رفتن به مطلب

اخبار بازی با رضا

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 8 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

ای کاش طی یک آپدیت کنترل بازی رو برای موس و کیبورد تنظیم می کردند.

حتی اتمام darksouls با موس و کیبورد بنظرم خیلی راحتتر از گیم پد بود.

نا سلامتی برای pc بازی منتشر شده نه کنسول ،حداقل برای کنترل باید حق انتخاب داشته باشیم.

Fixed an issue in which changing the "Matching Area" in online settings to "Unlimited" would still result in being limited to your own area.

- Fixed an issue in which an error would occur while saving data if there was no C drive.

- Improved performance when the "Shadows" option is set to "High Quality" in the graphics settings.

نه اضافه نکردند و فکر نمیکنم بشه- همه تو اسیتم دارم به به چه چه میکنن! بگیرید کنترلر و لذت ببرید من که  واقعا وقت خوبی باهاش دارم فکر میکنم یکی از بهترین اکشن ارپی چی های  تاریخ باشه  تامامش کنم براش یک نقدی می نویسم.

لینک به دیدگاه

• ارسال 854
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

بازی قدیمی Outcast: Second Contact  یکی از بازهای خوب زمان خودش بود ریمستر  کردن بازی رو این بازی زمانی سلطان open world, action-adventure  بود حالا codex کرک کرد هنوز نزاتن سایت های داخل . گذاشتن لینک میزارم خودتون هم میتونید سرچ کنید.

Outcast_Shamazaar_swamps.thumb.jpg.debc157df6d370aae35319a840817e50.jpg

لینک استیمش اگرخواستید  دموی عکسی ببنید یک گیف داره همون پیچ استیم جالبه:

http://store.steampowered.com/app/618970/Outcast__Second_Contact/

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

This War of Mine: Stories - Father's Promise  هم DLC داستانی براش عرضه شد نسخه کاملش امدئه  . بازی شاهکار بود  و از استیم 10/10 گرفت! این دDLC وعده پدر هم میگن خیلی احساسی و زیباست .:

هنوز خبری نیست  رضا از همه سایت های ایرانی سریع تره!

This-War-of-Mine-Stories-Fathers-Promise-Free-Download.jpg.d830ae3c4a6a2b1f8870c5d8e31d04d8.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من تصمیم دارم اخبار بازی EA رو نه به کسی بگم نه پوشش بدم زیاد خوشم نمیاد از این شرکت ولی:

Two steps forward, three steps back

گیم اسپات به استاروارز  جدید نمره 6 داده و جمله بالا خودش  خیلی معنی میده! دو گام به جلو سه گام به عقب! دیگه بقیه ریویو رو نمی نویسم فقط باز  هم  میکرو ترنزکشن  گذاشتن در ساختار اونلاین پول بده برنده شدو !

Over reliance on randomized loot drops and microtransactions

صنعت بازی  رو  بلیزارد و EA تبدیل کردن به یک جک!  بلیزارد که دکون بقالی راه انداخته وسط باس دیابلو پیغام خرید DLC نکرومنسر میده اونم چقدر ؟؟؟ 19 دلار برای یک شخصیت!؟؟؟؟ واقعا؟

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممکنه بزودی خبر هایی از cyberpunk 2077 به گوش برسه .

سازندههای ویچر گفتن :

Everything' About Cyberpunk 2077 will be Better than Witcher 3, CDPR Confirms Online Mode

هربخشی از بازی سایبر پانک از ویچر 3 بهتر خواهد بود. بخش  اونلاین هم تایید شده

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

Fixed an issue in which changing the "Matching Area" in online settings to "Unlimited" would still result in being limited to your own area.

- Fixed an issue in which an error would occur while saving data if there was no C drive.

- Improved performance when the "Shadows" option is set to "High Quality" in the graphics settings.

نه اضافه نکردند و فکر نمیکنم بشه- همه تو اسیتم دارم به به چه چه میکنن! بگیرید کنترلر و لذت ببرید من که  واقعا وقت خوبی باهاش دارم فکر میکنم یکی از بهترین اکشن ارپی چی های  تاریخ باشه  تامامش کنم براش یک نقدی می نویسم.

سلیقم من بیشتر با موس و کیبورد هست.

کلی پول موس و موس پد و کیبورد بدیم و باز هم باید لنگ گیم پد بود.

چاره ایی نیست اون رو هم باید بخرم.

انگار در این سبک مرسومه چون دقیقا در دارک سولز هم معلوم بود که زورکی تنظیمات رو برای موس و کیبورد پورت کردند و بعد از کلی آپدیت هنوز کلید های گیم پد رو میبینیم به جای کلید های کیبورد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

سلیقم من بیشتر با موس و کیبورد هست.

کلی پول موس و موس پد و کیبورد بدیم و باز هم باید لنگ گیم پد بود.

چاره ایی نیست اون رو هم باید بخرم.

انگار در این سبک مرسومه چون دقیقا در دارک سولز هم معلوم بود که زورکی تنظیمات رو برای موس و کیبورد پورت کردند و بعد از کلی آپدیت هنوز کلید های گیم پد رو میبینیم به جای کلید های کیبورد.

بله ناشر ژاپنی و کنترلر اگر علاقه مند سبک هستید حتما تهیه کنید و بازی کنید بازی شاخصی است.

لینک به دیدگاه

آقا رضا 3   4 تا بازی استراتژیک خوب معرفی میکنید 

خودم قبلا با سری ژنرال و صلیبی خاطره داشتم اما استراتژیک جدید چیه بزنم رو دانلود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، mokh1999 گفته است :

خودم قبلا با سری ژنرال و صلیبی خاطره داشتم اما استراتژیک جدید چیه بزنم رو دانلود

والا من توتال وار رو خودم بازی میکنم. الان دارم این رو بازی میکنم   Warhammer 40,000: Dawn of War IIIسری داون اف وار رو خیلی دوست دارم . ژنرال عالی بود.

اینها رو پیشنهاد میدم:Total War: Shogun 2

این خیره کننده بود:Homeworld: Deserts of Kharak

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از بس EA طول میده تا قهرمان ازاد کنه در استار وارز جدید بلیزارد هم دستش انداخته با توئیت :

از امروز بازی استارکرافت  2 برای مدتی رایگانه بلیزارد توییت داده :

5a0c0630e5ee4_3315927-screenshot2017-11-15at2_35_21pm.thumb.png.2f5d2ee11ac2205ff404c3342c00fbf0.png

:4_joy:LOL

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان فایرفاکسی اپدیت کنند فایر فاکسشون میشه کوانتوم - سرعتش حیرت آور شده-  چالشی برای کروم.

https://www.mozilla.org/en-US/firefox/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 13 ساعت قبل، mokh1999 گفته است :

xcom 2 حتما بازی کن ، سبک خاصی داره البته استراتژیک هستش

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

از بس EA طول میده تا قهرمان ازاد کنه در استار وارز جدید بلیزارد هم دستش انداخته با توئیت :

از امروز بازی استارکرافت  2 برای مدتی رایگانه بلیزارد توییت داده :

:4_joy:LOL

بازی StarCraft II واسه همیشه رایگان شد رضا جان :D

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

دوستان فایرفاکسی اپدیت کنند فایر فاکسشون میشه کوانتوم - سرعتش حیرت آور شده-  چالشی برای کروم.

https://www.mozilla.org/en-US/firefox/

داداش رضا بی زحمت میشه یه توضیحی در مورد نحوه دانلودبازیا از تورنت بگی یا اگه حوصله نداری یه لینک بده که دقیق توضیح داده باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

داداش رضا بی زحمت میشه یه توضیحی در مورد نحوه دانلودبازیا از تورنت بگی یا اگه حوصله نداری یه لینک بده که دقیق توضیح داده باشه

اقا اموزش خیلی است من هم میتونم بزارم ولی این ها رو بخونی کافیه:

http://pcquest.ir/آموزش-کار-با-برنامه-µtorrent-معرفی-سایت-تورن/

http://farnet.ir/1393/08/80060/everything-about-bittorrent/

http://www.peachlearn.com/software/35-تورنت-چیست-؟-چگونه-با-تورنت-دانلود-کنیم.html

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Call Of Duty: WW2's Dedicated Servers Return On PS4, Xbox One, PC

سرور های مخصوص  هر پلتفرم  بازگشت- بخش اونلاین کال اف بزودی نرمال میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکی از مسئولان ea گفته که دارن برای سال  مالی 2021 یک بازی میسازن که تا الان لنگه اش دیده نشده! تیم Montreal  اشون دارن میسازه/ ببینم چی هست. کاملا  ای پی جدیدی است.البته صد در صد اونلاینه !!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

ملت منتظر ac origins یا nfs payback موندن. اخه این چیه این وسط؟ من روزی بیشتر از 10 بار کرک واتچ رو چک میکنم. یه بن10 کم مونده بود:|

20171115_223242.png

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 ساعت قبل، ar_prv گفته است :

ملت منتظر ac origins یا nfs payback موندن. اخه این چیه این وسط؟ من روزی بیشتر از 10 بار کرک واتچ رو چک میکنم. یه بن10 کم مونده بود:|

20171115_223242.png

:4_joy:

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، rezagtx گفته است :

:4_joy:

GeForce 388.31 WHQL driver download

http://www.guru3d.com/files-details/geforce-388-31-whql-driver-download.html

destiny-2-geforce-game-ready-driver-388-31-whql-3840x2160-performance-improvements_575px.png

destiny-2-geforce-game-ready-driver-388-31-whql-2560x1440-performance-improvements_575px.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

انویدیا یک درایور جهنمی داده بیرون! افزایش کارایی  خوبی داشته!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تست های پی سی گیمر نشون میده  درایور انویدیا

388.31

حدود 30 درص افزایش کارایی داشته!  افزایش کارایی ها   هدفشون 1440 به بالا بود! تا 4k!

SmEYN2XHJznEq2GevFgbdK-650-80.thumb.jpg.f2c13838be70a903f4bb147095262236.jpg

1080 ti حدود 35 درصد افزایش داشته در 1330 و در 4ک هم 41 !!!

1070  هم 30  درصد رد 1440 و 35 درصد در 4ک!

حتی کارت 1060  که اصلا برای این رزلوشن ها ساخته نشده و دامنه قیمتی رز 1080 داره حدود 27 درصد افزایش داشته   و 34 درصد در 4k  !!! یعنی رسما میشه بازی destiny 2  رو با این گرافیک روی 30 فریم در 4k بازی کرد با 1060!

اینقدر نتایج  عجیب بودند که پی سی گیمر میگه با انویدیا تماس گرفتیم ببنیم چه شده  در جواب انویدیا گفته:

Christmas magic

جادوی کریسمس بوده!!!!!!!!!!!!!!:4_joy: دم انویدیا گرم عجب جوابی

zejdifQdwRADgNiFD3UWCL-650-80.thumb.png.a111a81342f0e39dc9f40d309f8e0a7a.png

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

تست های پی سی گیمر نشون میده  درایور انویدیا

388.31

حدود 30 درص افزایش کارایی داشته!  افزایش کارایی ها   هدفشون 1440 به بالا بود! تا 4k!

SmEYN2XHJznEq2GevFgbdK-650-80.thumb.jpg.f2c13838be70a903f4bb147095262236.jpg

1080 ti حدود 35 درصد افزایش داشته در 1330 و در 4ک هم 41 !!!

1070  هم 30  درصد رد 1440 و 35 درصد در 4ک!

حتی کارت 1060  که اصلا برای این رزلوشن ها ساخته نشده و دامنه قیمتی رز 1080 داره حدود 27 درصد افزایش داشته   و 34 درصد در 4k  !!! یعنی رسما میشه بازی destiny 2  رو با این گرافیک روی 30 فریم در 4k بازی کرد با 1060!

اینقدر نتایج  عجیب بودند که پی سی گیمر میگه با انویدیا تماس گرفتیم ببنیم چه شده  در جواب انویدیا گفته:

Christmas magic

جادوی کریسمس بوده!!!!!!!!!!!!!!:4_joy: دم انویدیا گرم عجب جوابی

zejdifQdwRADgNiFD3UWCL-650-80.thumb.png.a111a81342f0e39dc9f40d309f8e0a7a.png

دم انویدیا گرم بهترین کادو برای گیمر ها

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

انویدیا یک درایور جهنمی داده بیرون! افزایش کارایی  خوبی داشته!

فقط توی بازی destiny این افزایش کارایی هست یا اینکه روی همه بازیها این افزایش سی درصدی کارایی ایجاد شده ؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

فقط توی بازی destiny این افزایش کارایی هست یا اینکه روی همه بازیها این افزایش سی درصدی کارایی ایجاد شده ؟؟؟

الان destiny 2 چشم و چراغ صنعت بازی است  !  چون فعلا پول دربیار بانجی  و اکتیوژن و بلیزارده!  چون تو بورسه زیر سنگ هم که شده باید  بهینه بشه!

Star Wars Battlefront II, Injustice 2, and Destiny 2

برای بازیهای  بالا  بهنیه سازسی شده منتهی من تست نزدم. هیچ کدوم رو خوشم نمیاد . ولی بازی  گاست ریکون وایلد لند رو تست  کردم زیاد دیروز تا الان بازی کردم  دو سه فریمی بهبود دارم میبینم .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...