رفتن به مطلب

اخبار بازی با رضا

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

من چقدر منتظر ریویو اسسن مندم از پی سی گیمر  تازه   نوشتن! خوب باید بازی رو کامل کنن البته:

Assassin's Creed Origins

84 گرفت از پی سی گیمر نمره بسیار خوب: منتقد نوشته   یک پس زمینه عالی ، سیستم های  جدیدو مکانیزم های   بهتر از بازی های قبلی ، که  اون ساختار گیم پلی اشنای قدیم رو با  جدید ها یکپارچه میکنه، برای یک  ماقبل دنباله  قوی در سری اسسنز.

لینک به دیدگاه

• ارسال 854
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

متای کال  اف بدون  PC Gamer و گیم اسپات  و IGN  شده 86! خیلی هم خوب!

البته ps4 است ولی بهرحال  نمرات مشخصه- زنده باد کال اف

http://www.metacritic.com/game/playstation-4/call-of-duty-wwii/critic-reviews

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

دیشب یک ویدیو از دیجیتال فاندری می دیدم که با استفاده از sli کردن دو 1080ti عملکردشون رو در ۸k بررسی می کردند .مثلاً  کرایسیس سه در ۸k کاملا برای این دو کارت کاملا سوسک بود اما موقعی که کار به فورزا  هورایزن رسید با مشکل عدم بهینگی در ۸k رو به رو بود که با وجود این که بازی در بالاترین تنظیمات بین ۳۵ الی ۴۰ فریم بازی می کرد با کندی شدیدی همراه بود اما  وای نتیجش هوش رو سر میبرد درختان و و تراکم محیط که در مناطق جنگلی اجرا می کردند ...همه چیز عالی بود ... واقعا هزینه برای دست یابی به همچین کیفیتی ارزشش رو داره اما کو مبلغش ‌.

من موندم کنسولی که ۵۰۰ دلار قیمت داره با فریم ثابت و کیفیت قابل قبول در ۴k بازی رو اجرا می کنه اما باز هم با سیستمی که که فقط کارت گرافیکی هم قیمت همون کنسول رو داره (مثلاً ۱۰۷۰) هم با تنظیمات متوسط باید در ۴k دست و پا زد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

دیشب یک ویدیو از دیجیتال فاندری می دیدم که با استفاده از sli کردن دو 1080ti عملکردشون رو در ۸k بررسی می کردند .مثلاً  کرایسیس سه در ۸k کاملا برای این دو کارت کاملا سوسک بود اما موقعی که کار به فورزا  هورایزن رسید با مشکل عدم بهینگی در ۸k رو به رو بود که با وجود این که بازی در بالاترین تنظیمات بین ۳۵ الی ۴۰ فریم بازی می کرد با کندی شدیدی همراه بود اما  وای نتیجش هوش رو سر میبرد درختان و و تراکم محیط که در مناطق جنگلی اجرا می کردند ...همه چیز عالی بود ... واقعا هزینه برای دست یابی به همچین کیفیتی ارزشش رو داره اما کو مبلغش ‌.

من موندم کنسولی که ۵۰۰ دلار قیمت داره با فریم ثابت و کیفیت قابل قبول در ۴k بازی رو اجرا می کنه اما باز هم با سیستمی که که فقط کارت گرافیکی هم قیمت همون کنسول رو داره (مثلاً ۱۰۷۰) هم با تنظیمات متوسط باید در ۴k دست و پا زد .

کنسول میزارن روی مدیوم-  بعد با تکنیک های خاصی مثل AA خاص و موشن بلار و و.. فریم رو قفل میکنن ثابت تمام بازی ور تست میگیرن با مثلا 30 فریم- شما خودت بزار روی مدیوم  1070 4k  به جا 30 فریم 100 فریم  میده-  ضمنا تمام  بازی ها نیستند روی کنسول ها یکسری بازی خاص هدفمند از پایه طراحی شده برای مثال فورزا هفت یا هورایزن 3- من هورایزن 3 رو راحت 4k/ 60 بازی میکنم صد ساعت هم بازی کردم- الترا dx12- 
 فورزا 7 راحت 4kالترا 45 تا 55 فریم  میده- میشه راحت قفلش کرد. تازه الترا با کلی AA و ... کی در 4k AA میده؟ نمیشه اینجور گفت - کجا بازی ها رو همه کنسول ها 4k اجرا کردن ؟ یک سری  عنوان خاص اونم تحت شرایط خاص پردازشی با تنظیماتی که ما اصالا نمیدونیم چیه ولی من میدونم. اینجور نیست 1070 هیولاست/

کنسول سخت افزار ثابته یک dev kit دارن با همون بازی میسازن توسعه دهنده میدونه این کارت گرافیکه ثابته- یادت نره ps4 و ایکس باکس وان همه کنسول های این نسل معماری x86 هستن همشون PC هستن. دوست من  همشون.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

کنسول میزارن روی مدیوم-  بعد با تکنیک های خاصی مثل AA خاص و موشن بلار و و.. فریم رو قفل میکنن ثابت تمام بازی ور تست میگیرن با مثلا 30 فریم- شما خودت بزار روی مدیوم  1070 4k  به جا 30 فریم 100 فریم  میده-  ضمنا تمام  بازی ها نیستند روی کنسول ها یکسری بازی خاص هدفمند از پایه طراحی شده برای مثال فورزا هفت یا هورایزن 3- من هورایزن 3 رو راحت 4k/ 60 بازی میکنم صد ساعت هم بازی کردم- الترا dx12- 
 فورزا 7 راحت 4kالترا 45 تا 55 فریم  میده- میشه راحت قفلش کرد. تازه الترا با کلی AA و ... کی در 4k AA میده؟ نمیشه اینجور گفت - کجا بازی ها رو همه کنسول ها 4k اجرا کردن ؟ یک سری  عنوان خاص اونم تحت شرایط خاص پردازشی با تنظیماتی که ما اصالا نمیدونیم چیه ولی من میدونم. اینجور نیست 1070 هیولاست/

کنسول سخت افزار ثابته یک dev kit دارن با همون بازی میسازن توسعه دهنده میدونه این کارت گرافیکه ثابته- یادت نره ps4 و ایکس باکس وان همه کنسول های این نسل معماری x86 هستن همشون PC هستن. دوست من  همشون.

ببخشید من فورزا هورایزن رو با یه کرک دانلود کردم کار نکرد، چجوری میتونم از کرک 3dm استفاده کنم؟ فایل جداش هست؟ و اینکه برای 3dm باید آپدیت ویندوز برای همیشه خاموش بشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، amirff1 گفته است :

ببخشید من فورزا هورایزن رو با یه کرک دانلود کردم کار نکرد، چجوری میتونم از کرک 3dm استفاده کنم؟ فایل جداش هست؟ و اینکه برای 3dm باید آپدیت ویندوز برای همیشه خاموش بشه؟

شما چرا اجرا نشد ؟ طبق دستور العمل رفتی ؟

برای این کار به Settings سپس  Update & Security و در نهایت developer mode را فعال نمایید.

FO3%20(11).jpg

info آموزش فعال سازی نسخه فشرده:

✔ ابتدا Developer Mode را در ویندوز ۱۰ فعال نمایید اموزش فعال سازی در بالا توضیح داده شده است.

✔به سایت مایکروسافت مراجعه نمایید و یک اکانت برای خود ایجاد کنید

سایت مایکروسافت: کلیک کنید

✔ وارد اکانت خود در ویندوز شوید.

✔ آنتی ویروس خود را غیر فعال نمایید سپس شروع به نصب بازی نمایید.

✔ بعد از نصب آپدیت ویندوز را غیر فعال و بلاک نمایید.

✔ سپس عدد ۳ و در نهایت Y را انتخاب کنید.

✔ بازی را از ایجاد شورتکات جدید بر روی دسکتاپ اجرا نمایید.

.

از dlfox است این راهنما

والا من کورپک رو برای سه نفر شامل خودم نصب کردم روی هم فکر کنم پانصد ساعتی بازی کردیم!  من فقط نسخه اوپوس کورپک رو تایید میکنم  3dm اصلا کرک هاش خوب نیست  سه ساله یک بازی کرک نکرده. همین رو طبق راه بالا برو نصب میشه اگر نسخه  زیر است من نسخه های دیگه رو نه کار کردم نه میتونم تست کنم با توجه به ماهیت قفلشون و کرکشون که یکبار باید برای APP ایکس باکس نصب  کنی - بازی عادی نیست که یه پاک کنی تست کنی:

https://www.dlfox.com/دانلود-نسخه-فشرده-بازی-forza-horizon-3-برای-pc/

موفق باشی

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

شما چرا اجرا نشد ؟ طبق دستور العمل رفتی ؟

برای این کار به Settings سپس  Update & Security و در نهایت developer mode را فعال نمایید.

info آموزش فعال سازی نسخه فشرده:

✔ ابتدا Developer Mode را در ویندوز ۱۰ فعال نمایید اموزش فعال سازی در بالا توضیح داده شده است.

✔به سایت مایکروسافت مراجعه نمایید و یک اکانت برای خود ایجاد کنید

سایت مایکروسافت: کلیک کنید

✔ وارد اکانت خود در ویندوز شوید.

✔ آنتی ویروس خود را غیر فعال نمایید سپس شروع به نصب بازی نمایید.

✔ بعد از نصب آپدیت ویندوز را غیر فعال و بلاک نمایید.

✔ سپس عدد ۳ و در نهایت Y را انتخاب کنید.

✔ بازی را از ایجاد شورتکات جدید بر روی دسکتاپ اجرا نمایید.

.

از dlfox است این راهنما

والا من کورپک رو برای سه نفر شامل خودم نصب کردم روی هم فکر کنم پانصد ساعتی بازی کردیم!  من فقط نسخه اوپوس کورپک رو تایید میکنم  3dm اصلا کرک هاش خوب نیست  سه ساله یک بازی کرک نکرده. همین رو طبق راه بالا برو نصب میشه اگر نسخه  زیر است من نسخه های دیگه رو نه کار کردم نه میتونم تست کنم با توجه به ماهیت قفلشون و کرکشون که یکبار باید برای APP ایکس باسک صنب کنی - بازی عادی نیست که یه پاک کنی تست کنی:

https://www.dlfox.com/دانلود-نسخه-فشرده-بازی-forza-horizon-3-برای-pc/

موفق باشی

آقا با هزارار تشکر از وقتی که گذاشتی

همین اوپوس رو دانلود کردم، ولی متاسفانه یه مشکل خیلی مسخره دارم... تو اکانت ماکروسافت نمیتونم وارد بشم

حتی با قند شکن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 دقیقه قبل، amirff1 گفته است :

آقا با هزارار تشکر از وقتی که گذاشتی

همین اوپوس رو دانلود کردم، ولی متاسفانه یه مشکل خیلی مسخره دارم... تو اکانت ماکروسافت نمیتونم وارد بشم

حتی با قند شکن!

چرا کجت نیمتونی وارد بشی؟ در اپ ایکس باکس ؟ یا  خود ویندوز/ اگر  اکنت ساختی که باید وارد بشه  ساخته شد ؟ ایمیل داری ؟

https://account.microsoft.com/account/Account?refd=account.microsoft.com&destrt=home-index

بالا متیونی لاگین کنی ؟ گوشه راست بالااین لینک بالا؟

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

چرا کجت نیمتونی وارد بشی؟ در اپ ایکس باکس ؟ یا  خود ویندوز/ اگر  اکنت ساختی که باید وارد بشه  ساخته شد ؟ ایمیل داری ؟

https://account.microsoft.com/account/Account?refd=account.microsoft.com&destrt=home-index

بالا متیونی لاگین کنی ؟ گوشه راست بالااین لینک بالا؟

آره تو خود سایت میتونم لاگین کنم ولی با اپش نمیتونم! عجیب همینه! هیچ راهی هم نیست!

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Vikings گفته است :

ببخشید من نمیدونم این بحث های متفرقه برا چیه؟

اسم تاپیک این دوستمون اخبار بازی هست بعد یه سری میان مشکلات سیستمشون و مشکلات گرافیکی بازیشونو رو اینجا مطرح میکنن22.gif

دوستمون که تاپیک رو زدن اینقدر معرفت دارن جواب میدن دمشون گرم , و اگه موردی هم باشه خودشون میگن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 49 دقیقه قبل، amirff1 گفته است :

آره تو خود سایت میتونم لاگین کنم ولی با اپش نمیتونم! عجیب همینه! هیچ راهی هم نیست!

آقا بازی رو که نصب میکنی اجرا که میکنی میره توب ازی بعد همون موقع اکانت میخواد . شما اصلا میتونی به این مرحله برسی یعنی بازی ور اجرا میکنی ؟ بازی اجرا میشه   بدون اکنت هم بعد موقع لود منو اول بازی اکانت میخواد شما اصلا میتونی اجرا کنی؟

این تصوی رمحیط اپ است وقتی اولین بار میخوای لاگین کنی ازت یوزر پس میگیره-  اگر لاگین نمیکنه  ف.ل.ت.ر شکن استافده کن . الان  درسته  اپ  کار میده

1111111.JPG

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برو به استور عکس زیر از اونجا هم لاگیین کن:

222222.thumb.JPG.5c677b141ffa1a2bacd69d9978da4c79.JPG

بعد از تنظمیات ویندوز بخش زیر هم برو وارد اکانت بشه برای ویندوزت:

33333333333.thumb.JPG.30911d4416d57aee575dfe26e0db1bc9.JPG

نباید مشکلی باشه اکانت مایکروسافت مثل ایمیل ساختنه  گیر نمیده رایگانه  اصلا.

لینک به دیدگاه

سلام آقا رضا

من قبلا FH3 رو بازی میکردم،ولی وقتی کارت رو عوض کردم داخل بازی میرفت ولی وقتی لودینگ بازی میاد بازی میپره بیرون ارورم نمیده

ویندوزم عوض کردم مشکل پابرجا بوده

الانم هم دقیقا همین مشکل رو دارم،اکانت هم ساین این شده!

لینک به دیدگاه

بازی nioh که چند روز دیگر نسخه pc ان منتشر میشود از موس و کیبورد برای بازی کردن پشتیبانی نمیکند و حتما نیاز به یک کنترلر میباشد.:41_pensive:

واقعا صحت داره؟ خیلی خبر بدیه. حیف

photo_2017-11-03_22-15-07.jpg.0079d58beaf0ffd1cb0159f63fa744a2.jpg

ویرایش شده توسط pezhvak
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، pezhvak گفته است :

بازی nioh که چند روز دیگر نسخه pc ان منتشر میشود از موس و کیبورد برای بازی کردن پشتیبانی نمیکند و حتما نیاز به یک کنترلر میباشد.:41_pensive:

photo_2017-11-03_22-15-07.jpg.0079d58beaf0ffd1cb0159f63fa744a2.jpg

فقط از موس پشتیبانی نمیکنه مثل بازی های قبلی این سازنده ولی از کیبورد پشتیبانی میکنه

کیبورد و دسته

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، pezhvak گفته است :

عزیز خیلی وقته اومده واسه pc !

با موس و کیبرد هم میشه بازی کرد

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hosein Amiri گفته است :

عزیز خیلی وقته اومده واسه pc !

با موس و کیبرد هم میشه بازی کرد

فکر نکنم. هنوز نیومده. لینک دارین واسه دانلود؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، pezhvak گفته است :

فکر نکنم. هنوز نیومده. لینک دارین واسه دانلود؟

اخ شرمنده با NIER اشتباه گرفتم :4_joy:

منظورم NIER بود که اومده

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

بله رضا واضح هست ، شاید بنده منظورم رو بد گفتم ، منظور من اینه که اونقدری که گسترش دهندگان و سازندگان روی نسخه کنسولی می گذارند روی نسخه pc وقت نمی گذارند.

گاهی اوقات در حالی که نسخه کنسولی بی هیچ مشکلی برای کنسول ریلیز میشه ممکن هست که در زمان ریلیز یک ۱۰۸۰ هم از پس فریم ۶۰ هم بر نیاد.

در واقع اکثر بازی های مولتی پلتفرم در اکثر موارد از پایه برای کنسول بهینه میشه و بالا میاد و شکل میگیره . نمونش A.C series  .

.....

فقط خواستم منظورم رو برسونم،  کمی وقتم تنگه , سر وقت تمام چیز هوایی که بنظرم میرسه رو خواهم نوشت و نظر شما رو خواستار خواهم شد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، rfadayi گفته است :

سلام آقا رضا

من قبلا FH3 رو بازی میکردم،ولی وقتی کارت رو عوض کردم داخل بازی میرفت ولی وقتی لودینگ بازی میاد بازی میپره بیرون ارورم نمیده

ویندوزم عوض کردم مشکل پابرجا بوده

الانم هم دقیقا همین مشکل رو دارم،اکانت هم ساین این شده!

یعنی چی گرافیک چی بود چی شد؟ این بازی حساسه dx12 است باید   درست درایورت هاست نصب  باشه:

روی  فایل شورتکات یا exe  کلیک راست  کن بعد در   بزار بازی در حالت window mod  اجرا بشه در  تنظیمات اجرایی است. قبلش همه وسایل usb رو بکش مثل کنترلر  و کیبورد -فقط موس روبزار. امتحان کن تصویر که  داد برو تو تنظمیات بزارش روی فول اسکرین کنترلر   رو وصل کن. همون حالت window mod مهمه-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اپتمایزشن  در سطح پی سی  انجام میشه ولی مشکلات زیاده- مشکل نیست در واقع سخت افزار متغییر مشکله-- یکی از دلایل عرضه درایور هر روز توسط  انویدیا همینه- البته  کنسول ها هم مشکل دارن- فالوت 4 هیچ وقت روی کنسول فیکس نشد همیشه در داون تاون لگ داره- اونا هم  اپدیت میخورن لگ دارن - من دوستم روی ا یکس باکس وان فوزا 3 بلک اسکرین میگرفت  مجبور بود هارد ریست کنه- بتمن ارخام نایت که روز یک روی پی سی مشکات داشت روی کنسول هم مشکلات شدید فریم ریت داشت با اپدیت 4گیگی فیکس شد. اینجور نیست که یگمی فقط پی سی است ویچر 3 Ps4 یازده گیگ اپدیت داره!  مشکلات هست -  ولی وقتی بای روی پی سی خوب شد  بهترین نسخه اش میشه پی سی- مس افکت اندرومدا بهترین نسخه اش پی سی است - همین ولف 2 بهترین نسخه اش پی س است وقتی مشکلات فیکس شد درایور امد  پج امد  دیگه تمام - همون بتمن پورت خراب ا رو من دارم نسخه فیکس اصلی در استیم. بهترین نسخه اش الا ن پی سی است. با بهترین افکتهای انحصاری  اجرا میشه.  این نکات مثبت  هم هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان پی سی گیمر داشتن یک عدد کنترلر ایکس وان کنار  موس و کیبورد خوب گیمینگ  لازمه- بازی NIOh یک   اسلشر سرعتی اکشن rpg است این بازی ها جون در بعد  و کنج ها  حرکت سریع داره روی کنترلر خیلی خوب اجرا میشه اصلا برای اون ساخته شد ه یک پی سی باید همه کنترلر هارو داشته باشه - یک سری بازی ها مثل درایوینگ ها فورزا و گرید و DIRT ,,  پروچکت کارز و دارک سولز  و .... اینها کنترلر میخوان- مبارزه ای ها کنترلر میخوان!. اگرمیخواید nIOH بازی کنید یا اهل سولز هستید باید کنترلر داشته باشید. اگر خواستیدبگیرید دسته  مدل s بگیرید. با بلوتوث وصل میشه و دقت بالایی داره.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

دوستان پی سی گیمر داشتن یک عدد کنترلر ایکس وان کنار  موس و کیبورد خوب گیمینگ  لازمه- بازی NIOh یک   اسلشر سرعتی اکشن rpg است این بازی ها جون در بعد  و کنج ها  حرکت سریع داره روی کنترلر خیلی خوب اجرا میشه اصلا برای اون ساخته شد ه یک پی سی باید همه کنترلر هارو داشته باشه - یک سری بازی ها مثل درایوینگ ها فورزا و گرید و DIRT ,,  پروچکت کارز و دارک سولز  و .... اینها کنترلر میخوان- مبارزه ای ها کنترلر میخوان!. اگرمیخواید nIOH بازی کنید یا اهل سولز هستید باید کنترلر داشته باشید. اگر خواستیدبگیرید دسته  مدل s بگیرید. با بلوتوث وصل میشه و دقت بالایی داره.

میشه مدل کاملشو بفرمایین. یا لینک محصول

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

یعنی چی گرافیک چی بود چی شد؟ این بازی حساسه dx12 است باید   درست درایورت هاست نصب  باشه:

روی  فایل شورتکات یا exe  کلیک راست  کن بعد در   بزار بازی در حالت window mod  اجرا بشه در  تنظیمات اجرایی است. قبلش همه وسایل usb رو بکش مثل کنترلر  و کیبورد -فقط موس روبزار. امتحان کن تصویر که  داد برو تو تنظمیات بزارش روی فول اسکرین کنترلر   رو وصل کن. همون حالت window mod مهمه-

اول با 970 بازی میکردم

گرافیک بعدی 290x بود که همین مشکل رو داشت که بالا گفتم(موقع لودینگ میپرید بیرون)

بعدش 560ti بود که اونم همین منوال بود!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی یکی از منقدین والا مقام به مسائل و مشکلات تاریخی COD دقت نکرده؟ درسته که یه بازیه و یه بازی میتونی برداشتی فیکشنال از یک واقعه باشه اما نه وقتی که ادعا میکنه ریالیستیک ترین تجربه جنگ جهانی دوم رو بهتون میدیم این مشکلات خنده داره! که البته صد در صد همشون عمدی بودن و مشکل و سوتی تاریخی نیستن!  رویه اینکلوسیو بودن آخرین بازی بایوور(حتی اسمش رو هم دیگه یادم نمیاد :Dبا اینکه 60 ساعت بازیش کرده بودم! از بس که چیز پوچی بود! آها الان نگاه کردم مس افکت آندرومدا بودxD) و همون مسخره بازی های sjw رو دنبال میکنه! حتی به قیمت دستکاری تاریخی که ادعا دارن ما همه چیزو کاملا واقعی منتقل کردیم!

هرچقدر هم گرافیک و گیم پلی و همه جنبه های دیگه ی بازی به جز دقت تاریخیش عالی هم شده باشه! وقتی که ادعای واقع گرایانه بودن از لحاظ تاریخی کردن! اشتباهات تاریخی خیلی باید نمرات رو می آورد پایین! اما هی! این بازی زد نازیسمه! پس بد هم باشه در کل یعنی خوبه!(از دید عوام)

screen023.thumb.jpg.277151963ca48f7b15d4a04d0ce265b3.jpg

screen022.thumb.jpg.a04a0153a383557cf5934da1889a3235.jpg

حتی اگه مثل من فرد عادی ای باشید که فقط یه ذره تاریخ اون دوره رو مطالعه کرده باشه این چیزا تو ذوقتون میزنه! اما اگه نه فقط میخواید برید جلو چندتا نازی بکشید براتون فرق نمیکنه اما بعد از مدتی هم چیزهای ساختگی این بازی براتون تبدیل به حقیقت میشن!

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...