رفتن به مطلب

شروع سفر به اروپا ( همه شرکت کنند )

Extreme Plus
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود دوست گرامی ،
شما یه کشور اروپایی بری با هواپیما بعد همون کشور رو چندتا شهرش رو بری و تمام جاهای دیدندیش رو ببینی خیلی بیشتر حال میده تا اینکه بخوای از کلی کشور عبور کنی و مدام رانندگی کنی و فلج بشی .

ویرایش شده توسط Mahyar_Curious
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فرهنگ رانندگی داخل رو خارج ترویج کن =))

لینک به دیدگاه

نمیدونم چرا این فروما به همه جوانب میپردازن الا اصل مطلب ! بابا این دوستمون یه ایده رسیده به ذهنش که خیلی هم خوبه نمیدونم چرا بعضی از دوستان میان یه چیزایی میگن که تاسف باره

دوست عزیز اول شما ببین کارات ردیف میشه کارای ویزات

بعد بودجه چقدر داری ؟

حتما حتما حداقل یه نفر با خودت ببر

ماشینت چیه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باتشکر از همه دوستان

ماشین لندکروز هست ولی اگه بتونم یک ماشین از منطقه ازاد بگیرم پلاک ترانزیت کنم احتمال زیاد fj میشه چون زیاد با لندکروز راحت نیستم 

بودجه هم مشکلی ندارم و البته خرج این سفر خیلی خیلی بیشتر از هوایی هست چون من خیلی از کشور هارو میرم مثلا ایتالیا و ... و المان و ... اخرش هم پاریس و اسپانیا

والا برای همسفر که کسی نمیاد اگه بشه یک تیم پیدا کنم با چند ماشین بریم خیلی خیلی خوش میگذره  بیسیم تو ماشینی هم دارم به تعداد لازم

ویزا شنگن هم حدود 2 هزار یورو البته یک سری قوانین داره مثلا حساب بانکی باید 50 میلیون داشته باشی در غیر اینصورت نمیدند

لینک به دیدگاه

اگه با اف جی بتونی بری که بهتره. حداقل ی نفر رو ببر حتما ! چون حوصلت سر میره و یکی باید بشه :D حیف مشکل سربازی دارم وگرنه حتما میومدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه با اف جی بتونی بری که بهتره. حداقل ی نفر رو ببر حتما ! چون حوصلت سر میره و یکی باید بشه :D حیف مشکل سربازی دارم وگرنه حتما میومدم

میزاریمت تو صندق عقب کسی نمیفهمه  =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

باتشکر از همه دوستان

ماشین لندکروز هست.....

تمامی پستهای قبلی دوستان مربوط به کمر شکن بودن هزینه ها با جمله "ماشین لندکروز هست" به صورت اتومات توسط سیستم هوشمند فروم لیون حذف میگردد و اخطاریه ای برای افراد خاطی ارسال میگردد. با تشکر SSOLF

smart system of lioncomputer's forum

ویرایش شده توسط fireinpole
لینک به دیدگاه

دورد

عزیز یه دوربین با خودت ببر وقتی زمینی میری احتمالا محیط های قشنگی گیرت میاد واسه عکس

دستت رو به برج ایفل زدی به یاد ما هم باش واسمون دعا کن. @};-  @};-  @};-  @};-

دوستان هرکی رفته زود کمک کنه :)

اره . ميگن مثل اينكه برج ايفل حاجت ميده :D 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

من چندبار سربازی رو خواستم بخرم سرم کلاه رفت حالا هم یک داستانی داریم نه اشتغال به تحصیل میدند و نه اینکه میشه معاف شد و نه اینکه میشه خرید و نه اینکه میشه رفت سربازی کلا قفل شده :| دانشگاه هم دیگه کم کم داره تموم میشه کلا موندم بعدش چی میخواد بشه

15 تومن هم ضبط شد اخرین سفرم برگشتم بدلیل مشکلاتی که داشتم 10 روز دیرتر اومدم حالا هرکارمیکنیم نمیشه

ویرایش شده توسط Extreme Plus
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...