد :mad: :mad:

ولی خدایی عجب بازیه

مراحل فرعیش خیلی قشنگه

داستانه هرکدومش خیلی قشنگه و خیلی روش کار شده

دوستان بازی dying light following خیلی قشنگه اونو هم بگیرن باحاله

شبیه واکینگ دد هستش مخصوصا اونقسمتی که میره تویه خارج شهر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام فرجام جان عزیز

منم خیلی مراحل فرعی رو رفتم کلی شمشیرو زره گرفتم ولی واسه اسبش نگرفتم :(

من زرهی که گرفتم ازیکی از اخنگرایه بلادی بارن گرفتم(یه زن و یه مرده کوتوله بود) یه مرحله فرعی بود داستانه قشنگی هم داشت اسمه زرش فکر کنم ویچر باشه

سلام داداشه گل ،

در کل چند مدل زره ویچر یا ستِ ویچر داریم...cat school.. bear school ...Viper  ...wolf school که مال انواع مختلف فرقه های ویچرهاست..(مثلا یه جا هست به یه ویچر برخورد میکنی و میتونی بکشیش چون آدمه بدی بوده(به اسم گرالت از مردم اخاذی میکرده و ویچر ها رو بدنام میکرده به این ترتیب) اما میتونی ببخشیش و اونم زره مخصوص فرقه خودش رو بهت میده(فکر کنم cat school باشه)_در واقع دیاگرامش رو میده که باید بدی آهنگر بسازه_) اونی که اون کوتولهه و اون دختره برات میسازن فکر میکنم زره wolf school بود اگه درست یادم باشه... دقیقا روبروی همون کوتوله و دختره یه فروشنده هست از اون میتونی اون زین Nilfgaard که میخواستی رو بخری

سلاح استیل هم از یه اهنگر دیگه گرفتم اونم یه مرحله بود رفتم گفتم یه شمشیر درستو حسابی بده نامرد چنتا مرحله  دادو منم همشو رد کردم  اخرش رفتم گفت برو یه هفته دیگه بیا ولی بلاخره گرفتم خیلی شمشیره باحالیه

آره اون شمشیری که hattori بهت میده اسمش blade from the bits هست... هرچقدر لولت بالاتر باشه وقتی که مرحله آخرش رو براش انجام میدی شمشیری که بهت میده لول و قدرتش بالاتره.. من خیلی زود گرفتمش و شمشیر ضعیفی از آب درومد برای زمان حال که توی بازی هستم...بعضی از شمشیر هارو باید هدیه بگیری با انجام دادن مراحل مربوط به حکمرانهای منطقه ای (البته همشون چیزی نمیدن...)... مثلا پادشاه kaer trolde که رئیس تمامی قبایل مختلف Skellige هم هست وقتی ازش میخوای بهت کمک کنه برای جنگ با وایلد هانت بهت شمشیر Glory of the north رو میده...

یه مادی هست consumable slot ها رو بیشتر میکنه هرکاری کردم نشد خیلی بدرد میخوره

الان من 4 تا ازون اسلاتا دارم واقعا کمه هرکاری کردم هشتا بشه نشد :mad: :mad:

من امتحان نکردم هنوز اما سعی میکنم منم یه تلاشی بکنم  :D 

ولی خدایی عجب بازیه

مراحل فرعیش خیلی قشنگه

داستانه هرکدومش خیلی قشنگه و خیلی روش کار شده

دوستان بازی dying light following خیلی قشنگه اونو هم بگیرن باحاله

شبیه واکینگ دد هستش مخصوصا اونقسمتی که میره تویه خارج شهر

من تازه دانلودش کردم از سایت شاتل لند که چندوقت پیش دانلود رو رایگان کرده بود شاتل از اون سایت.... با تمام DLC ها و آپدیت 1.11 اما هنوز شروعش نکردم

اگه کسی دوست داشت میتونه اینو دانلود کنه :

عکسهای اون شمشیرها و زره ها که گفته بودم ، 24 تا عکسه داخل یه فایل rar به حجم 34 مگابایت

https://www.mediafire.com/?q4csf2n5kr0rmy8

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

سلام

آپدیت 1.10 که ماشالله حجم بالایی دار[حدود 10 گیگ اینا] بر روی ورژن های 1.01 الی 1.09 بطور مستقیم نصب میشه و کاملا ضروری و لازمه(پس میتونید بگیرید و نصب کنید و نیاز نیست اول 1.09 رو بگیرید) ، 1.10 رو دانلود کن و نصب کن ، بعدش 1.12 یا 1.11 رو بزن....

نکته : بعضی وقتا آپدیت از 1.11 به 1.12 درست انجام نمیشه به عنوان پیشنهاد به نظرم روی 1.10 که نصب کردی مستقیم 1.12 رو بزن (فکر کنم 450 مگابایته)بعدش هم هارت اف استون رو نصب کن

درکل هارت اف استون به 1.11 نیاز داشت بصورت پایه که اگه ورژنتون 1.12 هم باشه نباید مشکلی پیش بیاد قاعدتا"

اگر 1.12 رو جدا خواستی میتونم برات آپلود کنم اما 1.10 دیگه زیاده حجمش :دی

با تشکر

اشتباه من این بود که 1.07 و 1.08 رو که حجم زیادی هم داشت بیخودی گرفتم با یه راست میرفتم برای 1.10

حالا این dlc ارزش این حجم دانلود رو داره؟ چون زیاد دیدم تعریفاشو خیلی وقت شک دارم دانلود کنم یا نه

لینک به دیدگاه

اگه کسی دوست داشت میتونه اینو دانلود کنه :

عکسهای اون شمشیرها و زره ها که گفته بودم ، 24 تا عکسه داخل یه فایل rar به حجم 34 مگابایت

https://www.mediafire.com/?q4csf2n5kr0rmy8

داداش دانلودش کردم عجب شمشیرایی داریااااا :eek: :eek:

دهنم اب افتاد :crying: :crying:

منم میخوام :crying:

چنتا نقشه گنج داره  (treasure)  برم اونارو بگیرم

خدایش الان حیفم میاد بازی کنم میخوام تویه 4k بازی کنم با تی وی 55 اینچ 4k ال جی :x

(البته الان با الترا و ماد گرافیکی و uber انویدیا روی 1080 بازی میکنم با ال سی دی 40 اینچ)

ویرایش شده توسط zanyar11
لینک به دیدگاه

با تشکر

اشتباه من این بود که 1.07 و 1.08 رو که حجم زیادی هم داشت بیخودی گرفتم با یه راست میرفتم برای 1.10

حالا این dlc ارزش این حجم دانلود رو داره؟ چون زیاد دیدم تعریفاشو خیلی وقت شک دارم دانلود کنم یا نه

دانلود کن عزیز واقعا عالی هست ارزش تک تک مگ هایی که مصرف می کنی رو داره 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشکر

به نظر من که صد درصد ارزش داره اگه علاقمند به این سبک بازی ها باشید

اگر تهران هستید میتونید فایلها رو از من بگیرید

خود 1.10 حدود 10 گیگ هست ، 1.12 هم 500 مگابایت و DLC هارت اف استون هم حدود 5 گیگابایت

داداش دانلودش کردم عجب شمشیرایی داریااااا :eek: :eek:

دهنم اب افتاد :crying: :crying:

منم میخوام :crying:

چنتا نقشه گنج داره  (treasure)  برم اونارو بگیرم

خدایش الان حیفم میاد بازی کنم میخوام تویه 4k بازی کنم با تی وی 55 اینچ 4k ال جی :x

(البته الان با الترا و ماد گرافیکی و uber انویدیا روی 1080 بازی میکنم با ال سی دی 40 اینچ)

گنج هایی هستن که روی نقشه مشخص نیستن و باید از فروشنده ها (چه دوره گرد چه ساکن) تکه های نقشه بخرید تا مکان های جدید هم براتون به شکل علامت سوال مشخص بشه

تازه اونها فقط برتر هاش بودن از نظر من...

مگرنه توی صندوقچه ای که بازی در اختیارم گذاشته اینها رو هم ذخیره کردم :

5cnkg3mud1edmlxkbtmm_thumb.jpg

gr8n825pxll9h33drv3o_thumb.jpg

a7dehoihgu68b2wodufk_thumb.jpg

متاسفانه صندوقچه خیلی دیر اضافه شد و خیلی از سلاح ها و زره ها رو به خاطر سنگینی توی طبیعت رها کردم و دیگه ندیدمشون...

این هم 2 تا اسکرین شات رزولوشن 5K برای کسایی که دوست دارن ببینن که چطوری میشه توی این رزولوشن ها(البته با مد گرافیکی بهتر هم میشه)... با حجم روی هم 30 مگابایت:

http://www.mediafire.com/download/ivc09gqtcrtf75d/witcher_3_Screenshots.rar

معمولا اسکرین شاتهایی رو که خودم میگیرم و به نظرم زیبا هستن برای بک گراند ویندوز استفاده میکنم تا همیشه احساس کنم تو بازی هستم :|  =))

لینک به دیدگاه

دوستان بنده در نصب یک mod اشتباهی کردم که باعث شد تعدادی از فایل ها جایگزین بشن و بازی دیگه اجرا نمیشه  :mad:

اگر لطف کنین در این آدرس Witcher 3 - The Wild Hunt\content فایل های موجود که دقیقا نمیدونم اسمشون چی بود رو برام آپلود کنین 9999 بار ممنون میشم

حجم فایل ها زیاد نبود 

فایل های با type : bundle , cache ,store , stamp بود فکر میکنم

@};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام داداش

فولدر کانتنت خودش 31 گیگه واسه من و داخلش هم اینه :

t75xmzxn6s7lfshgtkt_thumb.jpg

محتویات کدوم فولدر رو میخوای؟ یا همون دو تا فایل تهه لیست؟

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

سلام داداش

فولدر کانتنت خودش 31 گیگه واسه من و داخلش هم اینه :

t75xmzxn6s7lfshgtkt_thumb.jpg

محتویات کدوم فولدر رو میخوای؟ یا همون دو تا فایل تهه لیست؟

اره همون 2تا فایل آخر

ممنون 

ویرایش شده توسط mitternacht
لینک به دیدگاه

دوستان لطفا یه لینکی بدین که بهترین و بروزترین نسخه بدون مشکلش رو بشه دانلود کرد و راحت نصب و اجرا بشه :crying:  :wacko:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اره همون 2تا فایل آخر

ممنون 

خدمت شما :

http://shatelland.com/upload/files/c31e0359-3889-4b56-8188-a8e6cf078b44

دوستان لطفا یه لینکی بدین که بهترین و بروزترین نسخه بدون مشکلش رو بشه دانلود کرد و راحت نصب و اجرا بشه :crying:  :wacko:

سلام

اگه پیدا کردم بهتون لینک میدم... اما معمولا بیس و آپدیت های جدید و DLC ها جداست مگه اینکه بتونید در تورنت پیدا کنین

لینک به دیدگاه

خیلی خیلی ممنون درست شد 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان

من برای ساخت Ursine Chest Armor مستر کرفت نیاز به monster carapace دارم . با جست و جو در اینترنت هم به نتیجه ای نرسیدم چند نفر گفته بودن باید wyvern hide پیدا کنید که متاسفانه اونم نتونستم پیدا کنم یعنی هر چی اژدها گشتم همچین چیزی نداشتن

آدرسی چیزی برای یافتن monster carapace دارید؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی خیلی ممنون درست شد 

ای ول  @};-

سلام دوستان

من برای ساخت Ursine Chest Armor مستر کرفت نیاز به monster carapace دارم . با جست و جو در اینترنت هم به نتیجه ای نرسیدم چند نفر گفته بودن باید wyvern hide پیدا کنید که متاسفانه اونم نتونستم پیدا کنم یعنی هر چی اژدها گشتم همچین چیزی نداشتن

آدرسی چیزی برای یافتن monster carapace دارید؟

مجید جان یه عکس ازش میفرستی برام؟ از اون ایتمی که نیازه ، شاید بشه از تجزیه یه چیزه دیگه ای اون ماده اولیه رو تهیه کرد

According to other sources, you can also purchase it at high level armorsmiths, though I have not seen that.

You can convert these items into monster carapace:

• Basilisk Hide
  • Forktail Hide
  • Wyvern Hide

forktail توی kaer morhen زیاد بود اوایل بازی و بیشتر از wyvern هست فراوانیش

در کل حواست به آسمون باشه همشه در طول گشت و گذار..از velen گرفته تا skellige معمولا یه نیم ساعت بچرخی جاهای خالی از سکنه یکی از این 3 تای بالایی رو ممکنه بتونی پیدا کنی... (بیشتر علامت سوال ها هم که گنج پنهان و محافظت شده هستند هم بینشون از اینا پیدا میشه که دارن محافظت میکنن از گنج)تفاوت ظاهری این 3 تا نوع هم مهم نیست اینجا چون هر سه تاش اوکی هست ، فقط حواست باشه که با Griffin اشتباه نگیری چون اون هم پرواز میکنه مثل اونها... البته یه نوع دیگه هم بود اسمش الان یادم نیست

خودِ این monster carapace داخل آیتم هایی که از این جانوران برداشت میکنی نیست و در واقع hide اشون رو باید تبدیل کنی به monster carapace

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...