رفتن به مطلب

خیزش گرگ سفید-نقد و بررسی بازی برتر سال 2015

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

تشکر ... آپدیت 1.20 با این 1.21 فرق داره یا یکیه ؟؟ حجم blood & wine چقد هستش ؟؟

نه آپدیت ها فرقی نداره . 1.21 فقط عرضه شده ، 2 گیگابایت حجم این آپدیت هست و 7 گیگابایت هم حجم دی ال سی جدید .

لینک به دیدگاه

• ارسال 399
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

یعنی سکته کردم تا دانلود شد :|

نت من که همیشه سرعت ثایت 1000 کیلوبایتی میده و قابل قبوله برای من ، از بامداد امروز رفته بود روی 200 :| 

لینک به دیدگاه

اگر کسی از دوستان بتونه save هاشو قرار بده ممنون میشم

ضمنا شما تو نصب آپدیت 1.21 مشکلی ندارین؟

بازی من نسخه gog هست ولی در هنکام نصب آپدیت ارور میده!

البته ویندوز رو عوض کردم ولی بازی همچنان هست با این حال فکر نمیکنم مشکل از پیدا کردن folder بازی باشه

لینک به دیدگاه

من که غیر از اعصاب خوردی چیزی نداشت برام

dlc رو دانلود کردم موقع اکسترکت فایلهاش به مشکل خورد repair هم نمیشد دوباره از اول دانلود کردم

باز اومدم نصب کنم دیدم چند رو پیش که ویندوز عوض کردم فولدر تمام سیو هامو که تا همین 2روز پیش داشتم پاک کردم!!!! یعنی هرچی witcher 3 بازی کرده بودم نیستو نابود شد!!!!!

واقعا حیف گرالت lvl 50 حیف اون زره و شمشیرش حیففففففففف  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:

تسلیت میگم @};-

لینک به دیدگاه

اگر کسی از دوستان بتونه save هاشو قرار بده ممنون میشم

ضمنا شما تو نصب آپدیت 1.21 مشکلی ندارین؟

بازی من نسخه gog هست ولی در هنکام نصب آپدیت ارور میده!

البته ویندوز رو عوض کردم ولی بازی همچنان هست با این حال فکر نمیکنم مشکل از پیدا کردن folder بازی باشه

حجم تمام سیو ها زیاده ، سیو آخر را برات آپلود میکنم . منتظر باش .

برای نصب اپدیت GOG هم مشکلی نیست ، این آپدیت هوشمنده و بر خلاف بعضی از آپدیت ها که حتماً باید  در درایور C یا درایو ویندوز نصب کنید لازم نیست که بازی را در درایو خاصی نصب کنید تا آپدیت نصب بشود. خودش پوشه نصب بازی را پیدا میکنه .

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

حجم تمام سیو ها زیاده ، سیو آخر را برات آپلود میکنم . منتظر باش .

برای نصب اپدیت GOG هم مشکلی نیست ، این آپدیت هوشمنده و بر خلاف بعضی از آپدیت ها که حتماً باید  در درایور C یا درایو ویندوز نصب کنید لازم نیست که بازی را در درایو خاصی نصب کنید تا آپدیت نصب بشود. خودش پوشه نصب بازی را پیدا میکنه .

با تشکر

مشکل از رجیستری بود که برطرف کردم

لینک به دیدگاه

با تشکر

مشکل از رجیستری بود که برطرف کردم

خواهش می کنم .  @};-

دوست گرامی ، اینم از سیو ( برو حال کن :D  ) 

http://s6.picofile.com/file/8253761518/WITCHER_3.rar.html

لینک به دیدگاه

خواهش می کنم .  @};-

دوست گرامی ، اینم از سیو ( برو حال کن :D  ) 

http://s6.picofile.com/file/8253761518/WITCHER_3.rar.html

با تشکر 

فقط میخواستم ببینم ست زره و شمشیر viper school که مال HoS بود رو دارین ؟  :D

لینک به دیدگاه

با تشکر

فقط میخواستم ببینم ست زره و شمشیر viper school که مال HoS بود رو دارین ؟ :D

زره بهتر از اون دارم ، خودت نگاه کن .

تمام اقلامش را پیدا کردم به غیر از دیاگرام ، دیاگرامش را پیدا کنید می توانید خودتون کرفت کنید . دیاگرامش تو یکی از مراحل هست احتمالا" علامت سوال هایی که هنوز کشف نکردم . فقط نگاه کن ببین چه زره ها و شمشیر ها و بمب هایی جمع کردم ! شمشیر هاش را فکر کنم کرفت کردم .

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

زره بهتر از اون دارم ، خودت نگاه کن .

تمام اقلامش را پیدا کردم به غیر از دیاگرام ، دیاگرامش را پیدا کنید می توانید خودتون کرفت کنید . دیاگرامش تو یکی از مراحل هست احتمالا" علامت سوال هایی که هنوز کشف نکردم . فقط نگاه کن ببین چه زره ها و شمشیر ها و بمب هایی جمع کردم ! شمشیر هاش را فکر کنم کرفت کردم .

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

دیاگرام هارو باید توی یکی از مراحل به اسم open sasame اگر اسمشو درست گفته باشم، باید از یک زن مسن خرید

من بخاطر همین خیلی اعصابم خورد شد که سیوهام پاک شدن چون این ست رو کامل کرده بودم  :crying:

لینک به دیدگاه

دیاگرام هارو باید توی یکی از مراحل به اسم open sasame اگر اسمشو درست گفته باشم، باید از یک زن مسن خرید

من بخاطر همین خیلی اعصابم خورد شد که سیوهام پاک شدن چون این ست رو کامل کرده بودم  :crying:

الان سیو را اجرا کردی ؟ هنوز خیلی دیاگرام مونده که پیدا نکردم اما با این حال یه نگاه بندازی بد نیست . به جرآت میکنم فکر نکنم کسی کلکسیون شمشیر ، لباس ، مواد اولیه مثل من داشته باشه :D  .

لینک به دیدگاه

الان سیو را اجرا کردی ؟ هنوز خیلی دیاگرام مونده که پیدا نکردم اما با این حال یه نگاه بندازی بد نیست . به جرآت میکنم فکر نکنم کسی کلکسیون شمشیر ، لباس ، مواد اولیه مثل من داشته باشه :D  .

برای اجرای سیو 3تا dlc که من ندارم رو میخواد که باید شب دانلود کنم

لینک به دیدگاه

برای اجرای سیو 3تا dlc که من ندارم رو میخواد که باید شب دانلود کنم

باشه ، تست کن اطلاع بده . 17 تا دل ال سی رایگان داره چند تاش را دانلود کردی ؟

لینک به دیدگاه

باشه ، تست کن اطلاع بده . 17 تا دل ال سی رایگان داره چند تاش را دانلود کردی ؟

13تا

لینک به دیدگاه

13تا

ببین این پوشه دی ال سی های بنده هستش :

post-18367-0-51499800-1464706144_thumb.jpg

باید اون دی ال سی هایی که نداری را نصب کنی .

لینک به دیدگاه

:crying:  :crying:  :crying:  :crying:

منو راهنمایی کنید بازیو با تمام dlc ها از کجا تهیه کنم؟ (سایت فروشنده)

---------

من فقط خود بازی با آپدیت ۱.۲ دارم. مواد لازم واسه این Dlc جدید چی هست؟ میشه مستقیم ۱.۲۱ نصب کنم بعد دی ال سی؟ 

:I Do not Know:

لینک به دیدگاه

ببین این پوشه دی ال سی های بنده هستش :

attachicon.gif11.JPG

باید اون دی ال سی هایی که نداری را نصب کنی .

سیو رو اجرا کردم 

نکته جالب اینجاست که کلا سبک بازیمون کاملا فرق داره  =))

شما  full signs بازی میکنید من full combat  :laughing:  :laughing:

فقط یه نکته عجیب برام اینکه چطوری inventory weight اینجوریه!!؟ با اینکه از وزن مجاز خیلی خیلی بیشتره مشکلی نداره!!!!

:crying:  :crying:  :crying:  :crying:

منو راهنمایی کنید بازیو با تمام dlc ها از کجا تهیه کنم؟ (سایت فروشنده)

---------

من فقط خود بازی با آپدیت ۱.۲ دارم. مواد لازم واسه این Dlc جدید چی هست؟ میشه مستقیم ۱.۲۱ نصب کنم بعد دی ال سی؟ 

:I Do not Know:

خیر شما باید حتما آپدیت 1.10 رو نصب کنید

تو سایت downloadha.com هست 

بعد از نصب 1.10 باید 1.21 و بعد هم dlc رو نصب کنید

در ضمن اگر شما dlc heart of stone رو بازی نکردین بهتر هست اول اونو بازی کنین

کلکسیونتون بینظیر و عالیه فقط جای viper shcool رو کم داره واقعا حیف شد  :(  چون تنها راه بدست آوردنش همون ماموریت open sasame هست دیگه نمیشه کاریش کرد

لینک به دیدگاه

سیو رو اجرا کردم 

نکته جالب اینجاست که کلا سبک بازیمون کاملا فرق داره  =))

شما  full signs بازی میکنید من full combat  :laughing:  :laughing:

فقط یه نکته عجیب برام اینکه چطوری inventory weight اینجوریه!!؟ با اینکه از وزن مجاز خیلی خیلی بیشتره مشکلی نداره!!!!

خیر شما باید حتما آپدیت 1.10 رو نصب کنید

تو سایت downloadha.com هست 

بعد از نصب 1.10 باید 1.21 و بعد هم dlc رو نصب کنید

در ضمن اگر شما dlc heart of stone رو بازی نکردین بهتر هست اول اونو بازی کنین

کلکسیونتون بینظیر و عالیه فقط جای viper shcool رو کم داره واقعا حیف شد  :(  چون تنها راه بدست آوردنش همون ماموریت open sasame هست دیگه نمیشه کاریش کرد

:D  :D

بعضی وقت ها گرالت خسته میشه و اون بالا علامت قرمز می زنه که بهتر وزن خود را کم کنید . می توانید وسایلی که نیاز ندارید را درون جعبه های امن سبز رنگ قرار دهید .

بله full sings  خیلی بهتر از مباره خشک و خالی هستش ، انرژی کمتری مصرف می کنید + وقت کمتری را صرف مبارزه می کنید .

لینک به دیدگاه

از دوستان کسی هس که نسخه استیم این بازی رو داشته باشه؟ اسم فایل ویچر تو فایلای استیم چی هس؟ دقیق؟ 

لینک به دیدگاه

از دوستان کسی هس که نسخه استیم این بازی رو داشته باشه؟ اسم فایل ویچر تو فایلای استیم چی هس؟ دقیق؟ 

این مسیر نصب بازی من هست برای استیم امیدوارم کمک کنه 

D:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\The Witcher 3

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

کسی دقت کرده که با آپدیت کردن به 1.21 و اضافه کردن DLC جدید میزان استفاده از پردازنده به شدت بالا رفته؟ یا فقط مال من اینطوری شده؟ :D  معمولا روی 50 الی 60 درصد بود و در بدترین حالت 75 درصد اینا... اما الان میانگین روی 80 هست و تا 94 اینا هم میرسه و لگ می زنه :|

هیچ پروسس دیگه ای هم همزمان در حال استفاده زیاد از پردازنده نیست :|

بعد از نصب دی ال سی هنوز مرحله ای نرفتم فقط داشتم با فریم ور میرفتم ...در کل احساس خیلی بدی دارم و همش دارم جلو خودم میگیرم که دو باره نرم تو بازی... می ترسم زود تموم شده  :D

یه کم صبر می کنم دیر تر شروع میکنم که از اونطرف دیرتر تموم شه ، عجب منطق ای دارم من! :-?  =))

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

کسی دقت کرده که با آپدیت کردن به 1.21 و اضافه کردن DLC جدید میزان استفاده از پردازنده به شدت بالا رفته؟ یا فقط مال من اینطوری شده؟ :D  معمولا روی 50 الی 60 درصد بود و در بدترین حالت 75 درصد اینا... اما الان میانگین روی 80 هست و تا 94 اینا هم میرسه و لگ می زنه :|

هیچ پروسس دیگه ای هم همزمان در حال استفاده زیاد از پردازنده نیست :|

بعد از نصب دی ال سی هنوز مرحله ای نرفتم فقط داشتم با فریم ور میرفتم ...در کل احساس خیلی بدی دارم و همش دارم جلو خودم میگیرم که دو باره نرم تو بازی... می ترسم زود تموم شده  :D

یه کم صبر می کنم دیر تر شروع میکنم که از اونطرف دیرتر تموم شه ، عجب منطق ای دارم من! :-?  =))

نه مصرف پردازنده برای من معمولی هستش . همون 40 درصد در جاهای شلوغ هم نزدیک 50 % میشه . پردازندم Intel core i5 6600K هستش .

دوستان دقت کردین BOSS های دی ال سی جدید خیلی قوی تر از BOSS های خود بازی و دی ال سی قبلی هستند ؟!  :D

واقعاً کلافه شدم ، با یه ضربه کلی از خون گرالت کم میشه و شده مثل دارک سولز 3 !!  :laughing:  =))

اصلاً دوست ندارم درجه سختی این بازی را پایین بیارم یا از Trainer استفاده کنم اما انصافاً خیلی سخت شده .

اسپویلر ...

یه مرحله جانبی داره که جون به لب میشین !! =))  :laughing:  :D

extreme cosplay  ، فقط دو تا sorceress داره که  گرالت را .. میدن !  :D

4 تا هم سرباز که هیچی نگم بهتره !  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این عینک چی می گه؟ :D

عکس: حجم 4 مگابایت

http://www.8pic.ir/images/hvfe2kcivbncsp0j9vfv.png

تا حالا عینک نذاشته بودم واسه گرالت :-?

لینک به دیدگاه

این عینک چی می گه؟ :D

عکس: حجم 4 مگابایت

http://www.8pic.ir/images/hvfe2kcivbncsp0j9vfv.png

تا حالا عینک نذاشته بودم واسه گرالت :-?

تا حالا امتحان نکرده بودی ؟ :D

خیلی قیافش باحال میشه ، شبیه گربه نره تو کارتون قدیمیه پینوکیو میشه !! =))  :laughing:  :D

اگر ویتچر قابلیت آنلاین داشت خیلی باحال میشد . تصور کن .

لینک به دیدگاه

یعنی من نزدیک 13 سال برای بازی کردن doom4 صبر کردم اما هنوز که 2هفته هستش اومده ، هنوز بازیش نکردم ... اما این بازی رو با اینکه خود wild hunt رو تقریبا 1ماه پیش تموم کردم و blood & wine هم همین دیروز اومد ،نصبش کردم و دارم بازی میکنم .. یعنی شاهکاره این بازی :x :x :x :x :x :x :x :x :x

اینم 2تا اسکرین شات از اوایل بازی

http://8pic.ir/images/rzjnc5bi6a4n2bnc93om.png

http://8pic.ir/images/icmhpr79ppd9dmbcwlqs.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...