رفتن به مطلب

خیزش گرگ سفید-نقد و بررسی بازی برتر سال 2015

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

آقا یه سوال

این runewright که از ofieri اوردن به درد میخوره؟ ارزش داره برا بخش advanced   یارو 10000 پول بدم؟ والا اونایی که گذاشته بود زیاد چنگی به دل نمیزد !

پ.ن: تو این هارت اف استون دو تا چیز جدید هس که واقعا رو اعصابه:

1. fallen knights که به زور میمیرن و همیشه هم یکی دو نفر دارن که تیرکمون از دور میندازه و این تیرکمون از دور اعصابمو خط خطی میکنه و همیشه هم یکی دو نفر هس که دستش از چماقای گنده داره وقتی یه دونه میزنه گرالت پرت میشه  ~x(  ~x(  اصلا هروخ با این روبرو میشم کلی اعصابم بهم میریزه ( عوضش منم igni رو تا اخر اپدیت کردم هی می سوزونمشون  :laughing:  آی حال میده ! مثل مدکینگ تو گیم اف ترونز وقتی چنتا ضربه میخورم بعد فرصت پیش میاد چند نفرشونو می سوزونم داد میزنم burn them all !

2.عنکبوتای جدید که سیاه رنگن. خیلی ..کشن  :(  میان میزنن بعد میرن عقب هر چقدر میری باز میره عقب لاکردار ~x(  باید وایستی تور بندازه بگیرتت یا این که شانسی بزنی .

لینک به دیدگاه

• ارسال 399
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

آقا یه سوال

این runewright که از ofieri اوردن به درد میخوره؟ ارزش داره برا بخش advanced   یارو 10000 پول بدم؟ والا اونایی که گذاشته بود زیاد چنگی به دل نمیزد !

پ.ن: تو این هارت اف استون دو تا چیز جدید هس که واقعا رو اعصابه:

1. fallen knights که به زور میمیرن و همیشه هم یکی دو نفر دارن که تیرکمون از دور میندازه و این تیرکمون از دور اعصابمو خط خطی میکنه و همیشه هم یکی دو نفر هس که دستش از چماقای گنده داره وقتی یه دونه میزنه گرالت پرت میشه  ~x(  ~x(  اصلا هروخ با این روبرو میشم کلی اعصابم بهم میریزه ( عوضش منم igni رو تا اخر اپدیت کردم هی می سوزونمشون  :laughing:  آی حال میده ! مثل مدکینگ تو گیم اف ترونز وقتی چنتا ضربه میخورم بعد فرصت پیش میاد چند نفرشونو می سوزونم داد میزنم burn them all !

2.عنکبوتای جدید که سیاه رنگن. خیلی ..کشن  :(  میان میزنن بعد میرن عقب هر چقدر میری باز میره عقب لاکردار ~x(  باید وایستی تور بندازه بگیرتت یا این که شانسی بزنی .

بله ، اگر هزینه اش را داشته باشی ارزش داره . بعداً میتونی اسلحه ها و لباس ها را ارتقا بدی . میتونی سوکت اظافی به لباس ها و شمشیر هایی که سوکت ندارن اضافه کنی .

لینک به دیدگاه

نسخه GOTY بازی ویتچر 3 در 26 آگوست سال جاری میلادی عرضه خواهد شد ! این نسخه شامل تمامی آپدیت ها ، و دو دی ال سی قلب سنگی - خون و شراب خواهد بود .

همچنین تمامی آرت ورک ها و موسیقی اورجینال بازی در آن گنجانده شده است . قبلاً اعلام شده بود که نسخه  Game of the Year edition برای این بازی عرضه نخواهد شد اما با اعلام رسمی سازنگان این بازی این شک کاملاً از بین رفته و میتوانید منتظر نسخه کامل این بازی باشید .

منبع

@};-

لینک به دیدگاه

یه سوال . جواهرآلات رو به کی بفروشیم بیشترین پول رو میده؟ merchant?

لینک به دیدگاه

یه سوال . جواهرآلات رو به کی بفروشیم بیشترین پول رو میده؟ merchant?

کلاً سیستم خرید و فروش بازی ویتچر 3 مثل فروشنده ها تو ایرانه !!  :D  :laughing:

گرون میخری باید مفت بفروشی !! :D  به آهنگرا هم بفروشی پول خوبی تحویل میدن .

لینک به دیدگاه

سلام

من توی Blood and Wine رسیدم جای Detalaff و فکر کنم آخرین باس فایت بازی باشه

حالا من وقتی میخوام باهاش مبارزه کنم، یک بخش هم میاد که مینویسه prepare for Fight.

من نه Vampire oil دارم، نه Black Blood و حتی غذا هم ندارم

وضعیت شهر رو هم میدونید که چطوره. همه مغازه ها تعطیل اند و Fast Travel هم نمیشه کرد

الان چیکار کنم؟ باس فایت هم توی فاز سومش خیلی میره روی اعصاب حتما باید غذا داشته باشم

پ‌ ن: اسم غول رو با سفید نوشتم دوبار کلیک کنید معلوم میشه

لینک به دیدگاه

سلام

من توی Blood and Wine رسیدم جای Detalaff و فکر کنم آخرین باس فایت بازی باشه

حالا من وقتی میخوام باهاش مبارزه کنم، یک بخش هم میاد که مینویسه prepare for Fight.

من نه Vampire oil دارم، نه Black Blood و حتی غذا هم ندارم

وضعیت شهر رو هم میدونید که چطوره. همه مغازه ها تعطیل اند و Fast Travel هم نمیشه کرد

الان چیکار کنم؟ باس فایت هم توی فاز سومش خیلی میره روی اعصاب حتما باید غذا داشته باشم

پ‌ ن: اسم غول رو با سفید نوشتم دوبار کلیک کنید معلوم میشه

درود

چرا نمیشه Fast Travel کرد؟

از ترینر هم میتونید استفاده کنید

لینک به دیدگاه

درود

چرا نمیشه Fast Travel کرد؟

از ترینر هم میتونید استفاده کنید

دیگه بدون هیچ غذا و چیزی کشتمش. خیلی هم سخت نبود باید قلقش دستت میومد

غول های HOS خیلی سخت تر بودند

لینک به دیدگاه

درود دوستان .

اینم چند تا عکس از بازی :

در حال شنا ! :دی

post-18367-0-33377800-1468132573_thumb.jpg

post-18367-0-08613500-1468132583_thumb.jpg

بعد از اون درحال دو صبحگاهی :  :D

post-18367-0-64326300-1468132641_thumb.jpg

post-18367-0-86724200-1468132654_thumb.jpg

بعد هم لباس پوشید رفت شکار ! :دی  :D  =))

post-18367-0-79953000-1468132738_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

خب من امروز Blood and Wine رو کامل کردم و یکی دوتا از مراحلش هم رفتم

متاسفانه پایان بد بازی نصیب ما شد ولی خیلی هم بد نشد چون آخر بازی یک سورپرایز داشتم

توی HOS هم بهترین پایان و توی بازی اصلی هم با اینکه می گفتند بهترین پایانش اینه که Ciri پادشاه بشه ولی من دوست داشتم ویچر بشه که شد

در کل خیلی بازی قشنگی بود و الان هم دارم مراحل فرعیشو میرم

توی بازی نمینویسه که تاحالا چقدر بازی کردی؟ مثل Dark Souls III؟

لینک به دیدگاه

خب من امروز Blood and Wine رو کامل کردم و یکی دوتا از مراحلش هم رفتم

متاسفانه پایان بد بازی نصیب ما شد ولی خیلی هم بد نشد چون آخر بازی یک سورپرایز داشتم

توی HOS هم بهترین پایان و توی بازی اصلی هم با اینکه می گفتند بهترین پایانش اینه که Ciri پادشاه بشه ولی من دوست داشتم ویچر بشه که شد

در کل خیلی بازی قشنگی بود و الان هم دارم مراحل فرعیشو میرم

توی بازی نمینویسه که تاحالا چقدر بازی کردی؟ مثل Dark Souls III؟

چرا در قسمت inventory دکمه C را بزنید در گوشه سمت راست پایین مینویسه چه قدر بازی کردید .

لینک به دیدگاه

دوستان ربطی به تاپیک نداره....

خواستم بگم هرکی rise of tomb raider رو بازی کرده که هیچ ولی کسایی که شک دارن این بازی عالی هست یا نه باید بگم یه شاهکاره...

در حدی که من بعد از تموم کردن بخش داستانی تصمیم گرفتم بازی رو 100% کنم! ( کاری که با ویچر به او عظمتش نکردم)

چقدر که این بازی معرکه است!

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

خطر اسپویل !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   اونایی که بسته الحاقی blood & wine رو بازی نکردن ادامه رو نخونن

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

بالاخره تموم کردم. !  من بین انتخاب کشتن دتلف و بردن سیانا پیش دتلف، کشتن دلتف رو انتخاب کردم و در نهایت انا توسط خواهرش کشته شد. حالا سوالم اینه که اگه برعکس عمل میکردم باز آنا میمرد؟ چه اتفاقی می افتاد؟؟؟؟

یه سوال دیگه هم دارم من قبلا هم تریس و هم ین رو انتخاب کرده بودم خودم عمدا این کارو کردم و اخر سر هم دیدم که هیشکودوم پیش گرالت نموندن. اخر این بسته سیری میاد. سوالم اینه که اگه تریس یا ین رو انتخاب میکردم اونوخ باز سیری میومد یا این که اون خانمی که انتخاب کردم میاد؟؟!!

لینک به دیدگاه

خطر اسپویل !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   اونایی که بسته الحاقی blood & wine رو بازی نکردن ادامه رو نخونن

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

بالاخره تموم کردم. !  من بین انتخاب کشتن دتلف و بردن سیانا پیش دتلف، کشتن دلتف رو انتخاب کردم و در نهایت انا توسط خواهرش کشته شد. حالا سوالم اینه که اگه برعکس عمل میکردم باز آنا میمرد؟ چه اتفاقی می افتاد؟؟؟؟

یه سوال دیگه هم دارم من قبلا هم تریس و هم ین رو انتخاب کرده بودم خودم عمدا این کارو کردم و اخر سر هم دیدم که هیشکودوم پیش گرالت نموندن. اخر این بسته سیری میاد. سوالم اینه که اگه تریس یا ین رو انتخاب میکردم اونوخ باز سیری میومد یا این که اون خانمی که انتخاب کردم میاد؟؟!!

اگر قبل از مراسم با سیانا در مورد بخشیدن خواهرش صحبت نکنی ومتقاعدش نکنی جفتشون در هر صورت میمیرن . باید طوری با سیانا صحبت کنی تا ناراحت نشه . در یکی از پست های همین تاپیک راهنمایی کرده بودم .

اگر خواستی دیالوگ های قبل از مراسم تقدیر و بعدش را بزار تا بگم کدوم گزینه را باید بزنی .

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

اگر قبل از مراسم با سیانا در مورد بخشیدن خواهرش صحبت نکنی ومتقاعدش نکنی جفتشون در هر صورت میمیرن . باید طوری با سیانا صحبت کنی تا ناراحت نشه . در یکی از پست های همین تاپیک راهنمایی کرده بودم .

اگر خواستی دیالوگ های قبل از مراسم تقدیر و بعدش را بزار تا بگم کدوم گزینه را باید بزنی .

از قضا قبل تقدیر رفتم پیشش و باهاش حرف زدم و یه جوری بهش حق دادم ! یعنی نکوبیدمش ولی باز کشتتش. همه جوره انتخاب کردم حتی قبل مجازات خواهرش بهش گفتم که خواهرت میخواست بکشتت ولی باز کشته شد. اون چی بود می گفتین گرالت میره زندان؟؟؟؟ در چه صورتی؟

لینک به دیدگاه

از قضا قبل تقدیر رفتم پیشش و باهاش حرف زدم و یه جوری بهش حق دادم ! یعنی نکوبیدمش ولی باز کشتتش. همه جوره انتخاب کردم حتی قبل مجازات خواهرش بهش گفتم که خواهرت میخواست بکشتت ولی باز کشته شد. اون چی بود می گفتین گرالت میره زندان؟؟؟؟ در چه صورتی؟

مراحل مربوط به orianna و Elder Seen رو انجام دادی؟

لینک به دیدگاه

ببین اگر سیانا را راضی کنی تا خواهرش را ببخشه هیچکدوم کشته نمیشن و بهترین پایان بازی را کسب میکنی . تنها در صورتی گرالت به زندان میره که در محله Beyond Hill and Dale اون روبان متعلق به سیانا را از دختر بچه دست فروش بخری ، اگر از این کار امتنا کنی بعد از اینکه به دیدن ددلاف بری اون سیانا را با یک ضربه میکشه و بعد از اون دو انتخاب داری : اجازه بدی ددلاف بره یا اونو بکشی . در هر صورت زندان میره و دندلاین به آناهنریتا خواهش میکنه تا آزادت کنن .

مراحل مربوط به orianna و Elder Seen رو انجام دادی؟

درود.

لازم نیست و اصلاً ربطی به این مراحل نداره . مهم ترین کار انتخاب دیالوگ صحیح هستش . درضمن اگر میخواهید زنده بمونه سعی کنید اطلاعاتی از قربانی پنجم به نگهبانان ندید .

لینک به دیدگاه

ببین اگر سیانا را راضی کنی تا خواهرش را ببخشه هیچکدوم کشته نمیشن و بهترین پایان بازی را کسب میکنی . تنها در صورتی گرالت به زندان میره که در محله Beyond Hill and Dale اون روبان متعلق به سیانا را از دختر بچه دست فروش بخری ، اگر از این کار امتنا کنی بعد از اینکه به دیدن ددلاف بری اون سیانا را با یک ضربه میکشه و بعد از اون دو انتخاب داری : اجازه بدی ددلاف بره یا اونو بکشی . در هر صورت زندان میره و دندلاین به آناهنریتا خواهش میکنه تا آزادت کنن .

درود.

لازم نیست و اصلاً ربطی به این مراحل نداره . مهم ترین کار انتخاب دیالوگ صحیح هستش . درضمن اگر میخواهید زنده بمونه سعی کنید اطلاعاتی از قربانی پنجم به نگهبانان ندید .

والا اون مرحله ای که روبان باشه یادم نیس! باشه ببینم چی میشه مرسی
لینک به دیدگاه

هیچ جوره نمیشه زنده نگهش داشت. اینطور که من تو سایتای خارجی خوندم برای این که بشه زنده نگهشون داشت باید من درابتدا گزینه رفتن به دنبال سیانا رو انتخاب میکردم نه کشتن دتلف . بنابراین اون گزینه که به سیانا میگه guess her true motives رو ندارم. 

مرجله Beyond Hill and Dale هم وقتی میاد که برم سیانا رو ازاد کنم دیگه ها؟ تو یوتیوب دیدم مخصوصا قسمت مبارزه با wicked witch . این مرحله رو من تجربه نکردم  :(  عوضش اونایی که نرفتن سراغ unseen elder نمی دونن چیا بود تو اون غار  :cool: 

لینک به دیدگاه

هیچ جوره نمیشه زنده نگهش داشت. اینطور که من تو سایتای خارجی خوندم برای این که بشه زنده نگهشون داشت باید من درابتدا گزینه رفتن به دنبال سیانا رو انتخاب میکردم نه کشتن دتلف . بنابراین اون گزینه که به سیانا میگه guess her true motives رو ندارم.

مرجله

Beyond Hill and Dale هم وقتی میاد که برم سیانا رو ازاد کنم دیگه ها؟ تو یوتیوب دیدم مخصوصا قسمت مبارزه با wicked witch . این مرحله رو من تجربه نکردم :(

عوضش اونایی که نرفتن سراغ unseen elder نمی دونن چیا بود تو اون غار :cool:

من هر دو تاش را تجربه کردم ، گفتم مهم ترین نکته در این بازی اینه که سطح زبان انگیلیسیتان به طرز قابل قبولی بالا باشه و معنی جملات را کامل درک کنید وگرنه به مشکلات زیادی برخورد می کنید .

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

من هر دو تاش را تجربه کردم ، گفتم مهم ترین نکته در این بازی اینه که سطح زبان انگیلیسیتان به طرز قابل قبولی بالا باشه و معنی جملات را کامل درک کنید وگرنه به مشکلات زیادی برخورد می کنید .

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

درک می کردم دوست عزیز. خودم عمدا این انتخابارو کردم. میخواستم این ومپایر لامصبو بکشم. وسط راهم به رجیس نگفتم که نظرمو عوض کردم. اصولا ادم کله شقیم من  :D

لینک به دیدگاه

درک می کردم دوست عزیز. خودم عمدا این انتخابارو کردم. میخواستم این ومپایر لامصبو بکشم. وسط راهم به رجیس نگفتم که نظرمو عوض کردم. اصولا ادم کله شقیم من :D

خوب چون من از نحوه گفتار شما متوجه شدم که معانی دیالوگ ها را به خوبی درک نکردید به همین دلبل عرض کردم . [emoji257]

بازی بسیار زیبایی هستش اگر بگم بهترین بازی تاریخ هستش اشتباه نگفتم .

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

خوب چون من از نحوه گفتار شما متوجه شدم که معانی دیالوگ ها را به خوبی درک نکردید به همین دلبل عرض کردم . [emoji257]

بازی بسیار زیبایی هستش اگر بگم بهترین بازی تاریخ هستش اشتباه نگفتم .

بسیار زیبا ! فقط این خون و شراب خیلی کوتاه بود. مراحل جانبی زیاد بودن ولی خود مرحله اصلی کوتاه . حتی کوتاه تر از قلب سنگی

لینک به دیدگاه

سلام

کسی بازی رو روی حالت Death March تموم کرده؟ خیلی سخته واقعا نمیشه مخصوصا وقتی New Game + هم بازی کنی

لینک به دیدگاه

سلام

کسی بازی رو روی حالت Death March تموم کرده؟ خیلی سخته واقعا نمیشه مخصوصا وقتی New Game + هم بازی کنی

بله بنده چند بار روی این حالت بازی را تمام کردم اما سختی آنچنانی احساس نکردم ! فقط تعدادی از boss های بازی شکست دادنشدن سخت تر میشه محصوصا" boss های دی ال سی قلب سنگی . ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...