رفتن به مطلب

فن led 12 cm معمولی برای کیس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان من چند بار فن 12 سانتی led گرفتم ولی همشون چند رنگ هستن و بعد از یه مدت led شون میسوزه ...

میشه راهنماییم کنین از کجا باید فن led بگیرم که اولا مطمئن باشه و نسوزه و اینکه تک رنگ باشه ، مثلا آبی

از این فن هایی هم که آقای حسینی جدیدا آوردن خیلی عالیه ولی هزینش زیاده ... [-X

حیف کیس من (cooler master cm690 ) که یا فنش معمولیه یا led هاش چند رنگه ... ;)

لینک به دیدگاه

با سلام[-X

دوست عزیز کلا تو بازار فن با کیفیت کم پیدا میشه.ولی اگه فن LED دار تک رنگ میخواید به لینک زیر مراجعه کنید(البته کیفیت این فنها بسیار عالی هستش):

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=2394

لینک به دیدگاه

ممنون دوست من

ولی عرض کردم که این فن هایی که آقای حسیینی آوردن عالی هستن... اینو دیدم همون روزی که روی سایت قرار گرفت

ولی چون من 5-6 تا فن میخوام هزینش خیلی سنگین میشه و کارایی های این فن هم فعلا به کار من نمیاد... ممنون از راهنماییت [-X

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
دوستان من چند بار فن 12 سانتی led گرفتم ولی همشون چند رنگ هستن و بعد از یه مدت led شون میسوزه ...

میشه راهنماییم کنین از کجا باید فن led بگیرم که اولا مطمئن باشه و نسوزه و اینکه تک رنگ باشه ، مثلا آبی

از این فن هایی هم که آقای حسینی جدیدا آوردن خیلی عالیه ولی هزینش زیاده ... whew.gif

حیف کیس من (cooler master cm690 ) که یا فنش معمولیه یا led هاش چند رنگه ... wink.gif

دوست عزیز شما میتونیدledهای اون فن ها را خودتون در بیارید و به هر رنگ و هر جنس ledعوض کنید و هزینه اضافه هم نکنید(البته تو بعضی مدل ها امکانش نیست)

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما میتونیدledهای اون فن ها را خودتون در بیارید و به هر رنگ و هر جنس ledعوض کنید و هزینه اضافه هم نکنید(البته تو بعضی مدل ها امکانش نیست)

پسر چه فكريييييييييييييييييييييي ;)

الان ميرم 30 تا چراغ LED ميگيرم...

فن ها رو چك كردم ، ميشه LED شو عوض كنم [-X

راستي ، يه سري از فن ها 2تا سيم دارن ، درحالي كه يه سري سه تا سيم ازشون مياد بيرون ...

اين سيم سوم ماله چيه؟ يه وقت به پاور يا مينبورد آسيب نزنه ...؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
پسر چه فكريييييييييييييييييييييي clapping.gif

الان ميرم 30 تا چراغ LED ميگيرم...

فن ها رو چك كردم ، ميشه LED شو عوض كنم wink.gif

راستي ، يه سري از فن ها 2تا سيم دارن ، درحالي كه يه سري سه تا سيم ازشون مياد بيرون ...

اين سيم سوم ماله چيه؟ يه وقت به پاور يا مينبورد آسيب نزنه ...؟

به چند نکته توجه کن

1-مثبت و منفیledها درست باشه

2-جنسledخوب و پر نور باشه

اون فن های دوسیم دارند چون سرعتشون قابل کنترل نیست اما فن های4سیم سرعتشون توسط مادربورد قابل کنترل هست .یعنی فن2سیم همیشه با بیشترین سرعت کار میکنه

3 سیم هم که من اشتباه کردم دوستمون پایین توضیح دادن

ویرایش شده توسط nightkiler
لینک به دیدگاه

باسلام

در فن های که سه سیمه هستند نوع سیم ها عبارت اند از:1-ولتاژ12 ولت 2- سیم ground معمولا مشکی رنگ 3-سیم سنسور برای نشان دادن دور فن

در فن های که کانکتور 4پین دارند یه سیم دیگه به عنوان کنترل دور فن اضافه میشه

سیم های زرد رنگ معمولا ولتاز 12 ولت نشون میدهند-سیم های قرمز ولتاژ5 ولت-سیم های مشکی اتصال بدنه یا ground وسیم نارنجی ولتاژ3.3 ولت

ویرایش شده توسط Ultra Extreme
لینک به دیدگاه

با شكست مواجه شد ! [-X

بعد از سوزوندن 3عدد LED به اين نتيجه رسيدم كه وقتي led رو ميزدم به اون فن هاي چند رنگ ، فقط روي led ‌هم رنگ خودش كار ميكرد !!!

يعني led كه من خريدم آبي بود و فقط روي فن led‌آبي روشن ميشد !!! خيلي عجيبه

فكر كنم راه بي دردسرش اينه كه برم همون كولر مستر رو دونه ايي 5500 بخرم!!

ولي ميترسم اينهمه پول بدم بالاشون بعد يه مدتي اونها هم بسوزن ... آخه فن led خود كيس كه كولر مستر بود بعد از چند ماه led هاش سوختن !!!

ویرایش شده توسط Hani RZ
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اون فن های چند رنگ رنگش عوض میشه؟یه فقط چند رنگ ثابت داره؟

لینک به دیدگاه

اون فن های چند رنگ رنگش عوض میشه؟یه فقط چند رنگ ثابت داره؟

نه

رنگاش ثابت هست

عوض نميشه...

دليلش چيه كه led ‌آبي روي رنگ هاي ديگه كار نميكنه؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اصلا روشن نمیشه یا میسوزه؟

بارنگ های دیگه مشکل نداره؟

لینک به دیدگاه

اصلا روشن نمیشه یا میسوزه؟

بارنگ های دیگه مشکل نداره؟

من 5تا LED آبي خريدم . يه فن دارم كه هر led ش يه رنگه ( آبي،قرمز،نارنجي،زرد). حالا اين led ايي كه خريدم روي همه سيمهاش امتحان كردم و فقط روي آبي روشن ميشه

بعد از چند بار كه رنگها امتحان كردم سوخت فكر كنم...

يكي رو كه زدم به 12 ولت سوخت بدبخت [-X

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
من 5تا LED آبي خريدم . يه فن دارم كه هر led ش يه رنگه ( آبي،قرمز،نارنجي،زرد). حالا اين led ايي كه خريدم روي همه سيمهاش امتحان كردم و فقط روي آبي روشن ميشه

بعد از چند بار كه رنگها امتحان كردم سوخت فكر كنم...

يكي رو كه زدم به 12 ولت سوخت بدبخت biggrin.gif

شما اول تست کن ببین سوخته یا نه چونledاگه بسوزه یه نور زیاد میده و میسوزه و سیاه میشه

اگه سوخته پس جریان زیاد کشیده که نشان میده این ledمناسب این فن نبوده و با مشخصات ledخود فن تفاوت داره

اگه اصلا روشن نمیشه یعنی جریانی که به ledمیرسه کمه

اگه بخواهی هم میتونی مستقیم از 12ولتledها را روشن کنی یه مقاومت470اهم(البته بستگی به جنسledداره)باledسری کن و به12 وصلش کن و دور تا دور فن سیم کشی کن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...