رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید یخچال و لباسشویی از دو برند LG , SAMSUNG

maysamsina
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان کسی اطلاع داره این یخچال فریزهای اورست کیفیتشون چطوره؟ برچسب انرژی و گارانتی درست حسابی دارن؟

لینک به دیدگاه

من فقط میدون تو رده تلویزیون LGمارک بسیار بدی حساب میشه نقد های سایت های خارجی هم موجوده ولی در مورد یخچال و ماشین لباس شویی چیزی نمیدونم چون ناسلامتی سایت Pcهست :laughing:

لینک به دیدگاه

LG WM-384N قیمت 1900 لباس شویی.

یخچال فریرز توشیبا TFR-GR-R70UT قیمت 3200  

تو کل یخچال ها امکانات و... خیلی بیشتر هست رده انرژی عالی و.....

همین امکانات برای سامی یا ال جی باید 4 تومن بدی.

برای خودم شنبه با یه تلوزیون دارن میارن.

لینک به دیدگاه

تجربه ها از محصولات شرکت های مختلف و خدماتشون متفاوته، ولی من یه تلویزیون LG سال 89 گرفتم، برای متأهلیم، یه هفته نشد خواستم فیرمورش رو آپدیت کنم، ترکید تلویزیون، زنگ زدم نمایندگی، اومدن یه برد کنترلر داشت پشتش اونو عوضش کردن، رایگان و تشریف بردن، تا الان که 94 هستیم اوکی هست. سایر لوازم کنوود و دوو هست، اونها تا حالا مشکل پیدا نکرده خدا رو شکر. و صد البته قیمت ها اونموقع بسیار پایین بود، گرانترین ماشین لباسشویی که فروشگاه مورد مراجعه ی بنده داشت 1.200 بود، الان ارزونترینشون فکر کنم همون قیمت 1.200 باشه، شایدم بیشتر.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...