رفتن به مطلب

اخبار بازی با رضا

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

یک بازی  روگه لایک است با نام Dead cellsاقا خیره کننده است   فقط هنوز ارلی اکسسه ولی نسخه فول اپدیتش فعلا عرضه شده من انرو چند وقتی هست دنبال میکنم حتما تجربه کنید:

https://www.downloadha.com/game/dead-cells/

لینک به دیدگاه

• ارسال 854
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 4 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

یک بازی  روگه لایک است با نام Dead cellsاقا خیره کننده است   فقط هنوز ارلی اکسسه ولی نسخه فول اپدیتش فعلا عرضه شده من انرو چند وقتی هست دنبال میکنم حتما تجربه کنید:

https://www.downloadha.com/game/dead-cells/

اینکه خیلی گرافیکش داغونه ... پیکسلی هست مثل بازیهای قدیمی آتاری

مهندس جان نظرتون راجع به بازی   this War of Mine Stories Fathers Promise   چیه ؟؟؟ بنظر میاد جالب باشه ....

www.downloadha.com/game/this-war-of-mine-stories-fathers-promise      

ویرایش شده توسط saeedx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 30 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

اینکه خیلی گرافیکش داغونه ... پیکسلی هست مثل بازیهای قدیمی آتاری

مهندس جان نظرتون راجع به بازی   this War of Mine Stories Fathers Promise   چیه ؟؟؟ بنظر میاد جالب باشه ....

www.downloadha.com/game/this-war-of-mine-stories-fathers-promise      

آقا اون  سبکشه ! گرافیک  یک سری از بازی ها رو پیکسلی می سازن - بازی های خوبی عرضه شده با این سبک! پس نه مثل استار وارز با فراست بایت بسازن!؟ او ن the war of mine که ما چند سال پیشه  DLC بازی چند پیج قبل معرفی شده بله بازی خوبی است.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نمره استار وارز بتلفرانت 2  از کاربر ها : اینقدر خندیدم دیشب مثل یک فیلم کمدی بود. این دیگه فکر کنم پایین ترین نمره به یک بازی است از طرف کاربر: اینقدر از  این EA بازی نخرید تا ورشکست بشه - هی میرن بازی هاش رو میخرن!

Capture.thumb.JPG.8770e42c01e0bd2f900dcedd56f9434c.JPG

Star Wars Battlefront 2 microtransactions have been temporarily removed

سیستم microtransactions رو موقت EA برداشته از بازی تا  فرایند راتقا و  لول گیر یرو فیکس کنه بعد باز برگردونه این microtransactions  ها رو . خیلی نقد منفی گرفته دو تابازی پشت سر هم

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نویسنده پی سی گیمر وسط تست destiny2 کارت ایسوس 1080 ا ش سوخته بعد برای اینکه عقب نمونه از سیستم ارتقا  اومده با گرافیک اینتل  بازی کرده 720 پی با پایین ترین حد جزییات هنوز کلی لگ و استاتر 3و فریم و لی گرافیک بازی ش حالت رترو گرفته !!:4_joy: کلی هم پیشرفت کرده! این رو میگن یک پی سی گیمر با  پشتکار!

3XYHGdzczb2BywVgppXQmD-650-80.thumb.jpg.ad78ed4a1f30534eeeb2b714444c4823.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان مس افکت باز:D

چند هفته پیش ماد خیلی جالب و کاربردی اومد که لول های حالت مولتی پلیر رو میاره تو بخش داستانی بازی. پیشنهاد میکنم حتما نصب کنین. لول ها از اخر تو عکس های زیر که گرفتم کاملا مشخصه:

لینک دانلود: Multiplayer Powers in Singleplayer

دانلود از سرور لیون: Multiplayer Powers in Singleplayer-554-1-02.rar

1.jpg

2.jpg

3.jpg

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

دوستان درمورد سبک بازی و لول ها من خیلی تو یوتوب سرچ کردم تو 4 ماه اخیر. بهترین ویدیو رو با بهترین جزییات پیدا کردم تو کل یوتوب که حرکات کلیشه ای و تکراری رو اموزش نمیده. وقتی برای اولین بار دیدم علاقم به بازی چندین برابر شد خیلی پیچیدست سبک اتک این بازی. تازه این ویدیو ها سبکش بیشتر مربوط به biotic میشه. پشنهاد میکنم حتما ببینین اموزش ساخت و تست رو داره باهم. هرکدوم جداست.

https://youtu.be/XIhvLTH22RQ

https://youtu.be/jkzoS9sywfo

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بعد از این همه سال که از عرضه تایتان کوئست کلون دیلبلو  دو میگذره  پارسال نسخه سالگرد بازی عرضه شد امروز در کمال تعجب یک dlcخیلی بزرگ برای بازی عرضه شده بعد از این هم سال حالا درسته بازی پارسال ریمستر شد. بروز شد و در  غالب  نسخه سالگرد عرضه شد خود بازی بسیار قدیمی است و براش دی ال سی به نام ragnorak نبرد اخر الزمان  در افسانه های نورث  عرضه شده و  پلازا هم نسخه فولش رو کرک کرد.

هنوز جزییاتی بیشتری ندارم خبرتون میکنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تیم توسعه دهنده  ویچر 3  و سازندگان الان سایبرپانک بخاطر استفاده روزمره  شرکت های طماع از میکرو ترنزکشن گفتند هرگز در بخش اونلاین بازی از همچین چیزهایی  استفاده  نمیکنند. شما  هر چی خردیدی مال خودتونه  این مذخرفات رو نداریم . دقیقا تویت خودشونه-ضمنا ما طماع نیستیم. سایبرپانک   همون ویچره با جهان بزگر تر و پیچییده تر و بهتر!

http://www.pcgamer.com/cd-projekt-red-responds-to-cyberpunk-2077-multiplayer-concerns-we-leave-greed-to-others/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Injustice 2

یک بازی مبارزه ای عالی   برای پی سی عرضه شده توسط  همین تیم سازنده کمبات x  یعنی   netherrealm stuido عر ضه شد با قفل  DRM دنوو این بازی نمرات خیلی عالی گرفته  و چند ماه پیش نقدهاش همه عالی بودند.قهرمان های  dc  در این مبارزه  حضور دارند. بازی با انریل 3 ساخته شده و پی سی گیمر تست زده  گفته یکی از بهترین پورتهاست . استیمش هم 49 دلار قیمت داره. بهرحال  اگر علاقه مندید میتونید تهیه کنید اگر نه صبر کنید تا  کرک بشه.! این ناشرش وارنره  خیلی دغلبازه.

share-e1489647834469.thumb.jpg.3679fac2a5ef76e291b661dfbfe0e935.jpg
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

Injustice 2

! این ناشرش وارنره  خیلی دغلبازه.

xD تیکه جالبی بود آقا رضا ، چرا حالا این بیچاره چیکار کرده مگه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 14 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

xD تیکه جالبی بود آقا رضا ، چرا حالا این بیچاره چیکار کرده مگه؟

خوب شرکت فیلمسازی هم هست همون زیرمجموعه اونه- پورت بتمنش یادتونه هول کرده بود مثلا مال کنسول رو زود بده بیرون نزاشته بود خود راک استدی بیاد پی سی رو هم پورت کنه گفته بودباید مال کنسول زود اماده بشه حالا انگار نون شب بود! مردم بتمن نمیدیدن.! کلا وارنر رو زیاد نمیشه بهش اعتماد کرد برای پی سی . این دفعه از ترس ابروش خوب پورت کرده .کلا تمام شرکت های فیلمسازی  بزرگ حقه تو کارشونه . این وارنرز میگن یکی از  مارموزه ترین هاست!:4_joy:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

استار وارز قبلی گرفت 7 از گیم اسپات بدون بخش تک نفره - قسمت دوم که مثلا قرار بود بهتر بشه با بخش تک نفره گرفته 6 :4_joy:شرط میبندم بعدی 5 میگیره!

EA یا میاد بخش اونلاین میزاره مثل NFS 2016  بعد طرفدارها سروصدا میکنن میگه خوب باشه بخش اونلاین رو برمی دارم بعد میادمیبینم همون اونلاین بوده بهتره اومده دکون بقالی راه انداخته در بازی NFS- این هم همینطور . حالا یک طوری میخوان پول دربیارن. جالبه اینا قدیم با بازیهای تک نفره  به چنین ثروت هایی رسیدند بازی بازیهای تک نفره خوب.

میگن در جلسات توجیه بازیسازان و ناشر  که تیم بازیسازی میاد  برای ناشر میگه میخوام چه بسازم برای EA - بیشتر بیزنس من و پیر های سرمایه دار و سهام دار حضور دارند و  اصلا نمیدونن بازی چیه. حتی خود مجری های e3 شون بلد نبودن  اصلا NFs چیه  الکی یک چیز هایی میگفت. بعد به  بازیساز میگن ببین بابا   اینقدر بازیباز باید بیاری ماهی اینقدر هم پول دربیاره بازی  اگر میشه بساز. این ناشر ها هم خیلی شون بازیباز هستند و عشق بازی  مثل ما و دوست دارندبازی بسازند. ولی مجبورند که اطاعت کنند.

رئیس cd  پراجکت میگفت ما اگر توسط یک ناشر قدرتمند خریداری بشیم شاید وضعمون بهتر بشه  ولی دیگه هیچ آزادی عملی نداریم و بهمون فشار میارن که  هرکاری اونا خواستند بکنیم.

سالهاست ,vivandi universal دنبال خرید کامل یوبی سافته  البته سهام ازش داره فکر کنم ولی ایو گیموز رئیس  یوبی نمیزاره میگه  اگر  خریدند برای  همه اسیرشون خواهیم بود.

ما را ازشر ناشران شیطانی برهان!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی هایپر ریسینگ نسل جدید فورمولا فیوژن کرک شده ریسینگ ضد جاذبه  توسرعت های خیلی بالاو من بازی کردم هیجان خیلی بالایی داره:

ss_c502251f552ab61b717a3b6f7fb0e1ce8f6e44f3.600x338.jpg.b508f42ca33b6ae24deb138175203cb8.jpg

header.jpg.4735f63adc444bd0d48e348349bac94b.jpg

گرافیک خیلی زیبایی داره - 8.5 گیگ است هنوز  سایت های داخل نزدند.codex کرک کرده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

طرفداران FF هم این بازی عرضه شده اگر علاقه دارند  بفرمایند -

https://www.downloadha.com/game/world-of-final-fantasy/

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

بازی هایپر ریسینگ نسل جدید فورمولا فیوژن کرک شده ریسینگ ضد جاذبه  توسرعت های خیلی بالاو من بازی کردم هیجان خیلی بالایی داره:

ss_c502251f552ab61b717a3b6f7fb0e1ce8f6e44f3.600x338.jpg.b508f42ca33b6ae24deb138175203cb8.jpg

header.jpg.4735f63adc444bd0d48e348349bac94b.jpg

گرافیک خیلی زیبایی داره - 8.5 گیگ است هنوز  سایت های داخل نزدند.codex کرک کرده.

درود

سایت ها داخلی نگذاشتند ولی فعلا میشه از igg  که در دو پارت بر روی گوگل درایو آپلود شده ، دانلودش کرد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا رضا تو بازی شادو اف وار ، یه مشکلی دارم تو سری قبلی وقتی که جونت تموم میشد یه آخرین شانس میداد که تو یکی از قسمتهای صفحه جای کلیک میداد به همراه دکمه که باید موس میبردی تو اون قسمت و دکمه مورد نظر میزدی اما تو این قسمت واسه من نشانگر موس نشون نمیده و فقط دکمه مورد نظر میاد که با زدنش چیزی نمیشه ، یه ارگ دارم چون اونم لست چنس داره ، اونقدر بهش یا مردم یا فرار کرده لول آپش بدجوری رفته بالا !

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

آقا رضا تو بازی شادو اف وار ، یه مشکلی دارم تو سری قبلی وقتی که جونت تموم میشد یه آخرین شانس میداد که تو یکی از قسمتهای صفحه جای کلیک میداد به همراه دکمه که باید موس میبردی تو اون قسمت و دکمه مورد نظر میزدی اما تو این قسمت واسه من نشانگر موس نشون نمیده و فقط دکمه مورد نظر میاد که با زدنش چیزی نمیشه ، یه ارگ دارم چون اونم لست چنس داره ، اونقدر بهش یا مردم یا فرار کرده لول آپش بدجوری رفته بالا !

اره تو این سری موس حذف شده در عوض یک دایره به سمت مرکز بسته میشه که باید وقتی به خط مشخص شده رسید اون دکمه که گفته شد رو بزنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 22 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

اره تو این سری موس حذف شده در عوض یک دایره به سمت مرکز بسته میشه که باید وقتی به خط مشخص شده رسید اون دکمه که گفته شد رو بزنید

تشکر ، فکر کردم ایراد از بازیه :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ولف 2 اپدیت 4 codex امده هنوز نزاشتند نصب کنید فیکس داره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نسخه کاملا اپدیت شده بازی ruiner savage منتشر  و reloaded کرکش  رو عرضه کرد. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی Hellblade: Senua's Sacrifice در سه هفته گذشته پونصد هزار نسخه فروش داشته است که 50% این فروش  روی پی سی بوده ای کاش این تیم با استعداد یک  اکشن  ار پی جی در حد سولز و‌نیو‌دربیاره برای بازی بعدی. 
جالبه ناشر خود بازی خود نینجا تئوری ریسک‌کرد و انتشار داد بازی رو.  حالا بازی افتاده تو سود دهی  و‌موفق بوده. ‌براشون ارزوی‌موفقیت دارم. 

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این رو میگن توسعه دهنده:

https://www.gamewatcher.com/news/2017-21-11-cd-projekt-senior-gameplay-designer-releases-new-immersion-mod-for-witcher-3

یکی از طراحان ارشد ویچر سه‌Andrzej Kwiatkowski امده  ماد داده بیرون برای بازی!!! یعنی حتی بازی تمام شده رفته‌خود تیم میان تو‌نکسوس‌بامودر ها همکاری میکنه و‌ماد ارائه میدن برای بهتر شدن بازی. واقعا اینا توسعه دهنده هستن! 

اسم ماد ایمرژن اند گیم پلی است و کلی روش کار کرده  این. طراح‌ترشد با ی. ‌خودش میگه‌یک‌سری ایده ها داشته بعد اون موقع به دلیل حجم‌عظیم‌کار نشد ایجاد بشه حالا امده ماد داده بیرون برای بهتر شدن بازی و وقتی دیده شوق‌علاقه پی سی بازهای مودر دارن شبانه روز کار میکنه که ویچر‌سه‌رو‌بهتر کنه اینم تشویق شده. 

یکی از بهترین بخش های مادش اینه که میکرد دیگه پدر تاریکی ها خودش اتومات میبینه و نیازی به پوشن نداره! این‌سطح‌کد نویسی سنگین میخواستم که از دست خود مهندس های با زی بر میمومده.  یا بخش هایی از سیستم‌های مبارزاتی‌ ویرایش شده من خیلی ماد  ویچر‌نصب دارو باید مرجینگ‌انجام بدم تست کنم‌ببینم چطوره‌بعد راهنمایی میزارم. 

https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/2788/?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قبلا شنیده بودم رزیدنت اویل 2 بازسازی میکنن شایعه بوده یا روش دارن کار میکنن؟ خیلی خاطره باهاش دارم 60 بار تو زمان خودش تمومش کردم سیرشدنی نبود !

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...