رفتن به مطلب

فروش کیس گیمینگ - کم کارکرد

Recommended Posts

• کاربر ویژه

داداش یادت رفت نام کاربری با نام فروم رو کاغذ بنویسی!

لینک به دیدگاه

سلام

قوانين خريد و فروش رو رعايت کنين. عکس با نام کاربرى و نام انجمن و تاريخ بايد روى برگه همراه عکس باشه.

گرافيکتون مدل دقيقش چيه؟ 280 يا 280X يا 290 يا 290X ?

کجا هستيد؟ وضعيت گارانتي ها به چه صورته؟

لینک به دیدگاه

سلام

قوانين خريد و فروش رو رعايت کنين. عکس با نام کاربرى و نام انجمن و تاريخ بايد روى برگه همراه عکس باشه.

گرافيکتون مدل دقيقش چيه؟ 280 يا 280X يا 290 يا 290X ?

کجا هستيد؟ وضعيت گارانتي ها به چه صورته؟

بنده قوانین رو مطالعه کردم متاسفانه این موضوع رو ندیده بودم. تا دقایقی دیگر پیوست میکنم.

متاسفانه کارتن قطعات دمه دست نیست که دقیقا بهتون اعلام کنم (داخل انباری هست  ;) ). اما تصویر مشخصات رو براتون پیوست کردم. اگر مدل قابل شناسایی نیست بفرمایید که دقیق نگاه کنم خدمتتون ارسال کنم.

در رابطه با گارنتی هم بنده خودم کلا اعتقادی به گارانتی در ایران ندارم. به همین خاطر معمولا بدون گارانتی سفارش میدم فقط تست میکنم که سالم باشه. اما به احتمال زیاد باید گارانتی داشته باشه که سه ماه ازش نمیگذره. اگر براتون کلیدیه بفرمایید که اونم نگاه کنم اعلام کنم.

ممنون

post-20042-0-27905900-1432138882_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

داداش یادت رفت نام کاربری با نام فروم رو کاغذ بنویسی!

بله بنده مطلع نبودم. تا دقایقی دیگر پیوست میکنم

لینک به دیدگاه

عزيز بنظر بنده تك فروشي كني راحت تر به نتيجه برسي و زودتر ابشون كني . تك فروشي داشتي قيمت باندل رو برام بخ كن + ssd  .ممنونم @};-

لینک به دیدگاه

عزيز بنظر بنده تك فروشي كني راحت تر به نتيجه برسي و زودتر ابشون كني . تك فروشي داشتي قيمت باندل رو برام بخ كن + ssd  .ممنونم @};-

تا دهم ماه منتظر میمونم کسی پیشنهادی نداشت حتما همین فرمایش شما رو انجام میدم.

ممنون از راهنماییتون

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...