رفتن به مطلب

پچ اجرایی ویچر 3- DLC های رایگان نسخه GOG هم اضافه شد

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام استارتر محنرم. پیداس شدیدا گیمری و مخصوصا ویچر.

من تازه از 1 سایت نسخه بلک باکسش رو گرفتم اپدیت 1.10 رو ریختم dlc heat of stone هم ریختم بازی هم هیچ مشکلی نداره فقط شروع به بازی نکردم تا این سوالات رو از شما بپرسم

1- اپدیت 1.11 نیاز میشه ؟ چی میده ؟

2- باید تمامی DLC های قدیمی تر رو هم نصب کنم ؟ خیلی مهمه ؟ فنی حرکتی چیزی میده ؟

3-تنظیمات کامل گرافیک رو میشه بفرماید ؟ سیستم من تو پروفایلم هست !

4-این جریان GOG چیه ؟!

درودحدست درسته سرسخت ویچر باز هستم نه ویچر 3 بلکه از زمان یک و حتی کتاب هاش رو هم خونئم شخصیت گرالت یک شخصیت استثنایی است-

gog یک پلتفرم عرضه دیجیتالی بازی مثل استیم است که توسط همین تیم سازنده ویچر با یک سری شرکت های دیگه عرضه شد و بازی ها رو بدون قفل های امنیتی عرضه میکنیند و معتقدند تجربه بازی روی PC نباید با سیستم های امنیتی پیچیده مثل همین  DRM لعنتی خراب بشه- درواقع خود GOG یعنی Good old games بازیهای خوب قدیم! یا دوران خوش بازیبازی PC گذشته- کلا پلتفرم محبوبی است و خیلی دوست داشتنی

نسخه بلک باکس رو من هیچ وقت کار نیمکنم پیشنهاد هم نمیدم بدترین عرضه کننده بازی ها است- نسخه های اصلی تیم های خوب خیلی بهتر هستند - بلک باکس برا خودش میاد  بازیها رو دستکاری میکنه - من نمیدونم بلک باکس  ورژن چنده که گرفتید؟ آیا  اپدیت شده بوده -  اپ 110 ویچر شامل همه اپ ها  DLC های رایگان از همون روز اول بوده  و باید حتما نصب بشه چون بازی مشکلات زیاد داره بدون آنها- بعد م از 1.10 باید  DLC نصب بشه و بعد از اون 1.11 و تمام - اگر بهمین ترتیتب نصب کردید حله - کلا همه نسخه ها ی ویچر 3 گوگ هستند چون گوگ بازی رو بدون ققل عرضه میکنه و تیم های کرک هم دیگه نرفتند سراغ کرک استیم چون وقتی بازی بدون قفل گذاشته است  دیگه کرک برای چی است همین بلک باکس شما هم گوگ است flt هم گوگ است همه گوگ هستند نسخه من نسخه اصلی گ.گ اتس از خود سایت گ.گ دیجیتالی دانلود شده است- بلک باکس بیت ریت دمو ها و صدا و رزولوشن  ویدوئو ها رو میاره پایین و درواقع  loosless نیست خوب جاش  Fitgirl رو پیشنهاد میدم عالی است بهترین ریپ ها رو انجام میده حجیم ترین بازی رو من گرفتمش از ش تست زدم عالی هستند.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

من فقط بازی رو نصب کردم بعدشم اپدیت 1.10 و نصب هرت است ن همین. چه دی ال سی هایی مهمه نصب کنم ؟! اپدیت 1.11 چنج لاگش چیشهc4126040d584cab3b4c6245dc9d362f6.jpg

لینک به دیدگاه

سلام اقا رضا ما تو 1 مرحله رسیدیم هیچ جایی نیست بریم دنبال زن بارون هستم. علامت داره ماموریت نیستش تو مپ . تو 1 سایت نوشته بود باید مرحله woman in wood رو بری تا نشون بده اما اونم نیستش تو لیست کوست هام

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام اقا رضا ما تو 1 مرحله رسیدیم هیچ جایی نیست بریم دنبال زن بارون هستم. علامت داره ماموریت نیستش تو مپ . تو 1 سایت نوشته بود باید مرحله woman in wood رو بری تا نشون بده اما اونم نیستش تو لیست کوست هام

درود باید بری با بچه ها در مرداب صحبت کنی  پیش خانم سفید مویی که از قضا...... در وسط مرداب زندگی میکنن چرا یک رد از شیرینی و خوراکی به  گیاهان مرداب اویزون هست رد بگیری میرسی به کوئست

لینک به دیدگاه

کاملا درست میفرماید باید دکمه m رو میزدم تا کوست اصلی رو مارک کنم دیروز کوست رو تمام کردم و فهمیدم زن بارون تسیر اون جادوگر شده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کاملا درست میفرماید باید دکمه m رو میزدم تا کوست اصلی رو مارک کنم دیروز کوست رو تمام کردم و فهمیدم زن بارون تسیر اون جادوگر شده

اره  از قضا این داستان بارون و خانومش و دخترش یکی از بهترین و زیباترین کوئست های تاریخ بازی های رایانه ای است که من بعد از این همه سال بازی کردن دیدم- خیره کننده بود  تک تک سکانسهای بارون - فراموش نشدنی و نفس گیر - الکی نیست  در مقابل متال گیر بزرگ و فالوت غول بازی سال شد این گرالت اهل ریویا!! ~x( ~x( ~x( ~x(

لینک به دیدگاه

کاملا موافقم منم چندین سال بود که هیچ بازی من رو اینجوری نگرفته بود امیدوارم ماموریت های بعد بارن هم اینجوری باشه. میگم این بارن کلا مشکل بچه داره ؟ بچه دومیه هم شبیه monster بود اما بارن گفت تو مسابقه برنده شده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کاملا موافقم منم چندین سال بود که هیچ بازی من رو اینجوری نگرفته بود امیدوارم ماموریت های بعد بارن هم اینجوری باشه. میگم این بارن کلا مشکل بچه داره ؟ بچه دومیه هم شبیه monster بود اما بارن گفت تو مسابقه برنده شده

نه اون بچه اش نیست داستانی دیگه داره

لینک به دیدگاه

اقا فکر کنم 1 بار میتونم انتخاب کنم کدوم یکی زنشه63e4c1eac690f23c4a5ea249f7a19675.jpg

خودم فکر میکنم گزینه 3 که 1 گل روشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا فکر کنم 1 بار میتونم انتخاب کنم کدوم یکی زنشه63e4c1eac690f23c4a5ea249f7a19675.jpg

خودم فکر میکنم گزینه 3 که 1 گل روشه

ای کاش راه دوم رو میرفتی - اون مخلوق توی غار رو بکش دیگه اصلا این انتخاب رو نداشتی و_اسپویلر)!! همون بیرون دم در بارون میاد و زنش فقط کمی دیونه شده ولی زنده است میبره خوبش کنه- طلسم رو هرکار کنی آخرش پایان بد داره

لینک به دیدگاه

مجازات جادوی سیاه مرگه پس بزار بمیره. تموم شد رفت.

راستی راجب کوست ها حتما باید هم لول کوست بشی تا انجام بدی یا نیازی نیست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مجازات جادوی سیاه مرگه پس بزار بمیره. تموم شد رفت.

راستی راجب کوست ها حتما باید هم لول کوست بشی تا انجام بدی یا نیازی نیست

اخه این کاری نکرده بود  دوست من اون جادوگر ها دزدیده بودنش !!

نه ویچر Level scaling نداره یعنی شما با هر لولی میتونی هرجابری منتها بعض یا کوئست ها  لول خیلی بالاتری از شما دارن و انجام دادنشون با لول کم غیر ممکنه است - بعضی ها هم لول کمتری میخوان و اگر زیاد دیر برید سراغشون بسیار اسان یمشن البته مشکلی نیست بازی اینقدر بزرگه  و اینقدر داستان هست که هیچ کسری نخواهد بود.

لینک به دیدگاه

پس اون وسایل جادوگری اترنال فایر چیربود تو زیرزمین خونه بارون ؟! زنه واسه چی رفته بود به اون روستا

نصب اپدیت 1.11 الزامیه من دارم 1.10 میرم دی ال سی هم فقط قلب سنگی رو دارم.

راستی چرا اتک انیمیشن زیادی نداره الان لول 10 هستم 3 بار بیشتر شاهد فینیشر انیمیشن نبودم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس اون وسایل جادوگری اترنال فایر چیربود تو زیرزمین خونه بارون ؟! زنه واسه چی رفته بود به اون روستا

نصب اپدیت 1.11 الزامیه من دارم 1.10 میرم دی ال سی هم فقط قلب سنگی رو دارم.

راستی چرا اتک انیمیشن زیادی نداره الان لول 10 هستم 3 بار بیشتر شاهد فینیشر انیمیشن نبودم

زن بارون بدلیل مشکلات زیاد زندگی و خسته بودن و از دست بچه اش (که تبدیل به باچلینگ میشه) روحیه و ذات تیهر و تاری بدست اوره بود و کم کم ناخواسته پذیرای نیرو های شر شده بود و اون سه جادوگر هم همیشه دنیال روح هاس خسته بودند تا آنها رو اسیر خودشون کنن-

ویچر 3 نسخه گوگ + اپدیت روز اول  که 300 مگ است + پچ 1.10 که ده گیگ است و شامل همه اپدیت ها و دی ال سی ها ست+ دی ال سی  4گیگی هارت و استون + اپدیت 1..11 که 400مگ اتس این میشه ویچر 3 فول_

بدون پچ های فول بازی نکنید که  اشتباه بزرگی است - بازی ویچر نسخه اول مشکلاتی زیاد داره که با پچ 1.11 تقریبا فیکس میشن پس با اپدیت بازی کنید خیلی تغییرات اعمال میشه- بهتر اجرا میشه کلی چیزهای جدید مثل صندوق ذخیره سازی اضاف میشه و .... پس حتما با نسخه 1.11 بازی کنید-

با نصب اپ ی1.10  تعداد فیشنر ها بیشتر میشه چون یک دی ال سی در این زمینه عرضه شد

لینک به دیدگاه

من 1.10 و هارت استون رو نصب کردم اما توی عکسی که در صفحات قبلی هست نشون میده فقط دی ال سی هرت استون نصبه.برین ببینید لطفا. پس من فقط باید اپدیت 1.11 رو بنصبم. سیو ها که نمیپره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه شما باید  بازی اصلی + پچ روز اول +1.10+ هارت استون+ 1.11  رو نصب کنید - نه عزیزم سیو خراب نمیشه راحت استفاده کن-

لینک به دیدگاه

اپدیت روز اول رو نداشتم مستقیم 1.10 ریختم یعنی مشکلی پیش میاد اپدیت روز اول نباشه

کاش شما هم 1 تامتیک مثل فالوت 4 میزدین من سوال زیاد دارم از شما. مثلا کدوم ایتم ها رو بفروشم و اینکه سیلور سورد رو چه جوری اپدیت کنم. سوکت هایی که قدرت ایتم ها رو بیشتر میکنه رو کدوم ایتم ها بزنم ارزش داره. خیلی سوال هست راجب ایتم ها و خرید و فروش درست

ویرایش شده توسط sasan999
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اپدیت روز اول رو نداشتم مستقیم 1.10 ریختم یعنی مشکلی پیش میاد اپدیت روز اول نباشه

کاش شما هم 1 تامتیک مثل فالوت 4 میزدین من سوال زیاد دارم از شما. مثلا کدوم ایتم ها رو بفروشم و اینکه سیلور سورد رو چه جوری اپدیت کنم. سوکت هایی که قدرت ایتم ها رو بیشتر میکنه رو کدوم ایتم ها بزنم ارزش داره. خیلی سوال هست راجب ایتم ها و خرید و فروش درست

÷خوب بازی اجرا شد؟ مستقیم ؟ با آپ 1.10 ؟ اگر شده پس حتما شامل پچ روز اول هم هست ، پچ اجرایی که شب اول عرضه بازی عرضه شد.

والا خیلی دوست دارم منتها ویچر خیلی  وقت نیاز داره من همین  الان خیلی وقت ها با موبایل جواب میدم ، فرصت نیست وگرنه خیلی دوست داشتم کمک کنم- شما شمشیر و کلا همه زره ها و سلاح ها رو باید باکمک دیاگرام ها بسازی-شما یک دیاگرام میجورید مثلا در یک کوئست یا میخرید یا هرچیزی - وقتی بررسی کنید نوشته لول چند میخواد مثلا شمل لول 10 باشید اون لول 30 نسازید بدردتون نیمخوره اگر هم جستید مشا 10 بودید اون  3بازم هم نسازید دیگه قدیمی شده باید سلاح هایی بسیازید که به لول تون بخوره -اگر ارمور باشه میبرید پیش ارمور اسمیت و اگر سلاح باشه پیش وپون اسمیت در مپ بازی مشخص هستن وقتی باهاشون صحبت کنید بگید میخواید بسیازید معلومه که چی کرفت میکنن یا زره یا سلاح - برای همین گفتم اپ 1.10 رو بزن چون الان در درون محیط بازی صندوق اضاف شده در جاهایی مثل مسافرخانه ها یا خونه های دوستان گرالت شما میتونید همه لوازم تون رو در اونها ذخیره کنید - سعی کنید از بخش کیمیا گیری یا لوازم سخت لباس و سلاح خیلی چیزی نفروشید بعدا به دردتون ممکنه بخوره بعد مجبورید گران بخیرید مخصوص ایتم های لجندری که قیمت بالا دارند و شما بسختی ازشون در محیط میجیورید  -

لینک به دیدگاه

اینایی که گفتین چین. نامه هستند دستور ساختن کجای هستن . لجندری ها چی هستن ایتم های نارنجی رنگ ؟؟ من 1 سورد پیدا کردم ابی رنگ به اسم ویلد هانت خیلی چیزا میده کیریتکال و 1 درصد شانس فریز کردن این شمشیر ها رو میشه اپدیت کرد؟! مثلا شمشیر نقره ای فابریک ویچر رو میشه قوی ترش کرد

فکر کنم شما وقت نمیکنید بخونید کامل. اخه من خیلی سوال میپرسم ولی شما همه رو جواب نمیدین و اینکه من از همون 3 تا پیج پیش گفتم پتچ 1.10 و دی ال سی هارت استون رو دارم.

1.نیاز هست دی ال سی های قبلی رو نصب کنم با توجه به اینکه ار عکسی که قبل تر گزاشتم در صفحه ورود بازی فقط توشته دی ال سی هارت استون نصب شده

2.اپدیت 1.11 چه چیزایی میده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینایی که گفتین چین. نامه هستند دستور ساختن کجای هستن . لجندری ها چی هستن ایتم های نارنجی رنگ ؟؟ من 1 سورد پیدا کردم ابی رنگ به اسم ویلد هانت خیلی چیزا میده کیریتکال و 1 درصد شانس فریز کردن این شمشیر ها رو میشه اپدیت کرد؟! مثلا شمشیر نقره ای فابریک ویچر رو میشه قوی ترش کرد

فکر کنم شما وقت نمیکنید بخونید کامل. اخه من خیلی سوال میپرسم ولی شما همه رو جواب نمیدین و اینکه من از همون 3 تا پیج پیش گفتم پتچ 1.10 و دی ال سی هارت استون رو دارم.

1.نیاز هست دی ال سی های قبلی رو نصب کنم با توجه به اینکه ار عکسی که قبل تر گزاشتم در صفحه ورود بازی فقط توشته دی ال سی هارت استون نصب شده

2.اپدیت 1.11 چه چیزایی میده

نه دیگه الان منصف نیستید شما -من  چند بار به این سوال شما پاسخ دادم حتی بزرگ نوشتم -شما نخوندید ولی میگید من نمیخونم!

نه شما باید  بازی اصلی + پچ روز اول +1.10+ هارت استون+ 1.11  رو نصب کنید - نه عزیزم سیو خراب نمیشه راحت استفاده کن-

عقب تر گفتم خدمتت پچ 1.10 شما همه چیز است هرچی اپدیت و دی ال سی امده  به جز هارت اف استون -این هارت اف استون پولی بوده قبلی ها رایگان- به همین ترتیب نصب کن  مشکلی نیست -همین جور که نوشتم بعد نگید جواب ندادی -

همون دیاگرام ها هستند که میشه باهاشون سلاح ساخت و زره-بعضی از ایتم ها سوکت هایی دارند برای قرار دادن سنگ های افزایش قدرت- ببنید کسی که هیچ این سبک رو بازی نکرده RPG الد اسکول دفعه اول خیلی براش پیچیده است- شما باید کمی هم زبان تون خوب باشه وگرنه تجربه بازی هم ناقص درمیاد هم اصلا نمیدونید دارید چه میکنید همینطور فقط میشه باتن مشینگ -

برید در منوی اصلی بخش downlaodable content و بعد بخش installed ها اگر شبیه مال من بود همه نصبن اگر نه باید بازی اصلی+ پچ روز 1 + همه 16 دی ال سی رایگان + اپدیت 1.10 + دی ال سی هارت و اف استون + اپدیت 1.11  رو نصب کنید -

n4um3xmxnh6ebd6eqinz.jpg

لینک به دیدگاه

بزرگوار من سوالم رو بد پرسیدم اما بارها گفتم اپدیت 1.10 نصبه و هارت استون اما توی عکسی که قرار دادن فقط نوشته هارت استون ایا مال شما هم اینجوریه ؟!از اونجایی که فینیشر افکت های کمی دارم گفتم شاید چون دی ال سی نریختم اینجوریه. سوال من اینه وقتی ویچر 3 رو باز میکنید زیر قسمت شروع بازی اسم تک تک دی ال سی ها نوشته شده است یا خیر

d4619703b8decc1e0960911851078e57.jpg

ویرایش شده توسط sasan999
لینک به دیدگاه

جواب سوالم رو خودم یافتم. البته با کمک شما.

شما اشتباه گفتین با اپدیت 1.10 یا 1.11 هیچ دی ال سی نمیاد .. باید 16 دی ال سی رو جداگانه نصب کرد حجم زیادی هم ندارند اما خیلی خوبه که باشندگ مثلا اون فینیشر انیمیشن که من شکایت میکردم بهش دادن. برم تست کنم. دمت گرم داش رضا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جواب سوالم رو خودم یافتم. البته با کمک شما.

شما اشتباه گفتین با اپدیت 1.10 یا 1.11 هیچ دی ال سی نمیاد .. باید 16 دی ال سی رو جداگانه نصب کرد حجم زیادی هم ندارند اما خیلی خوبه که باشندگ مثلا اون فینیشر انیمیشن که من شکایت میکردم بهش دادن. برم تست کنم. دمت گرم داش رضا

من ویچر رو از زمان اپدیت یک رو زاول نصب دارم -ولنی نفری که در ایران بازی رو ساعت 3 شب اجرا کرد من بودم -  dlc ]ای رایگان هم مدتهاست امده -  چند هفته پیش که پچ 1.10 عرضه شد گفتند قراره همه چیز توش باشه- حالا شما میگید اینجوره- من اینها رو همه رو نصب دارم بنابرانی راهی ندارم که تست کنم-  ولی در اخرین پست برات نوشتم

برید در منوی اصلی بخش downlaodable content و بعد بخش installed ها اگر شبیه مال من بود همه نصبن اگر نه باید بازی اصلی+ پچ روز 1 + همه 16 دی ال سی رایگان + اپدیت 1.10 + دی ال سی هارت و اف استون + اپدیت 1.11  رو نصب کنید -

عکس هم گذاشتم -نه خواهش موفق باشید-

لینک به دیدگاه

بازی اونقدرا هم سخت نیست دشمنا راحت با کلیک چپ میمیرن این مشکل بازیه چون فقط 1 مدل اتک زدن داره کلیک چپ پشت سر هم.. اتک انیمیشن مثل اساسینز نداره یا من بلد نیستم. البته با شیفت میزنی قکی تره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...