رفتن به مطلب

توضیحی در مورد انجمن کمک به هم لیون کامپیوتر

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان خوبم

همانطور که می دونید کمک کردن به دیگران و افزاد نیازمند یک وظیفه انسانیه که همه باید ازش سهمی داشته باشن . از اینرو بر طبق ارزوی دیرینه خودم در این مورد این انجمن رو ایجاد کردیم تا هر مقدار پولی که در این بخش ذخیره میشه و رسیدن اون مبلغ به یه حدانحساب به افزاد نیاز مند کمک بشه .

همانطور که میدونید ما سایت تبلیغاتی لیون ادس و بازی گیم رو راه انداختیم و یه سری راهکار در این زمینه برای کمک به دیگران عنوان کردیم . به طور مثال از دفعات بعد مقدار مبلغی که در بازی شرکت داده میشه بلااستثنا برای صندوق در نظر گرفته میشه و توی یه تاپیکی ویرایش میشه که این مببلغ در صندوق کمک به هم لیون ذخیره هستش و همه میتونن از این مبلغ باخبر باشن تا اینکه این مبلغ به یه حد قابل قبولی برسه و اون مبلغ موجود رو به افرادی که توسط شما معرفی میشن کمک میشه .

جزئیات بیشتر و نحوه پیدا کردن افراد نیازمند واقعی رو بعدا بیشتر براتون توضیح میدم .

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود

جناب حسینی واقعا ایده خوبی هستش و بنده یادم هست از همون چند سال پیش که شروع به کار لیون بودش شما این ایده رو در فکرتون داشتید و خوشحالم الان به نحوی تصمیم به اجرایی کردنش دارید. واقعا افراد نیازمند و آبرومند توی جامعه ما زیاده. شاید خیلی ها فکر کنند فقط کسایی که از لحاظ معیشتی و خورد و خوراک یا پوشاک در مضیغه هستند نیازمند هستند ولی من از این بدترشم واقعا دیدم کسایی که مریض سرطانی دارند و نمیتونن پولی خرجش کنن تا ناچارا مریض از دنیا میره یا موارد دیگه . توی تصادفی که چند ماه پیش داشتم و بستری بودم توی بیمارستان بیماری چند تخت اونورتر بستری بودش که در اثر تصادف دو تا از مهره های کمرش کلا خرد شده بود و نیاز به عمل داشت سرپرستار بخش هر روز به همراهش میگفت وضع بیمارت خرابه باید هر چه سریعتر عمل بشه و براش وقت اتاق عمل تعین میکرد ولی هر دفعه همراه بیمار به نحوی سر باز میزد از امضای فرم اتاق عمل. تا اینکه بعد از چند روز علنی گفت راستش پول نداریم عملش کنید و کسی هم نداریم کمکمون کنه ، واقعا میخاستم گریه کنم همونجا از ناراحتی [-X

لینک به دیدگاه

درود جناب خسروی

بله درسته ولی اینرو هم بگم که خیلی کار از دستمون بر نمیاد ولی تمام سعیمون رو میکنیم که چنینی چیزی رو انجام بدیم و اینرو هم بگم که ما تمام سعیمون رو میکنیم که این کار و به نحو احسن و در حد توانمون انجام بدیم . و از هیچ شخص و ارگانی هم انتظاری نداریم . و هر درامدی از این بازی مطمئنم که به لطف خدا و با یاری دوستان این بازی راه میافته و همه با هم ازش سود میبریم .

جمع شدن پول از هفته دیگه شروع میشه و در یکی از تاپیکها که زده میشه مقدارش مشخص میشه

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...
  • کاربر ویژه

سلام جناب آقای حسینی من این رو امروز دیدم

شماره حساب خاصی داره ؟

لینک به دیدگاه

سلام جناب آقای حسینی من این رو امروز دیدم

شماره حساب خاصی داره ؟

درود

دوست گلم

شماره حساب هستش ولی روزی که بخوایم چنین کاری رو بکنیم اعلام میکنیم عزیز . و این کار و همیشه انجام نمیدیم .

برنامه هایی رو داریم تا چند وقت دیگه و حتما اعلام میشه

لینک به دیدگاه

• 11 ماه بعد...

سلام جناب حسینی.منم الان این مطالبو خوندم.نحوه کمک کردن به چه شکل هستش؟

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی.منم الان این مطالبو خوندم.نحوه کمک کردن به چه شکل هستش؟

درود حمید جان

هر چند وقت یکبار وقتی کالایی جمع میشه از طرف دوستان و فروخته میشه توی صندوق قرار میگیره و مجموعه لیون بر طبق وظیفه مبلغ رو دو یا چند برابر میکنه از حساب خودش و به جایی در سال که نیازه کمک میکنیم

لینک به دیدگاه

درود حمید جان

هر چند وقت یکبار وقتی کالایی جمع میشه از طرف دوستان و فروخته میشه توی صندوق قرار میگیره و مجموعه لیون بر طبق وظیفه مبلغ رو دو یا چند برابر میکنه از حساب خودش و به جایی در سال که نیازه کمک میکنیم

بسیارعالی.منظورتون قطعات کامپیوتریه یا چیزای دیگس؟ اگه بخوایم کمک کنیم باید چیکار کنیم؟

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

آقای حسینی ما چه کمکی از دستمون ساخته ست ؟؟؟ کمکی بود به ما هم خبر بدین ...

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی

منم میخوام کمک کنم

:clapping:  :clapping:  :clapping:  خبر از شما

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...