رفتن به مطلب

پچ اجرایی ویچر 3- DLC های رایگان نسخه GOG هم اضافه شد

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود دوستان ساعت 3:10 دقیقه فایل exe و پچ روز یک GOG برای بازی عرضه شده و من در حال دانلود هستم حجم فایل 304 مگ است و باید نسخه GOG رو preload نصب داشته باشید و راحت بازی را اجرا کنید:

لینک دانلود از اسکیدرو:

Patch DAY1 GOG

ضمنا اگر بازی نسخه GOG رو دانلود و نصب داشتید و پچ بالا آدرس نصب رو نجست این هم از فایل رجیستری که حل میکنه مشکل رو :

دانلود پچ رجستری :TW3.GOG.REGISTRY.rar

a73mqv6xa1803jofll3.jpg

اگر ارور داد اول پچ رجیستری رو بزنید و بعد پچ GOG

مارفتیم بازی!!

هنوز  برو بچ دارن توی سایت اسکیدرو دنبال راه اجرا میگردن رضا بازی رو چک پوینت زد برای اولین نسخه PC در ایران -اولین نفری بودم که پچ رو سایت  اسکیدرو دانلود زدم:

اولین عکس از ویچر 3 نسخه  pc:(شاید در ایران )!

این عکس ها روی اخرین حد تنظیم با پوشش گیاهی (فولچ) الترا گرفته شده اند و همین طور که پایین توضیح دادم با کم کردن فولج از الترا به های بدون دست زدن به هیچ تنظیم دیگه براحتی 60 فریم قفل گرفته شد روی GTx970 با درایور مخصوص ویچر

ykzz_witcher3_2015_05_19_04_25_54_441.jp

بازی اجرا شده و فقط میگم خیره کننده است !!! هر چی دید  رو فراموش کنید- ضمنا الترا های روی Pc 60 فریم میده منتها من همه گزینه ها رو بررسی کردم -روی 1080 با همه گزینه ها روشن فریم 60 قفله  فقط باید گزینه ای رو که با قرمز علامت زدم روی high بگذاردی -البته این سیستم خیلی قوی است ولی در کل خیلی خوب اجرا شد و تنها گزینه ایی که نیاز دارید  کاهش بدید از الترا به high همین گزینه فولج است که میزان مسافت  نمایش  گیاهان و شاخ وبرگ و پوشش گیاهی رو در محیط  نشان  میدهد

ین گزینه رو ی الترا در حدود 10 فریم کاهش میده از نرخ فریم و در کل هی و الترا  من دقت کردنم اصلا تاثیر خاصی نداره و تفاوت محسوس نیست - ضمنا شما باید حتما درایور انویدیا مخصوص ویچر رو نصب کنید که تاپیک زدم براش

"-این گزینه فولج در GTA V کمی مشکل ساز بود و انویدیا پیشنهاد میداد بگذارید روی های بجای الترا-

jajn_witcher3_2015_05_19_04_39_08_122.jp

منوی بازی روی الترا :نسخه 1.2 گوگ -صحنه در موتور بازی خارق العاده است

s8wg_witcher3_2015_05_19_04_52_51_652.jp

با گذاشتن فولچ ویزیبیلتی یعنی میزان ترسیم مسافت پوشش گیاهی روی HIGH به عنوان تنها گزینه ای که کاهش داشته از الترا به های همانطور که گفتم 60 فریم براحتی اجرا خواهد داشت:

fze1_witcher3_2015_05_19_04_53_48_878.jp

جالبه بازی در 2k هم براحتی 40 فریم به بالا میده روی الترا یعنی ما با SLI میتوانیم از این  بازی زیبا با نهایت جزییات در 2k لذت ببریم و انویدیا درایورش رو خیلی خوب بهینه کرده -دقت کنید نسخه های کنسولی این بازی 900p و /1080 , و 30 فریم هستند و بدون هیچ گونه از تکنولوژی های انویدیا :

در 2k

w1k4_witcher3_2015_05_19_04_54_21_627.jp

اسکرین شات هایی برا ی نمایش توان گرافیکی بازی :

78jn_witcher3_2015_05_19_05_27_15_433.jp

lhg0_witcher3_2015_05_19_05_29_34_260.jp

ciriکوچولو!!!!!!!!!

6dqe_witcher3_2015_05_19_04_29_10_058.jp

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اولین DLC های رایگان هم بر طبق قول تیم سازنده ارائه شدند و همانطور که من فایل  های نسخه کلکتور رو برااون آپلود کرده بودم این DLC های گوگ هم را براتون میگذارم یکی مال مدل های مو ور یش گرلت است یکی هم آرمور تیمرینی

DLC  مدل مو و ریش GOG

DLC زره تیمرینی

محتوی کلکتور:

محتوی کلکتور ادیشن ام رو اینجا آپلود کردم برای علاقه مندان خیلی چیز های جالبی داره- آهنگها کمیک ارت ها والپیپرها خلاصه ارزشش بالاست موفق باشید

دانلود

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا رو دارید غم ندارید شما خوابید ما درحال  بررسی که سر صبح به جای صبحانه ویچر بزنید توی رگ!!!

لینک به دیدگاه

رضا رو دارید غم ندارید شما خوابید ما درحال  بررسی که سر صبح به جای صبحانه ویچر بزنید توی رگ!!!

خواب ؟؟؟  کی؟ من ؟     مصلا فردا امتحان کامپیوتر دارم

آقا رضا یدونه باشه

من از این جا دانلود کردم نمیدونم کدوم نسخه هست

http://top2download.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-the-witcher-3-wild-hunt-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-pc.html

GOG هست یا steam؟

لینک به دیدگاه

منم دانلود زدم ودارم  اکسترک میکنم وپچ را نصب مینمایم وبعد با کله برو تو بازی :D

ویرایش شده توسط BABAKXZ
لینک به دیدگاه

خواب ؟؟؟  کی؟ من ؟     مصلا فردا امتحان کامپیوتر دارم

آقا رضا یدونه باشه

من از این جا دانلود کردم نمیدونم کدوم نسخه هست

http://top2download.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-the-witcher-3-wild-hunt-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-pc.html

GOG هست یا steam؟

همشون یکیند فرقی نداره

ویرایش شده توسط BABAKXZ
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

111111111

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

304 مگ؟؟؟ مگه قرار نبود نزدیک 20 گیگ هم پچش باشه؟!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

304 مگ؟؟؟ مگه قرار نبود نزدیک 20 گیگ هم پچش باشه؟!!

سلام بهمن جان

نه اون با بسته های زبانی نهایتش پچ میشه 6 گیگ -نه قرار نبود ایکس وان هم با کل زبان هاش 32/3 گیگ است این هم همون قدر میشه

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هر چه درباره ویچر میخواهید بدانید :

تاپیک های من :

تاریخ سری و نقد وبررسی

سیستم های مورد نیاز

درایور مورد نیاز (انویدیا)

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سرعت 700 کیلوبایت در ثانیه داره دانلود میشه!  :D  GOG رو هم که دارم. الان تست میکنم  :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بیدار شوید وقت خواب نیست بازی 10/10 !!پاشو سرباز !

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باورم نمیشه!!! اجرا شد!!  :D  :D  :x

x142_witcher3_2015_05_19_05_05_52_189con

دمت گرم آقا رضا.... :x  :clapping:

لینک به دیدگاه

حتما باید درایوCباشه من که freeندارم چطور اجراش کنم اپدیت را زدم نشد پچ را هم راهم دستی ریختم هم نصبیدم بازم نشد!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حتما باید درایوCباشه من که freeندارم چطور اجراش کنم اپدیت را زدم نشد پچ را هم راهم دستی ریختم هم نصبیدم بازم نشد!!!

میتونی داخل اون فایل رجیستری مسیرنصب شده بازی رو تعیین بکنی. مثلا من به جای c:\gog games کردمش c:\games که اونجا فایلهای بازی رو کپی کرده بودم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یادتون باشه حتما Hardware Cursor رو فعال کنید حرکت نشانگر موس خیلی روانتر میشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باورم نمیشه!!! اجرا شد!!  :D  :D  :x

x142_witcher3_2015_05_19_05_05_52_189con

دمت گرم آقا رضا.... :x  :clapping:

]چاکریم بهمن جان

هر کسی موند منتظر ریلودد یا  codex   اشتباه کرد!من از یک هفته پیش دیتا رو داشتم!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یادتون باشه حتما Hardware Cursor رو فعال کنید حرکت نشانگر موس خیلی روانتر میشه.

البته پیشنهاد من کنترلر است مخصوصا ایکس وان من دارم استفاده میکنم خیلی عالی در مبارزات عمل میکنه ولی این نکته بهمن جان رو انجام بدید برای موس

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اره باید از داخل رجیستری آدرس محل نصب رو عوض کنی اگر فضا نداری-البته من اصلا در درایو دیگه بود اجرا شد و اون رجیستری رو هم اجرا نکردم!البته یک نکته ای من چند تا بازی GOG نصب شده دارم پس شاید رجیستری گوگ ردیف بوده رو یسیستم من و ویدزو من -مثلا حدود 10 ماهی میشه روی ویندوز 8.1 ام ویچر 2 گوگ نصبه و اجرا هم شده پس دیگه برای این نسخه گیر نداد-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با اجازه دوستان خسته و کوفته بدون اینکه شب رو بخوابم  منتظر ریلیز گوگ ویچر بودم ! فعلا تا بعد-سعی کردم کامل اجرا رو پوشش بدم تا بعد  موفق باشید

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

تو عمرم آدمی با این ذوق و با این علاقه به چیزی ندیدم واقعا آقا رضا کارش حرف نداره از طرف من خودتو یه ماچ گنده بکن 

لینک به دیدگاه

آقا دمتون گرم

صبح اول صبح شادمون کردی

اگه کسی حال داره رو ویندوز 10 با directx 12 اجرا کنه ببینه فرقی داره یا نه؟

لینک به دیدگاه

دوستانی که بازی کردن .

بازی با آخرین تنظیمات چطور هست؟؟

افت گرافیکی داشته یا نه؟

البته توی فروم های خارجی که مردمی که بازی کردن دارن میگن افت گرافیکی حقیقت داشته

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بهمن و رضای عزیز لطف میکنید لینک دانلود نسخه gog رو بدید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...