رفتن به مطلب

خیزش گرگ سفید-نقد و بررسی بازی برتر سال 2015

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

:clapping: :clapping: ناموسا بدون هیچ چیت کدی در این حد لول و اسکیل بدست آوردین؟ پارسال من هر کاری کردم بالای 25 نرفت لولم :( دیدم کلی شمشیر و خرت و پرت هست که نمی تونم استفاده کنم بازی هم تقریبا داره تموم میشه رفتم چیت ک زدم لول رفت بلای 60 . واقعا ایول داری شما.

بله ، فقط احتیاج به صبر زیاد و غرق شدن در بازی دارید همین و بس ![emoji2] انقدر دنیای عظیمی داره که خیلی طول می کشه تا تمام آن را کشف کنید . من هم خیلی وقت گذاشتم و یک شبه به دست نیامده همه ی این ها .
لینک به دیدگاه

• ارسال 399
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اقا من یه مشکل جدید پیدا کردم.  ~x(

یه مرحله ای هس با keira میریم تو غارها دنبال رد سیری؟ انوجا یه مامور وایلد هانت هس به اسم Nithral وقتی حرف زدنش تموم میشه و میخوایم بجنگیم طرف وایمیسته فقط نگا میکنه ! بعد این که یه ذره از جونش رفت یه سپر حفاظتی می سازه و چند تا گرگ میاد جلو منتها اینم جونش پر میشه بعد کشتن گرگ ها تا اونجا که یادمه این باید سپرشو ورداره دیگه ها؟ ولی همونجوری میمونه و هیچ کاریم نمیشه کرد. میری نزدیکش پرتت میکنه اونور و با اتیشم که می زنمش سریعا جونش پر میشه. اینطور که تو سایتا گشتم دیدم که این باگ برا اپدیت جدید یعنی 1.2 هستش وگرنه قبلا نبود که. منتها !!!!! تو پنل استیم نمی دونم از کجا میشه اپدیت رو برگردوند به قبل ! اپدیت های قبلی رو داشتم منتها نصب نمی کنه . حالا چیکار کنم؟ این استیم فیکسی چیزی نداره؟ تو رو خدا کمک  :crying:

لینک به دیدگاه

کسی خبر نداره این مشکل ما چه جوری میشه حلش کرد؟ هر کاری کردم نشد. تو استیم جایی هس برا فیکس همچین مشکلاتی؟ تو تنظیماتش جایی؟ برا نسخه gog گویا تو تنظیماتشون گزینه fix دارن ولی اینجا چیزی پیدا نکردم

لینک به دیدگاه

عجیبه ، تا حالا ندیدم با آپدیت بازی باگ پیدا کنه . البته بعد از آپدیت من امتحان نکردم که دوباره اون همه مرحله را از اول برم . یکبار سیو فعلی را حذف کنید و بر گردید به سیو قبل از این مرحله و دوباره بردید . بازی را روی چه حالتی از اول رفتی ؟ new game+ یا fresh start ؟

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

عجیبه ، تا حالا ندیدم با آپدیت بازی باگ پیدا کنه . البته بعد از آپدیت من امتحان نکردم که دوباره اون همه مرحله را از اول برم . یکبار سیو فعلی را حذف کنید و بر گردید به سیو قبل از این مرحله و دوباره بردید . بازی را روی چه حالتی از اول رفتی ؟ new game+ یا fresh start ؟

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

کاملا جدید بود. حل شد دوست عزیز ممنون 

لینک به دیدگاه

کاملا جدید بود. حل شد دوست عزیز ممنون

سیو را حذف کردی ، برگشتی دوباره رفتی ؟

چون معمولا" این روش جواب میده برای بیشتر بازی هایی که دچار باگ می شوند .

لینک به دیدگاه

نه برگشتن که اره خیلی برگشتم دوباره رفتم ولی جواب نداد. ولی رفتم تو تنظیمات یه جایی هس به اسم local files یه گزینه هس به اسم verify integrity of game cache این رو که میزنی استیم شروع میکنه به چک کردن فایلا وقتی تموم شد برا من یه فایل 4 مگی گذاشت برا دانلود و بعدش حل شد 

زنده باد استیم بزرگ   :clapping: 

یعنی پدرم دراومدا! 3 4 ساعت معطل بودم 

ویرایش شده توسط Jang Yi Jin
لینک به دیدگاه

نه برگشتن که اره خیلی برگشتم دوباره رفتم ولی جواب نداد. ولی رفتم تو تنظیمات یه جایی هس به اسم local files یه گزینه هس به اسم verify integrity of game cache این رو که میزنی استیم شروع میکنه به چک کردن فایلا وقتی تموم شد برا من یه فایل 4 مگی گذاشت برا دانلود و بعدش حل شد 

زنده باد استیم بزرگ   :clapping: 

یعنی پدرم دراومدا! 3 4 ساعت معطل بودم 

یکی از مزایای بازی های پلتفرم GOG اینه که مسخره بازی های استیم را ندارد . همون اول یه آپدیت میده و تمام مشکلات را برطرف می کند .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهترین راهنمایی برای ویچر بازها که میخوان DLC جدید رو شروع کنن

شاید یه کم اسپویل بشه اما:

با رنگ سفید نوشتم تا ناخواسته خونده نشه :D  از این کمرنگ تر نداریم دیگه... برای خوندن متن CTRL+A رو یکبار فشاربدید یا متن رو دستی با موس انتخاب کنید...

اول از همه شروع کنید به انجام scavenger hunt های موجود در توسان... چون تجهیزات مکتب های مختلف ویچر با درجه Grand master اضافه شدن. و Mastercraft هاتون رو باید بریزین دور... یا توی خونتون به نمایش بذارید روی استند مخصوص زره...

برای اینکه این مراحل که گفتم فعال بشن و استارت بخورن باید برید اینجا :

http://lioncomputer.ir/uppic/images/j4jcqxsi5jwce7bdvc6a.jpg

اسپویلر آلرت!!!!!!!!!

با صاحبش صحبت کنید(صاحب اون مغازه که تو عکس بالا مشخص کردم) تا بهتون اطلاعات بده...

البته یه چای واسه خودتون بریزید قبل از شروع صحبت... چون داستان 4-5 تا ویچر سقوط کرده(چه اخلاقی چه شغلی) رو از مکاتب مختلف  به علاوه یک مکتب جدید رو تعریف میکنه براتون که دیاگرامهاشون در سرتاسر سرزمین گم شدن.... دنبال کردن این مراحل رو هم توصیه میکنم کامل انجام بدین... یعنی هر کتاب یا نوشته ای که پیدا میکنین و مرتبط با قضیه هستش رو کاملا مطالعه کنین(فقط بازش نکنین کتاب یا نوشته رو که مرحله بعدی استارت بخوره بلکه بخونیدش) تا داستان رو بفهمید و براتون کشش داشته باشه  مگرنه میشه مثل انجام یک مرحله بیخودی و پوچ....

خیلی اسپویلر آلرت!!!!!!:

(مثل داستانی پیامبری که از ویچرها بیزار بود و توهین میکرد به شغل ویچری.. که یکی از ویچرهای سقوط کرده رو به خودش جلب میکنه تا ویچر بودن رو کنار بذاره و فقط عبادت کنه :| )

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جهت راحتی در نصب های اینده و اشغال فضای کمتر توسط فایلهای اصلی و آپدیت های ویچر ، دیشب نسخه Codex بازی رو که شامل تمامی DLC و آپدیت ها بصورت یکجاست دانلود کردم(با حجم حدود 42 گیگ که 4 گیگش فقط محتوای بصری و اکستراست) که برگرفته از نسخه تحت استیمه... قبلا محتواهای بصری ویچر رو جداگونه دانلود میکردم اما توی این نسخه هم گنجونده شده بودن مثل آرتبوک ها و آرت-ورک ها و کمیک های مربوط به دو DLC بزرگ یعنی HoS و B&W که براتون آپلود کردم :

http://s6.picofile.com/file/8254538442/witcher_extras.rar.html

موسیقی متن در دو فرمت mp3 و flac هم هست اگه خواستین میتونم براتون آپ کنم

@};- 

پ.ن 

مورد اول :

اسپویلر آلرت

قابل ذکره که :

کوئستی بود به اسم skellige most wanted که باید برای تموم شدنش یک گرگینه رو می کشتم... باش مبارزه می کردم ، جونش تموم می شد میوفتاد زمین اما نمی مرد :| و کوئست هم پاس نمیشد با موفقیت :| از آپدیت 1.03 یا 1.02 بود که این مشکل پیش اومد و تا 1.21 هم همچنان مشکل داشت و داشت دیوانم میکرد چون تنها کوئستی بود که از skellige مونده بود تا تمام چیزهای این سرزمین رو 100 درصد کرده باشم(تمامی مراحل جانبی و اصلی و اِسکَوِنجِر هانت ها ، علامت های سوال و تعجب و... ) و بالای 30 بار انجامش داده بودم با آپدیت های مختلف اما هیچی به هیچی.... تا اینکه دیشب با دانلود محتوای codex تونستم این مرحله رو انجام بدم با موفقیت...مرحله خیلی خاصی نبود اما دوست داشتم ببینم بعدش چی میشه ....

مورد دوم :

شاید براتون جالب باشه بدونید که مجمع الجزایر skellige در این بازی ، رفتار ، خلق و خو ، سنت هاشون ، کار و کاسبی وابسته به دریاشون ، زندگی مبتنی بر اتحاد قبایل  و حتی پوشش گیاهی و بافت زمین شناسیشون از روی ایرلند قدیم الگو گرفته شده... و حتی اسم این سرزمین هم شبیه یکی از جزیره های کوچیک ایرلند به نام Skellig (با تلفط ایرلندی Scealaga ) هست...

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

جهت راحتی در نصب های اینده و اشغال فضای کمتر توسط فایلهای اصلی و آپدیت های ویچر ، دیشب نسخه Codex بازی رو که شامل تمامی DLC و آپدیت ها بصورت یکجاست دانلود کردم(با حجم حدود 42 گیگ که 4 گیگش فقط محتوای بصری و اکستراست) که برگرفته از نسخه تحت استیمه... قبلا محتواهای بصری ویچر رو جداگونه دانلود میکردم اما توی این نسخه هم گنجونده شده بودن مثل آرتبوک ها و آرت-ورک ها و کمیک های مربوط به دو DLC بزرگ یعنی HoS و B&W که براتون آپلود کردم :

@};- 

پ.ن 

مورد اول :

اسپویلر آلرت

قابل ذکره که :

کوئستی بود به اسم skellige most wanted که باید برای تموم شدنش یک گرگینه رو می کشتم... باش مبارزه می کردم ، جونش تموم می شد میوفتاد زمین اما نمی مرد :| و کوئست هم پاس نمیشد با موفقیت :| از آپدیت 1.03 یا 1.02 بود که این مشکل پیش اومد و تا 1.21 هم همچنان مشکل داشت و داشت دیوانم میکرد چون تنها کوئستی بود که از skellige مونده بود تا تمام چیزهای این سرزمین رو 100 درصد کرده باشم(تمامی مراحل جانبی و اصلی و اِسکَوِنجِر هانت ها ، علامت های سوال و تعجب و... ) و بالای 30 بار انجامش داده بودم با آپدیت های مختلف اما هیچی به هیچی.... تا اینکه دیشب با دانلود محتوای codex تونستم این مرحله رو انجام بدم با موفقیت...مرحله خیلی خاصی نبود اما دوست داشتم ببینم بعدش چی میشه ....

مورد دوم :

شاید براتون جالب باشه بدونید که مجمع الجزایر skellige در این بازی ، رفتار ، خلق و خو ، سنت هاشون ، کار و کاسبی وابسته به دریاشون ، زندگی مبتنی بر اتحاد قبایل  و حتی پوشش گیاهی و بافت زمین شناسیشون از روی ایرلند قدیم الگو گرفته شده... و حتی اسم این سرزمین هم شبیه یکی از جزیره های کوچیک ایرلند به نام Skellig (با تلفط ایرلندی Scealaga ) هست...

ممنون فرجام عزیز .

البته توی همین مپ من توی مرحله missing son گیر کرده بودم و موجودی که در اون مرحله هست کاری را که باید انجام دهد ، انجام نمی دهد . باید گرالت را هیپنوتیزم کنه که نمیکنه . فقط باگ این مرحله رو مخه که درست نشده تا الان .

الان چند تا سوال دارم . 

منم این نسخه جدید را دانلود کردم (نصب نکردم ) اما اگر در آینده آپدیت یا پچی برای این بازی منتشر بشه میشه روی این نسخه نصب کرد ؟ چون ظاهراً این نسخه باید کرک بشه .

من نسخه GOG بازی را دارم با تمام آپدیت ها و دی ال سی ها فقط آرک ورک ها را دانلود نکردم . این نسخه اصلاً نیازی به کرک نداشت چون DRM FREE بود . میشه سیو GOG را به این نسخه انتقال داد ؟ مشکل خاصی نداره این نسخه ؟ باگ یا حذف کردن مرحله یا صحنه ای از بازی ؟ کامله ؟ یعنی تمام آپدیت ها و دی ال سی ها را دارد ؟ چون من فقط توی همون مرحله بالا مشکل دارم و مشکل دیگری نیست .

من از ماد Debug Console Enabler استفاده می کنم ، آیا این ماد بر روی نسخه codex قابل نصب هست یا خیر ؟

تأیید می کنید برای نصب کردن ؟ من بیشتر نظرم بر این هست که اگر احیاناً در آینده آپدیت یا دی ال سی ( می دونم که سی دی پراجکت گفته blood & wine آخرین دی ال سی این بازی هستش ) برای این بازی منتشر بشه میشه روی این نسخه نصب کرد یا خیر ؟

ممنون . @};-

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

@};- 

پ.ن 

مورد اول :

اسپویلر آلرت

قابل ذکره که :

مورد دوم :

داداش اون گرگینه رو چجوری کشتی؟ منم پارسال هر کاری کردم نمرد اخر ولش کردم 

لینک به دیدگاه

حیف این بازی تموم شدنیه...

کاش مثل world of warcraft بود و تموم نمیشد...

این dlc جدیده دیوانه کنندست...

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

اسپویلر آلرت ...

دوستان گرامی اگر می خواهید قوی ترین شمشیر موجود در بازی را بدست بیاورید مرحله زیر را تکمیل کنید . 

دوستان حتماً باید مرحله جانبی There Can Be Only One  دی ال سی Blood and Wine را کامل کنید . این یکی از بهترین مراحل  بازی است که شما برای کامل کردنش حداقل لازم به انجام  پنج مرحله دیگر هستید ! مراحلی که باید انجام بدید این ها هستند : Till Death Do You Part , Father Knows Worst ,Big Game Hunter ,  در اول بازی وقتی برای اولین بار وارد شهر توسان می شوید پسر بچه ای برای شما یک نامه از طرف ینیفر می آورد شما باید به اون پسر بچه پول بدید ( حتماً باید این کار را انجام دهید ) و در آخر  به این قسمت نفشه توسان برید و به شوالیه ای که دچار دردسر شده است کمک کنید  ( انجام مرحله Feet as Cold as Ice )   .  در پایان پس از مبارزه با شخصی به اسم hermit می توانید قوی ترین شمشیر موجود در بازی را بدست آورید . ( قوی ترین شمشیر نقره موجود در بازی ؛ قوی تر از این شمشیر وجود ندارد ) شمشیر مقدس Arondight .

post-18367-0-52515500-1465260013_thumb.jpg

اگر قسمت اول بازی ویتجر را به یاد داشته باشید می دانید که گرالت یکبار دیگر این شمشیر را بدست آورده است و این شمشیر توسط  lady of the lake محافظت می شود و شما برای بدست آوردن آن باید لیاقت خود را ثابت کنید . این شمشیر قدرتمند ترین شمشیر موجود در سری بازی های ویتچر هستش و برای بدست آوردن آن باید لول شما 97 باشد . هر بار که با این شمشیر به دشمن ضربه بزنید قدرت آن بیشتر شده و اگر بیش از 10 ضربه پشت سر هم وارد کنید جادو های مختلفی به شمشیر اضافه خواهد شد ! اگر توانایی این را داشته باشید که ضربات متعددی بدون وقفه وارد کنید از قدرت این شمشیر متحیر خواهید شد . هیچ موجودی توانایی مقابله با آن را ندارد . همچنین برای اینکه مقابل غول مرحله آخر دی ال سی یعنی Dettlaff van der Eretein  شانس برنده شدن داشته باشید بهتره این شمشیر را بدست آورید . در حین انجام مرحله ها سعی کنید بهترین گزینه تصمیم گیری را انتخاب کنید . پول دادن به اون بچه نامه رسون الزامیه اگر انجام ندادید بهتره دوباره از اول برید و اون کار را انجام بدید .

تصویر شمشیر :

post-18367-0-81322500-1465261063_thumb.png

اینم غول مرحله آخر :

post-18367-0-84683300-1465261659_thumb.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون فرجام عزیز .

البته توی همین مپ من توی مرحله missing son گیر کرده بودم و موجودی که در اون مرحله هست کاری را که باید انجام دهد ، انجام نمی دهد . باید گرالت را هیپنوتیزم کنه که نمیکنه . فقط باگ این مرحله رو مخه که درست نشده تا الان .

الان چند تا سوال دارم . 

منم این نسخه جدید را دانلود کردم (نصب نکردم ) اما اگر در آینده آپدیت یا پچی برای این بازی منتشر بشه میشه روی این نسخه نصب کرد ؟ چون ظاهراً این نسخه باید کرک بشه .

من نسخه GOG بازی را دارم با تمام آپدیت ها و دی ال سی ها فقط آرک ورک ها را دانلود نکردم . این نسخه اصلاً نیازی به کرک نداشت چون DRM FREE بود . میشه سیو GOG را به این نسخه انتقال داد ؟ مشکل خاصی نداره این نسخه ؟ باگ یا حذف کردن مرحله یا صحنه ای از بازی ؟ کامله ؟ یعنی تمام آپدیت ها و دی ال سی ها را دارد ؟ چون من فقط توی همون مرحله بالا مشکل دارم و مشکل دیگری نیست .

من از ماد Debug Console Enabler استفاده می کنم ، آیا این ماد بر روی نسخه codex قابل نصب هست یا خیر ؟

تأیید می کنید برای نصب کردن ؟ من بیشتر نظرم بر این هست که اگر احیاناً در آینده آپدیت یا دی ال سی ( می دونم که سی دی پراجکت گفته blood & wine آخرین دی ال سی این بازی هستش ) برای این بازی منتشر بشه میشه روی این نسخه نصب کرد یا خیر ؟

ممنون . @};-

منم Missing son ام به فنا رفته :| اون fiend اصلا نمیادش :دی

خبر بدی که برات دارم اینه که اگه اون مرحله رو رفتی و باگ داده و بعدش هم بازی رو ادامه داده باشی و سیو کرده باشی هیچوقت درست نمیشه با آپدیت و عوض کردن نسخه بازی و......من تنها شانسشم توی اون مرحله skellige most wanted این بود که شانسی شانسی یه Save کرده بودم قبل از شروع اون مرحله و وقتی دیدم اون گرگینه نمیمیره و باگ داده برگشتم از سیو قبلیم لود کردم و رفتم ادامه بازی تا مرحله بصورت بازی نشده باقی بمونه.... و هر وقت هم خواسته بودم که امتحان کنم اون مرحله رو بعد از باگ دادنش سیو نمیکردم... لود میکردم به لحظه قبل از این اینکه مرحله رو شروع کنم...

اما متاسفانه missing son رو وقتی که باگ داده بود بی تجربه بودم و بعد از باگ دادن رفتم ادامه بازی رو سیو هم کردم...

الان اون Most wanted درست شد با تغییر نسخه بازی اما اون Missing son چون باگ رو سیو کرده بودم دیگه درست نمیشه....

نه والا کرک به اون صورت نداره فقط 3 تا فایل استیم هست که جایگزین میشه و فایل خود بازی کرک نمیشه و فقط steam api هست... هنوز آپدیتی نیومده تا بتونم امتحان کنم و قبلش هم کدس نسخه این مدلی نداشت که بپرسیم از کسی که قبلا کار کرده....چیزی هم جدیدتر نیومده که الان روش نصب کنم ببینم میشه یا نه :دی (باید از کسایی که بازیهای دیگه کدکس رو استفاده میکنن بپرسیم) گرچه شنیدم که آپدیتی نخواهد اومد....

نه سیو ها هیچ مشکلی ندارن و اصن نیاز به انتقال سیو ها نیست... کدس مثل 3dm و اینچیزا نیست  :D  فقط بازی رو نصب میکنی خودش سیو هات رو از همون فولدر سیو های قبلیت میخونه و میاره

نه هیچی حذف نشده و از کاملترین نسخه های بازی تا به امروز هستش... تمامی DLC های اصلی و رایگان و جانبی و همه آپدیت ها.... والا تا حالا از اون ماد که گفتی روی همون GOG هم استفاده نکرده بودم که بتونم رو این تست کنم  =))  کلا به ماد حساسیت دارم... یه ماد ساده واسه فال اوت میخواستم بزنم دوستمون "alidadashnejad" رو بیچاره کردم  =))

داداش اون گرگینه رو چجوری کشتی؟ منم پارسال هر کاری کردم نمرد اخر ولش کردم 

توی جوابی که به محمد علی جان دادم نوشتم عزیز دل برادر

باید بعد از اینکه میبینی گرگینه هه نمیمیره سیو قبل از شروع اون مرحله رو لود کنی و مرحله رو شروع نکرده بذاری(منظورم اون قسمت آخرش هست که نصف شب باید بری توی اون جای دور افتاده) بعدش نسخه بازی یا فایلهات رو عوض کنی شاید درست شه... من از GOG به استیم رفتم درست شد ، البته اگه مرحله رو بعد از باگ دادنش سیو نکرده باشی قاعدتا اون verify integrity of game باید درستش میکرد..

لینک به دیدگاه

منم Missing son ام به فنا رفته :| اون fiend اصلا نمیادش :دی

خبر بدی که برات دارم اینه که اگه اون مرحله رو رفتی و باگ داده و بعدش هم بازی رو ادامه داده باشی و سیو کرده باشی هیچوقت درست نمیشه با آپدیت و عوض کردن نسخه بازی و......من تنها شانسشم توی اون مرحله skellige most wanted این بود که شانسی شانسی یه Save کرده بودم قبل از شروع اون مرحله و وقتی دیدم اون گرگینه نمیمیره و باگ داده برگشتم از سیو قبلیم لود کردم و رفتم ادامه بازی تا مرحله بصورت بازی نشده باقی بمونه.... و هر وقت هم خواسته بودم که امتحان کنم اون مرحله رو بعد از باگ دادنش سیو نمیکردم... لود میکردم به لحظه قبل از این اینکه مرحله رو شروع کنم...

اما متاسفانه missing son رو وقتی که باگ داده بود بی تجربه بودم و بعد از باگ دادن رفتم ادامه بازی رو سیو هم کردم...

الان اون Most wanted درست شد با تغییر نسخه بازی اما اون Missing son چون باگ رو سیو کرده بودم دیگه درست نمیشه....

نه والا کرک به اون صورت نداره فقط 3 تا فایل استیم هست که جایگزین میشه و فایل خود بازی کرک نمیشه و فقط steam api هست... هنوز آپدیتی نیومده تا بتونم امتحان کنم و قبلش هم کدس نسخه این مدلی نداشت که بپرسیم از کسی که قبلا کار کرده....چیزی هم جدیدتر نیومده که الان روش نصب کنم ببینم میشه یا نه :دی (باید از کسایی که بازیهای دیگه کدکس رو استفاده میکنن بپرسیم) گرچه شنیدم که آپدیتی نخواهد اومد....

نه سیو ها هیچ مشکلی ندارن و اصن نیاز به انتقال سیو ها نیست... کدس مثل 3dm و اینچیزا نیست  :D  فقط بازی رو نصب میکنی خودش سیو هات رو از همون فولدر سیو های قبلیت میخونه و میاره

نه هیچی حذف نشده و از کاملترین نسخه های بازی تا به امروز هستش... تمامی DLC های اصلی و رایگان و جانبی و همه آپدیت ها.... والا تا حالا از اون ماد که گفتی روی همون GOG هم استفاده نکرده بودم که بتونم رو این تست کنم  =))  کلا به ماد حساسیت دارم... یه ماد ساده واسه فال اوت میخواستم بزنم دوستمون "alidadashnejad" رو بیچاره کردم  =))

توی جوابی که به محمد علی جان دادم نوشتم عزیز دل برادر

باید بعد از اینکه میبینی گرگینه هه نمیمیره سیو قبل از شروع اون مرحله رو لود کنی و مرحله رو شروع نکرده بذاری(منظورم اون قسمت آخرش هست که نصف شب باید بری توی اون جای دور افتاده) بعدش نسخه بازی یا فایلهات رو عوض کنی شاید درست شه... من از GOG به استیم رفتم درست شد ، البته اگه مرحله رو بعد از باگ دادنش سیو نکرده باشی قاعدتا اون verify integrity of game باید درستش میکرد..

ممنون فرجام جان ،

حالا یه سوال . من هنوز مرحله missing son را دارم و گفتم که باگ داره ، احتمال داره با نصب نسخه کدکس این باگ از بین بره ؟ یعنی سیو ها را در نسخه کدکس لود کنم و ادامه بدم ؟

درضمن اون شمشیری که در پست بالایی گفتم حتماً بدست بسیار چون خیلی مهمه .

لینک به دیدگاه

اقا یه سوال. من هر وقت به اطلاعات شمشیر و لباس و فلان تو قسمت خودمون نگا میکنم قیمتشون خیلی بالاس ولی موقع فروش خیلی میاد پایین ! ادم جیگرش کباب میشه اینطوری ارزون میفروشه. بعد بدتر اینه که فروشنده میاد چندین برابر قیمت خودش می فروشه  ~x(  کاش میشد اینارو کشت 

لینک به دیدگاه

اقا یه سوال. من هر وقت به اطلاعات شمشیر و لباس و فلان تو قسمت خودمون نگا میکنم قیمتشون خیلی بالاس ولی موقع فروش خیلی میاد پایین ! ادم جیگرش کباب میشه اینطوری ارزون میفروشه. بعد بدتر اینه که فروشنده میاد چندین برابر قیمت خودش می فروشه  ~x(  کاش میشد اینارو کشت 

=)) =)) =)) کلا هر وقت من این فروشنده های توی witcher رو میبینم یاد همین شرکت های گارانتی کننده خودمون میافتم مخصوصا ماتریکس و تخت جمشید 

لینک به دیدگاه

=)) =)) =)) کلا هر وقت من این فروشنده های توی witcher رو میبینم یاد همین شرکت های گارانتی کننده خودمون میافتم مخصوصا ماتریکس و تخت جمشید 

+1

:D  :D  :D  :D  :D

دوستان اگر دی ال سی جدید را نصب کردید . حتماً اون مرحله ای که در پست 214 گفتم را انجام بدید تا بتوانید قوی ترین شمشیر موجود در بازی را بدست بیاورید .

لینک به دیدگاه

:D :) :x

لینک به دیدگاه

:D  :D  :(  :(

آقا این decoction ها به چه درد میخورن؟

اوه اوه افتادم رو خط oil و bomb و... هر چی هس می خرم باهاشون میرم راحت میکشمشون. اخ حال میده   :laughing:

یکیم از کجا میشه دیاگرام این روغن ها رو پیدا کرد؟ ogroid oil میخوام  :cool:

ویرایش شده توسط Jang Yi Jin
لینک به دیدگاه

:D :D :( :(

آقا این decoction ها به چه درد میخورن؟

اوه اوه افتادم رو خط oil و bomb و... هر چی هس می خرم باهاشون میرم راحت میکشمشون. اخ حال میده :laughing:

یکیم از کجا میشه دیاگرام این روغن ها رو پیدا کرد؟ ogroid oil میخوام :cool:

روغن ها دیاگرام ندارند فرمول دارند . تنها راهش زیر و رو کردن نقاط مختلف نقشه بازی هستش .

تمام غارها را جستجو کنید ، فرمول های زیادی در صندوقچه های مخفی شده در غارها وجود داره .

دککتیون ها برای قوی تر کردن خون ، افزایش سطح تحمل ، پر شدن خون بدون غذا خوردن و ... بکار میره . دککتیون ها بیشتر برای مبارزه با تعداد دشمنان زیاد یا boss های بازی به درد میخوره . برای مثال برای مبارزه با Eredin پیشنهاد میشه که از دککتیون استفاده کنید .

لینک به دیدگاه

اسپویلر به شدت .......

دوستان بخش داستانی دی ال سی جدید blood and wine به شدت پیچیده طراحی شده و همانند داستان اصلی بازی انتخاب های شما در نتیجه پایان داستان تأثیر خواهد داشت . زیاد با جزئیات نمیگم که مزه اش از بین نره اما بدونید بهتره ، در اواسط مرحله های اصلی بازی با دختری به نام syanna ( سیانا ) ملاقات می کنید که در واقع خواهر ناتنی آنا هنریتا ملکه سرزمین توسان هستش . در ایجاد رابطه با این دختر احتیاط کنید و نذارید به راحتی خامتون کنه ، می تونید باهاش سفر سانفرانسیسکو برید ( به قول سریال دایی جان ناپلئون ! ) اگر این کار را انجام دهید در پایان بازی با انتخاب های چالش برانگیزی مواجه می شوید . این دختر به طرز مرموزی تمام کارها و نقشه هایش حساب شده است و بیشتر کارکتر ها از جمله دشمن اصلی بازی یعنی ددلاف را نیز فریب داده است . ( خلاصه بگم سرنوشت پایان بازی به ایجاد رابطه با این دختر زیبا بستگی دارد ) این نکته بسیار مهمه در مرحله ای شما به درون دنیایی خیالی سفر می کنید که آناهنریتا و سیانا در کودکی در آن به انجام بازی و تفریح می پرداختند . این مرحله بسیار مهمه و چند چیز مهم را باید انجام دهید .

1- بعد از شکست دادن پیرزن جادوگر که در اول این مرحله هستش ، سعی کنید محیط این مرحله را به خوبی جستجو کنید . چون نقشه بازی در اون مرحله غیر فعال هستش نمی تونم با جزئیات بگم کجاست به همین خاطر خودتون باید پیدا کنید . در کنار یک دریاچه جسد شوالیه ای را پیدا می کنید که به همراهش شمشیر و ذره قدرتمندی قرار دارد . نام شمشیر vitis هستش و یکی از قدرتمند ترین شیر های فولادی موجود در بازی هستش .

2- در پی یافتن سه سنگ رنگی ( یا به اصطلاح لوبیای سحر آمیز ؛ چون این قسمت از داستان جک و لوبیای سحر آمیز الگو گرفته است ) به روستایی می روید که پوشیده شده از برف است . اول مرحله جانبی موجود در اون قسمت را انجام دهید و اردک را از قفس آزاد کنید تا برای شما یک تخم طلا بگذارد ! بعد می توانید با فروش آن پول مناسبی بدست آورید . بعد به روستا برگردید و با دخترک دوره گرد که موی بلوند بافته شده دارد دیدن کنید . در حین مکالمه سیانا متوجه می شود که روبانی که در بچگی دایه اش به آن هدیه داده بود در دستان دخترک دستفروش است و سیانا می گوید که کسی که این روبان قرمز به او هدیه داده گفته است که برایش شانس می آورد اما خود او این موضوع را قبول ندارد . ابنجا شما چند انتخاب دارید :

1- محل را ترک کنید .

2- شرط بندی کنید و با کارت بازی روبان را بدست آورید .

3- در ازای مبلغ 500 سکه روبان را از دخترک بخرید .

4 - از دخترک چیزی بخرید و درخواست کنید تا روبان را به شما بدهد .

کم دردسر ترین حالت گزینه سوم هستش . خریدن این روبان برای سیانا مهمه چون تو مرحله بعدش متوجه خواهید شد . در انتخاب هایتان بسیار دقت کنید یک اشتباه باعث تغییر سرنوشت بازی خواهد شد . در مرحله های بعد مجبورید انتخاب های سختی داشته باشید و بین وفاداری به دوست و نجات شخصی یا عشق خود یکی را انخاب کنید ! بیشتر از این توضیح نمیدم چون تا همین جا هم خیلی اسپویل شده خودتون تجربه کنید بهتره . هر سوالی بود در خدمتم .

لینک به دیدگاه

دستت درد نکنه . فقط فکر می کنم اگه باز بتونی بگی کدوم قسمتها تاثیر دارن کار رو برای شروع دو یا چند باره راحت تر کنه که راحت بشه پایان های متفاوت رو دید  @};-

لینک به دیدگاه

دستت درد نکنه . فقط فکر می کنم اگه باز بتونی بگی کدوم قسمتها تاثیر دارن کار رو برای شروع دو یا چند باره راحت تر کنه که راحت بشه پایان های متفاوت رو دید @};-

خواهش می کنم دوست گرامی .[emoji257]

قبل از مرحله capture the castle بازی اخطار میده که سیو دستی کنید چون بعد از این مرحله هستش که سرنوشت بازی تعیین میشه ، از بیان جزییات معذورم چون هنوز خیلی ها این بازی را تمام نکرده اند اما گفتم باید بین وفاداری به دوست و شرافت و عشق خود یکی را انتخاب کنید . نمی تونم بگم که کی در خطره خودتون بفهمید بهتره . تقریبا" سه تا پایان اصلی برای این دی ال سی وجود داره ، 1- پایان بد و غمگین . 2- پایان خاکستری . 3 - پایان خوب ( بهترین پایان )

باید قبول کنیم که نمیشه همه را راضی و خوشحال نگه داشت ، بعضی اوقات مجبور به انجام کارهایی می شوید که باعث رنجش خاطر کسی می شود اما شخص دیگری را خوشحال خواهد کرد . قهرمان اصلی که گرالت باشه باید سخت ترین انتخاب زندگی اش را انجام دهد . باید به ندای قلب خود گوش دهید . در واقع این داستان حسودی خواهرانه هستش و می دونیم که تو اینجور داستان ها آخرش به جای خوبی ختم نمیشه پس خودتان را برای هر چیزی آماده کنید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...