رفتن به مطلب

پچ اجرایی ویچر 3- DLC های رایگان نسخه GOG هم اضافه شد

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

بهمن و رضای عزیز لطف میکنید لینک دانلود نسخه gog رو بدید

http://top2download.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-the-witcher-3-wild-hunt-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-pc.html

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستانی که بازی کردن .

بازی با آخرین تنظیمات چطور هست؟؟

افت گرافیکی داشته یا نه؟

البته توی فروم های خارجی که مردمی که بازی کردن دارن میگن افت گرافیکی حقیقت داشته

سلام

.والا گرافیگ pc ایش فیلمه-عکس گذاشتم بران که- نه من الان نکاه میکنم نه اصلا کاهش خاصی نکرده تا با تکنیک های انویدیا زیباتر هم شده -کاهش کجا بود؟

درود

بهمن و رضای عزیز لطف میکنید لینک دانلود نسخه gog رو بدید

من ار تورنت گرفتم  شما ار سایتهای داخلی بگیر راحتتره

لینک به دیدگاه

آقا رضا دست درد نکنه پچ نصب کردم و باید بگم گرافیک  بازی بی نظیر و زیبا گیم پلی عالی از دوستان می خوام حتما تجربش کنند @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستانی که کارتهای سری 900 دارند -رزولوشن بازی رو در 2KDSR قرار بدهند و بعد فریم بازی رو 30 قفل کنند و همه گزینه ها رو تا الترا افزایش بدن-30 فریم برای این بازی یک حس حال سینمایی داره یک سنگینی خاصی با موشن بلار به بازی میده و اصلا هم شما هیچ لگ زدنی رو تجربه نخواهید کرد-ضمنا اگر به TV وصل هستید TV قوی روی آن تجربه کنید - تصویر خیلی بزرگ تر از نمایشگر  خیلی بازی رو جذاب میکنه

لینک به دیدگاه

رضا جان با Physx تست کردی دیگه؟ تو صحنه های شلوغ و تخریب پذیری های سنگین با PHYSX و HairWorks بازی چند فریم میده رو 1080؟ یعنی یه 970 جواب Physx این بازی رو میده؟

لینک به دیدگاه

هر چقدر که از اقا رضای گل تشکر بشه واقعا کمه,از اون کاربرهایی هست که به خاطرش به انجمن های لیون سر میزنم. یه دنیا ممنون رضا جان  @};-  @};-  @};-

دوستان این بازی اصلا کرک نمیخواد؟ یهنی واقعا سی دی پرجکت همچین کاری کرده؟!!!!!!! :-?  :clapping:

الان شما بدون کرک اجرا میکنید دیگه!؟؟

لینک به دیدگاه

دوستان گفته میشه برخی از نسخه ها سانسور شده آیا حقیقت داره؟

کدوم نسخه رو دانلود کنم که هم سانسور نشده باشه هم با خیال راحت نصب بشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی واقعا فکر میکنید نشستن کد بازی رو تغییر دادن و سانسورش کردن؟ اگر همچین قابلیتی داشتن تا حالا دو تا بازی درست و حسابی ساخته بودن!  =))

اینا همش شایعست

لینک به دیدگاه

یعنی واقعا فکر میکنید نشستن کد بازی رو تغییر دادن و سانسورش کردن؟ اگر همچین قابلیتی داشتن تا حالا دو تا بازی درست و حسابی ساخته بودن!  =))

اینا همش شایعست

والا خیلی ها گفتن

اما خدا کنه شایعه باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

رضا جان با Physx تست کردی دیگه؟ تو صحنه های شلوغ و تخریب پذیری های سنگین با PHYSX و HairWorks بازی چند فریم میده رو 1080؟ یعنی یه 970 جواب Physx این بازی رو میده؟

بله التار- فیزیک رو شما نمیتونی دستکاری کنی اصلا تنظیمی براش وجود نداره ولی مو رو چار عکس زدم اولین بخش تاپیک توضیح دادم 

هر چقدر که از اقا رضای گل تشکر بشه واقعا کمه,از اون کاربرهایی هست که به خاطرش به انجمن های لیون سر میزنم. یه دنیا ممنون رضا جان  @};-  @};-  @};-

دوستان این بازی اصلا کرک نمیخواد؟ یهنی واقعا سی دی پرجکت همچین کاری کرده؟!!!!!!! :-?  :clapping:

الان شما بدون کرک اجرا میکنید دیگه!؟؟

شما لطف دارید

اره دیگه drm free یعنی همین البته شما باید برای کلید پول بدی یعنی شکل قانونی باید بازی رو بخری ولی همینطور که من اجرا کردم اجرا میشه -من حتما با طبیعی شدن قیمت بازی در داخل کلید میخرم که ازاین تیم تشکر کرده باشم  ولی هیچگونه نظارتی وجود نداره بخاطر همین این شرکت اینقدر محبوبه-

ارزش کارشون هم در همینه- حریص نیستند مثل یوبی سافت و EA و.... وارنر و ...کلا GOG یک سیستم قدرتمند و محبوبه و ضد آنتی تمپرینگ

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینا همش شایعست

بهمن جان نسخه ps4   ریجن 2 (پشت پک عربی نوشته )سانسو رشده است بله -0 ولی gog pc نه

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهمن جان نسخه ps4   ریجن 2 (پشت پک عربی نوشته )سانسو رشده است بله -0 ولی gog pc نه

اگر عربی باشه ممکنه به سفارش عرب ها خود سازنده بازی این کار رو کرده باشه ولی منظور من این بود که خود ایرانی ها از این کارها بلد نیستن که بازی رو تغییر بدن و سانسور بکنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

با 970 رو رزولوشن 768*1366 کیفیت 1080 رو تجربه کرد؟

سلام با فعال کردن DSR از Nvidia Control Panel میتونید تا 4 برابر رزولوشن مانیتور رو هم انتخاب بکنید. که برای شما میشه تا 2732x1536. که مسلما 1920x1080 رو هم میتونید انتخاب بکنید.

فقط یک نکته داره ، در منوی داخل بازی حالت تصویر رو حتما باید روی Full Screen بگذارید چون دیفالتش روی Borderless Window هست.

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

سلام با فعال کردن DSR از Nvidia Control Panel میتونید تا 4 برابر رزولوشن مانیتور رو هم انتخاب بکنید. که برای شما میشه تا 2732x1536. که مسلما 1920x1080 رو هم میتونید انتخاب بکنید.

فقط یک نکته داره ، در منوی داخل بازی حالت تصویر رو حتما باید روی Full Screen بگذارید چون دیفالتش روی Borderless Window هست.

یعنی من با این مانیتور 19 اینجی که دارم می تونم از کیفیت کامل 1080 برخوردار باشم؟

اگه اینطوری باشه یک 970 باید بخرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی من با این مانیتور 19 اینجی که دارم می تونم از کیفیت کامل 1080 برخوردار باشم؟

اگه اینطوری باشه یک 970 باید بخرم

دقیقا مثل مانیتور 1080p که نمیشه ولی با این کار ، کارت گرافیک بازی رو در رزولوشن 1080p رندر میکنه و بعد تصویر رو کوچیک میکنه تا با تعداد پیکسل مانیتور شما نمایش داده بشه. مثل وقتی که یک عکس با سایز بزرگ رو روی مانیتور با رزولوشن پایینتر نگاه میکنیم. این کار باعث میشه لبه ها از حالت پله پله در بیاد و مثل یک جور Anti Aliasing عمل میکنه. در کل کیفیتش خیلی بهتر از رزولوشن اصلی مانیتور میشه

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

یک لینک که تفاوت خاموش و روشن بودن dsr در کیفیت عکس رو نشان بدهد را بدهید؟

راستی این قابلیت به کارت فشار  نمیارد؟

اگه شد یک مقاله هم راجب به dsr بگذارید

ممنون

ویرایش شده توسط omid144
لینک به دیدگاه

دوستان اگر ممکنه مثل بازی gta v که یه تاپیک عالی و کامل براش زده شد برای توضیحات نصب، در مورد ویچر هم یکی از دوستان یه توضیح کاملی بده که چطور باید اجرا کنیم!!! 

لینک به دیدگاه

دوستان اگر ممکنه مثل بازی gta v که یه تاپیک عالی و کامل براش زده شد برای توضیحات نصب، در مورد ویچر هم یکی از دوستان یه توضیح کاملی بده که چطور باید اجرا کنیم!!! 

خیلی ساده است ابتدا نسخه GOG بازی دانلود نصب و بعد پچ دانلود و نصب می کنی بعدش شروع به بازی می کنی

ویرایش شده توسط parsa_45
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک لینک که تفاوت خاموش و روشن بودن dsr در کیفیت عکس رو نشان بدهد را بدهید؟

راستی این قابلیت به کارت فشار  نمیارد؟

اگه شد یک مقاله هم راجب به dsr بگذارید

ممنون

درود

اینهم لینک بررسی http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=33417&hl=راهنمایی dsr

دوست من برای استفاده از DSR شما باید نمایشگرت حداقل 1080p رو داشته باشه نه اینکه بخوای باش 1080 رو شبیه سازی کنی-عکس های 2k که در اول تاپیک گذاشتم با DSR 2k گرفته شده است -کابل Hdmi  ورژن 1.4 میخوای نه اگر نمایشگر فول hd ابشه مشکلی نیست ولی باید حتما 1080P باشه حتما

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست من برای ویچر دو نسخه آمده استیم و GOG -استیم هنوز کرک نشده و باید ریلوددو اسکیدرو یا codex یا هرکسی دیگه باید نسخه رو مثل همیشه کرک شده بزنه -مثل  همه بازی هایی مه بازی میکنیم-ولی نسخه GOG شما باید اول بازی رو نسخه GOG preload دانلود کنی 21گیگ -یا از تورنت یا ساز سایت های داخلی -ولی دقت کن که گوگ باشه بعد پچی رو که گذاشتم نصب کنی ولانچ همین -

لینک به دیدگاه

خوب اون نسخه اصلی فکر میکنم حجمش بیشتر باشه از این gog. احتمال خیلی زیاد باید یه سری چیزها از بازی حذف شده باشه یا یه چیزی کاهش کیفیت داده شده باشه. وگرنه اونهایی که این کار رو کردند که از شرکت سازنده واردتر نبودند که بدون افت کیفیت فشرده سازی کنند بازی رو؟ به نظرتون با نسخه استیم فرقی نداره از هر لحاظ؟ در ضمن توی یه سایت داخلی دیدم نسخه gog رو گذاشته برای دانلود ولی حجمش 25 گیگ هست نه 21 گیگ. فرقی ندارن با هم؟ راستی فرقش با نسخه ای که سایت دانلودها گذاشته و 3 تا دیویدی هستش چیه؟

ویرایش شده توسط indianboy
لینک به دیدگاه

حتما گزینه موها رو غیر فعال کنید من با r260x سر الترا 35-36 فزم گرفتم بدون این افکت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...