رفتن به مطلب

اخبار بازی با رضا

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

بچه های انیمه باز ،ذهن خلاق پشت Neon Genesis Evangelion  آقای     Hideaki Anno یک گودزیلا ساخت  سال 2016 یادم رفت بهتون معرفی کنم حتما ببنید بهترین گودزیلای این چند سال اخیره- همه چیزش ژاپنی است  و اصالت داره- این ا قا هم اگر کارش رو ندید ببنید استاده-شین گودزیلا یک بیانه سیاسی زیست محیطیه درباره ژاپن بعد از   حادثه فوکوشیما . حتما انمیه فن ها ببینن

images.jpg

لینک به دیدگاه

• ارسال 854
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 8 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

درایور جدید انودیا عرضه شده برای بازیهای جدید  NVIDIA GeForce Driver 387.92 WHQL

لینک زیر دانلود کنید

http://www.dlfox.com/آپدیت-نهایی-کارت-گرافیک-nvidia-368-22/

میگن پرفورمنس فورزا 7 رو تا حدود خوبی بالا برده.

لینک به دیدگاه

آقا ببخشید شاید یکم نامربوط باشه ولی دیدم اینجا گیمراش زیادن. لطفا اگه کسی کارت 1080 یا 1080ti داره یه پی ام به من بده من بازی Shadow of War رو کد باندل انویدیاشو خریدم از یه سایت خارجی بعد فکر میکردم با 1070 خودم فعال میشه ولی دیدم زده 1080به بالا میخواد. اگه یکی میتونه کمک کنه با هم فعالش کنیم منم به این بازیم برسم. نمیدونم حس کردید یا نه ولی خیلی بده کد بازیو داشته باشی درستم باشه بعد نتونی فعال کنی سر یه دلیل مسخره. :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، iMahyar77 گفته است :

آقا ببخشید شاید یکم نامربوط باشه ولی دیدم اینجا گیمراش زیادن. لطفا اگه کسی کارت 1080 یا 1080ti داره یه پی ام به من بده من بازی Shadow of War رو کد باندل انویدیاشو خریدم از یه سایت خارجی بعد فکر میکردم با 1070 خودم فعال میشه ولی دیدم زده 1080به بالا میخواد. اگه یکی میتونه کمک کنه با هم فعالش کنیم منم به این بازیم برسم. نمیدونم حس کردید یا نه ولی خیلی بده کد بازیو داشته باشی درستم باشه بعد نتونی فعال کنی سر یه دلیل مسخره. :D

عزیزم این کدها روی کاغذ هستن و باهاشون یک ادرس  که  یا سایت جیفورس انویدیا است و مشخص نوشته به این ادرس برید  برای فعال سازی  . منتهی انویدیا ای پی شما را قبول نمیکنه باید از قند اشکنی که ای پی شما رو تغییر بده  استفاده کنید . ادرس مربوطه رو تایپ کنید وارد یک صفحه فعال سازی میشید بعد کد فعال سازی باندل رو تایپ کنید ایمیل هم میگیره از شما  بعد شما مستقیم وصل میکنه به استیم حواستوندباشه باید اکانت استیم داشته باشد که بازی رو. انویدیا  توی اکانت استیم شما فعال کنه  بعد که تمام کرد کار رو پیفام میده و بازی اضافه میشه به لیست استیم  .اونوقت قند اشکن رو ببیندید  و استیم رو  باز و بسته کنید بازی رو دانلود کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، iMahyar77 گفته است :

میگن پرفورمنس فورزا 7 رو تا حدود خوبی بالا برده.

بله  این  درایور evil within است و بازی  های  جدید هقته اینده فورزا هم افزایش کارایی داشته من تست  کردم تاثیر مشخصه. بسته به کانفیگ درصد های مختلفی افزایش کارایی داره

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

عزیزم این کدها روی کاغذ هستن و باهاشون یک ادرس  که  یا سایت جیفورس انویدیا است و مشخص نوشته به این ادرس برید  برای فعال سازی  . منتهی انویدیا ای پی شما را قبول نمیکنه باید از قند اشکنی که ای پی شما رو تغییر بده  استفاده کنید . ادرس مربوطه رو تایپ کنید وارد یک صفحه فعال سازی میشید بعد کد فعال سازی باندل رو تایپ کنید ایمیل هم میگیره از شما  بعد شما مستقیم وصل میکنه به استیم حواستوندباشه باید اکانت استیم داشته باشد که بازی رو. انویدیا  توی اکانت استیم شما فعال کنه  بعد که تمام کرد کار رو پیفام میده و بازی اضافه میشه به لیست استیم  .اونوقت قند اشکن رو ببیندید  و استیم رو  باز و بسته کنید بازی رو دانلود کنید.

الان چند ماهه دیگه این پروموشنا رو جیفورس اکسپرینس انجام میشه که بتونن چک کنن کارت مورد نیاز پروموشن که کدشو گرفتیو داری یا نه. و منم زدم میگه ۱۰۷۰ قبول نیست تو سایتشم زده ۱۰۸۰ و بالاتر. منم قبلا با ۱۰۷۰ گرز۴ رو گرفتم بلدم روششو.

حالا خلاصه کسی ۱۰۸۰ یا بالاتر داشت یه کمکی هم به ما بکنه! :D

ویرایش شده توسط iMahyar77
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 دقیقه قبل، iMahyar77 گفته است :

الان چند ماهه دیگه این پروموشنا رو جیفورس اکسپرینس انجام میشه که بتونن چک کنن کارت مورد نیاز پروموشن که کدشو گرفتیو داری یا نه. و منم زدم میگه ۱۰۷۰ قبول نیست تو سایتشم زده ۱۰۸۰ و بالاتر. منم قبلا با ۱۰۷۰ گرز۴ رو گرفتم بلدم روششو.

حالا خلاصه کسی ۱۰۸۰ یا بالاتر داشت یه کمکی هم به ما بکنه! :D

اره خاطر تقلب های ما ایرانیهابرشداشتن!! من خودم گیرز 4 خریدم از کد انویدیا -  بله  بهرحال قند اشکن و استیم  و...این ها رو میخواد- شما باید ip ات عوض بشه و بعد  وصل میشه به استیم و اکتیو میکنه- کاری خاصی نیست- دیگه فقط روی خریدار و همون کارت مخصوص اجازه فعال سازی میده-انویدیا رو  هم دور زده بودیم!!

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

اره خاطر تقلب های ما ایرانیهابرشداشتن!! من خودم گیرز 4 خریدم از کد انویدیا -  بله  بهرحال قند اشکن و استیم  و...این ها رو میخواد- شما باید ip ات عوض بشه و بعد  وصل میشه به استیم و اکتیو میکنه- کاری خاصی نیست- دیگه فقط روی خریدار و همون کارت مخصوص اجازه فعال سازی میده-انویدیا رو  هم دور زده بودیم!!

هنوزم میشه دور زد. سخت تره. اون فقط کارت مثلا ۱۰۸۰ یا بالاتر میخواد براش مهم نیست کد رو برای خرید کدوم کارت داری یا غیره. حالت صفر و یک. یا کارت ها رو یکیشو داری یا نداری.

لینک به دیدگاه

درود به همه از جمله آقا رضا گل

درخواستی دارم 

ازتون میخوام اخبار بازیهایی مثل World OF Warcraft -DOTA 2 هم داخل خبراتون بگنجونید (طرفدارشونم)اخباری مثل مسابقاتشون (+ لینک ویدعو اگر زحمتی نیست) یا همین wow درمورد گیلد های برترشون که زمانی باس جدیدی سرور باز میکنه سریعا باس رو میزنن و فرست ریلیم میگیرن به اخبارتون اضافه کنین

برای wow هم میتونید از سرور اصلی خود بلیزارد استفاده کنید ویا از همین سرور ایرانی wowzone که خیلی از ایرانی ها داخلش پلی میدن

ببخشید طولانی شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، Amirhossein Azimi گفته است :

درود به همه از جمله آقا رضا گل

درخواستی دارم 

ازتون میخوام اخبار بازیهایی مثل World OF Warcraft -DOTA 2 هم داخل خبراتون بگنجونید (طرفدارشونم)اخباری مثل مسابقاتشون (+ لینک ویدعو اگر زحمتی نیست) یا همین wow درمورد گیلد های برترشون که زمانی باس جدیدی سرور باز میکنه سریعا باس رو میزنن و فرست ریلیم میگیرن به اخبارتون اضافه کنین

برای wow هم میتونید از سرور اصلی خود بلیزارد استفاده کنید ویا از همین سرور ایرانی wowzone که خیلی از ایرانی ها داخلش پلی میدن

ببخشید طولانی شد

نه خواهش- اخه من خودم نه dota رو نه wow رو دنبال نمیکنم وکلا خیلی رقابتی و MMO بازی نمیکنم. میبنیم جاهایی. DOTA هم زیاد بازی کردم ولی  وقت اگر داشته باشم  همون کلاسیک سینگل پلیر رو ترجیح میدم .  این سایت سات من دنبال میکنم گهگاهی

http://dota2news.ir/

حالا اگر فرصت شد میزاریم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان پیش نمایش بعدی CALL of  باشه جامع بررسی بشه یا  اسسن اوریجنز؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

cod

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

10 سالگی شاهکار تاریخ که دیگه هیچوت تکرار نمیشه- بهترین بسته  عرضه شده در تاریخ بازیها!

تولدت مبارک ای اورنج باکس!

2ESN7pPqger254RLK9cRmQ-650-80.thumb.jpg.6bb9a91803070815254bece062d2ecdc.jpg

من اورنج باکس اصلی رو دراستیمم دارم با ماد گرافیکی  سینماتیک ماد fakefactory  بازی میکنم مرتب اصلا نمیشه سیر شد از این شاهکار! علاقه مندان به بازی های رایانه ای  یا تازه واردان به پی سی  حتما این اخرین نسخه رو با قیمت  ناچیز در استیم تهیه کنن  حدود 30 40 هزارتومن (باور کنید  4000000000 ارزش داره!) بعد  اگر کسی خواست براش آموزش میزارم چه بکنه خیلی راحته لیمنک سایت سینماتیک ماد هم هست. نسخه نهایی خیره کننده است :

http://cinematicmod.com/index.php

دیگه هالف لایف 2  مگر زیباتر هم میشود ؟ شاهکار  با این گرافیک- قدرت مادینگ در پی سی ! این رو میگن فن بوی  واقعی که  از جان مایه میزاره-طرف چقدر زحمت کشید من سالهاست دنبال میکنم این  fakefactory رو.

حالا اینها همه بکنار بعد 4k+ ENB هم فعاله و دیگر هیچ.....

cm_12_09.thumb.jpg.e3534ecf25bcbd873398ee609ce35bba.jpgcm_12_08.thumb.jpg.5c5c2bec39b98bcd41608c375eb74159.jpgcm_12_07.thumb.jpg.00db7dcfa1e644e1956fb9dca9613cd0.jpgcm_12_03.thumb.jpg.81e83730e05aa8231fdb4d6c92d95b1e.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 38 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

call of  بی زحمت

طرفداراش بیشترن

مخصوصا نسخه جدید که برگشته با اصالتش

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

نه خواهش- اخه من خودم نه dota رو نه wow رو دنبال نمیکنم وکلا خیلی رقابتی و MMO بازی نمیکنم. میبنیم جاهایی. DOTA هم زیاد بازی کردم ولی  وقت اگر داشته باشم  همون کلاسیک سینگل پلیر رو ترجیح میدم .  این سایت سات من دنبال میکنم گهگاهی

http://dota2news.ir/

حالا اگر فرصت شد میزاریم.

اره موافقم کلا سبک های بازی برمیگرده به سلیقه شخص (منم یه زمانی هیچوقت فکرشم نمیکردم از بازیهای OPEN WORLD یا استراتژیک در سبک انلاین خوشم بیاد.اما خب دسته روزه گاره:D)

بازم ممنون 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نسخه فول  از بازی گریم داون عرضه شد دیابلو کلون بازها عجله کنند .

Grim Dawn Ashes of Malmouth-CODEX

سایت های داخلی هنوز نزاشتن ولی میزارن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پروجکت کارز 2 اپدیت 1.9 گیکی استیمش رو Codex کرک کرد.

Project CARS 2 Update v2 0-CODEX

هنوز نزاشتن میزارن عجله نکن ....!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

AMD درایورو Radeon Software Crimson ReLive Edition – 17.10.1 ULTIMATE UP  روبرای میدل ارث و evil within معرفی کرده  میتونید از لنیک زیر بگیرید:

http://www.dlfox.com/دانلود-نسخه-نهایی-درایور-کارت-گرافیک-amd/

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

نسخه فول  از بازی گریم داون عرضه شد دیابلو کلون بازها عجله کنند .

Grim Dawn Ashes of Malmouth-CODEX

سایت های داخلی هنوز نزاشتن ولی میزارن

سایت زیر گذاشته

http://bia2game.com/دانلود-بازی-grim-dawn-ashes-of-malmouth-برای-pc/

لینک به دیدگاه

در در 1396/07/16, 22:45:38، rezagtx گفته است :

معرفی بازی زیبای the takeover  یک بازسازی زیبا از بازی محبومان/ street of rage

بازی قدیمی - حالا پایین ریمستر شده

یک بازی steam, Early access عرضه شده - من معمولا بازی ارلی اکسس ارائه نمیدم. ولی این فرق داره با موتور یونیتی ساختن چه گرافیکی - علاقه مندان به بازیهای دوست داشتنی Street of rage  - بیادش به خیر چقدر فیلمشو از کلوپ کرایه میکردیم!  این بازی جدیدو با دقت تمام ساختن  مثل یک ریمستر شدن با  موتور جدید /.

بازی ارلی اکسس است وباید از تورنت بگیرید لینک میگذارم..

قهرمان ها ... الکس شده ایتان!!!!

بازی کوآپ هم بازی میشه خیلی جذابه

گرافیک بازی خیره کننده است .

این سایت زیر برید و بعد از لینک ها از گوگل درایو بازی رو دانلود کنید حجم 2.60 گیگ

http://igg-games.com/the-takeover-free-download.html

آقا رضا بازی شبیه این دیگه سراغ نداری ؟؟؟

این خیلی خوب بود . دمت گرم

بازی سبک شورش در شهر میخوام .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

آقا رضا بازی شبیه این دیگه سراغ نداری ؟؟؟

این خیلی خوب بود . دمت گرم

بازی سبک شورش در شهر میخوام .

این سبک رو بهش میگن

Beat 'em up

بزن وبکش.  همین street of rage  یا شورش در شهر میگفتن این یکی از درخشان ترین ها در تاریخه- این دبازی که گذاشتم شاهکارهه هنوز در  نسخه بتاا ست نمرات عالی گرفته- دیگه از این زیباتر نمیشه  شبیه خیابان های اکنده از خشم ساخت.

یک بازی دیگه است من دارم با برادرم بازی میکنم اونم همین سبکه ولی در ژاپن باستان -خیلی جذابه اسمش است  Samurai Riot

دو نفره کواپ است همون بیتم آپ. خیره کننده است -  ولی عناصر لایت RPG هم داره می تونید ارتقا بدید  و کلا کامله.

https://www.downloadha.com/game/samurai-riot/

header.jpg.a369c01f2926cab16ce2a5499a4c0c06.jpgss_19c766149b13201f5b397733f53d3aa839528787.600x338.jpg.772f017ee9bb19bd3056fb732792debd.jpg

لینک به دیدگاه

در در 1396/07/20, 16:51:54، rezagtx گفته است :

این سبک رو بهش میگن

Beat 'em up

بزن وبکش.  همین street of rage  یا شورش در شهر میگفتن این یکی از درخشان ترین ها در تاریخه- این دبازی که گذاشتم شاهکارهه هنوز در  نسخه بتاا ست نمرات عالی گرفته- دیگه از این زیباتر نمیشه  شبیه خیابان های اکنده از خشم ساخت.

یک بازی دیگه است من دارم با برادرم بازی میکنم اونم همین سبکه ولی در ژاپن باستان -خیلی جذابه اسمش است  Samurai Riot

دو نفره کواپ است همون بیتم آپ. خیره کننده است -  ولی عناصر لایت RPG هم داره می تونید ارتقا بدید  و کلا کامله.

https://www.downloadha.com/game/samurai-riot/

Arigato Gozaimashita

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

evil within 2 خیلی بهتر از نسخه قبلی برای پی سی پورت شده اینجور که میگن و امشب ریلیز میشه و هنوز نمراتی نگرفته- ضمنا  تمام کردن بازی یک سری آیتم های خیلی خوب و جذاب برای طرفداران سری ازاد میکنه- باید ببنیم که متاش چند میشه-متاش 8 شده بد نیست البته سایت های مهم نمره ندادن ممکنه پایین هم بیاد- حواستون به gamespot- IGN و pc gamer باشه ریویو هاشون خیلی دقیقه-بیشتر وقتها البته!!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان اگر نسخه کم حجمی از بازی میدل ارث جدید میخواید بدون UHD  تکسچر  و سینماتیک های 4k که به نظرم خیلی دیگه حجم بالایی دارن نسخه زیر رو corepack زده عالی 44 گیگ میتونید دانلود کنید نسخه codex فشرده شده  است

http://www.dlfox.com/دانلود-نسخه-نهایی-بازی-middle-earth-shadow-of-war-برای-pc/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گیم اینفورمر نوشته بازی خوبیه   evil wihitin 2جاهایی هیجان داره ولی ساختار مراحل و طراحیشون(ضعف یک) انقدر خوب نیستند که بیادتون بیمونه- در واقع یک بازی معمولی هراسناک حسابش کرده- رقیب سرسخت بهترین سوروایول امسال دون شک evil 7 بود- اینم  هنوز سایتهای مهم بهش ندادن نمره- فکرنکنم بیشتر  از 7 بگیره -همون اندازه بازی قبلی. ولی خیلی از جنبه هاش بهبود یافته.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...