رفتن به مطلب

اخبار بازی با رضا

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با اجازه و البته کمی شوخی با اقا رضا راجع به این جمله : هیچ انحصار طلبی شاهکار خلق نکرد....

نظرت راجع به world of warcraft چیه ؟[emoji28]

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• ارسال 854
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در در 1396/07/17, 01:21:51، ghost of sparta گفته است :

درود 

برعکس انحصار طلبی سونی نعمتی برای این صنعت 

کافیه MGS V رو با سایر نسخه های متال گیر مقایسه کنی 

فانتوم پین از موس و کیبورد و ماد و 4K پشتیبانی میکنه ولی آیا به کمال رسیده؟ 

بی شک ضعیف ترین نسخه متال گیر . چرا؟ 

وقتی متال گیر در انحصار سونی بود هیچ فشاری روی استاد کوجیما نبودفروش تضمین شده بود تبلیغات عظیم رایگان بود و شاهکار های جاودانه خلق شد 

ولی وقتی مولتی پلتفرم شد 

فروش تضمین شده از بین رفت فشار روی استاد زیاد شد بسیاری از ویژگی های که شناسنامه متال گیر بود حذف شد چرا؟

چون وقتی شما یه بازی مولتی پلتفرم میسازی باید سلایق همه رو در نظر بگیری 

و نتیجه چی شد فروش MGS V رو 5 پلتفرم از فروش MGS 4 انحصاری PS3 کمتر بود 

کافیه Demon souls و dark souls 3 رو مقایسه کنی 

Demon souls یک سر گردن از DS3 بهتره چرا؟ 

چون سونی به میازاکی جوان اجازه داد هر نوع ایده دیوانه داری که داره اجرا کنه 

زمانی که هیچکس این نابغه رو نمی شناخت 

ولی امروز با این که یکی از شناخته شده ترین بازی ساز هاست 

با فشار فراوان ناشر محبوره بازی رو هر چه ساده تر کنه تا مخاطب بیشتری جذب بشه 

GOD OF WAR 2017 کی که این همه پول و وقت صرف یه بازی آفلاین خطی کنه؟ هیچکس 

فریم و گرافیک و مود میتونه FINAL FANTASY XV رو بهتر از VII کنه 

می تونه دانته مضخرف DMC رو به همون دانته دوست داشتی تبدیل کنه 

البته که نه 

با 8700K دو تا 1080TI همه بازی ها 4K 120 فریم اجرا کنی 

هرگز نمی تونی به اون حسی که من وقتی GOD OF WAR 2 روی PS2 یا GOD OF WAR 3 و TLOU و.... روی PS3 بازی اجرا کردم برسی 

چطور ممکنه کنسولی با این مشخصات چنین خروجی خارق‌العاده داشته باشه 

به نظر میرسه شما اصلا متوجه منظور من نشدی .

من نگفتم بازی اگر انحصاری شد نمیشه شاهکار بشه یا اگر غیر انحصاری بشه حتما شاهکار میشه .

صحبت من اینه که وقتی یک محصول مجبوره با کمبودهای کنسول کنار بیاد خود به خود سقف کیفیتش هم پایین میاد .

شما در نظر بگیر بهترین انحصاری های سونی با کیفیت گرافیکی بسیار بیشتر در رزولیشن 4K و نرخ فریم 60 و ساپورت موس و کیبرد عرضه بشن . اون وقت این شاهکار چند برابر ارزش داره . 

من کاری به مقایسه Demon souls و dark souls 3 ندارم که کدوم بهتره اما اگر Demon souls با گرافیکی در حد ویتچر 3 و حتی بالاتر ساخته می شد بهتر نبود ؟ چرا نباید یه بازی مثل   GOD OF WAR 2 در رزولیشن 4K و گرافیکی چندین برابر بهتر عرضه بشه ؟؟؟؟ دلیلش واضحه . سونی به خاطر منافع خودش GOD OF WAR 2 رو قربانی می کنه . شما در نظر بگیر هیچ کنسولی نبود . فقط همین PC وجود داشت آیا بازی هایی مثل رزیدنت اویل ساخته نمی شدند ؟؟؟؟ آیا کمبت نبود ؟ چرا بود با کیفیت بسیار بهتری هم عرضه می شد . بارها دیدیم که بازی ساز  گرافیک بازیی خودش  رو در PC پایین میاره تا به فروش در کنسول صدمه نزنه . اگر کنسولی وجود نداشت شاهد یک رقابت همیشگی بر سر گرافیک بهتر می بودیم .

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

متال گیر 5 نمره متاش 93 است !! شما چه طور میگی بده؟؟ اون همه منتقد سواد نداشتن؟ میدونی چرا میگید بده ؟ چون روی پی سی عرضه شد  درسته ؟  دارک سولز بده چون روی پی سی عرضه شد ؟   همین چند ساعت پیش با یک فن بوی سونی در امریکا درفروم گیم اسپات حرفم گرفت  طرف گفت Nioh البته بازی مهمی نیست!! !تا دیروز روی سر حلوا حلوا می شد حالا که امد روی پی سی بد شد . ببنید نمیشه  که هرچی از انحصار اومد بیرون بگیم بده. خوب شما که مشخصه فن سونی  هستید روی  ps4 میکردید؟ چرا روی پی سی با 17 فریم - ضمنا ان کارت شما ان واحد اونبرد از مینیموم مورد نیاز بازی هم پایین تره شما داشتی  کاری اشتباه میکردی .ببخشید.

خوب شما اگر بازیباز باشید باید از سال 94 من رو بشناشید و مقالاتم رو خونده باشید و اونوقت متوجه می شدید که من چه چیزی برام مهمه-آدم نابغه بستر میجوره من نابغه نیستم - بنده    ادبیات و زبان انگلیسی خوندم  تا مقاطعی   و تجربه بازیبازی دارم میام برای بچه ها مقاله میزارم متن ترجمه میکنم نقد مینویسم   خمس  و زکات سوادم رو میدم. کسی هم بهم پول نمیده مثل کارگردان بازی که میلیون دلار دستمزد میگرن. من یک فلش از لیون جایزه بردم 16 گیگ برای بهترین مقاله سال همین .

بنده متال گیر بازی نکردم؟این عکس متال گیر 4 بنده است همین الان برای شما.  3و 2 و یک هم دارم  توی  قفسه است برات عکس میگیرم  کنسول ها هم هست  . بنده وقتی میگم بازیبازم   پی سی پلتفرم مورد علاقه ام است نه اینکه شما فکر کنید  الان متال گیر بازی کردم ! من 34 سالمه- بنده  همون روز لانچ متال گیر 1  سال 95 بود فکر کنم بازی روری ps1 بازی کردم.دوست من

ببخشید شاید شما گرافیک بالا روی پی سی ندیدی که دهنت باز موند  کرایسس و doom 3  هالف لایف  2 و. فارکرای 1 . .... بودند روی پی سی  که هنوز که هنوزه گرافیکشون  چندین برابر بهترین بازی های کنسولیه/شما دارید میگید با 530 مجمتمع دارم بازی میکنم خوب معلومه با گرافیک کنسول  دهنتون باز میمونه - بنده همون سالی که شما میگید  گرافیک 7800gt انویدیا رو داشتم  اصلا رزلوشن dvd بود من داشتم رزلوشن Hd  بازی میکردم. ربطی نداره چطور کرایسس و doom 3 اون خروجی گرافیک رو داشتند؟

برمیگرده به سونی ؟؟ نگر اپارتمانه ؟؟ برادر من  سونی فرصت جست گفت بازی بساز برای من همین - تازه اون بازی ور خود کوجیما از موقعی که فنتوم  پیس رو روی پی سی دیده گفت  deat stranded برای پی سی هم عرضه میشه یعنی چی ؟ خود سونی هم میدونه نمیتونه روی کی دستگاه پول یک بازی رو دربیاره پس بهتره در زمین بیطرف بازی عرضه بشه./ همون موتور دسیما است میاد روی پی سی ببنید چطور اجرا میشه.

گرافیک برای من مهم نیست- من الان دارم بازی های 16  بیتی  جدید رو بازی میکنم با قویترین سخت افزار ها هم در اختیارمه - مقالات معرفی بازی من پر از ایندی گیم همین بالا یکیش

افت فریم همیشه هست روی  کنسول خیلی بیشتر  شما متوجه نمیشی دیجیتال فاندری و یوروگیرم تست میزارن کال اف  و دارک سولز و  ... تمام این بازی ها فریومشن روی کنسول های همین نسل خیلی بیشتر از پی سی نوسان داره- روی پی سی اورلی است افتر بنر است فرپس اتس فریم رو میبنن روی اون کاربر عادی چه میدونه فریم چیه.نه خیر والا فحش نمیدوم منتظر میمونیم ال فیکس بشه/

IMG_20171009_025701.jpg

من جواب دادم ولی شما قبول نمی کنید 

دوباره جواب می دم 

شما که متال گیر 3 بازی کردین 

اون همه باس خارق‌العاده 

سیستم بهبود سلامتی بی نظیر 

خوردن مار و موش و... 

سیستم فساد مواد غذایی در نسل 6 

مراحل خارق‌العاده مثل 

نبرد با the End 

مبارزه با سارو 

موتور سواری 

اون دشت گل و R1 لعنتی 

روایت داستانی خارق‌العاده 

مکالمه های رادیویی بی پایان 

MGS V هیچ کدوم نداره پس بدترین متال گیر تاریخ 

من تجربه شخصی حرف می زنم ولی شما بحث متا رو پیش می کشی مشخصه ما به جای نمی رسیم 

Dark souls 3 کلا چهار تا باس درست و حسابی داره ایبس واچر دراگون ارمور نیملس کینگ که فاز اولش ساده است و سول اف سیندر 

شمشیر های کلا غیر قابل شکستن 

با هر بار که میمیری هیچ اتفاقی نمی یفته 

روند کلی خیلی ساده شده 

این چه قلعه که اینقدر ساده است در حالی که سری Souls در ابتدا مبنای سختی شکل گرفته 

حالا شما مقایسه کن با Demon souls 

بله رینگید سیتی فوق‌العاده است 

بحث اصلی در مورد خود بازی اصلی

بازی اصلی تا توانستند ساده کردن که فروش بیشتری برسن 

من دارم از تجربه شخصی و سختی فوق‌العاده میگم شما باز هم متا رو مطرح میکنی 

اگه نبود ps1 و نو آوری فوق‌العاده cd 

آیا RE خلق می شد؟ 

آیا اگه  شرکتی به غیر از سونی بود اجازه انتشار بازی با این محتوا رو میداد؟ اگه نینتندو بود  صددرصد اجازه نمی داد 

اگه بازار گسترده ps1 نبود و فروش فوق‌العاده نبود یا شماره 2 و 3 ساخته می شد که به 4 برسه 

همین fallout 4 بهترین نسخه pc ولی سود اصلی از کجاست؟ کنسول 

فروش PC و کنسول مقایسه کنید 

این کنسول ها بودن که سود های میلیارد دلاری سازنده ها رو رستگار کردن 

قبلا هم گفتم 

اگه سان اندریاس انحصاری نبود یا حتی اصلا عرضه نمی شد لطمه به فروش ps2 میزد؟ نه 

فروش بازی چقد می شد 7یا 8 میلیون 

ولی با انحصاری کردن یک میلیارد دلار نصیب راکستار شد 

شما کاملا اشتباه متوجه شدی منظور من این بود که اصلا کیفیت تصویر فریم مضخرف برام مهم نبود مهم خود بازی و گیم پلی فوق‌العاده بود 

گرافیکم r9 380 

چه الان چه 200 سال دیگه بهترین بازی تاریخ از نظر من GOD OF WAR 1,2

منتقدان نظر خودشون دارن 

استاد کوجیما به این دلیل سمت سونی اومد

که شرکتی که بودجه نامحدود و بدون هیچ فشاری در اختیار سازنده قرار میده 

و گرنه کامیا پنج سال صرف مایکروسافت کرد و نهایت بهش گفتن روانی 

دلخوری کجا بود از بحث با شما لذت میبرم 

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

به نظر میرسه شما اصلا متوجه منظور من نشدی .

من نگفتم بازی اگر انحصاری شد نمیشه شاهکار بشه یا اگر غیر انحصاری بشه حتما شاهکار میشه .

صحبت من اینه که وقتی یک محصول مجبوره با کمبودهای کنسول کنار بیاد خود به خود سقف کیفیتش هم پایین میاد .

شما در نظر بگیر بهترین انحصاری های سونی با کیفیت گرافیکی بسیار بیشتر در رزولیشن 4K و نرخ فریم 60 و ساپورت موس و کیبرد عرضه بشن . اون وقت این شاهکار چند برابر ارزش داره . 

من کاری به مقایسه Demon souls و dark souls 3 ندارم که کدوم بهتره اما اگر Demon souls با گرافیکی در حد ویتچر 3 و حتی بالاتر ساخته می شد بهتر نبود ؟ چرا نباید یه بازی مثل   GOD OF WAR 2 در رزولیشن 4K و گرافیکی چندین برابر بهتر عرضه بشه ؟؟؟؟ دلیلش واضحه . سونی به خاطر منافع خودش GOD OF WAR 2 رو قربانی می کنه . شما در نظر بگیر هیچ کنسولی نبود . فقط همین PC وجود داشت آیا بازی هایی مثل رزیدنت اویل ساخته نمی شدند ؟؟؟؟ آیا کمبت نبود ؟ چرا بود با کیفیت بسیار بهتری هم عرضه می شد . بارها دیدیم که بازی ساز  گرافیک بازیی خودش  رو در PC پایین میاره تا به فروش در کنسول صدمه نزنه . اگر کنسولی وجود نداشت شاهد یک رقابت همیشگی بر سر گرافیک بهتر می بودیم .

درود 

گرافیک هیچ ارزشی به هیچ بازی اضافه نمیکنه

گرافیک بیش تر از god of War 2017 

شما Ryse 4k 120 فریم اجرا کن باز هم در حد زخم چشم کریتوس کبیر نیست 

زمانی که God of War 2 عرضه شد 1080 به زور اجرا می شد 

همین الان با شبیه ساز 4k 60 god of War بازی میکنم به شما هم توصیه میکنم 

وقتی شما حرف از گرافیک بالا و 4k می زنید 

باید حداقل 50 میلیون دلار هزینه کنی مجبوری برای فروش و بازگشت سرمایه همه رو راضی کنه و قرار باشه که همه رو راضی کنی 

Demon souls خلق نمی شد

دو سال دیگه صبر کنید با ps5 4k 60 فریم در اختیار همه قرار میگیره 

شما فروش fallout 4 روی کنسول و PC مقایسه کن خودت به نتیجه میرسی 

مهم گیم پلی و طراحی مرحله و داستان 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لذت بردم از بحث های اخیر چون به دور از دلخوری و فحاشی بود و به اطلاعات ادم اضافه میکنه امیدوارم جو دوستانه ادامه پیدا میکنه ، ما آدم ها سلایق مختلفی داریم و به همین دلیل اینهمه رنگهای مختلف و ... داریم که باعث میشن زندگی زیباتر بشه و برامون سخته سلیقه و نظرات دیگران قبول کنیم چون به ذهنیت خودمون (چیزی که زندگیو برامون زیباتر کرده) لطمه بزنیم این یه مثال کلی بود ، هر کسی نظر و سلیقه ای داره که تو جای خودش مهمه و مهمتر ازش اینه که به نظرات و سلیقه های همدیگه احترام بزاریم و بحث سازنده داشته که من دیدم و  خوشحالم

همه اینا به کنار میخوام بدونم کسی متال گیر میکرو تموم کرده  یکی از بهترین بازیهای عمرم بود هنوز که هنوزه که موندم چجوری تو میکرو همچنین بازی طولانی ساختن که یه جورایی جهان باز بود B|

images.jpg.2f8203e5a928785f25246b7796d69139.jpg21224954_354721211630190_8554406592462716928_n.jpg.10264d40d4a8429135b2517fd4b56d2f.jpg

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، ghost of sparta گفته است :

درود 

برعکس انحصار طلبی سونی نعمتی برای این صنعت 

کافیه MGS V رو با سایر نسخه های متال گیر مقایسه کنی 

فانتوم پین از موس و کیبورد و ماد و 4K پشتیبانی میکنه ولی آیا به کمال رسیده؟ 

بی شک ضعیف ترین نسخه متال گیر . چرا؟ 

وقتی متال گیر در انحصار سونی بود هیچ فشاری روی استاد کوجیما نبودفروش تضمین شده بود تبلیغات عظیم رایگان بود و شاهکار های جاودانه خلق شد 

ولی وقتی مولتی پلتفرم شد 

فروش تضمین شده از بین رفت فشار روی استاد زیاد شد بسیاری از ویژگی های که شناسنامه متال گیر بود حذف شد چرا؟

چون وقتی شما یه بازی مولتی پلتفرم میسازی باید سلایق همه رو در نظر بگیری 

و نتیجه چی شد فروش MGS V رو 5 پلتفرم از فروش MGS 4 انحصاری PS3 کمتر بود 

کافیه Demon souls و dark souls 3 رو مقایسه کنی 

Demon souls یک سر گردن از DS3 بهتره چرا؟ 

چون سونی به میازاکی جوان اجازه داد هر نوع ایده دیوانه داری که داره اجرا کنه 

زمانی که هیچکس این نابغه رو نمی شناخت 

ولی امروز با این که یکی از شناخته شده ترین بازی ساز هاست 

با فشار فراوان ناشر محبوره بازی رو هر چه ساده تر کنه تا مخاطب بیشتری جذب بشه 

GOD OF WAR 2017 کی که این همه پول و وقت صرف یه بازی آفلاین خطی کنه؟ هیچکس 

فریم و گرافیک و مود میتونه FINAL FANTASY XV رو بهتر از VII کنه 

می تونه دانته مضخرف DMC رو به همون دانته دوست داشتی تبدیل کنه 

البته که نه 

با 8700K دو تا 1080TI همه بازی ها 4K 120 فریم اجرا کنی 

هرگز نمی تونی به اون حسی که من وقتی GOD OF WAR 2 روی PS2 یا GOD OF WAR 3 و TLOU و.... روی PS3 بازی اجرا کردم برسی 

چطور ممکنه کنسولی با این مشخصات چنین خروجی خارق‌العاده داشته باشه 

سلام اولا ربطی به مولتی پلتفرم شدن فنتوم پین نداشت اون افتضاح بازی

ضعیف ترین نسخه متال گیر چرا شد؟ چون از لحاظ گرافیکی مشکل داشت؟ از لحاظ گیمپلی مشکل داشت؟ بازی پر باگ های عجیب غریب مثل اساسینز کرید یونیتی بود؟!

نه به سادگی چون کوجیما واقعا نتونست حتی در حد نرمال یه داستان به ما ارائه بده داستان بازی انقدر گنگ و چرت هست که اصلا حال آدمو میگیره

صدا گذاری ها در حد خیلی ضعیف انجام شده

من فقط موندم کیفر ساترلند که جای بیگ باس چه اصلی چه تقلبی حرف میزنه کلا دیالوگ هاش به نیم ساعتم نمیرسه؟!

خب چرا اصلا اوردنش به استدیو میگفتن از طریق تلگرام ویس مسیج کنه خب:|

انقدر داستان فنتوم پین پر ایراده که بخوام بررسی کنم حداقل 10 صفحه میشه  .....

گردن مولتی پلتفرم شدن نندازید داغون بودن فنتوم پین رو همش رو هم تقصیر کونامی نذارید کوجیما هم مقصره

دیگه شما میای میگی گرافیک نقش مهمی در بازی ها نداره نمیشه باهاتون بحث کرد!

دوست عزیز واقعا شما الان حال میکنی بری GTA Vice City بازی کنی یا V?

الان از متال گیر کلاسیک پیکسلی بیشتر لذت میبری از گیمپلیش یا فنتوم پین؟!

الان شما از اون سایلنت هیلز دو بعدی خوشت میاد یا اون PT کنسل شده؟

گرافیک پیشرفته موجب بهتر درک کردن کرکتر ها میشه شما اگه متال گیر همون پیکسلی بود اصلا کرکتر سالید میدونستی کیه بیگ باس کیه .....

فن های مثل شما میان دلیل ناکامی عناوین مورد علاقشون رو سریع پاس میدن یه چیز های نامربوط یکم منطقی نگاه کنید به قضیه

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

ضعیف ترین نسخه متال گیر چرا شد؟ چون از لحاظ گرافیکی مشکل داشت؟ از لحاظ گیمپلی مشکل داشت؟ بازی پر باگ های عجیب غریب مثل اساسینز کرید یونیتی بود؟!

نه به سادگی چون کوجیما واقعا نتونست حتی در حد نرمال یه داستان به ما ارائه بده داستان بازی انقدر گنگ و چرت هست که اصلا حال آدمو میگیره

من فقط موندم کیفر ساترلند که جای بیگ باس چه اصلی چه تقلبی حرف میزنه کلا دیالوگ هاش به نیم ساعتم نمیرسه؟!

گردن مولتی پلتفرم شدن نندازید داغون بودن فنتوم پین رو همش رو هم تقصیر کونامی نذارید کوجیما هم مقصره

گرافیک پیشرفته موجب بهتر درک کردن کرکتر ها میشه شما اگه متال گیر همون پیکسلی بود اصلا کرکتر سالید میدونستی کیه بیگ باس کیه .....

فن های مثل شما میان دلیل ناکامی عناوین مورد علاقشون رو سریع پاس میدن یه چیز های نامربوط یکم منطقی نگاه کنید به قضیه

سلام به MSF_Se7en عزیزم :x اقا من اسم ـتون رو یادم نیست به بزرگی خود ـتون ببخشید. بنظرم بزرگترین مشکل MGS V اینو بود که اوپن ورلد شد! حالا چرا میگم این بزرگترین مشکلش بود، توضیح میدم. نمیدونم مقصر کوجیما بود یا کونامی بیش از حد فشار آورد به این بنده خدا.. ولی برگردیم به عقب متال گیر اصلا بازی نبود که بخواد اوپن ورلد بشه، مگه اون داستان خطی و عمیق و تیره و تار چه مشکلی داشت؟ بنظرتون داستان گنگ بازی به این دلیل نبود که کلی مراحل بی سر و ته رو به خورد دنیای به این بزرگی داده بودن و در بخش اصلی داستان هم شما یهو بدون هیچ مقدمه ای میرفتی تو داستان، بطوریکه با خودت میگفتی اصن چی شد من الان سر از اینجا در آوردم؟ 
نظر شخصیم اینه، اگه بازی رو با همون داستان خطی می ساختند و اون مراحل تکراری و بی هدف رو از بازی حذف میکردن، حتی اگر کل زمان گیم پلی بازی به 10-12 ساعت کاهش پیدا می کرد اون موقع واقعا میشد بهش گفت یه متال گیر اصیل. در مورد صداگذاری بیگ باس هم نمیدونم فلسفه ای پشتش بوده یا نه ولی حس میکنم کم بودن دیالوگ های اون بیگ باس تقلبی از پیش تعیین شده بوده. از کوجیما هر کاری بر میاد :D

لینک به دیدگاه

در در 1396/07/17, 11:12:48، ghost of sparta گفته است :

درود 

گرافیک هیچ ارزشی به هیچ بازی اضافه نمیکنه

گرافیک بیش تر از god of War 2017 

شما Ryse 4k 120 فریم اجرا کن باز هم در حد زخم چشم کریتوس کبیر نیست 

زمانی که God of War 2 عرضه شد 1080 به زور اجرا می شد 

همین الان با شبیه ساز 4k 60 god of War بازی میکنم به شما هم توصیه میکنم 

وقتی شما حرف از گرافیک بالا و 4k می زنید 

باید حداقل 50 میلیون دلار هزینه کنی مجبوری برای فروش و بازگشت سرمایه همه رو راضی کنه و قرار باشه که همه رو راضی کنی 

Demon souls خلق نمی شد

دو سال دیگه صبر کنید با ps5 4k 60 فریم در اختیار همه قرار میگیره 

شما فروش fallout 4 روی کنسول و PC مقایسه کن خودت به نتیجه میرسی 

مهم گیم پلی و طراحی مرحله و داستان 

دیگه صحبتی ندارم .

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

درود 

3 به 1 :4_joy:

اولا

کوجیما بعد از MGS 2 می خواست این سری کنار بزاره ولی کونامی دستور داد ادامه پیدا کنه 

یعنی MGS 3,4,PW,V همه به اجبار ساخته شده نه به درخواست استاد

فانتوم پین ابتدا قرار بود برای نسل 7 عرضه بشه 

اما به علت طولانی شدن توسعه fox Engine به نسل 8 کشیده شد 

انتخاب ساترلند به این خاطر بود که صدا و موشن کپچر هماهنگ باشه 

چیزی که شناسنامه کوجیما و متال گیر سالید کات سین های طولانی و فوق‌العاده است 

ولی به علت بازخورد های MGS 4 کونامی کوجیما مجبور کرد کات سین ها رو کاهش بده و همین بزرگترین ضربه رو به بازی زد 

بازی ناقص عرضه شد کافیه تریلر ها و بازی اصلی رو مقایسه کنی 

چون کونامی از روند طولانی ساخت عصبانی بود و به استاد فشار وارد میکرد 

ولی کوجیما قبول نمی کرد و هر روز چیز جدیدی اضافه میکرد

کونامی هم در عین ناباوری 6 ماه آخر توسعه بازی کوجیما رو تو یه اتاق جدا از کارمنداش زندانی کرد تا ساخت بازی به پایان برسه 

هدف اصلی کوجیما در داستان چیه 

زبان انگلیسی داره مثل انگل تمام مردم و فرهنگ ها رو نابود میکنه کافیه فقط به زبان تکلم کنید تا آلوده بشین 

کوجیما همیشه با روایت داستانی بی نظیر کات سین های فوق‌العاده شخصیت های بی نظیری رو خلق کرده به همین دلیل ساترلند انتخاب شد تا با بازی فوق‌العاده جان تازه ای به بیگ باس بده ارجاع میدم به تریلر E3 2014 زمانی که بیگ باس در خون غرق و فریاد میکشه شاخ بزرگ تر میشه در بازی اصلی حذف شد 

ولی به اجبار کونامی همه حذف شدن

و تبدیل شدن به فایل های صوتی بی شمار 

به همین دلیل که بخوای واقعا داستان بازی رو درک کنی باید تمام فایل های صوتی رو گوش کنی که متاسفانه معدود افرادی این کار میکنن 

حالا تصور کن بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه می شد 

دیگه نیازی نبود 3 سال صرف توسعه موتور بازی سازی رو 5 پلتفرم کنه 

روند توسعه بازی سرعت میگرفت و نیازی به زندانی کردن استاد نبود 

با حمایت سونی و فن ها این همه فایل صوتی بی شمار به کات سین خارق‌العاده تبدیل می شد

و دیگه نیازی به حذف نبود 

و بهترین متال گیر تاریخ و بهترین بازی سال 2014 خلق می شد 

ولی افسوس که نشد 

من کی گفتم گرافیک مهم نیست 

این دوستان همیشه از قدرت PC و 4k 60 فریم میگن 

که اگه انحصاری های سونی روی PC عرضه بشه لذتش دو برابر میشه 

گرافیک و رزولوشن و فریم بالاتر ارزش یه بازی بیشتر نمیکنه 

فوقش یک ساعت شما تحت تاثیر قرار میده بعدش این گیم پلی و داستان که شما رو پیش میبره 

ضعف گرافیک میشه با آپدیت حل کرد ولی داستان و گیم پلی نه 

Ryse 4K 60 فریم با گرافیک فوق‌العاده قابل اجراست 

ولی آیا به گرد پای GOD OF WAR 2005 میرسه ؟

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

سلام به MSF_Se7en عزیزم :x اقا من اسم ـتون رو یادم نیست به بزرگی خود ـتون ببخشید. بنظرم بزرگترین مشکل MGS V اینو بود که اوپن ورلد شد! حالا چرا میگم این بزرگترین مشکلش بود، توضیح میدم. نمیدونم مقصر کوجیما بود یا کونامی بیش از حد فشار آورد به این بنده خدا.. ولی برگردیم به عقب متال گیر اصلا بازی نبود که بخواد اوپن ورلد بشه، مگه اون داستان خطی و عمیق و تیره و تار چه مشکلی داشت؟ بنظرتون داستان گنگ بازی به این دلیل نبود که کلی مراحل بی سر و ته رو به خورد دنیای به این بزرگی داده بودن و در بخش اصلی داستان هم شما یهو بدون هیچ مقدمه ای میرفتی تو داستان، بطوریکه با خودت میگفتی اصن چی شد من الان سر از اینجا در آوردم؟ 
نظر شخصیم اینه، اگه بازی رو با همون داستان خطی می ساختند و اون مراحل تکراری و بی هدف رو از بازی حذف میکردن، حتی اگر کل زمان گیم پلی بازی به 10-12 ساعت کاهش پیدا می کرد اون موقع واقعا میشد بهش گفت یه متال گیر اصیل. در مورد صداگذاری بیگ باس هم نمیدونم فلسفه ای پشتش بوده یا نه ولی حس میکنم کم بودن دیالوگ های اون بیگ باس تقلبی از پیش تعیین شده بوده. از کوجیما هر کاری بر میاد :D

والا حرفتون رو درست میدونستم اگه نمیدونستم چقدر خرج ساخت این بازی شد!

جالبه بدونید برای ویچر 3 حدود 3سال زمان صرف شد و 81 میلیون دلار بودجه از یه سازنده لهستانی که ویچر 3 فکر کنم سه یا چهارمین بازی ساخته شدنشون بود

بعد بیایم سراغ فنتوم پین دقیقا یادم نیست بازی کی معرفی شد ولی فکر کنم حدود 2011  بود اینجوری میشه 4سال ساخت بازی طول کشید و هزینه ساخت بازیم 80 میلیون دلار

بعد به نظر شما میتونیم بگیم کونامی بودجه نداد به کوجیما؟! خداوکیلی کاری اصلا نداریم که ویچر 3 سبک و داستانش خیلی تفاوت داره با متال گیر و مقایسشون درست نسیت زیاد

کوجیما 30 و خورده ای سال داره بازی میسازه کونامی جزو اولین بازی ساز های دنیا بوده از طرفی اینم در نظر بگیریم سی دی پراجکت کار رسمیش رو از 2007 و ویچر 1 شروع میکنه حتی به ده سالم نمیرسه این شرکت لهستانی موقع عرضه ویچر 3 بعد گرافیک،صداگذاری،محیط پردازی،شخصیت پردازی ویچر کجا مال فنتوم پین کجا!

قهرمان فنتوم پین رو من میگم بی هویت ترین و مصنوعی ترین شخصیت اصلی دنیای بازی های ویدئویی هست! شما تصور کن نه اسم داره،نه چهره،نه معلوم نیست از کی جزو msf میشه! نه معلومه اهل کجاست ....

صداگذاری که دیگه حرفشو نزنیم بهتره! کیفر ساتزلند که چقد صدا و چهرش به اسنیک میخوره کاملا بی فایده شده در این متال گیر ونوم کلا 4تا دیالوگ داره فکر کنم که اونم بدرد خودش میخوره مگر اون دیالوگ بعد از مزحله 42

حالا بیایم راجب اپن ورلد بودن بازی ، دقت کردی کلا افغانستان همه محیط هاش کپی شده از همدیگست؟ یعنی تمام پایگاه ها از روی هم فقط یه کپی پیست شدن!!! آفریقا هم همینه یه جنگل ما نمیبینیم !!

حتی انقدر خنده داره ما توی افغانستان قراره جنگ بین مجاهدین و نیرو های شوروی رو ببینیم ولی هیچی نیست!!! حتی یه غیر نظامی ما تو کل داستان ندیدیم یا یه شهر هرچند کوچیک من که اینو اصلا اپن ورلد نمیبینم خرده نمیگرفتم به کوجیما اگه حداقل لول دیزاینش قابل قبول بود که نیست مثلا مادربیس رو شما ببین یه فضا گنده بی خاصیت باید اسمش باشه نه مادربیس!

واقعا هیچی توش نیست ، هیچ کاری نیست انجام بدی من توی 500 ساعت بازی فکر نکنم بیشتر از 10 بار به مادربیس برگشته باشم ..

در ضمن فرزاد هستم کوچیک شما ، شما لطف داری;)

در 29 دقیقه قبل، ghost of sparta گفته است :

درود 

3 به 1 :4_joy:

اولا

کوجیما بعد از MGS 2 می خواست این سری کنار بزاره ولی کونامی دستور داد ادامه پیدا کنه 

یعنی MGS 3,4,PW,V همه به اجبار ساخته شده نه به درخواست استاد

فانتوم پین ابتدا قرار بود برای نسل 7 عرضه بشه 

اما به علت طولانی شدن توسعه fox Engine به نسل 8 کشیده شد 

انتخاب ساترلند به این خاطر بود که صدا و موشن کپچر هماهنگ باشه 

چیزی که شناسنامه کوجیما و متال گیر سالید کات سین های طولانی و فوق‌العاده است 

ولی به علت بازخورد های MGS 4 کونامی کوجیما مجبور کرد کات سین ها رو کاهش بده و همین بزرگترین ضربه رو به بازی زد 

بازی ناقص عرضه شد کافیه تریلر ها و بازی اصلی رو مقایسه کنی 

چون کونامی از روند طولانی ساخت عصبانی بود و به استاد فشار وارد میکرد 

ولی کوجیما قبول نمی کرد و هر روز چیز جدیدی اضافه میکرد

کونامی هم در عین ناباوری 6 ماه آخر توسعه بازی کوجیما رو تو یه اتاق جدا از کارمنداش زندانی کرد تا ساخت بازی به پایان برسه 

هدف اصلی کوجیما در داستان چیه 

زبان انگلیسی داره مثل انگل تمام مردم و فرهنگ ها رو نابود میکنه کافیه فقط به زبان تکلم کنید تا آلوده بشین 

کوجیما همیشه با روایت داستانی بی نظیر کات سین های فوق‌العاده شخصیت های بی نظیری رو خلق کرده به همین دلیل ساترلند انتخاب شد تا با بازی فوق‌العاده جان تازه ای به بیگ باس بده ارجاع میدم به تریلر E3 2014 زمانی که بیگ باس در خون غرق و فریاد میکشه شاخ بزرگ تر میشه در بازی اصلی حذف شد 

ولی به اجبار کونامی همه حذف شدن

و تبدیل شدن به فایل های صوتی بی شمار 

به همین دلیل که بخوای واقعا داستان بازی رو درک کنی باید تمام فایل های صوتی رو گوش کنی که متاسفانه معدود افرادی این کار میکنن 

حالا تصور کن بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه می شد 

دیگه نیازی نبود 3 سال صرف توسعه موتور بازی سازی رو 5 پلتفرم کنه 

روند توسعه بازی سرعت میگرفت و نیازی به زندانی کردن استاد نبود 

با حمایت سونی و فن ها این همه فایل صوتی بی شمار به کات سین خارق‌العاده تبدیل می شد

و دیگه نیازی به حذف نبود 

و بهترین متال گیر تاریخ و بهترین بازی سال 2014 خلق می شد 

ولی افسوس که نشد 

من کی گفتم گرافیک مهم نیست 

این دوستان همیشه از قدرت PC و 4k 60 فریم میگن 

که اگه انحصاری های سونی روی PC عرضه بشه لذتش دو برابر میشه 

گرافیک و رزولوشن و فریم بالاتر ارزش یه بازی بیشتر نمیکنه 

فوقش یک ساعت شما تحت تاثیر قرار میده بعدش این گیم پلی و داستان که شما رو پیش میبره 

ضعف گرافیک میشه با آپدیت حل کرد ولی داستان و گیم پلی نه 

Ryse 4K 60 فریم با گرافیک فوق‌العاده قابل اجراست 

ولی آیا به گرد پای GOD OF WAR 2005 میرسه ؟

خب عزیز شما به کونامی حق نمیدی؟

خودتو بذار جای کونامی اول از همه خود کوجیما چند وقت پیش گفت هیچ فشاری از سوی کونامی بهش نبوده

بعدم حرفای جدید کوجیما واقعا چرت و پرت هست برگشته گفته زامبی ها اصلا تو دنیای متال گیر نقش ندارن این در صورتیه که ما توی متال گیر های قبلی آزدها هم داشتیم!!!! میمون های متال گیر سوار داشتیم !!!!!

بعد اژدها و اینا خوبه زامبی بده؟

شما جای کونامی به کوجیما بیشتر از 4-5سال وقت میدی با 80 میلیون دلار بودجه وقتی بعد از این همه مدت میای میبینی بازی این وضعیه نمیای حال طرفو بگیری که پول منو چیکار کردی؟ چرا رفتی این همه پول دادی به کیفر ساترلند حالا دادی هم که خوب بود هم چهرش میخورد هم صداش به اسنیک ولی چرا ازش کار نکشیدی:|

این چه وضعیته این اسنیک ما کلا با گراند زیرو و فنتوم پین به نیم ساعت دیالوگ نداره موشن کپچر غیر از چهره رو هم که یکی دیگه انجام میده اسنیکم من شرط میبندم تنها جایی که واقعا خوب کار شده بود روی چهرش فقط مرحله 42 بود و بس!

بعدشم کات سین های خیلی زیادم حوصله سر بره خیلی کمم اعصاب خورد کن

بله نوار ها ایده بدی نبود برای روایت کمی از داستان گذشته کرکتر ها ولی آخه ملاقات بین بیگ باس و زیرو توی 1977 رو کدوم آدمی ضبط کرده؟! و بعد این نوارو چجوری دادن به ونوم ....

ملاقات تلفنی آسلات و زیرو که زیرو مخفی ترین آدم دنیاستو کی ضبط کرده ..... این هم تقصیر کونامیه؟!

اون بدبخت که هم بودجه ساخت رو داده و هم مدتش رو پس کی این وسط خراب کرده؟

حالا اصلا اینارو هم بذاریم کنار اون چه پایان گنگی بود به ما تحویل دادن؟

چپتر اول حدود 31 مرحله داره و چپتر دوم 5تا؟!

مگه بیگ باس سالید رو آموزش نمیده؟پس سالید اسنیک هم کور بوده حتما  که ونوم رو با این قیافش که زمین تا آسمون با بیگ باس فرق داره با باس تشخیص نمیده.

اینم بی خیال شیم اون تریلر ها کوجیما مگه نمیدونه بازیش به این شدت عیب و ایراد داره؟ این حرفا تو تریلرا برای چی بود؟

متال گیر نهایی؟ لینک گم شده؟ یک داستان نهایی؟ در اوتر هیون مردان به شیطان تبدیل میشن برای انتقام؟

اوتر هیون کو اصلا اصلا دایموند داگز بیس به این گندگی چجوری میره وسط آفریقا؟اصلا چه بلایی سر این بیس میاد؟ اوتر هیون رو کی میسازه؟ اگه ونوم توی متال گیر کلاسیک میمیره پس چرا بیگ باس تو 4 میگه من رو 2بار کشتی سالید؟! حتما بیگ باسم مخش معیوب بده دیگه خودش نمیدونسته چیکار کرده کلا

و و و و و که بخوام برات بنویسم گفتم 10 صفحه ای میشه

منم کلیت حرف شمارو قبول دارم متاسفانه انقدر هی گفتن گرافیک گرافیک این بچه گیمرا جدید که کمپانیا کلا اهمیتی به داستان بازی نمیدن یه نمونه خیلی تابلوشم سری ندای وظیفه تا نسخه 6 و یکمم 7 ما شاهد داستان درست وحسابی بودیم بعدش کلا انگار سری کود رو به یه ماشین تو یه سرازیری داستانی تصور کنی

گوست که کلا هیچی حرفشو نزنیم بهتره بلک آپس 2 آدم خندش میگرفت از این داستان بی سر و ته و فیلم هندی ، ادونسد وارفیر هم انگار نویسنده بازی خواب دیده صبح پا شده نوشته اینا هم بازی درست کردن باهاش!

انقدر اعصابم خورد شد بعد از ادونسد کلا سمت کود نرفتم حتی تریلراشم نمیبینم کلا

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

والا حرفتون رو درست میدونستم اگه نمیدونستم چقدر خرج ساخت این بازی شد!

جالبه بدونید برای ویچر 3 حدود 3سال زمان صرف شد و 81 میلیون دلار بودجه از یه سازنده لهستانی که ویچر 3 فکر کنم سه یا چهارمین بازی ساخته شدنشون بود

بعد بیایم سراغ فنتوم پین دقیقا یادم نیست بازی کی معرفی شد ولی فکر کنم حدود 2011  بود اینجوری میشه 4سال ساخت بازی طول کشید و هزینه ساخت بازیم 80 میلیون دلار

بعد به نظر شما میتونیم بگیم کونامی بودجه نداد به کوجیما؟! خداوکیلی کاری اصلا نداریم که ویچر 3 سبک و داستانش خیلی تفاوت داره با متال گیر و مقایسشون درست نسیت زیاد

کوجیما 30 و خورده ای سال داره بازی میسازه کونامی جزو اولین بازی ساز های دنیا بوده از طرفی اینم در نظر بگیریم سی دی پراجکت کار رسمیش رو از 2007 و ویچر 1 شروع میکنه حتی به ده سالم نمیرسه این شرکت لهستانی موقع عرضه ویچر 3 بعد گرافیک،صداگذاری،محیط پردازی،شخصیت پردازی ویچر کجا مال فنتوم پین کجا!

قهرمان فنتوم پین رو من میگم بی هویت ترین و مصنوعی ترین شخصیت اصلی دنیای بازی های ویدئویی هست! شما تصور کن نه اسم داره،نه چهره،نه معلوم نیست از کی جزو msf میشه! نه معلومه اهل کجاست ....

صداگذاری که دیگه حرفشو نزنیم بهتره! کیفر ساتزلند که چقد صدا و چهرش به اسنیک میخوره کاملا بی فایده شده در این متال گیر ونوم کلا 4تا دیالوگ داره فکر کنم که اونم بدرد خودش میخوره مگر اون دیالوگ بعد از مزحله 42

حالا بیایم راجب اپن ورلد بودن بازی ، دقت کردی کلا افغانستان همه محیط هاش کپی شده از همدیگست؟ یعنی تمام پایگاه ها از روی هم فقط یه کپی پیست شدن!!! آفریقا هم همینه یه جنگل ما نمیبینیم !!

حتی انقدر خنده داره ما توی افغانستان قراره جنگ بین مجاهدین و نیرو های شوروی رو ببینیم ولی هیچی نیست!!! حتی یه غیر نظامی ما تو کل داستان ندیدیم یا یه شهر هرچند کوچیک من که اینو اصلا اپن ورلد نمیبینم خرده نمیگرفتم به کوجیما اگه حداقل لول دیزاینش قابل قبول بود که نیست مثلا مادربیس رو شما ببین یه فضا گنده بی خاصیت باید اسمش باشه نه مادربیس!

واقعا هیچی توش نیست ، هیچ کاری نیست انجام بدی من توی 500 ساعت بازی فکر نکنم بیشتر از 10 بار به مادربیس برگشته باشم ..

در ضمن فرزاد هستم کوچیک شما ، شما لطف داری;)

خب عزیز شما به کونامی حق نمیدی؟

خودتو بذار جای کونامی اول از همه خود کوجیما چند وقت پیش گفت هیچ فشاری از سوی کونامی بهش نبوده

بعدم حرفای جدید کوجیما واقعا چرت و پرت هست برگشته گفته زامبی ها اصلا تو دنیای متال گیر نقش ندارن این در صورتیه که ما توی متال گیر های قبلی آزدها هم داشتیم!!!! میمون های متال گیر سوار داشتیم !!!!!

بعد اژدها و اینا خوبه زامبی بده؟

شما جای کونامی به کوجیما بیشتر از 4-5سال وقت میدی با 80 میلیون دلار بودجه وقتی بعد از این همه مدت میای میبینی بازی این وضعیه نمیای حال طرفو بگیری که پول منو چیکار کردی؟ چرا رفتی این همه پول دادی به کیفر ساترلند حالا دادی هم که خوب بود هم چهرش میخورد هم صداش به اسنیک ولی چرا ازش کار نکشیدی:|

این چه وضعیته این اسنیک ما کلا با گراند زیرو و فنتوم پین به نیم ساعت دیالوگ نداره موشن کپچر غیر از چهره رو هم که یکی دیگه انجام میده اسنیکم من شرط میبندم تنها جایی که واقعا خوب کار شده بود روی چهرش فقط مرحله 42 بود و بس!

بعدشم کات سین های خیلی زیادم حوصله سر بره خیلی کمم اعصاب خورد کن

بله نوار ها ایده بدی نبود برای روایت کمی از داستان گذشته کرکتر ها ولی آخه ملاقات بین بیگ باس و زیرو توی 1977 رو کدوم آدمی ضبط کرده؟! و بعد این نوارو چجوری دادن به ونوم ....

ملاقات تلفنی آسلات و زیرو که زیرو مخفی ترین آدم دنیاستو کی ضبط کرده ..... این هم تقصیر کونامیه؟!

اون بدبخت که هم بودجه ساخت رو داده و هم مدتش رو پس کی این وسط خراب کرده؟

حالا اصلا اینارو هم بذاریم کنار اون چه پایان گنگی بود به ما تحویل دادن؟

چپتر اول حدود 31 مرحله داره و چپتر دوم 5تا؟!

مگه بیگ باس سالید رو آموزش نمیده؟پس سالید اسنیک هم کور بوده حتما  که ونوم رو با این قیافش که زمین تا آسمون با بیگ باس فرق داره با باس تشخیص نمیده.

اینم بی خیال شیم اون تریلر ها کوجیما مگه نمیدونه بازیش به این شدت عیب و ایراد داره؟ این حرفا تو تریلرا برای چی بود؟

متال گیر نهایی؟ لینک گم شده؟ یک داستان نهایی؟ در اوتر هیون مردان به شیطان تبدیل میشن برای انتقام؟

اوتر هیون کو اصلا اصلا دایموند داگز بیس به این گندگی چجوری میره وسط آفریقا؟اصلا چه بلایی سر این بیس میاد؟ اوتر هیون رو کی میسازه؟ اگه ونوم توی متال گیر کلاسیک میمیره پس چرا بیگ باس تو 4 میگه من رو 2بار کشتی سالید؟! حتما بیگ باسم مخص معیوب بده دیگه خودش نمیدونسته چیکار کرده کلا

و و و و و که بخوام برات بنویسم گفتم 10 صفحه ای میشه

مشکل اینه ما با یه بازی ناقص و حذفیات بسیار طرفیم 

بله همه تقصیر کونامی 

به یقین ملاقات بیگ باس و زیرو و آسلات و زیرو کات سین بوده و بعدا حذف شده 

به نظر من تمام نوار ها قرار بوده کات سین باشه 

حالا شما بیا جمع بزن زمان نوار ها رو ببین چقد کات سین قرار بوده باشه 

قطعا چندین برابر چیزی که در بازی هست ساترلند موشن کپچر و دیالوگ ضبط کرده 

وقتی کات سین نیست و همه حذف شدن ساترلند قراره کجا شخصیت پردازی بشه کجا دیالوگ بگه

همه بر می گرده به کونامی 

همین چند روز پیش خبرش بود 

یک جوان 24 ساله  ژاپنی بعد از 115 ساعت اضافه کار خودکشی کرد 

اعتراض نکرد که کار زیاده فک کرده که خودش آدم ضعیفه  

فرهنگ ژاپن یعنی همین 

بعد انتظار داری کوجیما واقعیت بگه 

حفره های داستانی هم بر می گرده به 6 ماه آخر 

مثل اینه که در GOD OF WAR 1 بخش کشته شدن زن و فرزند کریتوس حذف کنی پایان بازی و خودکشی کریتوس مسخره و بی دلیل میشه 

در فانتوم پین انگار از وسط یه دفعه کات میخوره و اون پایان به قول شما گنگ میرسه 

حالا این بخش وسط ساخته شده و اجبار حذف شده 

یا اصلا به کوجیما وقت ندادن که بسازه 

خود بازی در 3 سال ساخته شده و بقیه زمان صرف fox Engine شده 

بودجه بازی+موتور حدود 60 میلیون بوده 

مقصر کوجیما نیست 

وقتی کونامی می خواد یه بازی به عظمت فانتوم پین روی 5 پلتفرم اونم با یه موتور مستقل عرضه کنه طبیعیه که به این میزان پول لازمه 

Fox engine که pes تکون داده 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، ghost of sparta گفته است :

من جواب دادم ولی شما قبول نمی کنید 

دوباره جواب می دم 

شما که متال گیر 3 بازی کردین 

اون همه باس خارق‌العاده 

سیستم بهبود سلامتی بی نظیر 

خوردن مار و موش و... 

سیستم فساد مواد غذایی در نسل 6 

مراحل خارق‌العاده مثل 

نبرد با the End 

مبارزه با سارو 

موتور سواری 

اون دشت گل و R1 لعنتی 

روایت داستانی خارق‌العاده 

مکالمه های رادیویی بی پایان 

MGS V هیچ کدوم نداره پس بدترین متال گیر تاریخ 

من تجربه شخصی حرف می زنم ولی شما بحث متا رو پیش می کشی مشخصه ما به جای نمی رسیم 

Dark souls 3 کلا چهار تا باس درست و حسابی داره ایبس واچر دراگون ارمور نیملس کینگ که فاز اولش ساده است و سول اف سیندر 

شمشیر های کلا غیر قابل شکستن 

با هر بار که میمیری هیچ اتفاقی نمی یفته 

روند کلی خیلی ساده شده 

این چه قلعه که اینقدر ساده است در حالی که سری Souls در ابتدا مبنای سختی شکل گرفته 

حالا شما مقایسه کن با Demon souls 

بله رینگید سیتی فوق‌العاده است 

بحث اصلی در مورد خود بازی اصلی

بازی اصلی تا توانستند ساده کردن که فروش بیشتری برسن 

من دارم از تجربه شخصی و سختی فوق‌العاده میگم شما باز هم متا رو مطرح میکنی 

اگه نبود ps1 و نو آوری فوق‌العاده cd 

آیا RE خلق می شد؟ 

آیا اگه  شرکتی به غیر از سونی بود اجازه انتشار بازی با این محتوا رو میداد؟ اگه نینتندو بود  صددرصد اجازه نمی داد 

اگه بازار گسترده ps1 نبود و فروش فوق‌العاده نبود یا شماره 2 و 3 ساخته می شد که به 4 برسه 

همین fallout 4 بهترین نسخه pc ولی سود اصلی از کجاست؟ کنسول 

فروش PC و کنسول مقایسه کنید 

این کنسول ها بودن که سود های میلیارد دلاری سازنده ها رو رستگار کردن 

قبلا هم گفتم 

اگه سان اندریاس انحصاری نبود یا حتی اصلا عرضه نمی شد لطمه به فروش ps2 میزد؟ نه 

فروش بازی چقد می شد 7یا 8 میلیون 

ولی با انحصاری کردن یک میلیارد دلار نصیب راکستار شد 

شما کاملا اشتباه متوجه شدی منظور من این بود که اصلا کیفیت تصویر فریم مضخرف برام مهم نبود مهم خود بازی و گیم پلی فوق‌العاده بود 

گرافیکم r9 380 

چه الان چه 200 سال دیگه بهترین بازی تاریخ از نظر من GOD OF WAR 1,2

منتقدان نظر خودشون دارن 

استاد کوجیما به این دلیل سمت سونی اومد

که شرکتی که بودجه نامحدود و بدون هیچ فشاری در اختیار سازنده قرار میده 

و گرنه کامیا پنج سال صرف مایکروسافت کرد و نهایت بهش گفتن روانی 

دلخوری کجا بود از بحث با شما لذت میبرم 

عزیزم سن اندریاس انحصاری بود- بازی انحصاری روی کنسول بیس قوی زیاد میفروشه- کسی منتظر نمی موند اونموقع - بهترین متال گیر تاریخ 5 بود  روی پی سی  داریم بچهای بازی پی سی با ریشید  و ما  بازی یش میکنن.منتقد ها  رد برترین  بازی های تاریخ اکثرا اجماع دارند من god of war ندیدم . . کامیا خودش توییت زد گفت ناخوشه- همون هم نقشه سونی بود. بعدش گفتن رفته  دکتر اعصاب-سونی شر کت انحصار طلبه  گذشت دوران Ps1 و   اون بیست سال پیش بود شما هم هی میگید ps1- مرد و رفت تمام شد و بودجه نامحدود میزاره برای خودش  مگر برای همه میزاره؟ همه همینطورن.دارک سولز 3 بد بود چون روی پی سی بود . کلا  شما نباید به بازی که روی پی سی عرضه میشه حسا س باشید . ناراحتی شما بخاطر noih بود  اینجا اکثر دوستان pc باز هستن و  اینچیز ها برای ما مهمه-عزیزم شما ببخشید اصلا درک درستی از مارکتینک ندارید زمان ps1  سونی باید بازی میساخت بیس قوی میخواست نوپا بود کنسول بازی  هی میگید اگر سونی نبود re1 ....؟؟؟ خوب سونی نبود re4 خلق شد بهترین سوروال تاریخ-سونی نبود 5 بوجود امد شاهکار .سونی نبود 7 بهترین بلازی سوورال هورور این چند سال عرضه شدهوکاری به سونی نداره عزیزم .  این باز یهاباید روی پی سی عرضه بشن نه بمونن رگنه 720/30فریم مینمونن و خاک میخورن .نکته اینه- متال گیر 5 شاهکار سندباکس  مخفی کاری اکشن بود و سند با کس نهایی بود4و 3 در مقابل این هیچی نبودن . این بازی قله کاری کوجیماست و چهار و سه خطی بودن محیط ها شون اندازه یک راهرو این هم نبود. کار شده بود روش داستانش یکی  از  مهمترین بخش های سری متال گیر بود

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

عزیزم سن اندریاس انحصاری بود- بازی انحصاری روی کنسول بیس قوی زیاد میفروشه- کسی منتظر نمی موند اونموقع - بهترین متال گیر تاریخ 5 بود  روی پی سی  داریم بچهای بازی پی سی با ریشید  و ما  بازی یش میکنن.منتقد ها  رد برترین  بازی های تاریخ اکثرا اجماع دارند من god of war ندیدم . . کامیا خودش توییت زد گفت ناخوشه- همون هم نقشه سونی بود. بعدش گفتن رفته  دکتر اعصاب-سونی شر کت انحصار طلبه  گذشت دوران Ps1 و   اون بیست سال پیش بود شما هم هی میگید ps1- مرد و رفت تمام شد و بودجه نامحدود میزاره برای خودش  مگر برای همه میزاره؟ همه همینطورن.دارک سولز 3 بد بود چون روی پی سی بود . کلا  شما نباید به بازی که روی پی سی عرضه میشه حسا س باشید . ناراحتی شما بخاطر noih بود  اینجا اکثر دوستان pc باز هستن و  اینچیز ها برای ما مهمه-عزیزم شما ببخشید اصلا درک درستی از مارکتینک ندارید زمان ps1  سونی باید بازی میساخت بیس قوی میخواست نوپا بود کنسول بازی  هی میگید اگر سونی نبود re1 ....؟؟؟ خوب سونی نبود re4 خلق شد بهترین سوروال تاریخ-سونی نبود 5 بوجود امد شاهکار .سونی نبود 7 بهترین بلازی سوورال هورور این چند سال عرضه شدهوکاری به سونی نداره عزیزم .  این باز یهاباید روی پی سی عرضه بشن نه بمونن رگنه 720/30فریم مینمونن و خاک میخورن .نکته اینه- متال گیر 5 شاهکار سندباکس  مخفی کاری اکشن بود و سند با کس نهایی بود4و 3 در مقابل این هیچی نبودن . این بازی قله کاری کوجیماست و چهار و سه خطی بودن محیط ها شون اندازه یک راهرو این هم نبود. کار شده بود روش داستانش یکی  از  مهمترین بخش های سری متال گیر بود

عزیز این حرف رو کی زده؟ یه سری که اولین متال گیرشون 5بوده؟!

از لحاظ گیمپلی بله ولی از لحاظ داستانی صفره

در ضمن هوش مصنوعی دشمنا هم عالی کار نشده در سالید وی

من با مخفی کاری هیتمن خیلی موافق ترم تا سالید وی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

عزیز این حرف رو کی زده؟ یه سری که اولین متال گیرشون 5بوده؟!

از لحاظ گیمپلی به ولی از لحاظ داستانی صفره

لینک زیر گفته  بیش از 50 تا 100 و 95!

نمرات عالی بازی 10 از گیم اسپات 10 از IGN و...........

http://www.metacritic.com/game/xbox-one/metal-gear-solid-v-the-phantom-pain

داستان متال گیر همیشه مامبو جامبو بوده است  . این یکی هم همینطور-

متال گیر 5 نمره متاش 95 است در بالاترین حالت.

سه یعنی اسنیک ایتر: 91

نمره گیم اسپات متال گیر 5  ده شده

3نمره ش 87

حتی 4 هم با اینکه تک پلتفرم بوده باز 94 شده متاش

میشه گفت بالاترین  امتیاز  تاریخ رو   متال 5 بدست آورده

در همه ریویوی هاحتی 4 کوین ونورد به جنبه کمی اجباری بودن خط روایی به گیم پلی اشاره میکنه و در سه هم همینطور کلا داستان در متال گیر سلیقه ای بوده ولی منتقدها  اکثرا اشاره میکنن.  جاهایی  سنگین و اجباری میشه. این در تمام نقدها هست و نمیشه انکار کردو میتونم  ترجمه مستقیم  رو بزارم از صحبت های بهترین ریویور های صنعت.

کوین در ریویو 4 میگه:

Storytelling is heavy-handed داستان  یکم  بی مهارت و بی ملاحظه روایت میشه. (خودش ور تحمیل میکنه به گیم پلی)

برای سه گیم اسپات میگه:

; story gets off to a slow start.داستان شروع کندی داره

Very little gameplay at first.گیم پلی بسیار ناچیز در ابتدا- چرا ؟بخاطر همون مامبوو جامبو

برای پنج  پیت ربراون میگه:

Tells a complex, unusual story that holds your attention from start to finish  داستانی پیچیده وروایت میشه که تا پایان شما رو با خود میبره

A perfectly fitting piece to the twisted Metal Gear saga  نقطه ای کلیدی  در سری .

پس پنج رو از بخش داستانی نه تنها ایراد نگرفته بلکه ستوده . کی گفته بد بود - خیلی از بچه ها حتی نمیدونن چی دارن میگن اینها در دیالوگ ها بعد میگن داستان بد بود. فقط کاست های متال گیر پنج رو میزاشتم  من هدفون  و گوش میکردم به داستان های خترق العاده بازی که اگر  بخوا م چند تاشون رو اینجا کار کنم برای دوستان هوش از سرتون میپره .بهترین صدا پیشه ها بهترین  داستان هادرو روایت میکردن . شاهکار روایی بود من سیصد ساعت دیالوگ گوش کردم اصلا بازی نبود  کتاب داستان بود .

منظورتون چیه؟ یک سری که متال گیر اولیش است؟ من متوجه نمی شم-مقایسه هیتمن  با متال گیر  صحیح نیست - هوش مصنوعی هیتمن مقایسه اش با متال گیر خیلی فرق داره  - جهان متال گیر چرخه شبانه روزی داره عالی کار شده   رندوم اینکانتر است -وسالیل نقیله و سوارکاری و ... آدم رو یاد RED dead میاندازه و شخصیت های خیره کننده همون شخصت   کوائت  خیره کننده خلق شده میشه 300 ساعت  یا بیشتر متال گیر رو بازی کرد مرز نداره پایان نداره بازی . نهایت سند باکس است  فوق الهاده کاری پیچیده بوده باید تمام سازندگان بازی های اپن ورلد درس یاد بگیرن. یوبی و راک استار و بتسزداو...

اون هیتمن یک محیط است به یک سری پارامترهای خاص شما هدف رو میکشی - جهان سند باکس متال گیر  خیلی پیچیده تره  -اصلا یک اپن ورد سند باکس به بهترین شکل ممکن طراحی شده.هوش مصنوعی عالی بود در متال گیر - روی درجه سختی هارد که معمولا خیلی ها روی ایزی و نرمال میرن  کابوسه .تکون میخورید میبنند. من هیتمن رو  خیلی از صحنه هاش میخندیدم .تمام دشمن های  هیتمن رو میشه با اردک بمبی کشت !همه رو بدون استثنا .برو نزدیک هدف بندازش میاد دورش منفجر تمام!!!!

متال گیر پنج :با سگ گیم پلی یک جور میشد . با کوایت گیم پلی عوض میشد با اسب سرعتی و اکشن میشد تنها سخت و چالش برانگیز میشد . 

با سلاح های تاکتیکی بازی میشد بهترین بازی مخفی کاری با  سلاح های قدرتی میشد اکشن شوتر  . 

در شب کل ساختار بازی عوض میشد در روز یک جور دیگه ...

سیسیتم های پاداش دهی اون همه سلاح و زره و تجهیزات رویایی که از پیس والکر هم رد کرده بود اینها یعنی سندباکس در قوی ترین شکل ممکن.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

لینک زیر گفته  بیش از 50 تا 100 و 95!

نمرات عالی بازی 10 از گیم اسپات 10 از IGN و...........

http://www.metacritic.com/game/xbox-one/metal-gear-solid-v-the-phantom-pain

داستان متال گیر همیشه مامبو جامبو بوده است  . این یکی هم همینطور-

متال گیر 5 نمره متاش 95 است در بالاترین حالت.

سه یعنی اسنیک ایتر: 91

نمره گیم اسپات متال گیر 5  ده شده

3نمره ش 87

حتی 4 هم با اینکه تک پلتفرم بوده باز 94 شده متاش

میشه گفت بالاترین  امتیاز  تاریخ رو   متال 5 بدست آورده

در همه ریویوی هاحتی 4 کوین ونورد به جنبه کمی اجباری بودن خط روایی به گیم پلی اشاره میکنه و در سه هم همینطور کلا داستان در متال گیر سلیقه ای بوده ولی منتقدها  اکثرا اشاره میکنن.  جاهایی  سنگین و اجباری میشه. این در تمام نقدها هست و نمیشه انکار کردو میتونم  ترجمه مستقیم  رو بزارم از صحبت های بهترین ریویور های صنعت.

کوین در ریویو 4 میگه:

Storytelling is heavy-handed داستان  یکم  بی مهارت و بی ملاحظه روایت میشه. (خودش ور تحمیل میکنه به گیم پلی)

برای سه گیم اسپات میگه:

; story gets off to a slow start.داستان شروع کندی داره

Very little gameplay at first.گیم پلی بسیار ناچیز در ابتدا- چرا ؟بخاطر همون مامبوو جامبو

برای پنج  پیت ربراون میگه:

Tells a complex, unusual story that holds your attention from start to finish  داستانی پیچیده وروایت میشه که تا پایان شما رو با خود میبره

A perfectly fitting piece to the twisted Metal Gear saga  نقطه ای کلیدی  در سری .

پس پنج رو از بخش داستانی نه تنها ایراد نگرفته بلکه ستوده . کی گفته بد بود - خیلی از بچه ها حتی نمیدونن چی دارن میگن اینها در دیالوگ ها بعد میگن داستان بد بود. فقط کاست های متال گیر پنج رو میزاشتم  من هدفون  و گوش میکردم به داستان های خترق العاده بازی که اگر  بخوا م چند تاشون رو اینجا کار کنم برای دوستان هوش از سرتون میپره .بهترین صدا پیشه ها بهترین  داستان هادرو روایت میکردن . شاهکار روایی بود من سیصد ساعت دیالوگ گوش کردم اصلا بازی نبود  کتاب داستان بود .

منظورتون چیه؟ یک سری که متال گیر اولیش است؟ من متوجه نمی شم-مقایسه هیتمن  با متال گیر  صحیح نیست - هوش مصنوعی هیتمن مقایسه اش با متال گیر خیلی فرق داره  - جهان متال گیر چرخه شبانه روزی داره عالی کار شده   رندوم اینکانتر است -وسالیل نقیله و سوارکاری و ... آدم رو یاد RED dead میاندازه و شخصیت های خیره کننده همون شخصت   کوائت  خیره کننده خلق شده میشه 300 ساعت  یا بیشتر متال گیر رو بازی کرد مرز نداره پایان نداره بازی . نهایت سند باکس است  فوق الهاده کاری پیچیده بوده باید تمام سازندگان بازی های اپن ورلد درس یاد بگیرن. یوبی و راک استار و بتسزداو...

اون هیتمن یک محیط است به یک سری پارامترهای خاص شما هدف رو میکشی - جهان سند باکس متال گیر  خیلی پیچیده تره  -اصلا یک اپن ورد سند باکس به بهترین شکل ممکن طراحی شده.هوش مصنوعی عالی بود در متال گیر - روی درجه سختی هارد که معمولا خیلی ها روی ایزی و نرمال میرن  کابوسه .تکون میخورید میبنند. من هیتمن رو  خیلی از صحنه هاش میخندیدم .تمام دشمن های  هیتمن رو میشه با اردک بمبی کشت !همه رو بدون استثنا .برو نزدیک هدف بندازش میاد دورش منفجر تمام!!!!

متال گیر پنج :با سگ گیم پلی یک جور میشد . با کوایت گیم پلی عوض میشد با اسب سرعتی و اکشن میشد تنها سخت و چالش برانگیز میشد . 

با سلاح های تاکتیکی بازی میشد بهترین بازی مخفی کاری با  سلاح های قدرتی میشد اکشن شوتر  . 

در شب کل ساختار بازی عوض میشد در روز یک جور دیگه ...

سیسیتم های پاداش دهی اون همه سلاح و زره و تجهیزات رویایی که از پیس والکر هم رد کرده بود اینها یعنی سندباکس در قوی ترین شکل ممکن.

اولا شما که این همه ادعا بررسی دارید چرا به این نکته اشاره نکردید این رویو ها از بازی ، فقط کونامی گذاشت 35ساعت بازی کنن تو 35 ساعت شما خیلی خوب بری جلو میرسی به مرحله اسکال فیس

من یکی که هیچ اهمیتی به امتیاز دادن های منتقدین بی فکر نمیکنم چه توی فیلمها چه بازی ها 80 درصد مواقع گند میزنن کافیه بری متا های کود های جدیدو نگاه کنی و یا فیلم هارو مخصوصا از 2000 به این ور

گیم پلی با سگ عوض میشد؟ به نظر من که تغییری نمیکرد به جز راحت شدن بازی چون دیدی همرو برات از فاصله 50 متری شناسایی میکرد ..

با اسب چه گیمپلی ای عوض میشد؟ شما با اسب میرفتی تو دل OKB Zero?

اسب تنها مزیتش رد شدن از نقاطی بود که ماشین نمیتونست بره اونم بخاطر اینکه کوجیما به فکرش نرسیده بود یه Fast Travel بذاره

یه زمان کوجیما میومد شخصیتی مثل ایوا رو میذاشت که واقعا از لحاظ عشقی تاثیر گذار بود الان فقط یه دختر لال با کمترین لباس ممکن؟!

بحث با فن بوی ها از صبر بنده خارج هست شما به هیچ عنوان نمیخواید قبول کنید که این بازی به طرز افتضاحی بد ساخته شده و هیچ المنت زیبایی از اپن ورلد بودن نداره

کجا دشمنا هوششون بالاس؟ برا من که میان مثل بوغ از جلو من رد میشن و نمیبینن حرکاتشون خیلی قابل پیش بینیه

این همه سلاح برا چی کوجیما وقت گذاشته توی بازی قرار بده؟ یک اسلحه رو 7 بار میشه آپگرید کرد در صورتیکه کشتن توی این بازی منع شدست و باعث میشه ونوم شیطانی بشه؟

چرا این همه چیز های بیخود توی بازی قرار داده شده وقتی میشه با همون کلت اولیه بازی تا آخرش رفت؟ البته فقط یه ماشین گان برای اسکال ها

این بدمن داستان واقعا داغونه اصلا معلوم نیست با کی کار داره معلوم نیست دوسته دشمنه کیه کلا

صحنه روی جیپ رو میشه فقدان داستان متال گیر دونست صحنه جیپ سواری بسیار احمقانست شما 10 دقیقه نشتی توی یه جیپ اسکال فیس حرف میزنه ونوم یه جوری نگاه میکنه انگار اصلا تو باغ نیس

شما که ادعا دارید باید بدونید انتخاب یه پایان خوب میتونه شروعی خوب رو هم به ارمغان بیاره حالا این حرف رو بذار توی فنتوم پین بازی واقعا اندینگ نداره کلا

ایلای با متال گیر معلوم نیست کجا میره

اون اشماعیل اگه بیگ باسه چرا انقدر سر  حاله کسی که زیرو 9سال سعی کرده ازش محافظت کنه رو میفرستن تا دیکوی خودشو نجات بده؟ اونم بدون حتی یه اسلحه و یا لباس درست و حسابی؟اصلا مگه باس یک ماه زودتر از ونوم بهوش نمیاد؟ کسی که 9 سال تو کماست حداقلش 6-7ماه نمیتونه راه بره، شما که از دیالوگ های خوب حرف میزنی حرف باس کلا یعنی چی؟"من 9 سال مراقبت بودم" آخه یکی نیست بگه مردک تو خودت 1ماه نیست از کما بیرون اومدی با کی کار داری :|

چرا زیرو وقتی به ملاقات این دوتا در 1977 (همون نوارهایی که شما میگی عالین) میاد نمیتونه ونوم رو از باس تشخیص بده؟ چون عمل جراحی صورت انجام شده؟ پس چرا وقتی ونوم بیدار میبشه شکل آواتار شماس اول

چراصورت ونوم پر از زخمه؟ والا من که دیده بودم هرکسی جراحی پلاستیک انجام میده صورتش صاف میشه تا روش خط و خش بیفته

منظورم از متال گیر پلیر های اولی چیه؟ کسانیکه موقع جنگیدن با باس و بعدش که فهمیدن تو دام دولت بودن اشکشون درومد، وقی سالید رو دیدن اون سرباز افسانه ای بخاطر ویروس به چه شکلی افتاده بود قلبشون واستاد، اونایی که وقتی با گری فاکس جنگیدن و بعد فهمیدن اون چه کسی بوده دلشون شکست و  و و رو تجربه نکردن

من الکی این حرفارو نمیزنم من این بازی رو پیشخرید کردم هر دو نسخه رو حدود یک سال و نیم توی ردیت و یوتیوب صبح تا شب ویدئو های بررسی دیدم و به پوچی این بازی پی بردم روزی 3-4بار پیج کوجیمارو چک کن و کلی توییت های مربوط با بازی رو ببین هایپ چپتر 3 الان وضع من اینطوریه حتی اگه این بازی بجای 3تا چپتر 9 تا چپترم داشته به هیچ عنوان با علاقه ای که وقتی گیفت رو اکتیور کردم و روی دکمه پلی زدم ، داستان رو دنبال نخواهم کرد

حرفم رو باور نداری؟خودت ببین 460 ساعت من فنتوم پین رو بازی کردم 4باز از اول تا آخر 2 گیگ اسکرین شات شرمده اگه لحنم یکم تند شد یاد دوسال پیش افتادم که یک عالمه وقت و فکر و چشممو الکی به هدر دادم برای داستانی که نیاز به هیچ چیزی جز گفتن "بی سر و ته" نداره

http://uupload.ir/files/kpns_untitled.png

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، iMahyar77 گفته است :

آقا رضا کارت گرافیکت چیه؟

در بین جواب های بلند بالا این از چشم در رفت مثکه :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

اولا شما که این همه ادعا بررسی دارید چرا به این نکته اشاره نکردید این رویو ها از بازی ، فقط کونامی گذاشت 35ساعت بازی کنن تو 35 ساعت شما خیلی خوب بری جلو میرسی به مرحله اسکال فیس

من یکی که هیچ اهمیتی به امتیاز دادن های منتقدین بی فکر نمیکنم چه توی فیلمها چه بازی ها 80 درصد مواقع گند میزنن کافیه بری متا های کود های جدیدو نگاه کنی و یا فیلم هارو مخصوصا از 2000 به این ور

گیم پلی با سگ عوض میشد؟ به نظر من که تغییری نمیکرد به جز راحت شدن بازی چون دیدی همرو برات از فاصله 50 متری شناسایی میکرد ..

با اسب چه گیمپلی ای عوض میشد؟ شما با اسب میرفتی تو دل OKB Zero?

اسب تنها مزیتش رد شدن از نقاطی بود که ماشین نمیتونست بره اونم بخاطر اینکه کوجیما به فکرش نرسیده بود یه Fast Travel بذاره

یه زمان کوجیما میومد شخصیتی مثل ایوا رو میذاشت که واقعا از لحاظ عشقی تاثیر گذار بود الان فقط یه دختر لال با کمترین لباس ممکن؟!

بحث با فن بوی ها از صبر بنده خارج هست شما به هیچ عنوان نمیخواید قبول کنید که این بازی به طرز افتضاحی بد ساخته شده و هیچ المنت زیبایی از اپن ورلد بودن نداره

کجا دشمنا هوششون بالاس؟ برا من که میان مثل بوغ از جلو من رد میشن و نمیبینن حرکاتشون خیلی قابل پیش بینیه

این همه سلاح برا چی کوجیما وقت گذاشته توی بازی قرار بده؟ یک اسلحه رو 7 بار میشه آپگرید کرد در صورتیکه کشتن توی این بازی منع شدست و باعث میشه ونوم شیطانی بشه؟

چرا این همه چیز های بیخود توی بازی قرار داده شده وقتی میشه با همون کلت اولیه بازی تا آخرش رفت؟ البته فقط یه ماشین گان برای اسکال ها

این بدمن داستان واقعا داغونه اصلا معلوم نیست با کی کار داره معلوم نیست دوسته دشمنه کیه کلا

صحنه روی جیپ رو میشه فقدان داستان متال گیر دونست صحنه جیپ سواری بسیار احمقانست شما 10 دقیقه نشتی توی یه جیپ اسکال فیس حرف میزنه ونوم یه جوری نگاه میکنه انگار اصلا تو باغ نیس

شما که ادعا دارید باید بدونید انتخاب یه پایان خوب میتونه شروعی خوب رو هم به ارمغان بیاره حالا این حرف رو بذار توی فنتوم پین بازی واقعا اندینگ نداره کلا

ایلای با متال گیر معلوم نیست کجا میره

اون اشماعیل اگه بیگ باسه چرا انقدر سر  حاله کسی که زیرو 9سال سعی کرده ازش محافظت کنه رو میفرستن تا دیکوی خودشو نجات بده؟ اونم بدون حتی یه اسلحه و یا لباس درست و حسابی؟اصلا مگه باس یک ماه زودتر از ونوم بهوش نمیاد؟ کسی که 9 سال تو کماست حداقلش 6-7ماه نمیتونه راه بره، شما که از دیالوگ های خوب حرف میزنی حرف باس کلا یعنی چی؟"من 9 سال مراقبت بودم" آخه یکی نیست بگه مردک تو خودت 1ماه نیست از کما بیرون اومدی با کی کار داری :|

چرا زیرو وقتی به ملاقات این دوتا در 1977 (همون نوارهایی که شما میگی عالین) میاد نمیتونه ونوم رو از باس تشخیص بده؟ چون عمل جراحی صورت انجام شده؟ پس چرا وقتی ونوم بیدار میبشه شکل آواتار شماس اول

چراصورت ونوم پر از زخمه؟ والا من که دیده بودم هرکسی جراحی پلاستیک انجام میده صورتش صاف میشه تا روش خط و خش بیفته

منظورم از متال گیر پلیر های اولی چیه؟ کسانیکه موقع جنگیدن با باس و بعدش که فهمیدن تو دام دولت بودن اشکشون درومد، وقی سالید رو دیدن اون سرباز افسانه ای بخاطر ویروس به چه شکلی افتاده بود قلبشون واستاد، اونایی که وقتی با گری فاکس جنگیدن و بعد فهمیدن اون چه کسی بوده دلشون شکست و  و و رو تجربه نکردن

من الکی این حرفارو نمیزنم من این بازی رو پیشخرید کردم هر دو نسخه رو حدود یک سال و نیم توی ردیت و یوتیوب صبح تا شب ویدئو های بررسی دیدم و به پوچی این بازی پی بردم روزی 3-4بار پیج کوجیمارو چک کن و کلی توییت های مربوط با بازی رو ببین هایپ چپتر 3 الان وضع من اینطوریه حتی اگه این بازی بجای 3تا چپتر 9 تا چپترم داشته به هیچ عنوان با علاقه ای که وقتی گیفت رو اکتیور کردم و روی دکمه پلی زدم ، داستان رو دنبال نخواهم کرد

حرفم رو باور نداری؟خودت ببین 460 ساعت من فنتوم پین رو بازی کردم 4باز از اول تا آخر 2 گیگ اسکرین شات شرمده اگه لحنم یکم تند شد یاد دوسال پیش افتادم که یک عالمه وقت و فکر و چشممو الکی به هدر دادم برای داستانی که نیاز به هیچ چیزی جز گفتن "بی سر و ته" نداره

http://uupload.ir/files/kpns_untitled.png

کاملا ببخشید خیلی نقدی بدی کردید .تمام نقط مثبت بازی رو با یک علامت سئوال نوشتید - شما میگید حرف های تمام منقدین به کنار بزاریم  به حرف شما گوش بدیم ؟؟ کملا احساسی برخورد میکنید . چطوریه که نمرات این بازی اینقدر بالا رفت .؟؟ نمیشه به ارزش بررسی یک اثر  بیخیال بود.- الان مثلا این نقد شما بوده؟؟گر بود بوه چرا 460 ساعت بازی کردید ؟؟ چه کار میکردید  در جهان بازی ؟راه میرفتید.؟  سگ بازی رو تاکتیکی میکرد ربات و اکشن میکرد اسب ازادی عمل میدادو این جمله شما خیلی بده:

چرا لباسش کم بود اینقدر؟؟میدونید ؟!از نکاتی که طرف داستان رو متوجه نمیشه میاد میگه=ضمنا لباس کم برخواسته از دیدکارگردان های ژاپنیه این پوششه .سکانس سوار جیپ اسکال فیس بهترین مونولوگ بازیها ی سری رو برای باس تعریف میکنه که حتما شما هم مثل فرمایش خودتون همون جا نشسته بودید متوجه نشدید چی گفت.داستان چی میگه یک خلاصه اش رو برام بگید لطفا.

دوست من ان بازی سه بود اون داستان بود ان مقطع از تاریخ بود این پنجه یک بازی دیگه است  یک مقطعی دیگه است باز بیومد نشون بداد باس مرد بعد اشک بیاد در چشم شما؟/این که شد قضیه مس افکت اندورمدا بیخود اینقدر منفی دادن بهش- سرچی ؟ شپرد چی شد ؟ چرا داستان قدیم فلان بود؟؟ این نشد ؟؟؟ باید با دید باز نگاه کرد اون یک بازی دیگه بود این یکی دیگه است هر اثری با چهار چوب ساختارخودش باید بررسی بشه  نمیشه گفت چرا در مس افکت دو فلان شد در اندرومدا این نشد؟؟  خنده داره این یعنی کاملا احساسی منطقی نیست  اینجا- اون اثر برای خودش بود این برای خودش -متال 5 قله تکامل سری بود از بعد گیم پلی - تکامل نهایی بود و پایان یافت اگر کوجیما نیاز میدید بازهم میساخت .

این جمله دیگه شاهکار گفتید:

شما 460  ساعت بازی کردی من 300ساعت پس شما بیشتر در بازی بودید واگر جذابیت ندشت که خوب میشه بازی رو و بیست ساعت هم تمام کرد پس اون جذابیت از کجا امد که دوسال چشمتون رو و وقتتون رو گذاشتید . بازی جذاب نباشه نهاتیش چند ساعت ادم بیخیالش میشه.این بازی نهایت سندباکس اپن ورلد است، منتقدان صنعت ستوند این بازی رو من به حرف شما گوش بدم مثلا؟؟بگم خوب نبود ؟ شاهکار بود بازی  هیچ دلیلی نمیتونبید بیارید  که چرا نمرش بالاترین متال گیر تاریخه-گیم پلی د نمرات منتقدان خیلی مهمه - داستان های متال گیر مثل شماره دو همیشه مامبو جامبو بوده  این گیم پلی سری است که باعث شده مثلا همین 5 نمره متاش از تمام متال گیر ها بالاتر بره ؟چرا چون تکامل گیم پلی بوده . بازی تلتیل نیست که بخوان همش از داستان بگن- تمام نقدها از  قسمت نهایی متال از داستان  پیچیده و روایت ویروس  لینگویسئتیک تعریف کرده اند . اون قسمت سه تمام شد  رفت تجربه کردیم این بار احساسی نباید شه شما اجازه بده  تمام نکات مثبت یک اثر رو نبینی و بجاش  فقط از گذشته دم بزنید . این نقد کردن نیست روایت احساس خودتونه  از  گذشته خودتون درباره بازی .احساس جایی نداره در نقد  شما اگر خوشت هم بیاد ازیک بازی ولی چهار چوب رو رعایت نکرده باشه شلخته باشه و ضعیف نمیشه بهش گفت خوب  باید ضعف هاش رو گفت - متا ل5 ضعف کمی داشت بسیار کم . انبوهی نکات مثبت داشت - شما هیچ کدوم رو حتی  ذره ای اشاره نکردی  مرتب میگید در بازی قدیم این شد و آن شد  این چه ربطی داره به این اثر   خوب در ان بازی  شد حالا چی ؟ چکار کنیم ؟

ضمنا اصلا 365 ساعت نبوده پیتر بروان نویسنده نقدگیم اسپات این رو نوشته: 50 ساعت در بازی بوده که نقدر رو نوشته. کاملا 50 ساعت برای شناخت بازی کافیه .

Peter Brown

Peter has played every Metal Gear game there is, and spent almost 50 hours with The Phantom Pain for this review.

بخشید قانع  که نشدم متوجه شدم داستان هم متوجه نشدید چون به کوایت میگید دختر بی لباس!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 41 دقیقه قبل، iMahyar77 گفته است :

در بین جواب های بلند بالا این از چشم در رفت مثکه :D

درود ببخشید   980 ti زوتاک امپ اکستریم دیشن-

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

کاملا ببخشید خیلی نقدی بدی کردید .تمام نقط مثبت بازی رو با یک علامت سئوال نوشتید - شما میگید حرف های تمام منقدین به کنار بزاریم  به حرف شما گوش بدیم ؟؟ کملا احساسی برخورد میکنید . چطوریه که نمرات این بازی اینقدر بالا رفت .؟؟ نمیشه به ارزش بررسی یک اثر  بیخیال بود.- الان مثلا این نقد شما بوده؟؟گر بود بوه چرا 460 ساعت بازی کردید ؟؟ چه کار میکردید  در جهان بازی ؟راه میرفتید.؟  سگ بازی رو تاکتیکی میکرد ربات و اکشن میکرد اسب ازادی عمل میدادو این جمله شما خیلی بده:

چرا لباسش کم بود اینقدر؟؟میدونید ؟!از نکاتی که طرف داستان رو متوجه نمیشه میاد میگه=ضمنا لباس کم برخواسته از دیدکارگردان های ژاپنیه این پوششه .سکانس سوار جیپ اسکال فیس بهترین مونولوگ بازیها ی سری رو برای باس تعریف میکنه که حتما شما هم مثل فرمایش خودتون همون جا نشسته بودید متوجه نشدید چی گفت.داستان چی میگه یک خلاصه اش رو برام بگید لطفا.

این جمله دیگه شاهکار گفتید:

ولا شما 460  ساعت بازی کردی من 300ساعت پس شما بیشتر در بازی بودید واگر جذابیت ندشت که خوب میشه بازی رو و بیست ساعت هم تمام کرد پس اون جذابیت از کجا امد که دوسال چشمتون رو و وقتتون رو گذاشتید . بازی جذاب نباشه نهاتیش چند ساعت ادم بیخیالش میشه.این بازی نهایت سندباکس اپن ورلد است، منتقدان صنعت ستوند این بازی رو من به حرف شما گوش بدم مثلا؟؟بگم خوب نبود ؟ شاهکار بود بازی  هیچ دلیلی نمیتونبید بیارید  که چرا نمرش بالاترین متال گیر تاریخه-

بخشید قانع  که نشدم متوجه شدم داستان هم متوجه نشدید چون به کوایت میگید دختر بی لباس!

دوست عزیز من، 460 ساعت من صرف امتحان تعداد بیشماری تکنیک هایی شد که شاید روند داستان رو تغییر بده، تمام کردن تمام ساید آپس ها برای 5 بار پشت سر هم

بازی رو از اول تا آخر با ونوم شیطانی رفتن

بازی رو رفتن بدون اینکه حتی یک بار فیلد بشید(البته اینو دیگه حوصلم نکشید بعد 15-20 ساعت نمیشد رفت)

ولا شما 460  ساعت بازی کردی من 300ساعت پس شما بیشتر در بازی بودید واگر جذابیت ندشت که خوب میشه بازی رو و بیست ساعت هم تمام کرد پس اون جذابیت از کجا امد که دوسال چشمتون رو و وقتتون رو گذاشتید . بازی جذاب نباشه نهاتیش چند ساعت ادم بیخیالش میشه.این بازی نهایت سندباکس اپن ورلد است، منتقدان صنعت ستوند این بازی رو من به حرف شما گوش بدم مثلا؟؟بگم خوب نبود ؟ شاهکار بود بازی  هیچ دلیلی نمیتونبید بیارید  که چرا نمرش بالاترین متال گیر تاریخه-

خیر نه همیشه این حرفتون صدق نمیکنه اگه کوجیما یه پایان درست به ما میداد عمرا ساعت پلی من بیشتر از 100ساعت میشد

از بس داستان گنگ تعریف شد که بشخصه بار ها و بارها سعی کردم با روش های مختلف امتحان کنم ببینم تغییری میکنه یا نه

میدونستید توهین همیشه این نیست که به شخص مقابلتون فحش بدید؟همین که اطلاعاتش رو ببرید زیر سوال خودش یه جور بی احترامیه

دوست عزیز داستان بازی رو میخواید؟ خلاصه مینویسم :

بعد از پیس واکر و مبارزه اسنیک با پاز و پرت شدن متال گیر زیک توی آب، یه ماهیگیر برزیلی پاز رو پیدا میکنه و تحویل مقامات میده اینجا یک نفر به اسم اسکال فیس که بعد ها میفهمی رئیس یک بخش نظامی از سایفر با اسم رمز XOF هست و در واقع نوعی پشتیبان و پاکسازی کننده های مامریت های فاکس پاز رو به زندانی میبره واقع در یک بیس

تنها دلیلشم انتقام شخصی خودش از زیرو و سایفر هست که داره با پخش کردن زبان انگلیسی فرهنگ هارو از بین میبره

خب تننها کسی که با زیرو در طی سالیان ملاقات داشته کسی نیست جز پاز و اسکال فیس موقعیت زیرو رو از پاز میخواد این وسط چیکو یکی از بچه هایی که اسنیک از نیکاراگوئه به بیس آورده (وارد داستانش نمیشم) بخاطر نزدیکی که به پاز داره میره به نجات پاز

و اسکال فیس هم وقتی سربازا چیکو رو بازداشت میکنن میفهمه اینطوری میتونه اسنیک رو از صحنه خارج کنه و اسکال فیس بیگ باس رو خیلی وقته میشناسه پس از چیکو استفاده میکنه و پیامی رو برای MSF میفرسته و باس هم میره به نجات چیکو و اونطور که باس میخواد کشتن پاز تا حرفی نزنه ولی میلر تصمیم باس رو عوض میکنه که هر دو چیکو و پاز رو به بیس بیارن

خب شما اینارو نجات میدید مشخص میشه توی بدن پاز اسکال فیس دو بمب کار گذاشته بمب اول رو مدیک که ونوم باشه بیرون میاره ولی بمب دومرو نمیتونه پیدا کنه ولی پاز وقتی بهوش میاد خودش رو در آخرین لحظات از چاپر پرت میکنه پایین در این بین که باس به بیس میاد متوجه میشه افراد XOF کل بیس MSF رو داغون کردن (نمیخوام خیلی طولانی بنویسم ممکنه برخی ار حوادث کمی عقب جلو بشه) هلیکوپتری که میلر و باس و چیکو و پاز و مدیک و یه سرباز داخلش از بیس جون سالم به در میبره و پاز وقتی از چاپر میپره در هوا منفجر میشه و این باعث میشه چاپر سقوط کنه و پایاین گراند زیرو

سوال : چاپر وسط کارائیب سقوط میکنه چه کسی میاد باس و بقیه رو نجات میده از هلیکوپتر؟ فکر کنم باس مدیک رو میزنه زیر یه بغل میلر رو رو یکی دیگه و تا بیمارستان شنا میکنه و بعد به کما میره :| (با توجه به نامیرا بودنش توی بیمارستان اول بازی)

قضایای فنتوم پین بسیار زیاده و بنده از حوصلم خارج هست حدود 50 صفحه اینجا تایپ کنم

کوایت چرا اینطوریه؟ چون اول بازی بیگ باس الکل میریزه رو کوایت و مثکه کوایتم خود به خود همینجوری یه هویی آتیش میگیره (چون نه باس فندکی چیزی داره نه ونوم مطمئنا) بعد معلوم نیست دوباره چه شخص مبهمی کوایت رو از اونجا میاره بیرون وپاراسایت درمانی میکنه (من موندم اونجوری که ولگین اونجارو ترکوند کلا کسی به جز ونوم و باس زنده موند یا نه) بخاطر همین کوایت مجبوره برای تنفس از پوست خودش استفاده کنه و برا همین لباس نمیتونه داشته باشه این چیزی که کوجیما گفت برا اینکه به نوعی از جواب اصلی در بره جواب اصلی اینه : دختر اون شکلی تو فروش بازی تاثیر به سزایی داره شما وقتی کرکتر درست و حسابی نداری کافیه لباساشو تقسیم بر 5 کنی به همین راحتی به همین سادگی ....

خلاصه جیپ سواری رو میخوای ؟ اوکی

چون من اون مرحله رو بالغ بر شاید 8-9 دفعه رفتم

خب اسکال فیس معلوم نیست به چه دلیلی وقتی برا سومین  بار دشمن قسم خوردشو میبینه نمیکشه و بجاش دیالوگ میگه براش شاید بیچاره منتظره ونوم یه حرکتی بزنه و هر دفعه ناامید میشه ....

عوضش شروع میکنه میگه "تو هم فقدان و درد رو میشناسی و این فقدان هنوز هم آزارت میده تو آرزو میکنی ای کاش نفرت روزی درد رو از بین ببره ولی این طور نیست و این درد هیچوقت پایانی نداره این درد یک مرد رو به شیطان تبدیل میکنه"

بعد با یه قدم زدن طولانی و خنده دار تقریبا و اینکه اسکال فیس میگه حتی توی دهه 60 و ماموریت اسنیک ایتر بعنوان بک آپ اسنیک بوده میرسید به جیپ و از اینجا زاقارت ترین کات سین بازی زقم میخوره

هیچی اسکال فیس معلوم نیست به چه دلیلی به ونوم راجب گذشتش میگه و اینکه چطور به شهرش که در شمال ترانسیلوانیا بوده حمله میشه و مجبور میشه به زبان اشغالگران حرف بزنه و اینکه صورت و هویتشو به همین خاطر از دست میده ولی الان میخواد زبان انگلیسی رو از بین ببره تا به فکر معیوب خودش مردم از دست استعمار رهایی پیدا کنن(یکی نیست بگه اگه اینطوری باشه شما برای یه تبادل اطلاعات کوچیک باید یکی از طرفین رو یکی دوسال بهش زبان یاد بدی)

بعدشم میرسن به محلی که متال گیر داخلش قرار داره و جالب اینجاست توی مرحله قبل اسنیک میره او کی بی زیرو تا متال گیر رو پیدا کنه اما متال گیر کلا همونجایی که همون اول بود .....

بعدم اسکال فیس میگه درست مثل تو اون برای انتقام زندست و همونطور که تو برای انتقام از من زنده ای اون برای انتقام از تو زندست و بعد ولگین سر و کلش پیدا میشه با سایکو مانتیس بعدشم کنترل سایکو از دست اسکال فیس در میره ( هر کسی با بیشترین نفرت میتونه سایکو رو کنترل کنه) و کنترلش رو ایلای یا همون لیکوئید به دست میگیره و ولگین میره زیر چرخ های متال گیر و ایلای میخواد با استفاده از متال گیر اسنیک رو بکشه سوال جالبش اینجاست که اصلا ایلای تو چاپر عذر میخوام چه غلطی میکنه!!! میلر اول مرحله میگه ایلای هم به زور سوار شده ولی خب یه چک بزنن زیر گوشش بندازنش بیرون از چاپر ... معلوم نیست آسلات و یا میلر نقشه ای دارن یا هر چیز دیگه ما که نفهمیدیم

اگه بازم اطلاعات میخواین بیا تلگرام و به من یکی دوروز وقت بده یه آنالیز 30 صفحه ای از این بازی برات میزارم

بله بازی زیبایی هم داشت نباید خیلی هم هیتری حرف زد گیم پلی بازی چیزی بود که واقعا میشه گقت بی نظیر بود برای این سبک، گرافیک خوبی داشت،مکانیزم استیلث خوب کار شده بود میشه گفت اولین بازی مخفی کاری بود که درش باید کلی فارم انجام میدادی ولی امتیازات بسیار غیر منطقیه من در بهترین حالت به سالید وی امتیاز 6 از 10 میدم اما اینا برای یه فن متال گیر مهم نیست یه فن متال گیر میخواد وقتی انی بازی رو تجربه میکنه هم اشک برییزه و هم از شوخی های بامزه کرکتر ها بخنده یه فن متال گیر چندان به گرافیک و گیم پلی اهمیت نمیده بلکه به داستان اهمیت  میده چیزی که ما فنا خواستیم این بود که بفهمیم چطور بیگ باس توی نسخه کلاسیک هم مرد و هم اومد نجات بازمانده های اوتر هیون؟! و سوال مهم تر چطور این سرباز افسانه ای و کسی که این همه به سربازا اهمیت میده یک دفعه به شخصیت شیطانی نسخه های اولیه بدل میشه

ولی نه تنها جواب این سوالاتو نگرفتیم بلکه سوالات خیلی بیشتری رو این بازی با خودش اورد که واقعا دستام خسته شده نمیتونم بنویسم شما ببخشید xD

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

دوست عزیز من، 460 ساعت من صرف امتحان تعداد بیشماری تکنیک هایی شد که شاید روند داستان رو تغییر بده، تمام کردن تمام ساید آپس ها برای 5 بار پشت سر هم

بازی رو از اول تا آخر با ونوم شیطانی رفتن

بازی رو رفتن بدون اینکه حتی یک بار فیلد بشید(البته اینو دیگه حوصلم نکشید بعد 15-20 ساعت نمیشد رفت)

خیر نه همیشه این حرفتون صدق نمیکنه اگه کوجیما یه پایان درست به ما میداد عمرا ساعت پلی من بیشتر از 100ساعت میشد

از بس داستان گنگ تعریف شد که بشخصه بار ها و بارها سعی کردم با روش های مختلف امتحان کنم ببینم تغییری میکنه یا نه

میدونستید توهین همیشه این نیست که به شخص مقابلتون فحش بدید؟همین که اطلاعاتش رو ببرید زیر سوال خودش یه جور بی احترامیه

دوست عزیز داستان بازی رو میخواید؟ خلاصه مینویسم :

بعد از پیس واکر و مبارزه اسنیک با پاز و پرت شدن متال گیر زیک توی آب، یه ماهیگیر برزیلی پاز رو پیدا میکنه و تحویل مقامات میده اینجا یک نفر به اسم اسکال فیس که بعد ها میفهمی رئیس یک بخش نظامی از سایفر با اسم رمز XOF هست و در واقع نوعی پشتیبان و پاکسازی کننده های مامریت های فاکس پاز رو به زندانی میبره واقع در یک بیس

تنها دلیلشم انتقام شخصی خودش از زیرو و سایفر هست که داره با پخش کردن زبان انگلیسی فرهنگ هارو از بین میبره

خب تننها کسی که با زیرو در طی سالیان ملاقات داشته کسی نیست جز پاز و اسکال فیس موقعیت زیرو رو از پاز میخواد این وسط چیکو یکی از بچه هایی که اسنیک از نیکاراگوئه به بیس آورده (وارد داستانش نمیشم) بخاطر نزدیکی که به پاز داره میره به نجات پاز

و اسکال فیس هم وقتی سربازا چیکو رو بازداشت میکنن میفهمه اینطوری میتونه اسنیک رو از صحنه خارج کنه و اسکال فیس بیگ باس رو خیلی وقته میشناسه پس از چیکو استفاده میکنه و پیامی رو برای MSF میفرسته و باس هم میره به نجات چیکو و اونطور که باس میخواد کشتن پاز تا حرفی نزنه ولی میلر تصمیم باس رو عوض میکنه که هر دو چیکو و پاز رو به بیس بیارن

خب شما اینارو نجات میدید مشخص میشه توی بدن پاز اسکال فیس دو بمب کار گذاشته بمب اول رو مدیک که ونوم باشه بیرون میاره ولی بمب دومرو نمیتونه پیدا کنه ولی پاز وقتی بهوش میاد خودش رو در آخرین لحظات از چاپر پرت میکنه پایین در این بین که باس به بیس میاد متوجه میشه افراد XOF کل بیس MSF رو داغون کردن (نمیخوام خیلی طولانی بنویسم ممکنه برخی ار حوادث کمی عقب جلو بشه) هلیکوپتری که میلر و باس و چیکو و پاز و مدیک و یه سرباز داخلش از بیس جون سالم به در میبره و پاز وقتی از چاپر میپره در هوا منفجر میشه و این باعث میشه چاپر سقوط کنه و پایاین گراند زیرو

سوال : چاپر وسط کارائیب سقوط میکنه چه کسی میاد باس و بقیه رو نجات میده از هلیکوپتر؟ فکر کنم باس مدیک رو میزنه زیر یه بغل میلر رو رو یکی دیگه و تا بیمارستان شنا میکنه و بعد به کما میره :| (با توجه به نامیرا بودنش توی بیمارستان اول بازی)

قضایای فنتوم پین بسیار زیاده و بنده از حوصلم خارج هست حدود 50 صفحه اینجا تایپ کنم

کوایت چرا اینطوریه؟ چون اول بازی بیگ باس الکل میریزه رو کوایت و مثکه کوایتم خود به خود همینجوری یه هویی آتیش میگیره (چون نه باس فندکی چیزی داره نه ونوم مطمئنا) بعد معلوم نیست دوباره چه شخص مبهمی کوایت رو از اونجا میاره بیرون وپاراسایت درمانی میکنه (من موندم اونجوری که ولگین اونجارو ترکوند کلا کسی به جز ونوم و باس زنده موند یا نه) بخاطر همین کوایت مجبوره برای تنفس از پوست خودش استفاده کنه و برا همین لباس نمیتونه داشته باشه این چیزی که کوجیما گفت برا اینکه به نوعی از جواب اصلی در بره جواب اصلی اینه : دختر اون شکلی تو فروش بازی تاثیر به سزایی داره شما وقتی کرکتر درست و حسابی نداری کافیه لباساشو تقسیم بر 5 کنی به همین راحتی به همین سادگی ....

خلاصه جیپ سواری رو میخوای ؟ اوکی

چون من اون مرحله رو بالغ بر شاید 8-9 دفعه رفتم

خب اسکال فیس معلوم نیست به چه دلیلی وقتی برا سومین  بار دشمن قسم خوردشو میبینه نمیکشه و بجاش دیالوگ میگه براش شاید بیچاره منتظره ونوم یه حرکتی بزنه و هر دفعه ناامید میشه ....

عوضش شروع میکنه میگه "تو هم فقدان و درد رو میشناسی و این فقدان هنوز هم آزارت میده تو آرزو میکنی ای کاش نفرت روزی درد رو از بین ببره ولی این طور نیست و این درد هیچوقت پایانی نداره این درد یک مرد رو به شیطان تبدیل میکنه"

بعد با یه قدم زدن طولانی و خنده دار تقریبا و اینکه اسکال فیس میگه حتی توی دهه 60 و ماموریت اسنیک ایتر بعنوان بک آپ اسنیک بوده میرسید به جیپ و از اینجا زاقارت ترین کات سین بازی زقم میخوره

هیچی اسکال فیس معلوم نیست به چه دلیلی به ونوم راجب گذشتش میگه و اینکه چطور به شهرش که در شمال ترانسیلوانیا بوده حمله میشه و مجبور میشه به زبان اشغالگران حرف بزنه و اینکه صورت و هویتشو به همین خاطر از دست میده ولی الان میخواد زبان انگلیسی رو از بین ببره تا به فکر معیوب خودش مردم از دست استعمار رهایی پیدا کنن(یکی نیست بگه اگه اینطوری باشه شما برای یه تبادل اطلاعات کوچیک باید یکی از طرفین رو یکی دوسال بهش زبان یاد بدی)

بعدشم میرسن به محلی که متال گیر داخلش قرار داره و جالب اینجاست توی مرحله قبل اسنیک میره او کی بی زیرو تا متال گیر رو پیدا کنه اما متال گیر کلا همونجایی که همون اول بود .....

بعدم اسکال فیس میگه درست مثل تو اون برای انتقام زندست و همونطور که تو برای انتقام از من زنده ای اون برای انتقام از تو زندست و بعد ولگین سر و کلش پیدا میشه با سایکو مانتیس بعدشم کنترل سایکو از دست اسکال فیس در میره ( هر کسی با بیشترین نفرت میتونه سایکو رو کنترل کنه) و کنترلش رو ایلای یا همون لیکوئید به دست میگیره و ولگین میره زیر چرخ های متال گیر و ایلای میخواد با استفاده از متال گیر اسنیک رو بکشه سوال جالبش اینجاست که اصلا ایلای تو چاپر عذر میخوام چه غلطی میکنه!!! میلر اول مرحله میگه ایلای هم به زور سوار شده ولی خب یه چک بزنن زیر گوشش بندازنش بیرون از چاپر ... معلوم نیست آسلات و یا میلر نقشه ای دارن یا هر چیز دیگه ما که نفهمیدیم

اگه بازم اطلاعات میخواین بیا تلگرام و به من یکی دوروز وقت بده یه آنالیز 30 صفحه ای از این بازی برات میزارم-

بله بازی زیبایی هم داشت نباید خیلی هم هیتری حرف زد گیم پلی بازی چیزی بود که واقعا میشه گقت بی نظیر بود برای این سبک، گرافیک خوبی داشت،مکانیزم استیلث خوب کار شده بود میشه گفت اولین بازی مخفی کاری بود که درش باید کلی فارم انجام میدادی ولی امتیازات بسیار غیر منطقیه من در بهترین حالت به سالید وی امتیاز 6 از 10 میدم اما اینا برای یه فن متال گیر مهم نیست یه فن متال گیر میخواد وقتی انی بازی رو تجربه میکنه هم اشک برییزه و هم از شوخی های بامزه کرکتر ها بخنده یه فن متال گیر چندان به گرافیک و گیم پلی اهمیت نمیده بلکه به داستان اهمیت  میده چیزی که ما فنا خواستیم این بود که بفهمیم چطور بیگ باس توی نسخه کلاسیک هم مرد و هم اومد نجات بازمانده های اوتر هیون؟! و سوال مهم تر چطور این سرباز افسانه ای و کسی که این همه به سربازا اهمیت میده یک دفعه به شخصیت شیطانی نسخه های اولیه بدل میشه

ولی نه تنها جواب این سوالاتو نگرفتیم بلکه سوالات خیلی بیشتری رو این بازی با خودش اورد که واقعا دستام خسته شده نمیتونم بنویسم شما ببخشید xD

این پایان سری بود  و همیشه سری متال سئوالات داره هیچ قسمتی هم نیست که  به کلی سئوال بی پاسخ نمونده تمام نشه بخاطر همون قضیه مامبو جامبو- این نوشتار شما همه جا هست  دو سال از عرضه بازی گذشته ب در تمام پست ها پخش شده بعد از عرضه بازی.پس کار خاصی نکردید با خوندن آنها و تایپ کردن.آنالیز شما عزیزم پر است در بازی سنتر مقالات ترجمه . زومجی و ....

اون مقالاتی که شما کپی میخواید بکنید برای من بفرستید  بنده خودم  نوشتم یکی ایش زیر  سه سال پیش روز لانچ:4_joy:

http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/articles-guides/console-game/4829-metal-gear-v-the-phantom-pain-preview

کوایت دختر لخت نبود نمیتونست نفس بکشه از پوست نفس میکشید  دستکاری ژنتیکی شده برای این منظور که هدف گیری ایش در سه بعد از هرچیزی دقیق تر بشه. شما از زیبایی نگفتید چیزی فقط کوبوندی - بهترین متال گیر تاریخ بود-  برداشت شخصی شما از بازی چیزی رو عوض نمیکنه/.

بحث رو ادامه نمیدم  تاپیک منحرف میشه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، rezagtx گفته است :

این پایان سری بود  و همیشه سری متال سئوالات داره هیچ قسمتی هم نیست که  به کلی سئوال بی پاسخ نمونده تمام نشه بخاطر همون قضیه مامبو جامبو- این نوشتار شما همه جا هست  دو سال از عرضه بازی گذشته ب در تمام پست ها پخش شده بعد از عرضه بازی.پس کار خاصی نکردید با خوندن آنها و تایپ کردن.آنالیز شما عزیزم پر است در بازی سنتر مقالات ترجمه . زومجی و ....

اون مقالاتی که شما کپی میخواید بکنید برای من بفرستید  بنده خودم  نوشتم یکی ایش زیر  سه سال پیش روز لانچ:4_joy:

http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/articles-guides/console-game/4829-metal-gear-v-the-phantom-pain-preview

کوایت دختر لخت نبود نمیتونست نفس بکشه از پوست نفس میکشید  دستکاری ژنتیکی شده برای این منظور که هدف گیری ایش در سه بعد از هرچیزی دقیق تر بشه. شما از زیبایی نگفتید چیزی فقط کوبوندی - بهترین متال گیر تاریخ بود-  برداشت شخصی شما از بازی چیزی رو عوض نمیکنه/.

بحث رو ادامه نمیدم  تاپیک منحرف میشه.

موفق باشید

برداشتت شما محترمه و برای شماست ولی مطمئن باش من حتی 1 حرف رو از جایی کپی نکردم انقدر شخصیت برای خودم قائل هستم که در یک جمع دوستانه اونم صرفا برای به قول شما کم نیووردن این کارو انجام ندم

در ضمن حیف که اینجا لیون هست و همه با هم دوست هستیم وگرنه این توهینتون رو نادیده نمیگرفتم لطفا قبل از اینکه متهم کنید برید و کمی فکر کنید این اخلاق زشت ایرانی رو بذارید کنار

یک حرفشو من از جایی کپی نکردم و یک بار هم مقاله ای به فارسی ازین بازی نخوندم برداشت شخصی شما هم چیزی رو عوض نمیکنه (برداشت فن گونه) بلکه خیلی ها هستند که نظرشون با نظر من یکی هست در ضمن بایدم همه جا باشه شما پرسیدی داستان رو برات بگم منم گفتم و فکر میکنم بخاطر همین کمی خواستید باز حال گیری کنید با اون خوش و بش و استقبال گرمی که از شما شد در تعدادی از تاپیک های اینجا اصلا فکر نمیکردم اینطور شخصی باشید بنده هم این بحث رو اصلا ادامه نمیدم کلا بحث با شخصی که نخواد طرز تفکرشو عوض کنه بی فایدست مثل بعضی از فن ها که هنوز امیدوارن این بازی چپتر سوم داشته باشه حتی کوجیما خودش هم بیاد اینو بگه اینا باز میگن کارای همیشگی کوجیماس که ترول کنه ...

بله بازی رو کوبوندم چون سطح انتظارات از بازی بالا بود اگه این بازی کار یه بازی ساز تازه وارد بودخرده ای بهش نمیگرفتم ولی وقتی کار یه حرفه ای هست اونم کسی که 30 ساله بازی میسازه انتظارات من رو خیلی میبره بالا

مثل ویچر 4 اگه در آینده منتشر بشه من یک چیزی بسیار فراتر از ویچر 3 انتظار دارم از ویچر 4

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

برداشتت شما محترمه و برای شماست ولی مطمئن باش من حتی 1 حرف رو از جایی کپی نکردم انقدر شخصیت برای خودم قائل هستم که در یک جمع دوستانه اونم صرفا برای به قول شما کم نیووردن این کارو انجام ندم

در ضمن حیف که اینجا لیون هست و همه با هم دوست هستیم وگرنه این توهینتون رو نادیده نمیگرفتم لطفا قبل از اینکه متهم کنید برید و کمی فکر کنید این اخلاق زشت ایرانی رو بذارید کنار

یک حرفشو من از جایی کپی نکردم و یک بار هم مقاله ای به فارسی ازین بازی نخوندم برداشت شخصی شما هم چیزی رو عوض نمیکنه (برداشت فن گونه) بلکه خیلی ها هستند که نظرشون با نظر من یکی هست در ضمن بایدم همه جا باشه شما پرسیدی داستان رو برات بگم منم گفتم و فکر میکنم بخاطر همین کمی خواستید باز حال گیری کنید با اون خوش و بش و استقبال گرمی که از شما شد در تعدادی از تاپیک های اینجا اصلا فکر نمیکردم اینطور شخصی باشید بنده هم این بحث رو اصلا ادامه نمیدم کلا بحث با شخصی که نخواد طرز تفکرشو عوض کنه بی فایدست مثل بعضی از فن ها که هنوز امیدوارن این بازی چپتر سوم داشته باشه حتی کوجیما خودش هم بیاد اینو بگه اینا باز میگن کارای همیشگی کوجیماس که ترول کنه ...

بله بازی رو کوبوندم چون سطح انتظارات از بازی بالا بود اگه این بازی کار یه بازی ساز تازه وارد بودخرده ای بهش نمیگرفتم ولی وقتی کار یه حرفه ای هست اونم کسی که 30 ساله بازی میسازه انتظارات من رو خیلی میبره بالا

مثل ویچر 4 اگه در آینده منتشر بشه من یک چیزی بسیار فراتر از ویچر 3 انتظار دارم از ویچر 4

.....

پیغام خصوصی ارسال شد برای شما-

دوستان محترم  لطفا فقط درباره اخبار بازی صحبت کنید ممنون.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مقاله نقد و بررسی NIoh ارائه شد دوستان علاقه مند مطالعه کنند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نسخه  webdl با کیفیت مناسب ریلیز EVO از فیلم war for the planet apes ریلیز شد دوستانی که منتظر کیفیت مناسب فیلم بودند مثل خود من لذت ببرند !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درایور جدید انودیا عرضه شده برای بازیهای جدید  NVIDIA GeForce Driver 387.92 WHQL

لینک زیر دانلود کنید

http://www.dlfox.com/آپدیت-نهایی-کارت-گرافیک-nvidia-368-22/

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...