رفتن به مطلب

اخبار بازی با رضا

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

این بازی مخوف کرایتک که بهترین بازی e3 شد هم بزودی ارلی اکسس میاد تو استیم ممکنه  بترکونه:

Hunt: Showdown

بازی رو همون تیم قدیمی ویجیل سازندهای دارک سایدر یگ که با THQ کار میکردن توسعه دادن - بازی ور پی سی گیمر بهترین بازی e3 انتخاب کردن خیلی بازی جذابیه اونلاینه - لامصب اگر دمو هاش رو ببنید اصلا مو به تنتون سیخ میشه باید با یارتون از یک مرداب رد بشید بعد یک عنکبوت جادویی رو بکشید اصلا دارک سولز و و... رزیدنت اویل 7 و کرایسس و بلاد بورن همه چی قاطیه- دشمنا به کوچکترین صدا میان و بازیکن های دیگه هم میخوان شکارتون کنن - این قراره free to play باشه و کارگردانش گفته اصلا  محدودیت ایجاد نمیکنه روی بازیبازها. این بازی بعد ها موفق خواهد بود حتما گرافیکش و دمو هاش رو ببنید..  شاهکار قدرت کرای انجین

Q3ZtTrkAZidEQNVP9rXvkn-650-80.jpg

image_hunt_showdown-35922-2970_0001.jpg

image_hunt_showdown-35922-2970_0002.jpg

image_hunt_showdown-35922-2970_0005.jpg

image_hunt_showdown-35922-2970_0003.jpg

image_hunt_showdown-35922-2970_0004.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• ارسال 854
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

سیستم مورد نیاز destiny پی سی :

3301326-screen+shot+2017-10-13+at+9.21.33+am.png

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

street of rage

New Bitmap Image.jpg

اوج نوستالژی

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

این بازی مخوف کرایتک که بهترین بازی e3 شد هم بزودی ارلی اکسس میاد تو استیم ممکنه  بترکونه:

Hunt: Showdown

بازی رو همون تیم قدیمی ویجیل سازندهای دارک سایدر یگ که با THQ کار میکردن توسعه دادن - بازی ور پی سی گیمر بهترین بازی e3 انتخاب کردن خیلی بازی جذابیه اونلاینه - لامصب اگر دمو هاش رو ببنید اصلا مو به تنتون سیخ میشه باید با یازاوت از یک مرداب رد بشید بعد یک عنکبوت جادویی رو بکشید اصلا دارک سولز و و... رزیدنت اویل 7 و کرایسس و بلاد بورن همه چی قاطیه- دشمنا به کوچکترین صدا میان و بازیکن های دیگه هم میخوان شکارتون کنن - این قراره free to play باشه و کارگردانش گفته اصلا  محدودیت ایجاد نمیکنه روی بازیبازها. این بازی بعد ها موفق خواهد بود حتما گرافیکش و دمو هاش رو ببنید..  شاهکار قدرت کرای انجین

Q3ZtTrkAZidEQNVP9rXvkn-650-80.jpg

image_hunt_showdown-35922-2970_0001.jpg

image_hunt_showdown-35922-2970_0002.jpg

image_hunt_showdown-35922-2970_0005.jpg

image_hunt_showdown-35922-2970_0003.jpg

image_hunt_showdown-35922-2970_0004.jpg

عجب گرافیکی چه جزییاتی. گرایسی 3 داره تکرار میشه. love it

لینک به دیدگاه

در در 1396/07/18, 23:15:06، rezagtx گفته است :

10 سالگی شاهکار تاریخ که دیگه هیچوت تکرار نمیشه- بهترین بسته  عرضه شده در تاریخ بازیها!

تولدت مبارک ای اورنج باکس!

2ESN7pPqger254RLK9cRmQ-650-80.thumb.jpg.6bb9a91803070815254bece062d2ecdc.jpg

من اورنج باکس اصلی رو دراستیمم دارم با ماد گرافیکی  سینماتیک ماد fakefactory  بازی میکنم مرتب اصلا نمیشه سیر شد از این شاهکار! علاقه مندان به بازی های رایانه ای  یا تازه واردان به پی سی  حتما این اخرین نسخه رو با قیمت  ناچیز در استیم تهیه کنن  حدود 30 40 هزارتومن (باور کنید  4000000000 ارزش داره!) بعد  اگر کسی خواست براش آموزش میزارم چه بکنه خیلی راحته لیمنک سایت سینماتیک ماد هم هست. نسخه نهایی خیره کننده است :

http://cinematicmod.com/index.php

دیگه هالف لایف 2  مگر زیباتر هم میشود ؟ شاهکار  با این گرافیک- قدرت مادینگ در پی سی ! این رو میگن فن بوی  واقعی که  از جان مایه میزاره-طرف چقدر زحمت کشید من سالهاست دنبال میکنم این  fakefactory رو.

حالا اینها همه بکنار بعد 4k+ ENB هم فعاله و دیگر هیچ.....

cm_12_09.thumb.jpg.e3534ecf25bcbd873398ee609ce35bba.jpgcm_12_08.thumb.jpg.5c5c2bec39b98bcd41608c375eb74159.jpgcm_12_07.thumb.jpg.00db7dcfa1e644e1956fb9dca9613cd0.jpgcm_12_03.thumb.jpg.81e83730e05aa8231fdb4d6c92d95b1e.jpg

اورنج باکسو من گرفتم این ماد رو چطور باید نصب کنم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان وقتی نقل قول میکنید ، عکسها رو پاک کنید و کل پستو نقل نکنید سطر اول باشه کافیه ، طرف خودش میدونه که چه پستی نقل شده ، دو تا پست میدین کل صفحه میگیره !!! لطفا رعایت کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/07/20, 00:30:24، rezagtx گفته است :

پروجکت کارز 2 اپدیت 1.9 گیکی استیمش رو Codex کرک کرد.

Project CARS 2 Update v2 0-CODEX

هنوز نزاشتن میزارن عجله نکن ....!

سلام

به نظر میاد AI ضعیف تر شده بهه جای اینکه بهتر بشه :|

فکر کن توی پیست nordschleife که حدود 20 کیلومتر هست هر لپ اش، مسابقه رو به عنوان آخرین ماشین شروع میکنم (یعنی رده ی 20 ام!) نرسیده به اواسط همون لَپِ اول همشونو میگیرم روی بالاترین میزان سختی AI :| و مثلا توی دور 8 و 9 عملا دو دقیقه ازشون جلو می افتم اونم تو شرایط بارونی و شب و بدون نور که کار برای بازیکن سخت تره تا برای هوش مصنوعی :|

لازم به ذکر هست که من چندان راننده خفنی هم نیستم :|

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 19 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

اورنج باکسو من گرفتم این ماد رو چطور باید نصب کنم؟

بر و تو سایتش http://cinematicmod.com/cinematic_mod_2013.php

بعد پایین بخش دانلود یا htpp یا  تورنت  دانلودش کن 20 و خورده ای گیگه- بعد خودش نصب داره setup  میزنی میره- فقط قبلش جای ازاد در محلی که بازی های  استیم ات داشته باش-بازی ها در پوشه common میرن-

ققط قبلش یکبار هر سه  بازی hl2 /ep1/ep2 رو یکبار اجرا کن نسخه استیمشون رو - بعد ماد رو نصب کن.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام

به نظر میاد AI ضعیف تر شده بهه جای اینکه بهتر بشه :|

فکر کن توی پیست nordschleife که حدود 20 کیلومتر هست هر لپ اش، مسابقه رو به عنوان آخرین ماشین شروع میکنم (یعنی رده ی 20 ام!) نرسیده به اواسط همون لَپِ اول همشونو میگیرم روی بالاترین میزان سختی AI :| و مثلا توی دور 8 و 9 عملا دو دقیقه ازشون جلو می افتم اونم تو شرایط بارونی :|

لازم به ذکر هست که من چندان راننده خفنی هم نیستم :|

فرجام فورزا 7 و فورزا هورایزن 3 خیلی جذاب ترن -من دیگه بعد از هورایزن 3 هیچ بازی ریسینیگی  بازی نمیکنم- نه dirt  نه grid نه پروچکت کارز !! هیچ کدوم ذره ای جذابیت های گیم پلی  و گرافیگ هندلینگ و .. هورایزن 3 رو ندارن وقتی با لنسر توی  بیابان با 250 کیلومتر داری میری اصلا خیره کننده است. پیشنهاد میدم بگیرید تجربه کنید و لذت ببرید. من  اصلا خوشم نیادمد نه dirt 4 نه پروجکت 2-

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

evil within 2 خیلی بهتر از نسخه قبلی برای پی سی پورت شده اینجور که میگن و امشب ریلیز میشه و هنوز نمراتی نگرفته- ضمنا  تمام کردن بازی یک سری آیتم های خیلی خوب و جذاب برای طرفداران سری ازاد میکنه- باید ببنیم که متاش چند میشه-متاش 8 شده بد نیست البته سایت های مهم نمره ندادن ممکنه پایین هم بیاد- حواستون به gamespot- IGN و pc gamer باشه ریویو هاشون خیلی دقیقه-بیشتر وقتها البته!!

توجه من عموما روی IGN هست

گیم اسپات فاز و نولش معلوم نیست معمولا:D

لینک به دیدگاه

یادی هم بکنیم از State Of Decay 2 که بهار قراره بیاد 

sod2-concept-5.thumb.jpg.fe687a0d55938b6198800ca7902b9989.jpg

خب state of decay یه ژانر زامبیه خوب و عالیه و سبک بازی جالب خودشو داره

دوستانی ک نسخه اولشو بازی کردن حتما اشنایی دارن باهاش نسخه دو هم یه سری تفاوتای جالبی داره و یه سری از امکاناتش پیشرفته تر شده و از همه مهم تر مولتی پلیر هم اضافه شده بهش

یکی دو روز پیش یه ویدیو ازش دیدم ک جالب بود گفتم برا شما هم اپلودش کنم

video_2017-10-13_13-44-50.mp4

به عنوان یه طرفدار بازی های survival شاید شما ها هم مثل من از بازی خوشتون بیاد و منتظرش باشید :)

اینطوری ک در  این ویدیو اومده تو این سری بیشتر تمرکز روی همکاری با surviver های دیگس حته یه flare هم اضافه شده ک به بقیه خبر بده شما تو دردسر افتادین و کمک میخایی !! 

concept-1-ign-first-1480956922197_610w.jpg.9d0634d7e4c88a252ef51b96074d949c.jpg

,یه سری شایعاتی هم هست ک میگه قرار نیس بازی رو steam بیاد و فقط رو windows store میاد :(  و اگه درست باشه ک خیلی ناراحت کنندس :( 

ولی منکه شخصا دوس دارم هرچه زودتر بیاد و تجبرش کنیم حتی اگه نتونیم تو استیم پلی بدیم و سینگل پلی بدین مثل نسخه اولش 9_9

5-min-2.thumb.jpeg.33340e5147e8531e2cb7fcaf25be2856.jpeg

هرچی باشه بازم survival هس ک ارزش وقت گزاشتنو داره :x

اگه دوستان اطلاعات دیگه هم داشته باشن خوشحال میشم بشنوم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، ArminZol گفته است :

توجه من عموما روی IGN هست

گیم اسپات فاز و نولش معلوم نیست معمولا:D

نه نمرات gamespot خیلی مهمه- اتفاقا اگر درمتا نگاه کنید کلی سایت هستن اکثر فن بوی  100 میدن 90 میدن 99 میدن حالا بازی کشک- ولی پی سی گیمر وIGN و گیم اسپات  اینا نمراتشون مشخص میکنه اخر از همه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 دقیقه قبل، Hesan گفته است :

یادی هم بکنیم از State Of Decay 2 که بهار قراره بیاد 

sod2-concept-5.thumb.jpg.fe687a0d55938b6198800ca7902b9989.jpg

خب state of decay یه ژانر زامبیه خوب و عالیه و سبک بازی جالب خودشو داره

دوستانی ک نسخه اولشو بازی کردن حتما اشنایی دارن باهاش نسخه دو هم یه سری تفاوتای جالبی داره و یه سری از امکاناتش پیشرفته تر شده و از همه مهم تر مولتی پلیر هم اضافه شده بهش

یکی دو روز پیش یه ویدیو ازش دیدم ک جالب بود گفتم برا شما هم اپلودش کنم

video_2017-10-13_13-44-50.mp4

به عنوان یه طرفدار بازی های survival شاید شما ها هم مثل من از بازی خوشتون بیاد و منتظرش باشید :)

اینطوری ک در  این ویدیو اومده تو این سری بیشتر تمرکز روی همکاری با surviver های دیگس حته یه flare هم اضافه شده ک به بقیه خبر بده شما تو دردسر افتادین و کمک میخایی !! 

concept-1-ign-first-1480956922197_610w.jpg.9d0634d7e4c88a252ef51b96074d949c.jpg

,یه سری شایعاتی هم هست ک میگه قرار نیس بازی رو steam بیاد و فقط رو windows store میاد :(  و اگه درست باشه ک خیلی ناراحت کنندس :( 

ولی منکه شخصا دوس دارم هرچه زودتر بیاد و تجبرش کنیم حتی اگه نتونیم تو استیم پلی بدیم و سینگل پلی بدین مثل نسخه اولش 9_9

5-min-2.thumb.jpeg.33340e5147e8531e2cb7fcaf25be2856.jpeg

هرچی باشه بازم survival هس ک ارزش وقت گزاشتنو داره :x

اگه دوستان اطلاعات دیگه هم داشته باشن خوشحال میشم بشنوم

بازی مورعلاقه ام بود خیلی بازی کردم تمام کمپ هاش رو ازاد کردم. برای 2 پیشنمایش میدیم.البته نزدیک لاانچ که  دیتای بیشتری داشته باشیم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 49 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

فرجام فورزا 7 و فورزا هورایزن 3 خیلی جذاب ترن -من دیگه بعد از هورایزن 3 هیچ بازی ریسینیگی  بازی نمیکنم- نه dirt  نه grid نه پروچکت کارز !! هیچ کدوم ذره ای جذابیت های گیم پلی  و گرافیگ هندلینگ و .. هورایزن 3 رو ندارن وقتی با لنسر توی  بیابان با 250 کیلومتر داری میری اصلا خیره کننده است. پیشنهاد میدم بگیرید تجربه کنید و لذت ببرید. من  اصلا خوشم نیادمد نه dirt 4 نه پروجکت 2-

من بشتر علاقمند به شبیه سازها هستم تا ریسینگ های آرکید یا سیمکید(اصلا بذار نگم آرکید یا سیمکید ، بگم شبیه سازهای محدودتر از لحاظ فیزیک و فیدبک) ، البته آرکید ها برای فانشون هم بازی میکنم مثل F1 2017 و 2016 یا فورزا هورایزون 3  یا Dirt rally (درت رالی خیلی شبیه ساز تر هست از نظر فیزیک تا درت 4 که تماما" آرکید به نظر میاد) اما خب علاقه و  انتخاب های اول من همیشه iRacing (این صرفا آنلاین هست و اصلا AI نداره و صرفا در برابر ریسر های حرفه ای باید مسابقه بدی و رنک بگیری که من و چند تا از دوستانم فکر کنم جز معدود یا حتی تنها ایرانیهایی باشیم که توی اون لیگ ها رنک داریم.. البته خیلی شبیه ساز گرونیه و شایدم برای اینه که ایرانیا سمتش نمیرن... حدود 120 الی 150 دلار سالانه فقط اشتراک داره و هر ماشین 12 دلار و هر پیست 15 دلار دیگه حساب کن چقدر میشه وقتی حداقل 20 تا ترک باید داشته باشی تا توی تمام رقابت ها شرکت کنی-البته با کسب مقامهای بالا میتونی جایزه های نقدی ببری در مسابقات عادی یا اینکه در مسابقات رسمی که خود برندهای ماشین سازی در iracing راه میندازن شرکت کنی و با برنده شدن جذبشون بشی... خیلیا از iracing به صندلی مسابقات واقعی اتومبیل رانی رسیدن و خیلی از تیمها هم راننده هاشون رو در iracing تمرین میدن مخصوصا تیم های ناسکار - ، اما تمامی ماشین ها و ترک ها لیزر اسکن شده هستن با نزدیک ترین مدل سازی فیزیکس نزدیک به 1:1)و Assetto corsa و rFactor 2 هستن (فیزیک اولی و دومی در حال حاضر بهترین هست در دنیا بطوریکه تیم های فورمول یک و DTM به عنوان شبیه ساز رسمیشون از نسخه های مخصوص rfactor2 که سازندش براشون میسازه استفاده میکنن در حالی که شاید بدترین گرافیک رو داشته باشه. .. و Assetto هم بهترین تعادل بین رئالیسم فیزیک رو با گرافیک و کامل بودن/ودقیق بودن ماشین های کلاس مختلف و ماد پذیری داره در بین جوامعی که شبیه ساز رقابتی بازی میکنن) و در حال حاضر پروجکت کارز هم بصورت تستی دارم باش ور میرم (تا اگه تیم Esport امون خواست توی لیگ های آنلاینش شرکت کنه اشنایی داشته باشم باش) اما همین هم از لحاظ مدل سازی های فیزیک و فورس فیدبک برای فرمونم خیلی ادونس تر هست نسبت به همین فورزای جدید(البته یه سری عیب هایی هم داره پراجکت کارز که با اینکه در دپارتمان فیزیکس و لایو ترکش کاملا برتری داره به فورزا 7 اما خب باگها و کمبودهای زیادی داره مثل یکسان نبودن کیفیت همه ترک ها یا اینکه چون تعداد ماشین ها زیاد هست صرفا برخی کلاس های خاصش از لحاظ فیزیک خوب درومدن .... یا جزئیات بعضی هاشون خوب نیست اما اصولا گروه های اصلی رقابتیشون واقعا برتری داره به فورزا مثل کلاس های رده GT یا DTM)، یا اینکه وقتی علاقه به شبیه ساز داشته باشی علاقه مند میشی کلاسهای واقعی و ترک های واقعی رو شرکت کنی که متاسفانه هم در گرندتوریسم و هم در فورزا بیشتر پیست ها زاده ذهن خلاق(البته خلاق نه فقط به معنی خوبش) سازنده هست ، شاید قشنگ باشن و فنی هم ساخته شده باشن اما وقتی واقعی نیستن یه شبیه ساز- باز سمتشون نمیره به قصد مسابقه و رانندگی رقابتی... یا مثلا بعضا میخوای توی یک کلاس واقعی شرکت کنی(مثلا کلاس GT3) اما توی اون کلاس ماشین هایی که خود سازنده از خودش در آورده یا از جای دیگه ای مدل سازی کرده و تشخیصی داده که میتونن توی این کلاس هم جای بگیرن وجود دارن که اصلا با واقعیت جور در نمیاد(در فورزا 7 و GT این بساط به شدت بر قرار هست) و عملا نمیتونی تجربه یه مسابقه کلاس مثلا GT3 واقعی داشته باشی و راهی هم نیست تا اون ماشین های خاص رو  که بعضا برتری هم دارن به ماشین های واقعی کلاس GT3 دونه دونه دستی از دور خارج کنی که توی مسابقه نباشن... (حالا کنسول بازها نیان بریزن سرم به خاطر GT و فورزا :D ) البته یادم رفت بگم که از لحاظ فیزیک پراجکت کارز 2 هیچوقت نزدیک هم نمیشه به iracing و rfactor و فقط میتونه در بخش هایی به خوبی assetto باشه

تنها مشکل شبیه سازهایی که از نظر فیزیک و فورس فیدبک برتری دارن به خیلی عناوینی مثل GT و فورزا یا پراجکت کارز مشکلشون در دپارتمان گرافیک هست که البته بد نیست اما در حد 2017 و 2018 نیستن اما چون همشون بهترین ایمپلمنت VR توشون انجام شده و پشتیبانی واقعی و دقیق (از لحاظ بصری) از تریپل اسکرین هم دارن از نظر حرفه ای های شبیه سازی همیشه انتخاب اول هستن.. در واقع هر چقدر که VR به کار دیگر گیمر ها نیومد اما فروشش در این بخش نسبت به بخش های دیگه و ژانر های دیگه واقعا میتونم بگم 7-8 برابر بوده.. در واقع تنها ژانری هست که وقتی یکی براش VR خریده باشه داره دائم ازش استفاده میکنه و چون ریسینگ همیشه ادامه داره و مسابقات همیشه پویا هستن همیشه داره از VR اش استفاده میکنه (منظورم نسبت هزینه ای که کرده به میزانیه که داره از VR استفاده واقعی میکنه)نسبت به کسی که گرفته برای بازی های غیر ریسینگ که فقط چندتا عنوان AAA براش اومده که چندساعت هم بیشتر نیستن و زود تموم میشن یا بازیهای مسخره ای که روی خود پک های VR باندل شده یا walking simulator ها و یا بازیهایی رو که باید برای بار چندم بخری تا با VR بازی کنی مثل fallout و اسکایریم! که جدا باید بخریشون 60 دلار اگه نسخه معمولیشون رو هم داشته باشی! سیاست بتزدا!

اگه بودجم برسه rift cv1 میگیرم تا ماه اینده :D

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان  مهم ترین ایراد پراجکت کارز 2 این بود :

http://www.aparat.com/v/rPLKM

و عدم القای حس سرعت در تنظیمات camera روی Chase mode که خیلیا مخصوصا کنسول گیمر ها استفاده میکنن...

اولی رو اینقدر AI رو بدبخت کردن که دیگه درست شده اما دومی رو کاریش نکردن در حالی که با یه کمی توئیک کردن FOV باید درست شه اما اون میزان مناسبش برای انتخاب ممکن نیست در بازی :| 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 25 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

من بشتر علاقمند به شبیه سازها هستم تا ریسینگ های آرکید یا سیمکید(اصلا بذار نگم آرکید یا سیمکید ، بگم شبیه سازهای محدودتر از لحاظ فیزیک و فیدبک) ، البته آرکید ها برای فانشون هم بازی میکنم مثل F1 2017 و 2016 یا فورزا هورایزون 3  یا Dirt rally (درت رالی خیلی شبیه ساز تر هست از نظر فیزیک تا درت 4 که تماما" آرکید به نظر میاد) اما خب علاقه و  انتخاب های اول من همیشه iRacing (این صرفا آنلاین هست و اصلا AI نداره و صرفا در برابر ریسر های حرفه ای باید مسابقه بدی و رنک بگیری که من و چند تا از دوستانم فکر کنم جز معدود یا حتی تنها ایرانیهایی باشیم که توی اون لیگ ها رنک داریم.. البته خیلی شبیه ساز گرونیه و شایدم برای اینه که ایرانیا سمتش نمیرن... حدود 120 الی 150 دلار سالانه فقط اشتراک داره و هر ماشین 12 دلار و هر پیست 15 دلار دیگه حساب کن چقدر میشه وقتی حداقل 20 تا ترک باید داشته باشی تا توی تمام رقابت ها شرکت کنی-البته با کسب مقامهای بالا میتونی جایزه های نقدی ببری در مسابقات عادی یا اینکه در مسابقات رسمی که خود برندهای ماشین سازی در iracing راه میندازن شرکت کنی و با برنده شدن جذبشون بشی... خیلیا از iracing به صندلی مسابقات واقعی اتومبیل رانی رسیدن و خیلی از تیمها هم راننده هاشون رو در iracing تمرین میدن مخصوصا تیم های ناسکار - ، اما تمامی ماشین ها و ترک ها لیزر اسکن شده هستن با نزدیک ترین مدل سازی فیزیکس نزدیک به 1:1)و Assetto corsa و rFactor 2 هستن (فیزیک اولی و دومی در حال حاضر بهترین هست در دنیا بطوریکه تیم های فورمول یک و DTM به عنوان شبیه ساز رسمیشون از نسخه های مخصوص rfactor2 که سازندش براشون میسازه استفاده میکنن در حالی که شاید بدترین گرافیک رو داشته باشه. .. و Assetto هم بهترین تعادل بین رئالیسم فیزیک رو با گرافیک و کامل بودن/ودقیق بودن ماشین های کلاس مختلف و ماد پذیری داره در بین جوامعی که شبیه ساز رقابتی بازی میکنن) و در حال حاضر پروجکت کارز هم بصورت تستی دارم باش ور میرم (تا اگه تیم Esport امون خواست توی لیگ های آنلاینش شرکت کنه اشنایی داشته باشم باش) اما همین هم از لحاظ مدل سازی های فیزیک و فورس فیدبک برای فرمونم خیلی ادونس تر هست نسبت به همین فورزای جدید(البته یه سری عیب هایی هم داره پراجکت کارز که با اینکه در دپارتمان فیزیکس و لایو ترکش کاملا برتری داره به فورزا 7 اما خب باگها و کمبودهای زیادی داره مثل یکسان نبودن کیفیت همه ترک ها یا اینکه چون تعداد ماشین ها زیاد هست صرفا برخی کلاس های خاصش از لحاظ فیزیک خوب درومدن .... یا جزئیات بعضی هاشون خوب نیست اما اصولا گروه های اصلی رقابتیشون واقعا برتری داره به فورزا مثل کلاس های رده GT یا DTM)، یا اینکه وقتی علاقه به شبیه ساز داشته باشی علاقه مند میشی کلاسهای واقعی و ترک های واقعی رو شرکت کنی که متاسفانه هم در گرندتوریسم و هم در فورزا بیشتر پیست ها زاده ذهن خلاق(البته خلاق نه فقط به معنی خوبش) سازنده هست ، شاید قشنگ باشن و فنی هم ساخته شده باشن اما وقتی واقعی نیستن یه شبیه ساز- باز سمتشون نمیره به قصد مسابقه و رانندگی رقابتی... یا مثلا بعضا میخوای توی یک کلاس واقعی شرکت کنی(مثلا کلاس GT3) اما توی اون کلاس ماشین هایی که خود سازنده از خودش در آورده یا از جای دیگه ای مدل سازی کرده و تشخیصی داده که میتونن توی این کلاس هم جای بگیرن وجود دارن که اصلا با واقعیت جور در نمیاد(در فورزا 7 و GT این بساط به شدت بر قرار هست) و عملا نمیتونی تجربه یه مسابقه کلاس مثلا GT3 واقعی داشته باشی و راهی هم نیست تا اون ماشین های خاص رو  که بعضا برتری هم دارن به ماشین های واقعی کلاس GT3 دونه دونه دستی از دور خارج کنی که توی مسابقه نباشن... (حالا کنسول بازها نیان بریزن سرم به خاطر GT و فورزا :D )

تنها مشکل شبیه سازهایی که از نظر فیزیک و فورس فیدبک برتری دارن به خیلی عناوینی مثل GT و فورزا یا پراجکت کارز مشکلشون در دپارتمان گرافیک هست که البته بد نیست اما در حد 2017 و 2018 نیستن اما چون همشون بهترین ایمپلمنت VR توشون انجام شده و پشتیبانی واقعی و دقیق (از لحاظ بصری) از تریپل اسکرین هم دارن از نظر حرفه ای های شبیه سازی همیشه انتخاب اول هستن.. در واقع هر چقدر که VR به کار دیگر گیمر ها نیومد اما فروشش در این بخش نسبت به بخش های دیگه و ژانر های دیگه واقعا میتونم بگم 7-8 برابر بوده.. در واقع تنها ژانری هست که وقتی یکی براش VR خریده باشه داره دائم ازش استفاده میکنه و چون ریسینگ همیشه ادامه داره و مسابقات همیشه پویا هستن همیشه داره از VR اش استفاده میکنه (منظورم نسبت هزینه ای که کرده به میزانیه که داره از VR استفاده واقعی میکنه)نسبت به کسی که گرفته برای بازی های غیر ریسینگ که فقط چندتا عنوان AAA براش اومده که چندساعت هم بیشتر نیستن و زود تموم میشن یا بازیهای مسخره ای که روی خود پک های VR باندل شده یا walking simulator ها :D

اگه بودجم برسه rift cv1 میگیرم تا ماه اینده :D

میتونی فرجام من  بیشتر موقع ریسینگ اون حسی که به خودم منتقل میشه برام مهمه تا  شبیه ساز یا ارکید بودن-برای مثال شما وقتی  کنترلر رو در فورزا 7  در دستته  حس شگفت انگیزی داری وزن و همه چی دقیقه-من پراجکت کارز دو رو الان دارم کنار فورزا 7 و  هورایزن دارم اصلا ماشینها  حرکات درستی نداره AI  خودش میره و میاد و   تیونینگ  نیست  و ... اصلا میاشنها ناجور لیزمیخورن  اقا ماشین GT که 100 هزارتن دانفورس داره  الکی لیز نمیخوره   اینا انگار پرایده -!! اینا دان فورس دارن تکون نمیخورن/ خلاصه من هندلینگ  و احساس خودم برام مهمه  ولی شما هم درست میگید البته اینا هم سازنده ها مجبورن برای نگه داشتن اکثریت  آرکید هم بزنن تنگش-  ولی 100% بت گفته هات   موافقم درک خودم  هم همینه

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

دوستان بازی middle earth shadow of war رو کسی نصب کرده؟

چرا تنظیماتش انقدر داغونه من با gtx1060 6gb و i7 7700 باید تنظیماتو روی 1280x720 داون اسکال کنم تا بتونم 60 فریم بازی کنم. اونم با تنظیمات high. ( روی very high و ultra که هیچی اصلا!)

شما رو چه تنظیماتی بازی میکنین واس شما هم داغونه؟

درایور گرافمم اپدیته.

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، ar_prv گفته است :

چرا تنظیماتش انقدر داغونه من با gtx1060 6gb و i7 7700 باید تنظیماتو روی 1280x720 داون اسکال کنم تا بتونم 60 فریم بازی کنم. اونم با تنظیمات high. ( روی very high و ultra که هیچی اصلا!)

درایور گرافمم اپدیته.

همه تنظمیات رو بالا ببر، فقط Shadow Quality رو روی اولتر نگذار، من با 280x رزولوشن 1080 تقریبا همه تنظیمات اولترا با فریم 45 اجرا می کنم. تو محیط های هم بسته روی 60 ثابت فریم می گیرم.

لینک به دیدگاه

texture quality رو الترا نذارید بقیه اش مهم نیست برای الترا باید کارت هشت گیگ به بالا و 16 گیگ رم داشته باشی بازیش اصلا بهینه نیست اگر تنظیماتی که اعمال می کنید ذره ای واسه سیستم سنگین باشه تکسچر خوب لود نمیشه و بازی تار به نظر میرسه مشکل زیاد داره عم از کرش و.....:39_angry:

ویرایش شده توسط deadlight
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ar_prv گفته است :

درایور گرافمم اپدیته.

درود

متاسفانه MSI Afterburner نتونست فعلا مانیتورینگ کنه تا دقیق بتونم بررسی کنم

متاسفانه جدا از عدم بهینه سازی های مناسب یک باگ بزرگ دیدم وسط دمو ها، فیلم ها و گاها خود بازی یک فلش بک میزنه به یکی از صحنه های بازی!

اما در کل بازم میگم زیاد بهینه نیست و امیدوارم آپدیت هایی برای این بازی منتشر بشه تا بتونن بهترش بکنن چون ارزشش رو داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

میتونی فرجام من  بیشتر موقع ریسینگ اون حسی که به خودم منتقل میشه برام مهمه تا  شبیه ساز یا ارکید بودن-برای مثال شما وقتی  کنترلر رو در فورزا 7  در دستته  حس شگفت انگیزی داری وزن و همه چی دقیقه-من پراجکت کارز دو رو الان دارم کنار فورزا 7 و  هورایزن دارم اصلا ماشینها  حرکات درستی نداره AI  خودش میره و میاد و   تیونینگ  نیست  و ... اصلا میاشنها ناجور لیزمیخورن  اقا ماشین GT که 100 هزارتن دانفورس داره  الکی لیز نمیخوره   اینا انگار پرایده -!! اینا دان فورس دارن تکون نمیخورن/ خلاصه من هندلینگ  و احساس خودم برام مهمه  ولی شما هم درست میگید البته اینا هم سازنده ها مجبورن برای نگه داشتن اکثریت  آرکید هم بزنن تنگش-  ولی 100% بت گفته هات   موافقم درک خودم  هم همینه

بله صد درصد همینطوره  و منم موافقم حسی که فورزا 7 یا هورایزون و GT sport با دسته میدن واقعا در هیچ بازی دیگه ای پیدا نمیشه اما وقتی با فرمون و یا ست های رانندگی حرفه ای بازی میکنی علاوه بر تفاوت زمین تا آسمون شیوه کنترل این دو ابزار ، عامل فورس فیدبک تبدیل میشه به مهمترین عامل برای ارتباط بر قرار کردن با ماشینت در حال رانندگی(توی دسته هم تریگر داریم اما میزان informative بودنش بسیار محدود هست نسبت به فرمون و پالس هاش هم از نوع متفاوتی هست با پالس هایی که فرمون واقعی ماشین به دستات میده)... و عملا اگه فورس فیدبک جالب نباشه یا حتی در مواردی اشتباه هم باشه احساس خاصی هم بهت دست نمیده و حتی باعث اشتباهت هم میشه ... و این مشکل به شدت در این بازی ها وجود داره که عملا با فرمونت و فورس فیدبکش نمیتونی از روی حسی که میده بفهمی الان لاستیکهات روی چه سطحی هستن ، روی لبه حداکثری گریپشون خستن یا خیلی ریلکسن در صورتی که در عناوینی که بالا نام بردم شما حتی میتونی از میزان ارتفاع ماشینت یا درجه کمبر ، میزان مصرف شدن روکش مفیدِ لاستیکت، فشار ترمز هات و قفل شدگی های ضعیف و شدید دیسک های ترمز، میزان هرز گردی یا گردش مفید لاستیکهات  و حتی  قفل یا آزاد بودن دیفرانسیلت هم آگاه بشی صرفا از روی فورس فیدبک... که واقعا بدون فورس فیدبک مناسب و درست عملا رانندگی رقابتی ممکن نمیشه.... نکته بعدی هم صدا هست بطوریکه  هم در پراجکت کارز و فورزا 7 لاستیک هات چه در حالت ریلکس باشن چه رو لبه و نهایت گریپشون باشن، چه زیاد مصرف شده باشن چه نو باشن چه خیس باشه مسیر چه خشک مدام در حال screeching و Squeal وSqueak هستند حتی در پیچ هایی با درجه انحنای بسایر کم که اصلا قرار نیست گریپ از دست بره////در صورتی که صدای لاستیکها هم جز مهمترین عوامل در تشخیص اینه که لاستیکهات و در نتیجه ماشینت داره چکار میکنه ، نمونش اینجا هست :

https://www.tyre-shopper.co.uk/blog/when-your-tyres-talkdo-you-understand-what-they-are-saying

https://www.oponeo.co.uk/tyre-article/why-do-tyres-squeal

که نشون دهنده اینه که صداهای لاستیک ها چه معنایی میدن که مشخصا وقتی بطور یکنواخت و 90 درصد اوقات تایرهات در حال جیغ زدن باشن عملا هیچ اطلاعاتی کسب نمیکنی و اصلا communicative نیست... در شبیه سازها این صدا ها کاملا به جا به کار میرن و هدفمند اما در بازی هایی که بیشتر به سمت آرکید هستن تا شبیه سازِ صرف بیشتر روی صدای موتور ماشین ها تمرکز میشه و کلا یک نوع صدا برای جیغ لاستیک اونم برای همه شرایط که صرفا لول میزان صداش متغییره(یکی از ایرادات فنی پراجکت کارز و همینطور بطور اگزجره ترش در فورزا 7 هم همینه با اینکه در شبیه سازی واقع گرایانه صدای تعویض دنده ها در حد assetto میتونن باشن اما همین صدای غیر قابل قبول لاستیک ها میزنتش زمین)  صدای crash ها و تصادفات هم در هر دوشون جالب نیست... پراجکت کارز که در هر صورت صدای شکسته شدن شیشه میده! حتی اگه ماشینت اصلا شیشه نداشته باشه مثل ماشین های فورمول یک  

الان همین دو عامل بالا اگه خوب انجام نشن و به کاربر منتقل نشن عملا نه استایل ثابت و مناسبی میشه برای رانندگیه رقابتی داشت و نه میشه به بهترین setup رسید برای موندن روی لبه گریپ مکانیکی و ائرودینامیکی ماشینت بدون رد شدن از حدش... همیشه یا زیاد رد میشی یا setup ماشینت زیادی loose در میاد و همیشه حس میکنی یه پله عقبی... ابزار رانندگیت اگه دسته باشه اصولا شاید همه چیز اوکی باشه برای رانندگی و مسابقه با یه سرعت و شتاب و رانندگی در حد مطلوب  اون همهمراه با لذت بردن بسیار زیاد اما اگه ابزار مورد علاقت برای رانندگی ست فرمون باشه یعنی هم عملا feel و حس خوبی نمیتونی بگیری از بازی هایی که ضعف هایی دارن در زمینه انتقال حس خوب(که میشه قسمت لذت بردنش که با دسته خوب بوده اما با فرمون که وسیله بهتری  هم برای رانندگیه_خواه نا خواه باید قبول کرد رانندگی با  ست معمولی فرمون مثل logitech g27 در 99 درصد شبیه سازهای معمولی تا شبیه سازهای بسیار حرفه ای همیشه رقابتی تر و سریعتر هست و اگر برعکسش اتفاق بیوفته مسلما اون بازی یا شبیه ساز در شبیه سازی داره لنگ میزنه یا اصلا مخصوص فرمون ساخته نشده که این مسئله هم باز از شبیه ساز بودن دورش میکنه_ نمیتونی لذت ببری) و هم ستاپ دقیق و علمی نمیتونی داشته باشی با یک استایل رانندگی رقابتی و اصولی (که میشه همون بخش رقابتی و هاردکور قضیه)... برای همینه که حتی اگه بدون قصدِ رفتن به سمت شبیه سازها یک ست فرمون خوب بخری بعد از یه مدت خواه ناخواه میری دنبال یه چیزی که حس بهتری رو با فرمونت ازش بگیری که از شبیه سازهای ادونس تر بر میاد...

البته این ها صرفا از دیدگاه یک simracer هست که تمام بازیهای رانندگی آرکید رو هم دوست داره و بازی میکنه ، گرچه خیلی از سیم بازها فکر میکنن اگه آرکید یا حتی شبیه سازهای محدودتر  رو بازی کنن اعتبارشون کم میشه و بدون تست کردن اون عناوین میان بصورت کلیشه ای مثلا به فکر خودشون محکومشون میکنن اما با توجه به نوع کارم و تایمی که دارم تقریبا همشونو میرسم تست کنم :D

این هم نظر یکی از سیم ریسر های حرفه ای هست که عاشق آرکید ها هم هست که بصورت چارت درست کرده (با متغییر کیفیت گرافیکی و حرفه ای بودن فیزیک )و به برخی عناوین اشاره کرده در چارتش ، البته پراجکت کارز 2 و فورزا 7 ظاهرا نیومده بودن اون موقع ، البته چارت ها رو بر اساس تجربه و همینطور بحث های سیم ریسر های حرفه ای در ردیت جمع آوری کرده

https://www.youtube.com/watch?v=Dndlo8-2CI0

در زمینه فیزیک و اینکه وقتی میگیم فیزیک یه بازی ریسینگ خوبه یا بده بحثش خیلی گستردست و عملا خودش در چندین زیر گروه پخش میشه از فیزیکِ Tyre model های مختلف گرفته و تاثیر سطح اسفالت یا سطحی که داریم روش رانندگی میکنیم  بر کارایی لاستیک ها  و کارایی کلی خودرو و تاثیر لاستیکها بر روی اون سطح تا فیزیک تصادفات و واقع گرایانه بودن بر خورد ها و اثرشون که متاسفانه هم در پروجکت کارز و هم فورزا 7 زیاد جالب نیست و موقع تصادف به جای اینکه طبق قوانین فیزیک در اثر برخورد نیروی عکس العمل به ماشین های حاضر در برخورد وارد بشه انگار با پتک میکوبن رو سقفشون و فشرده میشن به زمین به جای اینکه در جهت مخالف بهشون نیرو وارد بشه... یا مثلا قشنگ با سبکی معروف به "رانندگیه در و دیواری"(مثل همون قانون گل های دیواری در گل کوچیک که توپ به در و دیوار و همه جا میخوره و میره تو گل) خیلی راحت سبقت میگیری و با برخورد با ماشین های دیگه به جای اینکه منحرف بشی اصلا میتونی جلوی منحرف شدن ماشینت رو هم بگیری  (در حالی که در واقعیت این اتفاق به شدت رندوم و شانسی میتونه باشه و احتمالش شدیدا پایینه که به جای منحرف شدن از مسیرت بعد از یه برخورد تازه بتونی جلوی انحراف رو هم بگیری و همیشه هم تکرارش کنی)و تازه اول هم میشی:D همونطور که گفتم این قسمت خیلی گسترده هست و این فقط بخشیش بود اما اگر در آینده علاقمند بودین میتونم در موردش بنویسم مخصوصا اینکه وقتی میگیم فیزیک یه بازی رانندگی باید خوب باشه دقیقا داریم از چه انتظارات و ویژگی هایی حرف میزنیم که بطور خلاصه به عنوان فیزیک خوب یا بد مطرح میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستانی که دانلود نکردند بازی EVIL WITHIN2  رو میتونن نسخه زیر رو بگیرن :

http://www.dlfox.com/دانلود-نسخه-فشرده-بازی-the-evil-within-2-برای-pc/

کورپک بهترین ریپک ها رو میزنه- فیت گرل واقعا فشار میاره روی هارد و CPU- من بازی فیفا 18 فیت گرل و 55 دقیقه طول کشید تا نصب  شد  تمام مدت سی پی یو 60 درجه شده بود گرافیک هم 50 درجه صدای هاردها هم دردرامده بود. من توی ومچر 3  سی پی یو 50 درجه به سختی میرسه!- کلا COREPACK بگیرید خیلی خوبه- حجم اویل ویتین 2 عالیه 15 گیگ- نگه داریش هم برای آرشیو جای کمتری میگیره- اپ های بعدی CODEX هم راحت نصب میشن روش-

the-evil-within-2.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینترنتم قاط زد این پست دو بار ارسال شد 

هرکی دستش میرسه این پست رو پاک کنه :دی

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای بازی ;میدل ارث هم سعی کنید فقط تکسچر  های 4k رو بگیرید+ خود نسخه کورپک= سینماتیک ها خیلی بیخود هستند هیچ ارزشی ندارن -دموی خود بازی فول اچ دی هستند و اصلا برای نمایش ویدئو 4k حتما باید رز native همون 4k باشه که کیفیت واقعی رو نشون بده و روی اکثر  نمایشگر ها 1080 کاملا بی مصرفه-  ولی UHD تکسچر ها داستان فرق داره - اگر سیستم توان پردازشی داشته باشه میشه راحت با DSR هم استفاده کرد و تکسچر ها نمایش داده میشه  و زیبایی خودش رو داره حالا شاید در حد خود نمایشگر 4k کریسپ نباشه تصویرولی تکسچر نشون داده میشه نهایتش  اگر بافر  گرافیک پر شده شما کندی یا لگ میبینید ضمنا تسکچر ها 10 گیگه- پیشنهاد من فقط خود بازی کورپک  که همه چی codex رو داره +فقط 4kتکسچر هاست- میتونید از لینک زیر بگیرید.

http://www.dlfox.com/دانلود-نسخه-نهایی-بازی-middle-earth-shadow-of-war-برای-pc/

اینم تکسچر ها:

http://www.dlfox.com/دانلود-نسخه-فشرده-hd-texture-بازی-middle-earthshadow-of-war-برای-pc/

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...