رفتن به مطلب

خیزش گرگ سفید-نقد و بررسی بازی برتر سال 2015

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

قبلاً هم گفتم ربطی به آپدیت خاصی نداره ، این بازی باگ خورش ملسه ! =))

نه انصافا من پارسال باگی ندیدم. خیلی بازی بهینه بود. برا خودمم عجیب بود بازی با این حجم جزئیات بی باگ باشه. 

اکثرا آدپیت ها خراب میکنه کارو. همیشه اینطور بوده. من تا حالا ندیدم اپدیتی مثلا نرخ فریم رو ببره بالا یا بازی روون تر بشه. همیشه پشیمون شده ام از اپدیت. ولی دیگه استیم حرف گوش نمیده 

لینک به دیدگاه

• ارسال 399
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اقا یه سوال  کسی  حجم دقیق blood and wine و hearts of stone رو میدونه؟ یا یادشه؟

مورد اول 35 گیگ  :wacko:  و دوم 10 گیگ !

چه خبره؟ از خود گیم بیشتره !!!!!!

ویرایش شده توسط Jang Yi Jin
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قبلاً هم گفتم ربطی به آپدیت خاصی نداره ، این بازی باگ خورش ملسه ! =))

من کلا 2 تا باگ دیدم که یکیش رو هوا راه میرفت ، تو تاپیک عکسهای خنده دار از بازی ها گذاشتم

یکیش هم یه گرگ بود باید میکشتیش که نمیمرد

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

من کلا 2 تا باگ دیدم که یکیش رو هوا راه میرفت ، تو تاپیک عکسهای خنده دار از بازی ها گذاشتم

رو هوا که اره منم دیدم ولی گرگ رو باید بری lift curse بکنی تا بمیره ! وقتی یه بار کشتیش از غار میره. تو غار بگرد یه اسکلت هس توش کلید هس وردار برو یه جا تو باغ هس درشو وا کن برو توش سفرنامه اون مرتیکه گرگه رو نوشته اونو که بخونی بهت میگه بری کجا و ... 

اخرش می تونی طرفو بکشی یا زنده بذار یبمونه که من کشتمش به خاطر کارای زشتی که انجام داده بود  :D

ویرایش شده توسط Jang Yi Jin
لینک به دیدگاه

برای همه به یه شکل نیست ، برای من این دو مورد که شما گفتید اتفاق نیافتاده است .

missing son و phantom of elderberg

برای من مشکل پیدا کرده بود .

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

اقا یه سوال  کسی  حجم دقیق blood and wine و hearts of stone رو میدونه؟ یا یادشه؟

مورد اول 35 گیگ  :wacko:  و دوم 10 گیگ !

چه خبره؟ از خود گیم بیشتره !!!!!!

امکان نداره !

برای نسخه gog حجم دی ال سی قلب سنگی 4.7 گیگابایت بود و دی ال سی خون و شراب هم حدود 7.8 گیگابایت حجم داشت .

لینک به دیدگاه

امکان نداره !

برای نسخه gog حجم دی ال سی قلب سنگی 4.7 گیگابایت بود و دی ال سی خون و شراب هم حدود 7.8 گیگابایت حجم داشت .

برا استیم که تو سایتش اینطوری نوشته ! 

http://store.steampowered.com/app/378648/

لینک به دیدگاه

برا استیم که تو سایتش اینطوری نوشته ! 

http://store.steampowered.com/app/378648/

نه ، این کل بازی هستش به همراه دی ال سی .

لینک به دیدگاه

نه ، این کل بازی هستش به همراه دی ال سی .

درسته نسخه هارت استون 2گیگ و خورده ای و اون یکی هم حدود 8 گیگ هس. ولی این 35 رو نمی فهمم ! چون خود گیم من یادمه 32 گیگ دانلود کرده بودم ! 

تازه شما تو استیم بری به صفحه فروش هارت استون میبینی نوشته 10 گیگ. اصن معلوم نیس کی به کیه

لینک به دیدگاه

درسته نسخه هارت استون 2گیگ و خورده ای و اون یکی هم حدود 8 گیگ هس. ولی این 35 رو نمی فهمم ! چون خود گیم من یادمه 32 گیگ دانلود کرده بودم !

تازه شما تو استیم بری به صفحه فروش هارت استون میبینی نوشته 10 گیگ. اصن معلوم نیس کی به کیه

به خاطر همیننه از نسخه های کرکی استفاده می کنم ! جدا از شوخی به نظرم بهتر بود نسخه gog را تهیه می کردید .

لینک به دیدگاه

یه سوال لول دیگه بیشتر از صد نمیشه؟

نه دوست گرمی لول 100 آخرین حد لول در این بازی هستش . البته اگر آپدیت 1.21 را نصب کنید وگرنه آخرین لول 70 هستش .

لینک به دیدگاه

من نمی فهمم ! اخه چجوری تا لول 100 میرین؟ 100 که هیچ تا 40  که هیچ تا 34 برم کافیه ! لباسا رو بتونم بپوشم  .....البته بدون استفاده از کد تقلب

لینک به دیدگاه

من نمی فهمم ! اخه چجوری تا لول 100 میرین؟ 100 که هیچ تا 40  که هیچ تا 34 برم کافیه ! لباسا رو بتونم بپوشم  .....البته بدون استفاده از کد تقلب

اون دفعه برای شما توضیح دادم ، لازم به استفاده از Debug Console نیست . کافیه در مبارزات و انجام مراحل هوشمند باشید تا به این لول دست پیدا کنید . البته برای بدست آوردن تمام لباس های موجود در بازی لول شما باید بالای 50 باشد .

لینک به دیدگاه

اون دفعه برای شما توضیح دادم ، لازم به استفاده از Debug Console نیست . کافیه در مبارزات و انجام مراحل هوشمند باشید تا به این لول دست پیدا کنید . البته برای بدست آوردن تمام لباس های موجود در بازی لول شما باید بالای 50 باشد .

بابا چقد هوشمند باشیم ! از روغن هااستفاده میکنم از بمب ها بالا بردین سختی مراحل . رفتن تمامی مراحل جانبی و حتی همه علامت سوال ها هر چی بگی انجام میدم فقط این کارتارو بلد نیستم و مراحل مربوط به اونا مونده باز زیاد فک نکنم فرقی کنه .از 26 که الان هستم و یه قدم موندم برسم به سیری چقد میخواست فرق بکنه؟ خودشم هر 10 تا لول  500 تا بیشتر میخواد برا بالابردن لول. 

لینک به دیدگاه

بابا چقد هوشمند باشیم ! از روغن هااستفاده میکنم از بمب ها بالا بردین سختی مراحل . رفتن تمامی مراحل جانبی و حتی همه علامت سوال ها هر چی بگی انجام میدم فقط این کارتارو بلد نیستم و مراحل مربوط به اونا مونده باز زیاد فک نکنم فرقی کنه .از 26 که الان هستم و یه قدم موندم برسم به سیری چقد میخواست فرق بکنه؟ خودشم هر 10 تا لول  500 تا بیشتر میخواد برا بالابردن لول. 

شما وقتی اسکیل های قسمت character را تماماً کامل کنی و استفاده کنی ، تأثیرش را متوجه خواهی شد . برای مثال از اسکیل های Axii Sign را کامل کنی و استفاده کنی ، برای مثال در مرحله هایی که چند تا گزینه پیش روی شما میزاره شما میتونید بدون درگیری با جادو کردن ذهن طرف مقابل مرحله را با موفقیت به اتمام برسانید .

لینک به دیدگاه

شما وقتی اسکیل های قسمت character را تماماً کامل کنی و استفاده کنی ، تأثیرش را متوجه خواهی شد . برای مثال از اسکیل های Axii Sign را کامل کنی و استفاده کنی ، برای مثال در مرحله هایی که چند تا گزینه پیش روی شما میزاره شما میتونید بدون درگیری با جادو کردن ذهن طرف مقابل مرحله را با موفقیت به اتمام برسانید .

تمامی اسکیل ها رو باز هم کنیم نمی تونیم که همشو به کارببریم. چنتا خانه بیشتر نیس برا این همه اسکیل :(   باور می کنی هر چی که امکانش بوده من با جادو انجامش دادم؟ بله کلی هم experience میده ولی باز نمیشه اینقد اورد بالا. خود شما گفتی با نیو گیم پلاس اومدم درسته؟ خو اون یه حرف دیگه س. ولی اینا قاعدتا باید یه راهی برا اوردن اینقد لول رو میذاشتن. یا این که لول لباس ها رو میاوردن پایین

لینک به دیدگاه

یک Easter Egg  بسیار جالب از ویتچر 3 :

http://s7.picofile.com/file/8257819718/The_Witcher_3_Blood_and_Wine_Easter_Egg_CDProjekt_TEAM_Painting.mp4.html

با استفاده از ماد free camera یا debug console در حالت free camera در بالای کوه های شهر توسان نقاشی جالبی انتظار شما را می کشد ! در حالت معمولی هرگز نمی توانید این صحنه را مشاهده کنید . این نقاشی حاوی عکسی از تیم توسعه دهنده این بازی هستش که در بالای کوه پنهان شده است .

لینک به دیدگاه

چقدر این دو نفر بهم میان ! 

حیف که یکیشون به خون اون یکی تشنه است .

hgnl_cirilla_and_eredin_the_witcher_by_v

5ogd_cirilla_and_eredin_the_witcher_by_v

لینک به دیدگاه

اینم چند تا عکس از داخل بازی :

17k0_witcher3_2016-06-28_19-57-49-51.jpg

k77_witcher3_2016-06-28_19-55-43-53.jpg

1itj_witcher3_2016-06-28_19-55-54-91.jpg

الان یه سوال فنی ، این که داخل آتنیش ایستاده چیزیش نمیشه ؟!  :D  :laughing:

یا اونی که رو هوا ایستاده چی ؟!

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

یک سوال؟ محمد علی جان به نظرت بعد از بازی کردن نسخه 3 ،میشه از نسخه 2  لذت برد؟ بنده 1 و 2 رو بازی نکردم یعنی خوشم نیومد اون زمان!

@};- @};-

لینک به دیدگاه

یک سوال؟ محمد علی جان به نظرت بعد از بازی کردن نسخه 3 ،میشه از نسخه 2 لذت برد؟ بنده 1 و 2 رو بازی نکردم یعنی خوشم نیومد اون زمان!

@};- @};-

درود .

بله میشه لذت برد چون زیاد دخلی به هم ندارن آنچنان . به غیر از شخصیت های موجود در بازی داستان بازی کاملا" متفاوت هستش .

منم اول نسخه 3 را بازی کردم بعد رفتم سراغ 1و2 . در واقع در نسخه سوم پخته ترین گرالت را بازی می کنیم با سن 100 سال ! میدونی که ویتچر ها و جادوگر ها مثل آدم های معمولی پیر نمیشن .

لینک به دیدگاه

دوستان آپدیت 1.23 برای این بازی منتشر شد .

سی دی پراجکت طی خبری اعلام کرد پیرامون مشکلات و باگ های ریز و درشت گزارش شده آپدیت 1.23 را برای رفع مشکلات بازی ارائه دادیم .

البته این پچ فعلا" برای کنسول PS4 ارائه شده و برای نسخه PC و X1 به زودی در دسترس خواهد بود .

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

سلام تو نقشه velen یه کمپ بزرگ تو قسمت پایین سمت راست صفحه هست میشه واردش شد؟

لینک به دیدگاه

سلام تو نقشه velen یه کمپ بزرگ تو قسمت پایین سمت راست صفحه هست میشه واردش شد؟

اره میشه ... اونجا یک کمپ سربازهای nilfguard هستش و فک کنم یک contract هم اونجا میتونی بگیری

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...