رفتن به مطلب

اخبار بازی با رضا

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بازی Hatred افتضاح بود و شکست خورد اصلا دانلود نکنید پیشنهاد نمیدم! 3گرفته از Gamespot

منتقد اشاره کرده به سبک بصری خوب  و سیستم شوتینگ خوب ایزومتریک بقیه اش همش ایراده:

هیچ گونه پیغامی نداره سرگرم نمیکنه و هیچ هویتی نداره

هیچ گونه تنوع گیم پلی در بازی وجودنداره

بسیار کوتاه و بی ارزش

گیم اسپات که چندین ساله که برا من تموم شده.

نقداش هم به درد خودش میخوره.

در مورد Hatred هم کسی انتظار مجتوا از بازی نداشته که یارو مترجمه جوگیر شده.

تو این بازی فقط میریم و میترکونیم.

کوتاه بودن هم حسنشه. برای اینکه زود خسته کننده میشه.

لینک به دیدگاه

• ارسال 854
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

گیم اسپات که چندین ساله که برا من تموم شده.

نقداش هم به درد خودش میخوره.

در مورد Hatred هم کسی انتظار مجتوا از بازی نداشته که یارو مترجمه جوگیر شده.

تو این بازی فقط میریم و میترکونیم.

کوتاه بودن هم حسنشه. برای اینکه زود خسته کننده میشه.

کاملا برعکس-البته نظرت کاملا محترمه-ولی مهم ترین و بزرگ ترین و دقیق ترین و بهترین سایت بررسی و اخبار و نقد با اجازه شما همین سایت است- منتقد جو گیر نمیشه هیچوقت- دوست من تیم خبری این سایت خیلی حرفه ای هستند  -برای hatred هم تیم سازنده بازی دم از اشارات فلسفی زده بود و موضوعات اخرزمانی وبحث ابر انسان و اینکه چی خوبه وچی بد و از این حرفها -منتقد میگه همش شعار بود -خبری نبود- خودت داری میگی فقط میریم و می ترکونیم خوب پس 3 درسته دیگه -همونجور که ویچر هم 10 حق اش بود -هون جور که 90 درصد نمرات سایت دقیق هستند-من بیش تر از 10 ساله عضو هستم در این سایت ورتبه دارم - میدونم و دیدم که بررسی الکی نمیده بیرون- منبع شماره یک بررسی است  

لینک به دیدگاه

بهترین نقد وبرسیهای بازیها را گیم اسپات میکنه وتا حالا هیچ بازی ندیدم که نقد وبرسی از سوی گیم اسپات بدباشه  ورتینگهای هم که میده را از رو انصاف هستن :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهترین نقد وبرسیهای بازیها را گیم اسپات میکنه وتا حالا هیچ بازی ندیدم که نقد وبرسی از سوی گیم اسپات بدباشه  ورتینگهای هم که میده را از رو انصاف هستن :x

موافقم -من که سرگرمی هامو رو سالهای ساله با نمرات این سایت انتخاب میکنم -یعنی حتی اگر یک بازی باشه که مدتها منتظرش باشم بیاد از این سایت نمره کم بگیره سمتش هم نمیرم چون عادت اونها رو تبدیل کردم به عادت خودم و برعکس -هرچه با سلایق منتقد های سایت بخونه یا نه  دیگه میفهمم سریع بازی خوبه یا بد -برای مثال بازی هایی که 7 میگیرند از سایت ارزش یک بار و دوبار بازی کردن رو دارند - 6 ها یکبار فقط شاید هم صالا نه - زیر 6 رو اصلا پیشمنهاد نمیدم- 8 9 10 حتما باید بازی بشند -مخصوصا 9 و10 رویداد هستند - من بازی دیدم 1 هم گرفته از سایت- نمرات یک جور عمق دارند که  نفوذ میکنه به ذهن کسی که مخاطبشه و از قبل بهش میگه خوبه بازی یا بد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شایعه قدرت گرفته بله دارک سولز 3 در e3 امسال - به کارگردانی  استاد:

Hidetaka Miyazaki

یعنی سازنده اصلی سری- ضمنا امیدوارم خبری از 360 Ps3 نباشه که مثل دارک 2 محدود نشه نسخه Pc البته هنوزنامکو تایید نکرده- چه E3 شود:

به قول  اون یارو در تریلر مد مکس:

what a day !!what a lovely day !!!!!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
Final Fantasy Type-0 اولین عکس هاش رو اسکوار داده بیرون -این نسخه ریمستر که خیلی روش مانور میدند زا گرافیک خیلی خوبی برای pc  بهر میبره-ضمنا اسکوار خودش در E3 امسال کنفرانس داره و قراره  لاین اپ جدید رو نشون بده -جاست کاز جدید- DEUS EX جدید ،رایز  تومب ریدر و ...

6aqo26lc569mg2lzce0.jpg

x99yrbz1az1y68wqxixf.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چند ساعت پیش CEO  شرکت amd  Lisa  su  به طور رسمی  GPU نسل جدید رو با نام FIji نشون داد- یک die غول پیکر در دستشونه -این چیپ  اولین تراشه مجهز به HBM مموری است که قراره از GDDR5 قبلی بهتر و بهنیه تر عمل کنه- ارزش کارایی رو بر میزان مصرف بهتر کنه- کارت رادئون Fury که اخیرا اسمش فاش در e3 به نمیاش در میاد  16 ژوئن -

qk67ygako96pds17bdz5.jpg

انویدیا هم 980 ti رولانچ کرده است یک شبه تایتان با قمیتی مناسب تر و رقابتی تر که میتونه نزدیک به توان پردازشی تایتان عمل کنه- انگار انویدیا اصلا نمیخواد تاج رو تحویل بده ایندفعه!البته رئیس AMD هم نگفته که fiji سریعترین در جهانه ولی گزارش هایی حاکی از اینه که قویترین کارت جدید AMD در حد همان 980ti قراره کارایی نشان بده -مموری HBM مثلا یک گیگاباتش قادره 95 درصد  کوچکتر درسایز همون مقدار GDDR5 حجم داشته باشه بنابراین فضای روی برد برای مدارهای بیشتر و کلا جاهای ازاد بیشتر ایجاد میشه-

g6wex3vebzxzxusu2m.jpg

HBM برای دستگاهای کوچک خیلی خوبه ولی AMD نمی خواد کارایی اصلی رو هم از دست بده-عکس برد جدید این کارتها که با خنک کننده هیبرید کار میکنن و از دو سوکت برق 8 پین بهره میرند و حدود 375 وات مصرف دارند هم خیلی وقت پیش لو رفت-  یک HDMI2.0 و یک دیسپلی پورت هم که دیده میشد .

جدول زیر سیستم الگوی جدید نام گذاری AMD رو نشون میده:

bih16bl1mst34vt92jlv.jpg

از طرفی یک خبر هم بیرون امد که:

AMD’s Radeon R9 ‘Fury X’ / Fiji XT GPU Currently Slower Than The Geforce GTX 980 Ti

کارتهای سری fury جدید از 980ti کند تر هستند:

یک سری تیم های بررسی اعلام کرده اند که کارت furyx در حال حاضر کند تر از 980ti عمل میکنه ولی این نسخه ها ممکنه پروتوتایپ باشند و  بهینه سازی ها در اه باشه هرچند با توجه به زمان لانچ نزدیک بعیده دیگه بهینه سازی خاصی ببینیم وفقط درایور ها هستند که جای کار دارند.

AMD داره روی  کلاک و مموری اینها کار میکنه و درایور هم خیلی مهمه- البته موقع عرضه هنوز دقیق معلوم نیست که چه خواهد شد.

با اخبار بعدی همراه باشید

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

اقا رضا این ها رو ول کن این رو به چسب 

http://www.vg247.com/2015/06/03/fallout-4-pc-xbox-one-ps4/

http://www.pcgamer.com/fallout-4-announced/

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داشتم میزاشتم تاپیک اره خبر دار شدم !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

fallout4  ارائه شده! کنسول نسل جدید وPc میزبان برادرانفولادی هستند!!1 هنوز جزییات بیشتری در نیامده منتظر باشید:

6846qis54jks0v4zq91t.jpg

q7h5krgh9tcuhv2v22is.jpg

8z0tmc5h7w781tyl4xte.jpg

ybjjnmfawxpogrub63s9.jpg

عکس بالا مشخصه در موتور بازی گرفته شده و این احتمالا موتور Rage باشه که با اون سبک بصری بازی حفظ شده یا اینکه نه موتور خود فالوت و اسکایرم هنوز معلوم نیست

لینک به دیدگاه

fallout4  ارائه شده! کنسول نسل جدید وPc میزبان برادرانفولادی هستند!!1 هنوز جزییات بیشتری در نیامده منتظر باشید:

6846qis54jks0v4zq91t.jpg

q7h5krgh9tcuhv2v22is.jpg

8z0tmc5h7w781tyl4xte.jpg

ybjjnmfawxpogrub63s9.jpg

عکس بالا مشخصه در موتور بازی گرفته شده و این احتمالا موتور Rage باشه که با اون سبک بصری بازی حفظ شده یا اینکه نه موتور خود فالوت و اسکایرم هنوز معلوم نیست

133705427661.jpg

لینک به دیدگاه

سلام رضا جان خسته نباشی

@};-

میشه fallout4 رو بدون تجربه کردن سری های قبلی بازی کرد جذابیتی خواهد داشت اینطوری؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اره ربطی نداره به این موضوع ها -خودش جداست داستانش البته هنوز چیزی درنیومده خبرمیدم!

لینک به دیدگاه

تریلر زیبای  تامب رایدر که درون گرافیک بازی هم هست - اون صحنه اخر که مشعل روشن میکنه حیرت انگیزه:

دانلود 720

معلوم نمیکنن دقیق وضعیته انحصارش تو کنسول xbox چجوریه آدم تکلیفشو بدونه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اپ جدید ویچر 1.5 خیبی مهمه حتما دانلود کنید کلی بازی رو بهبود میده آدرس سایت خودتون با هر لیمکی راحتید بگیرید

https://www.skidrowreloaded.com/the-witcher-3-wild-hunt-patch-1-0-5-gog/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

lمنبع خبری در pc gamers فاش کرده که دارک سولز 3 بزودی به نمایش درمیاد و داری 10 کلاس و 15 باس جدید و 12 مرحله یا محیط است- متاسفانه گفته شده خبری از نسخه pc نیست-البته این هنوز درحد شایعه است ببنیم چی میشه

یک کانسپت ارت جدید هم بیرون آمده

2jrea7a8rbsw9ezbq87z.jpg

لینک به دیدگاه

چه E3 داشته باشیم امثال :x  کلی بازی خفن هست که قراره رسمی نشون داده بشن. :cool:

لینک به دیدگاه

آقا رضا تو ضیحی راجع به دی ال سی ها بده من اصلا نمیدونم چه جوری ازشون استفاده کنم تازه هم یه دی ال سی جدید باز اومده اونم بذار بی زحمت 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا رضا تو ضیحی راجع به دی ال سی ها بده من اصلا نمیدونم چه جوری ازشون استفاده کنم تازه هم یه دی ال سی جدید باز اومده اونم بذار بی زحمت

200ساعت بازی ویچر است شما dlc میخوای ؟کم محتوا داره ؟dlc چیز خاصی نیست لباس  و کراسبو هستند و فقط یک ماموریت که اونم در مجمع الجزایر  است و لول بالا میخواد- چرا دیگه 6 تا dlc امده من گذاشتم -نه امروز فقط اپدیت امدچیز دیگه نیامده

لینک به دیدگاه

اپ جدید ویچر 1.5 خیبی مهمه حتما دانلود کنید کلی بازی رو بهبود میده آدرس سایت خودتون با هر لیمکی راحتید بگیرید

https://www.skidrowreloaded.com/the-witcher-3-wild-hunt-patch-1-0-5-gog/

SAVE های 1.04 روی آپدیت جدید قابل بازی هستند؟

لینک به دیدگاه

200ساعت بازی ویچر است شما dlc میخوای ؟کم محتوا داره ؟dlc چیز خاصی نیست لباس  و کراسبو هستند و فقط یک ماموریت که اونم در مجمع الجزایر  است و لول بالا میخواد- چرا دیگه 6 تا dlc امده من گذاشتم -نه امروز فقط اپدیت امدچیز دیگه نیامده

خب دیگه همین لباس مثلا کجا میره؟ باید اونم پیدا کنیم یا مثلا خودش میده جای خاصی هس؟ 

لینک به دیدگاه

کانال یوتویبی به نام The Know که قبلا شایعات مرتبط به « سایلنت هیل » را پخش می کرده حال، اقدام به انتشار اطلاعات و تصاویری از سومین قسمت مجموعه « دارک سولز » را کرده است.

طبق شایعات قبلی کارگردانی این عنوان برعهده «هیدتاکا میازاکی» خواهد بود و بازی احتمالا در E3 معرفی خواهد شد.

جزئیات:
* بازی قرار است در سال 2016 برای PlayStation 4 و Xbox One عرضه شود، همچنین در کنار این ها نسخه PC بازی هم منتشر خواهد شد( اما قطعی نیست).
* بازی از 1-4 حمایت می کند بدین معنی که، شما می توانید بیش از یک نفر را احضار کنید یا از ویژگی بازیکن در برابر بازیکن استفاده خواهید کرد.
* 10 کلاس مختلف قابل بازی از همان شروع بازی در دسترس خواهد بود.
* 45 دمشن جدید، 15 باس فایت جدید در دارک سولز 3 حضور دارند و هیچ کدام از شخصیت ها و هیولاهای قبلی در تعداد در این تعداد گفته شده شمارش نشده‌اند.
* 100 سلاح جدید به همراه 40 دست زره کامل وجود دارد.
* 60 دقیقه کات سکانس با پردازش از داخل موتور در بازی اجرا می شوند و بیشتر آنان از پیش تهیه شده نیستند.
* 12 منطقه جدید در بازی وجود دارد.
* مسیر شما با ارتباط با دیگر بازیکنان آنلاین تغییر میکند. شما می توانید در مراسم « قربانگاه » باشید، شما می توانید بدن های مرده اطراف را با خود حمل کنید و آنان را برای قربانی انتخاب کنید، مراسم را انجام داده و حتی وارد بازی دیگر بازیکنان شوید. وقتی مراسم قربانی را انجام می دهید در محلی که بدن قربانی را انتخاب کردید آتشی ایجاد خواهد شد. با این حال، اگر این کارها را انجام بدهید هدفی عالی برای دیگر بازیکنان خواهید شد. این کار باعث تغییر در روند بازی شما می شود.
* منابع نور و مکان های دشمنان قابل تغییر هستند.
* باس های مبارزاتی بازی دارای حالت جدیدی به نام « Heat Up »  هیت آپ هستند، که به طور کلی نحوه مبارزه باس فایت را تغییر داده و غیر قابل پیش بینی می سازد.
* بازی دارای حالت جدید به نام « Sword Fighting Arts » سورد فایتینگ آرتز که شامل موارد «راش این» یا همان تهاجم و « سرکل » که بدین معنا بود که به شما اجازه می داد به سمت دشمن شیجره زده و باعث ضربات سنگین به دشمن می شد ( چیزی مثل جاخالی دادن ).

Dark-Souls-3-Leak_06-05-15_002-280x158.jDark-Souls-3-Leak_06-05-15_003-280x158.jDark-Souls-3-Leak_06-05-15_004-280x158.j  Dark-Souls-3-Leak_06-05-15_005-280x158.jDark-Souls-3-Leak_06-05-15_006-280x158.jDark-Souls-3-Leak_06-05-15_007-280x158.jDark-Souls-3-Leak_06-05-15_008-280x158.j  Dark-Souls-3-Leak_06-05-15_009-280x158.jDark-Souls-3-Leak_06-05-15_010-280x158.jDark-Souls-3-Leak_06-05-15_011-280x158.jDark-Souls-3-Leak_06-05-15_012-280x158.jDark-Souls-3-Leak_06-05-15_001-280x158.jDark-Souls-3-Leak_06-05-15_002-280x158.jDark-Souls-3-Leak_06-05-15_019-280x158.j

Dark-Souls-3-Leak_06-05-15_013-280x158.jDark-Souls-3-Leak_06-05-15_014-280x158.jDark-Souls-3-Leak_06-05-15_016-280x158.jDark-Souls-3-Leak_06-05-15_017-280x158.jDark-Souls-3-Leak_06-05-15_018-280x158.j

منبع:.bazicenter

لینک به دیدگاه

من و رضا از الان خودمون رو آماده نبرد مرگباری در برابر دنیای مجازی بازی دارک سولز کرده ایم.البته تا اون موقعه  بلادبورن و ویچر حسابی سرگرمون میکنه.

!!!!!! Hellyeah

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

آقا رضا کجایی؟ خبر بازیها میاد و میره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...