رفتن به مطلب

اخبار بازی با رضا

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 10 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

666.thumb.jpg.382226b3fbd98ffeeca663135a340536.jpg

77.thumb.jpg.c99221118e8901ffc3c23f89aac29c0f.jpg

فقط میشه گفت WOW

دادا خدایی یه اموزش برای fallout بزار من چند روز پیش نزدیک ۱۰ ساعت درگیرش بودم خیلی پیچیده تر از ماد های ویتچره. پدرم درومده اخر پاک کردم هرچی بود.

لینک به دیدگاه

• ارسال 854
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اون vivid یه تکسچر all in one گذاشته نزدیکه ۶۰۰ مگه. گفته هرچی تا الان داده توشه. با بهبود فریم و اینا.

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

حالا با موس و کیبورد ببینم باس میزنید یا نه ها- باسهایی داره خونه خراب کن!:4_joy:

بعد هر باس باس موس عوض شه (  باس =  باید )

پدر کلیدای موس در میاد

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

نه،من منظورم همون دسته 360 هست

آموزش چیزی برای مطالعه هست؟

من وایرلسش را وصل می کنم بعد تعریفش می کنم ولی وایرلس دسته رو نمیشناسه که دسته تعریف بشه براش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 36 دقیقه قبل، oldwebmaster گفته است :

آموزش چیزی برای مطالعه هست؟

من وایرلسش را وصل می کنم بعد تعریفش می کنم ولی وایرلس دسته رو نمیشناسه که دسته تعریف بشه براش

چه دسته ای چه آموزشی؟ راه اندازی کنترلر 360؟ دکمه روی  ریسیور رو بگیرید شروع میکنه به چشمک زدن بعد دکمه کوچولی پشت کنترلر رو بگیرید دسته هم شروع میکنه به چشمک زدن بعد از چند لحظه دیگه pair میشن- درایور  برای ویندوز 10 نمیخواد اگر دسته اصلی باشه همه چیز رو هم درایور گیرنده وایرلس هم خود کنترلر  سریع شناسایی و خودکار نصب میشه./

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، ar_prv گفته است :

دادا خدایی یه اموزش برای fallout بزار من چند روز پیش نزدیک ۱۰ ساعت درگیرش بودم خیلی پیچیده تر از ماد های ویتچره. پدرم درومده اخر پاک کردم هرچی بود.

درود

والا من موقع عرضه فالوت 4  کار کردم در بعضی تاپیک ها  - یکی تاپیکی هم بود خیلی جامع بود متساافنه موقه ایجاد سایت مشکلات پیدا کرد دو روز  کلا پرید تاپیک  هبدش دیگه  منتظر بودم تا نسخه نهایی فالوت 4 بیاد - برای مادینگ باید صبرکرد تا آخرین آپدیت بیاد بعد شروع مرد مخصوصا وقتی بخواهید در ابعاد  من ماد نصب کنید . نمیشد زمان عرضه اپدیت  دآموزش گذاشت- بتسزدا اپدیت میزد کل ساختار مادها عوض میش آپدیت میشدن دی ال سی که دیگه بدتر کلا باید مادها اپدتی میشد پاک کردن بعضی ها میتوسنت راحت سیو  رو خراب کنه- ساختار فایلهای  بتسزدا عوض شد - خلاصه داستان زیاد داشت. من این رو تابستان حدود یک ماهی بیشتر دورش بودم . الان دیگه فقط بازی میکنم  و تک و توک ویرایش های جزیی وگنه بازی دیگه مادینگش تمام شده-

آموزش   که باید کتاب بنویسم:4_joy: وقتم کمه- اگر فرصتی داشته باشم با موبایل جوا ب بچه ها رو میدم. اگر بخواهم اینجور بشه- اگر نه که نکسوس ماد مننجر رو میشه  نصب کرد ماد انداخت توش - برای چند ماد مشکلی نیست ولی  اینقدر ماد  رو  اکثرا بیخیال میشن- اصلا نمیشه اینقدر ماد رو آموزش داد -  ضمنا  فریم ریت ها بالا پایین میشه اصلا ممکنه یک جایی کرش کنه سیو خراب کنه- ممکنه روی یک سیستم اصلا غیر قابل بازی بشه-- حتما اس اس دی میخواد 150 گیگ بیشتر برای خودش! حتما 16 گیگ رم میخواد حتما کارت و پردازنده  قوی میخواد. - خیلی وقت گیره - من تابستان 15 بار فالوت 4 نصب کردم!! 15 بار کلا خراب شد!  اونموقع زمان  لانچش خودش خوب بود  الان دیگه فکر نکنم زیاد بازی کنن چون اکثرا تمام کردند رفتند .  حالا اگر تعداد زیاد شد  پیغام دادند در یک فرصتی  یک آموزشی میزارم.

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

اونموقع زمان  لانچش خودش خوب بود  الان دیگه فکر نکنم زیاد بازی کنن چون اکثرا تمام کردند رفتند .  حالا اگر تعداد زیاد شد  پیغام دادند در یک فرصتی  یک آموزشی میزارم.

از شانس من دقیقا زمانی اومد که ۱ سال سیستم نداشتم فروخته بودم واسه ارتقا. الانم میخوام استارتشو بزنم دلم نمیاد با گرافیک پایین.

والا ۶۰ درصد ماد هاش یخورده پیچیدست باید تو اون فایل های .ini توی ducuments اضافه کنی. بعدشم با یه سریا هماهنگ نیس باعث کرش میشه یا میپره بیرون. حالا هرموقع وقت کردین تو اوقات فراغت یه تایپیکی چیزی بزنین درموردش. موفق باشین.:12_slight_smile:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درایور جدید انویدیا عرضه شده حتما بگیرید. یکسری تغییرات خوب  داشته و یکسری از سرویس های  در پس زمینه بهنیه سازی و غیر ضروری ها حذف شده اند. برای بازی   ولف 2 هم یک سری بهبود ها داره:

Download the Nvidia GeForce 388.43 WHQL driver as released by NVIDIA.  

لینک بالا نسخه ویندزو 10 64 بیت است

اگر ورژن های دیگه نیاز دارید :

https://soft98.ir/software/drivers/483-nvidia-geforce-driver.html

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 18 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

مقایسه ای کردم بین شات های 4k بازی فالوت 4 روی  XOBOX    ایکس با شات هایی از بازی خودم در همون نقاط- ایکس باکس ایکس  اپدیت فالوت 4  دیروز براش عرضه شده که اجازه میده  با گرافیک خیلی بهتری از خود ایکس باکس  عادی اجرا بشه - شاتهای ایکس باکس با بیت ریت بالا از Gamersyde گرفته شدند که بهترین کیفیت عکس ها رو میزاره چه کنسولی چه پی سی:

حالا مقایسه ها:

عکس ها رو بزرگ کنید - 4k هستند.تازه من  شاتهای خودم رو به 2k تبدیل کردم چون حجمشون غیر قابل  استفاده است  8 تا 9 مگ میشن.   ایکس باکس  های گیمرساید هر  عکسی 3 مگ

این تپه مشرف به سنکچوری است روی خود در والت-

e3ce576050c7f11af8c371b64c633996.jpg1d52f15036c0e03602d5560a29c4403d.jpg

این  چشمه  کنار سنکچوری :

564a1197e65d8f3388ba8e980c759163.jpg84ed75b0de21ddd0afbef8ea29f56d9e.jpg

پل  سکنچوری مشرف به رودخانه

02cd6e898c082d9eea28badf16145ee5.jpgda26f089a886180bd794090c664e661a.jpg

666.thumb.jpg.382226b3fbd98ffeeca663135a340536.jpg

77.thumb.jpg.c99221118e8901ffc3c23f89aac29c0f.jpg

فقط میشه گفت WOW

تازه   شش ماه یا بیشتر روی  سفارشی سازی کارایی  و کیفیت  نسخه اسکورپیو کار  کرده اند  !!!PC بنده خدا یک سال پیش اخرین پچ اومد براش اونم باگ  فیکسر بود نه ارتقا گرافیکی!!- تفاوت پتانسل پی سی با کنسول- اگر فالوت 4 فقط مخصوص پی سی بود و میخواستند از نهایت توان پی سی  استفاده کنند میشد  نتیجه بالا.اینجوری است که بازی ها روی کنسول توسعه داده میشن و با چرخه عمر 8 تا 9 سالی که باید برای کنسولهای  صنعت بازی حساب کرد  ما هم باید همون گرافیک ها رو بازی کنیم. تازه شات های بالا بالاترین کیفیت ممکنه ایکس ابکس  ایکس است. خود ایکس باکس  عادی که   اصلا نمیشد مقایسه کرد.

چند جا این عکس های  مقایسه ای جنگ فن بوی ها رو انداخت.یکی از کاربر ها   میگفت  این مقایسه ها منصفانه نیست  چطور گرافیک بازی های کنسولی رو مرتب مقایسه میکنن با پی سی حالا این نباید  مقایسه بشه. 

لینک به دیدگاه

دوستان سلام :x

بروزرسانی جدید بازی NiOh رو نصب کردم، پشتیبانی از موس و کیبورد به خوبی به بازی اضافه شدن و تمامی کلید ها هم به راحتی قابل تنظیم هستند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 33 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

دوستان سلام :x

بروزرسانی جدید بازی NiOh رو نصب کردم، پشتیبانی از موس و کیبورد به خوبی به بازی اضافه شدن و تمامی کلید ها هم به راحتی قابل تنظیم هستند.

خیلی خوبه  این ناشرهای دوست داشتنی ژلپنی باید عشق رو به پی سی نشون بدن  به سودشونخ. Nier با وجود این همه مشکلات خوب فروخت هنوز پچ درست حسابی نشده مودر  رفیق دورانته فیکسش کرد من با همون  فیکس کامیوینتی بازیش کردم. باید  یکم  پورت های پی سی شون رو قوی کنن گذشت دوران ps1. 

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

خیلی خوبه  این ناشرهای دوست داشتنی ژلپنی باید عشق رو به پی سی نشون بدن  به سودشونخ. Nier با وجود این همه مشکلات خوب فروخت هنوز پچ درست حسابی نشده مودر  رفیق دورانته فیکسش کرد من با همون  فیکس کامیوینتی بازیش کردم. باید  یکم  پورت های پی سی شون رو قوی کنن گذشت دوران ps1. 

متاسفانه الان اکثر بازی ها پورت خوبی ندارن،نمونه جدید The Evil Within 2 که اصلا نمیتونست از قدرت کارت گرافیک بطور کامل استفاده کنه و من با کارت rx 480 مجبور شدم 30 فریم بازیش کنم!!!

اصلا این موتور id tech 5 بدرد نمیخوره،اون ازDishonored که یکی از بهترین بازی عمرمو بهم حروم کرد اینم از این.

نمیدوم شما تا حالا اسم بازی The Talos Principle رو شنیدین یا نه ولی تا الان بازی ندیدم که بیشترین و حرفه ای ترین تنظیمات گرافیکی رو نسبت به این بازی داشته باشه.بعد از بازی کردن این بازی فهمیدم که چقدر پی سی گیمینگ رو نادیده میگیرند

یا همین چندماه پیش بود که سازنده fallout new vegas گفت که چقدر دستشون تنگ بوده در ساخت این بازی بخاطر محدودیت های کنسول ها و  نتونستن ایده هاشون رو اجرا کنن.

در کل هیچوقت کنسول ها رو بخاطر محدودیت های سخت افزاری و نرم افزاری دوست نداشتم و ندارم ،آخه کی وقتی طعم 60 فریم رو چشیده میاد همه بازی رو 30 فریم بازی کنه؟

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، M4ST3R گفته است :

متاسفانه الان اکثر بازی ها پورت خوبی ندارن،نمونه جدید The Evil Within 2 که اصلا نمیتونست از قدرت کارت گرافیک بطور کامل استفاده کنه و من با کارت rx 480 مجبور شدم 30 فریم بازیش کنم!!!

اصلا این موتور id tech 5 بدرد نمیخوره،اون ازDishonored که یکی از بهترین بازی عمرمو بهم حروم کرد اینم از این.

نمیدوم شما تا حالا اسم بازی The Talos Principle رو شنیدین یا نه ولی تا الان بازی ندیدم که بیشترین و حرفه ای ترین تنظیمات گرافیکی رو نسبت به این بازی داشته باشه.بعد از بازی کردن این بازی فهمیدم که چقدر پی سی گیمینگ رو نادیده میگیرند

یا همین چندماه پیش بود که سازنده fallout new vegas گفت که چقدر دستشون تنگ بوده در ساخت این بازی بخاطر محدودیت های کنسول ها و  نتونستن ایده هاشون رو اجرا کنن.

در کل هیچوقت کنسول ها رو بخاطر محدودیت های سخت افزاری و نرم افزاری دوست نداشتم و ندارم ،آخه کی وقتی طعم 60 فریم رو چشیده میاد همه بازی رو 30 فریم بازی کنه؟

سلام خدمت دوست عزیزم :x

منم کارت مشابه شما رو دارم و در ابتدا خیلی مشکلات گرافیکی داشتم توی عنوان The Evil Within 2 اما بعد از اینکه اپدیت بازی منتشر شد این مشکلات به کلی حل شد و روی بالاترین جزئیات گرافیکی به راحتی 60 فریم رو میگیرم، اگر هنوز اپدیت رو نصب نکردید پیشنهاد میکنم حتما نصبش کنید.

موفق باشید :$

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، M4ST3R گفته است :

آپدیت رو نصب کن حل میشه همون  بازی کنسول هم پچ میخواد روز یک- من این بازی رو دوبار بردم تا آخر بعد آپدیت آمد براش! خیلی حاد نبود مشکلش.30 فریم هم میشد رفت -این خود موتور Id tech نیست این یک شاخه جداشده از موتور است - خود موتور Id tech در doom و ولف 2 نمایش عالی داشته- اون موتور dishonored 2 هم همینطور بود یک شاخه از موتور id  بود تیم های دیگه مثل همین سازندهگان اویل 2 و یا dishonored 2 خیلی با  موتور آشنا نیستند و مشکلات بوجود می آید وقتی میخوان  نسخه های کاستوم از دل موتور دربیارن. اپدیت بزن درایور جدی نصب کن حل میشه - بازی مشکل خاصی نداشت از لحاظ باگ و ... به تاپیک پیشرفته ترین مادهای گرافیکی 2 یا تایپک  بررسی کارایی همین بازی توسط من برو چند تا reshade خوب معرفی کردم نصب کن گرافیک بازی ور بسیار زیباتر میکنه.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

آپدیت رو نصب کن حل میشه همون  بازی کنسول هم پچ میخواد روز یک- من این بازی رو دوبار بردم تا آخر بعد آپدیت آمد براش! خیلی حاد نبود مشکلش.30 فریم هم میشد رفت -این خود موتور Id tech نیست این یک شاخه جداشده از موتور است - خود موتور Id tech در doom و ولف 2 نمایش عالی داشته- اون موتور dishonored 2 هم همینطور بود یک شاخه از موتور id  بود تیم های دیگه مثل همین سازندهگان اویل 2 و یا dishonored 2 خیلی با  موتور آشنا نیستند و مشکلات بوجود می آید وقتی میخوان  نسخه های کاستوم از دل موتور دربیارن. اپدیت بزن درایور جدی نصب کن حل میشه - بازی مشکل خاصی نداشت از لحاظ باگ و ... به تاپیک پیشرفته ترین مادهای گرافیکی 2 یا تایپک  بررسی کارایی همین بازی توسط من برو چند تا reshade خوب معرفی کردم نصب کن گرافیک بازی ور بسیار زیباتر میکنه.

ممنون از جوابتون

البته موتور ولف جدید id tech 6 هست و کاملا فرق میکنه با موتور id 5، وگرنه این موتور جدید id tech 6 که فوق العاده هست و بازی دووم و ولف که با این موتور ساخته شدن هردوتایی بسیار پرفورمنس خوبی داشتن(به همراه پشتیبانی از ولکان)

نمیدونم بازی Rage رو یادتون هست یا نه،اولین بازی بود که با موتور ای دی 5 ساخته شد(توسط خود id software) و بیشترین انتقادی که ازش شد مربوط به همین مشکلات گرافیکی بود و دیگه خود سازنده موتور هم دیگه ازش استفاده نکرد،نمیدونم حالا بتسزدا از این موتور id 5  برای بازی های استفاده میکنه در حالیکه id tech 6 هست. 

در کل بستزدا باید پافشاری از استفاده از این موتور قدیمی(id tech 5 ) رو کنار بذاره برای بازیاش، مخصوصا اینکه الان نسخه جدیدش id tech 6 عملکرد خیلی بهتری داره. چندتا بازی خوب سر استفاده از این موتور حیف شدن،(دیسانرد 2 که یکی از افتضاح ترین پورت های تاریخ پی سی هست در حالیکه در بقیه موارد یکی از بهترین بازی هایی که تا الان بازی کردم)

در مورد اکس باکس اکس هم که خب چیزی که مشخصه کنسول ها برای کاربرد plug and play با کمترین پیچیدگی ممکن برای جذب حداکثری وجود دارن و کسانی که واقعا عاشق توئیک کردن بازی ها و داشتن آپشن های بیشتر(و بهتر) هستن پی سی رو صد درصد به کنسول ترجیح میدن.

ویرایش شده توسط M4ST3R
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، M4ST3R گفته است :

ممنون از جوابتون

البته موتور ولف جدید id tech 6 هست و کاملا فرق میکنه با موتور id 5، وگرنه این موتور جدید id tech 6 که فوق العاده هست و بازی دووم و ولف که با این موتور ساخته شدن هردوتایی بسیار پرفورمنس خوبی داشتن(به همراه پشتیبانی از ولکان)

نمیدونم بازی Rage رو یادتون هست یا نه،اولین بازی بود که با موتور ای دی 5 ساخته شد(توسط خود id software) و بیشترین انتقادی که ازش شد مربوط به همین مشکلات گرافیکی بود و دیگه خود سازنده موتور هم دیگه ازش استفاده نکرد،نمیدونم حالا بتسزدا از این موتور id 5  برای بازی های استفاده میکنه در حالیکه id tech 6 هست. 

در کل بستزدا باید پافشاری از استفاده از این موتور قدیمی(id tech 5 ) رو کنار بذاره برای بازیاش، مخصوصا اینکه الان نسخه جدیدش id tech 6 عملکرد خیلی بهتری داره. چندتا بازی خوب سر استفاده از این موتور حیف شدن،(دیسانرد 2 که یکی از افتضاح ترین پورت های تاریخ پی سی هست در حالیکه در بقیه موارد یکی از بهترین بازی هایی که تا الان بازی کردم)

در مورد اکس باکس اکس هم که خب چیزی که مشخصه کنسول ها برای کاربرد plug and play با کمترین پیچیدگی ممکن برای جذب حداکثری وجود دارن و کسانی که واقعا عاشق توئیک کردن بازی ها و داشتن آپشن های بیشتر(و بهتر) هستن پی سی رو صد درصد به کنسول ترجیح میدن.

بله منظورم کلی بود یعنی اگر   درست استفاده کنن عالی میشه مثل اون بازی ها- البته این هم موتور  کاستوم است خیلی تفاوت کرده با نسخه 5 . قسمت  یک بازی  روی پی سی خیلی بد بود. این  از خیلی لحاظ ها خیلی بهتر بود مشکلات فریم درست شد   و روی پی سی کلا یک سرور گردن از یک بهتر بود.

دقیقا  همینه- ولی  ما چون مثلا مقایسه کردیم گرافیک رو  با کنسول  نباید شخصی فکر کنه به اون  بی احترامی شده- نمایش حقیقت  یک چیزی که  ایراد نداره-  مقایسه های گرافیکی هرروز داره درگیم اسپات و یوروگیمر و  دیجیتال فاندری و ... به شکلی گسترده انجام میشه و نقطا ضعف و قدرت هر پلتفرم رو مشخص میکنند.ما هم اینجا مقایسه ای  کردیم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بو داره ... !!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 13 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بو داره ... !!!

درود

اقا حسن گرامی.

والا رسمه در تمام سایتهای نقد بررسی بازی ، ویدئو های مقایسه ای گرافیک بین پلتفرم ها میزارن. این یک چیز بابه-  2 میلیون ویدئو در یوتوب است  همین الان! خوب ما اینجا انجمن اکثر گیمر پی سی هستند یعنی تا اونجا که  من سراغ دارم بهترین پی سی گیمرهای ایران  در  فروم قدیمی لیون فعالیت دارن و سالهاست سیستم بند ها و  علاقه مندان به پی سی حضور دارن. ما اینجا اصلا تاپیک داریم به اسم مادینگ  و مادهای گرافیکی و اینها.

حالا این دوستمون  خبر نداشته  یا متوجه نیست   که اینجا  دوستان علاقه دارند به این چیزها  نه تنها ناراحت نمیشند مثل این اقا بلکه اصلا برای همین پی سی  رو انتخاب کرده اند . تنوع و  توانایی و شرایطی که پی سی داره تبدیلش میکنه به یک پلتفرم عالی. حالا این آقا اومده زیر پست من که اصلا  کار ما همینه اصلا، ماد نصب میکنیم یک چیز عادی است برای ما پی سی گیمرها روزی دو تا ریشید نزنیم شب نمیخوابیم ایشون آمده شخصی حمله کرده .

ببنید  اینکه در شبک های اجتماعی مشکل داریم همینه- طرف میاد از یک اسکرین شاتی ناراحت میشه  که نباید بشه  یک مقایسه گرافیکی است و به هیچ کس  بی احترامی نکرده ، میاد قضیه رو شخصی میکنه و  حمله میکنه و  بی احترامی  و ...خوب این جور رفتار ها درست نیست  و  کسی وکیل مدافع شرکت های کنسول سازی نیست.  موضوع اینه اگر ادم در یک جایی مطلبی دید  موضوعی دید نقدی دید  نباید حمله ور بشه به منتقد  یا نویسنده  اون مطلب. نباید شخصی ایش کنه  قضیه رو .  اقا خیلی راحت اسکرین  شات مقایسه ای رو ببین سئوالها رو طرح کن یا اگر نداری دیگه حمله نکن به کاربرانی که زحمت میکشن. طرف خودش  تو عمرش یک ویندوز نصب نکرده بعد میاد ما  که عمرومون رو گذاشتیم پای پی سی گیمینگ  بی احترامی میکنه بی دلیل یا بعد که کم میاره دیگه نمیدونه بحث کنه میگه شما همه پایرت هستید و ...... این حرف خنده داره -من اینجا میبینم دم مغازه ها با هارد اکسترنال کیلویی بازی میزنن روی کنسولها دونه ای 1000! بخدا همون پایرت پی سی حتی گرون تره- باید دانلودش کنیم کلی اینترنت بگیردیم دنبال درایور و قفل و  اپدیت و پچ و   بعد بیاییم ساعتها درباره مشکلات بازی و .. بحث کنیم. اصلا پی سی گیمینگ یعنی همین علاقه به تویئک کردن و چالش و ...وگرنه  کنسول که گذاشته  دیسک می ندازی بازی میکنی. بعضی مواقع آدم یک چیز هایی میبینه و میخونه اصلا شاخ در میاره- من میتونستم راحت پست ایشون رو پاک کنم. منتهی باید بخونند بقیه ببیند   بعضیها طرز تفکرشون چطوره و اینکه نمیدونن در این فضا های مجازی  نباید موضوعات رو شخصی کنن اینجا جایی است برای بحث و گفتگو   نه اینکه تا از یک چیزی خوشمون نیامد  شروع کنیم  به نویسنده مطلب بی احترامی. بارها بوده من چیزی خواندم در همین فروم یا جاهای دیگه قشنگ نشستم بحث کرده ام ساعتها  هم طول کشیده  رفته- درباره اون مقایسه اینجا باید صحبت کرد نه اینکه ما  چرا اصلا مقایسه میگذاریم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 28 دقیقه قبل، Games_OD گفته است :

اقای جوادی این شما هستید ؟ شرمنده من اسم اکانتتون  یادم رفته ؟

ممنون از خبر ! داشتم میزاشتم خبر رو  که بازی کرک شده:4_joy:

دوستان همزمان این بازی کرک شد :

Seven The Days Long Gone-RELOADED

این بازی یک بازی open world  ایزومتریکه که شما درنقش یک دزد باید به ساختارهایی کی امپراطوری نفوذ کنید کلی فرصت تصمیم گیری و نبرد و ..داره. یاد کماندوز به بخیر!

header.jpg.a81fef2e3bdbe1eabb81653e5af2b5d7.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سال داره تموم میشه ولی دوتا بازی مهم مونده

یکی نسخه کامل evil 7 با دو دی ال سی  میاد پایان کار زویی و not a Hero که  در  نقش کریس باید از داخل معادن که ما از یک گوشه اش رد شدیم به مرداب برسیم. قرار بود این  دی ال سی ها زود تار بیاد ولی  کارگردان گفت میخوایمن کفیتشون رو ببریم در حد خود بازی !پس با دی ال سی های خیلی عالی باید طرف باشیم.

dlcها 12 دسامبر در دسترس هستند. چند تا والیپپر خیلی خوب هم  میزارم من اینجا با کیفیت عالی:

image_resident_evil_7_biohazard-36511-3635_0003.thumb.jpg.ea266189bb20828030241d70b92a76d6.jpg

موتور کپکام فیلمه- به  امید دیدن دراگون دگمای بعدی با این موتور

image_resident_evil_7_biohazard-36513-3635_0001.thumb.jpg.0a8c36648ddaf4a84642775b403b13ba.jpg

image_resident_evil_7_biohazard-36903-3635_0001.thumb.jpg.b11a103fd8c1605aa8a4e031a1f7643f.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کپکام سرش شلوغه یک شاهکار دیگه هم داره برای پی سی بازها اخر سال  12 دسامبر:

شاهکار کامیا با نام OKami  که حاالا HD شده .  این بازی سال 2006 امد و یکی از بهترین بازیهای اکشن ادونچر تاریخ به حساب میاد. طراحی هنری و بصری خیره کننده داره و حالا روی پی سی با ساپورت 4k بسیار هم زیباتر خواهد شد.

header.jpg.37b0733183dcec037e1a953fd63e87b2.jpg

ss_cd53a4f4e19997789b43d4ffbfae495a338da93e.600x338.jpg.212a4608db4eef8d5e1a8550ef39bd62.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

اقای جوادی این شما هستید ؟ شرمنده من اسم اکانتتون  یادم رفته ؟

ممنون از خبر ! داشتم میزاشتم خبر رو  که بازی کرک شده:4_joy:

دوستان همزمان این بازی کرک شد :

Seven The Days Long Gone-RELOADED

این بازی یک بازی open world  ایزومتریکه که شما درنقش یک دزد باید به ساختارهایی کی امپراطوری نفوذ کنید کلی فرصت تصمیم گیری و نبرد و ..داره. یاد کماندوز به بخیر!

header.jpg.a81fef2e3bdbe1eabb81653e5af2b5d7.jpg

سلام، آقای قاسمی عزیز، بله خودم هستم. بازگشتتون به فروم رو خوش آمد میگم، واقعا جای شما خالی بود، امیدوارم همیشه پاینده و موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

زین پس برخی دوستان رو باید با همونهایی که میرن به صفحات مجازی افراد خاص حمله شخصی میکنن یکی بدونیم!

آقا زویی چی میشه ینی آخرش؟

من خودم رزیدنت 7 رو باز ینکردم اما بصورت واک ترو تمامش رو تماشا کردم و مثل یه فیلم بود برام ، تنها شخصیت مورد علاقم زویی بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 31 دقیقه قبل، Games_OD گفته است :

سلام، آقای قاسمی عزیز، بله خودم هستم. بازگشتتون به فروم رو خوش آمد میگم، واقعا جای شما خالی بود، امیدوارم همیشه پاینده و موفق باشید.

به به درود  اقای جوادی عزیز ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...