رفتن به مطلب

دلیل قیمت این SSD

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

قیمت ssd این مدل corsair neutron 128gb

تو سایت هایی که دیدم حدود 230 دلار بود با دلار 4 تومن حساب میکنم که پول گمرک هم حساب بشه

میشه 920 هزار تومن 

چرا ؟ اینکه 128 هست چرا انقدر گرونه ؟

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16820233402

لینک به دیدگاه

High-performance LAMD SSD controller

E-boost technology with error correction and advanced NAND management

آره گرونه! شاید به خاطر کنترولرش هست!

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

High-performance LAMD SSD controller

E-boost technology with error correction and advanced NAND management

آره گرونه! شاید به خاطر کنترولرش هست!

ممنون  @};-

پس بریم تو کار فروش من 4 عدد دارم  :D  البته هدیه بهم دادند  =))

لینک به دیدگاه

نه عزیز اشتباه نکن newegg بعضی وقتا اشتباه میزنه قیمت رو .

http://www.amazon.com/Corsair-Exclusive-Synchronous-2-5-Inch-CSSD-N128GB3-BK/dp/B00B2X0SME

http://www.corsair.com/en/neutron-series-128gb-sata-3-6gbs-ssd

120 تا 130$

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون  @};-

پس بریم تو کار فروش من 4 عدد دارم  :D  البته هدیه بهم دادند  =))

بهترين SSD هاي دنيا با منطقي ترين قيمت ممکن تو بازار هستن :

http://forum.persiantools.com/threads/%E2%98%BC-%E2%96%90-%D8%AD%D8%B1%D8%A7%D8%AC-ssd-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%B3%D9%88%D9%86%DA%AF-%D8%B3%D8%B1%DB%8C-%DB%B8%DB%B4%DB%B0-%DB%B8%DB%B5%DB%B0-%E2%96%90-samsung-ssd-840-850-evo-%E2%96%90-%DA%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%AA%DB%8C-12-24-%D9%85%D8%A7%D9%87-%E2%96%90-iranssd-%E2%96%90.682204/#post-11026004

SAMSUNG SSD EVO850 120G : قیمت : ۳۰۹۰۰۰ تومان ۲۹۰۰۰۰ تومان (۲۴ گارانتی تعویض)

مبلغ ۱۰۰۰۰ تومان تخفیف مخصوص اعضا پرشین تولز با ذکر نام کاربری در زمان تکمیل آدرس در قسمت توضیحات مشتری.

SAMSUNG SSD EVO850 250G : قیمت : ۵۰۹۰۰۰ تومان ۴۷۹۰۰۰ تومان (۱۲ماه گارانتی تعویض)

مبلغ ۱۰۰۰۰ تومان تخفیف مخصوص اعضا پرشین تولز با ذکر نام کاربری در زمان تکمیل آدرس در قسمت توضیحات مشتری.

=))

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

Newegg گاهی با برخی تامین کنندگان که قرار داد می بنده، این تامین کننده ها ممکنه فاصله ی زیادی با Newegg آمریکا داشته باشند و یا اصولا" گرون خریده و گرون می فروشند، برای همین گاهی اجناس با قیمتی فراتر از انتظار در Newegg ظاهر میشن. 

یا گاهی 2 تا جنس یکسان در Newegg با دو قیمت کاملا" متفاوت عرضه می شه. و بدتر از اون اینکه گاهی اجناس قدیمی با قیمتی سرسام آور وارد لیست Newegg میشن در حالیکه اجناس جدیدتر و بهتر،، ارزانتر هستند.

بنابراین وقتی در Newegg به کالایی بر میخورید که قیمت عجیب غریب داشت، اول از همه به سمت راست صفحه بخش Sold and Shipped by نگاه کنید. اگر در این بخش اسم خود شرکت سازنده را دیدید و یا اسم خود Newegg را دیدیدن، میتوانید اطمینان کنید این قیمت واقعی کالای مربوطه است.

در مورد این SSD نگاه کنید، ببیند تامین کننده (فروشنده اصلی) شرکت دیگری است به اسم: Action Packaged Inc.

و این یعنی اینکه این کالا و قیمت مربوط به شرکت Action Packaged Inc است.

در حالیکه نگاه کنید بقیه SSD های کورسیر را چه کسی تامین می کند؟ http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16820233395

خود Newegg تامین کننده است.

در نتیجه، اون SSD چیز خاصی ندارد، بلکه تامین کننده ی گرون فروشی دارد.

این موضوع در آمازون هم صدق می کنه. مثلا" اگر SSD سامسونگ می خرید، دقت کنید تامین کننده خود سامسونگ باشد.

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

با توجه به اینکه شرکت سامسونگ قیمت SSD های سری 850 را به شدت کاهش داده، دیگر شرکت های سازنده ی SSD هیچ کدام یارای رقابت با سامسونگ را ندارند. به قول گفتنی بقیه باید SSD های خود را جمع کنند.

در حال حاضر SSD های حجم 120 مدل 850Evo به قیمت 70 دلار و حجم 128 مدل 850Pro به قیمت 100 دلار عرضه میشن. یعنی توی ایران مدل 120EVo باید حدود 250 تومن و مدل 128Pro حدود 350 تومن عرضه بشن. هیچ SSD برند دیگری توان رقابت با این قیمت را ندارد. حتی Intel هم نمیتواند با پرفورمنس این SSD ها در این رنج قیمتی با سامسونگ رقابت کند.

از حافظه ناند فلش و کنترلر، و مدار تا پیچ و قاب همه ی قطعاتش رو خود سامسونگ تولید میکنه، برای این میتونه به این قیمت بده. بازار SSD جهان در تسخیر مطلق سامسونگه.

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

وقتی خود سامسونگ تولید کننده چیپ و آی سی این چیزاست کی میتونه جلوش وایسته

الان اپل درخواست تولید تراشه های جدیدش رو به سامسونگ داده

مخصوصا نسخه Pro عملکرد عالی داره

لینک به دیدگاه

با توجه به اینکه شرکت سامسونگ قیمت SSD های سری 850 را به شدت کاهش داده، دیگر شرکت های سازنده ی SSD هیچ کدام یارای رقابت با سامسونگ را ندارند. به قول گفتنی بقیه باید SSD های خود را جمع کنند.

در حال حاضر SSD های حجم 120 مدل 850Evo به قیمت 70 دلار و حجم 128 مدل 850Pro به قیمت 100 دلار عرضه میشن. یعنی توی ایران مدل 120EVo باید حدود 250 تومن و مدل 128Pro حدود 350 تومن عرضه بشن. هیچ SSD برند دیگری توان رقابت با این قیمت را ندارد. حتی Intel هم نمیتواند با پرفورمنس این SSD ها در این رنج قیمتی با سامسونگ رقابت کند.

از حافظه ناند فلش و کنترلر، و مدار تا پیچ و قاب همه ی قطعاتش رو خود سامسونگ تولید میکنه، برای این میتونه به این قیمت بده. بازار SSD جهان در تسخیر مطلق سامسونگه.

قبول دارم آرمین جان ولی در عمل من به شخصی اصلا تفاوت کاراییش رو ندیدم. از 350 مگابایت دیگه ویندوز و گیم حالشون رو میکنند...

من هم هنوز دنبال حجم بالاتر و قیمت پایین تر هستم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قبول دارم آرمین جان ولی در عمل من به شخصی اصلا تفاوت کاراییش رو ندیدم. از 350 مگابایت دیگه ویندوز و گیم حالشون رو میکنند...

من هم هنوز دنبال حجم بالاتر و قیمت پایین تر هستم.

من یک ssd با یک ترابایت فضا دیدم قیمتش هم حدود 200 تا 300 دلار بود فکر کنم مارکش osz بود 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

من یک ssd با یک ترابایت فضا دیدم قیمتش هم حدود 200 تا 300 دلار بود فکر کنم مارکش osz بود 

هستند SSD هايي 1 ترابايتشون حدود 300تا 350 دلار هست ! ولي به شخص SSD رو با ظرفيت حدود 500 (512،500،480) مي پسندم ! قيمت 160-170 دلاري دارن و تقريبا براي تمام کاربردها کافي هستن ! کسي که ظرفيت بالا نياز داره احتمالا نياز داره که يسري چيزها رو آرشيو کنه که براي آرشيو خريد هارد منطقي تر هست !

سامسونگ مدت که تو چند تا زمينه واقعا يکه تاز شده ! غير از SSD ها ؛ چيپ هاي اگزينوس اين شرکت دارن پادشاهي مي کنن اونم با اختلاف زياد ! طبق آخرين اخبار نسل بعدي در تک ترد ها باز هم 45 درصد نسبت به اين نسل بهبود عملکرد خواهد داشت !

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...