رفتن به مطلب

اخبار بازی با رضا

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

رضا خان راستی فک کنم اپدیت برا nfs اومده پوشش میدی یا میگی چه تغیراتی داشته فعلا حال اپ کردن نداشتم  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

• ارسال 854
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

درود

والا دیدم ولی اومدم بیرون با موبایل هستم شب چک میکنم در تاپیک ان اف اس خودم ترجمه میکنم از اورجین میزازم حتما

لینک به دیدگاه

درود

والا دیدم ولی اومدم بیرون با موبایل هستم شب چک میکنم در تاپیک ان اف اس خودم ترجمه میکنم از اورجین میزازم حتما

میشه لینک تاپیک رو بزاری چون ندیدم تاپیکش رو TNX @};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سرعت نت موبایل اینجا یکه هستم خوب نیست بزحمت همین پیغام ها جابجا میشه حالا شب بررسی میکنم ببینم چیه جریانش

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

نمیشه گفت همه ی گیم هایی که خط داستانی ندارن بد هستند

جدی جدی فکر کنید از زمان های قدیم تا الان یک سری گیم ها موندگار شدند توی مولتی پلیر اون ها هم گیم هایی بودند که از اولین نسخه ای که دادند بیرون خط داستانی نداشتند مثلا کانتر درست هست که چهار نسخه آپ شده تا رسیده به csgo ولی هنوز که هنوز میشه با این گیم زندگی کرد چون به مود اولیه ای که از half life درست شد وابسته مونده نه خط داستانی و نه چیزی فقط skill (مهارت) مهم هست توی این گیم و از نظر ینده که بالانس ترین گیمی هست که تا حالا ساخته شده نه فقط از نظر من از نظر منتقدان حرفه ای هم همینطور هست

یا مثلا بازی های moba که اولش با مپ dota شروع شد و بعد از یک مدتی خودش شد گیم dota بعد از اون هم یک سری از سازنده های این عنوان رفتند Lol رو زدند و یک سری dota2 که جفتشون جزو قویترین بازی های مولتی پلیر هستند چرا چون هر دو اصل خودشون رو فراموش نکردن. و متعهد به سری اصلی dota بودند

یک عنوان دیگه رو مثال میزنیم که هم توی multi خوب بود هم توی offline خود سری gta مثلا من یادم هست که بنده gta San andres رو خیلی دوست داشتم بعد از یک مدتی یک لانچر برای آنلاین بازی کردن ساخته شد که واقعا فکر کنم یکی از بهترین خاطرات زندگی من بود

حدودا یک سال داشتم پلی میدادم خیلی از مردم هم بازی میکردن حتی الان هم خیلی ها بازی میکنند

حالا R* باید میومد یک گیم مولتی پلیر میزد؟

نه به جاش سری iv رو که ساخت بخش multi Play گذاشت براش و سری بعد gta هم که همه میدونید مولتی پلیرش بی نظیر هست

Cod افتاده توی این که اصل خودش رو عوض کنه که اشتباه بزرگی رو مرتکب شده شاید به خاطر مولتی پلیش پلیر جدید جذب کنه ولی خیلی از پلیر های قدیمی و وفاداری رو داره از دست میده

ببینید برای مولتی پلیر خیلی مهم که بالانس باشه بازی ولی توی Cod واقعا نیست بی احترامی به cod نمیکنم بازی خیلی خوبی هست ولی اگه میخواد توی مولتی پلیر به جایی برسه باید بالانس باشه که کاملا بعید هست از این سری بازی

حتی بعضی از یوتیوبر های سری cod از همین موضوع دارند خسته میشند و سعی میکنند game خودشون رو عوض کنند

به هر حال امیدوارم که هر گیمی که ساخته میشه اصل خودش رو یادش نره

ویرایش شده توسط Miladhelios
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ظاهرا به need for speed سه تا ماشین اضافه شد

یه فورد مدل 1932 ، F132 و Nissan GTR 2017

Drag و غیره هم همینطور

توی توئیتر اعلام کردن که :

Manual 2714.png Cars 2714.png Drag 2714.png Bigger Garage 2714.png Wrap Improvements 2714.png You asked, you got it

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نمیشه گفت همه ی گیم هایی که خط داستانی ندارن بد هستند

جدی جدی فکر کنید از زمان های قدیم تا الان یک سری گیم ها موندگار شدند توی مولتی پلیر اون ها هم گیم هایی بودند که از اولین نسخه ای که دادند بیرون خط داستانی نداشتند مثلا کانتر درست هست که چهار نسخه آپ شده تا رسیده به csgo ولی هنوز که هنوز میشه با این گیم زندگی کرد چون به مود اولیه ای که از half life درست شد وابسته مونده نه خط داستانی و نه چیزی فقط skill (مهارت) مهم هست توی این گیم و از نظر ینده که بالانس ترین گیمی هست که تا حالا ساخته شده نه فقط از نظر من از نظر منتقدان حرفه ای هم همینطور هست

یا مثلا بازی های moba که اولش با مپ dota شروع شد و بعد از یک مدتی خودش شد گیم dota بعد از اون هم یک سری از سازنده های این عنوان رفتند Lol رو زدند و یک سری dota2 که جفتشون جزو قویترین بازی های مولتی پلیر هستند چرا چون هر دو اصل خودشون رو فراموش نکردن. و متعهد به سری اصلی dota بودند

یک عنوان دیگه رو مثال میزنیم که هم توی multi خوب بود هم توی offline خود سری gta مثلا من یادم هست که بنده gta San andres رو خیلی دوست داشتم بعد از یک مدتی یک لانچر برای آنلاین بازی کردن ساخته شد که واقعا فکر کنم یکی از بهترین خاطرات زندگی من بود

حدودا یک سال داشتم پلی میدادم خیلی از مردم هم بازی میکردن حتی الان هم خیلی ها بازی میکنند

حالا R* باید میومد یک گیم مولتی پلیر میزد؟

نه به جاش سری iv رو که ساخت بخش multi Play گذاشت براش و سری بعد gta هم که همه میدونید مولتی پلیرش بی نظیر هست

Cod افتاده توی این که اصل خودش رو عوض کنه که اشتباه بزرگی رو مرتکب شده شاید به خاطر مولتی پلیش پلیر جدید جذب کنه ولی خیلی از پلیر های قدیمی و وفاداری رو داره از دست میده

ببینید برای مولتی پلیر خیلی مهم که بالانس باشه بازی ولی توی Cod واقعا نیست بی احترامی به cod نمیکنم بازی خیلی خوبی هست ولی اگه میخواد توی مولتی پلیر به جایی برسه باید بالانس باشه که کاملا بعید هست از این سری بازی

حتی بعضی از یوتیوبر های سری cod از همین موضوع دارند خسته میشند و سعی میکنند game خودشون رو عوض کنند

به هر حال امیدوارم که هر گیمی که ساخته میشه اصل خودش رو یادش نره

عزیزم ما صحبت مون روی نابودی بخش داستانی قوی کال افه با  تکیه بر مولتی پلیر-وگرنه بازیهای مولتی پلیر عالی داریم که از پایه مولنتی  بودند و  بسیار هم قوی هستند ولی کال اف بخش داستانی خوب داشت شخصیت های خوبی داشت  گیم پلی عالی داشت  -الان شده بزن برو  مغز پرکن ترانسفمورزی  و مایکل بی- اکشن کال اف عالی بود یک زمانی شما مدرن وارفر اینفیتی وارد رو ببین شاهکار بود مو به تن آدم سیخ میشد هنوز خواب مرحله  چرنوبیل رو میبینم .

لینک به دیدگاه

کلا این فروش و استفاده کاربران در بخش مولتی پلیر از بازی باعث سقوط کیفیت میشه- هر چی طرفدارها میگن بازی خوب بساز اکتیوژن وقتی میبینه سرور هاش شلوغه و همه دارن تو مولتی پلیر هی هم رو میکشن دیگه میگه چی؟ بی خیال منتقد و فن هاردکور -همینه میخواید بخواهید نمیخواید نخواید- متاسفانه این مولتی پلیر بیش از حد تمرکز روش به بازی های زیادی آسیب زد. الان هستن بازیهایی که اصلا مولتی پلیر نداشتن و لی  الان فقط بخش مولتی پلیر دارند و اصلا بخش داستانی ندارن- همین CODBO3 اصلا روی کنسول نسل قدیم بخش داستانی نداره!! یعنی شما فقط دسترسی دارید به محتوی اونلاین و این دیگه همه چیز رو فاش میکنه- مولتی پلیر درامد زایی زیادی داره برای یک  شرکت پس براش مهم نیست اگر بازی به جای 9 مثلا 4 بگیره اون پول درمیاره و این موقع است که دیگه با اون عناوین خاص خداحافظی میکنم-

بازی خوب بدون داستان خوب بدرد نیمخوره حالا اگر میخواد بهترین ویژگی های اونلاین رو داشته باشه. cod bo3که از نظر من نقطه سیاه سری است و شاید بشه گفت نقطه سقوط البته شاید فروش کنه ولی همیشه فروش خوب هم نشان دهنده خوب بودن نیست. ترانسفمورز و بتمن و سوپر من لیگ عدالت نمراتشون  در متاکرتیک به  لعنت خدا هم نمی ارزه ولی  کلی فروش کردن- اون مربوطه به اینکه همه مخاطب ها هم باهوش نیستندو دنبال اکشن مغز پر کن و انفجاری میرن و درواقع پیرو سینمایی معظم  هند هستند!!

دقیقا با حرفتون موافقم....خودم از جمله کسانی هستم که میگم سری بتلفیلد از 3 به گند کشیده شد....حالا یکسری گیمر کم سن و سال که تازه رایانه گرفتن میان میگن مثلا بتل 4 بهترین این سری بود !!! اخه برادر من تویی که سنت قد نمیده تا نسخه 2 و ویتنام رو بازی کنی چطور میای اظهار نظر میکنی؟

همیشه گفتم و بازم میگم که بتلفیلد 4 از مزخرف ترین شوترهای تاریخه و تمامی دلایل رو هم به طور قاطع گفتم...حال میخواد پرفروش باشه و پرطرفدار....این حرفتون که مخاطب ها همه باهوش نیستند کاملا صحیحه

متاسفانه جدیدا که ابزار دیجیتال مرسوم شده همه فکر میکنن تو هر حوضه ای حق اظهار نظر دارن !...ببینید کسی که بازیهای کلاسیک رو تجربه نکرده نمیشه هیچجوره بهش حالی کرد که بازی با کیفیت به گرافیک بالا نمیگن !!

مورد داشتم که طرف که فن کنسولی بوده بهم گفته که بازی last of us از half life 2 خیلی سرتره (از لحاظ کلی) !!!! حالا بیا بهش حالی کن که همین بازی ها مدیون نواوری های تاریخی هالف لایف 2 بودن

فقط برای این افراد که با تجربه 2 عنوان خیال میکنن حق اظهار نظر فنی دارن باید تاسف خورد

لینک به دیدگاه

به نظر من با وضعیت این بازیای نسل هشتمی

بازیا نتیندو از همه بهترین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کوانتوم بریک هم نمره خوب نگرفت:!!

کوانتو بریک شوتر علمی تخلیلی مایکرو نمره تقریبا ضعیف 6 را از gamespot دریافت کرد! این بازی که سالها در حال توسعه بود متاسفانه با بلند پروازی های مایکروسافت نتوانست خیلی موفق حاضر بشه-..منتقد گیم اسپات آقای پیتر براون که یکی از منصف ترین های گیم اسپات است در نقد خود نوشته:

طراحی و نابودی محیط خوب است ویژوال قوی است توانای زمان بد نیست و بازیگران تلاش زیادی داشته اند ولی سیستم بد راه رفتن و مکانیزم های کنترل سلاح در کنار عدم حضور تصمیم گیری های خاص و تاثیر گذار و پلتفرم زورکی وبدون خلاقیت بر پیکره گیم پلی بازی ضربه بزرگی زده اند. تمام بازی فقط حرکت از یک محیطی به محیط دیگر است و دربین اینها مبارزه.

دوستان البته من حدس میزدم بازی نمره خوبی نگیره- چون این تیم رمدی امده همون  سبک گیم پلی بازی alan wake رو برای سال 2016 پیاده کرده سیستم خطی شوتر دیگرجواب نمیده- همون موقع هم در سالها  پیش موقع عرضه الن ویک منتقدان از گیم پلی تا حدودی تکراری و خسته کننده بازی ایراد گرفتن واین در حالی است که اون سیستم در سال 2016 دیگه اصلا جواب نخواهد داد. حرکت از Aبه b , کشتن اهداف .....

متاسفانه خراب شد و خوشبختانه دیگه احتیاجی نیست بازی رو بگیریم چون برای نت ایران هم محدودیت زیادی داره تازه استیم هم نیست همون بهتر که همه بازی های استور نمره ضعیف بگیرن!

oufetqnj53b27b5d5wki.jpg

13بدر هم من دارم اخبار میگذارم!!نحسی گرفت کوانتوم رو !

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

کوانتوم بریک هم نمره خوب نگرفت:!!!!!!!!!

کوانتو بریک شوتر علمی تخلیلی مایکرو نمره تقریبا ضعیف 6 را از gamespot دریافت کرد! این بازی که سالها در حال توسعه بود متاسفانه با بلند پروازی های مایکروسافت نتوانست خیلی موفق حاضر بشه-..منتقد گیم اسپات آقای پیتر براون که یکی از منصف ترین های گیم اسپات است در نقد خود نوشته:

طراحی و نابودی محیط خوب است ویژوال قوی است توانای زمان بد نیست و بازیگارین تلاش زیادی داشته اند ولی سیسان بد راه رفتن و مکانیزم های کنترل سلاح در کنار عدم حضور تصمیم گیری های خاص و تاثیر گذار و پلتفرم زورکی وبدون خلاقیت بر پیکره گیم پلی بازی ضربه بزرگی زده اند. تمام بازی فقط حرکت از یک محیطی به محیط دیگر است و دربین اینها مبارزه.

دوستان البته م حدس میزدم بازی نمره خوبی نگیره- چون این تیم رمدی امده همون  سبک گیم پلی بازی alan wake رو برای سال 2016 پیاده کرده سیستم خطی شوتر دیگرجواب نمیده- همون موقع هم در اسلها پیش موقع عرضه الن ویک منتقدان از گیم پلی تا حدودی تکراری و خسته کننده بازی ایراد گرفتن واین در حالی است که اون سیستم در سال 2016 دیگه اصلا جواب نخواهد داد. حرکت از Aبه b , کشتن اهداف .....

متاسفانه خراب شد و خوشبختانه دیگه احتیاجی نیست بازی رو بگیریم چون برای نت ایران هم محدودیت زیادی داره تازه استیم هم نیست همون بهتر که همه بازی های استور نمره ضعیف بگیرن!

oufetqnj53b27b5d5wki.jpg

سلام و درود انشالله همیشه موفق باشی و سلامت  @};-  @};-  @};- و تشکر و خداقوت بابت مطالب حتی در 13بدر  :x  :x  :x 

لینک به دیدگاه

نزدیک 35 گیگابایت فقط دیتای بازیه . برای استریم کردن ویدیو های بازی هم حد اقل 80 گیگابایت باید ترافیک اینترنت استفاده کنید .

لینک به دیدگاه

این بازی هایی که تحت استیم نیستند و روی ویندوز استور میان رو باز هم میشه از سایت های داخلی دانلود کرد و آدرسش رو به ویندوز استور داد یا فقط باید مستقیم از ویندوز استور گرفت ؟؟

لینک به دیدگاه

این بازی هایی که تحت استیم نیستند و روی ویندوز استور میان رو باز هم میشه از سایت های داخلی دانلود کرد و آدرسش رو به ویندوز استور داد یا فقط باید مستقیم از ویندوز استور گرفت ؟؟

سوال منم هست

لینک به دیدگاه

سوال منم هست

بله میشه دانلود کرد بعدش هم از powershell ویندوز نصبش میکنید

کوانتوم بریک هم نمره خوب نگرفت:!!!!!!!!!

طراحی و نابودی محیط خوب است ویژوال قوی است توانای زمان بد نیست و بازیگارین تلاش زیادی داشته اند ولی سیسان بد راه رفتن و مکانیزم های کنترل سلاح در کنار عدم حضور تصمیم گیری های خاص و تاثیر گذار و پلتفرم زورکی وبدون خلاقیت بر پیکره گیم پلی بازی ضربه بزرگی زده اند. تمام بازی فقط حرکت از یک محیطی به محیط دیگر است و دربین اینها مبارزه.

دوستان البته م حدس میزدم بازی نمره خوبی نگیره- چون این تیم رمدی امده همون  سبک گیم پلی بازی alan wake رو برای سال 2016 پیاده کرده سیستم خطی شوتر دیگرجواب نمیده- همون موقع هم در اسلها پیش موقع عرضه الن ویک منتقدان از گیم پلی تا حدودی تکراری و خسته کننده بازی ایراد گرفتن واین در حالی است که اون سیستم در سال 2016 دیگه اصلا جواب نخواهد داد. حرکت از Aبه b , کشتن اهداف .....

oufetqnj53b27b5d5wki.jpg

اگر راست میگی از محصولات مایکروسافت استفاده نکن ببین برنمیگردی به عصر حجر...نمیدونم چه خاطره بدی از مایکروسافت داری (البته میدونم ترول سونی هستی) ولی اگر یک درصد حرفات درسته دیگه استفاده نکن ازش برو با رادیو سازیت ببینم میتونی چی کار کنی...کنفرانس بیلد در حال اجراست و ترکونده امسال اونوقت شما مثل بچه ها یک سایت نمره 60  داده میای میگی بلند پروازی های مایکروسافت بازی رو خراب کرده و چی و چی...

​شما از اون 181000 کارمند مایکروسافت و 90 درصد کل جمعیت دنیا که سیستم عامل کامپیوترشون ویندوز هستش و از محصولاتش استفاده میکنند عاقل تری آفرین...دو تا برنامه نصب میکنی و یه بازی هم اجرا میکنی و یه تلگرام فکر میکنی خیلی میفهمی...شما ادامه بدی فکر کنم به استیو جابز 2 تبدیل بشی آفرین

ویرایش شده توسط shahogamer
لینک به دیدگاه

بله میشه دانلود کرد بعدش هم از powershell ویندوز نصبش میکنید

اگر راست میگی از محصولات مایکروسافت استفاده نکن ببین برنمیگردی به عصر حجر...نمیدونم چه خاطره بدی از مایکروسافت داری (البته میدونم ترول سونی هستی) ولی اگر یک درصد حرفات درسته دیگه استفاده نکن ازش برو با رادیو سازیت ببینم میتونی چی کار کنی...کنفرانس بیلد در حال اجراست و ترکونده امسال اونوقت شما مثل بچه ها یک سایت نمره 60 داده میای میگی بلند پروازی های مایکروسافت بازی رو خراب کرده و چی و چی...

​شما از اون 181000 کارمند مایکروسافت و 90 درصد کل جمعیت دنیا که سیستم عامل کامپیوترشون ویندوز هستش و از محصولاتش استفاده میکنند عاقل تری آفرین...دو تا برنامه نصب میکنی و یه بازی هم اجرا میکنی و یه تلگرام فکر میکنی خیلی میفهمی...شما ادامه بدی فکر کنم به استیو جابز 2 تبدیل بشی آفرین

ما ها مشکلی با ویندوز نداریم داداش شما همش داری همین میگی از ویندوز استفاده نکن و... خب چیزای خوبش رو استفاده میکنیم مثل ویندوز ولی ویندوز گیم استورش رو هیچ کی استفاده نمیکنه

شما بهتر که کمتر به بقیه بی احترامی کنید

هر کسی مینویسه ویندوز استور بد شما بیا هم نظر الکی بده که اگر بده ویندوزت رو پاک کن آقای عزیز برادر من خب مگه کسی میگه ویندوز بد؟؟ استورش مزخرف بنده طرفدار استیم هستم البته نه steam os اونم خیلی مزخرف ولی برنامه ی استیم رو میپرستم

مثلا ما بگیم گرافیک x1 بد هست شما بیاید بگید کنسول رو از پنجره بنداز بیرون؟ بک حرف مسخره ای شما دارید میزنید

لطفا تاپیک آقا رضای گل رو با این جور بحث ها خراب نکنید و بزارید ایشون اخبار روز گیم ها رو بزارید بنده هم که فروم ها و سایت های خارجی چک میکنم وقتی میبینم اخبار آقا رضا رو دقیقا همون ها هستند و ایشون از خودشون چیزی رو در نمیارند

داریم راجع به گیم ویندوز استور میگیم حالا شما بیا بگو سونی رادیو ساز هست و...

ما چیکار سونی داریم آخه؟ یکی بیاد توضیح بده به من

ویرایش شده توسط Miladhelios
لینک به دیدگاه

بازی رو بیارید به استیم ببینید چقدر فروش میکنه! :D  حتی اگر تا حدی هم تکراری هم باشه. الان کالاف که دیگه شد انتهای تکرار، ولی باز هم روی استیم داره خوب میفروشه.

لینک به دیدگاه

من از همون اولشم می دونستم بازی خوبی درنمیاد با یه ذره گیم پلی دیدن ازش ناامید شدم. یادم میاد یه جا هم سربسته گفتم منتها ترسیدم بیان بکوبن.

لینک به دیدگاه

من با ترول بازیتون مشکل دارم .واقعا مثل بچه کوچولو ها میشینید یه نکته منفی پیدا کنید سریع بگید آخه مثلا این بازی سایت گیم استاپ نمرش رو کم داده چه ربطی داره به مایکروسافت؟ تو همین کنفرانس بیلد فیل اسپنسر مدیر بخش اکس باکس و گیمینگ مایکروسافت گفت که بازخوردها رو دریافت کردیم و تو اوایل تیر ماه همراه با اپدیت رداستون فروشگاه استور هم مشکلااش برطرف میشه مثل توانایی انتخاب وی سینک روشن یا خامدش و استفاده از فول اسکرین اختصاصی تو بازی ها و ...

یه چیزی رو نمیدونید نگید .اکس باکس رو تبدیل کرده به کیت توسعه دهنده ها و تمام برنامه های یونیورسال رو قابل اجرا کرده رو اکس باکس و استفاده از کورتانا و کراس پلتفرم گیمینگ و ....اونا رو چرا نمیگید؟من میدونم چرا نمیگید چون ترول رادیو سازی هستین

شما هدفتون فقط تخریب و جو سازیه به خاطر چند تا امتیاز مثبت بیشتر.اگر حرفها هم باعث سوزش ترول های سونی شده اینقد متفی بدین تا جونتون دربیاد.ولی من نمیزارم اخبار غلط بدین به مردم...صد تا سایت نمره دادن به بازی از صد بگیر تا ۴۰ شما فقط باید بگی که بازی افتضاح بود و ...به جان خودم به جز کپی پست کردن از سایت های مخرب و ضد مایکروسافت کار دیگه ای بلد نیستین

sent from my Lumia 730 with Windows 10 mobile

بازی فعلا متاش شده ۷۸ .کلا بعضی منتقدها با این جور سبک ها مشکل دارن ولی دلیل نمیشه که بگیم بازی بدیه

مثل بازی بیاند انحصاری سونی که متاش هم پایینتر بود ولی میشه گفت بازی بدی بود؟

لینک به دیدگاه

من با ترول بازیتون مشکل دارم .واقعا مثل بچه کوچولو ها میشینید یه نکته منفی پیدا کنید سریع بگید آخه مثلا این بازی سایت گیم استاپ نمرش رو کم داده چه ربطی داره به مایکروسافت؟ تو همین کنفرانس بیلد فیل اسپنسر مدیر بخش اکس باکس و گیمینگ مایکروسافت گفت که بازخوردها رو دریافت کردیم و تو اوایل تیر ماه همراه با اپدیت رداستون فروشگاه استور هم مشکلااش برطرف میشه مثل توانایی انتخاب وی سینک روشن یا خامدش و استفاده از فول اسکرین اختصاصی تو بازی ها و ...

یه چیزی رو نمیدونید نگید .اکس باکس رو تبدیل کرده به کیت توسعه دهنده ها و تمام برنامه های یونیورسال رو قابل اجرا کرده رو اکس باکس و استفاده از کورتانا و کراس پلتفرم گیمینگ و ....اونا رو چرا نمیگید؟من میدونم چرا نمیگید چون ترول رادیو سازی هستین

شما هدفتون فقط تخریب و جو سازیه به خاطر چند تا امتیاز مثبت بیشتر.اگر حرفها هم باعث سوزش ترول های سونی شده اینقد متفی بدین تا جونتون دربیاد.ولی من نمیزارم اخبار غلط بدین به مردم...صد تا سایت نمره دادن به بازی از صد بگیر تا ۴۰ شما فقط باید بگی که بازی افتضاح بود و ...به جان خودم به جز کپی پست کردن از سایت های مخرب و ضد مایکروسافت کار دیگه ای بلد نیستین

آقا مثل این که متوجه نمیشید مایکروسافت شرکت خوبی هست ولی گیم استورش نمیگیره برادر من کاری نداریم ایکس باکس چی هست من مثال گفتم و همینطور نمیفهمیم ما کاری با بقیه ی چیز های مایکروسافت نداریم شما هر بحثی راجع به مایکروسافت میشه میای میگی رادیوسازی درست که بنده فن هیچ کدوم نیستم ولی کلا شما همش این کلمه رو به کار میبری بد نیست که متوجه بشید که ما کاری با نکات خوب نداریم ویندوز گیم استور یک چیز مسخره ای هست که ما فقط به خاطر ایراداتش مشکل نمیگیریم یک حرکت اشتباه هست اصلا این بحث چی کار با کنسول داشت شما خیلی فن متعصب هستید و این هم جای تقدیر داره ولی هر تاپیکی که بحثش راجع به ویندوز استور هست رو دارید بهش گند میزنید به توسط این که بحث کنسول رو میارید وسط بیخیال شید تو رو خدا ما چی کار به کنسول داریم؟

ویندوز استور بد هستش بلی حتی اگر گیم های اختصاصی کنسول رو بیاره و اوکی هم باشه نمیتونه پیشرفتی بکنه

چه شما چه فن های ps4 تا همین چند ماه پیش دعوا داشتید که بازی اختصاصی کنسول ما بهتر هست ولی تا آومد روی PC شما میگید نه اصلا انحصار گرایی کار درستی نیست

واقعا حرف هاتون متناقض هستند با یکدیگر

بنده دیگه حزفی ندارم جز این که بنده به هیچ عنوان از sony خوشم نمیاد و فنش نیستم ولی بعد احترام میزارم به مایکروسافت هم همینطور هر دودمان تقدیر دارند کاش کسانی که به یکی از این دو برند بی احترامی میکنند هم متوجه این موضوع بشوند

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان گرامی

می خواستم بدونم می شه کاری کرد که گرافیک gta san andreas رو کلا اپگرید کرد؟

می خواهم گرافیکش زمین تا اسمون با نسخه اصلی فرق کنه

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان گرامی

می خواستم بدونم می شه کاری کرد که گرافیک gta san andreas رو کلا اپگرید کرد؟

می خواهم گرافیکش زمین تا اسمون با نسخه اصلی فرق کنه

بله میشه با نصب ماد .

لینک به دیدگاه

بله میشه با نصب ماد .

می شه لطفا لینک مود را برایم قرار دهید؟

تغییرات در چه حدی است؟

لینک به دیدگاه

آقا مثل این که متوجه نمیشید مایکروسافت شرکت خوبی هست ولی گیم استورش نمیگیره برادر من کاری نداریم ایکس باکس چی هست من مثال گفتم و همینطور نمیفهمیم ما کاری با بقیه ی چیز های مایکروسافت نداریم شما هر بحثی راجع به مایکروسافت میشه میای میگی رادیوسازی درست که بنده فن هیچ کدوم نیستم ولی کلا شما همش این کلمه رو به کار میبری بد نیست که متوجه بشید که ما کاری با نکات خوب نداریم ویندوز گیم استور یک چیز مسخره ای هست که ما فقط به خاطر ایراداتش مشکل نمیگیریم یک حرکت اشتباه هست اصلا این بحث چی کار با کنسول داشت شما خیلی فن متعصب هستید و این هم جای تقدیر داره ولی هر تاپیکی که بحثش راجع به ویندوز استور هست رو دارید بهش گند میزنید به توسط این که بحث کنسول رو میارید وسط بیخیال شید تو رو خدا ما چی کار به کنسول داریم؟

ویندوز استور بد هستش بلی حتی اگر گیم های اختصاصی کنسول رو بیاره و اوکی هم باشه نمیتونه پیشرفتی بکنه

چه شما چه فن های ps4 تا همین چند ماه پیش دعوا داشتید که بازی اختصاصی کنسول ما بهتر هست ولی تا آومد روی PC شما میگید نه اصلا انحصار گرایی کار درستی نیست

واقعا حرف هاتون متناقض هستند با یکدیگر

بنده دیگه حزفی ندارم جز این که بنده به هیچ عنوان از sony خوشم نمیاد و فنش نیستم ولی بعد احترام میزارم به مایکروسافت هم همینطور هر دودمان تقدیر دارند کاش کسانی که به یکی از این دو برند بی احترامی میکنند هم متوجه این موضوع بشوند

اتفاقا من همیشه ضد انحصار گرایی بودم تو تمام تاپیک ها هم گفتم.استور رو یک چیز مسخره میدونید مطمئن باش نمیدونی چیه...

من الان گوشیم ویندوز ۱۰ موبایل رو رسمی دریافت کرده.استور روی گوشی من فرقی با دسکتاپ نداره فقط متناسب با سایز صفحه رابط کاربریش تغییر میکنه.در حقیقت استور یک فروشگاه واحد برا تمام دیوایس های ویندوزی هستش .برا بحث گیمینگ هنوز اوایلشه.اگر به جای این حرف ها یه کم مراسم بیلد رو نگاه میکردی میفهمیدی که داره ارتقاش میده کم کم

ویرایش شده توسط shahogamer
لینک به دیدگاه

می شه لطفا لینک مود را برایم قرار دهید؟

تغییرات در چه حدی است؟

این مادر را نصب کنید . اگر نحوه نصب را نمیدانید از آقا رضا سوال کنید .

گرافیک بازی را خیلی بهتر میکنه .

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...