رفتن به مطلب

پچ اجرایی ویچر 3- DLC های رایگان نسخه GOG هم اضافه شد

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

آقا رضا یه سوال ، شما با گرافیگ 970 تقریبا 60 فریم رو داشتید نه ؟ من با این مشخصات تقریبا بین 40 تا 60 فریم بازی دارم ، تو محیط بیرون که حتی ممکنه به 37 هم برسه

gtx 970 oc

cor i5

ram 8 gig 2400

main z97 fatal1ty killer

ولی نکته ای عجیبی که هست اینه که وقتی تو فیلم ها دوربین از نزدیک صورت گرلت رو نشون میده فریم حتی به زیر 30 میره و تقریبا میشه 23 یا 24 که کاملا مشهود هم هست ، ولی فقط در این مواقع اینجوری میشه چون تو محیط بیرون یا جنگ و اینا فریم رو 30 قفل هست و مشکلی نیست ، اینم بگم رزولوشن من 1680 در 1050 هست و مسلما باید فریم بالاتری از 1080 بگیرم

سوال دیگه ها که دارم اینه با چه نرم افزاری فریم میگیرید ؟ من با فرپس میگیرم ولی تو عکس هایی که میبینم حتی استفاده ی cpu  و ram  و دما رو هم نشون میده تو بازی

ممنون

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

ممنون، رفت برای دانلود 

ویرایش شده توسط امین حسینی
لینک به دیدگاه

سلام. دوستان من Patch 1.3 یا 1.2 رو که میخوام نصب کنم نمیتونه بازی رو پیدا کنه و ارور Could not Find Game میده. چه کنم من.؟ نمیدونم نسخه بازی چیه ولی تو فولدر بازی یه سری فایل هست که اسم GOG نوشته. حالا نمیدونم بقیه نسخه ها هم فایل GOG داخلش هست یا نه. پچ رو داخل Bin و یا فولدر اصلی بازی هم کپی میکنم بازم نمیتونه بازی رو پیدا کنه. مشکل چیه؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا رضا یه سوال ، شما با گرافیگ 970 تقریبا 60 فریم رو داشتید نه ؟ من با این مشخصات تقریبا بین 40 تا 60 فریم بازی دارم ، تو محیط بیرون که حتی ممکنه به 37 هم برسه

gtx 970 oc

cor i5

ram 8 gig 2400

main z97 fatal1ty killer

ولی نکته ای عجیبی که هست اینه که وقتی تو فیلم ها دوربین از نزدیک صورت گرلت رو نشون میده فریم حتی به زیر 30 میره و تقریبا میشه 23 یا 24 که کاملا مشهود هم هست ، ولی فقط در این مواقع اینجوری میشه چون تو محیط بیرون یا جنگ و اینا فریم رو 30 قفل هست و مشکلی نیست ، اینم بگم رزولوشن من 1680 در 1050 هست و مسلما باید فریم بالاتری از 1080 بگیرم

سوال دیگه ها که دارم اینه با چه نرم افزاری فریم میگیرید ؟ من با فرپس میگیرم ولی تو عکس هایی که میبینم حتی استفاده ی cpu  و ram  و دما رو هم نشون میده تو بازی

ممنون

درود شما اخرین نسخه پچ رو بزن تاپیک زدم برا ش

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=43389&hl=

cpu/ram من  قوی تره - ولی اون افت فریم رو که میگی نه اون حد ولی دارم ولی نهایتش تا 45 تا 50  -البته من 2k 30 فریم بازی میکنم و چون کنسول هم بازی میکنم چشمام عادت داره کامل و 2k dsr و الترا خیلی زیبا تره تا گرافیک پایین تر و 1080 /60 فریم -ضمنا پچ 3 و درایور انویدیا رو حتما نصب کن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام. دوستان من Patch 1.3 یا 1.2 رو که میخوام نصب کنم نمیتونه بازی رو پیدا کنه و ارور Could not Find Game میده. چه کنم من.؟ نمیدونم نسخه بازی چیه ولی تو فولدر بازی یه سری فایل هست که اسم GOG نوشته. حالا نمیدونم بقیه نسخه ها هم فایل GOG داخلش هست یا نه. پچ رو داخل Bin و یا فولدر اصلی بازی هم کپی میکنم بازم نمیتونه بازی رو پیدا کنه. مشکل چیه؟؟

درود

زبانت خوبه ؟؟ راهنمایی پایین عکس رو میزنم اگر نمیتونی بخونی بگو  تا بنویسم -

e68p_capture.jpg

فایل رجیستری قدیم بود که برای کسانی که آدرس رو نمیجست برای اجرای بازی،باید نصب میشد :

unknown.gif  TW3.GOG.REGISTRY.rar   777bytes   0 تعداد دریافت ها

شما این رجیستری رو بگیرید وبعد باید ویرایشش کنید -در دیفالت بازی در آدرس زیر اجرا میشه:

"C:\\GOG Games\\The Witcher 3 Wild Hunt\\bin\\x64\\witcher3.exe "

اگر پچ های گوگ نمیتونن بازی رو بجورن یا نصب نمیشن باید آدرس جایی رو که بازی روی نصب کردی بهش بدی: همه ادرس های بالا رو باید تغییر بدی به جایی که بازی نصب شده:

مثلا   اگر بازی نصبه داخل پوشه زیر باید اینجور ویرایش کنید وفایل رجیستری بال رو :روش کلیک راست کنید ادیت بزنید:ضمنا حتما دوبل بک اسلش باید بزنید توی آدرس برای رجیستری

D:\\GAMEFOLDER\\The Witcher 3 Wild Hunt\\bin\\x64\\witcher3.exe

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

ممنون رضا جان. راه حلی که گفتی جواب داد. الان پچ 1.03 رو نصب کردم و تصاویر خیلی Sharp و شفافتر شده نسبت به قبل. کلا این پچ بازی رو یه جورایی تو همه زمینه ها Optimize میکنه.

ویرایش شده توسط AliSSnake
لینک به دیدگاه

درود شما اخرین نسخه پچ رو بزن تاپیک زدم برا ش

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=43389&hl=

cpu/ram من  قوی تره - ولی اون افت فریم رو که میگی نه اون حد ولی دارم ولی نهایتش تا 45 تا 50  -البته من 2k 30 فریم بازی میکنم و چون کنسول هم بازی میکنم چشمام عادت داره کامل و 2k dsr و الترا خیلی زیبا تره تا گرافیک پایین تر و 1080 /60 فریم -ضمنا پچ 3 و درایور انویدیا رو حتما نصب کن

دارم دانلود میکنم ، در مورد اون بخش آخر سوالم که مربوط به نرم افزار برای فریم گیری بود هم ممنون میشم پاسخ بدید

در مورد DSR هم ، من از کنترل پنل فعال کردم و داخل بازی وقتی رزولیشن رو تغییر میدم تصویر به جای اینکه فیت بشه از صفحه میزنه بیرون دلیلش به خاطر اینه که مانیتور 1080 نیست ؟ رزولیشن مانیتورم 1680*1050

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون رضا جان. راه حلی که گفتی جواب داد. الان پچ 1.03 رو نصب کردم و تصاویر خیلی Sharp و شفافتر شده نسبت به قبل. کلا این پچ بازی رو یه جورایی تو همه زمینه ها Optimize میکنه.

موفق باشی گرامی اره گفتم در توضیحات گرافیک رو بهترکرده -خوشحالم حل شد مشکلت در خدمتم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دارم دانلود میکنم ، در مورد اون بخش آخر سوالم که مربوط به نرم افزار برای فریم گیری بود هم ممنون میشم پاسخ بدید

در مورد DSR هم ، من از کنترل پنل فعال کردم و داخل بازی وقتی رزولیشن رو تغییر میدم تصویر به جای اینکه فیت بشه از صفحه میزنه بیرون دلیلش به خاطر اینه که مانیتور 1080 نیست ؟ رزولیشن مانیتورم 1680*1050

ممنون

اره بخاطر مانیتورت است باید حداقل FULLHD باشی برای dsr

لینک به دیدگاه

دوستان توی بازی بعد از چند دیقه هیو میپره بیرون این پیغام میاد

فقط PATCH DAY 1 نصب کردم.

elzj76hc5szf.png

لینک به دیدگاه

دوستان سلام

آقا منم بازی رو دان کردم اما اصلا گیج گیج هستم نمیدونم باید چیکار کنم یکی بگه دقیق و مرحله به مرحله چیکار باید کرد هر دو  آبدیت رو  هم گرفتم 

ویرایش شده توسط BELOTI_69
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان توی بازی بعد از چند دیقه هیو میپره بیرون این پیغام میاد

فقط PATCH DAY 1 نصب کردم.

elzj76hc5szf.png

این کرش درایور های ویندوزه ربطی به بزای نداره گهگاهی ممکنه برای همه اتفاق بیافته -همه پچ های بازی رو بزن از اخرین درایور انویدیا هم استفاده کن

دوستان سلام

آقا منم بازی رو دان کردم اما اصلا گیج گیج هستم نمیدونم باید چیکار کنم یکی بگه دقیق و مرحله به مرحله چیکار باید کرد هر دو  آبدیت رو  هم گرفتم 

درود

ویچر 3 یک بازی مکتب قدیمی RPG است که احتیاج به بازی کردن قسمت های قبلی داره تا با مکانیزم های کلی سری آشنا باشید  -در واقع یک بازی مخصوص گیمرهاسست که دنبال کردند سری رو - شما باید دانش زبان انگلیسی در حد پایه و حتی کمی بالاتر رو که لازمه این بازی است داشته باشید ضمنا باید حتما قسمت 2 رو بازی کرده باشید وگرنه در این جهان بازی هیچی رو درست انجام نخواهید داد-فکر نکنید چون الان همه دانلود کردن یا بازی ترکونده همه دارن درست بازی میکنن یا مثلا ردیفه- نه  خیلی ها اینرو مثل باز یهای هک اسلش (God of war /ninja gaiden/ devil may cry )بازی میکنند !!!که کاملا غلطه!

لینک به دیدگاه

این کرش درایور های ویندوزه ربطی به بزای نداره گهگاهی ممکنه برای همه اتفاق بیافته -همه پچ های بازی رو بزن از اخرین درایور انویدیا هم استفاده کن

درود

ویچر 3 یک بازی مکتب قدیمی RPG است که احتیاج به بازی کردن قسمت های قبلی داره تا با مکانیزم های کلی سری آشنا باشید  -در واقع یک بازی مخصوص گیمرهاسست که دنبال کردند سری رو - شما باید دانش زبان انگلیسی در حد پایه و حتی کمی بالاتر رو که لازمه این بازی است داشته باشید ضمنا باید حتما قسمت 2 رو بازی کرده باشید وگرنه در این جهان بازی هیچی رو درست انجام نخواهید داد-فکر نکنید چون الان همه دانلود کردن یا بازی ترکونده همه دارن درست بازی میکنن یا مثلا ردیفه- نه  خیلی ها اینرو مثل باز یهای هک اسلش (God of war /ninja gaiden/ devil may cry )بازی میکنند !!!که کاملا غلطه!

به خاطر همین مشکل که رضا جان گفت 

تسلط نداشتن به انگلیسی این بازی دانلود نکردم چون می دونم تو سرزمین بزرگ بازی گم میشم  :laughing:  :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به خاطر همین مشکل که رضا جان گفت 

تسلط نداشتن به انگلیسی این بازی دانلود نکردم چون می دونم تو سرزمین بزرگ بازی گم میشم  :laughing:  :(

دقیقا این موضع خیلی مهمه - من دیدم بعضی ها با 10 20 30 40 جواب سوالات رو میدن یا دیالوگ های بازی رو انتخاب میکنن که خیلی بده!البته یای کاش زبان عالی فارسی  هم جز زبان های دنیا برای باز یها بود و مخاطب ایرانی هم مثل همه زبان های دیگه لذت میبرد ولی خوب متاسفانه نیست!

لینک به دیدگاه

سلام نه آقا رضا جان من نسخه قبل هم بازی کردم منظورم رو متوجه نشدید یا من اشتباه رسوندم منظورم رو

من نصب بازی رو میگفتم که خدارو شکر با کمک بابک عزیز حل شد رو الترا بازی مثل ماه اجرا میشه

از شما آقا رضای عزیز هم نهایت تشکر رو میکنم بابت تمام زحماتتون

لینک به دیدگاه

HABO فکر کنم این گذینه بود بردم رو SSAO حل شد.

لینک به دیدگاه

دقیقا این موضع خیلی مهمه - من دیدم بعضی ها با 10 20 30 40 جواب سوالات رو میدن یا دیالوگ های بازی رو انتخاب میکنن که خیلی بده!البته یای کاش زبان عالی فارسی  هم جز زبان های دنیا برای باز یها بود و مخاطب ایرانی هم مثل همه زبان های دیگه لذت میبرد ولی خوب متاسفانه نیست!

زبان فارسی داشتن بازی ها من به شخصه کرکی استفاده نمی کردم شاید بعضی ها بگن کرکی بودیم بازم اما نه ما هم در برابر احترام احترام میذاریم 

همین جی تی ای کلی زبان کشورها دیگه بود اما فارسی خبریی نبود 

البته عادی هست دیگه برامون عادت کردیم  :(

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

راستی  CDP قبول کرد که بازی افت گرافیکی شدید داشته و گفته تنها دلیلش کنسول ها آشغال دو شرکت آشغال کنسول سازی هستند (البته ویرایش بنده هست طرف نگفته آشغال)

برای پچ 1  ریجستری رو اجرا کردم حل شد ولی سر پچ دوم باز میگه نمیشناسم

جواب من رو یکی بده.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام

من بازی رو نصب کردم ولی ارور زیر می دهد باید patch day1 gog رو دانلود کنم؟

wmv6_ashampoo_snap_2015.06.14_13h11m36s_

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

زبان فارسی داشتن بازی ها من به شخصه کرکی استفاده نمی کردم شاید بعضی ها بگن کرکی بودیم بازم اما نه ما هم در برابر احترام احترام میذاریم 

همین جی تی ای کلی زبان کشورها دیگه بود اما فارسی خبریی نبود 

البته عادی هست دیگه برامون عادت کردیم  :(

چون زبان شما رو پشتیبانی نمیکنه یعنی سازنده بازی به شما احترام نمیزاره و شما حق دارین بازی که میلیون ها دلار واسه ساختش هزینه شده رو رایگان و بدون پرداخت یک سنت به سازنده بازی کنین؟دقیقا برداشت شما از کلمه "احترام" چیه بگین من هم متوجه بشم.

اگه قرار بود واسه همه زبان های دنیا این همه دیالوگ رو ضبط کنن سال ها طول میکشید ساخت بازی و صد ها گیگ فقط فایل های صوتی بازی میشد....

با این جور طرز فکر ما ایرانیا به هیچ جا نمیرسیم...

(البته میدونم تاپیک خیلی قدیمیه اتفاقی دیدم  ولی نتونستم چیزی نگم)

ویرایش شده توسط THE RAVEN
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام استارتر محنرم. پیداس شدیدا گیمری و مخصوصا ویچر.

من تازه از 1 سایت نسخه بلک باکسش رو گرفتم اپدیت 1.10 رو ریختم dlc heat of stone هم ریختم بازی هم هیچ مشکلی نداره فقط شروع به بازی نکردم تا این سوالات رو از شما بپرسم

1- اپدیت 1.11 نیاز میشه ؟ چی میده ؟

2- باید تمامی DLC های قدیمی تر رو هم نصب کنم ؟ خیلی مهمه ؟ فنی حرکتی چیزی میده ؟

3-تنظیمات کامل گرافیک رو میشه بفرماید ؟ سیستم من تو پروفایلم هست !

4-این جریان GOG چیه ؟!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...