رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید یخچال و لباسشویی از دو برند LG , SAMSUNG

maysamsina
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام پسر داییم ازدواج کرده ومیخاد ... !lol.gif میخاستم ببینم کدوم برند بهتره LG یا SAMSUNG ؟ یا آیا سایت هست که بتونم مشاوره بگیرم تخصصی باشه ! 
دوستان دیگه ببخشن چون این سوالات جز سخت افزا نیست ولی جز الکترونیک هست ! ممKون میشم راهنمایی کنید !
یخچال فریز تا 3 ملیون 
لباسشویی 2 میلیون

لینک به دیدگاه

مبارکه !
بنا به تجربه شخصی .. از سمت محصولات LG رد هم نمیشم .. چه برسه بخوام خرید کنم

پشتیبانی بســــــــــــــــــــِار ضعیف و بی سوادی دارن... مخصوصا در بخش لوازم خانگی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوست گرامی ،

سامسونگ محصولات بسیار با کیفیتی داره ، یدونه لباسشویی اش فقط 152 ماه گارانتی موتور داره .

اما جدیدا میگن مونتاژ داخل شده :D که اگه شده باشه با اطمینان نخر چون توش ر... :D

لینک به دیدگاه

مبارکه !

بنا به تجربه شخصی .. از سمت محصولات LG رد هم نمیشم .. چه برسه بخوام خرید کنم

پشتیبانی بســــــــــــــــــــِار ضعیف و بی سوادی دارن... مخصوصا در بخش لوازم خانگی

سلامت  باشی رفیق ! یعنی  شما سامسونگ رو ترجیح میدید ؟  با این قیمتا چه محصولی رو پیشنهاد میدید ؟

یخچال فریز تا 3 ملیون 

لباسشویی 2 میلیون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

حداقل ال جی رو با گارانتی گلد ایران تهیه کنید، شخصاً لباسشویی Clone رو دیدم که بی نهایت غیر قابل تشخیص بود اما وقتی باز کردیم کلون بودنش کاملا مشهود بود(هیچ چیزی مدل و نوشته نداشت، پایه ها پلاستیکی، استفاده شدید از نوارچسب مشکی..... ~x( ~x( ~x( ~x( ~x(

سامی رو ترجیح میدم

@};-  @};-  @};- 

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

منم چند وقت دیگه باید بخرم.راهنمایی کنید.خوبه

لینک به دیدگاه

سلامت  باشی رفیق ! یعنی  شما سامسونگ رو ترجیح میدید ؟  با این قیمتا چه محصولی رو پیشنهاد میدید ؟

یخچال فریز تا 3 ملیون 

لباسشویی 2 میلیون

والا قیمت دستم نیست دوست عزیز ولی

1.Kenwood

2. Delonghi ( امیدوارم اسمش رو درست نوشته باشم )

3. samsung

بوش و ایندزیت هم شنیدم خوبه ولی تجربه نکردم یا حتی نزدیکانم نداشتن که Review ازشون شنیده باشم

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

والا قیمت دستم نیست دوست عزیز ولی

1.Kenwood

2. Delonghi ( امیدوارم اسمش رو درست نوشته باشم )

3. samsung

بوش و ایندزیت هم شنیدم خوبه ولی تجربه نکردم یا حتی نزدیکانم نداشتن که Review ازشون شنیده باشم

سایت خارجی نیست که review شونو نشون بده ! :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا lg بخر هم گارانتیش بهتره هم خدماتش من روی لباس زیرم نوشته باشه سامسونگ نمیخرم چون مطمئنا یه کلاهی سر ادم میزاره =)) =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

بر حسب تجربه شخصي سامسونگ رو بيشنهاد ميكنم . تقريبا تمام لوازم خونه سامسونگه و تا به حال به مشكل حاد بر نخورديم . بشتيبانيش هم خيلي خوبه و با اينكه شهر ما يه شهره كوچيكه باسخگو بودن و سريع براي بيگيري و سرويس (در صورت تماس) از سمت خود نمايندگي ميومدن .

لینک به دیدگاه

فقط درخصوص تلويزيون مطمعنم كه سامسونگ يه سرو گردن از ال جي بالاتره چون از خود فروشگاه كه هر دو محصول رو كار ميكرد برسيدم و سامسونگ رو تاييد كرد . البته فكر ميكنم در مورد تي وي هاي 4k اين وضع فرق ميكرد .

لینک به دیدگاه

اقا lg بخر هم گارانتیش بهتره هم خدماتش من روی لباس زیرم نوشته باشه سامسونگ نمیخرم چون مطمئنا یه کلاهی سر ادم میزاره =)) =)) =)) =)) =))

چطورکلاه میزارن ؟ :-?

لینک به دیدگاه

دوستان نظرشون درباره خرید از بانه چیه؟

بانه گارنتی نداره ! تو تلویزیون فکر کنم بهرته چون جنساش کپی نیست و اصل مالزی اه و بنده دارم از مونتا ز ایران خیلی بههتره دستکاری کدرن !

لینک به دیدگاه

یکی از دوستان میکه سامسونگ تکنولوژی خوبی داره 

http://www.samsungcenter.ir/index.php?route=article/article&article_id=27

لینک به دیدگاه

من هرچی جنس سامی و الجی تو دی جی کالا دیدم.

الجی از مصرف کمتری برخوردار بودش.

واسه تست

شما برید تو دی جی کالا مثلا یخچال 2 میلیونی رو ال جی رو با 2 میلیونی سامی مقایسه کنید.

اگه مصرف انرژی سامی A باشه الجیه A+ و حتی بالاتر.

در کل هر دو برند خیلی خوبن مهم پول جیبتونه که به کدومش بخوره.

رفیق سامسونگم انرژی رده بالا داره یعنی a+++

لینک به دیدگاه

من  به تازه گی یه  مدل لباس شویی ال چی  خریدم کاملا هم  ازش راضی هستم.

به نظر من  فرق زیادی بین ال جی و سامسونک  نیست فقط ال جی یکم خوشکل تر هست 

از لحاظ  پشتیبانی هم گلدایران اومد نصبش کرد فک کنم  یه 20 تومن  هم دستمزد گرفت.

البته  تو  جشن واره  خریدمش  که 150 تومن  رواز فروشنده  پس گرفتم.

در کل لباسشویی خوبی هست  ولی من جای شما باشم از بانه  می خرم.چون مطمعنا مونتاژ ایران نیست  وقیمتشم  بهتره.

من به خاطر اینکه فکر میکردم اگه از بانه کسی نمیاد  وصلش کنه از بانه خرید نکردم ولی بعد اینکه  نمایندگی ال جی اومد واسه  نصب ازش  پرسیدم  گفت  لباسشویی بانه ای هم  نصب میکنیم  فقط کمی هزینش بیشتر هست.

ویرایش شده توسط peto
لینک به دیدگاه

کل لوازم خانه از تلویزون یخچال و لباسشوی lg خیلی هم عالی هیچ مشکلی هم نداشتم باهوشون در زم تو قیمت مشابه امکانات lg بهتره 

لینک به دیدگاه

رفیق سامسونگم انرژی رده بالا داره یعنی a+++

این انرژی a+++ روتقریبا تمام  مدلای جدید ال جی هم دارن.

البته به نظر میرسه بیشتر یه بازار گرمی هست  چون  تو مشخصات و کاتالوگ مینویسن a+++ بعد رو خود لباسشویی فقط یکی + هست :)

لینک به دیدگاه

من  به تازه گی یه  مدل لباس شویی ال چی  خریدم کاملا هم  ازش راضی هستم.

به نظر من  فرق زیادی بین ال جی و سامسونک  نیست فقط ال جی یکم خوشکل تر هست 

از لحاظ  پشتیبانی هم گلدایران اومد نصبش کرد فک کنم  یه 20 تومن  هم دستمزد گرفت.

البته  تو  جشن واره  خریدمش  که 150 تومن  رواز فروشنده  پس گرفتم.

در کل لباسشویی خوبی هست  ولی من جای شما باشم از بانه  می خرم.چون مطمعنا مونتاژ ایران نیست  وقیمتشم  بهتره.

من به خاطر اینکه فکر میکردم اگه از بانه کسی نمیاد  وصلش کنه از بانه خرید نکردم ولی بعد اینکه  نمایندگی ال جی اومد واسه  نصب ازش  پرسیدم  گفت  لباسشویی بانه ای هم  نصب میکنیم  فقط کمی هزینش بیشتر هست.

از بانه خرید کنی گارنتی موتور داره ؟ :-?

لینک به دیدگاه

کل لوازم خانه از تلویزون یخچال و لباسشوی lg خیلی هم عالی هیچ مشکلی هم نداشتم باهوشون در زم تو قیمت مشابه امکانات lg بهتره 

تایید :)

لینک به دیدگاه

از بانه خرید کنی گارنتی موتور داره ؟ :-?

والله من  نپرسیدم  واسه  موتور گارانتی داره  یا نه شاید داشته باشه ولی میدونم  حداقل  یک سال گارانتی  واسه  کل ماشین لباسشویی میدن.ولی برای شخص من گارانتی  زیاد مهم نیست.چون مهم  همون یک سال اول هست.اگه  تو یکسال اول بدونه عیب کار کرد بعدشم  کار میکنه.احتمال خرابی بعد اون شاید یک درصد باشه.

الان خود من از گلدایران  خرید کردم مطمعنم اگه 2 سال دیگه لباسشوییم ایراد پیدا کنه باید کلی هزینه  براش انجام بدم.

شما اگه از بانه خرید کنی حداقل 500 تومن  (باکرایه ماشین)جلو اوفتادی واگر در  بد ترین  حالت  ممکن  مثلا بعد از 2 سال لباسشویی ایراد هم پیدا بکنه نهایتا همون 500 تومن خرج رو دستتون میفته نه بیشتر.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

اگه بلد باشی و یه راست نری سراغ محصولات کلون، خرید از بانه 100% به صرفه تره. اونجا فروشگاه های بزرگ فقط جنس اصلی میارن چون روزی بالای100 تومن فروششونه دیگه نمیان دنبال قالب کردن باشن....

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

دوست گرامی برای فریزر ال جی محصولات مناسبتری داره با توجه به هزینه ایی که میخواهید کنید از دوستان خرید داشتن از این برند فعلا راضی هستن

در مورد ماشین لباسشویی کلاً بیخیال ال جی و سامسونگ بشید و بهتر هست به فکر خرید از سایر برند های معتبر باشید

بوش آلمان فکر نمیکنم با هزینه شما برابری کنه ولی بوش ترک هم بد نیست و به مراتب از ال جی و سامسونگ بهتر هست

ایندیزیت هم در نظر داشته باشید، ماشین لباسشویی  های خوب و مطمئنی داره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...