رفتن به مطلب

خیزش گرگ سفید-نقد و بررسی بازی برتر سال 2015

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

یعنی من نزدیک 13 سال برای بازی کردن doom4 صبر کردم اما هنوز که 2هفته هستش اومده ، هنوز بازیش نکردم ... اما این بازی رو با اینکه خود wild hunt رو تقریبا 1ماه پیش تموم کردم و blood & wine هم همین دیروز اومد ،نصبش کردم و دارم بازی میکنم .. یعنی شاهکاره این بازی :x :x :x :x :x :x :x :x :x

اینم 2تا اسکرین شات از اوایل بازی

http://8pic.ir/images/rzjnc5bi6a4n2bnc93om.png

http://8pic.ir/images/icmhpr79ppd9dmbcwlqs.png

+1

معلومه که شاهکاره .  @};-

البته غول های این دی ال سی خیلی قوی تر از غول های خود بازی اصلی هستند ، بری جلوتر متوجه می شوی .

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

• ارسال 399
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

شکل منو های بازی بعد از تغییر آپدیت خیلی بهتر شده همچنین فونت نوشته ها بزرگ تر شده .

درضمن بسیاری از مشکلات و باگ های بازی هم برطرف شده .

لینک به دیدگاه

شکل منو های بازی بعد از تغییر آپدیت خیلی بهتر شده همچنین فونت نوشته ها بزرگ تر شده .

درضمن بسیاری از مشکلات و باگ های بازی هم برطرف شده .

عشقه این کمپانی بازی رو نمیخواد ناتمام و با مشکلات راها کنه و بره سراغ بازی بعدی چون هر روز کار بروی پروژه ی ای که تمام شده مساوی با حدر دادن پول هست ولی این کمپانی به کسانی که بازی رو خریدن احترام می گذاره ( حتی به کسانی که بازی رو پایرت کردن هم احترام می گذاره و نامه ی تشکر می نویسه بهشون ) و تا جای ممکن سعی می کنه بازی رو کامل بکنه و بعد برود بر روی بازی بعدی 

حالا این موضوع به کنار این dlc خودش به خیلی از این بازی AAA می ارزه جدا زیباست 

هنوز تموم نکردمش و عجله ای هم برای تمام کردنش ندارم و تا الان که واقعا برای من به اندازه ی بازی اصلی ارزش داشته 

چند عکس شاید کمی اسپویلر داشته باشه 

0yo2nnl7isepb8kt7um7.jpg

e5z7e3x0etf5e0js46o8.jpg

u9fme8m1y9y4z8d53cxy.jpg

yokv8x9hlqfxbir55w5w.jpg

xxpo2opmqfu22hriq8cs.jpg

ikuofxvxrchv7k2kfgpx.jpg

dlvwgsb3u6jx2iyq5gjg.jpg

لینک به دیدگاه

عشقه این کمپانی بازی رو نمیخواد ناتمام و با مشکلات راها کنه و بره سراغ بازی بعدی چون هر روز کار بروی پروژه ی ای که تمام شده مساوی با حدر دادن پول هست ولی این کمپانی به کسانی که بازی رو خریدن احترام می گذاره ( حتی به کسانی که بازی رو پایرت کردن هم احترام می گذاره و نامه ی تشکر می نویسه بهشون ) و تا جای ممکن سعی می کنه بازی رو کامل بکنه و بعد برود بر روی بازی بعدی 

هنوز تموم نکردمش و عجله ای هم برای تمام کردنش ندارم و تا الان که واقعا برای من به اندازه ی بازی اصلی ارزش داشته 

چند عکس شاید کمی اسپویلر داشته باشه 

0yo2nnl7isepb8kt7um7.jpg

e5z7e3x0etf5e0js46o8.jpg

u9fme8m1y9y4z8d53cxy.jpg

yokv8x9hlqfxbir55w5w.jpg

xxpo2opmqfu22hriq8cs.jpg

ikuofxvxrchv7k2kfgpx.jpg

dlvwgsb3u6jx2iyq5gjg.jpg

@};-

خیلی بازی عالی هستش ، البته هر چه قدر به این بازی رسیدگی کنن باز هم کمه ، من انتظار دی ال سی های دیگری را برای این بازی داشتم که متوجه شدم دی ال سی دیگری در کار نیست البته درستش هم همین است ، چون به اندازه کافی به زندگی گرالت پرداخته شده . سی دی پراجکت  گفته که یک بازی جدید قرار برای E3 امسال معرفی کنه البته سایبرپانک نیست .من نمیدونم اصلاً این بازی سایبرپانک چی هست و داستانش چیه من بیشتر انتظار داشتم نسخه چهارم ویتچر ساخته بشه البته نه در باره کارکتر گرالت .

این عنوان واقعاً جاودانه هستش و خیلی خیلی بهتر از بازی های هم سبک و هم رده خودش هستش . در مقابل فالوت 4 و جی تی ای وی  هم رقیبان قدر و سرسخت این بازی هستند و این دو هم جزو شاهکار ترین بازی های ساخته شده در جهان هستند . من قسمت های قبلی ویتچر یا فالوت را بازی نکرده بودم ، اما نسخه چهارم فالوت بی نهایت قشنگه و گیمپلی جالبی داره  ، هرچند که ویتچر را به همه ی این موارد ترجیح می دم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عجله نکردنه منو باید ببینی...

از لحظه ورود به توسان تا جایی که جسدها رو باید بررسی می کردم 5 ساعت طولش دادم با گشت و گذار :|

یه نکته عجیب

در ورژن 1.21 

وقتی در تنظیمات گرافیکی آپشن Vsync رو روشن می کنم و فریم رو تعیین میکنم که روی 60 باشه میانگین استفاده از پردازنده میره بالای 70 و 80 :|  و لگ های کوچیک (مدام بین 54 تا 60 بازی میکنه)میده به بازیم :| و گهگاهی هم میرسه به 95 درصد و لگ سنگین میزنه(میره روی 40 و برمیگرده رو 60) :| فریم تایم هم به شدت ناپایدار و متغییر میشه در اون لحظات

حالا نکته اینه که اما وقتی Vsync روشنه و میزان فریم روی unlimit میذارم ، همچنان فریم روی 60 قفل هست اما میانگین استفاده از پردازنده میاد روی 40 یا 50 درصد و در بدترنی حالت 60 درصد و کوچکترین لگی هم مشاهده نمیشه و فریم تایم هم نرمال میشه  :|

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

بچه ها. دو تا سوال دارم 

1- زیرنویس فارسی برا این گیم ساخته شد بالاخره یا نه؟ زمزمه هایی شنیده بودم مبنی بر این که عده ای در داخل میخواستن بسازنش و بدن به سی دی پراجکت تا تو بازی لحاظ کنه ؟ 

2-مادی هس که بشه هر چقدر دلمون بخواد با سیری بریم اینور اونور؟ کاراکترو عوض کنیم و با سیری مراحل گرالتو بریم؟ انصافا فدرت هایی که سیری داره خیلی باحالن  @};-

پ.ن.

دارم برا بار دوم بازی میکنم البته این بار هزینه گیم رو پرداختم و تو استیم دارم بازیش میکنم به لطف تخفیف عالی استیم  :x  دینی رو که بر گردن داشتیم ادا شد. 

بعد اتمام دوباره بازی میرم سراغ دی ال سی ها اونارو هم میگیرم.

کاش یه دی ال سی هم برا سیری بدن. خیلی حیفه این شخصیت اینطوری ولش کنن. 

حیفه این بازی اینطوری تموم شه باید دی ال سی های بیشتری بیاد براش  :crying:

ویرایش شده توسط Jang Yi Jin
لینک به دیدگاه

بچه ها. دو تا سوال دارم 

1- زیرنویس فارسی برا این گیم ساخته شد بالاخره یا نه؟ زمزمه هایی شنیده بودم مبنی بر این که عده ای در داخل میخواستن بسازنش و بدن به سی دی پراجکت تا تو بازی لحاظ کنه ؟ 

2-مادی هس که بشه هر چقدر دلمون بخواد با سیری بریم اینور اونور؟ کاراکترو عوض کنیم و با سیری مراحل گرالتو بریم؟ انصافا فدرت هایی که سیری داره خیلی باحالن  @};-

پ.ن.

دارم برا بار دوم بازی میکنم البته این بار هزینه گیم رو پرداختم و تو استیم دارم بازیش میکنم به لطف تخفیف عالی استیم  :x  دینی رو که بر گردن داشتیم ادا شد. 

بعد اتمام دوباره بازی میرم سراغ دی ال سی ها اونارو هم میگیرم.

کاش یه دی ال سی هم برا سیری بدن. خیلی حیفه این شخصیت اینطوری ولش کنن. 

حیفه این بازی اینطوری تموم شه باید دی ال سی های بیشتری بیاد براش  :crying:

درود ،  زیر نویسی برای این بازی فعلاً وجود نداره ، همچنین فکر نکنم کسی توانایی انجام دادن این کار را داشته باشد ، چون به طور ترکیبی این بازی و تمام دی ال سی هایش چیزی بیش از 30000 خط دیالوگ دارن که بعید میدانم کسی حاضر به ترجمه این همه خط دیالوگ شود . بهترین کار یادگیری زبان انگلیسی است .

ماد خاصی برای اینکه بعد از پایان بازی با سیری باشید وجود نداره ، همچنین بعد از پایان بازی نمی توانید کارکتر سیری را به هیچ عنوان با خود همراه کنید یا مرحله ای را برید . و بیشتر کارکتر ها همینطوری هستن و بعد از تمام شدن داستان بازی غیب میشن .

بسته به نسخه بازی ماد  Debug Console Enabler را دانلود کنید برای این بازی ، بعد کدهاش در اینترنت موجوده ، اگر نسخه 1.21 را دارید اعلام کنید تا آپلود کنم هم کد و هم کنسول را . بعد باید محتویات پوشه را در پوشه x64 بازی کپی کنید ، بعد کنسول با دکمه F2 فعال میشه و با زدن دکمه ~ می توانید کد ها را وارد کنید و هر کارکتری که دوست دارید را SPAWN کنید البته به صورت NPC . سیری هم SPAWN میشه اما نمی توانید با اون مراحلی را انجام بدید . برای این هم که بتوانید با کارکتر سیری بازی کنید قبل از تمام شدن بازی  میتوانید با تایپ کردن عبارت CIRI با این کارکتر بازی کنید .

این ماد را در پوشه ای که گفتم کپی کنید ( اگر ورژن بازی شما 1.21 است )

Debug Console Enabler 1.21-1555-1-21.rar

این هم لیست کامل کد های بازی :

witcher 3 Debug Console codes.rar

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

دوستان کسی اگه سیو نسخه 1.02 داره ممنون میشم برام اپلود کنه

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان کسی اگه سیو نسخه 1.02 داره ممنون میشم برام اپلود کنه

اگر آپدیت کرده بودی یه سیو عالی دارم که برات آپلود کنم .

لینک به دیدگاه

درود ،  زیر نویسی برای این بازی فعلاً وجود نداره ، همچنین فکر نکنم کسی توانایی انجام دادن این کار را داشته باشد ، چون به طور ترکیبی این بازی و تمام دی ال سی هایش چیزی بیش از 30000 خط دیالوگ دارن که بعید میدانم کسی حاضر به ترجمه این همه خط دیالوگ شود . بهترین کار یادگیری زبان انگلیسی است .

ماد خاصی برای اینکه بعد از پایان بازی با سیری باشید وجود نداره ، همچنین بعد از پایان بازی نمی توانید کارکتر سیری را به هیچ عنوان با خود همراه کنید یا مرحله ای را برید . و بیشتر کارکتر ها همینطوری هستن و بعد از تمام شدن داستان بازی غیب میشن .

بسته به نسخه بازی ماد  Debug Console Enabler را دانلود کنید برای این بازی ، بعد کدهاش در اینترنت موجوده ، اگر نسخه 1.21 را دارید اعلام کنید تا آپلود کنم هم کد و هم کنسول را . بعد باید محتویات پوشه را در پوشه x64 بازی کپی کنید ، بعد کنسول با دکمه F2 فعال میشه و با زدن دکمه ~ می توانید کد ها را وارد کنید و هر کارکتری که دوست دارید را SPAWN کنید البته به صورت NPC . سیری هم SPAWN میشه اما نمی توانید با اون مراحلی را انجام بدید . برای این هم که بتوانید با کارکتر سیری بازی کنید قبل از تمام شدن بازی  میتوانید با تایپ کردن عبارت CIRI با این کارکتر بازی کنید .

این ماد را در پوشه ای که گفتم کپی کنید ( اگر ورژن بازی شما 1.21 است )

attachicon.gifDebug Console Enabler 1.21-1555-1-21.rar

این هم لیست کامل کد های بازی :

attachicon.gifwitcher 3 Debug Console codes.rar

انگلیسی من خوبه ولی تو این بازی اکثر لغات مشکل به کار برده شدن منم چون شنیده بودم گفتم بپرسم ببینم هس یا نه.

این ماد رو در چندین سایت خارجی دیدم منتها عده ای شکایت داشتن مبین بر این که این ماد با کپی کردنش ددر فایلای بازی باعث میشه بعضا بازی اجرا نشه. بعضی برخی فایلارو پاک میکنه. منم ترسیدم استفاده نکردم. شما خودتون استفاده کردین؟ مشکلی نبود؟ نه تا اتمام سیر اصلی بازی میخواستم وگرنه بعدش که دیگه لازم نیس. 

لینک به دیدگاه

انگلیسی من خوبه ولی تو این بازی اکثر لغات مشکل به کار برده شدن منم چون شنیده بودم گفتم بپرسم ببینم هس یا نه.

این ماد رو در چندین سایت خارجی دیدم منتها عده ای شکایت داشتن مبین بر این که این ماد با کپی کردنش ددر فایلای بازی باعث میشه بعضا بازی اجرا نشه. بعضی برخی فایلارو پاک میکنه. منم ترسیدم استفاده نکردم. شما خودتون استفاده کردین؟ مشکلی نبود؟ نه تا اتمام سیر اصلی بازی میخواستم وگرنه بعدش که دیگه لازم نیس. 

لغات انگلیسی که در این بازی به کار برده میشه کمی غلیظ و سخت هستش اما کمی به زبان تسلط داشته باشید راحت متوجه می شوید .

بله من خودم استفاده می کنم و مشکلی هم ندارم ، فقط چون نسخه بازی شما اورجینال استیم است شاید استیم گیر بده البته بعید میدانم .

من رو نسخه GOG اجرا کردم ، آخرین آپدیت هم نصبه . خیلی ماد مفیدی هستش و امکانات فوق العاده ای دارد .

پ.ن :ای ناقلا نکنه می خوای رمز پول برای گرالت بزنی ؟  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لغات انگلیسی که در این بازی به کار برده میشه کمی غلیظ و سخت هستش اما کمی به زبان تسلط داشته باشید راحت متوجه می شوید .

بله من خودم استفاده می کنم و مشکلی هم ندارم ، فقط چون نسخه بازی شما اورجینال استیم است شاید استیم گیربده البته بعید میدانم .

من رو نسخه GOG اجرا کردم ، آخرین آپدیت هم نصبه . خیلی ماد مفیدی هستش و امکانات فوق العاده ای دارد .

کافیه Olgierd von Everec رو تسلیم Gaunter O'Dimm کنی و برای نجاتش کاری انجام ندی تا gaunter بهت حق انتخاب پاداش مورد نظرت رو بده.. و بعدش Make me rich رو انتخاب میکنی... البته می تونی سریع تر شدن در مبارزه رو انتخاب کنی یا حتی اینکه هیچوقت گرسنه نشی(یعنی جونت بدون نیاز به خوردن غذا دوباره برگرده و پر شه) یا اینکه کوزه wine رو انتخاب کنی که هیچوقت تموم نمیشه.. 

لینک به دیدگاه

کافیه Olgierd von Everec رو تسلیم Gaunter O'Dimm کنی و برای نجاتش کاری انجام ندی تا gaunter بهت حق انتخاب پاداش مورد نظرت رو بده.. و بعدش Make me rich رو انتخاب میکنی... البته می تونی سریع تر شدن در مبارزه رو انتخاب کنی یا حتی اینکه هیچوقت گرسنه نشی(یعنی جونت بدون نیاز به خوردن غذا دوباره برگرده و پر شه) یا اینکه کوزه wine رو انتخاب کنی که هیچوقت تموم نمیشه.. 

من تسلیمش نکردم ، زدم Gaunter O'Dimm را ترکوندم ، البته دی ال سی قلب سنگی را دوبار تموم کردم که یکبار گزینه سریع تر شدن در حین مبارزه را انتخاب کردم و بار دیگر Olgierd von Everec را نجات دادم و Gaunter O'Dimm را به چالش کشیدم . خیلی دلم برای Olgierd von Everec سوخت با اینکه اون همه  کار زشت انجام داده بود باز اون را به شیطان متقلبی چون Gaunter O'Dimm ترجیح میدم . در آخر بازی شمشیر خودش را به من هدیه داد و این به اندازه دنیایی برای من ارزشمنده .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من تسلیمش نکردم ، زدم Gaunter O'Dimm را ترکوندم ، البته دی ال سی قلب سنگی را دوبار تموم کردم که یکبار گزینه سریع تر شدن در حین مبارزه را انتخاب کردم و بار دیگر Olgierd von Everec را نجات دادم و Gaunter O'Dimm را به چالش کشیدم . خیلی دلم برای Olgierd von Everec سوخت با اینکه اون همه  کار زشت انجام داده بود باز اون را به شیطان متقلبی چون Gaunter O'Dimm ترجیح میدم . در آخر بازی شمشیر خودش را به من هدیه داد و این به اندازه دنیایی برای من ارزشمنده .

من همه پاداش هایی رو که داد امتحان کردم اما بعدش برگشتم Olgierd رو نجات دادم :D  هنوز که هنوزه فقط با شمشیر Iris مبارزه می کنم با وجود اینکه شمشیرهای بالاتری دارم....

همچنان دارم بازی رو کش میدم و قبل از شروع مراحل دارم گشت و گذار میکنم و زره و زین و این چیزا امتحان میکنم تو جاهای مختلف

هر عکس 4 مگ

mke7p1jb3piu692gw2o5_thumb.png

5gf4on1sgkkvk38kp2ez_thumb.png

البته از زره های شوالیه های توسان زیاد خوشم نیومد و همچنان زره خودم رو بیشتر دوس دارم ، و از تجهیزات اون ها فقط زره های پایین تنه رو برداشتم چون به زره خودم میومدن.... اما زره ها و زین ها و چشم بندهای اسب هاشون خیلی زیباست

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

من همه پاداش هایی رو که داد امتحان کردم اما بعدش برگشتم Olgierd رو نجات دادم :D  هنوز که هنوزه فقط با شمشیر Iris مبارزه می کنم با وجود اینکه شمشیرهای بالاتری دارم....

همچنان دارم بازی رو کش میدم و قبل از شروع مراحل دارم گشت و گذار میکنم و زره و زین و این چیزا امتحان میکنم تو جاهای مختلف

هر عکس 4 مگ

mke7p1jb3piu692gw2o5_thumb.png

5gf4on1sgkkvk38kp2ez_thumb.png

البته از زره های شوالیه های توسان زیاد خوشم نیومد و همچنان زره خودم رو بیشتر دوس دارم ، و از تجهیزات اون ها فقط زره های پایین تنه رو برداشتم چون به زره خودم میومدن.... اما زره ها و زین ها و چشم بندهای اسب هاشون خیلی زیباست

خیلی قشنگه ، منم یکی دو تا مرحله از دی ال سی جدید رفتم و دیگر ادامه ندادم تا زود تموم نشه ، حیفه به خدا بازی به این خوبی ! :D

قبول داری رنگ های محیط  توسان یه جورایی اشباح شدست ؟ از لحاظ زیبایی واقعاً خیلی محیط زیبا و دل نشینی داره و صدای پرنده ها واقعاً زیباست بر خلاف محیط skellige

که دائم صدای هیولا های مختلف ، و اژدها شنیده میشه ! :laughing:  :laughing:  :)

لینک به دیدگاه

بله من خودم استفاده می کنم و مشکلی هم ندارم ، فقط چون نسخه بازی شما اورجینال استیم است شاید استیم گیر بده البته بعید میدانم .

نه دادا میخوام بازی رو با سیری برم. بهش دل بستم  :-?

می فهمم چی به چیه. منتها چون این بازی خیلی تاپه میخواستم همه چیو بفهمم. وگرنه به ندرت پیش میاد انتخابی بکنم که نفهمم چیه 

اینی که میگی تو سیر اصلی بازیه یا تو دی ال سی هس؟ هنوز دی السی رو شروع نکردم میخوام یه بار دیگه وایلد هانت رو بزنم زمین بعد

راستی تو دی ال سی ها محیط کاملا جدید و جدا از محیط اصلیه؟ یعنی نمیشه رفت تو محیط قبلی مثل novigrad  یا skillege ؟

لینک به دیدگاه

نه دادا میخوام بازی رو با سیری برم. بهش دل بستم  :-?

می فهمم چی به چیه. منتها چون این بازی خیلی تاپه میخواستم همه چیو بفهمم. وگرنه به ندرت پیش میاد انتخابی بکنم که نفهمم چیه 

اینی که میگی تو سیر اصلی بازیه یا تو دی ال سی هس؟ هنوز دی السی رو شروع نکردم میخوام یه بار دیگه وایلد هانت رو بزنم زمین بعد

راستی تو دی ال سی ها محیط کاملا جدید و جدا از محیط اصلیه؟ یعنی نمیشه رفت تو محیط قبلی مثل novigrad  یا skillege ؟

دی ال سی ها مآموریت های جدید هستند و در آخرین دی ال سی این بازی یعنی blood and wine یک محیط جدید به بازی اضافه شده و مثل هر بازی open world دیگه ای می توانید به تمام نقشه بازی سفر کنید . اونی که فرجام عزیز گفت دی ال سی اول یعنی قلب سنگی هستش .

فکر نکنید که می توانید با کارکتر سیری تمام مراحل را بروید فکر کنم قبل  از شروع مرحله isle mist کارکتر ciri برای حالت توسعه دهنده غیر فعال می شود همچنین نمی توانید با این کارکتر به نقشه skellige بروید البته تا قبل از اون مرحله ای که گفتم شاید بتوانید این کار را انجام دهید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فقط سوار یونیکورن نشده بودم که سوار شدم  :D  فقط باید پیداش میکردم و یه چیزی رو که بهش وصل شده بود بر میداشتم و فکر نمیکردم بشه سوارش شد  :D  وقتی هم که سوارش میشی افسار و زین و رکاب نداره اما گرالت انگار افسار نامرئی دستش گرفته  :laughing:

http://www.8pic.ir/images/rwl4jwyooalkf6xy3ts2.png

این هم تفاوت خاموش یا روشن بودن Nvidia hairworks:  حجم عکس ها هر کدام حدود 4 مگ

در حالت خاموش :

http://www.8pic.ir/images/ewe1h54ihp5ghoym9gy2.png

در حالت روشن که موها خیلی زیبا و تار به تار تکون میخورن:

http://www.8pic.ir/images/o5ivlnjf7l08d93fejnz.png

http://www.8pic.ir/images/6hqpzroxlef79cmcn60q.png

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

بچه ها. یه سوال. من یادم رفته . چجوری میشه این لول رو برد بالا؟ اون دفعه هم به مصیبت بردمش بالا. اصلا تکون نمیخوره. فقط با رفتن مراحل میره بالا؟ اخه میخوام قبل مراحل بعدی لولم بالاتر باشه بتونم تجهیزات بهتری به کار ببرم؟

راستی کسی بلده با این کارتا بازی کنه؟ ارزش داره وقت بذارم یاد بگیرم ؟ میشه خوب پول دراورد؟

لینک به دیدگاه

بچه ها. یه سوال. من یادم رفته . چجوری میشه این لول رو برد بالا؟ اون دفعه هم به مصیبت بردمش بالا. اصلا تکون نمیخوره. فقط با رفتن مراحل میره بالا؟ اخه میخوام قبل مراحل بعدی لولم بالاتر باشه بتونم تجهیزات بهتری به کار ببرم؟

راستی کسی بلده با این کارتا بازی کنه؟ ارزش داره وقت بذارم یاد بگیرم ؟ میشه خوب پول دراورد؟

بالا بردن لول بستگی به نحوه مبارزه داره ، من الان آخرین لول بازی هستم level 100 . و دشمنان را  با یکی - دو ضربه از بین می برم . اگر شما از signs ها در مبارزه استفاده کنید لول شما بالاتر میره ( هم از signs های معمول و هم سنگ های signs که می توانید بر روی شمشیر هایی که قابلیت آپگرید دارند کرفت کنید ) اگر از بمب ها ، روغن های آغشته به شمشیر و پوشن های مختلف استفاده کنید در افزایش لول شما تآثیر داره . اگر از فینیشر در مبارزات خود استفاده کنید باز هم در افزایش لول شما تأثیر گذار است ، اگر در مراحل جانبی - اصلی و قرار دادها بهترین گزینه ها را در تصمیم گیری های خود انتخاب کنید لول شما افزایش پیدا می کنه . من  با صرف بیش از 450 ساعت و گشت و گذار در محیط بازی و شکست دادن بیشتر هیولاهای موجود در بازی تونستم به این درجه برسم . اگر می خواهی ره صد ساله را یک شبه طی کنی میتوانم سیو خودم را در اختیارت بگذارم .

بازی با کارت ها هم نیاز به صبر داره ، شما باید کارت های تک خال را از گوشه و کنار محیط بازی جمع کنید یعنی با هر کس که می توانید  بازی کنید و کارت های مختلف را جمع کنید . درامد هم داره ولی اون قدری نیست که پول دار بشید . البته نیاز آنچنانی هم به پول ندارید . وقتی تمام گنج های موجود در زیر آب ، غارها و مکان های متروکه و مختلف بازی را پیدا کنید می توانید لباس ها ، شمشیر ها و آذوقه مورد نیاز خود را در محیط بازی تأمین کنید .

لینک به دیدگاه

بالا بردن لول بستگی به نحوه مبارزه داره ، من الان آخرین لول بازی هستم level 100 . و دشمنان را  با یکی - دو ضربه از بین می برم . اگر شما از signs ها در مبارزه استفاده کنید لول شما بالاتر میره ( هم از signs های معمول و هم سنگ های signs که می توانید بر روی شمشیر هایی که قابلیت آپگرید دارند کرفت کنید ) اگر از بمب ها ، روغن های آغشته به شمشیر و پوشن های مختلف استفاده کنید در افزایش لول شما تآثیر داره . اگر از فینیشر در مبارزات خود استفاده کنید باز هم در افزایش لول شما تأثیر گذار است ، اگر در مراحل جانبی - اصلی و قرار دادها بهترین گزینه ها را در تصمیم گیری های خود انتخاب کنید لول شما افزایش پیدا می کنه . من  با صرف بیش از 450 ساعت و گشت و گذار در محیط بازی و شکست دادن بیشتر هیولاهای موجود در بازی تونستم به این درجه برسم . اگر می خواهی ره صد ساله را یک شبه طی کنی میتوانم سیو خودم را در اختیارت بگذارم .

بازی با کارت ها هم نیاز به صبر داره ، شما باید کارت های تک خال را از گوشه و کنار محیط بازی جمع کنید یعنی با هر کس که می توانید  بازی کنید و کارت های مختلف را جمع کنید . درامد هم داره ولی اون قدری نیست که پول دار بشید . البته نیاز آنچنانی هم به پول ندارید . وقتی تمام گنج های موجود در زیر آب ، غارها و مکان های متروکه و مختلف بازی را پیدا کنید می توانید لباس ها ، شمشیر ها و آذوقه مورد نیاز خود را در محیط بازی تأمین کنید .

ممنون از جواب کاملتون. تو یکی از اپدیت ها یه new finisher animation بود این همونیه که شما میگین؟ در کل منظورتون کشتن به صورت خاصی مثلا با قطع سر هست دیگه؟ والا تا جایی که یادمه این دست من نبود یعنی بعضا گرالت خودش اینطوری تموم میکرد. میشه ما خودمون کنترلش کنیم؟ نه قبلا مجبور شده بودم از چیت کد استفاده کنم و لولمو ببرم بالا ! خیلی تلاش کرده بودم ولی بالای 25 نرفته بود. بله افزایش لول باعث میشه با یکی دو ضربه کار طرف تموم شه ولی این دیگه جذابیتی نداره.

لینک به دیدگاه

ممنون از جواب کاملتون. تو یکی از اپدیت ها یه new finisher animation بود این همونیه که شما میگین؟ در کل منظورتون کشتن به صورت خاصی مثلا با قطع سر هست دیگه؟ والا تا جایی که یادمه این دست من نبود یعنی بعضا گرالت خودش اینطوری تموم میکرد. میشه ما خودمون کنترلش کنیم؟ نه قبلا مجبور شده بودم از چیت کد استفاده کنم و لولمو ببرم بالا ! خیلی تلاش کرده بودم ولی بالای 25 نرفته بود. بله افزایش لول باعث میشه با یکی دو ضربه کار طرف تموم شه ولی این دیگه جذابیتی نداره.

خواهش می کنم دوست گرامی .  @};-

بله یه قسمتی در تنظیمات هست که بعد از اینکه skill point های شما به حد نصاب رسید می توانید آپگرید کنید منتظر باشید تا یه شات از اون قسمت بزارم . نیازی به چیت نیست . با همین دیباگ کنسول هم میتوانید با اجرای دستور level up ، سطح لول خود را افزایش دهید . البته قطع کردن سر فقط یک نوع فینیشر هست ، نصف کردن بدن و فرو کردن شمشیر در قلب و کلی فینیشر دیگر وجود داره که باید unlock کنید . بازی وسیعی هست و نمیتونید مثلاً با ده بیست ساعت بازی کردن کلی پوینت و مهارت بدست بیاورید . گیمر های واقعی در اینجور بازی ها محک زده می شوند نه بازی کال آف دیوتی که با سه یا چهار ساعت بازی کردن تموم میشه و داستان قسمت های اخیرش آب دوغ خیاری شده . این گیم یک افسانه است و به نظرم بهترین RPG تاریخ هستش . از طرفی افزایش لول باعث راحتی شما در مبارزه میشه اما شما می توانید سطح دیفیکالتی بازی را افزایش داده و این موضوع را جبران کنید . در آخرین آپدیت گزینه جالبی به منوی بازی افزوده شده به نام Enemy upscaling ، شما با فعال کردن این گزینه می توانید سطح دشمنان خود را در هر لحظه از بازی افزایش داده و آن ها را بسیار قدرتمند کنید ، حتی برای خود من که تمامی skill ها ، پوینت ها و لول های لازم را بدست آوردم بازی در این وضعیت بازی خیلی مشکل میشه چون موتور این بازی طوری طراحی شده که وقتی لول شما افزایش پیدا میکنه لول دشمنان شما هم افزایش پیدا می کند و وقتی علاوه بر این دشمنان خود را ارتقاء دهید بازی خیلی سخت میشه و بازیکن را به چالش جدی می کشد .

لینک به دیدگاه

ببیین دوست گرامی توی منو های زیر میبینی که skill point ها افزایش یافته است .

post-18367-0-64237900-1465030568_thumb.jpg

post-18367-0-67593800-1465030582_thumb.jpg

post-18367-0-73907300-1465030592_thumb.jpg

post-18367-0-89194400-1465030603_thumb.jpg

post-18367-0-00459000-1465030616_thumb.jpg

post-18367-0-27622300-1465030629_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

ببیین دوست گرامی توی منو های زیر میبینی که skill point ها افزایش یافته است .

attachicon.gifwitcher3 2016-06-04 12-59-02-28.jpg

attachicon.gifwitcher3 2016-06-04 12-59-15-00.jpg

attachicon.gifwitcher3 2016-06-04 12-59-19-73.jpg

attachicon.gifwitcher3 2016-06-04 12-59-23-99.jpg

attachicon.gifwitcher3 2016-06-04 12-59-28-83.jpg

attachicon.gifwitcher3 2016-06-04 12-59-34-01.jpg

:clapping:  :clapping:  ناموسا بدون هیچ چیت کدی در این حد لول و اسکیل بدست آوردین؟ پارسال من هر کاری کردم بالای 25 نرفت لولم  :(  دیدم کلی شمشیر و خرت و پرت هست که نمی تونم استفاده کنم بازی هم تقریبا داره تموم میشه رفتم چیت ک زدم لول رفت بلای 60 . واقعا ایول داری شما. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...