رفتن به مطلب

اخبار بازی با رضا

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

هنوز هم سلطان متا کرتیک شاهکار پی سی است :

با آرزوی GOTY شدن برای این بازی دوست داشتنی. بخدا چشم درد گرفتیم پای این شاهکار.....

Capture.JPG

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• ارسال 854
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

سیستم مورد نیاز assassins creed :origin آعلام شد :

اخبار   جدید  از یک نسخه خوب پی سی  خبر میدهد .  یوبی اعلام کرده که نسخه پی سی از پایه به صورت موازی  در کنار کنسول توسعه داده شده پس تقریبا سعی کردن از نهایت توان موتور وسخت افزار ها استفاده کنند. وپشتیبانی کامل موس کیبورد  و... همه چیز ردیفه.

Jose Araiza  تهیه کننده بازی گفته که سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی در پرست معمولی و high برابر با سیستم مورد نیاز اجرای بازی سندیکای دو سال پیشه و این خبر خوبی است در واقع یوبی رسما اعلام کرده  این اسسن نسخه پی سی روی گسترده ترن رنج سخت افزاری موجود قابل اجرا است.

سیستم مورد نیاز برای بازی در حالت معمولی و high

Minimum System Requirements

• OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
  • Processor: Intel Core i5-2400s @ 2.5 GHz or AMD FX-6350 @ 3.9 GHz or equivalent
  • Video Card: Nvidia GeForce GTX 660 or AMD R9 270 (2048 MB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
  • RAM: 6GB
  • Resolution: 720p
  • Video Preset: Lowest

Recommended System Requirements

• OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
  • Processor: Intel Core i7- 3770 @ 3.5 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
  • Video Card: Nvidia GeForce GTX 760 or AMD R9 280X (3GB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
  • RAM: 8GB
  • Resolution: 1080p
  • Video Preset: High

مشخصات سخت افزاری عالی معرفی شدن  و این نشون میده یوبی  از پورت و  پایداری و کیفیت نسخه مطمئنه. بازی چند هفته دیگه برای پی سی وسایرپلتفرم ها معرفی میشه  و  من هم د رحال نگارش یک بررسی جامع برای این بازی هستم.  یک سال وقفه به یوبی اجازه داده رو ی این نسخه بافاصله زمانی زیاد کار کنه  و حتی بحث  بهترین assassins  تاریخ هم مطرح شده بحثی که با توجه یه ستنیگ بازی مصر باستان که  ذاتا جذابیت داره  میتونه تا حدی درست باشه . در بررسی و پیش نمایش بازی به این نکات میپردازیم

پیوست از رسانه های دیگر

3246046-aco_screen_bayekdesert_e3.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

در در 1396/07/09, 01:36:35، rezagtx گفته است :

بازی زیبای دیگری عرضه شده ا موتور انریل 4 به اسم ECHO ;که یک شاهکار است برای خودش- اولا فضا سازی و اتمسفر حیرن انگیزش من رو  به وجد آورد. یک کلاسیکه- از بعد بصری و صوتی خیره کننده

دختری در فضا در یک سفینه مخفی شده و قصد داره و برای فرار از ...... به یک قصر مخفی   در فضای دوردست برسه ،بشدت وامدار انیمه شاهکار  memories سال ساخت 1995  است. حتما علاقه مندان  به انیمه این رو ببنید شاهکاره سه اپیزودی است مخصوصا قسمت یک Magnetic Rose  .

بازی echo خیره کننده است اسپویل نمیکنم. قطعا بازی کنید  هوش مصنوعی بازی  از شما در  روز در قصر در یک چرخه حیات کپی میکنه و بعد همون هوش مصنوعی میاد شمار و با کارهای خودتون شکار کنه.خلاصه بازی  زیبایی است و گرافیک  و سطح جزییات و طراحی قصر بازی یکی از زیباترین هاست.

لینک دانلود نسخه reloaded

header.jpg

3290459-echo-10.jpg

این بازی محشره نمای داخلی قصر دیونه کنندست اما یه ضد حال بد خوردم بازی از یه جایی به بعد مشکل داره و همونجا گیر میکنه یعنی در باز نمیشه که وارد قسمت بعدی بشیم .

یه سرچ کردم دیدم بله یه hotfix و یه update برای این بازی اومده که دقیقا به اون مشکل باز نشدن درِ قصر اشاره کرده و گفته مشکل از بازی و شرکت سازنده بوده و با این اپدیت حل شده.

25MB  اپدیت رو نصب کردم اما بازی دیگه بالا نمیاد.  مجبور شدم بازی رو دوباره نصب کنم. با هر بار نصب کردن اپدیت یا هات فیکس بازی بالا نمیاد. راه حلی نیست ؟

آقا رضا شما  این بازی رو انجام دادین همچین مشکلی نداشتین ؟

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

اومدم ویرایش کنم نقل قول  شد :|

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 20 دقیقه قبل، (WarCraft) گفته است :

3290459-echo-10.jpg

این بازی محشره نمای داخلی قصر دیونه کنندست اما یه ضد حال بد خوردم بازی از یه جایی به بعد مشکل داره و همونجا گیر میکنه یعنی در باز نمیشه که وارد قسمت بعدی بشیم .

یه سرچ کردم دیدم بله یه hotfix و یه update برای این بازی اومده که دقیقا به اون مشکل باز نشدن درِ قصر اشاره کرده و گفته مشکل از بازی و شرکت سازنده بوده و با این اپدیت حل شده.

25MB  اپدیت رو نصب کردم اما بازی دیگه بالا نمیاد.  مجبور شدم بازی رو دوباره نصب کنم. با هر بار نصب کردن اپدیت یا هات فیکس بازی بالا نمیاد. راه حلی نیست ؟

آقا رضا شما  این بازی رو انجام دادین همچین مشکلی نداشتین ؟

به این ترتیب نصب کن- من به ترتیب زیر از همون لانچ  نصب کردم والا سالمه- اجرا میشه - هنوز خیلی نرفتم جلو درگیر divinity  original sin 2 هستم ولی از اجرا اجرا میشه-ضمنا یادت نره اپدیت اخری BAT بغد زا تموم شدن باید apply patch رو که در پوشه بازی  اجیاد میشه با ران از ادمین اجرا کنی وقتی نصب اپدیت تموم شد اون تیک نهایی رو بردار apply patch ، بعد خودت برو توی محل بازی راست کلیک بزن ران از ادمین اجرا کن بذار کارش رو بکنه بعد تموم که شد کرک رو کپی کن-

ECHO-RELOADED

ECHO Hotfix-BAT

ECHO Update v20170929-BAT

لینک به دیدگاه

اخ اخ من نسخه ی fitgirl رو نصب کردم اصلا یادم نبود...فکر کنم واسه همینه که آپدیت و هات فیکس مشکل دارن باهاش.

اجرا شدنش که اجرا میشه نزدیک 8 ساعت بازی کردم مرحله اخرش یه در بزرگ هست که باز نمیشه.امشب باید reloaded دانلود کنم فقط خدا کنه مسیر save بازی به هم نخوره(که قطعا میخوره)

تازه یه چیز جدید متوجه شدم با نصب این اپدیت یا حتی هات فیکس حجم بازی از 5.80 گیگابایت به 1.8 گیگ کاهش پیدا میکنه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک خبر  جالب رای طرفداران سریال های Walking dead   و fear of walking dead

این دو سریال از لحاظ زمانی  متفاوت هستند ولی امروز در کامیکان نیویورک  اعلام شد یک کراس اوور دارن در سال 2018

fa1a180825fcbbe44e3d991eb798c216.jpg

از این پستر نمیشد بهتر دراورد! جهان ها با هم تداخل  خواهند داشت

مغز متفکر پشت داستان ها Robert Kirkman  تو مدیسون گاردن امروز بین فن ها گفت یکی از قهرمان ها یک جایی در یکی از شو ها ظاهر میشه ولی معلوم نیست کیه؟

Ezekiel  ممکنه باشه بدون شیوا ! یا عالیه اگر Glenn  برگرده عالی میش- سری تر از واکینگ دد از لحظا زمانی چند هفته قبل از  موقعی که ریک در فصل یک بهوش بیاد از کما شروع میشه - فصل 8 October 22  میاد که میشه دو هفته دیگه - فیر هم 15 اکتبره!

به نظرتون کی در کدوم شو ظاهر میشه و چی خواهد شد!؟ خیلی هیجان انگیزه من که دیگه برای فصل جدید واکینگ دد بی طاقتم -

بهترین والپییر های جهان!!!\ اخرین تریلز فصل 8  ایمان داشتن به یکدیگر... خیره کننده !!!

b3d7ccae-fd79-99d3-abbb-a90d0670b75d_AMC_TWD_Gallery__Daryl_Rick_1613_V2.jpg

42399ab8-21dc-daf5-6a35-e38559735663_TWD_501_GP_0508_0213.jpg

57c8af81-ed19-1b28-85d9-a415150ae48d_TWD_501_GP_0508_0335.jpg

THE WALKING DEAD Season 8 Official Promo -Faith In Eachother- (HD) Andrew Lincoln Zombie Series - YouTube.MP4

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 28 دقیقه قبل، (WarCraft) گفته است :

اخ اخ من نسخه ی fitgirl رو نصب کردم اصلا یادم نبود...فکر کنم واسه همینه که آپدیت و هات فیکس مشکل دارن باهاش.

اجرا شدنش که اجرا میشه نزدیک 8 ساعت بازی کردم مرحله اخرش یه در بزرگ هست که باز نمیشه.امشب باید reloaded دانلود کنم فقط خدا کنه مسیر save بازی به هم نخوره(که قطعا میخوره)

تازه یه چیز جدید متوجه شدم با نصب این اپدیت یا حتی هات فیکس حجم بازی از 5.80 گیگابایت به 1.8 گیگ کاهش پیدا میکنه .

سیو ها بهم نمیخوره- این بازی توسط ریلودد کرک شد و فیت گرل فقط یک ریپک کننده است  سیو بازی با ip steam  همون ریلودد است. فیت گرل زمانی خوبه با corepack که بازی دیگه تمام شده باشه نسخه های کاملا کامپلات و گوتی و اینها- وقتی داره تیم کرک هی اپدیت میرون نسخه خودش بهتره

لینک به دیدگاه

در در 1396/07/10, 21:27:32، rezagtx گفته است :

بازیNiohبرای پی سی معرفی شد .خبر مهم ....عنوان انحصاری کنسولps4برای پی سی 7نوامبر عرضه میشود . نسخه کومپلت ادیشن با همه دی ال سی ها +قابلیتی به نام اکشن مود برای 60فریم و تکسچر ساپورت تا 4k. کارگردان بازی اعلام کرده که  ما صدای  بازیبازان پی سی رو شنیدیم و تیم تکمو بازی رو از طریق استیم به صورت دیجیتالی عرضه خواهد کرد.

نمیتونن قدرت پی سی و استیم رو نادیده بگیرند. سونی اینجا هم داشت انحصاری  طلبی در می اورد که قدرت استیم و اینهمه هارد کور گیمر پی سی  شکستش داد.

Nioh یک اکشن سوم شخص اسلشر و یک دارک سولز کلون است که بر خلاف  سری سولز سبک مبارزات ریتمیک نداره و اکشن فوق سریعه منتهی کاملا معماری سولز رو به کار برده . بازی نقد های فوق العاده عالی گرفت و یکی از بازی های اکشن خوب سال بود. 

نکته ای که باید عرض کنم این هست که nioh  هیچ وقت انحصاری نبود  !!!!

اگر بازی هایی مثل انچارتد و هورایزن و... دقت کرده باشید از عبارت

ONLY ON PLAYSTATION

در بالای کاور استفاده کرده . این جمله یعنی هیچ وقت برای پی سی و کنسول های دیگه پورت نمیشه . اما عنوان nioh  از همون روز انتشار این عبارت رو روی کاور بازی نداشت !!!

پ ن : یاکوزا و پرسونا هر دو ONLY ON PLAYSTATION هستند . امیدی برای پورت روی پی سی نیست 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، MamadMedusa گفته است :

نکته ای که باید عرض کنم این هست که nioh  هیچ وقت انحصاری نبود  !!!!

اگر بازی هایی مثل انچارتد و هورایزن و... دقت کرده باشید از عبارت

ONLY ON PLAYSTATION

در بالای کاور استفاده کرده . این جمله یعنی هیچ وقت برای پی سی و کنسول های دیگه پورت نمیشه . اما عنوان nioh  از همون روز انتشار این عبارت رو روی کاور بازی نداشت !!!

پ ن : یاکوزا و پرسونا هر دو ONLY ON PLAYSTATION هستند . امیدی برای پورت روی پی سی نیست 

بهرحال یک مو از خرس کندن هم غنیمته سونی یک شرکت انحصار طلبه و سالها تمام عنوان ها رو بزور برای خودش نگه داشت ولی الان میبینه مارکتینگ پی سی رو چاره ای نداره . حتی رئیس بخش امریکا گفت دلیل عرضه ps4pro قدرت پی سی است راست میگفت چون یک  کارت گرافیک 960بازی ها رو با فریم بهتری از کنسولی ارائه میکرد  و  با یک سیستم مناسب راحت میشه  تجربه بهتری داشت. مایکروسافت کراس پلتفرم  رو داره رعایت میکنه درسته سیستم عامل خودشه . سونی اگر میذاشتیم هنوز می گفت متال گیر مال منه تومب ریدر مال منه کمبات مال منه و تیکن مال منه و...... دارک سولز یک مگر همینطور نشد نسخه اصلی دیمون سولز حروم شد روی  ps3 .  الکی نگرش داشت . فرام سافت ور فهمید مارکتینگ کجاسن ولی دارک سولز دو اصلا از پایه برای پی سی  توسعه داده شد.  دارک سولز یک الان به مدد مودر ها گرافیکش  چند برابر نسخه اصلی و دیمون سولزه . متاسفانه انحصار طلبی پایان نداره ولی  داره رو به روز به شکستش نزدیک تر میشیم . بازی ها باید روی همه پلتفرم ها عرضه بشن و هر کس دوست داشت هر پلتفرمی رو خواست انتخاب کنه. الان دیگه بحز چند تا بازی انحصاری چیزی نمونده . همون بازی یاکوزا و پرسونا هم که ومن خودم دوست ندارم  ولی ناشرهاشون وقتی ببینن بازی مثل نیر اوتوماتیا اینهمه فروش میکنه روی استیم اونا پول رو میخوان نه اسم سونی پس شیفت میکنن مارکتینگ رو. برای کونامی هم همین رو میگفتن متال گیرپنج اصلا برای پی سی  مستقیم اومد تو استیم . حالا اگر انحصار میموند دو سال دیگه کی بازیش میکرد .؟؟ولی الان من ماد زدم ریشید تکسچر های جدید رزلوشن 4ک .با پی سی بازیها همیشه نو میمونن ولی روی کنسول.؟؟این بازی هم عزیزم فقط روی پلتفرم سونی عرضه  کنه ولی تکمو که دیدفروش استیم رو گفت یا خدا!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

معرفی بازی زیبای the takeover  یک بازسازی زیبا از بازی محبومان/ street of rage

streets-of-rage_2.jpg.61cead1f15d01425d52290b587d072ec.jpg

بازی قدیمی - حالا پایین ریمستر شده

یک بازی steam, Early access عرضه شده - من معمولا بازی ارلی اکسس ارائه نمیدم. ولی این فرق داره با موتور یونیتی ساختن چه گرافیکی - علاقه مندان به بازیهای دوست داشتنی Street of rage  - بیادش به خیر چقدر فیلمشو از کلوپ کرایه میکردیم!  این بازی جدیدو با دقت تمام ساختن  مثل یک ریمستر شدن با  موتور جدید /.

بازی ارلی اکسس است وباید از تورنت بگیرید لینک میگذارم..

59da77c42dc87_TheTakeOver_2017_10_08_21_46_10_090.thumb.jpg.b52c011d7aba793176d6e5af87d14596.jpg

قهرمان ها ... الکس شده ایتان!!!!

59da77da41eb1_TheTakeOver_2017_10_08_21_46_17_322.thumb.jpg.c139de11a021aad7ccbd0c7d9b8d9585.jpg

بازی کوآپ هم بازی میشه خیلی جذابه

The-TakeOver-Torrent-Download.jpg.138c9ead6c07684a8ea7224c087a31d4.jpg

The-TakeOver-PC-Crack.jpg.f6ce926ba61fe4beb70c8f16895153fe.jpg

گرافیک بازی خیره کننده است .

59da77fed39f3_TheTakeOver_2017_10_08_21_48_09_141.thumb.jpg.2fcb9e18de016d75ca641561688345a8.jpg

این سایت زیر برید و بعد از لینک ها از گوگل درایو بازی رو دانلود کنید حجم 2.60 گیگ

http://igg-games.com/the-takeover-free-download.html

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

بهرحال یک مو از خرس کندن هم غنیمته سونی یک شرکت انحصار طلبه و سالها تمام عنوان ها رو بزور برای خودش نگه داشت   

دوست عزیز شما داری به سونی بزرگ توهین میکنی 

این سونی بود که با ps1 موجب خلق جاودانه های مثل 

Final fantasy VII 

RE 123

اگر نبود ps2 

هرگز راکستار با این سرعت این جایگاه نمی رسید 

فروش خارق‌العاده سان اندریاس روی ps2 بود که به راکستار امکان مالی توسعه جاودانه ها gta iv و red dead redemption داد 

بسیاری از بزرگان صنعت مثل 

کوجیما 

میکامی 

کامیا 

فومیتو اودا 

دیوید کیج 

و خیلی های دیگه جایگاهشون مدیون سونی و پلی استیشن 

تصور کن اودا بزرگ ایده ساخت 

سایه کلوسوس پیش یه سازنده دیگه می برد 

بازی که فقط 4 تا شخصیت داره 

یه دختر مرده یه اسب یه صدا و یه پسر که در کل بازی یه صفحه دیالوگ نداره 

و 16 تا دشمن 

تنها کاری که می کردن نشون دادن در خروج بود 

ولی سونی از این این ایده به ظاهر مضحک 4 سال حمایت کرد 

و عنوانی خلق شد که بعد از 12 سال هر کسی بازی اش کنه به اودا بزرگ تعظیم میکنه 

این سونی بود که میازاکی رو کشف کرد و بهش اجازه خلق Demon souls داد 

و گرنه میازاکی یه بازی ساز معمولی و ناشناخته در ژاپن بود 

وقتی دیوید کیج با ایده heavy rain به سراغ مایکروسافت رفت 

به خاطر محتوای کودک ربایی بیرونش انداختن چه کسی زیر پر و بالش گرفت 

وقتی جوان های مدیا مولکول سراغ مایکروسافت رفتن 

به خاطر اقتصادی نبود ایده ترد شدن 

چه کسی ازشون حمایت کرد

همین NIOH ابتداسال 2006 به عنوان انحصاری برای PS3 معرفی شد و بعد کنسل شد سونی 10 سال این عنوان زنده نگه داشت و به این شاهکار تبدیل شد 

سونی بود که از سازندگان NIER حمایت کرد و گرنه به اعتراف خودشون به قدری بودجه از طرف اسکوراینکس کم بوده که نتونسن فوتو مود در بازی قرار بدن 

و دها مورد دیگه 

اگه نبود این شرکت انحصار طلب اصلا صنعت گیمی نبود که الان اخبارش باشه 

لینک به دیدگاه

در در 1396/07/16, 23:51:42، ghost of sparta گفته است :

Final fantasy VII 

RE 123

اگر نبود ps2 

فروش خارق‌العاده سان اندریاس روی ps2 بود که به راکستار امکان مالی توسعه جاودانه ها gta iv و red dead redemption داد 

کوجیما 

میکامی 

کامیا 

فومیتو اودا 

دیوید کیج 

و 16 تا دشمن 

چه کسی ازشون حمایت کرد

همین NIOH ابتداسال 2006 به عنوان انحصاری برای PS3 معرفی شد و بعد کنسل شد سونی 10 سال این عنوان زنده نگه داشت و به این شاهکار تبدیل شد 

سونی بود که از سازندگان NIER حمایت کرد و گرنه به اعتراف خودشون به قدری بودجه از طرف اسکوراینکس کم بوده که نتونسن فوتو مود در بازی قرار بدن 

و دها مورد دیگه 

کسی منکر کارهای سونی نیست اما انحصار طلبی سونی ناراحت کنندس .

چه بخوایم چه نخوایم PC بهترین بستر برای گیمینگه . تمام بازیی های انحصاری پلی استیشن میتونن با قابلیتهای PC از فریم  و گرافیک بالاتر تا مود ها و ....  حداقل 2 برابر بهتر از الانشون ظاهر بشن .

بحث ساپورت موس و کیبرد رو هم که اصلا نباید صحبتش رو بکنیم .

سونی چیزهای خوبی میسازه اما با انحصار گرایی مانع از به کمال رسیدنشون میشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

...

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، ghost of sparta گفته است :

Final fantasy VII 

RE 123

اگر نبود ps2 

کوجیما 

میکامی 

کامیا 

فومیتو اودا 

دیوید کیج 

و 16 تا دشمن 

چه کسی ازشون حمایت کرد

و دها مورد دیگه 

درود

من اصلا بی احترامی به سونی بزرگ ! نکردم دوست من ما اینجا مایکروسافت و  همه شرکت هایی که این  همه سرگرمی برامون خلق کردن هم نقد میکنیم. قرار نیست بر اساس اسم یک شرکت تعظیم کنیم.

خلق بازی های بزرگ توسط شرکت های کاملا مستقل هیچ ربطی به  سازنده پلتفرم  نداره- اگر سونی نبود میاکامی رزیدنت اویل رو نمی ساخت؟؟ اویل 4 بهترین اویل تاریخه و اصلا برای گیم کیوب بوده نه ps2 سونی - میاکامی تمام شهرت اش بخاطر چهاره و چهار بازی انحصاری نینتندو بود.- متال گیر سالها قبل از سونی اصلا کنسول داشته باشه برای NES ساخت- دیوید کیج  سفارشی میسازه - کامیا رو سونی نیاورد خودش بازی ساز بود./عزیزم کنسول  ps2 بی رقیب بود چند سال کسی نبود  100 میلیون دستگاه فروخت وقتی wii امد نزاشت نفس بکشن. خیلی از بازیهای مهم سونی پورت بودن از دستگاه های نینتندو./میازاکی قبل از دارک سولز بازی ساز بود و فرام سافت ور شرکت قدیمی است هیچ ربطی به سونی نداشت بازی هاشون روی اون پلتفرم عرضه شده اگر این طوره باید بگیم استیم خواستگاه تمام  بازی های تاریخه - اینها پلتفرم هستن  بازی ها روشون عرضه میشه- ببخشید این بازی سن اندریاس بود که باعث شد ps2 اینقدر بفروشه شما کاملا دارید برعکس میگید.لانچ انحصاری شد روی Ps2 باعث شد  حداقل ده پانزده میلیون نسخه کنسول برای همین بازی اضاف بشه به  بیس سونی- gta V روی سه پلتفرم بود و روی هر سه فروخت آمار استیمش سر به فلاک کشدیه - رایز اف تومب ریدر از همه بیشتر روی استیم فروش کرد که حتی اسکوار انیکس گفت  ما  الویت هامون رو دیگه تغییر میدیم.

دستگاه بخاطر عنوان خوب فروش میره نه عنوان خو ب بخاطر کنسول- نینتندو wiiu شکست بزرگ بود چرا ؟ip بیس قوی نداشت.

اصلا  این جور نیست که بگیم صنعت گیم با سونی اینجور شد - مایکروسافت از سال 2000 با وارد کردن ایکس باکس  و عرضه کنسول  و ایجاد رقابت 17 ساله در بازاره- از روی ویندوز 95. 98 و میلیونیم ما روی پی سی خود من بازی میکردم.  من 20ساله دارم بازی میکنم و تمام شاهکاری های بازی های رایانه ای روی پی سی ارائه شدند . دیابلو فالوت و  دیوز اکس و سیستم شاک  و  هاف لایف و DOOM و این ها بودند که مسیر صنعت بازی رو شکل دادند.

مهمترین بازیهای این چند سال چی بودند ؟ همشون پلتفرم پی سی خواستگاهشون بود از دراگون ایج و ویچر و divinity  و فارکرای و فالوت و سری الدر اسکرول و ...پس نمیشه همه چیز رو گذاشت گردن سونی . سونی حتی یک درایور زورش میاد برای کنترلر بزنه برای پی سی هر چند پی سی من خودم بهترین کنتر لر های 360  و ایکس وان اس  رو استفاده میکنم ولی دیدم حتی اینکار رو نمیکنه . کلا نمیشه همه چی رو گذاشت روی یک شرکت-ضمنا سونی با Ps1 , ps2 رقیبی نداشت سگا رو ورشکست کرد به قدرت رسید وگرنه چرا  نسل هفت با مایکروسافت و نینتندو هیچ کار نکرد ؟>این نسل چی ؟ وقتی رقیب نباشه اینجور میشه-

ضمنا دیمون سولز اگر دیابلو و بوردر لندز نبودن اصلا بوجود نمی آمد و تمام  ساختار بازی  سولز  از روی دیابلو یک و دو است - حتی مرحله شهر  و پل بلاد بورن از دیابلو 3  دی الی سی ریپر اف سولز الهام گرفته شده اصلا بازی مورد علاقه فرام سافت ور بوده این سری دیابلو-هیچ ربطی  به سونی نداشت و این ایده دیابلو در نمای سوم شخص باعث شد اون بازی بوجود بیاد.سونی پلتفرم بوده خالق نبوده.

من همه چیز رو نقد میکنم و خود مایکروسافت یک شرکتی است که دیر پی سی گیمنیگ رو ساپورت کرد هزار تا ایراد داشت کارش تازه این دو ساله با قدرت استیم و صد میلیون کاربر فهمیده به جای اون کنسول باید همین پی سی مارکت رو میچسبید و قتی اسپنسر میگه ستون فقرات گیمینگ ما استیم است دیگه تا اخرش رو بخونید.  سونی هم تمام باز یهای خوب رو گذاشت موندن روی دستگاهاش کی دیگه بازی میکنه ؟ مثلا الان متال گیر  4 رو اگر روی پی سی بود مودرهاش فیلمش میکردن اونروز گذاشتم  720بود    5ثانیه بعد بستمش! . الان  هم این قدرت استیم است که داره به زانو در میاره و بازی ها رو یکی یکی میگیره.   با ترکیب  ویندوز استور و استیم قدرتمند ترین پلتفرم نامریی شکل گرفته چون  این همهش توزیع دیجیتال است- ضمنا مفهوم کنسول دیگه معنی نداره سالها پیش یکی از مقامات انویدیا بود فکر میکنم میگفت کنسول های بعدی پی سی هستند برپایه معماری x86 -  همین شد این دستگاها اصلا پی سی هستند این معماری ها برای دسکتاپ بوجود امد . اگر AMD اینها روبرای دسکتاپ نمی ساخت   کجا بود این سخت افزار ها؟  اینها تمام این بازی رو با ogl در محیط  ویندوز میسازن-پس اول و اخرش  پی سی است .

ما نقد میکنیم اصلا برای من کسی بزرگ  نیست و همه چیز رو باید بهش انتقاد کرد.شما تاریخ رو بخونید بعد همه چیز رو بندازید گردن سونی -  این شرکت بوده پلتفرم داشته سگا رو ورشکست کرد دریمکست مرد سونی زد شانسش دستگاه داد بیرون رقیب نداشت گرفت اومد در صنعت و گرنه  غول های مثل نینتندو و سگا  اثار جاودانی خلق کردند  .

از دید فن بوی بودن نمیشه گفت باید واقعی دید اینها حقیقت هستند  که من نوشتم مدارکشون هم هست  درویکی پدیا هم میشه جست  با یک سرچ - پس  نیمشه همینطور گفت احساسی اره یک چیزی شنیدیم بگیم  درسته.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

کسی منکر کارهای سونی نیست اما انحصار طلبی سونی ناراحت کنندس .

چه بخوایم چه نخوایم PC بهترین بستر برای گیمینگه . تمام بازیی های انحصاری پلی استیشن میتونن با قابلیتهای PC از فریم  و گرافیک بالاتر تا مود ها و ....  حداقل 2 برابر بهتر از الانشون ظاهر بشن .

بحث ساپورت موس و کیبرد رو هم که اصلا نباید صحبتش رو بکنیم .

سونی چیزهای خوبی میسازه اما با انحصار گرایی مانع از به کمال رسیدنشون میشه .

درود 

برعکس انحصار طلبی سونی نعمتی برای این صنعت 

کافیه MGS V رو با سایر نسخه های متال گیر مقایسه کنی 

فانتوم پین از موس و کیبورد و ماد و 4K پشتیبانی میکنه ولی آیا به کمال رسیده؟ 

بی شک ضعیف ترین نسخه متال گیر . چرا؟ 

وقتی متال گیر در انحصار سونی بود هیچ فشاری روی استاد کوجیما نبودفروش تضمین شده بود تبلیغات عظیم رایگان بود و شاهکار های جاودانه خلق شد 

ولی وقتی مولتی پلتفرم شد 

فروش تضمین شده از بین رفت فشار روی استاد زیاد شد بسیاری از ویژگی های که شناسنامه متال گیر بود حذف شد چرا؟

چون وقتی شما یه بازی مولتی پلتفرم میسازی باید سلایق همه رو در نظر بگیری 

و نتیجه چی شد فروش MGS V رو 5 پلتفرم از فروش MGS 4 انحصاری PS3 کمتر بود 

کافیه Demon souls و dark souls 3 رو مقایسه کنی 

Demon souls یک سر گردن از DS3 بهتره چرا؟ 

چون سونی به میازاکی جوان اجازه داد هر نوع ایده دیوانه داری که داره اجرا کنه 

زمانی که هیچکس این نابغه رو نمی شناخت 

ولی امروز با این که یکی از شناخته شده ترین بازی ساز هاست 

با فشار فراوان ناشر محبوره بازی رو هر چه ساده تر کنه تا مخاطب بیشتری جذب بشه 

GOD OF WAR 2017 کی که این همه پول و وقت صرف یه بازی آفلاین خطی کنه؟ هیچکس 

فریم و گرافیک و مود میتونه FINAL FANTASY XV رو بهتر از VII کنه 

می تونه دانته مضخرف DMC رو به همون دانته دوست داشتی تبدیل کنه 

البته که نه 

با 8700K دو تا 1080TI همه بازی ها 4K 120 فریم اجرا کنی 

هرگز نمی تونی به اون حسی که من وقتی GOD OF WAR 2 روی PS2 یا GOD OF WAR 3 و TLOU و.... روی PS3 بازی اجرا کردم برسی 

چطور ممکنه کنسولی با این مشخصات چنین خروجی خارق‌العاده داشته باشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 51 دقیقه قبل، ghost of sparta گفته است :

درود 

برعکس انحصار طلبی سونی نعمتی برای این صنعت 

کافیه MGS V رو با سایر نسخه های متال گیر مقایسه کنی 

فانتوم پین از موس و کیبورد و ماد و 4K پشتیبانی میکنه ولی آیا به کمال رسیده؟ 

بی شک ضعیف ترین نسخه متال گیر . چرا؟ 

وقتی متال گیر در انحصار سونی بود هیچ فشاری روی استاد کوجیما نبودفروش تضمین شده بود تبلیغات عظیم رایگان بود و شاهکار های جاودانه خلق شد 

ولی وقتی مولتی پلتفرم شد 

فروش تضمین شده از بین رفت فشار روی استاد زیاد شد بسیاری از ویژگی های که شناسنامه متال گیر بود حذف شد چرا؟

چون وقتی شما یه بازی مولتی پلتفرم میسازی باید سلایق همه رو در نظر بگیری 

و نتیجه چی شد فروش MGS V رو 5 پلتفرم از فروش MGS 4 انحصاری PS3 کمتر بود 

کافیه Demon souls و dark souls 3 رو مقایسه کنی 

Demon souls یک سر گردن از DS3 بهتره چرا؟ 

چون سونی به میازاکی جوان اجازه داد هر نوع ایده دیوانه داری که داره اجرا کنه 

زمانی که هیچکس این نابغه رو نمی شناخت 

ولی امروز با این که یکی از شناخته شده ترین بازی ساز هاست 

با فشار فراوان ناشر محبوره بازی رو هر چه ساده تر کنه تا مخاطب بیشتری جذب بشه 

GOD OF WAR 2017 کی که این همه پول و وقت صرف یه بازی آفلاین خطی کنه؟ هیچکس 

فریم و گرافیک و مود میتونه FINAL FANTASY XV رو بهتر از VII کنه 

می تونه دانته مضخرف DMC رو به همون دانته دوست داشتی تبدیل کنه 

البته که نه 

با 8700K دو تا 1080TI همه بازی ها 4K 120 فریم اجرا کنی 

هرگز نمی تونی به اون حسی که من وقتی GOD OF WAR 2 روی PS2 یا GOD OF WAR 3 و TLOU و.... روی PS3 بازی اجرا کردم برسی 

چطور ممکنه کنسولی با این مشخصات چنین خروجی خارق‌العاده داشته باشه 

متا ل گیر پی سی بده ؟؟ کجاش بده ؟ متال گیر بهترین نسخه اش پی  ی است همینطور مس افکت اندرومدا- همینطور دارک سولز 1و2 و 3 همینطور ویچر همینطور   هر بازی که از نسل هفت و هشت روی همه دستگاها منتشر شد بهترین نسخه اش مال پی سی بوده حتی همین بتمن ارخام نایت که روز یک لانچ بد بود الان من روی پی سی 4k با بالاترین گرافیک و زیباترین مادها  و افکت های انحصاری پی سی دارم بازی میکنم. چون متال گیر امد روی پی سی بد شد؟ نه عزیزم بد نیست.مقاله زیر رو ببینید اگر اطلاعاتتون کمه یا تجربه پی سی گیمنیگ ندارید  متوجه میشید فقط با حرف شنیدن ردر فروم های کنسول باز گول نخورید مستر ریس اینجاست / تاپیک زیر رو ببنید متوجه می شید.

این رو من نیم ساعت پیش گذاشتم از متال گیر  5. آقا متال گیر 5 بهترین متال گیر تاریخ بود از 4 هم خیلی قشنگ تر بود جهان باز بود 10 گرفت شاهکار بود پی سی اش  با اجازه شما بهترین نسخه است میتونید تاپیک بالا ببنید.کار کوجیما هیچ ربطی به  سونی نداره-

هیج کسی دیگه بازی تک نفره نمیسازه ؟؟ ویچر ؟ گیرز اف وار ؟   اسس کرید ؟؟ اینها چین؟  کانتر هستن؟ یا Dota؟

دیمون سولز از دارک سولز 3 بهتره؟ روی چه منطقی میگید این رو ؟ مگر میشه تکامل کار از خود کار بدتر بشه؟؟  این تکامل سری بود قله سری بود چطور از دیمون سولز بدتر بود؟

شما ببخشید خیلی تخیلی هستید حسی که شما بهش رسیدیید خیلی عجیبه - کدوم دستگاه ها مگر قرراره 120 هرتز  4k اجرا کنن- سونی  این نسل ده تا ps4 داده بیرون اخرش نتونست یک 1080/60فریم درست بده بیرون- دارک سولز  3و فالوت 4 روی ps4  فریمشون میاد زیر  20 و 15 . روز یک لانچ یا یک سیستم عادی هم سولز 60 فریم بود روی پی سی.. جناب کنسول روی  30 فریم مونده دارن بازی 900 پی و 720 پی میدن بیرون  بعد شما میگید چرا 4k /120هرتز نمیاد ؟؟؟ 4k با 120 هرتز فقط نمایشگرش  چند هزار دلااره میشه با هزینهاش  فکر کنم  20 تا Ps4 خرید !

گاد اف وار روی Ps2 چه حسی داشت که هالف لایف روی پی سی نداشت؟؟ doom3 ؟  فارکرای 1؟ کرایسس؟ هالف لایف دو بهترین بازی رایانه ای تاریخه ! چه حسی بود-

سونی ببنید چقدر داره کنسول رو ویرایش میکنه اینا از قدرت پی سی وسط نسل مجبور به  ارتقا شدن !   اینا از ده سال قبل نقشه میکشن  برای ساخت کنسول  - شما فکر میکنید 4k واقعی است روی کنسول ؟؟ دیجیتال فاندری مقاله ای داره  در اینباره فکر کنم خودشه . اینها با تکنیک های بصری  و اپ اسکلینگ وهزارنقشه میان میگن 4k شد. گرافیک تومب ریدر رو روی مدیوم هم نبود نسخه پرو !من خود صد ساعت روی پی سی الترا بازیش کردم چشمم عادت داشت تا دیدم متوجه شم - رزیدنت اویل  7 پی سی رو مقایسه کنید با ps4 .   کیفیت روی پی سی  همیشه بهتر بوده پلتفرم قوی است  اون سخت افزاری که شما میگید مگر سونی دستگاهش اونقدر توان داره؟ یک کارت گرافیک قدرتمند توان پردازشی داره  کلی بالاتر از این دستگاه ها خودش به تنهایی- منتهی چون کنسول یک سخت افزار ثابته و یک برد devlkit داره میدن به بازی ساز -بازی رو بهنیه میکنه برای اون برد خلاص بازی اجرا میشه و گرنه جان کارمک خالق موتور گرافیکی استاد بازیسازی گفت این واحد های پردازشی پی سی اگر بهشون گیر بدن و بهینه شون کنند هرکدوم  میتونن چند سال پردازش سطح عالی  انجام بدن - چون پی سی سخت افزارش متغییره اپتیمایزشن روش انجام نمیشه وگرنه هورایزن زیرو دان رو  میشه با یک کارت 970 بازی کرد 60 فریم. هرچیزی که ps4  و ایکس وان اجرا میکنن پی سی میتونه کلی بهتر اجرا کنه-

بازیها خوبن بخاطر کارگردان هاشون،  چه ربطی به سونی دارد. نولان  دارک نایت ساخت چون نولان بود نه بخاطر وارنر برادرز.

نمرات متای دارک سولز 3 و دیمون سولز یکی هستند تازه  دارک سولز مولتی پلتفرمه و ممکنه رو یک پلتفرم نمرش کم و بالا بشه اون رو یک دستگاه بوده.دارک سولز 3 از هر لحاظ از دارک سولز یک و دو و دیمون سولز بهتر بود. دی الی سی ringed city یکی از بهترین بازی های  تاریخ بود خودش .  اصلا تکامل سری بود. گرافیک هم روی پی سی از همون اول 60 فریم بود روی کنسول خیلی از باسها کشتنشون سخت بود ضربه که میزدن فریم میامد اصلا زیر 20   دردسری بود اسلوموشن بود. پس نیمشه گفت چون دارک سولز 2 و 3و 1 امدن روی پی سی بد شدند. دارک سولز 1 رو روی پی سی فیلمش کردند اصلا باور نمیکنه این همون بازی 720 30فریم بوده . با یک ماد چند صد کیلوبایتی /.زود قضاوت نکنید.

Capture.JPG

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

درود

من اصلا بی احترامی به سونی بزرگ ! نکردم دوست من ما اینجا مایکروسافت و  همه شرکت هایی که این  همه سرگرمی برامون خلق کردن هم نقد میکنیم. قرار نیست بر اساس اسم یک شرکت تعظیم کنیم.

خلق بازی های بزرگ توسط شرکت های کاملا مستقل هیچ ربطی به  سازنده پلتفرم  نداره- اگر سونی نبود میاکامی رزیدنت اویل رو نمی ساخت؟؟ اویل 4 بهترین اویل تاریخه و اصلا برای گیم کیوب بوده نه ps2 سونی - میاکامی تمام شهرت اش بخاطر چهاره و چهار بازی انحصاری نینتندو بود.- متال گیر سالها قبل از سونی اصلا کنسول داشته باشه برای NES ساخت- دیوید کیج  سفارشی میسازه - کامیا رو سونی نیاورد خودش بازی ساز بود./عزیزم کنسول  ps2 بی رقیب بود چند سال کسی نبود  100 میلیون دستگاه فروخت وقتی wii امد نزاشت نفس بکشن. خیلی از بازیهای مهم سونی پورت بودن از دستگاه های نینتندو./میازاکی قبل از دارک سولز بازی ساز بود و فرام سافت ور شرکت قدیمی است هیچ ربطی به سونی نداشت بازی هاشون روی اون پلتفرم عرضه شده اگر این طوره باید بگیم استیم خواستگاه تمام  بازی های تاریخه - اینها پلتفرم هستن  بازی ها روشون عرضه میشه- ببخشید این بازی سن اندریاس بود که باعث شد ps2 اینقدر بفروشه شما کاملا دارید برعکس میگید.

دستگاه بخاطر عنوان خوب فروش میره نه عنوان خو ب بخاطر کنسول- نینتدو wiiu شکست بزرگ بود چرا ؟ip بیس قوی نداشت.

اصلا  این جور نیست که بگیم صنعت گیم با سونی اینجور شد - مایکروسافت از سال 2000 با وارد کردن ایکس باکس  و عرضه کنسول  و ایجاد رقابت 17 ساله در بازاره- از روی ویندوز 95. 98 و میلیونیم ما روی پی سی خود من بازی میکردم.  من 20ساله دارم بازی میکنم و تمام شاهکاری های بازی های رایانه ای روی پی سی ارائه شدند . دیابلو فالوت و  دیوز اکس و سیستم شاک  و  هاف لایف و DOOM و این ها بودند که مسیر صنعت بازی رو شکل دادند.

مهمترین بازیهای این چند سال چی بودند ؟ همشون پلتفرم پی سی خواستگاهشون بود از دراگون ایج و ویچر و divinity  و فارکرای و فالوت و سری الدر اسکرول و ...پس نمیشه همه چیز رو گذاشت گردن سونی . سونی حتی یک درایور زورش میاد برای کنترلر بزنه برای پی سی هر چند پی سی من خودم بهترین کنتر لر های 360  و ایکس وان اس  رو استفاده میکنم ولی دیدم حتی اینکار رو نمیکنه . کلا نمیشه همه چی رو گذاشت روی یک شرکت-ضمنا سونی با Ps1 , ps2 رقیبی نداشت سگا رو ورشکست کرد به قدرت رسید وگرنه چرا  نسل هفت با مایکروسافت و نینتندو هیچ کار نکرد ؟>این نسل چی ؟ وقتی رقیب نباشه اینجور میشه-

ضمنا دیمون سولز اگر دیابلو و بوردر لندز نبودن اصلا بوجود نمی آمد و تمام  ساختار بازی  سولز  از روی دیابلو یک و دو است - حتی مرحله شهر  و پل بلاد بورن از دیابلو 3  دی الی سی ریپر اف سولز الهام گرفته شده اصلا بازی مورد علاقه فرام سافت ور بوده این سری دیابلو-هیچ ربطی  به سونی نداشت و این ایده دیابلو در نمای سوم شخص باعث شد اون بازی بوجود بیاد.سونی پلتفرم بوده خالق نبوده.

من همه چیز رو نقد میکنم و خود مایکروسافت یک شرکتی است که دیر پی سی گیمنیگ رو ساپورت کرد هزار تا ایراد داشت کارش تازه این دو ساله با قدرت استیم و صد میلیون کاربر فهمیده به جای اون کنسول باید همین پی سی مارکت رو میچسبید و قتی اسپنسر میگه ستون فقرات گیمینگ ما استیم است دیگه تا اخرش رو بخونید.  سونی هم تمام باز یهای خوب رو گذاشت موندن روی دستگاهاش کی دیگه بازی میکنه ؟ مثلا الان متال گیر  4 رو اگر روی پی سی بود مودرهاش فبلمش میکردن اونروز گذاشتم  720بود    5ثانیه بعد بستمش! . الان  هم این قدرت استیم است که داره به زانو در میاره و بازی ها رو یکی یکی میگیره.   با ترکیب  ویندوز استور و استیم قدرتمند ترین پلتفرم نامریی شکل گرفته چون  این همهش توزیع دیجیتال است- ضمنا مفهوم کنسول دیگه معنی نداره سالها پیش یکی از مقامات انویدیا بود فکر میکنم میگفت کنسول های بعدی پی سی هستند برپایه معماری x86 -  همین شد این دستگاها اصلا پی سی هستند این معماری ها برای دسکتاپ بوجود امد . اگر AMD اینها روبرای دسکتاپ نمی ساخت   کجا بود این سخت افزار ها؟  اینها تمام این بازی رو با ogl در محیط  ویندوز میسازن-پس اول و اخرش  پی سی است .

ما نقد میکنیم اصلا برای من کسی بزرگ  نیست و همه چیز رو باید بهش انتقاد کرد.شما تاریخ رو بخونید بعد همه چیز رو بندازید گردن سونی -  این شرکت بوده پلتفرم داشته سگا رو ورشکست کرد دریمکست مرد سونی زد شانسش دستگاه داد بیرون رقیب نداشت گرفت اومد در صنعت و گرنه  غول های مثل نینتندو و سگا  اثار جاودانی خلق کردند  .

درود 

میکامی با RE 1,2 به شهرت رسید و در ادامه RE4 ساخت 

مقایسه متال گیر NES با PS1 شوخیه 

قدرت PS1 در کنار بازار عظیم که داشت به این نوابغ اجازه داد بدون نگرانی از فروش شاهکار های خودشون خلق کنن 

بعدا ها شناخته شدن 

ولی سونی بود که سکوی پرتاب مهیا کرد 

مگه xbox رقیب ps2 نبود 

Ps2 به این دلیل پرفروش‌ترین کنسول تاریخ که مجموعه از بهترین بازی های تاریخ در اختیار گیمر ها قرار داد 

Ps3 به خاطر آرمان گرای سونی و اون سخت افزار پیچیده و از دست دادن انحصاری ها به مشکل خورد 

قرار gta iv انحصاری زمانی باشه که مایکروسافت اومد با چک 20 میلیون دلاری مانع شد 

Final fantasy 12 انحصاری باشه که نشد 

بسیاری لغو شدن مثل همین NIOH 

Ps4 رقیبی با قدرت عظیم به نام استیم داره ولی باز هم رکورد های فروش جا به جا میکنه

تا قبل از عرضه سان اندریاس 100 میلیون ps2 فروخته شده بود 

فروش 17 میلیونی روی ps2 یک میلیارد دلار نصیب راکستار کرد 

اگه روی ps2 عرضه نمی شد لطمه به فروش ps2 وارد نمی شد ولی روی PC و xbox یک پنجم می فروخت 

موفقیت فوق‌العاده Ps1 بود که مایکروسافت ترقیب به ورود به این صنعت کرد 

بله قطعا شوتر نقش آفرینی استراتژیک همه مدیون PC 

طبیعیه که با پیشرفت افسار گسیخته تکنولوژی سونی محبوره خودش وقف بده 

طبیعیه که شما باید بی طرف باشین 

ولی من بی طرف نیستم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، ghost of sparta گفته است :

درود 

میکامی با RE 1,2 به شهرت رسید و در ادامه RE4 ساخت 

مقایسه متال گیر NES با PS1 شوخیه 

قدرت PS1 در کنار بازار عظیم که داشت به این نوابغ اجازه داد بدون نگرانی از فروش شاهکار های خودشون خلق کنن 

بعدا ها شناخته شدن 

ولی سونی بود که سکوی پرتاب مهیا کرد 

مگه xbox رقیب ps2 نبود 

Ps2 به این دلیل پرفروش‌ترین کنسول تاریخ که مجموعه از بهترین بازی های تاریخ در اختیار گیمر ها قرار داد 

Ps3 به خاطر آرمان گرای سونی و اون سخت افزار پیچیده و از دست دادن انحصاری ها به مشکل خورد 

قرار gta iv انحصاری زمانی باشه که مایکروسافت اومد با چک 20 میلیون دلاری مانع شد 

Final fantasy 12 انحصاری باشه که نشد 

بسیاری لغو شدن مثل همین NIOH 

Ps4 رقیبی با قدرت عظیم به نام استیم داره ولی باز هم رکورد های فروش جا به جا میکنه

تا قبل از عرضه سان اندریاس 100 میلیون ps2 فروخته شده بود 

فروش 17 میلیونی روی ps2 یک میلیارد دلار نصیب راکستار کرد 

اگه روی ps2 عرضه نمی شد لطمه به فروش ps2 وارد نمی شد ولی روی PC و xbox یک پنجم می فروخت 

موفقیت فوق‌العاده Ps1 بود که مایکروسافت ترقیب به ورود به این صنعت کرد 

بله قطعا شوتر نقش آفرینی استراتژیک همه مدیون PC 

طبیعیه که با پیشرفت افسار گسیخته تکنولوژی سونی محبوره خودش وقف بده 

طبیعیه که شما باید بی طرف باشین 

ولی من بی طرف نیستم 

ببخشید رزیدنت اویل دو و سه میکامی تهیه کننده اش بود چهار بهترین اویل تاریخه نمراتش بالاترین اویل تاریخ هستن. دو اصلا کاری نداشت با میکامی  کارگردانش  کامیا بود  .خوب کار با شوخی ندارم شما میگید  کوجیما بخاطر سونی کوجیماست مثل اینکه بگیم نولان بخاطر  وانر بردارز نولانه-   متال گیر 5 شاهکاره مولتی پلتفرم هم هست چه کار سونی داره؟

دوست من بازی سن اندریاس یک سال در انحصار سونی بود !! اصلا اونموقع این عنوان روی دستگاه دیگه ای عرضه نشد It was released on 26 October 2004 for PlayStation 2  این معنی ایش چیه ؟ 26 اکتبر  سال 2004 برای PS2 حالا کی آمد برای  پی  سی 7 June 2005 for Microsoft Windows and Xbox ؟؟؟  7جوئن سال 2005 !! یک سال خورده ای بعد!! برای  gta !؟ شوخی میکنید؟ اگر روز یک برای همه پلتفرمها عرضه میشد یک پنجم نمی فروخت دوست من.

نه اقا چه   رکوردی  بازی های که برای همه پلتفرم ها عرضه میشن  همه میفروشن.   بازی که فقط روی یک دستگاه خود سونی فروش میره که نشد رکورد میشه  مثل رکوردهای سایپا و ایران خودرو/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا قبل از PS2  خیلی باز یهای بزرگی عرضه شده بود - شما فکر میکنم از اون نسل بازیبازها هستیدکه اگر گفتند بهترین بازی تاریخ  چی است میگید انچارتد.  ببنید قبل از pS2 بزرگترین بازیهای تاریخ عرضه شده  بودند خیلی شون خواستگاهوشن پی سی  بوده اصلا فقط شوتر و اینها نبوده-  نمیشه معیار بازی خوب رو از زمان pS2 گذاشت- ضمنا بازار ژاپن زمان PS1 افتاد دست سونی  سکوی پرتاب نبود. سگا ورشکست شد پلتفرم دیگه ای نبود  اخر داستان. شما فکر میکنید سونی یک شرکت مهربونیه مثلا همه جمع ان دور هم  میگن بیاید باهم  بازی بسازییم دوستان - این ها غول ها هستند اصلابر اشون این صحبت ها و کارگردان و اینا ارزش نداره فقط فروش بیشتر و تلسط بر بازار و  و این چیز ها.

کلا من در پست یک حرفم همین بود گفتم اینکه همه بازی ها رو برداریم برای خودمون خوب نیست - الان DIVINITY os 1 بازی سال شد روی پی سی بود برای s,kسونی هم عرضه شد . divnity OS2 الان بالاترین نمرات  متا رو داره  ولی  بعدا برای دستگاها هم میاد - ویچر 3  برای همه امد روی پی سی اصلا بوجود امد .دراگون ایج بازی سال  دوسال پیش باز پی سی بود برای  کنسول ها هم عرضه شد. شما  خودتون ناراحت بودید که بازی مثلا NIOH اومده برای   پی سی سریع امدید بله این بازی فلان است و  حالا مگر چی  میشه خوب عرضه بشه بده سر پی سی  عین فیلمش میکنن  دو روز دیگه ؟  بنده من هم بی طرف نیستم من پی سی گیمر قدیمی هستم گفتم خدمتت 20 ساله دارم بازی میکنم. برای من هم خیلی مهمه.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

متا ل گیر پی سی بده ؟؟ کجاش بده ؟ متال گیر بهترین نسخه اش پی  ی است همینطور مس افکت اندرومدا- همینطور دارک سولز 1و2 و 3 همینطور ویچر همینطور   هر بازی که از نسل هفت و هشت روی همه دستگاها منتشر شد بهترین نسخه اش مال پی سی بوده حتی همین بتمن ارخام نایت که روز یک لانچ بد بود الان من روی پی سی 4k با بالاترین گرافیک و زیباترین مادها  و افکت های انحصاری پی سی دارم بازی میکنم. چون متال گیر امد روی پی سی بد شد؟ نه عزیزم بد نیست.مقاله زیر رو ببینید اگر اطلاعاتتون کمه یا تجربه پی سی گیمنیگ ندارید  متوجه میشید فقط با حرف شنیدن ردر فروم های کنسول باز گول نخورید مستر ریس اینجاست / تاپیک زیر رو ببنید متوجه می شید.

این رو من نیم ساعت پیش گذاشتم از متال گیر  5. آقا متال گیر 5 بهترین متال گیر تاریخ بود از 4 هم خیلی قشنگ تر بود جهان باز بود 10 گرفت شاهکار بود پی سی اش  با اجازه شما بهترین نسخه است میتونید تاپیک بالا ببنید.کار کوجیما هیچ ربطی به  سونی نداره-

هیج کسی دیگه بازی تک نفره نمیسازه ؟؟ ویچر ؟ گیرز اف وار ؟   اسس کرید ؟؟ اینها چین؟  کانتر هستن؟ یا Dota؟

دیمون سولز از دارک سولز 3 بهتره؟ روی چه منطقی میگید این رو ؟ مگر میشه تکامل کار از خود کار بدتر بشه؟؟  این تکامل سری بود قله سری بود چطور از دیمون سولز بدتر بود؟

شما ببخشید خیلی تخیلی هستید حسی که شما بهش رسیدیید خیلی عجیبه - کدوم دستگاه ها مگر قرراره 120 هرتز  4k اجرا کنن- سونی  این نسل ده تا ps4 داده بیرون اخرش نتونست یک 1080/60فریم درست بده بیرون- دارک سولز  3و فالوت 4 روی ps4  فریمشون میاد زیر  20 و 15 . روز یک لانچ یا یک سیستم عادی هم سولز 60 فریم بود روی پی سی.. جناب کنسول روی  30 فریم مونده دارن بازی 900 پی و 720 پی میدن بیرون  بعد شما میگید چرا 4k /120هرتز نمیاد ؟؟؟ 4k با 120 هرتز فقط نمایشگرش  چند هزار دلااره میشه با هزینهاش  فکر کنم  20 تا Ps4 خرید !

گاد اف وار روی Ps2 چه حسی داشت که هالف لایف روی پی سی نداشت؟؟ doom3 ؟  فارکرای 1؟ کرایسس؟ هالف لایف دو بهترین بازی رایانه ای تاریخه ! چه حسی بود-

سونی ببنید چقدر داره کنسول رو ویرایش میکنه اینا از قدرت پی سی وسط نسل مجبور به  ارتقا شدن !   اینا از ده سال قبل نقشه میکشن  برای ساخت کنسول  - شما فکر میکنید 4k واقعی است روی کنسول ؟؟ دیجیتال فاندری مقاله ای داره  در اینباره فکر کنم خودشه . اینها با تکنیک های بصری  و اپ اسکلینگ وهزارنقشه میان میگن 4k شد. گرافیک تومب ریدر رو روی مدیوم هم نبود نسخه پرو !من خود صد ساعت روی پی سی الترا بازیش کردم چشمم عادت داشت تا دیدم متوجه شم - رزیدنت اویل  7 پی سی رو مقایسه کنید با ps4 .   کیفیت روی پی سی  همیشه بهتر بوده پلتفرم قوی است  اون سخت افزاری که شما میگید مگر سونی دستگاهش اونقدر توان داره؟ یک کارت گرافیک قدرتمند توان پردازشی داره  کلی بالاتر از این دستگاه ها خودش به تنهایی- منتهی چون کنسول یک سخت افزار ثابته و یک برد devlkit داره میدن به بازی ساز -بازی رو بهنیه میکنه برای اون برد خلاص بازی اجرا میشه و گرنه جان کارمک خالق موتور گرافیکی استاد بازیسازی گفت این واحد های پردازشی پی سی اگر بهشون گیر بدن و بهینه شون کنند هرکدوم  میتونن چند سال پردازش سطح عالی  انجام بدن - چون پی سی سخت افزارش متغییره اپتیمایزشن روش انجام نمیشه وگرنه هورایزن زیرو دان رو  میشه با یک کارت 970 بازی کرد 60 فریم. هرچیزی که ps4  و ایکس وان اجرا میکنن پی سی میتونه کلی بهتر اجرا کنه-

بازیها خوبن بخاطر کارگردان هاشون،  چه ربطی به سونی دارد. نولان  دارک نایت ساخت چون نولان بود نه بخاطر وارنر برادرز.

نمرات متای دارک سولز 3 و دیمون سولز یکی هستند تازه  دارک سولز مولتی پلتفرمه و ممکنه رو یک پلتفرم نمرش کم و بالا بشه اون رو یک دستگاه بوده.دارک سولز 3 از هر لحاظ از دارک سولز یک و دو و دیمون سولز بهتر بود. دی الی سی ringed city یکی از بهترین بازی های  تاریخ بود خودش .  اصلا تکامل سری بود. گرافیک هم روی پی سی از همون اول 60 فریم بود روی کنسول خیلی از باسها کشتنشون سخت بود ضربه که میزدن فریم میامد اصلا زیر 20   دردسری بود اسلوموشن بود. پس نیمشه گفت چون دارک سولز 2 و 3و 1 امدن روی پی سی بد شدند. دارک سولز 1 رو روی پی سی فیلمش کردند اصلا باور نمیکنه این همون بازی 720 30فریم بوده . با یک ماد چند صد کیلوبایتی /.زود قضاوت نکنید.

Capture.JPG

دوباره درود 

شما منظور اشتباه متوجه شدی 

وقتی اولین بار TLOU روی PS3 بازی کردم دهنم باز موند 

چطور ممکنه سخت افزار 2006 چنین خروجی داشته باشه و هر قدم که پیش میرفتم ناتی داگ تحسین میکردم 

ولی وقتی شما با 8700k و دو  تا 1080ti بازی رو اجرا میکنید امکان نداره به چنین حسی برسی چون منتظری بهترین و اگه افت فریم ببینی به سازنده فحش میدی 

مشخصه متال گیر بازی نکردی 

متال گیر یعنی کات سین های طولانی دیالوگ های بی پایان نما شبه ایزومتریک

MGS V هیچ کدوم از این ها رو نداره شاید بازی فوق‌العاده باشه ولی بدترین نسخه متال گیر 

با یه مثال مساله کارگردان رو حل کنم 

شما تو این فروم شخصیت محبوبی هستی چرا؟ 

چون اینترنت و لیون بستری رو فراهم که صد ها نفر نوشته شما رو بخونن و در نتیجه شما محبوب شدی 

خب اگه اینترنت نبود شما به این محبوبیت میرسید؟ 

مشخصه که هرگز 

هر چقد هم نابغه باشی وقتی بستری برای شکوفایی نباشه به هیچ کجا نمی رسی 

سونی بستر شکوفایی و گرنه چرا استاد کوجیما بعد از این همه سال دوباره برمیگرده به سونی؟ 

ببینید دنیای من و شما با هم متفاوت 

شما همه چیز در فریم و گرافیک خلاصه میکنی 

در حالی که اولویت من داستان و گیم پلی و طراحی مرحله است 

من موقع انتشار DARK souls 3 گرافیک نداشتم امکان خریدش هم وجود نداشت 

مجبور شدم بازی HD 530 گرافیک مجتمع cpu بازی کنم 

720p 17 فریم در حالی مانیتورم التراواید یعنی علاوه بر مشکل فریم کیفیت تصویر هم مشکل داشت ولی  در 62 ساعت تموش کردم با موس و کیبورد 

به خاطر موس و کیبورد 74 بار در مبارزه ایبس واچر شکست خوردم ولی آخر موفق شدم و بازی رو یه نفس تا آخر رفتم 

قطعا حتی تصورش هم برای شما غیر ممکن ولی برای من لذت بخش بود 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 23 دقیقه قبل، ghost of sparta گفته است :

دوباره درود 

شما منظور اشتباه متوجه شدی 

وقتی اولین بار TLOU روی PS3 بازی کردم دهنم باز موند 

چطور ممکنه سخت افزار 2006 چنین خروجی داشته باشه و هر قدم که پیش میرفتم ناتی داگ تحسین میکردم 

ولی وقتی شما با 8700k و دو  تا 1080ti بازی رو اجرا میکنید امکان نداره به چنین حسی برسی چون منتظری بهترین و اگه افت فریم ببینی به سازنده فحش میدی 

مشخصه متال گیر بازی نکردی 

متال گیر یعنی کات سین های طولانی دیالوگ های بی پایان نما شبه ایزومتریک

MGS V هیچ کدوم از این ها رو نداره شاید بازی فوق‌العاده باشه ولی بدترین نسخه متال گیر 

با یه مثال مساله کارگردان رو حل کنم 

شما تو این فروم شخصیت محبوبی هستی چرا؟ 

چون اینترنت و لیون بستری رو فراهم که صد ها نفر نوشته شما رو بخونن و در نتیجه شما محبوب شدی 

خب اگه اینترنت نبود شما به این محبوبیت میرسید؟ 

مشخصه که هرگز 

هر چقد هم نابغه باشی وقتی بستری برای شکوفایی نباشه به هیچ کجا نمی رسی 

سونی بستر شکوفایی و گرنه چرا استاد کوجیما بعد از این همه سال دوباره برمیگرده به سونی؟ 

ببینید دنیای من و شما با هم متفاوت 

شما همه چیز در فریم و گرافیک خلاصه میکنی 

در حالی که اولویت من داستان و گیم پلی و طراحی مرحله است 

من موقع انتشار DARK souls 3 گرافیک نداشتم امکان خریدش هم وجود نداشت 

مجبور شدم بازی HD 530 گرافیک مجتمع cpu بازی کنم 

720p 17 فریم در حالی مانیتورم التراواید یعنی علاوه بر مشکل فریم کیفیت تصویر هم مشکل داشت ولی  در 62 ساعت تموش کردم با موس و کیبورد 

به خاطر موس و کیبورد 74 بار در مبارزه ایبس واچر شکست خوردم ولی آخر موفق شدم و بازی رو یه نفس تا آخر رفتم 

قطعا حتی تصورش هم برای شما غیر ممکن ولی برای من لذت بخش بود 

متال گیر 5 نمره متاش 93 است !! شما چه طور میگی بده؟؟ اون همه منتقد سواد نداشتن؟ میدونی چرا میگید بده ؟ چون روی پی سی عرضه شد  درسته ؟  دارک سولز بده چون روی پی سی عرضه شد ؟   همین چند ساعت پیش با یک فن بوی سونی در امریکا درفروم گیم اسپات حرفم گرفت  طرف گفت Nioh البته بازی مهمی نیست!! !تا دیروز روی سر حلوا حلوا می شد حالا که امد روی پی سی بد شد . ببنید نمیشه  که هرچی از انحصار اومد بیرون بگیم بده. خوب شما که مشخصه فن سونی  هستید روی  ps4 میکردید؟ چرا روی پی سی با 17 فریم - ضمنا ان کارت شما ان واحد اونبرد از مینیموم مورد نیاز بازی هم پایین تره شما داشتی  کاری اشتباه میکردی .ببخشید.

خوب شما اگر بازیباز باشید باید از سال 94 من رو بشناشید و مقالاتم رو خونده باشید و اونوقت متوجه می شدید که من چه چیزی برام مهمه-آدم نابغه بستر میجوره من نابغه نیستم - بنده    ادبیات و زبان انگلیسی خوندم  تا مقاطعی   و تجربه بازیبازی دارم میام برای بچه ها مقاله میزارم متن ترجمه میکنم نقد مینویسم   خمس  و زکات سوادم رو میدم. کسی هم بهم پول نمیده مثل کارگردان بازی که میلیون دلار دستمزد میگرن. من یک فلش از لیون جایزه بردم 16 گیگ برای بهترین مقاله سال همین .

بنده متال گیر بازی نکردم؟این عکس متال گیر 4 بنده است همین الان برای شما.  3و 2 و یک هم دارم  توی  قفسه است برات عکس میگیرم  کنسول ها هم هست  . بنده وقتی میگم بازیبازم   پی سی پلتفرم مورد علاقه ام است نه اینکه شما فکر کنید  الان متال گیر بازی کردم ! من 34 سالمه- بنده  همون روز لانچ متال گیر 1  سال 95 بود فکر کنم بازی روری ps1 بازی کردم.دوست من

ببخشید شاید شما گرافیک بالا روی پی سی ندیدی که دهنت باز موند  کرایسس و doom 3  هالف لایف  2 و. فارکرای 1 . .... بودند روی پی سی  که هنوز که هنوزه گرافیکشون  چندین برابر بهترین بازی های کنسولیه/شما دارید میگید با 530 مجمتمع دارم بازی میکنم خوب معلومه با گرافیک کنسول  دهنتون باز میمونه - بنده همون سالی که شما میگید  گرافیک 7800gt انویدیا رو داشتم  اصلا رزلوشن dvd بود من داشتم رزلوشن Hd  بازی میکردم. ربطی نداره چطور کرایسس و doom 3 اون خروجی گرافیک رو داشتند؟

برمیگرده به سونی ؟؟ نگر اپارتمانه ؟؟ برادر من  سونی فرصت جست گفت بازی بساز برای من همین - تازه اون بازی ور خود کوجیما از موقعی که فنتوم  پیس رو روی پی سی دیده گفت  deat stranded برای پی سی هم عرضه میشه یعنی چی ؟ خود سونی هم میدونه نمیتونه روی کی دستگاه پول یک بازی رو دربیاره پس بهتره در زمین بیطرف بازی عرضه بشه./ همون موتور دسیما است میاد روی پی سی ببنید چطور اجرا میشه.

گرافیک برای من مهم نیست- من الان دارم بازی های 16  بیتی  جدید رو بازی میکنم با قویترین سخت افزار ها هم در اختیارمه - مقالات معرفی بازی من پر از ایندی گیم همین بالا یکیش

افت فریم همیشه هست روی  کنسول خیلی بیشتر  شما متوجه نمیشی دیجیتال فاندری و یوروگیرم تست میزارن کال اف  و دارک سولز و  ... تمام این بازی ها فریومشن روی کنسول های همین نسل خیلی بیشتر از پی سی نوسان داره- روی پی سی اورلی است افتر بنر است فرپس اتس فریم رو میبنن روی اون کاربر عادی چه میدونه فریم چیه.نه خیر والا فحش نمیدوم منتظر میمونیم ال فیکس بشه/

IMG_20171009_025701.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

والا قبل از PS2  خیلی باز یهای بزرگی عرضه شده بود - شما فکر میکنم از اون نسل بازیبازها هستیدکه اگر گفتند بهترین بازی تاریخ  چی است میگید انچارتد.  ببنید قبل از pS2 بزرگترین بازیهای تاریخ عرضه شده  بودند خیلی شون خواستگاهوشن پی سی  بوده اصلا فقط شوتر و اینها نبوده-  نمیشه معیار بازی خوب رو از زمان pS2 گذاشت- ضمنا بازار ژاپن زمان PS1 افتاد دست سونی  سکوی پرتاب نبود. سگا ورشکست شد پلتفرم دیگه ای نبود  اخر داستان. شما فکر میکنید سونی یک شرکت مهربونیه مثلا همه جمع ان دور هم  میگن بیاید باهم  بازی بسازییم دوستان - این ها غول ها هستند اصلابر اشون این صحبت ها و کارگردان و اینا ارزش نداره فقط فروش بیشتر و تلسط بر بازار و  و این چیز ها.

کلا من در پست یک حرفم همین بود گفتم اینکه همه بازی ها رو برداریم برای خودمون خوب نیست - الان DIVINITY os 1 بازی سال شد روی پی سی بود برای s,kسونی هم عرضه شد . divnity OS2 الان بالاترین نمرات  متا رو داره  ولی  بعدا برای دستگاها هم میاد - ویچر 3  برای همه امد روی پی سی اصلا بوجود امد .دراگون ایج بازی سال  دوسال پیش باز پی سی بود برای  کنسول ها هم عرضه شد. شما  خودتون ناراحت بودید که بازی مثلا NIOH اومده برای   پی سی سریع امدید بله این بازی فلان است و  حالا مگر چی  میشه خوب عرضه بشه بده سر پی سی  عین فیلمش میکنن  دو روز دیگه ؟  بنده من هم بی طرف نیستم من پی سی گیمر قدیمی هستم گفتم خدمتت 20 ساله دارم بازی میکنم. برای من هم خیلی مهمه.

بهترین بازی تاریخ از نظر من GOD OF WAR I،2

Ps1 چرا بازار دست سونی افتاد 

به خاطر نو آوری فوق‌العاده cd

بسیاری از بزرگان بازی سازی که قبلا به کمبود حجم مجبور به حذف ایده هاشون بودن با ورود ps1 و cd دنیای گیم به مرحله جدیدی وارد کردن 

سگا به خاطر اشتباه مدیرانش ورشکست شد 

اگه سونی مهربان نبود چرا Last guardian که هیچ امیدی به موفقیت اقتصادیش نبود 10 سال زنده نگه داشت 

من اصلا مشکلی با عرضه nioh روی PC ندارم 

مشکل من اینه شما انحصار طلبی سونی رو محکوم میکنی 

در حالی که همین انحصار طلبی که باعث خلق شاهکار های جاودانه شده 

مثال بزرگ 

Agent 

بازی که 8 سال در سکوت 

سونی 8 سال داره به راکستار فشار میاره 

وقتی بازی معرفی و عرضه بشه قطعا شاهکار 

شما میای گیر میدی چرا سونی انحصار طلب مانع گیمر ها شده در حالی که این سونی که تمام این مدت تلاش کرده و باعث خلق این عنوان شده 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 21 دقیقه قبل، ghost of sparta گفته است :

بهترین بازی تاریخ از نظر من GOD OF WAR I،2

Ps1 چرا بازار دست سونی افتاد 

به خاطر نو آوری فوق‌العاده cd

بسیاری از بزرگان بازی سازی که قبلا به کمبود حجم مجبور به حذف ایده هاشون بودن با ورود ps1 و cd دنیای گیم به مرحله جدیدی وارد کردن 

سگا به خاطر اشتباه مدیرانش ورشکست شد 

اگه سونی مهربان نبود چرا Last guardian که هیچ امیدی به موفقیت اقتصادیش نبود 10 سال زنده نگه داشت 

من اصلا مشکلی با عرضه nioh روی PC ندارم 

مشکل من اینه شما انحصار طلبی سونی رو محکوم میکنی 

در حالی که همین انحصار طلبی که باعث خلق شاهکار های جاودانه شده 

مثال بزرگ 

Agent 

بازی که 8 سال در سکوت 

سونی 8 سال داره به راکستار فشار میاره 

وقتی بازی معرفی و عرضه بشه قطعا شاهکار 

شما میای گیر میدی چرا سونی انحصار طلب مانع گیمر ها شده در حالی که این سونی که تمام این مدت تلاش کرده و باعث خلق این عنوان شده 

شما  همین که گفتید بهترین بازی تاریخ این است ممنون گاد اف وار در هیچ لیستی بهتری بازی تاریخ نیست. حالا بیاید ببنیم هشت سال دیگه هم میاد 16 سال--شما از پست یکتون جواب یکی از سوال من رو  ندادی من هی به نوشتار های ببخشید پر از اشتباه شما پاسخ میدم  شما جواب نداده یکدفعه یک سری سئوال دیگه مطرح میکنید. قضیه فروش  جی تی ا و رزیدنت اویل  خوب بودن متال گیر 5  و دارک سولز 3وو...من این همه برای شما پاسخ دادم- هیچ انحصار طلبی شاهکار خلق نکرد اینا از نظر شما کنسول بازی میگی شاهکار- شاهکار حتما نباید انحصاری باشه تا بشه شاهکار  . ویچر انحصاری نبود. دراگون ایج انحصاری نبود  divinity  انحصاری نبود اسکایرم انحصاری نبود (هرچند اینا همه بهترین نسخه شو ن پی سی است)  ببخشید سونی برای خودش میسازه مگر برای من میسازه ؟؟لست گاردین کارگردانش  حالش خوش نبود کشش داد مگر ده سال سونی نشسته بود دم استودیو منتظر تا باز بیاد بیرون ؟؟ چون شما پاسخ نمیدید مرتب  بحث رو عوض میکنید .. کلا شما ناراحت شدید چون یک بازی انحصاری دیگه درآمد من مطمئنم دلیلش همینه چون شما پست اولتون گفتید اولا ......یعنی چی ؟ اشکالی  نداره. حالا انشالله  داریم ریویو nioh رو مینویسیم  بچه ها بخوانند.من بحث رو ادامه نمیدم  موفق باشید امیدوارم دلخوری نباشه و  در فروم کنار هم حضور داشته باشیم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...