رفتن به مطلب

قوی ترین GTX 970 کدومه؟

Recommended Posts

سلام

قصد خرید کارت گرافیک داشتم احتمالا 970.می خواستم بدونم قوی ترین 970 توی باز کدوم برنده؟

و اینکه به نظر شما 780 یا 780 ti بهتر از 970 هست ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

قوی ترین Inno3D iChill GTX 970 OC HerculeZ X4 AirBoss DHS 4GB

هست بعد از اون Zotac GTX 970 AMP! EXtreme Edition 

و بعد هم GIGA GTX 970 G1

این سه با اختلافی کم از هم قرار دارن

قیمت هاشون به ترتیب

1600

زوتاک دیگه موجود نیست

و گیگا 1570

هست

Inno3D iChill GTX 970 OC HerculeZ X4 AirBoss DHS 4GB

فقط یه دونه موجود هست که سایت

http://aria-computer.mihanblog.com/post/4

داره اگر میخوای بخری عجله کن

بنده تمام نقد های سایت های خارجی در رابطه با همه 970 ها رو خوندم   بهتر هست G1 برداری اگر inno3d گیرت نیومد.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

inno3d واقعا عالیه. تو gtx 960 جایی که تست کارتی از برند زوتاک درجه حرارت 80 سانتیگراد رو نشون میداد تو همون تست inno3d با درجه حرارت 41 درجه!! مثل یک سوپر استار میدرخشید.

لینک به دیدگاه

بین مدل zotac gtx 970 و inno 3d gtx 970 کدوم را پیشنهاد میدید هم نظر قدرت هم نظر خنکی ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بین مدل zotac gtx 970 و inno 3d gtx 970 کدوم را پیشنهاد میدید هم نظر قدرت هم نظر خنکی ؟

inno و هم خوشگله (*)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

همشون دوست عزیز یکی هستن و برای کسی که میخاد کار گیم انجام بده هیچ تفاوتی نداره فقط بین تمام اینا دو چیز فرق میکنه 

یکی گارانتی 

دوم نویز فن گرافیک 

برای شمایی که میخای همیشه با گرافیکت گیم بزنی هر برندی بگیری مناسبه و اینکه میگن کدوم قویتره برای اورکلاکر های حرفه ای هست یا کسایی که میخوان گرافیک رو ببرن زیر نیتروژن که نیاز به مدار تغذیه ی قوی دازن . 

تمام این برند ها تو گیم از بهترین برندش گرفته تا بدترین برندش تو بحث فریم 5 فریم اختلاف دارن .

ویرایش شده توسط EHSAN BAHAVAR
لینک به دیدگاه

زوتاک مدلی که نام بردم دیگه موجود نیست. شما inno3d بخر خیلی خوبه

لینک به دیدگاه

ولی...

باز من لینک زیر میپسندم.

http://lioncomputer.ir/product/5103/Zotac+GTX+970+AMP!+Extreme+CORE+Edition+4GB+GDDR5/

این توی همه چی 1 فریم از مدل AMP! Extreme Edition  بیشتر میگیره ولی   3 درجه داغ تر هست 50 تومن گرئن تر هست ، 5 دیسیبل صداش بیشتر هست ، نستب به مدل اکستریم قدرت اور کم تری داره  و در آخر مدل اکستریم خوشکل تر هست.

برای اطلاعات ییشتر این نقدر زیبا رو بخون

http://www.vortez.net/articles_pages/zotac_gtx_970_amp_extreme_amp_core_review,1.html

لینک به دیدگاه

درود . عزيز قوترين 970 هم با همين زوتاك تفاوت چنداني نميكنه كه بخواي  از قيمت خوب اين سري چشم بوشي كني و بري سراغ اون .

منظورم قيمت در برابر كارايي هست .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

evga king pin

galaxc hof

inno...

giga

بنظر من زوتاک بدون در نظر گرفتن قیمت، جایی در صدر بهترین ها نداره.

لینک به دیدگاه

و اینکه به نظر شما 780 یا 780 ti بهتر از 970 هست ؟

مدل Ti بنچمارک های بالاتری داره از 970 ؛ با سرچ کردن راحت می تونی مشاهده کنی، ولی به نسبت قیمت بیشتری داره حتی تو بعضی مدل ها بیشتر از 980.

در کل 970 انتخاب اقتصادی تر و به صرفه تری هست. با نظر آقای کریمی موافقم منظورم ترتیب برندهاست.

اینجا یه نگاهی بنداز اخوی :

http://www.techpowerup.com/gpudb/2620/geforce-gtx-970.html

ویرایش شده توسط Vacant
لینک به دیدگاه

سلام

همشون دوست عزیز یکی هستن و برای کسی که میخاد کار گیم انجام بده هیچ تفاوتی نداره فقط بین تمام اینا دو چیز فرق میکنه

یکی گارانتی

دوم نویز فن گرافیک

برای شمایی که میخای همیشه با گرافیکت گیم بزنی هر برندی بگیری مناسبه و اینکه میگن کدوم قویتره برای اورکلاکر های حرفه ای هست یا کسایی که میخوان گرافیک رو ببرن زیر نیتروژن که نیاز به مدار تغذیه ی قوی دازن .

تمام این برند ها تو گیم از بهترین برندش گرفته تا بدترین برندش تو بحث فریم 5 فریم اختلاف دارن .

ممنون از نظر صدای فن ها چطور ؟ تو پردازش سنگین صداش اذیت میکنه یا نه ؟

این مدل مد نظرم هست

http://www.inno3d.com/products_detail.php?refid=122

لینک به دیدگاه

سلام

یکی گارانتی

دوم نویز فن گرافیک

ممنون از نظر صدای فن ها چطور ؟ تو پردازش سنگین صداش اذیت میکنه یا نه ؟

این مدل مد نظرم هست

http://www.inno3d.com/products_detail.php?refid=122

لینک به دیدگاه

سلام داداش

بنده چند تا کارتو تست زدم evga - asus - Gigabyte - galax-msi

بهترین اونها از نظر کارای

1.galax

2.g1

3.evga

4.asus

5.msi

از دید خنک کنندگی

1.g1

2.evga

3.asus

4.galax

5.msi

لینک به دیدگاه

داداش به نظر من inno.. حرف نداره.خودم الان gtx680 دارم.شاید باورتون نشه ولی توی هیچ بازی روی تنظیمات آخر گرافیکی تا حالا از 47/48 درجه بالاتره نرفته.بنده که دیگه غیر ازاین برند هیچ برند دیگری نمی گیرم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

طبق بررسی های انجام شده و تحقیقات خودم و اینکه خودم یک مصرف کننده هستم باید بگم که کارت Gigabyte gtx 970 g1 gaming soc قویترین و بهترین کارت 970 است و بررسی ها همین رو نشون میده -کارت Inno اره دمای خوبی داره g1 هم من تا حالا 55 به بالا به  سختی گرفتم - اونم در سنگین ترین تست های گرافیکی =کلا G1  اور بالایی داره - روی vrm  هاش رادیات داره  و حتی تا 1600 مگاهرتز و 8000 مگاهرتز هم اور شده و پایدار بوده-

پس G1 گیگا رو چه980/970 هم گران ترین کارتهای این سری هستند و هم جز با کیفیت ترین ها

لینک به دیدگاه

ازنظر دمایی حرف اولو میزنه  :)

دقیقا. :cool:  حیف که پولم نرسید  1600 قیمت داره *dry#

لینک به دیدگاه

این کارت ساخت کجاس ؟ 

لینک به دیدگاه

این کارت ساخت کجاس ؟ 

هنگ کنگ (چین).....

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...