رفتن به مطلب

اخبار بازی با رضا

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در ۱ ساعت قبل، saeedx گفته است :

والا  اگه از من بپرسند میگم  یوبی سافت یه غده سرطانی تو دنیای بازی هست !

شما ببینید این یوبی سافت تا حالا شده یه بازی خوب و بدون مشکل ، مثل بچه آدم بده بیاد بیرون ؟؟؟

همین الان بازی اساسین جدید رو نگاه کنید ببینید چه الم شنگه ای درآورده ... قفل تو قفلش کرده که دمار CPU رو درمیاره  !!! فقط بخاطر یه مقدار فروش بیشتر  ،  باید پدر سیستم  گیمرها ، دربیاد!!!

حالا نکته خنده دار قضیه اینجاست که خود یوبی سافت میگه استفاده زیاد از cpu در بازی اساسین اوریجین ارتباطی با قفلهای بازی نداره یعنی علنأ اعتراف کرده که خودشون تو بهینه سازی بازی گند زدن !!! :14_relaxed:

هر دو شرکت های EA و Ubisoft الان دارن از بازی هاشون به عنوان یه سرویس درآمد زایی استفاده میکنند، این قفل هم ثابت کننده همین مورد هست و کاملا هم براشون جوابگو بوده. اینطور که گفتن نسخه جدید بازی از نسخه پیشین یعنی Assassin's Creed: Syndicate فروش بیشتری داشته.

در 17 دقیقه قبل، ابوالفضل.گنجی گفته است :

عجب

عزیز من یوبی سافت شاید در این مدت یکم کم کاری کرده باشه و در پورت بازیهاش خراب کاری داشته اما یکی از محبوب ترین کمپانیهای دنیای گیم هست 

سری بازیهای  Assassin's Creed-far cry-Prince of Persia-Tom Clancy's Splinter Cell   خیلی از نسخه ها جزو خاطره انگیز ترین بازیها در  یاد گیمر هاست 

همین الان هم بازی Rainbow Six Siege  پلیرهای زیادی داره و بسیار محبوبه .حداقل اینه این شرکت داستان و ایده های زیبایی رو به وجود میاره

موضوع شرکت ea کاملا متفاوته 

شما به بازی Need for Speed Payback نگاه کن تنها کاری که ea کرده فقط توش پرداخت درون شبکه ای گذاشتن برای هر چیزیه

اصلا این شرکت داستان کیفیت بازی براش مهم نیست و فقط فقط سود کردن به هر روشی شده مهمه حتی بازی جدید anthem هم قراره خیلی زیاد پرداخت درون شبکه ای داشته باشه تنها سوال برای من اینه اینا چطور این همه پرداخت درون شبکه ای تو یه بازی پیدا میکنند خیلی مسخرست

یوبیسافت کم کاری نکرده بلکه، اصلا کاری نکرده در پورت بازی هاش، سری بازی هایی هم که نام بردید بدون شک واسه هر کسی خاطر انگیز ـه - اما تا کی؟ واسه من بشخصه شاید تا سال 2010 - اما این وسط باز هم یه بازی های استثنائی مثل Assassin's Creed IV: Black Flag هم بود که واقعا خوب ظاهر شد - البته اونم خالی از مشکل نبود.

ولی شما بازی های بعد از اولین نسخه Watch Dogs رو ببینید - فقط وعده های خیالی و جلوه های بصری که خودشون هم توی پیاده کردنش مونده بودن. نسخه اول Watch Dogs گذشت و همه هم مثلا ندیدن چه اتفاقی برای بازی افتاد، اصلا یه سری مکانیک ها توی تریلر معرفی این عنوان بود که توی بازی اصلی وجود نداشت. دیگه گرافیک و جلوه های بصری که بماند. بعد از اون نوبت به The Division رسید، دیگه این واقعا از نظر جلوه های بصری Watch Dogs رو میذاشت تو جیبش اما اینم به همون سرنوشت دچار شد و از نظر تعداد بازیکن هم الان فکر نمیکنم دیگه اسمی ازش دیده بشه.

همین Rainbow Six Siege که میگید برید تریلر های معرفی بازی و مکانیک ها و گرافیک و جلوه های بصری رو ببینید و با زمانی که بازی عرضه شد مقایسه ـش کنید. درسته توی یه همچین عنوانی گرافیک مهم نیست زیاد اما مطمئن باشید کاربر نا امید میشه. وضعیت سرور های یوبیسافت هم که دیگه همه میدونن از p2p استفاده میکنه و نمونه بارزش هم توی عنوان For Honor کاملا تو چشم بود که پر بود از مشکلات اتصال به سرور.

تمامی این موارد واسه شرکت EA هم میشه گفت صدق میکنه، ولی حداقل اون اومده موتور Frostbite رو به حدی بهینه کرده که توی ساخت هر عنوانی به راحتی با هر پس زمینه ای ازش استفاده کنه و وضعیت سرور هاش هم به موارد بهتر از سرور های یوبیسافت هست. اما این شرکت دیگه کلا اعتقادی به بخش داستانی بازی ها نداره و اگه ذره ای داستان هم باشه یا باید به صورت خنده داری بی سر و ته باشه مثل Battlefield 1 یا باید بصورت آنلاین تجربه بشه مثل عنوان در دست عرضه Anthem - از مواردی که میشه گفت داستان بدی نداشته توی عناوین اخیر این شرکت Titanfall 2 بوده که اون هم صدقه سر حضور مغز متفکر های پشت سری Modern Warfare یعنی آقایون وینس زامپلا و جیسون وست بوده. ولی مطئنم دیگه از امسال یا سال آینده بازی با داستان درست حسابی از این شرکت نمیبینیم. مگر اینکه یه عنوان مستقل باشه که به برنامه جدید EA Original اضافه شده باشه.

لینک به دیدگاه

• ارسال 854
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

حالا باز خوبه یوبی سافت یکی دوتا تکنفره میده بیرون . مشکلات بازی ها حل میشه به مرور. بله اکثر بازی ها یکم دموهاشون فرق داره با خود بازی ها چون میخوان نظر جلب کنن ضمنا اون دموها رو روی نهایت توان موتور درdevkitها میگیرن بعد که میاد روی کنسول ها تفاوت داره همه بوق میزنن پشتش!متاسفانه شرکت های بازیسازی وحشتناک حریص شده اند بازی ها شده اند قدرتمند ترین بخش مدیا اینا هم باورشون نمیشه رو چی خوابیدن پول و طلا میخوان خیلی هاشون ذره ای به مخاطب اهمیت نمیدن فقط پول. اونلاین کردن بازی ها کم بوده حالا میکروترنزکشن هم میزارن کی هی پول خرج کنیم شرمساری است. کثیف کاری شده این شرکت های بد رو براشون ارزوی ورشکستگی دارم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر علاقه مند هستید به اخبار اسسن جدید انی مقاله پی سی گیمر تست جدید داده از کلی سخت افزار  برای بازی- خیلی مقاله جامعی است:

http://www.pcgamer.com/assassins-creed-origins-performance-guide/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر مثل من همزمان  150 تا بازی روی دسکتاپ نصب دارید و  میخوای بعضی مواقع بعضی  از شورتکات ها رو روی دسکتاپ داشته باشید  میتوند از راه حل من استفاده کنید البته راه حل که نیست ولی من چند سالی است دارم استفاده میکنم جواب میده :

یک پوشه بسازید در درایو C  اسموش رو بزارید Game library یا هر چیزی. بعد شورتکات ها رو یکی بیارید روی دسکتاپ بعد  اسمهاشون رو ویرایش کنید بعد بندازید در پوشه game library . چرا درایو c؟ چون اکثرا دیگه SSD دارند و  این همه شوترکات و ایکون سریه روی SSD لود میشن.

بعد میشه تصویرزیر:

2.thumb.JPG.bb69e487bc020e14ba3d0f9321dedc45.JPG

ایکون پوشه لایبراری تون باید حتما این باشه  که من گذاشتم!!!:4_joy: در غیر این صورت  ایکون ها لود نمیشن! اپریل فولز دی!

حالا یک برنامه ای است خیلی کاربردی - مخیواید ایکونهای بازی زیادی روی دسکتاپ داشته باشید ولی باید  جدا بچینیدشون، اگر تیک auto arrange icon ر و بردارید در کلیک راست ویندوز در بخش view میتونید اینکار رو کنید ولی بدیش اینه که با تغییر رزلوشن یا مثل من که  مرتب بین نمایشگر اصلی و  TV  سوییچ میکنم رزلشون دسکتاپ ها فرق داره و ایکون ها همه میریزن به هم  واقعا اعصاب خوردی است!

یک ابزار عالی چند کیلو بایتی:

DesktopOK_x64.rar

1.thumb.jpg.aadc4cc17912b257258967830f0a3685.jpg

حالا دسکتاپ Ok بازه-  راحت میشینه در رم،  یک کیلوبایت هم  نمیگیره، چکار میکنه اون تیک ها رو بزنید خودش موقع لود ویندوز میاد بالا موقع خاموش شدن هم از ایکون ها  شات برمیداره نمیزاره ایکونها هچی وقت نامرتب بشن. مثلا باز یهایی  که من الان مرتب بازی میکنم ایکونهاش رو اوردم بیرون اونا دیگه اون گوشه تکون نمیخوره هر وقت ریخت بهم صفحه یک دکمه restore رو بزنید در چند ثانیه  همه چیده میشن. فوق العاده کاربردی برای پی سی گیمرها با کلی بازی نصب و  ایکونهای استیم و بتلنت و  خود بازی هاو....

خلاصه برنامه کاربردی 240 کیلوبایتی   که روز من رو نجات داد!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

معلوم نیست فاز PC gamer ها چی بوده  امروز! به NIOH دادن 5!!:4_joy: تا دیروز طومار جمع شد  که بازی بیاد روی پی سی بنده خدا پورت کرده عالی من یک مشکل نجستم تا الان ده ساعته در بازیم . گیردادن به موس! اقا  این از پایه برای کنترلر ساخته شده  اصلا پی سی نداشته اونموقع حتما خود سازنده میدونه بد میشه   خراب میشه  نگذاشته- بگیرید بازی کنید   یک کنترلر  10 دلاری 360 هم جواب میده !! وات د فاز؟؟؟ واقعا  این بازی ارزشش  خیلی بالاتر از این  نمراته من 10/10  بدون شک   با اطمینان! بهترین  اکشن rpg چند سال اخیر بدون شک- بازی ها خیلی سخته من رو متحیر کنن این  موفق شد.  اگر مرحله Caverns رو ببنید  در غارهای تاریک  با اونی ها روبرو میشد چه طراحی مراحلی چه  اتمسفری .

Firefox_Screenshot_2017-11-10T10-42-55_444Z.thumb.png.aedcaa4e08ea013f96c137c9ff8664bf.png

طرف 300 دلار داده کیبورد گیمنیگ یکی از اینا نمیگیره؟

https://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16874103563

برای خیلی از باز یهای پی سی واجبه. اصلا این کنترلرها مال پی سی هستند .

https://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16874103205

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

معلوم نیست فاز PC gamer ها چی بوده  امروز! به NIOH دادن 5!!:4_joy: تا دیروز طومار جمع شد  که بازی بیاد روی پی سی بنده خدا پورت کرده عالی من یک مشکل نجستم تا الان ده ساعته در بازیم . گیردادن به موس! اقا  این از پایه برای کنترلر ساخته شده  اصلا پی سی نداشته اونموقع حتما خود سازنده میدونه بد میشه   خراب میشه  نگذاشته- بگیرید بازی کنید   یک کنترلر  10 دلاری 360 هم جواب میده !!

طرف 300 دلار داده کیبورد گیمنیگ یکی از اینا نمیگیره؟

https://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16874103563

برای خیلی از باز یهای پی سی واجبه. اصلا این کنترلرها مال پی سی هستند .

https://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16874103205

با درود

من امروز بازی رو نصب کردم و دو سه ساعتی درگیر اون شدم 

میتونم به جرأت بگم که گیم پلی بازی فوق العاده عالی و  بینظیر هست و از لحاظ تکنیک ضربات و سیستم نبرد ، میشه گفت که چند پله هم از سری دارک سولز بالاتر هست :91_thumbsup:

لذا صد در صد با گفته های آقا رضا در مورد عالی بودن گیم پلی بازی موافقم.

اما  ، اما  ، اما  ...................................  

چه ما خوشمون بیاد چه بدمون بیاد ، بازی pc یعنی بازی با موس و کیبورد !   باید این واقعیت رو قبول کنیم که همه از کنترلر خوششون نمیاد و خیلی از گیمرها دوست دارن زاویه دوربین رو با چرخاندن موس تغییر بدن ...

(  البته بگذریم از یه تعداد بازیهای ورزشی مثل فوتبال یا بازیهای ریسینگ که با گیم پاد بهتر میشه کار کرد )

بقول معروف بازی pc که موس ساپورت نکنه مانند ساندویچی میمونه که نون ساندویچی یا نوشابه نداشته باشه :14_relaxed::14_relaxed::14_relaxed:

گیم پلی این بازی هم با توجه به شباهتی که با دارک سولز داره ، راحت میشد با موس و کیبورد بازی کرد و بنظر من عدم ساپورت موس برای این بازی یه اشتباه فاحش از جانب سازنده بود ....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اپدیت 1.21.1  nioh رو حتما نصب کنید: روی codex و فیت گرل :

https://www.downloadha.com/game/nioh-complete-edition/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

با درود

من امروز بازی رو نصب کردم و دو سه ساعتی درگیر اون شدم 

میتونم به جرأت بگم که گیم پلی بازی فوق العاده عالی و  بینظیر هست و از لحاظ تکنیک ضربات و سیستم نبرد ، میشه گفت که چند پله هم از سری دارک سولز بالاتر هست :91_thumbsup:

لذا صد در صد با گفته های آقا رضا در مورد عالی بودن گیم پلی بازی موافقم.

اما  ، اما  ، اما  ...................................  

چه ما خوشمون بیاد چه بدمون بیاد ، بازی pc یعنی بازی با موس و کیبورد !   باید این واقعیت رو قبول کنیم که همه از کنترلر خوششون نمیاد و خیلی از گیمرها دوست دارن زاویه دوربین رو با چرخاندن موس تغییر بدن ...

(  البته بگذریم از یه تعداد بازیهای ورزشی مثل فوتبال یا بازیهای ریسینگ که با گیم پاد بهتر میشه کار کرد )

بقول معروف بازی pc که موس ساپورت نکنه مانند ساندویچی میمونه که نون ساندویچی یا نوشابه نداشته باشه :14_relaxed::14_relaxed::14_relaxed:

گیم پلی این بازی هم با توجه به شباهتی که با دارک سولز داره ، راحت میشد با موس و کیبورد بازی کرد و بنظر من عدم ساپورت موس برای این بازی یه اشتباه فاحش از جانب سازنده بود ....

این تیم نینجا و ناشرش زیاد بلد نیستند برای پی سی پورت کنند   برای همین من میگم نباید از اینا انتظار داشت قیمت بازی رو هم کم گذاشتن 40 دلار فکر کنم. میدونید چرا چون من دعا میکردم که خراب پورت نکنن . این ناشر  کویی معروفه به بدترین پورتها! همین که بازی سالمه و کرش نمیده و اجرا میشه  بدون مشکل  باید خدا رو شکر کرد. این بازی انحصاری بوده و  اصلا قرار نبود برای پی سی بیاد  اینا از پایه برا ساس کنترلر ساختن موتورشون خوب نیست برای تغییرات با موس که بیان  از اول کد نویسی کنند.  بله خیلی ها دوست  دارند با موس و کیبورد ولی  وقتی این ناشر  اینه  و خودشون هم میگن زیاد پی سی پورت بلد نیستند  و  بازی هم  شاهکار دیگه باید گرفت بازی  کرد . من بازی نکنم شاهکار رو بخاطر اینکه مثلا با کنترلر  بازی میشه ؟ یا موس نداره؟> وجود کنترلر کنار موس کیبورد گیمینگ  لازمه-  درایوینگ ها، مبارزه ای ها  مورتال ، کینگ اف فایترز، تیکن،killer instinct  با کنترلر فقط پیشنهاد میشه فوتبال من خودم فیفا  مرتب میزنم با دو کنترلر.   حالا که بیاییم صرف اینکه  مثلا موس نداره کوچیک کنیم بازی رو درست نیست. باید به بقیه ارزش های بازی هم آگاه بود. همین که این ناشر قبول کرده این بازی مهم رو بیاره روی پی سی باید تشکر کرد.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

اگر مثل من همزمان  150 تا بازی روی دسکتاپ نصب دارید

شما از اینکارا بکنین با بازی ها سیستم زیر و رو میشه. امتحان نکردین؟ من قبلا 45 تا بازی نصب داشتم شلوغ بود خیلی جذاب میشه. شما که 150..

59e8967ed17ad_.jpg.39a544a6efeb71946476fdd8a4ee26ad.jpg

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، ar_prv گفته است :

شما از اینکارا بکنین با بازی ها سیستم زیر و رو میشه. امتحان نکردین؟ من قبلا 45 تا بازی نصب داشتم شلوغ بود خیلی جذاب میشه. شما که 150..

سلام بی زحمت میشه اسم این برنامه رو بگید؟ اگه اشتباه نکنم باید Better Start Menu باشه، درسته؟ یه مدت دنبالش میگشتم ولی مثل اینکه نسخه رایگان نداره.

ممنون میشم راهنمایی کنید :x

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

ممنون میشم راهنمایی کنید

شما تو استور سرچ کنین میاد. رایگان نیس ولی نسخه free trial هیچ فرقی با نسخه کاملش نداره. خودشم توضیح داده. و به نرم افزار better start menu helper نیاز داره. راهنمای نصب این نرم افزارو سرچ کنین لینک دانلودشو میاره. بعد تیک start with windows startup تو قسمت پایین نرم افزارو فعال کنین.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، ar_prv گفته است :

59e8967ed17ad_.jpg.39a544a6efeb71946476fdd8a4ee26ad.jpg

این رو امتحان  کردم مسئله این که من استارت منور و میخوام برای چیز های دیگه-   اینجور همش اشغال میشه- من همون روی دستکتاپ اب ایکون های خیلی بزرگ  که خودم PNG ایشون رو  با رزلوشن 750 در 750 میگذارم بدون افت کیفیت خیلی خوب میشه- ممنون از نکته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

این رو امتحان  کردم مسئله این که من استارت منور و میخوام برای چیز های دیگه-   اینجور همش اشغال میشه- من همون روی دستکتاپ اب ایکون های خیلی بزرگ  که خودم PNG ایشون رو  با رزلوشن 750 در 750 میگذارم بدون افت کیفیت خیلی خوب میشه- ممنون از نکته

آقا رضا چه کردی با ما :D از غروب باهاش درگیرم تا بالاخره به نتیجه زیر رسیدم ، تک تک آیکونارو دوباره دانلود کردم.

همه چیز خوبه فقط اون آیکون فایروال رو اگه بتونم بردارم خیلی ردیف میشه ، چندجا چیزایی پیدا کردم ولی مثل اینکه روی ویندوز 10 عملی نیستن.

Untitled.thumb.jpg.91c00123c70a74f398041b31df577698.jpg

ویرایش شده توسط rahmanshahi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

آقا رضا چه کردی با ما :D از غروب باهاش درگیرم تا بالاخره به نتیجه زیر رسیدم ، تک تک آیکونارو دوباره دانلود کردم.

همه چیز خوبه فقط اون آیکون فایروال رو اگه بتونم بردارم خیلی ردیف میشه ، چندجا چیزایی پیدا کردم ولی مثل اینکه روی ویندوز 10 عملی نیستن.

Untitled.thumb.jpg.91c00123c70a74f398041b31df577698.jpg

چرا میشه برداشت برو تیک ران از ادمینس تراتور رو بردار بعد یک بار ساین اوت کن باز وارد ویندوز بشو باز ایکون شورتکات رو رفرش کن میره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

چرا میشه برداشت برو تیک ران از ادمینس تراتور رو بردار بعد یک بار ساین اوت کن باز وارد ویندوز بشو باز ایکون شورتکات رو رفرش کن میره.

آقا رضا برداشتم ولی بازم نشد

هم از روی شورت کات اصلی برداشتم هم از روی شورتکات گیم لایبرری

1.thumb.jpg.00e9a6a6d14672570174185e85ca7a2e.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

آقا رضا برداشتم ولی بازم نشد

هم از روی شورت کات اصلی برداشتم هم از روی شورتکات گیم لایبرری

1.thumb.jpg.00e9a6a6d14672570174185e85ca7a2e.jpg

حالا یکبار ایکون  رو برگردون به  اصلی بعد دوبازه ایکون جدید بده میره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

sonic force از gamespot نمره کمی گرفت؛5 

منتقد از  حس سرعت خوب و ازادی شما برای  حرکت در مسیر مورد علاقه و متفاوت بودن هر کدوم از  شخصیت ها تعریف کرده در عوض از داستان ضعیف و طراحی پلتفرمر ضعیف و مراحلی که کوتاه هستند و چیزی جدید ندارند و به سرعت فراموش میشند  و داستان بد ایراد گرفته . باوجود قفل دنوو پیشنهاد میدم با این نمره اصلا سمتش نرید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک  مقاله ای خوندم در euro gamer  مقایسه ایکس باکس ایکس با ps4  pro  و پی سی در بازی رایز اف توم ریدر. جالب اخرین اپدیت بازی نسخه پی سی من استیم رو دارم  حتی قبل از عرضه  pspro امد! فقط بعد برای   نسخه سالگرد اپدیت شد. الان بازی ور   کلی بهنیه کردند برای ایکس باکس ایکس حاللا به عک سها دقت کنید ببنید پی سی که یک سال پیش اپدیت شده و تازه هیچ کس جز انویدیا با درایورهاش  بهینه سازی خاصی براش انجام نداد.

قدرت پی سی اینجا معلوم میشه در Anisotrophic 16x:

2.thumb.jpg.bfd07b25e432f6f97c1b031d53ac0694.jpg

3.thumb.jpg.3a74bbc990dfa923dfd501debc878d02.jpg

1.thumb.jpg.f0b701508ddb205078a63466c6baec47.jpg

جزییات  و AA و  AF و  همه چی برتره .

پرچم پی سی بالاست تازه هیچ کسی براش  دم و دقیقه  اپدیت های گیگابایتی  عرضه نمیکنه ثانیه ای پشتیبانی بشه. بعد میگن پی سی باگ داره. 

من با کارت گرافیک نسل پیش با reshade در 4k  سی فریم میگرفتم سال پیش!! تازه  حالا شدن 30 فریم!

من اگر بخوام رزلوشن ر و میارم 2k با همین سطح جزییات ولی با توییک های انویدیا اینسپکتور  و مستر افکت سنگین 60 میگیرم گرافیکش هم دو برابر این شات ها میشه!  قدر پی سی گیمینگ رو

بدونید.

اینم لینک مطلب

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2017-how-rise-of-the-tomb-raider-on-xbox-one-x-improves-over-ps4-pro

یور گیمر همیشه مطالب خوبی میزاره برای مقایسه  های گرافیکی !در بحث فالوت 4 من بودم  نکات جالبی ذکرشد اخرش یک کلا م بود بهترین نسخه فالوت 4 پی سی بود! در بحث مس افکت اندرو مدا هم اخرش به یک    نقطه نظر رسیدیم پی سی بهترین نسخه بود و کلی بازی دیگه ! تازه من شات های فالوت4  ام با مادینگ رو  نشون ندادم وگرنه   احتمالا تاپیک جمع میشد!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

تم better start menu اپدیت شده با بازی های اخیر 11/2017

کسی فایل عکسای بازی رو خواست بگه بفرستم.

11.2017.jpg

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ar_prv گفته است :

تم better start menu اپدیت شده با بازی های اخیر 11/2017

کسی فایل عکسای بازی رو خواست بگه بفرستم.

سلام خدمت دوست عزیزم :x ممنون میشم واسم ارسال کنید.

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Ruby گفته است :

سلام خدمت دوست عزیزم :x ممنون میشم واسم ارسال کنید.

پ.خ شد:12_slight_smile:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دیروز برای اخرین بار ویچر رو مادهاش رو  ویرایش کردم یک سری مشکلات بود. دیگه هیچ وقت ویچر 3 رو  ماد نصب نمیکنم این اخرین نسخه ویچر 3 است! من از زمان لانچ  بازی تا الان در حال مادینگ بوده ام. دیگه از این به بعد فقط ویچر 3  رو برای بازی کردن نصب دارم نه مادینگ!

اینا اخرین کیفیتی بود که من با بهترین مادهای ویچر 3 بهش رسیدم.

witcher3_2017_11_12_19_20_43_511.thumb.jpg.3f04644f9e1921dd29bf6891ed92b073.jpg

سطح جزییات بازی رو به مرحله ای رسوندم دیگه موتورش توانایی بیشتر از این  نداره- سنگ های کف زمین و بافت های دیوار ها و 

witcher3_2017_11_12_20_13_48_515.thumb.jpg.640dd188916421f1aa5a34b70f6f8f7a.jpg

رفلکشن   محیط در آب  کف زمین ها یا رودخانه ها  در این اخرین نسخه ماد اچی دی وکز اضافه شد بازی رو بینهایت زیبا میکنه.

witcher3_2017_11_12_23_57_08_199.thumb.jpg.2d3784ebc62d41013b224aebb5940883.jpg

خداحافظ مادینگ ویچر - تمام ماد ها پاک شدند چیزی نزدیکه به بیست گیگ ماد جمع شده بود . فقط خود بازی همین نسخه  با این مادهای نصب شده با همین ریشید برای بازی کردن و چندین New gameplus

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اپدیدت دوم  nioh عرضه شد :هنوز لینک نگذاشتن من از تورنت گرفتم گذاشتن حتما سرچ کنید بگیرید لینک هم میزارم

Nioh Complete Edition Update v1 21 02-CODEX
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

اپدیدت دوم  nioh عرضه شد :هنوز لینک نگذاشتن من از تورنت گرفتم گذاشتن حتما سرچ کنید بگیرید لینک هم میزارم

Nioh Complete Edition Update v1 21 02-CODEX

ای کاش طی یک آپدیت کنترل بازی رو برای موس و کیبورد تنظیم می کردند.

حتی اتمام darksouls با موس و کیبورد بنظرم خیلی راحتتر از گیم پد بود.

نا سلامتی برای pc بازی منتشر شده نه کنسول ،حداقل برای کنترل باید حق انتخاب داشته باشیم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...