رفتن به مطلب

آتو - سربازان خفن بین المللی

Recommended Posts

داستان گروهی از سربازان است که برای نجات دنیا توسط سران کشورهای آمریکا، فرانسه، انگلیس و رژیم غاصب صهیونیستی تشکیل می‌شود.

در این مجموعه که در 10 قسمت 5 دقیقه‌ای تولید شده است موضوعات سیاسی روز دنیا در قالب طنز مطرح می‌شود.

پهپادهای آمریکایی به دام افتاده در تور اطلاعاتی ایران، بحران‌های اقتصادی جهان، بحران سوریه و پیش بینی‌های نوسترآداموس از جمله موضوعات این انیمیشن هستند

139210040939307611800614.jpg

مدیرعامل شرکت فراسو ابعاد اضافه کرد: تمام مراحل تولید این انیمیشن به غیر از صداگذاری و دوبله در شرکت فراسوی ابعاد انجام شده است.

فرشید جلیلی مسئول تیم صداگذاری و دوبله «آتو، سربازان خفن بین‌الملل» است

عباس عسگری کارگردان، سبحان خلیل یزدی و علی متصدی‌زاده مدل ساز، فرزاد شکوفه مسئول داینامیک، مجتبی خیری و مسلم ایران منش انیماتور، فرشاد امین‌زاده صحنه‌چین، مسعود یارضوی مشاور راهبردی شرکت، محمدحسین صادقی مدیر پروژه و فرهاد امین زاده تهیه‌کننده «آتو، سربازان خفن بین‌المللی» هستند

لینک دانلود

قسمت 1

قسمت 2

قسمت 3

قسمت 4

قسمت 5

قسمت 6

قسمت 7

قسمت 8

قسمت 9

قسمت10

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

سایت دانلودش رو پیدا نمی کنم

دنبالشم پیدا کردم حتما می گذارم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پول من و شما خرج چه چی میشه :|

:puke:

لینک به دیدگاه

پول من و شما خرج چه چی میشه :|

:puke:

دوست عزیز این انیمیشن از پول هیچ کس تهیه نشده

چرا تئوری توطئه میچینین؟

این انیمیشن رو 4-5 تا بچه 15-20 ساله تو طبقه زیری مسجدشون با کامپیوتر های قرضی از مردم محله رندر کرده اند و نه تنها در این شرایط بلکه اگه 20 میلیون تومان هم براش خرج میشد ارزش داشت

الان یه انیمیشن گیسو کمند میسازن اگه اشتباه نکنم 200 میلیون دلار خرجش میشه برای یه اهداف خاص

این انیمیشن و امثالهم (برمودا - پیام راشل کوری و ...) با اینکه هزینه های زیر 1 میلیون براشون شده ولی ارزش های میلیاردی به وجود اوردن در حدی که اسرائیل برای هک کردن سایتشون دلار های بسیاری خرج می کنه و

بسیار توضیحات دیگه که در این مجال نمیشه گفت

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

شما با یه Pentiom4 یه انیمیشن 1 دقیقه ای نصف کیفیت این بسازین بدین ببینیم چی تو چنته دارین که بقیه رو نقد می کنین؟

لینک به دیدگاه

بچه 15 ساله از سیاست چی حالیشه که واسه ما انیمیشن میسازه اینش برام عجیبه :-?

لینک به دیدگاه

بچه 15 ساله طراحی هاش رو کرده

انیمیشن فیلمنامه نویس داره - کارگردان داره و ... که همه از اهالی همون محله بودند (یادم نبود کدوم شهر)

فیلمنامه رو که بچه 15 ساله ننوشته که

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این انیمیشن از پول هیچ کس تهیه نشده

چرا تئوری توطئه میچینین؟

این انیمیشن رو 4-5 تا بچه 15-20 ساله تو طبقه زیری مسجدشون با کامپیوتر های قرضی از مردم محله رندر کرده اند و نه تنها در این شرایط بلکه اگه 20 میلیون تومان هم براش خرج میشد ارزش داشت

الان یه انیمیشن گیسو کمند میسازن اگه اشتباه نکنم 200 میلیون دلار خرجش میشه برای یه اهداف خاص

این انیمیشن و امثالهم (برمودا - پیام راشل کوری و ...) با اینکه هزینه های زیر 1 میلیون براشون شده ولی ارزش های میلیاردی به وجود اوردن در حدی که اسرائیل برای هک کردن سایتشون دلار های بسیاری خرج می کنه و

بسیار توضیحات دیگه که در این مجال نمیشه گفت

جالبه

لینک به دیدگاه

شما با یه Pentiom4 یه انیمیشن 1 دقیقه ای نصف کیفیت این بسازین بدین ببینیم چی تو چنته دارین که بقیه رو نقد می کنین؟

مثل اینکه مثلا یکی بیاد از Intel انتقاد کنه بعد Intel بگه شما تا وقتی از خودتون CPU مثل من نتونین بسازین حق اعتراض و انتقاد ندارید...حق مشتریه که از جنس انتقاد کنه و به نقد بکشه .....من قسمت اولشو گرفتم دیدم...اصلا ارزشش رو نداشت.....حیف 36 مگ و حیف 10 دقه وقت من....

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

مثل اینکه مثلا یکی بیاد از Intel انتقاد کنه بعد Intel بگه شما تا وقتی از خودتون CPU مثل من نتونین بسازین حق اعتراض و انتقاد ندارید...حق مشتریه که از جنس انتقاد کنه و به نقد بکشه .....من قسمت اولشو گرفتم دیدم...اصلا ارزشش رو نداشت.....حیف 36 مگ و حیف 10 دقه وقت من....

مشکل اینه که شما اینتل رو نقد نمی کنید شما دارید الکتریکی سر کوچتون رو نقد می کنید که چرا نمی تونه CPU تولید کنه

مثال هارو درست بزنین

حیف 36 مگ و حیف 10 دقه وقت من....

اونقدرم متنفرم از این نظرات (ببخشید ها)

مثلا با 36 مگ و 10 دقیقه وقت چه کار دیگه ای می تونستین انجام بدین؟

ناسا رو ه.ک می کردین؟

یا اتم کشف می کردین؟

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

من قسمت اولشو گرفتم دیدم...اصلا ارزشش رو نداشت.....حیف 36 مگ و حیف 10 دقه وقت من....

همین که فقط با دیدن پیش درامد یه برنامه اونو نقد می کنین برای درک میزان ارزش نظر و نقد شما کافیه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

مشکل اینه که شما اینتل رو نقد نمی کنید شما دارید الکتریکی سر کوچتون رو نقد می کنید که چرا نمی تونه CPU تولید کنه

مثال هارو درست بزنین

اونقدرم متنفرم از این نظرات (ببخشید ها)

مثلا با 36 مگ و 10 دقیقه وقت چه کار دیگه ای می تونستین انجام بدین؟

ناسا رو ه.ک می کردین؟

یا اتم کشف می کردین؟

اگه باهاش Recycle Bin رو هم آپدیت کنی ارزشش بیشتره!

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

از دوستان به خاطر رک گویی هام چه قبل و چه بعد از این نظر عذر می خواهم

درسته مقبول بودن یا نبودن این انمیشن و ... هیچ منفعت و ضرری برای من نداره ولی واقعا نظرات بعضی از دوستان کاملا مقرضانه است

لینک به دیدگاه

اگه باهاش Recycle Bin رو هم آپدیت کنی ارزشش بیشتره!

خبات جان دیگه واقعا از شما انتظار نداشتم

شرمنده ولی چون به همه رک جواب دادم نامردی جواب شما رم ندم

پس شما برین صبح تا شب Recycle تون رو اپدیت کنین شاید به جایی برسین

شخصیت پردازی که برای این انیمیشن شده طبق نظر همکارم که 5 تا جایزه کاگردانی  تئاتر و فیلمنامه نویسی و ... داره بهتر از 80% انیمیشن های داخلی و در حد جهانی هست

همین 1 مورد برای یه فرد که می خواهد بره تو کار انیمیشن و گیم سازی خیلی می تونه مفید باشه

بگذریم از بقیه موارد مفید این انیمیشن

من الان به شخصه 5 ماهه دارم طراحی شخصیت رو امتحان می کنم

از صد ها کتاب طب سنتی برای مزاج شناسی و تاثیر ان بر قیافه گرفته تا شناخت رنگ پوست تا زبان بدن و رفتار شناسی اجتمائی و ... گرفته خوندم هنوز 10% اینها هم نمی تونم طراحی بکنم در حالی که نقاشی هام در حد متوسط به بالا هست

البته قبول دارم درک این گونه موارد برای عوام خیلی سخته

همون طور که گفتم زمانی میشه درک کرد که خود فرد هم درگیر بشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خبات جان دیگه واقعا از شما انتظار نداشتم

شرمنده ولی چون به همه رک جواب دادم نامردی جواب شما رم ندم

پس شما برین صبح تا شب Recycle تون رو اپدیت کنین شاید به جایی برسین

شخصیت پردازی که برای این انیمیشن شده طبق نظر همکارم که 5 تا جایزه کاگردانی  تئاتر و فیلمنامه نویسی و ... داره بهتر از 80% انیمیشن های داخلی و در حد جهانی هست

همین 1 مورد برای یه فرد که می خواهد بره تو کار انیمیشن و گیم سازی خیلی می تونه مفید باشه

بگذریم از بقیه موارد مفید این انیمیشن

من الان به شخصه 5 ماهه دارم طراحی شخصیت رو امتحان می کنم

از صد ها کتاب طب سنتی برای مزاج شناسی و تاثیر ان بر قیافه گرفته تا شناخت رنگ پوست تا زبان بدن و رفتار شناسی اجتمائی و ... گرفته خوندم هنوز 10% اینها هم نمی تونم طراحی بکنم در حالی که نقاشی هام در حد متوسط به بالا هست

البته قبول دارم درک این گونه موارد برای عوام خیلی سخته

همون طور که گفتم زمانی میشه درک کرد که خود فرد هم درگیر بشه

:D @};-

لینک به دیدگاه

مشکل ما تو ایران اینه که همیشه 1 فاعل داریم 100 تا نقاد(غیر متخصص)

مثالشم همین فوتبال 11 نفر فوتبال بازی می کنه 70 میلیون نفر بازیکن رو نقد می کنه غافل ازین که برای یه فوتبال هزاران نفر از توپ جمع کن گرفته تا مدیر عامل اون باشگاه مربی روحیه تماشاگر و ..............................................................................

لینک به دیدگاه

مشکل ما تو ایران اینه که همیشه 1 فاعل داریم 100 تا نقاد(غیر متخصص)

مثالشم همین فوتبال 11 نفر فوتبال بازی می کنه 70 میلیون نفر بازیکن رو نقد می کنه غافل ازین که برای یه فوتبال هزاران نفر از توپ جمع کن گرفته تا مدیر عامل اون باشگاه مربی روحیه تماشاگر و ..............................................................................

اخه موضوع اینجاست که اون فاعل پسرعمه زاست و شاید میتونست یه فاعل منخصص جاش رو بگیره

همه رقم مثال هم واسش هست اینجا جاش نیست

لینک به دیدگاه

وقت کنم امشب یک نگاهی به این انیمیشن میندازم   انیمیشن سازی کار سختی هست این همه قبول دارند

البته موضوع انیمیشن جالب نیست منظورم سیاست هست هیچ کس با انیمیشن سازی مخالف نیست 

و هرکیفیت ساخت بشه جای تقدیر داره 

لینک به دیدگاه

درود

استارتر عزیز  اولا دستت درد نکنه  خوب بود  بنظرم مشخصه که زحمت کشیده شده رو این تصاویر  البته کپی برداری زیاد داشته ولی همین که استارت زدن  خودش جای تحسین داره از طرف ما ازشون تشکر حتما بکن

2 تا مورد رو بگم 1 حتما به اون کسایی که میسازن بگید همه چی رو نمیشه یه گروه خودشون انجام بدن  میدونی چرا  چون بعضی کارا تخصص میخواد  خوندن نریشن روی تصویر کار بسیار مهم و تخصصی هست  صحبت کردن ساده باعث میشه  که اون جور که باید این زحمت تو چشم نیاد(  میدونی که موقعی که ویدیوئی رو میبینی  از دو طرف مخاطب جذب اون ویدیو میشه 1 تصویر که با چشم در ارتباطه  2 صدا که با گوش در ارتباطه   هر کدوم  که  درست ارتباط برقرار نکنه  مخاطب رو نمیتونه به خودش جذب کنه   )

2  اینو 100 بار تو همه سایتای ایرانی گفتم  تو رو خدا چیز با ارزشی میسازین با کیفیتشو بزارید  1080  720  حجم و کم نکنید که طرف رغبت نکنه نگاه کنه  طرف مختارنامه رو با اون عظمت ساخته و دموی زیبا و تاثیر برانگیز اول فیلم رو با کیفیت نمیزاره  رفتم تو سایتشون میگم آقا من یه آپلود سنتر دارم  شما اون اکسپورت آخرت  که برای تلویزیون   میزنی  با کیفیت بالا برای من بفرست  من میزارم تو آپلود سنتر یه  لینک دائم میدم بزار تو سایتتون   طرف  به .... هم حساب نکرد .خوب بابا  چرا ارزش کار و کم میکنید.

حالا برو نگاه کن کشورهای اروپایی از یه زن زشت و .....  چی میسازن و ویدیو ازش درست میکنن  فقط با کیفیت 1080 که طرف مجبور میشه نگاه کنه چون کیفیت رو چشم طرف اثر میزاره و اونو وادار به نگاه میکنه تمام سایتا هم  با همون کیفیت پخش میکنن

توصیه میکنم از نقد یا نظرات منفی دوستان زیاد تاثیر نگیری و واکنش نشون ندی  شاید حق داشته باشن  چون توقعات بالاست

با احترام به دوستات نظراتشون رو بپرس و ببین ایراد چیه طرف میگه حیف حجم اینترنتم یا ....  

ببخش اگه زیاد حرف زدم  دلم میخواد انیمیشن زیبای مملکت خودمو ببینم و لذت ببرم 

لینک به دیدگاه

این انیمیشن رو 4-5 تا بچه 15-20 ساله تو طبقه زیری مسجدشون با کامپیوتر های قرضی از مردم محله رندر کرده اند....

یاد یک جمله خاطره انگیز افتادم :)

دوست من فکر کنم جبهه گیری دوستان بیشتر مربوط به ادبیات شما در نگارش می‌باشد و البته سوء برداشتی که نتیجه اعمال برادر بزرگتره :)

لینک به دیدگاه

همین که فقط با دیدن پیش درامد یه برنامه اونو نقد می کنین برای درک میزان ارزش نظر و نقد شما کافیه

رک بت می گم. انیمیشن های Soori land رو دیدی؟کیفیت در حد صفر!موضوعشم یه مشت جوک های خنک و شایدم زشت.طرف واسه سرگرمی درست کرده توی وقت آزادش و به نظر من ارزش هنریش صفره طراحیاشم در حد یه بچه 5 سالست صدا گذاریش برعکس این انیمیشنی که شما معرفی کردی، همش با 1 نفر بوده که حرفه ای هم نبوده.شاید 100 تومن خرجش نکرده حتی Photoshop نصب نکرده باهاش اینارو بکشه با همون MS paint! با 36 مگ می شه 20 تا شو گرفت و تو 10 دقه دید.هیچه هیچه هیچ یه لبخند روی لب آدم میاره 10 دقه گرفتاریاش یادش می ره. شمام بشین خودتو تیکه تیکه کن حالا.10 دقه داخل Ytube هم بتابم خنده دار ترین انیمیشن ها رو می تونم ببینم.توی 10 دقه من اینقدر کار می تونم بکنم شما تصورشم نمی کنی.(بمب اتمی نمی سازم توی 10 دقه ولی 10 دقه رو کامل ازش لذت می برم)

چه الکتریکی سر کوچه چه intel هر کسی که از محصولی و خدماتی یا وسیله ای استفاده می کنه یا می خره حق انتقاد ازشو داره چون مالشم که نباشه وقتشو پاش میذاره.همین الان که ملت اینقدر از اینو اون مینالن و اعتراض می کنن( مثل ISP ها ) وضعیت اینجوریه اگه مثل شما هیشکی هیچی نگه و همه بگن: "نه نباید مقایسه بکنیم! ایران که فلان جا نیستش!"وضعیت از اینم بد تر می شه! شما که وقت مخاطبتون اینقدر براتون بی ارزشه در تاپیکتون رو گل بگیرید.و من چقدر احترام و ارزش قائل شدم که نشستم دانلود کردم گفتم شاید واقعا ارزشش رو داشته باشه.YTuber های حرفه ای که ویدئو های آنچنانی و کیفیت بالا می سازن آخر همه ی ویدئوهاشون کلی تشکر می کنن که وقت گذاشتید ویدئوی مارو دیدید لطفا لایک بزنید و نظراتتون چه خوب چه بد همه رو به ما بگید و عضو کانال ما بشید.شما با این خلقی که دارید توی قسمت فروش هر شرکتی کار کنید ورشکسته می شه!

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

رک بت می گم. انیمیشن های Soori land رو دیدی؟کیفیت در حد صفر!موضوعشم یه مشت جوک های خنک و شایدم زشت.طرف واسه سرگرمی درست کرده توی وقت آزادش و به نظر من ارزش هنریش صفره طراحیاشم در حد یه بچه 5 سالست صدا گذاریش برعکس این انیمیشنی که شما معرفی کردی، همش با 1 نفر بوده که حرفه ای هم نبوده.

دوست عزیز انیمیشن های سوری لند (یا همون سروش رضایی) از نظر نقد اجتمائی در سطح بسیار بالایی قرار دارند ( حتی به جایی رسیده که تو رسانه ملی هم گاهی ازش استفاده میشه برای مثال هفته پیش تو 20:30 قسمت اوجولات پخش شد)

یه نفر که برای تفریح کلیپ میسازه به حدی کارش خوبه که به رسانه ملی هم کشیده میشه اونوقت شما میگی کیفیت نداره

*** گذشته از اینکه خود رسانه ملی کیفیت نداره ;|

قصه های دانشگاه (سروش رضایی)

کیفیت نمی دونم منظورتون چیه

قرار نیست همه انیمیشن ها موشن کپچر و ... داشته باشند

این انیمیشن های رضایی کیفیت متوسط یا کمی بالاتر از متوسط دارند

میدونستین همین سروش رضایی تا حالا تبلیغ بیش از 10 شرکت معتبر رو تو کلیپاش داشته که در امد های میلیونی براش داشته؟

زیاد حوصله ندارم بگردم برای مثال:

تبلیغ سایت alibaba:D

انیمیشن سروش رضایی - بدوفود ! bodofood.com

دوست عزیز برای انیمیشن طنز اجتمائی و انتقادی و ... طرف وقت نمی زاره برای طراحی هنری استوری برد و ...

مهم فیلمنامه اون هست و متنش که واقعا در سطح بسیار خوبی هستند و اینو میزان بازدید ها تایید می کنه

صدا گذاری بعضی از انیمیشن های سروش یک نفره بوده (اونم باز توجیه داره و کار خوبی هست) ولی برای کلیپ های با شخسیت بیشتر و ... از چند صدا هم استفاده شده

یادمه تو یکی از اننیمیشن هاش بیش از 20 نفر حضور داشتند (البته با تشکر از هاش میگم)

نمی دونم کلیپ های علیرضا 24 رو دیدین یا نه ولی خوب اونم 90% کاراش تکی هست و تو 3-4 تا برنامه 2 نفری هستند (که کیفیتشون پایین تر هم اومده به نظر من)

شاید 100 تومن خرجش نکرده حتی Photoshop نصب نکرده باهاش اینارو بکشه با همون MS paint!

اینکه 100 تومان هم خرج نکده ولی میلیونی درامد و بازدید داره از نقاط قوتش هست نه ضعف

با 36 مگ می شه 20 تا شو گرفت و تو 10 دقه دید.هیچه هیچه هیچ یه لبخند روی لب آدم میاره 10 دقه گرفتاریاش یادش می ره. شمام بشین خودتو تیکه تیکه کن حالا.10 دقه داخل Ytube هم بتابم خنده دار ترین انیمیشن ها رو می تونم ببینم.توی 10 دقه من اینقدر کار می تونم بکنم شما تصورشم نمی کنی.(بمب اتمی نمی سازم توی 10 دقه ولی 10 دقه رو کامل ازش لذت می برم)

دوست عزیز مثل اینه که من اومدم مستند حیاط وحش دادم بهتون شما میگی من با 2 ساعت وقت می تونستم سریال اروو نگاه کنم

اصلا موضوع این دوتا باهم متفاوت هست

شما دارین یه طنز اجتمائی رو با یه طنز سیاسی یک جا می گذارید؟

اصلا هدف مخاطب این انیمیشن آتو یا اوباما کری خارجی بوده نه داخلی

که اونم با کمترین هزینه بیشترین نتیجه رو گرفتند

شما مثلا میگی من سریال در حاشیه رو وقت می زارم 1 ساعت نگاه می کنم

خوب 1 ساعت وقت می زارم just 4 laughs نگاه می کنم بیشتر می خندم

اصلا قابل قیاس نیست شما داری یه رمان و دیوان رو با هایکو و مینیمال مقایسه می کنید

شمام بشین خودتو تیکه تیکه کن حالا.

:D

چه الکتریکی سر کوچه چه intel هر کسی که از محصولی و خدماتی یا وسیله ای استفاده می کنه یا می خره حق انتقاد ازشو داره چون مالشم که نباشه وقتشو پاش میذاره.همین الان که ملت اینقدر از اینو اون مینالن و اعتراض می کنن( مثل ISP ها ) وضعیت اینجوریه اگه مثل شما هیشکی هیچی نگه و همه بگن: "نه نباید مقایسه بکنیم! ایران که فلان جا نیستش!"وضعیت از اینم بد تر می شه! شما که وقت مخاطبتون اینقدر براتون بی ارزشه در تاپیکتون رو گل بگیرید.و من چقدر احترام و ارزش قائل شدم که نشستم دانلود کردم گفتم شاید واقعا ارزشش رو داشته باشه.YTuber های حرفه ای که ویدئو های آنچنانی و کیفیت بالا می سازن آخر همه ی ویدئوهاشون کلی تشکر می کنن که وقت گذاشتید ویدئوی مارو دیدید لطفا لایک بزنید و نظراتتون چه خوب چه بد همه رو به ما بگید و عضو کانال ما بشید.شما با این خلقی که دارید توی قسمت فروش هر شرکتی کار کنید ورشکسته می شه!

دوست عزیز

الکتریکی سر کوچه شما وقت گذاشته تحقیق کرده زحمت کشیده یه برد ساخته که کارایی خاص خودش رو داره

حالا شما میای 100 تا تک تومانی میدی اون برد رو می خری بعد میگی چرا این برد کارایی i7 4790k رو نداره

شما این انیمیشن رو مثلا می تونی با پیام راشل کوری یا اوباما کری و ... مقایسه کنی نه با مثلا گیسو کمند

این انیمیشن 120 تا تک تومانی براتون هزینه داشته براتون ر حالی که مثلا قیمت

گیسو کمند موقع عرضه حدود 30 دلار قیمت داشت یعنی چیزی حدود 120 هزار تومان

الان شما داری یه انیمیشن که 1000 برابر پولش برات فرق کرده رو باهم مقایسه می کنی!

نقد رو منتقد می کنه (در غیر این صورت نقدش ارزش نداره)

نقد یعنی گفتن خوبی ها و بدی های اون نه اینکه بگی (مزخرف بود حیف وقت) و بری

نقد رو تو تمام دنیا از عمار تا کن و اسکار اول کل فیلم رو نگاه می کنن بعد نقد می کنن

شما یه کتاب 100 صفحه ای می خری بعد مقدمه اش رو می خونی نقدش می کنی

این خنده داره

چه الکتریکی سر کوچه چه intel هر کسی که از محصولی و خدماتی یا وسیله ای استفاده می کنه یا می خره حق انتقاد ازشو داره چون مالشم که نباشه وقتشو پاش میذاره.همین الان که ملت اینقدر از اینو اون مینالن و اعتراض می کنن( مثل ISP ها ) وضعیت اینجوریه اگه مثل شما هیشکی هیچی نگه و همه بگن: "نه نباید مقایسه بکنیم! ایران که فلان جا نیستش!"وضعیت از اینم بد تر می شه! شما که وقت مخاطبتون اینقدر براتون بی ارزشه در تاپیکتون رو گل بگیرید.و من چقدر احترام و ارزش قائل شدم که نشستم دانلود کردم گفتم شاید واقعا ارزشش رو داشته باشه.

شما می تونی از ISP ها انتقاد کنی منم یکیش

ولی رفتار شما با این انیمیشن اینه که شما دایل اپ بخری بعد بگی چرا سرعت 1 مگ ندارم و ...

قضیه ISP هم فرق می کنه

ISP حداقل 20 سال هست تو ایران هست ولی انیمیشن ساز 3 بعدی یا گروه گیم سازی نهایت 3 ساله تو ایران ایجاد شده و هیچ حمایتی هم ازشون نشده

این کلیپ رو نه من ساختم نه مدیر ف روششم نه ...

فقط خوشحال میشم وقتی می بینیم بچه های ایرانی با این خلاقیت با این امکانات کم انیمیشن های به این زیبایی رو می سازند و اونارو انتشار می دم تا بتونم کمک کوچکی براشون کرده باشم

YTuber های حرفه ای که ویدئو های آنچنانی و کیفیت بالا می سازن آخر همه ی ویدئوهاشون کلی تشکر می کنن که وقت گذاشتید ویدئوی مارو دیدید لطفا لایک بزنید و نظراتتون چه خوب چه بد همه رو به ما بگید و عضو کانال ما بشید.شما با این خلقی که دارید توی قسمت فروش هر شرکتی کار کنید ورشکسته می شه!

خودتون دارین میگین ytuber های حرفه ای نه بچه 15 ساله که اولین کارش هست

این برای خلاصه کل حرف هام کافیه

ytuber با پخش تلویزیونی یک انیمیشن یکیه؟

تو اخر کدوم انیمیشن خارجی تشکر شده برای نگاه کردنش؟

شرک

گارفیلد

گیسو کمند

باکسترولز

من شرور

تو کدومش؟

شما کلا تو تناقض زندگی می کنین ها

شما با این خلقی که دارید توی قسمت فروش هر شرکتی کار کنید ورشکسته می شه!

من تو قسمت فروش محصولات خودم درامد بسیار خوبی دارم با اینکه تجربه و سن کمی دارم

چون وقتی یکی میاد ایراد میگیره برای یه قطعه میام وقت میزارم و براش توضیح میدم

این باعث میشه مشتریت بیشتر بشه

یکی از 20 اصول اولیه فروش هست

یکی مثل شما میاد فلش 8 گیگ می خره 15 تومان با گارانتی مادام العمر می خره و اونو با فلش های گاچاق بانه و پیرانشهر و ...

یا با فلش 8 گیگ پتروت که 40 تومان قیمتش هست مقایسه می کنه و میگه سرعت این از اون پایین تر هست

باید وقت گذاشت و طرف رو قانع کرد که این  price/performance  بالاتری نسبت به اون داره

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

والله بالله این مقایسه های شما ، همگی اشتباه و خنده داره 50 تا مقایسه کردین هیچ کدوم ربطی به هم نداره

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

بابا بیخیال!!!!

هر کی یه نظری داره، قرار نیس همه مثله هم فک کنن، شاید از دید یکی خوب باشه شاید از دید یه نفر دیگه مضحک، به نظر من هر دو نظر قابله احترام وسلام...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...