رفتن به مطلب

اخبار بازی با رضا

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بابا الکی چرا جو میدین ... نمره ی متاش 78 هست که اصلا بد نیست و فعلا هم که بخشی زیادی از این نمره 78 رو هم gamespot پایین آورده ... حالا یکی دو سایت به بازی کم نمره دادن 10تا سایت دیگه بازی رو خوب دونستن دیگه معیار همون 2تا سایت هستند ؟؟ اینم حکایت dx12 و کارت های amd & nvidia هستش که یه عده هرچی بازی رو amd بهتر اجرا میشه رو میگن معیار نیست و وای به حال اونروزی یک یک بازی تحت dx12 روی انویدیا بهتر اجرا شه دیگه زمین و زمان رو بهم میدوزن

لینک به دیدگاه

• ارسال 854
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اتفاقا من همیشه ضد انحصار گرایی بودم تو تمام تاپیک ها هم گفتم.استور رو یک چیز مسخره میدونید مطمئن باش نمیدونی چیه...

من الان گوشیم ویندوز ۱۰ موبایل رو رسمی دریافت کرده.استور روی گوشی من فرقی با دسکتاپ نداره فقط متناسب با سایز صفحه رابط کاربریش تغییر میکنه.در حقیقت استور یک فروشگاه واحد برا تمام دیوایس های ویندوزی هستش .برا بحث گیمینگ هنوز اوایلشه.اگر به جای این حرف ها یه کم مراسم بیلد رو نگاه میکردی میفهمیدی که داره ارتقاش میده کم کم

بنده بحثی راجع به موبایل نکردم گفتم مایکروسافت در کارهای دیگه خوب عمل میکنه ولی در گیمینگ هیچ پیشرفتی نخواهد کرد علت اصلیش هم تاثیری که روی ذهن مردم گذاشته هست و همینطور اینکه مایکروسافت دقیقا میخواد Pc رو بکنه مثل یک کنسول هر چقدر هم که بی نظیر باشه این استور و هر چقدر هم پیشرفت کنه نمیتونه مثل کمپانی استیم بشه دقیقا یادم هست که شما در تاپیکی اعلام کردید که بزارید پنج سال بگیره تا ویندوز استور با خاک یکسان کنه steam رو که حرفی خنده دار هست

حالا خب ما میگیم کارش در موبایل خوب هست درست خیلی از حرف هایی که میزنید درست ولی باز هم میگم موبایل کنسول و هر چیز دیگه ای بگید ربطی به موضوع نداره ما راجع به پلتفرم فروش بازی داریم حرف میزنیم نه چیز های دیگه

بعد فکر کنم اطلاعات بنده فقط به مایکروسافت منتهی نمیشه و بنده تمامی خبر ها رو از سایت های معتبر خارجی مشاهده میکنم حتی بعضی از گیم هایی که بصورت بتا آمدند و حتی شما اسمشون رو نمیدونید بنده با گوگل ترنسلیت به انگلیسی میخونم و همیشه از اخبار روز مطلع هستم و بسنده نمیکنم تنها به سایت های ایرانی :|

لینک به دیدگاه

بنده بحثی راجع به موبایل نکردم گفتم مایکروسافت در کارهای دیگه خوب عمل میکنه ولی در گیمینگ هیچ پیشرفتی نخواهد کرد علت اصلیش هم تاثیری که روی ذهن مردم گذاشته هست و همینطور اینکه مایکروسافت دقیقا میخواد Pc رو بکنه مثل یک کنسول هر چقدر هم که بی نظیر باشه این استور و هر چقدر هم پیشرفت کنه نمیتونه مثل کمپانی استیم بشه دقیقا یادم هست که شما در تاپیکی اعلام کردید که بزارید پنج سال بگیره تا ویندوز استور با خاک یکسان کنه steam رو که حرفی خنده دار هست

حالا خب ما میگیم کارش در موبایل خوب هست درست خیلی از حرف هایی که میزنید درست ولی باز هم میگم موبایل کنسول و هر چیز دیگه ای بگید ربطی به موضوع نداره ما راجع به پلتفرم فروش بازی داریم حرف میزنیم نه چیز های دیگه

بعد فکر کنم اطلاعات بنده فقط به مایکروسافت منتهی نمیشه و بنده تمامی خبر ها رو از سایت های معتبر خارجی مشاهده میکنم حتی بعضی از گیم هایی که بصورت بتا آمدند و حتی شما اسمشون رو نمیدونید بنده با گوگل ترنسلیت به انگلیسی میخونم و همیشه از اخبار روز مطلع هستم و بسنده نمیکنم تنها به سایت های ایرانی :|

پس پیشنهاد میکنم زبانتون رو بهتر کنید تا از طریق گوگل ترنسلیت نخونید چون ترجمش کلمه به کلمه هستش و جمله بندیش درست نیست به خاطر همینه که میگم درست متوجه جریان نمیشی.

صحبت استیم و مایکروسافت خیلی مسخره است.مثل اینکه زمینی رو که استیم روش اجرا میشه فراموش کردین؟مطمئن باش با هم همکاری دارن در حد لالیگا چون به نفع هر دو طرفه مخصوصا استیم.چون اگه مایکروسافت اجازه ی اجرای استیم رو نده استیم در افق محو میشه و اگر استیم هم از ویندوز کنار بکشه یک جامعه بزرگ و اکثریت خودش رو از دست میده.

دوران من من تموم شده تو دنیا.مایکروسافت تو بیلد به دنیا گفت همه با هم ...همه برای همه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزی

پس پیشنهاد میکنم زبانتون رو بهتر کنید تا از طریق گوگل ترنسلیت نخونید چون ترجمش کلمه به کلمه هستش و جمله بندیش درست نیست به خاطر همینه که میگم درست متوجه جریان نمیشی.
صحبت استیم و مایکروسافت خیلی مسخره است.مثل اینکه زمینی رو که استیم روش اجرا میشه فراموش کردین؟مطمئن باش با هم همکاری دارن در حد لالیگا چون به نفع هر دو طرفه مخصوصا استیم.چون اگه مایکروسافت اجازه ی اجرای استیم رو نده استیم در افق محو میشه و اگر استیم هم از ویندوز کنار بکشه یک جامعه بزرگ و اکثریت خودش رو از دست میده.
دوران من من تموم شده تو دنیا.مایکروسافت تو بیلد به دنیا گفت همه با هم ...همه برای همه

آقا شاهو چرا تاپیک اخبار رو خراب میکنید؟؟ اصلا برای چی اینقدر امدید بحث بیخود ایجاد کردید ؟ ترول سونی چیه؟ شما دوروز اینجا توی فروم تاب بخوری میفهمی ما اینجا 90% گیمر های پی سی هستیم.

من این گزارش این خربکاری شما رو به ادمین خواهم فرستاد- یک چیزی یاد گرفیتد از این فروم های زرد  هی ترول سونی ترول مایکرو- من اصلا اهمیتی نمیدم اگر یکم دقت کنی این تاپیک با 10000دیده شدن  توسط بنده ایجاد شده و در این تاپیک ورای  از هرگونه بحث طرفداری حقایق مطرح خواهند شد - همینجا ما درباره بهترین بازی سونی هم بیاد نمره کم بگیره خبری نمیذاریم چون اصلا ربطی به پی سی گیمنیگ نداره -

کوانتوم  بریک هم چون برای پی سی هم عرضه شده من خبرش رو گذاشتم وگرنه اگر پی سی نداشت 100سال سیاه اخبار ش اینجا گذاشته نمیشد - اینجا پست مربوط به  اخبار بازی PC است و شما اگر ناراحت می شیدباید بدونید که ما حقایق رو مطرح میکنیم-

ببین دوست من بازی آمده برای پی سی دقت کن PCPC ما اسمی از ایکس وان یا 360 نیاوردیم بازی امده برای پی سی و نمره ضعیف گرفته و با توجه به  اماری که من از remedy دارم میدونم این گیم پلی چطوره و چه کرده و هم بازی تحت استور است و هم اینکه از سیستم بد شوی تلویزیونی برای استریم استفاده میکنه که اصلا با ماهیت نت ما نمیخونه.گیم اسپات به بازی داد 6  و من 12ساله عضو گیم اسپات هستم و می دونم نمرات معتبرن و  ضمنا بنده ترجمه دقیق حرف منتقد رو نوشتم . بازی بلاک باستر پی سی است بعد نمره گرفته ما نباید دربارش صحبت کنیم چون به  قبای شما برمیخوره؟؟ اخیرا هی چی بازی داده بیرون برای پی سی رد استور همه نمرات ضعیف گرفتن دلیل چیه؟؟ چرا همه 6 میگیرن؟؟ اگر این بازی  ها با امکانت بهتر و عادی تر روی استیم عرضه میششدن آیا بهترنبود؟؟ آِیا مایکرو که داره سالها به اسم سیستم عامل فروش مخصوص بازی با DX  پول پارو میکنه و یک بازی خوب برای پی سی هم  عرضه نمیکنه به صورت انحصاری نباید از ش ایراد بگیریم؟؟؟ ترول چیه ؟؟؟ این بحث های کودکانه چیه؟

شما خودت ترول بازی رو ترکوندی ما اصلا اینجا اهمیتی نمیدیم که مثلا فلان بازی بزرگ از فلان شرکت عرضه بشه چون ما نمارت منتقد رو میبینم- ضمنا Gamespot با gamestop فرق داره و gamespotمرکز ریویو نویسی است gamestop نقد بر بازی هاش خیلی  سطح پایین تری داره از gamespot. 

من اندازه دو برابر سن شما هم گیمر بودم هم سن دارم احتیاجی نیست که شما با لحن بی ادبانه بیاد بگید مایکروسافت چیه و چه کرده من از ویندوز 3.1  و 95 هم کاربر ویندوز بوده ام و  استفاده کرده ایم همون زمان عرضه اشون - نیازی نداریم که شما بشید ستاد تبلغیات مایکروسافت.

این اخرین پست شما باشه در این تاپیک لطفا - چون این همه این تاپیک بدون حاشیه بود و مخصوص پی سی گیمینگ شما با عدم اطلاع کافی از اینکه اصلا کجا و چی دارید می نویسید میاید یک سری حرف های بی اساس می نوسسید و به همه  بی احترامی میکنید. 

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

عزیز من اصلا فهمیدید چی گفتم؟ سایت کلا چینی هست بنده چینی بلد نیستم مجبورم انگلیسی ترنسلیت کنم در ضمن بنده نمیخوام چیز خاصی بگم ولی مدرک های زبانی که بنده دارم فکر نکنم شما در خواب دیده باشید این رو گفتم که کلا هی به بقیه نگید نمیدونید نمیدونید خیلی ها در این فروم صد برابر شما دانایی دارند و بهتر هست آنقدر نگید به بقیه که درمورد این موضوع دانایی ندارید :|

از آقا رضا عذرخواهی میکنم که تاپیک به بی راهه کشیده شد

ویرایش شده توسط Miladhelios
لینک به دیدگاه

به لطف بعضی دوستان 78 شد متای عالی .... gamespot زیر سوال رفت ... حقیقت همیشه تلخه متای 78 یه متای معمولی انتظارا خیلی از QB بالا بود حد اقل +85 مشکل اصلی بازیم همین Live Action مسخره و نداشتن مولتی و ... اهه کی میخواد 75 گیگ از استور مایکروسافت دانلود کنه .. امیدوار بازی برای استیم ام عرضه بشه ما هم بتونیم لزت ببریم

لینک به دیدگاه

عزیز من اصلا فهمیدید چی گفتم؟ سایت کلا چینی هست بنده چینی بلد نیستم مجبورم انگلیسی ترنسلیت کنم در ضمن بنده نمیخوام چیز خاصی بگم ولی مدرک های زبانی که بنده دارم فکر نکنم شما در خواب دیده باشید این رو گفتم که کلا هی به بقیه نگید نمیدونید نمیدونید خیلی ها در این فروم صد برابر شما دانایی دارند و بهتر هست آنقدر نگید به بقیه که درمورد این موضوع دانایی ندارید :|

از آقا رضا عذرخواهی میکنم که تاپیک به بی راهه کشیده شد

از این مدرک کیلیویی هات حتما نمیتونید چهار کلمه انگلیسی بخونید....همین نمره متا خودش خیلی چیزا رو میگه نیاز به کارشناسی از طرف بنیان گذارهایی مثل شما نداره

خدا شاهده استیو جابز و بیل گیتس اندازه ی شما ادعا نداره.متاسفم براتون

عزی

آقا شاهو چرا تاپیک اخبار رو خراب میکنید؟؟ اصلا برای چی اینقدر امدید بحث بیخود ایجاد کردید ؟ ترول سونی چیه؟ شما دوروز اینجا توی فروم تاب بخوری میفهمی ما اینجا 90% گیمر های پی سی هستیم.

من این گزارش این خربکاری شما رو به ادمین خواهم فرستاد- یک چیزی یاد گرفیتد از این فروم های زرد  هی ترول سونی ترول مایکرو- من اصلا اهمیتی نمیدم اگر یکم دقت کنی این تاپیک با 10000دیده شدن  توسط بنده ایجاد شده و در این تاپیک ورای  از هرگونه بحث طرفداری حقایق مطرح خواهند شد - همینجا ما درباره بهترین بازی سونی هم بیاد نمره کم بگیره خبری نمیذاریم چون اصلا ربطی به پی سی گیمنیگ نداره -

کوانتوم  بریک هم چون برای پی سی هم عرضه شده من خبرش رو گذاشتم وگرنه اگر پی سی نداشت 100سال سیاه اخبار ش اینجا گذاشته نمیشد - اینجا پست مربوط به  اخبار بازی PC است و شما اگر ناراحت می شیدباید بدونید که ما حقایق رو مطرح میکنیم-

ببین دوست من بازی آمده برای پی سی دقت کن PCPC ما اسمی از ایکس وان یا 360 نیاوردیم بازی امده برای پی سی و نمره ضعیف گرفته و با توجه به  اماری که من از remedy دارم میدونم این گیم پلی چطوره و چه کرده و هم بازی تحت استور است و هم اینکه از سیستم بد شوی تلویزیونی برای استریم استفاده میکنه که اصلا با ماهیت نت ما نمیخونه.گیم اسپات به بازی داد 6  و من 12ساله عضو گیم اسپات هستم و می دونم نمرات معتبرن و  ضمنا بنده ترجمه دقیق حرف منتقد رو نوشتم . بازی بلاک باستر پی سی است بعد نمره گرفته ما نباید دربارش صحبت کنیم چون به  قبای شما برمیخوره؟؟ اخیرا هی چی بازی داده بیرون برای پی سی رد استور همه نمرات ضعیف گرفتن دلیل چیه؟؟ چرا همه 6 میگیرن؟؟ اگر این بازی  ها با امکانت بهتر و عادی تر روی استیم عرضه میششدن آیا بهترنبود؟؟ آِیا مایکرو که داره سالها به اسم سیستم عامل فروش مخصوص بازی با DX  پول پارو میکنه و یک بازی خوب برای پی سی هم  عرضه نمیکنه به صورت انحصاری نباید از ش ایراد بگیریم؟؟؟ ترول چیه ؟؟؟ این بحث های کودکانه چیه؟

شما خودت ترول بازی رو ترکوندی ما اصلا اینجا اهمیتی نمیدیم که مثلا فلان بازی بزرگ از فلان شرکت عرضه بشه چون ما نمارت منتقد رو میبینم- ضمنا Gamespot با gamestop فرق داره و gamespotمرکز ریویو نویسی است gamestop نقد بر بازی هاش خیلی  سطح پایین تری داره از gamespot. 

من اندازه دو برابر سن شما هم گیمر بودم هم سن دارم احتیاجی نیست که شما با لحن بی ادبانه بیاد بگید مایکروسافت چیه و چه کرده من از ویندوز 3.1  و 95 هم کاربر ویندوز بوده ام و  استفاده کرده ایم همون زمان عرضه اشون - نیازی نداریم که شما بشید ستاد تبلغیات مایکروسافت.

این اخرین پست شما باشه در این تاپیک لطفا - چون این همه این تاپیک بدون حاشیه بود و مخصوص پی سی گیمینگ شما با عدم اطلاع کافی از اینکه اصلا کجا و چی دارید می نویسید میاید یک سری حرف های بی اساس می نوسسید و به همه  بی احترامی میکنید. 

از این پست فهمیدم که با یکی از بنیان گزاران دنیای تکنولوژی بحث کردم ببخشید خواهشا...نمیدونستم شما بنیانگزار هستین

شما اگر قصدتون خبر گذاشتنه چرا رفتی سراغ اون 60 امتیازی چرا از بالاهاش نگفتی...من خودم از این کارا زیاد دیدم من phd اینا رو دارم...شما معلومه به خاطر چهار تا امتیاز بیشتر هی اخبار ضد مایکروسافت پخش میکنید درصورتی که اگر مایکروسافت نبود الان باید منچ بازی میکردین

ویرایش شده توسط shahogamer
لینک به دیدگاه

من چند روز قبل یه یکی از دوستان گفتم این  به به و چه چه های که برای اکشن بازی دمو گیم پلی های بازی میکنید 4 روز دیگه خز میشه اصلا این حرکات رو تو بازی استفاده هم نمیکنید

حالا گند بازی به خاطر گیم پلی خطی و تکراری در اومد =))

پیشبینی میکنم در سطح نوستراداموس :D

ویرایش شده توسط Veyron
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان نکته ای درباره متاکرتیک ببنید دوستان متاکرتیک مجموع نمرات نقد بررسی خیلی از سایتهاست و خیلی از سایت هایی که نمره میدن مثل Ign استرالیا یا مثلا  پی سی گیمر اکوادر!!! و یا فلان سایت زرد چینی - ببنید این نمرات همه هم موثق و دقیق و حرفه ای نیستند . نمرات نقد باید از منابع معتبر بیاد مثلا خیلی از همین سایتها به بازی بتمن ارخام نایت  9 حتی 10 دادن!! آیا بازی خوبی بود؟ نه کوین ونورود منتقد حرفه ای بود و اومد خیلی بی پروا بازی رو  شکافت و گفت این بازی بتمن فقط از بعد گرافیکی قوی کار شده و گیم پلی و عناصر آزادی اپن ورلدش گرفتار چرخه تکرار شده و حرفها همون کلیشه های سابقه- برای مثال در مقالات  اشاره میشد به ماشین بتمن فلان است و توپ است و و......بعد از ده دقیقه روندن می فهمیدیم حرف کوین درست بوده و بازی طبل توخالی است- نمرات گیم اسپات خیلی به واقعیت نزدیک ترن و احساسی نمره نمیدن- این منتقد کوانتوم هم قدیمی کاره و نقدهایی خیلی خوبی داره- اگر مقالات نقد و بررسی یورو گیمر رو هم بخونیم متوجه میشیم که منتقد از گیم پلی پلتفرمر عجیب  غریب  و خارج از زمان خود  ولی پوچ  و سردرگم صحبت میکنه- ولی جاهایی هم نکات مثبت رو اشاره میکنه و بیشتر اشارات هم از بعد تکنیکی هستند مثل تخریب و .... ولی شوتر و پلتفرمر بازی ضعیف کار شده-

من خودم طرفدار سرسخت سم لیک هستم  در الن ویک هم واقعا رفته بود سراغ داستان استیفن کینگی و موضوعات درکام جنون و ... روانشناختی وتاثیر نویسنده بر جهان اثر و تاثیر جهان اثر بر ذهن نویسنده- عالی کار شده بودند ولی گیم پلی بعد از چند دقیقه بشدت خسته کننده میشد و محدود .شما تمام داستان داشتید چراغ قوه می گرفتید  بعد شلیک می کردید. خوب این مکانیزم ها باید بسط داده بشن باید ارتقا باشه اپگرید سلاح باشه  پلتفرمر قوی باشه  و.... مثل سیستم رزیدنت اویل  4مثلا که هنوز که هنوزه یک تاچ استون در طراحی گیم پلی به حساب میاد .

ما که دشمنی نداریم با رمیدی اینها اصلا از پایه پی سی باز هستند و با مکس پین سم لیک ما زندگی کردیم و می کنیم ولی وقتی بازی عرضه میشه و متقد کار بلد میاد نقد میده درسته نظر خودشه و شاید ما به خواهیم خودمون رو گول بزنیم ولی وقتی داریم تجربه واقعی اثر رو میبینیم خیلی وقتها متوجه راست بودن حرف منتقد خواهیم شد .

یکمثال :

فیلم بتمن بر علیه سوپرمن لیگ عدالت ازهمون سال پیش بنده کوبیدمش گفتم تغیر بتمن از  کریستن بیل به  بن افلک و تبدیل کار نولان از واقع گرایی به علمی تخیلی یک اشتباه بزرگه - ولی خیلی با من مخالف بودند . خوب فیلم عرضه شده و نمرات بسیار ضعیفی گرفته و منتقد از واژه هایی چون اکشن مغز پرکن  ترانسفورمزی و 300 زاک  اسنایدری نام برده - نمرات هم در وضع قرمز قرار دارن-

خوب حالا مثلا شاید یک شخصی فن بوی سخت کمیک ها بشه بشینه نگاه کنه، این ایا  اون واقیعت گفتار منتقد رو پاک میکنه ؟نه حقایق  هستند و بیان میشن و این  دیگه به مخاطب ربط داره که قبول و هضمشون کنه یا نه- بنده سالهای ساله دارم نقد میخونم و وقتی  از بعضی از نقادان مطلبی میخونم دیگه با توجه به تجربه ایی که بدست اوردم میدونم  طرف داره راست میگه یا نه- دیگه برای بازی و فیلم که فن بازی مفهومی نداره یا خوبه یا بد - خوبه که خوبه بد هم هست که بده ایا مثلا این دوست  میتونه  یک اثر ضعیف رو خوب کنه ؟ با بی احترامی کردن به منتقد؟ بعید میدانم.

فقط دوستان  خواهشا تاپیک رو بیراهه نبرن این جا اخبار قرارمنعکس بشه - با تشکر از همه دوستان 

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

دوستان نکته ای درباره متاکرتیک ببنید دوستان متاکرتیک مجموع نمرات نقد بررسی خیلی از سایتهاست و خیلی از سایت هایی که نمره میدن مثل Ign استرالیا یا مثلا  پی سی گیمر اکوادر!!! و یا فلان سایت زرد چینی - ببنید این نمرات همه هم موثق و دقیق و حرفه ای نیستند . نمرات نقد باید از منابع معتبر بیاد مثلا خیلی از همین سایتها به بازی بتمن ارخام نایت  9 حتی 10 دادن!! آیا بازی خوبی بود؟ نه کوین ونورود منتقد حرفه ای بود و اومد خیلی بی پروا بازی رو  شکافت و گفت این بازی بتمن فقط از بعد گرافیکی قوی کار شده و گیم پلی و عناصر آزادی اپن ورلدش گرفتار چرخه تکرار شده و حرفها همون کلیشه های سابقه- برای مثال در مقالات  اشاره میشد به ماشین بتمن فلان است و توپ است و و......بعد از ده دقیقه روندن می فهمیدیم حرف کوین درست بوده و بازی طبل توخالی است- نمرات گیم اسپات خیلی به واقعیت نزدیک ترن و احساسی نمره نمیدن- این منتقد کوانتوم هم قدیمی کاره و نقدهایی خیلی خوبی داره- اگر مقالات نقد و بررسی یورو گیمر رو هم بخونیم متوجه میشیم که منتقد از گیم پلی پلتفرمر عجیب  غریب  و خارج از زمان خود  ولی پوچ  و سردرگم صحبت میکنه- ولی جاهایی هم نکات مثبت رو اشاره میکنه و بیشتر اشارات هم از بعد تکنیکی هستند مثل تخریب و .... ولی شوتر و پلتفرمر بازی ضعیف کار شده-

من خودم طرفدار سرسخت سم لیک هستم  در الن ویک هم واقعا رفته بود سراغ داستان استیفن کینگی و موضوعات درکام جنون و ... روانشناختی وتاثیر نویسنده بر جهان اثر و تاثیر جهان اثر بر ذهن نویسنده- عالی کار شده بودند ولی گیم پلی بعد از چند دقیقه بشدت خسته کننده میشد و محدود .شما تمام داستان داشتید چراغ قوه می گرفتید  بعد شلیک می کردید. خوب این مکانیزم ها باید بسط داده بشن باید ارتقا باشه اپگرید سلاح باشه  پلتفرمر قوی باشه  و.... مثل سیستم رزیدنت اویل  4مثلا که هنوز که هنوزه یک تاچ استون در طراحی گیم پلی به حساب میاد .

ما که دشمنی نداریم با رمیدی اینها اصلا از پایه پی سی باز هستند و با مکس پین سم لیک ما زندگی کردیم و می کنیم ولی وقتی بازی عرضه میشه و متقد کار بلد میاد نقد میده درسته نظر خودشه و شاید ما به خواهیم خودمون رو گول بزنیم ولی وقتی داریم تجربه واقعی اثر رو میبینیم خیلی وقتها متوجه راست بودن حرف منتقد خواهیم شد .

یکمثال :

فیلم بتمن بر علیه سوپرمن لیگ عدالت ازهمون سال پیش بنده کوبیدمش گفتم تغیر بتمن از  کریستن بیل به  بن افلک و تبدیل کار نولان از واقع گرایی به علمی تخیلی یک اشتباه بزرگه - ولی خیلی با من مخالف بودند . خوب فیلم عرضه شده و نمرات بسیار ضعیفی گرفته و منتقد از واژه هایی چون اکشن مغز پرکن  ترانسفورمزی و 300 زاک  اسنایدری نام برده - نمرات هم در وضع قرمز قرار دارن-

خوب حالا مثلا شاید یک شخصی فن بوی سخت کمیک ها بشه بشینه نگاه کنه، این ایا  اون واقیعت گفتار منتقد رو پاک میکنه ؟نه حقایق  هستند و بیان میشن و این  دیگه به مخاطب ربط داره که قبول و هضمشون کنه یا نه- بنده سالهای ساله دارم نقد میخونم و وقتی  از بعضی از نقادان مطلبی میخونم دیگه با توجه به تجربه ایی که بدست اوردم میدونم  طرف داره راست میگه یا نه- دیگه برای بازی و فیلم که فن بازی مفهومی نداره یا خوبه یا بد - خوبه که خوبه بد هم هست که بده ایا مثلا این دوست  میتونه  یک اثر ضعیف رو خوب کنه ؟ با بی احترامی کردن به منتقد؟ بعید میدانم.

فقط دوستان  خواهشا تاپیک رو بیراهه نبرن این جا اخبار قرارمنعکس بشه - با تشکر از همه دوستان 

به به...پس از آلن ویک هم خوشتون نیومد ... به جرات میگم از سال 1996 که با میکرو و سگا و ... بازی کردم آلن ویک یکی از به یاد ماندنی ترین و بهترین بازی هایی بوده که انجام دادم ... اصلا نسل هفتم بود و آلن ویک ...

لینک به دیدگاه

اقا بازی برای ایکس باکس وان الان تو ایران هست بگیریم؟

اگه سایتی سراغ دارین بگید

لینک به دیدگاه

به به...پس از آلن ویک هم خوشتون نیومد ... به جرات میگم از سال 1996 که با میکرو و سگا و ... بازی کردم آلن ویک یکی از به یاد ماندنی ترین و بهترین بازی هایی بوده که انجام دادم ... اصلا نسل هفتم بود و آلن ویک ...

دوست عزیز پاسخ های شما بسیار بی محتوا هستن...ایشون از نظر خودشون گفتن

چند تا پست های شما رو دیدم ولی نتونستم چیزی نگم و موافق منفی دادن هم اصلا نیستم..اونم سر مسایل اختلاف سلیقه

اما لحن صحبت های شما یجورایی محترمانه نیستش و مستقیما به جای نقد محصول خود شخص رو هدف قرار میدید

بر هیچکس پوشیده نیست که استور مایکروسافت افتضاحه..البته بخش گیم رو میگم چون انحصار گرایی داره و اصلا به نفع من و شما نیستش..بخشه نرم افزارش خیلی خوبه و بحث ما اصلا اون نیست

شما نمیتونی یکسری مسایل رو از هم تفکیک کنی

من بارها دیدم شما کورکورانه سنگ ماکروسافت رو به سینه میزنید و یکجانبه نگری کاملا مشخصه تو حرفاتون

کی از ویندوز حرف زده؟ کی اومده میان افزارهای فوق العاده directx رو مثلا زیر سوال برده؟ هیچکی چون واقعا عالین...بله اگه همین داریرکت نبود گیمی هم نبود به این صورت...اما وقتی چیزی بد باشه مشخصه که بده و در واقع باید روش کاربشه..حالا من کار ندارم که قراره بعدا درست بشه..فعلا که اینجوریه وضعیت

یادتون نمیاد همین games for windows چه بلایی سر بازی ها اورد..دیگه از این دلیل بهتر که راک استار مجبور شد تو اپدیت های بعدی gta iv یعنی 1070 و1040 این نرم افزار رو از بازی حذف کنه؟ لابد راک استار هم نفهم بوده طبق برداشت شما !

کل دنیا دارن میگم استور بده اونوق چون شما میگی خوبه پس باید حرف شما باشه ! من دیدم بارها اقا رضا با لحن تند و صریح جواب کسی رو داده اما حرفاش دور از منطق نبوده و حرفش همیشه برگرفته از نظرات اکثریت بوده...

قال الامام علی - علیه السّلام - : كُلُّ شَیٍ یَحتاجُ الی الْعَقلِ وَ الْعَقلُ یَحْتاجُ الی الاَدَبِ. 

«غررالحكم، ح 6911»

امام علی - علیه السّلام - فرمود: هر چیزی نیازمند عقل و خرد است و خرد نیازمند ادب

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

از این مدرک کیلیویی هات حتما نمیتونید چهار کلمه انگلیسی بخونید....همین نمره متا خودش خیلی چیزا رو میگه نیاز به کارشناسی از طرف بنیان گذارهایی مثل شما نداره

خدا شاهده استیو جابز و بیل گیتس اندازه ی شما ادعا نداره.متاسفم براتون

از این پست فهمیدم که با یکی از بنیان گزاران دنیای تکنولوژی بحث کردم ببخشید خواهشا...نمیدونستم شما بنیانگزار هستین

شما اگر قصدتون خبر گذاشتنه چرا رفتی سراغ اون 60 امتیازی چرا از بالاهاش نگفتی...من خودم از این کارا زیاد دیدم من phd اینا رو دارم...شما معلومه به خاطر چهار تا امتیاز بیشتر هی اخبار ضد مایکروسافت پخش میکنید درصورتی که اگر مایکروسافت نبود الان باید منچ بازی میکردین

والا این آخرین کلام بنده هست که به نظر من شما باید از تمامی فروم ها بن بشید با این صحبت هاتون بله بنده تافل دارم ولی نیازی هم نیست به شما اثبات بشه آقا رضای گل یکی از محترمترین افراد این انجمن هست و بی احترامی به ایشون بی احترامی به خیلی از افراد این انجمن هست

شما حتی نمیتونید به نظرات دیگران احترام بزارید و حتی میآید و آنقدر تشنج در تاپیک افراد دیگر راه می‌اندازید که تاپیک به بیراه کشیده بشه

میتونید بگید ما ادعا داریم ولی ادعای ما حداقل کورکورانه و تو خالی نیست

اگر از نظر شما به قضیه نگاه کنیم مدرک های تافل و icdl و مدرک های مجتمع فنی هم مدرک کیلویی هستند و از نظر افرادی مثل شما تنها مدرکی که خودتون دارید واقعی هستند

بهتر هست متاسف نباشید برای ما و آنقدر حرص نخورید برای ما و یکمی از این تاسف رو برای خودتون نگه دارید

و در کلام آخر آقا رضای محترم عاجزانه از شما عذرخواهی میکنم که بنده جواب این پست ایشون رو دادم ولی دیگه بی احترامی هم حدی داره و نتونستم جلوی خودم رو بگیرم

امیدوارم که مدیران محترم بیابند و تمامی این پست ها که مربوط نیست رو پاک کنند فکر کنم دو صفحه ی آخر رو پاک کنند دوباره تاپیک به روال قبلی خودش برگرده

و در آخر متاسف هستم برای بعضی از افراد

ویرایش شده توسط Miladhelios
لینک به دیدگاه

آقا رضا دقیقا با شما موافقم  

برای من که همیشه نمره گیم اسپات ملاک بوده  هر دفعه هم بعد از بازی خودم به بازیه نمره X دادم و رفتم دیدم گیم اسپات هم نزدیک همون نمره ای رو داده که من در نظر داشتم یا برعکس (نمره رو دیدم بعد بازی رو دان کردم خودم هم همون نمره رو دادم)

بعضی از سایت ها **** هستن  طرف به  GTA V   نمره  0 داده  *dry#

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سیستم نمره دهی گیم اسپات عالی است من سالهای ساله دارم چک میکنم خال روش نیست- ببنید خیلی از بازیها بودن نمرات بیخود گرفتن و بزرگ شدن و  بعد فهمیدیم پوچ بودن ولی همون بازی ها رو برید نمرات  gamespot رو ببنید - بازی destiny  بازی MMO  اکتیوژن خوب کسی جرات داشت نمره کم بده به بازی ؟؟؟ تمام سایت ها IGN همه روز عرضه این بازی شدن ستاد تبلیغات این بازی  و همه روی نمره بالا حساب میکردن من خودم میگفتم االان 10 میگیره چون اکتیوژن غوله ثروته   ولی یک دفعه gamepsot بهش داد 6 !!! از اکتیوژن نترسید. حقیقت رو گفت.  حالا هرچقدر هم تلخ باشه- منتقد های گیم اسپات نه همه شون ولی خیلی شون اینکاره هستند و اینقدر توی دنیای گیم فالور دارن که نمیان آبروی خودشون رو جلوی میلیون آدم ببرن نمره الکی بدند به بازی-  وقتی  نمره gamespot ثبت شد یعنی پرونده بازی بسته شد!

قدیم زمان عرضه بازی rsye هم یک مشکلی همینطور پیش امد من گفتم اقا این بازی  4 گرفته از  گیم اسپات خیلی ضعیفه- ولی یک عده گفتن نه  بازی عالیه کی به نمره اهمیت میده- یک عده هم که دیگه از  حد گذشته بودن و گفتند چون بازی روی کارت  AMD مثلا چند فریم بیشتره شما میگید بده! شاخ درآوردم- من داشتم ترجمه نقد منتقد حرفه ای رو مو به مو میگذاشتم پاسخ ها اینطور بود!! اخه وقتی بازی  4گرفته بود دیگه چه اهمیتی داشت که روی کارت من یا کارت دوستم سریع تر یا کند تر اجرا بشه ؟؟ طرز فکر خیلی بدیه - من خودم بازیبازم دوست دارم بازی  گرافیک بالای اسلشر  عرضه بشه یک دل سیر بازی کنم ولی نه دیگه وقتی  اینقدر ضعیف باشه که 4  بگیره اونم از سایت مورد علاقه ؟؟ من از ماها پیش میدونستم   بازی ryse بده  ولی هیچ کس گوش نمیکرد میخواستم  کسی نره الکی 25 گیگ  دانلود کنه - وقتش نابود بشه - برای خودم هم سخت بود بازی کرای انجین با اون گرافیک  از کرای تک  بازی نسل جدید ولی حقیقت بود و من دیگه اصلا نمیتونستم اهمیت بدم-

اگر گیمر یا فیلم بین یا کتاب خوان باشیم باید با نقد و ناقد زندگی کنیم همه چی ارزش خوندن و دیدن و بازی کردن نداره -  باید گزیده  بود و بهترین ها رو دید وخوند و بازی کرد و وقتی بهترین ها تجربه شدن یک نگاه به بدترین ها  و ضعیف ها دستشون رو رو میکنهو

انشالله که  همیشه خوب ها  و با کیفیت ها رو تجربه کنیم.

موفق باشید

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

الان به gamespot مراجعه کردم و دیدم یک واقعیت هست quantum break واقعا یک داستان محدود داره چون یک فیلم بوده که بازی شده و هیچ چیز غیر منتظره ای نداره یکی از دلایلی هم که نمره ی 6 رو گرفته مهمترینش همین موضوع هست گیم اسپات دقیقا گفته هر چقدر هم گیم پلی جذاب باشه و هر چقدر گرافیک خوب باشه ولی این گیم داستانی حیوان انگیز نداره چون همه داستان این گیم رو میدونند شاید تا وسط های گیم از گیم پلی خیلی لذت ببرید ولی بعد از یک جایی یکنواخت میشود شما هم که میدونید آخر گیم چی میشه

لینک به دیدگاه

سیستم نمره دهی گیم اسپات عالی است من سالهای ساله دارم چک میکنم خال روش نیست- ببنید خیلی از بازیها بودن نمرات بیخود گرفتن و بزرگ شدن و  بعد فهمیدیم پوچ بودن ولی همون بازی ها رو برید نمرات  gamespot رو ببنید - بازی destiny  بازی MMO  اکتیوژن خوب کسی جرات داشت نمره کم بده به بازی ؟؟؟ تمام سایت ها IGN همه روز عرضه این بازی شدن ستاد تبلیغات این بازی  و همه روی نمره بالا حساب میکردن من خودم میگفتم االان 10 میگیره  ولی یک دفعه gamepsot بهش داد 6 !!! از اکتیوژن نترسید. حقیقت رو گفت.  حالا هرچقدر هم تلخ باشه- منتقد های گیم اسپات نه همه شون ولی خیلی شون اینکاره هستند و اینقدر توی دنیای گیم فالور دارن که نمیان آبروی خودشون رو جلوی میلیون آدم ببرن نمره الکی بدند به بازی-  وقتی  نمره gamespot ثبت شد خلاص- پایان روزگار-

IGN بازه نمرات ش از 9 شروع میشه و 10 خاتمه پیدا میکنه :laughing: 

من هر چی نمره از این سایت دیدم همش بالای 9 بوده

لینک به دیدگاه

یکمثال :

داداش تقریبا با حرفات موافق بودم 

از بتمن بن افلک تا بازی گنگش ولی حتما یه بار دیگه آلن ویک رو بازی کن شاید نظرت عوض شد

ویرایش شده توسط asaniom
لینک به دیدگاه

حالا می بینم واقعا نظرات منم با نظرات گیم اسپات و اقا رضا یکی بوده. منم بازی الن ویک رو زیاد خوشم نیومد. علی رغم این که تو نت همه ازش تعریف می کردن منم بعد یه مدت ازش خسته شدم و فکر می کردم که من مشکل دارم که همه خوششون میاد ولی من نه ! البته تا اخرشو رفتم اونم به خاطر این که ببینم زنش مرده یا زنده س همین ! ولی تمامی بازی رو با چراغ قوه رفتن خسته کنندس. داستان هر چقدر قوی باشه گیم پلی خوب نباشه به درد نمی خوره.

گیم پلی خوب یعنی رزیدنت اویل مخصوصا 3 . گیم پلی خوب یعنی ویچر که بعد شاید 200 ساعت بازی ازش سیر نشده بودم. وقتی رفت بعد کلی گشت سیری رو پیدا کرد و فهمید که مرده( که البته نمرده بود) سرشو گذاشت رو سینه ش و اون اهنگ نابی که پخش می شد و من اهنگو دارم و گاهی اوقات گوش میدم( اسم اهنگ wake up ciri تو ساند ترک بازی هس). من بغضم گرفته بود. حس عجیبی بود من با این سن با یه صحنه تو یه گیم بغضم بگیره. درست مثل صحنه ای که ریک تو واکینگ دد می فهمه زنش مرده و گریه ش می گیره و منم با گریه اون گریم گرفت و چشام پر شد. شما وقتی تاثیر داستانو درک می کنی که با خشم شخصیت اصلی تو هم خشمگین بشی با غمش تو هم غمگین و با شاد بودنش تو هم لبخند رو لبات نقش ببنده.

چند روز پیش سریال lost رو برا بار یادم نیس شاید سوم تموم کردم. با این که داستانو می دونستم ولی باز بعد اتمامش حس خلا می کردم. نمی تونستم از عمق ماجرا بیام بیرون ذهنم مشغول بود. مشغول رستگاری جک. مشغول ایمانی که جان داشت. چقدر شخصیت ها تو این سریال خوب نقششون ایفا کردن. به نظر من این سریال فراتر از فهم مردم زمانش پخششه. این سریالو باس 30 40 سال بعد نمایش می دادن. خیلیا درکی از ماجرا ندارن. خیلی بهتر از اکثر سریالای پوشالی الان بود و هس.

شرمنده زیاد حرف شدم :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر دوستان گرامی 

نقد و بررسی دارک سولز 3 هم در حال اماده سازی است البته هنوز چند روزی مانده  تا چند تا ریویو در بیاد ، بخونم ببنیم چی کرده این استاد میازاکی- ولی برای  اینکه دارک سولز بازی خیلی محبوبی است برای خودم ، برای شما پیش نمایش  ننوشتم مثل بقیه بازیها- چون  جمع آوری مطالب برای نوشت پیش نمایش یعنی اسپویل کردن کلی از  بخشهای بازی- اینقدر دمو و عکس و دیتا  از بازی امده بیرون اگر میخواستم  این همه مطلب  رو بخونم مطمئنم بخش  زیادی از جذابیت بازی برای خودم از دست می رفت- ولی چون فقط چند روز مانده به عرضه بازی - 12 اپریل -امروز 2 اپریل هستیم و منتظرم اگر GAMESPOT بررسی رو 4 اپریل عرضه کرد برای شما کار کنم ببنیم چه شده تا بعد روز خود عرضه بازی بازهم طرفداران باهم گردهمایی میزنیم.

فعلا در حال جمع آوری یک مقدمه هستم برای قسمت سوم-

اوه ضمنا امتیاز کاربری من دیروز از 8000 رد کرد با تشکر از همه دوستان که اینقدر لطف کردند در طی این سالها  لطف داشتند، این نشان اعتماد  شماست.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

هنوز بازی نیومده یکی تو کره بازی رو توی 2 ساعت تموم کرده :-?  :wacko:

منبع

لینک به دیدگاه

به لطف بعضی دوستان 78 شد متای عالی .... gamespot زیر سوال رفت ... حقیقت همیشه تلخه متای 78 یه متای معمولی انتظارا خیلی از QB بالا بود حد اقل +85 مشکل اصلی بازیم همین Live Action مسخره و نداشتن مولتی و ... اهه کی میخواد 75 گیگ از استور مایکروسافت دانلود کنه .. امیدوار بازی برای استیم ام عرضه بشه ما هم بتونیم لزت ببریم

اواتارت فکر کنم بازی انحصاری سونی باشه :D

داداش تقریبا با حرفات موافق بودم 

از بتمن بن افلک تا بازی گنگش ولی حتما یه بار دیگه آلن ویک رو بازی کن شاید نظرت عوض شد

به نظر من الن ویک خیلی خوب بود و2بار تمومش کردن

یکمثال :

داش رضا نمیخوام تاپیک خراب بشه ولی در کل  شما سعی میکنید نظر شخصیتونو اعمال کنید به دیگران!!!!حالا نمیدونم دلیلش چیه!!!!

ویرایش شده توسط Legacy of Kain
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اواتارت فکر کنم بازی انحصاری سونی باشه :D

به نظر من الن ویک خیلی خوب بود و2بار تمومش کردن

داش رضا نمیخوام تاپیک خراب بشه ولی در کل  شما سعی میکنید نظر شخصیتونو اعمال کنید به دیگران!!!!حالا نمیدونم دلیلش چیه!!!!

نظز شخصی چی؟ اینکه بازی 6 گرفته از یک نقد دیگه نظر شخصی منه؟ نه عزیزم من فقط خبر رو گفتم شما  میتونید بازی کنید و بیاید اینجا از تجربه تون بگید .

لینک به دیدگاه

نظز شخصی چی؟ اینکه بازی 6 گرفته از یک نقد دیگه نظر شخصی منه؟ نه عزیزم من فقط خبر رو گفتم شما  میتونید بازی کنید و بیاید اینجا از تجربه تون بگید .

از یه سایت اره نه همه ،باید متای کلی حساب بشه

ویرایش شده توسط Legacy of Kain
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از یه سایت اره نه همه ،باید متای کلی حساب بشه

درود

عزیزم من که گفتم برای شما- من سالها بررسی کردم متوجه شدم سیستم امتیاز gamespot  سیستم خوب و کاربردی است و بازیباز وقتی به نمره اش  عادت کرد دیگه میدونه هر نمره منظورش چی است و سطح بازی چطور- حالا متاهم هست ولی ممکنه متا کرتیک کاربران زیادی رای بدن  و شاید  همینطور احساسی و فن بازی رای بدن نمره یک بازی بد خوب بشه خوب آیا این حقیقت رو مخفی میکنه؟ مثلا ما بازی رو خریدیم بعد یگیم به به جه بازی خوبی ؟؟ نه عزیزم بازی همون هست که هست   مهم نمره منتقده  و توی نمره ها من چک کردم همهیشه زیر نظر داشتم نمرات گیم اسپات  بسیار به واقعیت بازی شبیه است و باید قبولشون کرد- ضمنا اصلا جای   فشار نیست  هر سکی میتونه هر چی رو دئست داره بازی کنه- اینها همه نظر ات هستند ما فقط نظر خودمون رو میگیم هر کسی نظرش رو میگه مهم نیست که بقیه گوش کنن یا نه -

شما برای مثال می تونید  بازی رو بخرید بازی کنید شخص دیگه شاید گوش کنه به نظر منتقد و  تجربه نکنه - کسانی هم هستند اصلا  تمی خوان بدونن نمره چیه همینطور  میخرن و استفاده میکنن- هرشخصی در عالم بازی یکطورپیش میره ولی من گزیده انتخاب میکننم و از روی نمرات گمی اسپات- ولی گفتم این نظر ماست  دیگه با خود   مخاطبه که بره تحقیق کنه و نقد رو بخونه و بررسی کنه ببینه نمرات عادلانه و واقعی هستند یا نه بعد  دیگه میتونه با خیال راحت انتخاب کنه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...