رفتن به مطلب

اخبار بازی با رضا

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 8 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

بله .. من اولین باره دارم از کنترلر استفاده میکنم

منظورم اینه که دکمه ها اون حالت فنری روز اول رو ندارن .. مثلأ دکمه B رو فشار میدم وقتی رها میکنم ، دکمه به جای اول خود سریع برمیگرده ( مثل فنری که فشرده باشه و بعد رها کنیم ) ولی دکمه های Y و X اینجور نیستند و پایین باقی میمونن

شاید مقداری جرم اطراف اون کلیدهارو گرفته

پسرعموی بنده دستش خیلی زیاد عرق میکنه و تقریبا هر روز مجبوره دسته رو باز و بسته کنه و اطراف کلیدارو پاک کنه به خاطر جرم هایی که میگره و کلید رو دقیقا مثل گفته شما پایین نگه میدارن

لینک به دیدگاه

• ارسال 854
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، bighero7 گفته است :

شاید مقداری جرم اطراف اون کلیدهارو گرفته

پسرعموی بنده دستش خیلی زیاد عرق میکنه و تقریبا هر روز مجبوره دسته رو باز و بسته کنه و اطراف کلیدارو پاک کنه به خاطر جرم هایی که میگره و کلید رو دقیقا مثل گفته شما پایین نگه میدارن

اقا من روزی چهار ساعت با کنترلر بازی میکنم   ده سال هم هست از زمان کنترلر ایکس باکس 360تا الان کنترلی رو باز نکردم هر روز!؟ نه 

این نیست  اگر نو هست و گیر میکنن پایین که مشکل داره نباید گیر کنه. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خدمت آقا رضا و باقی دوستان.

آقا رضا خیلی دوس دارم بدونم این کنترلر های استیم کارکردشون چجوریه،شما اطلاعی دارین؟

https://www.digikala.com/Product/DKP-326714/دسته-بازي-ولو-مدل-Steam-Controller

منم از زمان ۳۶۰ به بعد دیگه نتونستم با موس و کیبورد بازی کنم و ۹۰ درصد بازی هارو فقط با کنترلر (۳۶۰) بازی میکنم ولی تکو توک بازی هایی مثل player unknowns battleground هستن که واقعا فقط باید با موس و کیبورد بازی بشن.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

اقا من روزی چهار ساعت با کنترلر بازی میکنم   ده سال هم هست از زمان کنترلر ایکس باکس 360تا الان کنترلی رو باز نکردم هر روز!؟ نه 

آقا رضا من خودمم اصلا تاحالا این مشکل رو نداشتم چون دستم عرق نمیکنه به اون صورت ، ولی همونطور که گفتم پسر عموم مشکل عرق کردن شدید داره دستش و هر روز باید دسته رو باز کنه و اطراف کلیدارو تمیز کنه 

گفتم شاید این دوستمون هم این مشکل رو داره و یه نگاهی به اطراف کلیداش بندازه

لینک به دیدگاه

درود دوستان والا منم دستم عرق میکنه اما نه خیلی زیاد تقریبا دو سالی هست که دسته xbox 1 گرفتم واقعا هم زیاد باهاش بازی میکنم انصافا نه گیر داره نه مشکلی این دست ها خیلی با کیفیت هستن نباید این مشکل رو داشته باشید واقعا دسته xbox1 از ps4 مقاوم تره من خودم ps4 دارم از دسته xbob1 هم برای pc استفاه میکنم واقعا جنسش بهتره 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، saeedx گفته است :

بله .. من اولین باره دارم از کنترلر استفاده میکنم

منظورم اینه که دکمه ها اون حالت فنری روز اول رو ندارن .. مثلأ دکمه B رو فشار میدم وقتی رها میکنم ، دکمه به جای اول خود سریع برمیگرده ( مثل فنری که فشرده باشه و بعد رها کنیم ) ولی دکمه های Y و X اینجور نیستند و پایین باقی میمونن

درود

دسته وان منم تو تابستون یه مدت شده بود،(همینطور دسته ps4 پسرخالم) ولی خودش درست شد! فکر میکنم  دلیلش رطوبت زیاد هوا بوده! من شمال هستم!

ویرایش شده توسط Alien87
لینک به دیدگاه

یه ساعت پیش اومدم و یه چند قطره سرکه سفید چکاندم اطراف دکمه ها و بعد با لبه یه کاغذ ، شیار کنار دکمه ها رو پاک کردم

الان خیلی بهتر شده و حالت فنری دکمه ها تقریبا برگشته ...

فکر کنم همونطور که دوستمون گفتن ، کنار دکمه ها رو جرم گرفته بوده که یه مقدار سفت شده بودن ...

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

کنترلر ایکس وان  اس انالوگ های خیلی پیشرفته ای داره و بازی های پی سی مثل شوتر ها یا همین بازی های هک اسلش رو جدیدا توسعه دهنده ها از نهایت دقتش  استفاده میکنن برای بازی هاشون. اون دقت کنترلر  ایکس با کس چیز دیگه است. تریگر پالسی داره برای ریسینگ خیلی لذت بخشه. اتفاقا بخشی از پی سی گیمینگ همینه پریفرال متنوع   موس و کیبورد و کنترلر و  ویلز.  اون شبیه سازها  دقت  و راحتی خود کنترلر رو ندارن.  اتفاقا خوبه ادم یک کنترلر یا حتی چند تا برای پی سی داشته باشه. فوتبال. مبارزه ای   بیتم اپ و ریسینگ کو آپ. 

بهترین کنترلر هم همین ایکس وان اس  است بسیار دقتش بالاست من باهاش کال اف و فالوت روی درجه سختی بالا بازی کردم بسیار دقیقه. 

سلام 

به نظرم هیچ کنترلی دقت موس و کیبرد و نداره خصوصا در بازی های اکشن که سرعت و دقت حرف اول و میزنه

یه شبیه ساز چند وقت پیش دیدم که میشه به کنسول موس و کیبرد وصل کنی 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، lvlEhRaN گفته است :

سلام 

به نظرم هیچ کنترلی دقت موس و کیبرد و نداره خصوصا در بازی های اکشن که سرعت و دقت حرف اول و میزنه

یه شبیه ساز چند وقت پیش دیدم که میشه به کنسول موس و کیبرد وصل کنی 

بحث دقت نیست

بعضی بازی ها قطعا با کنترلر بهتر و لذت بخش تر هستن مثل فوتبال

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

یدونه از این دسته های Xbox360 سیمی گرفتم اما آنالوگ ش روون نیست خصوصا آنالوگ سمت چپ

مثلا توی بازی sniper Elite که دقت هدف گیری مهمه جون آدم و درمیاره 

ترجیح میدم از موس و کیبرد استفاده کنم

نقل قول

بحث دقت نیست

پس چیه؟

ویرایش شده توسط lvlEhRaN
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، lvlEhRaN گفته است :

یدونه از این دسته های Xbox360 سیمی گرفتم اما آنالوگ ش روون نیست خصوصا آنالوگ سمت چپ

قطعا اورجینال نبوده

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، bighero7 گفته است :

قطعا اورجینال نبوده

نمیدونم شاید

اما از کجا میشه فهمید اصل نبوده؟

Page1.jpg

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، lvlEhRaN گفته است :

نمیدونم شاید

اما از کجا میشه فهمید اصل نبوده؟

Page1.jpg

والا خودمم دقیق نمیدونم ، چند خریدید ؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، bighero7 گفته است :

والا خودمم دقیق نمیدونم ، چند خریدید ؟

خیلی جاها 85 تا 90 میدادن اما من از یه مغازه آشنا قیمت خرید بهم داد 60 

Page1.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، lvlEhRaN گفته است :

خیلی جاها 85 تا 90 میدادن اما من از یه مغازه آشنا قیمت خرید بهم داد 60 

Page1.jpg

دوست من اینا فیک هستن - کنترلر  360 وایرلسش رو ببین دی دیجی :

https://www.digikala.com/Product/DKP-7637/دسته-بازی-مایکروسافت-مدل-xbox-360-مخصوص-ویندوز

این بالایی اصلی است که دانگل وایر لس داره-  قیمت کابلی اصلیش  فکر میکنم دقیقا دوبرابر اینه که شما خریدید باید طرفای 120 باشه-  هر چیز ارزونی در ایران دلیل داره که ارزونه- فیک ها رو دیدم پلاسیتک خشکن بعد آنالوگ های چیپ- من یک کنترلر اصلی  360 داشتم  دادم به پسر عمو. کیفیتش   اصلال غیر قابل قیاس بوده هنوز داره بعد از 6 سال باهاش   بازی میکنه-!   من فقط باهاش 1000 هزار ساعت دارک سولز 1 و2 بازی کردم!

لینک به دیدگاه

Angry Joe's Angriest Moments

(best moments:4_joy::4_joy::4_joy:) من تو موزیکش گیر کردم:4_joy:

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

دوست من اینا فیک هستن - کنترلر  360 وایرلسش رو ببین دی دیجی :

https://www.digikala.com/Product/DKP-7637/دسته-بازی-مایکروسافت-مدل-xbox-360-مخصوص-ویندوز

این بالایی اصلی است که دانگل وایر لس داره-  قیمت کابلی اصلیش  فکر میکنم دقیقا دوبرابر اینه که شما خریدید باید طرفای 120 باشه-  هر چیز ارزونی در ایران دلیل داره که ارزونه- فیک ها رو دیدم پلاسیتک خشکن بعد آنالوگ های چیپ- من یک کنترلر اصلی  360 داشتم  دادم به پسر عمو. کیفیتش   اصلال غیر قابل قیاس بوده هنوز داره بعد از 6 سال باهاش   بازی میکنه-!   من فقط باهاش 1000 هزار ساعت دارک سولز 1 و2 بازی کردم!

سلام من این دسته رو نمی تونم تو ویندزو ۱۰ استفاده کنم هر کاری میکنم نمیشناسه واسه شما این مشکلو نداره؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، oldwebmaster گفته است :

سلام من این دسته رو نمی تونم تو ویندزو ۱۰ استفاده کنم هر کاری میکنم نمیشناسه واسه شما این مشکلو نداره؟

اتفاقا دسته های ایکس باکسی که برای پی سی زده دن، تو ویندوز ۱۰ نیازی به استفاده از درایور و غیره ندارن و خودون مثل قطعات پلاگ اند پلی کار می کنن. من خودم برای ویندوز سون مجبور بودم از درایور استفاده کنم اما رو ویندوز ۱۰ بدون هیچ کاری و به راحتی همه چی رو می شناسه.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، lvlEhRaN گفته است :

پس چیه؟

این دسته های ایکس باکس سیمی که تازگی ها تو بازار اومدن اورجینال نیستن. اگر این دسته و اون دسته های اورجینال رو کنار هم بذارید و دستتون بگیرید متوجه چند تا نکته می شید:
۱. شکل دسته ها با هم فرق می کنه و حتی اندازه شون هم فرق دارن با هم. مخصوصا اون قسمت انتهایی دسته ها که تو کف دستتون می مونه شکلش خییلی فرق داره با دسته اورجینال و اندازه اون قسمتش هم بزرگتره.
۲. مواد اولیه ای که این دسته ها ازش ساخته شدن خیلی تو ذوق آدم می زنن و خشک تر از جنس اصلی هستن.
۳. من اصلا جایی ندیدم که مایکروسافت بگه دسته۳۶۰  سیمی هم برای پی سی می زنیم.
تو بازار هم دیدم که تازگی ها اومده و به قیمت هایی مابین ۶۰ تا ۸۰ تومن فروخته میشه. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

EA  برداشته پیغام داده آره  دیگه کسی زیاد کسی بازی های خطی بازی نمیکنه(حتما همه اونلاین بازی میکنن) وقتی بازی پول زیادی درنیاره  باید شیر تولید رو بست!!!!!  آبروش رو بردن در فروم گیم اسپات  خودم هم یکشون./

https://www.gamespot.com/articles/ea-says-people-dont-really-enjoy-linear-games-as-m/1100-6455252/#comments-block-33418941

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

اتفاقا دسته های ایکس باکسی که برای پی سی زده دن، تو ویندوز ۱۰ نیازی به استفاده از درایور و غیره ندارن و خودون مثل قطعات پلاگ اند پلی کار می کنن. من خودم برای ویندوز سون مجبور بودم از درایور استفاده کنم اما رو ویندوز ۱۰ بدون هیچ کاری و به راحتی همه چی رو می شناسه.

فک کنم دسته xbox one رو بگین

من ۳۶۰ را میگم

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، oldwebmaster گفته است :

فک کنم دسته xbox one رو بگین

من ۳۶۰ را میگم

نه،من منظورم همون دسته 360 هست

لینک به دیدگاه

اپدیت جدید بازی Nioh.Complete.Edition که قابلیت استفاده از موس و کیبورد را اضافه میکند منتشر شد

photo_2017-11-30_16-45-55.thumb.jpg.449fc92a7a43537ce043a11a0cd8c265.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مقایسه ای کردم بین شات های 4k بازی فالوت 4 روی  XOBOX    ایکس با شات هایی از بازی خودم در همون نقاط- ایکس باکس ایکس  اپدیت فالوت 4  دیروز براش عرضه شده که اجازه میده  با گرافیک خیلی بهتری از خود ایکس باکس  عادی اجرا بشه - شاتهای ایکس باکس با بیت ریت بالا از Gamersyde گرفته شدند که بهترین کیفیت عکس ها رو میزاره چه کنسولی چه پی سی:

حالا مقایسه ها:

عکس ها رو بزرگ کنید - 4k هستند.تازه من  شاتهای خودم رو به 2k تبدیل کردم چون حجمشون غیر قابل  استفاده است  8 تا 9 مگ میشن.   ایکس باکس  های گیمرساید هر  عکسی 3 مگ

این تپه مشرف به سنکچوری است روی خود در والت-

e3ce576050c7f11af8c371b64c633996.jpg1d52f15036c0e03602d5560a29c4403d.jpg

این  چشمه  کنار سنکچوری :

564a1197e65d8f3388ba8e980c759163.jpg84ed75b0de21ddd0afbef8ea29f56d9e.jpg

پل  سکنچوری مشرف به رودخانه

02cd6e898c082d9eea28badf16145ee5.jpgda26f089a886180bd794090c664e661a.jpg

666.thumb.jpg.382226b3fbd98ffeeca663135a340536.jpg

77.thumb.jpg.c99221118e8901ffc3c23f89aac29c0f.jpg

فقط میشه گفت WOW

تازه   شش ماه یا بیشتر روی  سفارشی سازی کارایی  و کیفیت  نسخه اسکورپیو کار  کرده اند  !!!PC بنده خدا یک سال پیش اخرین پچ اومد براش اونم باگ  فیکسر بود نه ارتقا گرافیکی!!- تفاوت پتانسل پی سی با کنسول- اگر فالوت 4 فقط مخصوص پی سی بود و میخواستند از نهایت توان پی سی  استفاده کنند میشد  نتیجه بالا.اینجوری است که بازی ها روی کنسول توسعه داده میشن و با چرخه عمر 8 تا 9 سالی که باید برای کنسولهای  صنعت بازی حساب کرد  ما هم باید همون گرافیک ها رو بازی کنیم. تازه شات های بالا بالاترین کیفیت ممکنه ایکس ابکس  ایکس است. خود ایکس باکس  عادی که   اصلا نمیشد مقایسه کرد.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، pezhvak گفته است :

اپدیت جدید بازی Nioh.Complete.Edition که قابلیت استفاده از موس و کیبورد را اضافه میکند منتشر شد

photo_2017-11-30_16-45-55.thumb.jpg.449fc92a7a43537ce043a11a0cd8c265.jpg

حالا با موس و کیبورد ببینم باس میزنید یا نه ها- باسهایی داره خونه خراب کن!:4_joy:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...