رفتن به مطلب

اخبار بازی با رضا

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

زین پس برخی دوستان رو باید با همونهایی که میرن به صفحات مجازی افراد خاص حمله شخصی میکنن یکی بدونیم!

آقا زویی چی میشه ینی آخرش؟

من خودم رزیدنت 7 رو باز ینکردم اما بصورت واک ترو تمامش رو تماشا کردم و مثل یه فیلم بود برام ، تنها شخصیت مورد علاقم زویی بود

اقا خوبی؟ 

فرجام نشون میده پایان کار زویی چی میشه خوب ما نفهمیدیم در بازی اصلی. یک جایی هم صدای کریس ردفیلد میاد داره با هلیکوپتر صحبت میکنه پیاده میشه در یک معدن همونجایی که ما دربازی  باس مادر رو میکشیم بعدش. اونجا هم میشه دی ال سی not a heroکریس باید از داخل معادن برسه به یک مرداب مثل اینکه دی ال سی کریس خیلی کامله. من دمویی دیدم مبارزاتش خیلی جذاب بود. 

لینک به دیدگاه

• ارسال 854
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
در 17 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

درود

اقا حسن گرامی.

درود رضا جان ، پستهای قبلیو خوندم که به نتیجه مثل گوشت بودار رسیدم و منظورم ایشون بودن ، یه وقت فکر نکنید طرفم شما بودین :x ، ارادت خاصی به شما دارم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

درود رضا جان ، پستهای قبلیو خوندم که به نتیجه مثل گوشت بودار رسیدم و منظورم ایشون بودن ، یه وقت فکر نکنید طرفم شما بودین :x ، ارادت خاصی به شما دارم .

حواسم بود شما بزرگوارید  بله خواستم براتون توضیح بدم که چی شده  گفتم شاید ندیدید نوشته ها رو. موفق باشی 

لینک به دیدگاه

دوستانی که forza horizon 3 ورزن بای پس  شده دارن

ورزن اپدیت شده بای پس اومده با dlc hotweel و چیزای دیگه

تا فردا قرار میدم اموزشو. اسونه واسه کسایی که ورزن کورپک یا فایل 53 گیگی opusdev رو دارن

1.jpg

لینک به دیدگاه

خب اول بگم که این ورزن اپ شده ی EIAmigos یا بهتره بگم نسخه فشرده شده به دست corepack عه.

هیچ سایت ایرانی ای هنوز نذاشته اینو. من به طور تصادفی از یوتوب بهش برخورد کردم. و بگم روش نصب فیک نیس و auto_fh3.v7.exe فایل اپ شده auto_fh3.v10.exe هست.

لینک اموزش یوتوب دوستان یخورده پیچیدش کرده یارو. علاوه بر اموزش به این نکات توجه کنین.

کسایی که کورپک رو دارن اینارو فقط دانلود کنن :

3.thumb.jpg.8f0955d1015e1d0a226faf77601630e1.jpg

تا اینجای کار بگم من کورپک رو دارم. بدون بیلزاد مونتین و فقط با اون 2 تای پایین بازی رو تونستم اجرا کنم . الان در حال دانلوده.

کورپک blizzard.. رو داره ولی روش نصبش تغییر کرده. فایلاش تو فلدر مجزا ریخته میشه طبق اموزش بالا.

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک easter egg  عالی در فالوت 4 اخیرا جستم گفتم باها دوستان به  اشتراک بگذارم ،واقعا تیم تاد هاوارد  خالقان بهترین و عظیم ترین نقش افرینی های تاریخ آدم های با حالی  هستند:

نموونه اش زیر هرکسی گفت این ایستر اگ مربوط به چه فیلمی هست؟

Fallout4_2017_12_03_00_03_23_989.thumb.jpg.0cfe39bd9603e6d2f0bfd50cd5a75400.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 ساعت قبل، ar_prv گفته است :

خب اول بگم که این ورزن اپ شده ی EIAmigos یا بهتره بگم نسخه فشرده شده به دست corepack عه.

هیچ سایت ایرانی ای هنوز نذاشته اینو. من به طور تصادفی از یوتوب بهش برخورد کردم. و بگم روش نصب فیک نیس و auto_fh3.v7.exe فایل اپ شده auto_fh3.v10.exe هست.

لینک اموزش یوتوب دوستان یخورده پیچیدش کرده یارو. علاوه بر اموزش به این نکات توجه کنین.

کسایی که کورپک رو دارن اینارو فقط دانلود کنن :

3.thumb.jpg.8f0955d1015e1d0a226faf77601630e1.jpg

تا اینجای کار بگم من کورپک رو دارم. بدون بیلزاد مونتین و فقط با اون 2 تای پایین بازی رو تونستم اجرا کنم . الان در حال دانلوده.

کورپک blizzard.. رو داره ولی روش نصبش تغییر کرده. فایلاش تو فلدر مجزا ریخته میشه طبق اموزش بالا.

والا  خواستم بگذارم ولی خیلی شلوغ کاری میشه اخه هات ویل   فقط ماشین هاش  اضافه میشه  مپ اش که خیلی عالی کار شده فقط در بخش اونلاین قابل استفاده است . خود  فورازا کلی ماشین داره!   اگر مپ هات ویل  هم افلاین بود آره ولی  نسخه کرکی  کار نمیده مپ اون دی ال سی. والا من با همون کورپک که اموزششش رو گذاشتم  بلیزارد مانتین رو تمام کردم رفت   نمیدونم چرا بعضی جاها اجرا نمیشه- برای یک نفر دیگه هم نصبکردم اونم داره بازی میکنه .

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

فقط ماشین هاش  اضافه میشه  مپ اش که خیلی عالی کار شده فقط در بخش اونلاین قابل استفاده است . خود  فورازا کلی ماشین داره!   اگر مپ هات ویل  هم افلاین بود آره ولی  نسخه کرکی  کار نمیده مپ اون دی ال سی. والا من با همون کورپک که اموزششش رو گذاشتم  بلیزارد مانتین رو تمام کردم رفت   نمیدونم چرا بعضی جاها اجرا نمیشه- برای یک نفر دیگه هم نصبکردم اونم داره بازی میکنه .

خیلی راحت بگم نزدیک پنجاه تا ماشین اضافه شده غیر از هات ول. بخش داستانی خود بازی. خیلی عالی شده.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

انویدیا وارد چرخه تولید کنسول های اصلی  این دوره نشد. ولی از طرفی سه سال بعد امد تگرا x1 رو در  سوییچ نینتندو پیاده سازی کرد و باید بگم اینجور که خبرها نشون میدند هم فروش نینتندو خیلی قوی بوده و هم سودی خیلی خوبی نصیب انویدیا شده  و نینتندو هم از عملکرد  کنسولش خیلی راضی بوده ویک  حس برد برد بوجود امده- سوییچ تونست در چند ماه فروش خود ش رو در مواقعی حتی از ps4 و x1 هم بیشتر کنه و این در حالی است که  اون کنسول ها چند سال قبلش عرضه شده اند و بستر مارکتینگ خیلی قوی تری داشته اند.

ocwp1xhokaebtkdyqb1m.jpg.6fc799b04381cbbb3d8e2299df637a2f.jpg

نینتندو بجای راه  انداختن   جنگ پردازشی با سونی  و مایکرو اومد راه بسیار بسیار هوشمندانه ای رو در پیش گرفت و یک دستگاه کوچولوی قوی ساخته که  هم  پرتابله هم  ثابت- سوییچ داره کم کم به یکی از بهترین کنسول های چند سال اخیر بدل میشه و این نشون میده انویدیا از اول برای تگرا ایکس وان پردازنده قدرتمند   کوچیک خودش نقشه هایی داشت. تگرا ایکس وان برپایه مکسول  است و  انویدیا   تگرا x1 اولین  SOC بود که یک ترا فلاپ توان پردازشی داشت و  سال 2015 با نمایش یک دموی  خیلی  زیبا از انریل چهارمعرفی شد و حالا مثل اینکه فرش سوییچ  مدیون این واحد پردزاشی است و فروش و عملکرد خوب  سوییچ  هم با عث شده انویدیا مدیون  نینتندو باشه- برد برد.

nintendo-switch.thumb.jpg.eb73127e1c76226ea9b1639a1378c572.jpg

فروش نینتندو در ماهایی براحتی از کنسول های نسل  گذر کرده و با کاهش قیمت این دستگاه پیش بینی میشه که یکی از پرفروش ترین کنسول های بازی باشه.

nintendo-switch-mounts-nvidia-tegra-x1-is-not-custom-that-confirmation.thumb.jpg.8c14bfff26fdc7fd9821a428cd4d4d5d.jpg

این کالبد شکافی سوییچ است زیر اون   رادیات مشکی چیپ تگرا  x1قرار داره و کل سوییچ بر پایه همین چیپ   پردازش خواهد داشت.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هنوز کال اف WWII برخلاف   یک سری بحث های منفی محور بازی  هنوز هم  پرفروشترین بازی uK است   مهمترین چارت فروش بازی در اروپا حساب میاد. کال اف همیشه همینطوره اول  دمو میاد میگن نه این رو بازی نمیکنیم! بعد میاد پرفروش ترین بازی سال میشه   بعد میرهد با ز چند سال میاد و چرخه ادامه دارد......

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان سیو بازی شادو اف وار کجاست؟ آنلاینش چجوریه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 13 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

دوستان سیو بازی شادو اف وار کجاست؟ آنلاینش چجوریه؟

برای پیدا کردن سیو برو یک فایل steam .api همه بازی های تحت استیم که کر ک میشن و اصلی ها دارن اون رو با نوت پد باز کن میشه تصویر زیر :

تمام بازی های استیم یک ID دارن یک سری عد  است راحت در steam.api نوشته است:

این تصویر زیر مثلا مال بازی  ori است  به اون رقم ها خط یک دقت کن اونا id  بازی است آدرس هم همونه که اون ای دی قرار داره

1.thumb.JPG.5627aaa3f1e5c7438e2bc2e30db430f0.JPG

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/12, 13:06:51، rezagtx گفته است :

والا  خواستم بگذارم ولی خیلی شلوغ کاری میشه اخه هات ویل   فقط ماشین هاش  اضافه میشه  مپ اش که خیلی عالی کار شده فقط در بخش اونلاین قابل استفاده است . خود  فورازا کلی ماشین داره!   اگر مپ هات ویل  هم افلاین بود آره ولی  نسخه کرکی  کار نمیده مپ اون دی ال سی. والا من با همون کورپک که اموزششش رو گذاشتم  بلیزارد مانتین رو تمام کردم رفت   نمیدونم چرا بعضی جاها اجرا نمیشه- برای یک نفر دیگه هم نصبکردم اونم داره بازی میکنه .

درود

دقیقا بعد از آپدیت fall creator دیگه opus release  واسه من اجرا  نشد و عملا دسترسی به بیلزارد مانتین غیر ممکن شده . که این مشکل برای برخی ها رخ داده برای برخی ها نه و ، حتی  برای برخی از دارندگان نسخه اورجینال .

به شخصه گذاشتم چهار منطقه اصلی رو خوب زیر رو رو کنم بعد به سراغ بیلزارد مانتین برم که از این جوری شد . از قضا نصب مجدد بازی کمکی نمی کنه . حتی در فروم خود بازی مشکل به سه صورت بیان شده که پاسخ درستی و درمانی که راه علاج باشه ، داده نشده . مشکلات به این سه صورت رخ داده یک: (حتی در قبل از. Fall creator هم وجود داشته که اصلا رفع نشده) بازی ران میشه و در محیط بازی بعد از وقفه و هنگ طولانی بازی خارج میشه . دوم  :بازی ران میشه و با زدن continue این بار در زمان لودینگ ابتدایی همان مشکل شماره یک رخ میده . سوم :  مثل حالت دوم ولی با این تفاوت که بدون هنگ کردن بازی با اررور مواجه میشه.

راستی رضا جان چطور میشه در بازی evil within 2 دو مرتبه دید رو  از اول شخص به سوم شخص تغییر داد و اینکه لینک ، آموزشی رو که برای  افزایش fov  برای همین بازی بیان کردید رو ، قرار بدید . 

سپاس.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک اپدیت آمده برای  NIOH  ده دقیقه است امده صبور باشید ولی بگیرید نصب کنید.

Nioh.Complete.Edition.Update.v1.21.04-CODEX

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 13 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

درود

دقیقا بعد از آپدیت fall creator دیگه opus release  واسه من اجرا  نشد و عملا دسترسی به بیلزارد مانتین غیر ممکن شده . که این مشکل برای برخی ها رخ داده برای برخی ها نه و ، حتی  برای برخی از دارندگان نسخه اورجینال .

به شخصه گذاشتم چهار منطقه اصلی رو خوب زیر رو رو کنم بعد به سراغ بیلزارد مانتین برم که از این جوری شد . از قضا نصب مجدد بازی کمکی نمی کنه . حتی در فروم خود بازی مشکل به سه صورت بیان شده که پاسخ درستی و درمانی که راه علاج باشه ، داده نشده . مشکلات به این سه صورت رخ داده یک: (حتی در قبل از. Fall creator هم وجود داشته که اصلا رفع نشده) بازی ران میشه و در محیط بازی بعد از وقفه و هنگ طولانی بازی خارج میشه . دوم  :بازی ران میشه و با زدن continue این بار در زمان لودینگ ابتدایی همان مشکل شماره یک رخ میده . سوم :  مثل حالت دوم ولی با این تفاوت که بدون هنگ کردن بازی با اررور مواجه میشه.

راستی رضا جان چطور میشه در بازی evil within 2 دو مرتبه دید رو  از اول شخص به سوم شخص تغییر داد و اینکه لینک ، آموزشی رو که برای  افزایش fov  برای همین بازی بیان کردید رو ، قرار بدید . 

سپاس.

ببخشید دیر جواب دادم:

مشکلات شما  برای  هواریزن 3 بله متاسفانه رندوم برای فرد به فرد متفاوته- اینها به دلیل بای پس بودن بازی است کرک درست نشده . هرچند خیلی DLC هم مهم نیست خودبازی بینهایت محتوی داره.

برای اویل 2 هم :

این برای بازی یک

این برای بازی دو

کد برگشت هم داخل   متن بالا است.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

میگم یه تاپیک زده که همه بیان بگن بهترین بازی که تو سال 2017 بازی کردن چی بوده

ازبین بازی های کمتر شناخته شده، سوپرایز امسال برای من What Remains of Edith Finch بود، سطح خلاقیت سازندگان فوق العاده بود.

همین الان هم SteamWorld Dig 2 رو تموم کردم که اینم فوق العاده بود،یک پیشرفت تمام عیار نسبت به نسخه اول،یکی از بهترین پلتفورم های 2 بعدی که تا به الان بازی کردم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 53 دقیقه قبل، M4ST3R گفته است :

میگم یه تاپیک زده که همه بیان بگن بهترین بازی که تو سال 2017 بازی کردن چی بوده

ازبین بازی های کمتر شناخته شده، سوپرایز امسال برای من What Remains of Edith Finch بود، سطح خلاقیت سازندگان فوق العاده بود.

همین الان هم SteamWorld Dig 2 رو تموم کردم که اینم فوق العاده بود،یک پیشرفت تمام عیار نسبت به نسخه اول،یکی از بهترین پلتفورم های 2 بعدی که تا به الان بازی کردم.

بله اون بازی  ادیث عالی بود تایید میشه

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

برای پیدا کردن سیو برو یک فایل steam .api همه بازی های تحت استیم که کر ک میشن و اصلی ها دارن اون رو با نوت پد باز کن میشه تصویر زیر :

تمام بازی های استیم یک ID دارن یک سری عد  است راحت در steam.api نوشته است:

این تصویر زیر مثلا مال بازی  ori است  به اون رقم ها خط یک دقت کن اونا id  بازی است آدرس هم همونه که اون ای دی قرار داره

1.thumb.JPG.5627aaa3f1e5c7438e2bc2e30db430f0.JPG

استاد ببخشید

من الان بعنوان مثال توی فولدر بازی Nioh رو که نگاه میکنم این فایل steam.api رو که شما فرمودید پیدا نمیکنم

سه تا فایل  steam_api64.dll   و  steam_api64.cdx  و  steam_emu.ini  داریم  که این اطلاعاتی رو که شما فرمودید در فایل steam_emu.ini  قرار داره                 

ویرایش شده توسط saeedx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 21 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

استاد ببخشید

من الان بعنوان مثال توی فولدر بازی Nioh رو که نگاه میکنم این فایل steam.api رو که شما فرمودید پیدا نمیکنم

سه تا فایل  steam_api64.dll   و  steam_api64.cdx  و  steam_emu.ini  داریم  که این اطلاعاتی رو که شما فرمودید در فایل steam_emu.ini  قرار داره                 

واسه من هم اینجوری بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 50 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

واسه من هم اینجوری بودا

بله همون استیم .ای پی ای یا ایمولاتور اینا کار کرک کننده هاست .توی همین   ini. هاست ممکنه برای cpy ,هم در ،cpy .ini,باشه .کلا میشه راحت جستش.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقایون طرفدار کمیک  و انیمه  این رو ببنید بهترین خبر سال!

بهترین های ژاپن با همکاری DC یک  انیمه ساختن از بتمن با نام batman ninja! تیم هایی که روی اثار برجسته ای مثل افرو سامورایی و سایکو پس و jojo کار کرده اند. تریلیر خیره کننده بود واقعا  نمیدونم چی بگم:

http://s8.picofile.com/file/8313631284/Batman_Ninja_Official_Trailer_2018_Animation_Movie_HD_YouTube.MP4.html

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان spell force 3 کرک شد . اینب ازی قسمت سوم سری مشهور است که ترکیبی ازRPG با RTS است. codex عرضه کرده- در این قسمت کمپین انسان و الف رودروی هم هست نقدها خوب بوده و نوید یک قسمت جذاب رو میده حجم ده گیگ-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داشتم تحیلیل جامعی رو برای فارکرای  5 آماده میکردم  بازی تا خرداد عقب افتاد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی مبارزه ای مشهور  با سلاح  SoulCalibur VI  برای استیم معرفی شد این اولین باره که سری روی PC عرضه میشه و باید گفت الان پی سی به  قدرتمند ترین بازیهای مبارزه ای مسلح شده! از کمبات  و کینگ اف فایترز  و Killer instinct   و  تا  استریت فایتر  و تیکن و حالا SoulCalibur VI   بهترین بازی های مبارزه ای تاریخ دور هم در استیم جمع شده اند. سول کالیبور یکی از سری های محبوب مبارزه ای کنسولی بوده و  نسخه جدید اش سال 2018برای پی سی  به صورت ؟ درست حدس زدید فقط دیجیتالی در ؟ استیم عرضه خواهد شد و  با موتور آنریل انجین  4 توسعه داده شده مثل تیکن  جدید.

image_soulcalibur_vi-37345-3992_0004.thumb.jpg.e21da364d3b5fd4695d204dbe7d37eab.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...