رفتن به مطلب

اعلام تاریخ و ساعت بازی وین در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

متشکرم دوستان .

اتفاقا این سری اصلاً هیجان نداشتم ، که یه دفعه دیدم ای داد بیداد مثل اینکه جدی جدی وین شدیم.

من نیز به نوبه خود به آقای شعبانی تبریک می گم easter4.gifclap.gifclap2.gifvictory.gif

ولی این نمره 18 رو من هم سری قبل داشتم که به من می داد من هم وین می شدم چرا؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

خيلی دوست داشتم شرکت کنم ولی روز بدی سپری کردم...

به برنده بازی تبريک ميگم ،اين بازی دکمه ايگنور نداره يه بلايی سر مکنزی بياريم؟! @};-

درود

ارش جان خسته نباشید . این روزهای سخت رو همه دارن .

واقعا ادم خوش شانس باشه در خطره ها @};-

لینک به دیدگاه

اجرای دهمین دوره برگزاری بازی آنلاین وین در تاریخ یکشنبه 24 مرداد 1389 ساعت 18.30

به خاطر ماه مبارک رمضان تاریخ اجرای بازی آنلاین وین در تاریخ یکشنبه 24 مرداد ماه 1389 در ساعت 18.30 دقیقه برگزار خواهد شد لذا لطفا 15 دقیقه قبل از اجرای بازی آنلاین باشید و حتما آموزش و قوانین رو مطالعه کنید .

توجه: در این بازیها 7 نفر انتخاب شده اند که با انتخاب 3 نفر دیگر مجموعاً این ده نفر در بازی آنلاین وین برای جایزه ویژه 150000 تومان شرکت خواهند داشت.

در ضمن کاربرانی که برای بازی نهایی برنده شده اند به شرح زیر می باشد.

کاربری MaKenZi جناب آقای محسن پرهیزکار

کاربری blackrain جناب آقای جواد فیضی

کاربری MoHaMaD جناب آقای محمد زند (چون کاربری MaKenZi دو بار برنده شده است به درخواست ایشان کاربری MoHaMaD به عنوان نفر دوم معرفی می گردد)

کاربری MR PC جناب آقای مهرداد خسروی

کاربری maximus جناب آقای امید سلطانی

کاربری rahpo جناب آقای ابوالفضل رستمیان

کاربری Poorya_Lion جناب آقای پوریا شعبانی

توجه: کاربرانی که قبلاً در بازی شرکت کرده اند و برنده بازی می باشند باید در سایت

www.lionads.net یک آگهی هفت ستاره بدهند تا در بازی نهایی بتوانند شرکت داشته باشند

توجه: همچنین کابران برنده شده باید در سایت بازی آنلاین وین مجدداً با نام کاربری دیگری ثبت نام کنند تا بتوانند در این دوره از بازی های شرکت داشته باشند.

توجه: کاربرانی که با دو نام کاربری خود برنده شوند باید در سایت

www.lionads.net دو آگهی هفت ستاره داشته باشند تا بتوانند با هر دو نام کاربری خود در بازی نهایی شرکت کنند . (هر نام کاربری یک آگهی هفت ستاره)

در دهمین دوره برگزاری بازی آنلاین وین مبلغ 20000 تومان جائزه هستش که 20 درصد آن متعلق به صندوق کمک به هم لیون می باشد و مبلغ 16000 تومان به نفر برنده اهدا خواهد شد .

ثبت نام کنید و فقط یک آگهی رایگان در سایت

www.lionads.ir قرار دهید و لینک آگهی را در همین سایت در تماس با ما با نام کاربری ثبت شده خودتان برای ما ارسال کنید تا نام کاربری و کلمه عبور شما فعال شود.

توجه : کاربرانی که قبلاً ثبت نام کردن نام کاربری و پسوردشون خود به خود در همان روز بازی فعال خواهد شد و نیاز به ثبت نام مجدد و یا دادن آگهی نیست .

شاید شما برنده بعدی ما باشید...

لینک به دیدگاه

زمان اجرای بازی یکشنبه 24 مرداد ماه 1389 در ساعت 18:30

اسامی کاربرانی که نام کاربری و رمز عبور آنها در دهمین دوره بازی آنلاین وین ثبت شده است به شرح ذیل می باشد:

aspjpoloton, heyas, sargeran, zohrabsotodeh, shoaeekasra, reza_021, blackrain01, YeMojuD, mosamma, MoHaMaD, internet, pourya.3232, millionaire.ir, MaKenZi, MR PC, king 2002, maximus, Ultra Extreme, ghoochi.m, zerowatt, hostironi, reza_falah, saeed, mehdi, poorya_lion,mahdi-sis, g0ldman, kalatey, End_gamemaster, spock1971, NPCFARS, kachal, tedi66, mimiloo, surena, arash.at, علیرضا, omara, متين, masih62, A7X, uiuiy, bahram021, sh.hamdi, GR_mahdi, ArMin_KhAn, soroush.r70, mamal_2pax, psp3, mj2011, mamj, hamed_ibf , SMAXC , nazari , iman001, mohammad, seven, hades , xenetto , merd4d , tofan8, 4220143297, Arash, RAHPOO, topoloo, SAIPA2205 , manitel

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

به خاطر ماه مبارک رمضان مجبور شدیم ساعت بازی رو یک ساعت عقب بکشیم و لطفا اگر تمایل در شرکت در بازی دارید ساعت 18:20 دقیقه انلاین بشید در بازی و خارج نشید تا سر ساعت 18:30 بازی شروع بشه .

امیدوارم که موفق باشید

لینک به دیدگاه

تبریک عرض میکنم خدمت آقا مهدی.@};-

مبارکتون باشه.

لینک به دیدگاه

ممنونم ازشمامن چندین بار شرکت کرده بودم که این دفعه موفق شودم

آرزوی موفقیت میکنم براتون/.

انشاالله مرحله ی آخر هم برنده بشید.@};-

لینک به دیدگاه

مهدی جان تبریک میگم بهت خسته شدیم از این دوستان تکراری . @};-

برای مرحله اخر فقط دو نفر میخوایم .

لینک به دیدگاه

متاسفانه من بیرون بودم و نتونستم شرکت کنم !

به برنده بازی تبریک میگم !

لینک به دیدگاه

درود

تبریک خدمت برنده محترم مسابقه.بنده هم زمان برگزاری مسابقه مهمون رسید و حتی لاگین هم کرده بودم ولی خوب قسمت نشد بازی کنیم

لینک به دیدگاه

زمان بازی بعدی رو اعلام میکنیم به زودی .

اخ فقط چه حالی میده مرحله اخر @};-

لینک به دیدگاه

زمان بازی بعدی رو اعلام میکنیم به زودی .

اخ فقط چه حالی میده مرحله اخر :D

دقیقا موافقم :D

مسابقه ی نهایی فکر میکنم از بس هیجان داشته باشه.

باید 3 4 تا قرص زیر زبونی کنار دستمون باشه @};-

لینک به دیدگاه

اجرای یازدهمین دوره برگزاری بازی آنلاین وین در تاریخ چهارشنبه 27 مرداد 1389ساعت 18.30

به خاطر ماه مبارک رمضان تاریخ اجرای بازی آنلاین وین در تاریخ چهارشنبه 27 مرداد ماه 1389 در ساعت 18.30 دقیقه برگزار خواهد شد لذا لطفا 15 دقیقه قبل از اجرای بازی آنلاین باشید و حتما آموزش و قوانین رو مطالعه کنید.

توجه: در این بازیها 8 نفر انتخاب شده اند که با انتخاب 2 نفر دیگر مجموعاً این ده نفر در بازی آنلاین وین برای جایزه ویژه 150000 تومان شرکت خواهند داشت

کاربری MoHaMaD جناب آقای محمد زند (چون کاربری MaKenZi دو بار برنده شده است به درخواست ایشان کاربری MoHaMaD به عنوان نفر دوم معرفی می گردد)

کاربری MR PC جناب آقای مهرداد خسروی

کاربری mehdi جناب آقای مهدی مسعودی

توجه: کاربرانی که قبلاً در بازی شرکت کرده اند و برنده بازی می باشند باید در سایت

www.lionads.net یک آگهی هفت ستاره بدهند تا در بازی نهایی بتوانند شرکت داشته باشند

توجه: همچنین کابران برنده شده باید در سایت بازی آنلاین وین مجدداً با نام کاربری دیگری ثبت نام کنند تا بتوانند در این دوره از بازی های شرکت داشته باشند.

توجه: کاربرانی که با دو نام کاربری خود برنده شوند باید در سایت

www.lionads.net دو آگهی هفت ستاره داشته باشند تا بتوانند با هر دو نام کاربری خود در بازی نهایی شرکت کنند . (هر نام کاربری یک آگهی هفت ستاره)

در یازدهمین دوره برگزاری بازی آنلاین وین مبلغ 20000 تومان جائزه هستش که 20 درصد آن متعلق به صندوق کمک به هم لیون می باشد و مبلغ 16000 تومان به نفر برنده اهدا خواهد شد .

ثبت نام کنید و فقط یک آگهی رایگان در سایت

www.lionads.ir قرار دهید و لینک آگهی را در همین سایت در تماس با ما با نام کاربری ثبت شده خودتان برای ما ارسال کنید تا نام کاربری و کلمه عبور شما فعال شود.

توجه : کاربرانی که قبلاً ثبت نام کردن نام کاربری و پسوردشون خود به خود در همان روز بازی فعال خواهد شد و نیاز به ثبت نام مجدد و یا دادن آگهی نیست .

شاید شما برنده بعدی ما باشید...

ویرایش شده توسط ghoochi.m
لینک به دیدگاه

درود دوستان

امروز ساعت 18:30 بازی یادتون نره @};-

فقط دو نفر دیگه میخوایم برای بازی فینال

لینک به دیدگاه

تبریک عرض میکنم خدمت جناب خسروی.:)

جناب خسروی اون کالیبری که گفتین چند بود؟:lol:

لینک به دیدگاه

جناب خسروی تلسمو شکستیا ؟

اگر دوباره بخوای برنده بشی باید با جناب پرهیزکار به فکر خرید یه دو لول باشیم عزیز :)

اقا مبارکت باشه .

چون دو بار برنده شدی فقط مشخص کن که میخوای با دو تا ای دی بازی فینال رو برگذار کنی یا نه

ممنونم از شما و موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود .

آقا یه پیشنهاد ، نام کاربری MR PC رو به نام کاربری MaKenZi ، تغییر نام بدید.مهرداد خان فیه این اسنایپا ، خوش کالیبرش چنده؟. :) شوخی بود. :lol:

مبارک باشه جناب خسروی .

لینک به دیدگاه

درود

ممنونم از کلیه دوستان.راستش فکر نمیکردم برنده بشم. اقای پرهیزکار خدایی وین نشدید وین رو نزده باشی ؟؟ :) :lol:

در ضمن اون کالیبر 300 وتربی مگنوم بود خیلی دنبال مهماتش نباشید ایران خیلی کم گیر میاد و قیمتشم بالاست :D

300_Weatherby.jpg

جناب حسینی برای فینال احتمالا یکی از دوستان رو معرفی میکنم.

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

من با تفنگ ساچمه ای میشینم پای مسابقه ی فینال :lol:

کاش امروز آخرین مرحله بود که بعدی فینال باشه.:)?

لینک به دیدگاه

آنتی ويروس يه قابليتی دارند بنام quarantine ،بازی وين هم برای اين 2 برنده باقی .....!!!!

:)? :D :lol:

لینک به دیدگاه

من با اجازتون مثل بچگیهام تخس بازی در میارم و با سلاح زیر در خدمت دوستان هستم :)

20090701155557_golooleh.jpg

لینک به دیدگاه

به خاطر ماه مبارک رمضان تاریخ اجرای دوازدهمین دوره بازی آنلاین وین در تاریخ یکشنبه 31 مرداد ماه 1389 در ساعت 18.30 دقیقه برگزار خواهد شد لذا لطفا 15 دقیقه قبل از اجرای بازی آنلاین باشید

کاربری MR PC جناب آقای مهرداد خسروی (2)

کاربری mehdi جناب آقای مهدی مسعودی

تنها یک نفر دیگر برای مسابقه نهایی بازی آنلاین وین

این داستان ادامه دارد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...