رفتن به مطلب

آیا سیستمان گرگ سفید را اجرا خواهد کرد؟

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

آیا سیستم شما قادر به اجرای witcher 3 wild hunt خواهد بود؟

درود دوستان خوبم خواستم در ادامه تاپیک خیزش گرگ سفید که خیلی هم مورد استقبال قرار گرفت  بحث را ادامه بدهم دیدم که موضوع متفات است و جالب نخواهد بود پس تصمیم گرفتم د راینجا درخدمتتان باشم -خوب اول باید بگویم که بازی همانند فارکرای 4 از Nvidia game works پشتیبانی میکند و این خیلی خبر جالبی خواهد بود زیرا فارکرای 4 برروی pc و مخصوصا کارتهای انویدیا  بخشهایی فوق العاده جالبی به گرافیکش اضافه شده بود که براستی ازتمام نسخه های دیگر متمایزش میکرد .ویچر 3 هم داستانی مشابه دارد.

انویدیا در سایت مخصوص سرگرمی خود Geforce.co.uk به بررسی بازی ویچر بررروی pc پرداخته که با هم نگاهی گذرا به این بازی بزرگ خواهیم داشت - قبلش بگویم که بازی را کاملا دانلود و نصب کرده او و منتظر پچ یک روی 1 هستم و این هم عکسی دوست داشتنی از یکی از دوست داشتنی ترین پوشه های روی سیستم من:

6vl9_untitled.jpg

ایکون لعنتی چرا اجرا نمیشی!!!!!

تاریخ عرضه بازی !!عقب افتاد به مدت دو روز!

3fih_capture.jpg

خوب انویدیا چه میگوید؟

اول از همه انویدیا اعلام کرده که این بازی روی کارتهای 900 بهینه شده در حد عالی - چون این بازی dx11 است و تسلیشن رو کارتهای سری 900 سه برابر سریعتر از نسل های پیشین انجام می شود که برای اعمال تسلیشن د رمحیط های بزرگ بازی  ویچر کاملا مناسب هستند .موجهای آب در ویچر 3 تماما در تسلیشن رندر میشوند و همین باز هم برروی سری 900 تاکید میکند.انویدیا از NVIDIA HairWorks که فوق العاده است درویچر استفاده کرده ودر یکی ازدمو ها مخلوقی با موهایی خیره کننده به سمت ویچر حمله میبره که دیدنی ترین باس بازی خواهد بود.انویدیا از AO با کیفیت خود با نام HBAO+ استفاده کرده و تیم ویچر گفته اند که نهایت کیفیت تصویری این بازی در همین آمبینت اکلوژن بدست خواهد آمد.انویدیا فیزیکز هم در بازی درخشان است و از حرکت لباس ها و پرچم ها و آب و جنازه حیوانات و تاثیر بال زدن هیولای پرنده روی درختان و ....توسط این بخش اجرا خواهد شد هرچند این بخش یعنی فیزیکز تنظیمی در بازی ندارد و این بدلیل تاثیر زیاد این تکنیک روی محیط است و شما نمی توانید آن را خاموش کنید.ضمنا بازی ویچر 3 و بتمن هم باندل شده اندروی کارتهای سری 900 که البته بعدی میدونم در دسترس باشند در داخل!پروفایل SLI هم برای بازی آپدیت شده که در درایور مخصوص بازی بزودی در دسترس خواهد بود.

انویدیا همیشه بعد از عرضه به بررسی دقیق بازی از بعد گرافیکی میپردازد و لی فعلا جدول ارائه کرده که نشان دهنده عملکرد بازی برروی PC است گویی باز هم با گزینه Uber ویچر 2 در بخش گرافیکی مواجه هستیم پس آماده دیدن فلیم سینمایی باشید!چون ویچر 2 با این گزینه فیلم سینمایی بود این که دیگرخدا به داد برسد!

جدول انویدیا برای اجرا :

nrin_www.geforce.co.uk_2015-05-16_16-53-

موفق باشید تا روز عرضه پچ 1

رضا

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

مرسی

این جدول انودیا چی میگه؟

گرافیک 970 توی فول اچدی با اولترا میاره ولی نمیشه از گیم استفاده کرد  :|

یا این که اگر استفده کینم افت کارای خواهد داشت ؟  چطور هست؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مرسی

این جدول انودیا چی میگه؟

گرافیک 970 توی فول اچدی با اولترا میاره ولی نمیشه از گیم استفاده کرد   :|

یا این که اگر استفده کینم افت کارای خواهد داشت ؟  چطور هست؟

درود

970 الترا اجرا میکنه در 1080 ولی گیم ورک رو نزده- حالا باید بازی بیاد ببنیم چطوره اجرا - البته برای فارکرای 4 هم نوشته بود کارت قویتر ولی  من با 970 g1 الترا در 1080 با SMAA و  تمام گزینه ها در نهایت خود انویدیا گیم ورکز 70 فریم میگرفتم!!بگذارید pc بیاد معلوم میشه- ضمنا اون عکس ها که دید نسخه کنسولی بودند انودیا تاکید کرده روی HD texture ها میگه نسخه Pc بافت های بهتری داره -

لینک به دیدگاه

Nvidia <3

مرسی رضا جان

اگه میشه جدول رو یکم توضیح  بده

ایکون مافیا چه خاطرات عالی رو یادم انداخت....

لینک به دیدگاه

من کل امسال رو به  فکر این بازی بودم خدا کنه گرافیک درست حسابی داشته باشه.

بیشتر مناطق بازی از پوشش گیاهی ، خاک ، آب تشکیل شده که توی عکس هایی که دیدم افتضاح بود و امید وارم برای کسنول باشه  فقط (که یخورده بهشون بخندیم)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

Nvidia <3

مرسی رضا جان

اگه میشه جدول رو یکم توضیح  بده

ایکون مافیا چه خاطرات عالی رو یادم انداخت....

ببنید ویچر 3 یک تنظمیاتی داره شبیه ویچر 2 احتمالا چون موتورها یکی است فقط این نسخه جدید تره-

عکس زیر تتظیمات بازی ویچر 2 روی سیستم منه با نسخه GOG enhanced edition :

rgoq_capture.jpg

اون بخش قرمز رو دقت کنید Uber sampling رسما بازی رو فیلم میکرد و اصلا کار ش جدا بود از بخش های دیگر گرافیکی- ببنید همه بخش های بازی رو الترا هستند و ابر سمپملینگ هم روشنه- حالا انوییدامیگنه به علاوه این بخش ها یعنی تنظمیات + uber بخش گیم ورکز هم اضافه شده - یعنی HBAO+-hair+فیزیکز+,...یعنی شما بازی رو یک بخش با تنظیمات خودش تنطمین میکنی +یک بخش هم uBER SAMPLING است +یک بخش هم انویدیا گیم ورکز

مافیا 2 نسخه کلکتور است با همه dlc ها تیم abg زده 4 گیگ کرده بازی ورو اره خاطره انگیزه منتها این فقط دسکتاپ منه شما باید استارت رو ببنید !عکس زیر بخشی از بازی هاست بخشی از بازیها هم حدود 20 تا در این استارت منو نیستند ! یک 30 تایی هم تازگی پاک شدند!

0byz_untitled.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من کل امسال رو به  فکر این بازی بودم خدا کنه گرافیک درست حسابی داشته باشه.

بیشتر مناطق بازی از پوشش گیاهی ، خاک ، آب تشکیل شده که توی عکس هایی که دیدم افتضاح بود و امید وارم برای کسنول باشه  فقط (که یخورده بهشون بخندیم)

درود اونها کنسولی بودند عکس های pC است در 4K ببنید تفاوت داره البته نه  نباید انها رو هم بهشون خدایی نکرده خندید

لینک به دیدگاه

نباید انها رو هم بهشون خدایی نکرده خندید

=))  :laughing:  =))  :laughing:

آره دیگه بنده خدا ها  معلول به دنیا امدن این کنسول های بخندیم بهشون خودمون هم خدایی نکرده کنسولی میشیم.

لینک به دیدگاه

حاج رضا دمت گرم میگم واسه  پهلوون بازنشسته ما چی داری؟ 780 در چه حد این اسب چموشو مهارخواهد کرد؟ اون uber رو خواهیم توانست اجرا کنیم؟  :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حاج رضا دمت گرم میگم واسه  پهلوون بازنشسته ما چی داری؟ 780 در چه حد این اسب چموشو مهارخواهد کرد؟ اون uber رو خواهیم توانست اجرا کنیم؟  :)

درود 780 در حد خوبی است و میشه بازی رو انجام بدید براحتی -ریکامند خود باز ی770 است پس 780 حله -uber را فکر نکنم !

لینک به دیدگاه

ببنید ویچر 3 یک تنظمیاتی داره شبیه ویچر 2 احتمالا چون موتورها یکی است فقط این نسخه جدید تره-

عکس زیر تتظیمات بازی ویچر 2 روی سیستم منه با نسخه GOG enhanced edition :

rgoq_capture.jpg

اون بخش قرمز رو دقت کنید Uber sampling رسما بازی رو فیلم میکرد و اصلا کار ش جدا بود از بخش های دیگر گرافیکی- ببنید همه بخش های بازی رو الترا هستند و ابر سمپملینگ هم روشنه- حالا انوییدامیگنه به علاوه این بخش ها یعنی تنظمیات + uber بخش گیم ورکز هم اضافه شده - یعنی HBAO+-hair+فیزیکز+,...یعنی شما بازی رو یک بخش با تنظیمات خودش تنطمین میکنی +یک بخش هم uBER SAMPLING است +یک بخش هم انویدیا گیم ورکز

مافیا 2 نسخه کلکتور است با همه dlc ها تیم abg زده 4 گیگ کرده بازی ورو اره خاطره انگیزه منتها این فقط دسکتاپ منه شما باید استارت رو ببنید !عکس زیر بخشی از بازی هاست بخشی از بازیها هم حدود 20 تا در این استارت منو نیستند ! یک 30 تایی هم تازگی پاک شدند!

0byz_untitled.jpg

مرسی فهمیدم

در رابطه با دسکتاپ باید بگم هنگ کردم واقعا عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییه

من هم از این به بعد این طوری می کنم بازی هارو تو یه هارد save می کنم بعد از اتمام بعدا دوباره گه گاهی بتونم خاطرات زنده کنم الان دیگه با دیدن اون ایکون مافیا 2 باید دانلود شه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...