رفتن به مطلب

اخبار بازی با رضا

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

یک خبر مرگبار دیگر که دیروز دیدم البته تو شوک بودم الان خوب شدم میتونم تایپ کنم!

بتسزدا یک تیزر 5 ثانیه ای از DOOM جدید رو نشان داده و گفته دموی گیم پلی بازی در E3 2015!نمایش داده میشه

دمو خیلی کوتاه است و کلا چها رتا نما داره- گرافیک دمو ها با اینکه چیز خاصی مشخص نیست ولی خیلی بالاست مخصوصا بافت های شاتگان وحشتناک هستند و مخلوق بزی!!! که doom 3 باز ها یادشون باشه دو تا موشک انداز روی شونش بود و قتی میزدیش صدای بز میداد! با انیمیشن خیلی زیبا داره دست هاش رو تکون میده و از توپ های  روی شوونه هاش هاش جرقه و آتش و دود عالی بیرون میزنه - این یعنی doom! یعنی فنا

bfs9_qetx_xyae9zp.840x0.vdef9kkm.jpg3ff_73aicm7nones.840x0.vdef9kkm.jpg

q9ed_vcv76ieg4_lp.840x0.vdef9kkm.jpg

wh2a_a9vd1lynoza5.840x0.vdef9kkm.jpg3vh9_doom-e3-teaser-540x320.png

باز هم هست ولی بعد !

doom3 که خیلی بازی عجیبی بود واقعا تا حالا هیچ بازی جای اونا تو دلم پر نکرده

لینک به دیدگاه

• ارسال 854
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

درود

نمایشش تو e3 خیلی عالی بود لذت بردم از doom جدید... اما بنظرم خیلی جنگ رو شلوغش کرده بود عنصر ترسش کم میشه اینجوری و بعد یک مدت عادی میشه  !!!  :-?

لینک به دیدگاه

فکر کنم اسم کمپانی بتسدا باشه اسم بتمن جدید هم آرکهام نایت یا آرکام نایت باشه

لینک به دیدگاه

اپ جدید ویچر 1.5 خیبی مهمه حتما دانلود کنید کلی بازی رو بهبود میده آدرس سایت خودتون با هر لیمکی راحتید بگیرید

https://www.skidrowreloaded.com/the-witcher-3-wild-hunt-patch-1-0-5-gog/

سلام من فقط بازی رو نصب کردم و پچ 1.4 را نریختم می تونم بدون ریختن پچ 1.4 پچ 1.5 را بریزم کشکلی ندارد؟

ممنون

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود

نمایشش تو e3 خیلی عالی بود لذت بردم از doom جدید... اما بنظرم خیلی جنگ رو شلوغش کرده بود عنصر ترسش کم میشه اینجوری و بعد یک مدت عادی میشه !!! :-?

دووم قبل رو بازی.نکردم اما اینطور که معلومه این خیلی اکشنه.ترسناکی ای نداره و واقعا شلوغ پلوغه!فینیش هاش خیلی کمه لااقل باید 20 30 حرکت میدادن بهش تکراری نشه. مشخصه زود تکراری میشه اما بازم جالب بود.محیط هاشم بد نبود.

.......

حاج رضا کجایی دادا!خبر مبر بزار!نیستی؟

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام.

مگه از DOOM انتظاره ترسناک بودن دارین؟؟؟این سری بازی به اکشن شلوغ پلوغ معروفه همیشه.شماره قبلی درسته یکم ترسناک بود اما ریشه و اصالت این بازی همینه

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

آغا کسی از آقا رضا خبر داره؟ نیستن ایشون.بابا مردیم از نقدهای بی سرو ته بعضی سایتا :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آغا کسی از آقا رضا خبر داره؟ نیستن ایشون.بابا مردیم از نقدهای بی سرو ته بعضی سایتا :(

والا منم دلتنگ نقدهاشون شدم

البته با دیدن این تاپیک هم کمی نگران شدم

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=48111&hl=

لینک به دیدگاه

والا منم دلتنگ نقدهاشون شدم

البته با دیدن این تاپیک هم کمی نگران شدم

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=48111&hl=

نگرانی نداره. امیدوار باشیم که یک کوله‌پشتی برداره و از سفرهاش بنویسه.

من که مدتهاست آرزوش رو دارم. 

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

این تاپیک رو باید اپدیت کنم یادم رفته بود این چند وقته !

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

این تاپیک رو باید اپدیت کنم یادم رفته بود این چند وقته !

رضا جان ببین با اوباما چه کردی :D

سمت چپ مال اخرین اپ شما در تاپیکه

سمت راست مال الانه :D

3rmx_dsdasdasd.jpg

با قدرت تاپیک رو اپ کنین رضا جان ما رو خوشحال کنین لذت میبریم از خبر ها و بررسی های گیم شما @};- :clapping:

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

بالاخره آقا رضا وارد میشود....... :big hug:  :clapping:  :clapping: 

خوش آمدی آقا رضا منتظرنقد های عالیه شما هستیم @};-  @};-  @};-  @};- 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Rise of the Tomb Raider که معرف حضور است البته اگر به DRM نحس آغتشه شود احتمالا زیاد معرف حضور نخواهد بود!

بازی که چند ماه پیش برای کنسول های مایکروسافت عرضه شده  بود و از بس به این  کمپانی ادعا دار فشار اوردن که آقا کشتی ما رو با این ویندوز ۱۰ اگر راست میگی یک دو تا بازی هم براش عرضه کن  ُ هی جار میزنی میگی DX12!!

خوب مایکرو از رو رفت و چند تا بازی رو برای PC معرفی کرد یکی همین rise of Tomb raider دنباله بازی زیبای سال ۲۰۱۳ که هنوز داریم ازش لذت میبریم!(بزن لایک رو اگر تایید میکنی)!

حالا خبرهای جالبی به گوش میرسه :

انویدیا اعلام که نکرده رسمی ولی تیم توسه نکسیس و  ایدوس مونترال گفتند از توابع VXGI انویدیا در بازی استفاده شده که گرافیک بازی رو به مرزهای جنون خواهند رساند اگر است باشه ! ضمنا بازی از تکسچرهای حقیقی و NAtive در 4K پشتیبانی میکند!

rt3f0dnhtdkomo2ud6gn.jpg

انویدیا در توصیف این تکنیک گفته بود:

با مَکس وِل GPU  ها توان واقعی نورپردازی غیرمستقیم دینامیک را برای اولین بار دارند که این روش با کمک متد جدید انویدیا با نام VXGI یا Voxel Global Illumination میسر شده است.

با این جهش بلند تکنیکی در پردازش  نور همزمان  -واحد پردزاشی قادر است تا صحنه فرود مشهور برروی ماه را بازسازی کند آن هم به بهترین شکل ممکن. در بازی ها  VXGI  سیستم نورپردازی بازی را از ماوراء محیط سه بعدی ممکن میکند که خود به شکلی شگفت انگیز بر واقع گرایی میافزاید .سایه ها ی واقعی، آمبینت آکلوژن واقع گرایانه و انعکاسات کاملا دینامیک و با جزییات بالا فقط جزئی ا زتوانایی های VXGI هستند . در حال حاضر این تکنولوژی با کمک توسعه دهنده گان موتور افسانه ای و فوق محبوب Unreal Engine 4  در حال توسعه است  و در اواخر سال  در اختیار توسعه دهندگان بازی خواهد بود.

i7yxd491x3xy9hkhzn.jpg

کلا VXGI اگر دست استفاده بشه نتایج حیرت انگیزی داره و VXAO دقیقترین سیستم امبینت لایتینگ خواهد بود . SSAO همیشه دقیق نیست ولی VXAO  نتایجش از لحاظ دقت و قرار گیری سایه های اجسام بسیار دقیق خواهند بود- حالا باید ببنیم آیا لارا کرافت با این  و VXAOI فیلم سینمایی خواهد شد ؟ تکسچر های  4k‌هم که دیگه  هیچ !

سیستم مورد نیاز هم که احتمالا شنیدید :

Processor: Intel Core i3-2100 or AMD equivalent

Memory: 6 GB RAM

Graphics: NVIDIA GTX 650 2GB or AMD HD7770 2GB

DirectX: Version 11

Storage: 25 GB available space

مثل این که موتور رو خیلی بهینه کرده اند مینیمم بازی خیلی کم عالی به نظر میاد .

فقط مشکل استفاده اسکوار انیکس از DRM نحس است که در جاست کاز ۳ هم صدای خیلی ها رو در اورد حتی در خود استیم بازخوردهای جاست کاز ۳ بد بودند چون لاگین کردن اونلاین برای یک بازی سینگل پلیر خیلی مصیبت است.

بازی recore ‌قرار بود انحصار XONE باشه ولی باز هم مایکرو از رو رفت ! قدرت بی امان PC مایکرو رومجبور کرد به انحصاری زدن  برای PC!

64d0zf6kjuwncsz50sd.jpg

ریکور کینجی اینافونه استاد بازیسازی برای PC هم عرضه میشه . این اقا خالق مگا من دوست داشتنی است و کلی سال در شرکت های بزرگ بازیسازی مثل کپکام نقش کیلدی داشت .

این نوشته لو رفت کمی پیش :

ReCore (Xbox One & Windows 10) – 2016

البته مایکرو چند روز پیش تایید کرد برای ویندوز ۱۰ رو ولی اینکه بازی  روی نسخه های دیگر سیستم عامل ویندزو اجرا بشه هنوز معلوم نیست. شایعاتی است مبنی براینکه بازی از DX12 استفاده خواهد کرد.

Dragons Dogma Dark Arisen  برای pc هم عرضه شد امروز و تیم codex سریع رنده کرد بازی رو !

نسخه بلک باکس الان اماده شده میتونید از دانلودها دانلود کنید:

l6pdsy41048rhu4copn.jpg

دراگون دگما  قدیم برای ps3 عرضه شد و این نسخه فول با تمام ا\یدت ها وdlc‌ها برای  PC عرضه شده است .  بازی فانتزی با حال و هوای دراگون ایج و دارک سولز   ُ من نسخه Ps3 رو تجربه کردم ولی از رزلوشن پایین بافت ها  خیلی راضی نبودم لاااق نسخه PC گرافیک خیلی ابرومند تری داره-  ولی خود بازی خیلی زیباست و تجربه جالبی خواهد بود بنابراین قصد دارم روی PC بازی کنم/

نقد ها در استیم بسیار مثبت هستند:

User reviews: Very Positive 917 reviews

بازی خیلی زیباست و هر نبردی  واقعا حماسی است من که قطعا  رفتم روی دانلود - از انجایی که بازی  قدیم عرضه شده و این نسخه حالت نسخه کلکتور ادیشن رو داره نسخه کم حجم هم میتونه دانلود  بشه و استفاده بشه چون محتوی خاصی برای بازی دیگه عرضه نخواهد شد .

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

بسیار عالی

TR که میترکونه رو PC

VXAO + TRESSFX3.0 هم هستن عالیه

TRESSFX به دلیل ضعیف بودن کنسول ها فقط در موی لارا استفاده شده ولی در PC این طور نیست!!!

RECORE هم تریلرش رو تو E3 15 دیدم بازی قشنگ و احساسی هست و داستانی ظاهرا داره که گیمر رو میخواد همراه خودش کنه

( راستی رضا جان کامنت هم بزاریم یا برای نظم تاپیک کامنت نذاریم؟! )

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بسیار عالی

TR که میترکونه رو PC

VXAO + TRESSFX3.0 هم هستن عالیه

TRESSFX به دلیل ضعیف بودن کنسول ها فقط در موی لارا استفاده شده ولی در PC این طور نیست!!!

RECORE هم تریلرش رو تو E3 15 دیدم بازی قشنگ و احساسی هست و داستانی ظاهرا داره که گیمر رو میخواد همراه خودش کنه

( راستی رضا جان کامنت هم بزاریم یا برای نظم تاپیک کامنت نذاریم؟! )

درود

نه مشکلی نیست من بین کامنتهای دوستان خبرم میگذارم

البته این DRM لعنتی کار میده دستمون-  ولی تیم 3DM شایع شده که در واقع جاست کاز 3 رو کرک کرده inhouse ولی عرضه نکرده تا وقتی تامب ریدر امد تیم DRM دنوو رو غافل گیرکنه و د رواقع اگر جاست کاز 3 کرکش عرضه میشد  اسکوار و دنوو ممکن بود قفل تامب ریدر رو اپدیت کنند پس 3dm هم صبر کردن ببنیم چی میشه- من که نهایتش دوروز بعد از عرضه میخرم  از استیم.

لینک به دیدگاه

درود

نه مشکلی نیست من بین کامنتهای دوستان خبرم میگذارم

البته این DRM لعنتی کار میده دستمون-  ولی تیم 3DM شایع شده که در واقع جاست کاز 3 رو کرک کرده inhouse ولی عرضه نکرده تا وقتی تامب ریدر امد تیم DRM دنوو رو غافل گیرکنه و د رواقع اگر جاست کاز 3 کرکش عرضه میشد  اسکوار و دنوو ممکن بود قفل تامب ریدر رو اپدیت کنند پس 3dm هم صبر کردن ببنیم چی میشه- من که نهایتش دوروز بعد از عرضه میخرم  از استیم.

قسمت انلاین نداره ، به نظرم سی دی کی اشتراکی بگیریم!

ولی این DRM جدید که دارن گسترشش میدن ظلمه! (نمیگم پایرت ظلم به سازنده نیست!)

تو بعضی کشور ها همین 60$ برای مردم زیاده .... درامد مردم و ارزش ارز هر کشوری فرق داره ... طرف امریکا یا المان 60$ بازی رو راحت میخره .... یا مثلا بسته های لیمیتد ادیتشن هر کدوم 150$ میفروشند راحت میخرند ملت ....( هر کشوری ادم با قدرت خرید پایین داره ، ولی کلی میگم حداقل تو ایران برای اکثریت مردم خرید بازی اوریجینال خیلی سخته! )

خودمو مثال بزنم چند تا بازی اورج مثل GTA:V و BF4 و یکی دو تا بازی ارزون قیمت ندارم و خریدش برام راحت نیست

برای کر.ک بازی اگر هم این جور که شما میگین باشه یعنی برای TR میخوان غاقل گیر کنند عالی میشه!

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون آقا رضا  دستت درد نکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

موفق باشید دوستان   همینجا اخباری رو که خودم میخونم بهزبون خودمونی میگذارم - رسمی و.... نداریم!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

REsident evil zero بازسازی ریمستر شده بازی کلاسیک کپکام هم از Gamespot نمره 7 گرفت -منتقد از طراحی هنری و ریمستر خوب و لحظات هیجان انگیز بازی تعریف کرده و در مقابل از  شخصیت های ضعیف و کنترل در بعضی از سناریوها کمی مشکل دار و بعض از پازل های تکراری  ایراد گرفته- این ریمستر بازی  کلاسیک کپکام در حالی عرضه شده در استیم که نسخه یک بازی سال پیش ریمستر شد و حدود یک میلیون نسخه فروش کرد! کپکام هم که حسابی این اخیر کند شده و تکراری،  افتاده به جون نسخ قدیمی - بی صبرانه منتظر بازسازی  رزیدنت اویل 2 و 3هستیم که روح آدم باشهاشون پرواز میکنه:

STARS>>>>>>>>!!!!!!

01y8jveam90l5ekx33.jpg

rehm68dnns0aqvo1rdm.jpg

اگرتیم های کرک زودتر زحمت بکشن لینک میگذاریم !

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

سلام

اقا رضا از نسخه جدید اسپلینتر سل هم بریز وسط میدان هرچی خبرو تحلیله!

ممنون

یا علی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

اقا رضا از نسخه جدید اسپلینتر سل هم بریز وسط میدان هرچی خبرو تحلیله!

ممنون

یا علی

خبری بیاد حتما  فعلا خبری نیست

لینک به دیدگاه

سلام کاکا رضا.ممنون بابت اخبار بازیها.دوتا سوال:

1-بهترین ویندوز واسه بازی کدومه؟

2-از بازی قوست ریکون چه خبرایی داری؟

موفق باشی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر همشهری عزیزم

ویندوز 10 بهترین و جدید ترین است پس برای بازی هم بهترین است.

برای گاست هم دارم تاپیک میزنم  لینک میزارم چند دقیقه دیگه

بررسی گاست برای همشهری:

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=53732

لینک به دیدگاه

دوستان من یه مشکل با بازی فارکرای 4 داشتم به جزء نقشه اول الباقی نقشه ها چرا مه آلوده ؟

0mtuq35gcxpkq63kg2j2.jpg

لینک به دیدگاه

آقا رضا خیلی گلی 

ممنون میشم خبر در رابطه با تاریخ انتشار + سیستم مورد نیاز بیشتر بگذارید.

دوستان من یه مشکل با بازی فارکرای 4 داشتم به جزء نقشه اول الباقی نقشه ها چرا مه آلوده ؟

0mtuq35gcxpkq63kg2j2.jpg

این جا نیاید مطرح کنید.

باید اون دکل قرمز ها رو آزاد کنی.

میری محلی که دکل هست دشمن ها رو میکشی میری بالای بالاش یه رادیو هست میزنی داغون میکنی مه برای یه منطقه میره و نقشه دیده میشه + هر یک دکل یه تفنگ جدید هم آزاد میکنه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...