رفتن به مطلب

اخبار بازی با رضا

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

آقا رضا خیلی گلی 

ممنون میشم خبر در رابطه با تاریخ انتشار + سیستم مورد نیاز بیشتر بگذارید.

این جا نیاید مطرح کنید.

تاریخ انتشار که اصلا نزدیک عرضه بشیم من اینجا میگم -سیستم مورد نیاز هم  باشه اضافه میکنیم

لینک به دیدگاه

• ارسال 854
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اطلاعات مفیدی بود ممنون!

ساپورت کامل دایرکتس 12 مخصوص کدوم گرافیکها خواهد بود کسی میدونه!

لینک به دیدگاه

سلام

این بازی Dragons Dogma Dark Arisen اومده حالا قراره dlc و چیزی هم بده یا نه؟ اگه نه که همون بلک باکس با صرفه تر میشه؟! :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بلک باکس نگیرید آشغال هستن- صبر کنید تیم های دیگه مثل فیت گرل اگر بزنن خیلی خوبه

لینک به دیدگاه

اینم اومد ریمستری دیگر..

Resident Evil 0 HD Remaster PC با حجم 10,600 MB

ویرایش شده توسط amir*
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

DIrt rally هم بالاخره نمره گکرفت از گیم اسپات:

یا سازگار شو یا بمیر! خیره کننده همهش تعریف بوده از این بازی برخوساته از دل اجماع PC بازها:

بازی 8 گرفته و منتقد از گرافیک خره کننده صدای حیرت انگیز ، و یکی از بهترین هندلینگ های تاریخ بازی های شبیه ساز سر تعظیم فرو اورده- مشکلات جزئی شبکه و  یک سری مسابقات بسیار سخت ا زنمره فول بازی کم کرده اند.

lrcxkd7pnsytdife5ys.jpg

آیا جذاب تر از دریفت زدن سرپیچ در جنگل نمور  فنلاند با اسطوره ماشین های رالی کاری هست! نه نیست!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

یا سازگار شو یا بمیر! خیره کننده همهش تعریف بوده از این بازی برخوساته از دل اجماع PC بازها:

بازی 8 گرفته و منتقد از گرافیک خره کننده صدای حیرت انگیز ، و یکی از بهترین هندلینگ های تاریخ بازی های شبیه ساز سر تعظیم فرو اورده- مشکلات جزئی شبکه و  یک سری مسابقات بسیار سخت ا زنمره فول بازی کم کرده اند.

lrcxkd7pnsytdife5ys.jpg

آیا جذاب تر از دریفت زدن سرپیچ در جنگل نمور  فنلاند با اسطوره ماشین های رالی کاری هست! نه نیست!

اینو جا گزاشتم برای این که کنترلر ایکس وان بگیرم ....

دوستان کسی سایتی میشناسه کنترلر ایکس وان رو ارزون داشته باشه /؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Obsidian Entertainment تیم پشت صحنه فالوت نیو وگاس افسانه ای که د رواقع یک اسپین اف بعد از فالوت 3 بود اعلام امادگی کرده روی یک اسپین اف برای فالوت 4 کار کنه !  این خبر رو  بتسزدا هم تائید کرده و گفته همه جوانب رو در نظر گرفته است.

Eric Fenstermaker از اعضای  اوبسیدن گفته که دوست داریم  فالوت :نیو ارولئان رو کار کنیم!! این تیم خوش ذوق که اخیرا بازی زیبای  Pillars of eternity  یا پایه های ابدیت رو به سبک   سلطان این ژانر یعنی بالدور گیت کبیر  عرضه کرده بود  و همه منتقدان حرفه ای صنعت یک صدا ان را ستودند -من خودم 100 ساعت بازیش کردم!  اکنون قصد داره دوباره بیاد وارد وادی پسا اخرالزامانی بشه و ما رو از کار و زندگی بی اندازه- فالوت نیو وگاس بعد از فالوت 3 عرضه شد و کلی نقد مثبت گرفت .

بتسزدا اخیرا یک DLC عظیم رو  برای فالوت 4 معرفی کرده ولی جزییات مشخص نیست - هاوارد گفته فالوت 4 خیلی عظیمه و لی نه د رموقع لانچ! ما سال اینده با DLC های بسیار بزرگ بازی رو بسیار عظیم تر خواهیم کرد باید ببنیم چه خواهد شد ایا نیواورلئان خواهد امد؟

به امید رو زهای آینده

لینک به دیدگاه

lrcxkd7pnsytdife5ys.jpg

گرافیکش زیادم عالی نبود

معمولی بود

لینک به دیدگاه

بلک باکس نگیرید آشغال هستن- صبر کنید تیم های دیگه مثل فیت گرل اگر بزنن خیلی خوبه

به شخضه با فیت گرل بیشتر به مشکل بر خوردم تا با بلک باکس...از بلک باکس فقظ بازیه واچ داگز و فارکرای 4 خراب در اومده واسم.

ویرایش شده توسط MS7
لینک به دیدگاه

گرافیکش زیادم عالی نبود

معمولی بود

آقا چرا منفی میدید؟ :(

به نظر من گرافیکش نسل جدید نبود و یکم کاتونی بود

میتونست بهتر باشه

لینک به دیدگاه

به شخضه با فیت گرل بیشتر به مشکل بر خوردم تا با بلک باکس...از بلک باکس فقظ بازیه واچ داگز و فارکرای 4 خراب در اومده واسم.

فیت گرل جدید یا بالاخره تو سایت های داخلی تازه وارد عرصه شده من تا الان ۳.۴تا بازی گرفتم غیر اینکه نصب طولانی هست که جز معایب حساب میشه اما کامل بودن و کم حجم بودنش و راحتی نصب...(بدون درد سر اجرا شده تا الان)واقعا میصرفه نسبت به بازی ای که دستکاری شده البته نظر شخصی من هست نظرتون محترم اما همینطورکه نوشتم من تا حالا مشکلی نداشتم باهاش, متال و فاینال و بتمن من ازین نسخه هست بدون مشکلهم اجرا شدند...یکی دو تا بازی دیگه هم ازین گروه گرفتم اما فعلا نصب نکردم برا سالم بودنش...シ

using tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فیت گرل بازی رو درست کم حجم میکنه درواقع لوزلس است ولی بلک باکس میزنه بازی رو تیکه تیکه میکنه - بوده 20 گیگ بازی دانلود شده بلک باکس  وسط نصب بدون کوچکترین دلیلی کرش کرده ستاپش خراب شده- در صورتی که دانلود سالم انجام شده -تا الان 5 مورد خرابی ناجور در ستاپ های بلک باکس دیدم - نه در فایل های دانلودی در خود ستاپ - مزخرف است- کلا ویدئو ها رو کاهش می ده ساختار رجیستری بازی رو دست کاری میکنه اصلا پیشنهاد نمیدم.

لینک به دیدگاه

سلام

داداش رضا این Dragons Dogma ماد گرافیکی داره؟ 

بازیش عالیه کاش گرافیکشم یکم بهتر بود.....

لینک به دیدگاه

من برعکس شما، بلک باکس کلا همه بازی را دستکاری میکنه تا از حجم کاسته بشه ولی فیت گرلز کاملا موقع تمام شدن نصب با نسخه اصلی حجم بازی یکی هست به نظرم بهترین گروهی که فشرده میکنه فیت گرلز هست درحال حاظر

ویرایش شده توسط Legacy of Kain
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

درود

متاسفانه بازی کوانتوم بریک و fable Legend در استیم عرضه نخواهند شد و فقط از طریق  ویندوز استور در دسترس خواهند بود.  این خبر امروز تایید شد .Aaron Greenberg از مایکروسافت گفته ایکس باکس وان برای  ما خیلی مهمه ولی pc  هم باید حضور داشته باشه برای همین اینقدر برامون مهم بوده در همون روز 10 اپریل بازی کوانتوم بریک رو میدیم برای پی سی  و ایکس وان ولی نسخه استم نخواهد بود د.

در واقع مایکروسافت داره ویندوز لایو خودش رو احیا میکنه مثل قدیم.

بهترین رئیس در مایکروسافت اقای فیل اسپنسر دوست داشتنی چند وقت پیش گفته بود من به استیم احترام میگذارم بخاطر اینکه ستون فقرات پی سی بود درده سال  گذشته ، کاری که اسیتم برای پی سی انجام داد  فراموش نشدنی است و جاودان- ولی ما برای بازی های اصلی خودمون که  خودمون ناشرشون هستیم نقشه هایی داریم و  میشه گفت میخوایم بیشتر لانچشون دست خودمون باشه تا رقیب!

البته اینکه مایکرو باید به استیم بگه رقیب خیلی  عجیبه چون مایکرو در واقع داره عشق میکنه با فروش های استیم روی سیتم عامل هاش - اصلا یکی از دلایل پیشبرد بخش کنسول مایکروسافت همین استیم بود که امد گیمنیگ پی سی رو مدیریت کرد بعد از شکست  ویندوز لایو- ومایکروسافت هم خیالش راحت شد  گفت سیستم عاملم داره مثل ریگ برای  بازی کردن فروش میره برم سراغ  کنسول هام!

حالا معلوم نیست آیا recore هم همینطور خواهد بود و اصولا بازی ها رو مایکرو سافت چطور میخواد در  ویندزو استور بفروش برسونه  و اینکه امنیتشون چطوره؟ ایا باید دائم هی با ویندوز اونلاین بشیم برای چک کردن قفل و اپدیت و ....(یک شبه DRM) یا نه فقط  میاد و کرک میشه بره-البته چون خود ویندوز 10 کرک شد بعید میدونم استورش هم کرک نشه!!

ضمنا بازی های جدید مایکروسافت برای PC فقط فقط برای ویندوز 10 عرضه میشن  فقط ویندوز 10  و روی هیچ ویندوز دیگه ای کار نمیدن این نشان میده که مایکرو دیگه تمام تمرکزش روی windows 10 خواهد بود.

بازی  Dying light  نسخه fallowing از گیم اسپات 8 گرفت و این درحالی بود که خودبازی اصلی 7 گرفته بود!  بازی بسیار جذاب تر و زیبا وتر و کامل تر شده و منتقد از محیط های عظیم و  جدید  عالی صحبت کرده ضمنا باگی ها رو خیره کننده توصیف کرده و  از داستان قوی این نسخه  صحبت کرده -

nqwm6pfw4h0ubty4igy.jpg

برای دوستانی که نمیدانند جریان چی است!:

میدونید که  Dying light خیلی عالی بود و جو و گرافیک خیره کننده ای داشت البته تیم تچ لند  کار بلده- خوب این نسخه شامل بازی اصلی + همه اپدیت ها + DLC ها و از همه مهمتر بسته فالوینگ است که خودش اندازه جهان بازی اصلی  است ! و شما از منطقه قرنطینه خارج میشید و با خودرو باگی با فیزیک و گرافیک خیره کننده به شکار زامبی ها میپردازید - ضمنا گرافیک بازی بروز رسانی شده و زیباترهم شده و این در حالی است که گرافیک بازی اصلی خودش فیلم بود!

nqwm6pfw4h0ubty4igy.jpg

1tu2vrn23m474kw09xou.jpg

ufenhb123d6mkiyuf9o.jpg

jczi4tfe5i6qa3ertxg2.jpg

من هلاک این عکس زیر هستم!

95apjmwnkp2gb9908vm.jpg

خلاصه این نسخه برای کسانی که زامبی رو دوست دان مثل خود بنده فرصت عالی است برای انتقام !! نسخه ریمستر شده فالوینگ با همه امکانات توسط ریلودد کرک شده و به حجم 17 گیگ موجوده - تازه بازی در تورنت عرضه شده  سایت های داخلی میگذارن تا چند ساعت دیگه  -از دانلودها بگیرید سرعت سرور هاش عالی است لینک میگذارم......

اگر طرفدار های  والکینگ دد هستید اگر طرفدار سبک سورویوال هورور هستید این بازی زیبا رو از دست ندید.

من در حال دانلود بازی هستم بزودی تست  و بررسی بازی رو خواهیم گذاشت

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

درود

متاسفانه بازی کوانتوم بریک و fable Legend در استیم عرضه نخواهند شد و فقط از طریق  ویندوز استور در دسترس خواهند بود.  این خبر امروز تایید شد .Aaron Greenberg از مایکروسافت گفته ایکس باکس وان برای  ما خیلی مهمه ولی pc  هم باید حضور داشته باشه برای همین اینقدر برامون مهم بوده در همون روز 10 اپریل بازی کوانتوم بریک رو میدیم برای پی سی  و ایکس وان ولی نسخه استم نخواهد بود د.

در واقع مایکروسافت داره ویندوز لایو خودش رو احیا میکنه مثل قدیم.

بهترین رئیس در مایکروسافت اقای فیل اسپنسر دوست داشتنی چند وقت پیش گفته بود من به استیم احترام میگذارم بخاطر اینکه ستون فقرات پی سی بود درده سال  گذشته ، کاری که اسیتم برای پی سی انجام داد  فراموش نشدنی است و جاودان- ولی ما برای بازی های اصلی خودمون که  خودمون ناشرشون هستیم نقشه هایی داریم و  میشه گفت میخوایم بیشتر لانچشون دست خودمون باشه تا رقیب!

البته اینکه مایکرو باید به استیم بگه رقیب خیلی  عجیبه چون مایکرو در واقع داره عشق میکنه با فروش های استیم روی سیتم عامل هاش - اصلا یکی از دلایل پیشبرد بخش کنسول مایکروسافت همین استیم بود که امد گیمنیگ پی سی رو مدیریت کرد بعد از شکست  ویندوز لایو- ومایکروسافت هم خیالش راحت شد  گفت سیستم عاملم داره مثل ریگ برای  بازی کردن فروش میره برم سراغ  کنسول هام!

حالا معلوم نیست آیا recore هم همینطور خواهد بود و اصولا بازی ها رو مایکرو سافت چطور میخواد در  ویندزو استور بفروش برسونه  و اینکه امنیتشون چطوره؟ ایا باید دائم هی با ویندوز اونلاین بشیم برای چک کردن قفل و اپدیت و ....(یک شبه DRM) یا نه فقط  میاد و کرک میشه بره-البته چون خود ویندوز 10 کرک شد بعید میدونم استورش هم کرک نشه!!

ضمنا بازی های جدید مایکروسافت برای PC فقط فقط برای ویندوز 10 عرضه میشن  فقط ویندوز 10  و روی هیچ ویندوز دیگه ای کار نمیدن این نشان میده که مایکرو دیگه تمام تمرکزش روی windows 10 خواهد بود.

بازی  Dying light  نسخه fallowing از گیم اسپات 8 گرفت و این درحالی بود که خودبازی اصلی 7 گرفته بود!  بازی بسیار جذاب تر و زیبا وتر و کامل تر شده و منتقد از محیط های عظیم و  جدید  عالی صحبت کرده ضمنا باگی ها رو خیره کننده توصیف کرده و  از داستان قوی این نسخه  صحبت کرده -

برای دوستانی که نمیدانند جریان چی است!:

میدونید که  Dying light خیلی عالی بود و جو و گرافیک خیره کننده ای داشت البته تیم تچ لند  کار بلده- خوب این نسخه شامل بازی اصلی + همه اپدیت ها + DLC ها و از همه مهمتر بسته فالوینگ است که خودش اندازه جهان بازی اصلی  است ! و شما از منطقه قرنطینه خارج میشید و با خودرو باگی با فیزیک و گرافیک خیره کننده به شکار زامبی ها میپردازید - ضمنا گرافیک بازی بروز رسانی شده و زیباترهم شده و این در حالی است که گرافیک بازی اصلی خودش فیلم بود!

من هلاک این عکس زیر هستم!

خلاصه این نسخه برای کسانی که زامبی رو دوست دان مثل خود بنده فرصت عالی است برای انتقام !! نسخه ریمستر شده فالوینگ با همه امکانات توسط ریلودد کرک شده و به حجم 17 گیگ موجوده - تازه بازی در تورنت عرضه شده  سایت های داخلی میگذارن تا چند ساعت دیگه  -از دانلودها بگیرید سرعت سرور هاش عالی است لینک میگذارم......

اگر طرفدار های  والکینگ دد هستید اگر طرفدار سبک سورویوال هورور هستید این بازی زیبا رو از دست ندید.

من در حال دانلود بازی هستم بزودی تست  و بررسی بازی رو خواهیم گذاشت

درود  @};- 

دو نکته :

1. کسانی که اورجینال نسخه اولیه رو داشتن به نسخه Enhanced edition البته بدون dlc ارتقا داده شدند و کسایی که سیزن پس داشتند دقیقاً به همین نسخه که فرمودید ...

2. من 7 ساله یه بازی رو هم پایرت نکردم، حتی بازی 200 مگی prison architect رو هم خریدم، یعنی metal slug رو هم حتی اورجینال خریدم !، ولی اگر قرار باشه این عنوان رو استور مایکرو بیاد فقط، علاوه بر اینکه نمیخرم و پایرت میکنم، حتی سعی میکنم کمپین پایرت این عنوان رو هم راه بندازم، اصن شده donate میکنم به هکر ها برای پایرت این عنوان :|

عنوان هایی مثل dirt3 و gta iv ، هنوز جاش درد میکنه :|

پ.ن : رضا جان اگر عنوان رو اورجینال تهیه کردید و اگر حال داشتید :دی کوآپ در خدمت هستیم، لذتش دوچندان میشه، اگر هم نخریدید، بخرید :|

لینک به دیدگاه

درود  @};- 

دو نکته :

1. کسانی که اورجینال نسخه اولیه رو داشتن به نسخه Enhanced edition البته بدون dlc ارتقا داده شدند و کسایی که سیزن پس داشتند دقیقاً به همین نسخه که فرمودید ...

2. من 7 ساله یه بازی رو هم پایرت نکردم، حتی بازی 200 مگی prison architect رو هم خریدم، یعنی metal slug رو هم حتی اورجینال خریدم !، ولی اگر قرار باشه این عنوان رو استور مایکرو بیاد فقط، علاوه بر اینکه نمیخرم و پایرت میکنم، حتی سعی میکنم کمپین پایرت این عنوان رو هم راه بندازم، اصن شده donate میکنم به هکر ها برای پایرت این عنوان :|

پ.ن : رضا جان اگر عنوان رو اورجینال تهیه کردید و اگر حال داشتید :دی کوآپ در خدمت هستیم، لذتش دوچندان میشه، اگر هم نخریدید، بخرید :|

ماکرو سافت پی سی گیمر و کنسول فن براش اهمیتی ندارند فقط تو فکر جیب خودشِ

حقیقتش اینه که بازیهای WINSTORE خیلی اشکال دارن مثلا از اشکالات RISE OF TR این بود که از full screen و SLI/Crossfire پشتیبانی نمیکنه و از هیچ نرم افزار ثانویه ایی هم نمیشه روش استفاده کرد!!یعنی خداحافظ FRAPS وMSI AB وSWEET FX ,RESHADE ,

از اون طرف هم دیگه خبری از CDKEY اشتراکی یا تخفیفات استیم و بازی ارزونو و اینا هم نیست .من بعید میدونم که این چیزای که روی WS مییاد کرک بشه

اینا استیمو سود کلانشو دیدن حالا میگه چرا این سود VALVE بخوره خودم میخورم!واقعا چه لزومی داره جامعه اماری STEAM ندید گرفته بشه

ویرایش شده توسط StarCraft
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود  @};- 

دو نکته :

والا بعید میدونم این رو بخرم چون کرک شده دیگه نمیتونم هزینه کنم - این ماه 350 هزارتومان برای بازی های اصلی هزینه کردم ! والا پینگ خط خوبی نداریم -فقط سرعت دانلود دره ولی برای اونلاین بدرد نمیخوره

ماکرو سافت پی سی گیمر و کنسول فن براش اهمیتی ندارند فقط تو فکر جیب خودشِ

حقیقتش اینه که بازیهای WINSTORE خیلی اشکال دارن مثلا از اشکالات RISE OF TR این بود که از full screen و SLI/Crossfire پشتیبانی نمیکنه و از هیچ نرم افزار ثانویه ایی هم نمیشه روش استفاده کرد!!یعنی خداحافظ FRAPS وMSI AB وSWEET FX ,RESHADE ,

از اون طرف هم دیگه خبری از CDKEY اشتراکی یا تخفیفات استیم و بازی ارزونو و اینا هم نیست .من بعید میدونم که این چیزای که روی WS مییاد کرک بشه

اینا استیمو سود کلانشو دیدن حالا میگه چرا این سود VALVE بخوره خودم میخورم!واقعا چه لزومی داره جامعه اماری STEAM ندید گرفته بشه

درود حالا شانس اوردیم جو نگرفت اسکوار انیکس رو که تامب رایدر رو ببره لایو! مذخرف میشد! البته خیلی دارن فیدبک میدن به مایکروسافت که هرچه سریع تر کوانتوم بریک رو روی استیم اماده کن -!!! به نفع خودشه استیم صد به یک فروشش بیشتر خواهد بود!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

والا یه چیز می خوام بگم ت ودلم مونده می ترسم فن های ایکس باکس عزیز بیان منفی بارمون کنن  :big hug:  توکل بر خدا

من گیم پلی بازی کوانتوم بریک رو دیدم. در کل به نظرم زیاد در اون حدی که همه میگن جالب نیس. مخصوصا ارزش هزینه کردن برا خرید ویندوز اورج وبازی اورج رو نداره. بازی تقریبا در سبک مکس پین هس. البته اینور اونور داره. اینجا طرف قدرت ایست زمانو داره که به نظرم باز جابل از اب درنیومده . نمی دونم ایشال که خوب باشه ولی من که سراغش نمیرم.  @};-

لینک به دیدگاه

والا یه چیز می خوام بگم ت ودلم مونده می ترسم فن های ایکس باکس عزیز بیان منفی بارمون کنن  :big hug:  توکل بر خدا

من گیم پلی بازی کوانتوم بریک رو دیدم. در کل به نظرم زیاد در اون حدی که همه میگن جالب نیس. مخصوصا ارزش هزینه کردن برا خرید ویندوز اورج وبازی اورج رو نداره. بازی تقریبا در سبک مکس پین هس. البته اینور اونور داره. اینجا طرف قدرت ایست زمانو داره که به نظرم باز جابل از اب درنیومده . نمی دونم ایشال که خوب باشه ولی من که سراغش نمیرم.  @};-

بیشتر از مکس پین ، المان های الن ویک رو میشه توش دید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلا بازی های سم لیک کارگردان مکس پین و الن ویک رو باید بازی کرد- ایشون ادم متفکری است وبازی باز خوره

لینک به دیدگاه

درود

لینک resident evil hd remaster رو دارید ؟

ویرایش شده توسط LichSon
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...