رفتن به مطلب

اخبار بازی با رضا

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

یاد استارتر این تاپیک بخیر

کجایی داداش رضا دلمون تنگیده واست😩

لینک به دیدگاه

• ارسال 854
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

یاد استارتر این تاپیک بخیر

کجایی داداش رضا دلمون تنگیده واست😩

نگو که دلمون خونه برادر 

کجایی آقا رضااااااااا😭😭😭

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...

@rezagtx سلام داداش . یه بازی قبلا معرفی کرده بودی هرچی فکر میکنم اسمش یادم نمیاد به شدت حوس کردم مجدد تمامش کنم.(راوی بازی لحجه ی انگلیسی بریتیش داشت)

بازی تقریبا کم حجم بود در حد 3 یا 4 گیگ .حال و هواش مخلوطی از Modern و Ancient بود. ماجرا در کاخ های زیر زمینی بسیار زیبا و شکیل طلای رنگ وبعضا سنگهای مرمر سفید اتفاق میفتاد. دشمنان کارهای مارو تکرار میکردن برای مثال اگر ما نشسته میرفتیم جلو دشمنها هم بعد از یک خاموشی کوتاه نشسته حمله میکردن بهمون یا اگر قبل از تاریکی از اصلحه استفاده نکرده بودیم در روشنایی بعدی دشمنها (که کپی کاراکتر خودم بودند) هم بدون اسلحه حمله میکردند سمتم . تقریبا هر 1 دقیقه یک بار تمام کاخ تاریک میشد بعد از چند ثانیه روشن میشد. و کارهایی که قبل از تاریکی کرده بودم بر روی کپی های خودم اعمال میشد.

ویرایش: چند تا عکس پیدا کردم خیلی شبیه محیط بازیه که دنبالشم

e47ae3609cccb90ba1af2778d3bde111.jpg

71f580804db3a9b728d0a407bc232603.png

ویرایش شده توسط Hype
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hype گفته است :

@rezagtx سلام داداش . یه بازی قبلا معرفی کرده بودی هرچی فکر میکنم اسمش یادم نمیاد به شدت حوس کردم مجدد تمامش کنم.(راوی بازی لحجه ی انگلیسی بریتیش داشت)

بازی تقریبا کم حجم بود در حد 3 یا 4 گیگ .حال و هواش مخلوطی از Modern و Ancient بود. ماجرا در کاخ های زیر زمینی بسیار زیبا و شکیل طلای رنگ وبعضا سنگهای مرمر سفید اتفاق میفتاد. دشمنان کارهای مارو تکرار میکردن برای مثال اگر ما نشسته میرفتیم جلو دشمنها هم بعد از یک خاموشی کوتاه نشسته حمله میکردن بهمون یا اگر قبل از تاریکی از اصلحه استفاده نکرده بودیم در روشنایی بعدی دشمنها (که کپی کاراکتر خودم بودند) هم بدون اسلحه حمله میکردند سمتم . تقریبا هر 1 دقیقه یک بار تمام کاخ تاریک میشد بعد از چند ثانیه روشن میشد. و کارهایی که قبل از تاریکی کرده بودم بر روی کپی های خودم اعمال میشد.

ویرایش: چند تا عکس پیدا کردم خیلی شبیه محیط بازیه که دنبالشم

echo

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

آقا رضا!!!

رضا جان !

آقاااااا رضاااا

این تاپیک حکم فسیل داره داخل فروم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...