رفتن به مطلب

اخبار بازی با رضا

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

این هم برای قدرت وفروش pc :

گیم اسپات اعلام کرده که استیم تایید کرده بازی Rise of the tomb Raider  که چند ماه پیش برای پلتفرم ایکس وان اخیرا روی PCعرضه شد  توانسته  روی pc به ۳ برابر فروش روی کنسول ایکس وان دست بیاید!

این خبر برای مایکروسافت و اسکوار انیکس خیلی عجیب است چون  حتما اسکوار انیکس در سیاست های آینده اش در باره پلتفرم قدرتمند  PC تجدید نظر خواهد کرد  و حتی پیش خودشان الان میگویند ای کاش بازی را روز اول برای Pc‌انحصاری عرضه کرده بودیم!!

بازی در کنار  کوانتوم بریک چند  وقت دیگر در فروشگاه ویندوز ۱۰ نیز عرضه میشود و مایکروسافت چند وقتی است دست و دل باز شده و از روی شرمساری(بعد از این همه تبلیغ برای DX12 و توانایی های سخت افزاری PC)  اکثر بازیهای بزرگ خود را برای پی سی نیز عرضه میکند.

پانویس:

البته این امکان نیز وجود دارد که کونتوم بریک روی ایسک وان ۳ برابر بفروشد چون روی استیم عرضه نخواهد شد !!!  در واقع  توم ریدر با قدرت استیم  درخشید  و به این فروش بالا دست یافته حالا که فیل اسپنسر از مایکروسافت  اعلام کرده که ما با استیم رقابت نمیک کنیم آنها ستون فقرات pc gameing هستند  و ما فقط میخواهیم بعضی از محصولاتمان در  بازارچه خودمان به فروش برسد. خوب ایا مخاطبان استیم به همان اندازه ویندوز استور را دوست دارند ؟  اصلا و ابداْ چون  هنوز یادمان است تلخی GFWL!

خیزش غارتگر مقبره روی PC هم درخشید و تا الان یکی از زیباترین گرافیک های نسل را روی PC به نمایش گذاشته است و ضمنا بازی مجهز به قفل DRM می باشد که تیم های کرک نتوانسته اند آن را کرک کنند.

................

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• ارسال 854
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

آپدیت برای خبر بالا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی  عجیب و غریب superhot  رو هم  تجربه کردم به علاقه مندان پیش نهاد میدم بازی تازه عرضه شده و واقعا سبک بصری متمایزی داره - یک نگرش مینیمالستی با رنگهای قرمز وسفید  ویک شوتر عجیب و غریب که زمان عنصر اصلی بازی است و در آن با متوقف کردن زمان میجنگید. نسخه FLT و GOG هم عرضه شده است پیشنهاد میدم.

بازی از گیم اسپات نمره عالی 8 گرفته و  کلا توسط منتقدان ستایش شده است و منتقد از روایت تیره و تار و پیچیدش های برجسته گیم پلی  لذت برده است  .

q7ahvb46uff41nhhdy.jpeg

pp82t27jpws8tmghcpw.jpeg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این هم برای قدرت وفروش pc :

گیم اسپات اعلام کرده که استیم تایید کرده بازی Rise of the tomb Raider  که چند ماه پیش برای پلتفرم ایکس وان اخیرا روی PCعرضه شد  توانسته  روی pc به ۳ برابر فروش روی کنسول ایکس وان دست بیاید!

این خبر برای مایکروسافت و اسکوار انیکس خیلی عجیب است چون  حتما اسکوار انیکس در سیاست های آینده اش در باره پلتفرم قدرتمند  PC تجدید نظر خواهد کرد  و حتی پیش خودشان الان میگویند ای کاش بازی را روز اول برای Pc‌انحصاری عرضه کرده بودیم!!

بازی در کنار  کوانتوم بریک چند  وقت دیگر در فروشگاه ویندوز ۱۰ نیز عرضه میشود و مایکروسافت چند وقتی است دست و دل باز شده و از روی شرم ساری(بعد از این همه تبلیغ برای DX12 و توانایی های سخت افزاری PC)  اکثر بازیهای بزرگ خود را برای پی سی نیز عرضه میکند.

پانویس:

البته این امکان نیز وجود دارد که کونتوم بریک روی ایسک وان ۳ برابر بفروش چون روی استیم نیست!!!  در واقع  توم ریدر با قدرت استیم  درخشید  و به این فروش بالا دست یافته حالا که فیل اسپنسر از مایکروسافت  اعلام کرده که ما با استیم رقابت نمیک کنیم آنها ستون فقرات pc gameing هستند  و ما فقط میخواهیم بعضی از محصولاتمان در  بازارچه خودمان به فروش برسد. خوب ایا مخاطبان استیم به همان اندازه ویندوز استور را دوست دارند ؟  اصلا و ابداْ چون  هنوز یادمان است تلخی GFWL!

خیزش غارتگر مقبره روی PC هم درخشید و تا الان یکی از زیباترین گرافیک های نسل را روی PC به نمایش گذاشته است و ضمنا بازی مجهز به قفل DRM می باشد که تیم های کرک نتوانسته اند آن را کرک کنند.

................

این قفل DRM  هم تو فروش بی تاثیر نبوده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود نه عزیزم این فروش اروپا و امریکا است اونها که منتظر کرک نمیمونن بعد بازی عرضه بشه کرک نشه برن اصلی بخرن! اونها همون روز اول عرضه ثبت شده!

بالاخره با خیال ارحت میتونیم Mortal Kombat X نسخه نهایی رو بازی کنیم -همونطور که میدونید وارنر بازی هاش  رو اصلا پالیش نمیکنه- نمونه اش بتمن ارخام نایت! این مورتال هم که واقعا کلاسیک بود ولی  آپدیت های بیشمار و DLC های زیاد خیلی اذیت میکرد و ضمنا ساختار کرک کردن ریلودد بخاطر خود ساختار پوشه های بازی طوری بود که بعد از پچ باید یک فرایند عذاب اور روی بازی انجام میشد که کوچکترین اشتباهی باز برابر بود با نصب 20 تا اپدیت کوچیک و بزرگ و   نزدیک به 40 گیگ نصب مجدد!

خبر خوش :خوب نسخه نهایی رو ریلودد عرضه کرد دیشبو شامل همه اپدیت ها هست به انضمام همه DLC ها:

kc9dou9ezc8ctovipms8.jpg

حجم این نسخه 34 گیگ است و ضمنا  شامل دیتای زیر:

qmp9byqsrnyl6a4bgmy.jpg

جالبه نکته ریلودد رو به رنگ سبز ببنید :

دیگر احتیاجی به ساعتها پچ نصب کردن نیست ! اپدیت ها را پاک کنید! لذت ببرید.!

لینک دانلود Mortal Kombat X Complete PC-RELOADED از دانلودها

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خبر خوش دیگر برای طرفداران بازی  های هراسناک و مخصوصا استاد بزرگ H.p .lovecraft! و 

Call of Cthulhu

Focus Home Interactive اولین عکس ها را  از بازسازی جهان تیره و تار لاوکرافت دنیای   call of cthulha  اراپه کرده است که برای طرفدارن این داستان جذاب و زیبا  خیلی  فراموش نشدنی خواهد بود.

سال ۲۰۰۵ یک بازی مخوف  بر مبنای این کتاب عرضه شد که شما هرگز فراموش نخواهید کرد اگر ! بازی کرده باشید با نام :

بازی بالا یک اکشن ادونچور هراسناک بود که نقدهای  خیلی عالی گرفت و جز ترسناک ترین بازیهای تاریخ است و رقیب DOOM  غربی و سایلنت هلیز و فاتال فریم و siern ژاپنی بود. بازی المان های کاووش و بقا خیلی جذابی داشت  و ترسناک در واقع الان با اوت لست و اسلندر من و لایه های ترس  و P.t و همه  میراث دار این بازی  ترسناک هستند.نسخه جدید سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد و  RPG و معمایی است البته نمیدونیم اکشن ادونچر هم هست یا نه .بهرحال بازی برای PC سال ۲۰۱۷عرضه خواهد شد و  از موتور انریل ۴ استفاده میکنه. دو عدد اسکرین شات فقط عرضه شده میتونید ببنید .

برای علاقه مندان سینما هم یک فیلم سال ۲۰۰۵ ساخته شده از کتاب فوق محبوب لاوکرافت که به عقیده طرفدار ها جز بهترین های لاوکررافت است نسخه سال ۲۰۰۵ عرضه شد  تماشاش خالی از لطف نیست من  سالها پیش سال ۲۰۰۶ دیدم لذت بخش بود.

0u9mrls6h2scii62tl8.jpg

The Call of Cthulhu 2005 فیلم  سینمایی

اسکرین شات های نسخه جدید  و  بازی  سال ۲۰۱۴ عرضه خواهد شد و موتور هم انریل ۴

c9mj8723bbkivcww1cbq.jpg

gqvb6prrcsnixjt1o2l.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

رضا جان یک مشکل دارم بیربط به تاپیک شما دارم ازین بابت عذر میخوام @};- ...

این ارور نصب رو چیکارش کنم فیت گرل هست :wacko: ok کنم میپره از ستاپ بیرون 

k7krx51du0bx5ziy4nbz.jpg

ویرایش شده توسط amir*
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جان یک مشکل دارم بیربط به تاپیک شما دارم ازین بابت عذر میخوام @};- ...

این ارور نصب رو چیکارش کنم فیت گرل هست :wacko: ok کنم میپره از ستاپ بیرون 

k7krx51du0bx5ziy4nbz.jpg

ستاپت موقع اکسترکت خراب شده - من این مشکل رو با بلک باکس یکبار داشتم هیچ وقت دیگه غیر از ریلیز های خود codex و ریلودد . ... نگرفتم. اگر فایل cab داره با 7zip اکسترکت کن ببین اررور میده ؟

مسیر نصبتو رو چک کن  ببنی اسم پوشه ای در راه نصب کاراکتر غیر unicode نباشه- فارسی نباشه اعداد نباشه در ساختار پوشه ها- انتی ویروست رو هم ببند باز امتحان کن- از روی دیسک هم ستاپ اجرا نکن ادرس نصب و محل فایل هایی که داری نصب میکنی بزار نزیدک هم- اگر درست نشد ستاپ مشکل داره- من ستاپ حجیم ۴۰ گیگی بلک باکس رو که شده بود ۱۹ گیگ گرفتم همین  خطار و گرفتم و هیچ وقت نصب نشد.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

سلام کاکا رضا.داستان کامل بازی توم ریدر خیزش غارتگر مقبره رو میگی جریانش چیه؟یا لینکی داری که بتونم بخونم.من حدود یه ماهی میشه اون توم ریدر 2013 رو نصب کردم و تا الان 3 بار تمومش کردم.فکر نمیکردم اینقد بازی تووپی باشه.حالا انشالا تا سیستم جدید بیاد و این نسخه ی آخری رو بگیرم میخوام ببینم داستان این سری چیه جریانش.ممنون عزیز بابت زحمتات. @};-  @};-  @};-  :clapping:  :clapping:  :clapping: 

لینک به دیدگاه

خبر خوش دیگر برای طرفداران بازی  های هراسناک و مخصوصا استاد بزرگ H.p .lovecraft! و 

Call of Cthulhu

Focus Home Interactive اولین عکس ها را  از بازسازی جهان تیره و تار لاوکرافت دنیای   call of cthulha  اراپه کرده است که برای طرفدارن این داستان جذاب و زیبا  خیلی  فراموش نشدنی خواهد بود.

سال ۲۰۰۵ یک بازی مخوف  بر مبنای این کتاب عرضه شد که شما هرگز فراموش نخواهید کرد اگر ! بازی کرده باشید با نام :

بازی بالا یک اکشن ادونچور هراسناک بود که نقدهای  خیلی عالی گرفت و جز ترسناک ترین بازیهای تاریخ است و رقیب DOOM  غربی و سایلنت هلیز و فاتال فریم و siern ژاپنی بود. بازی المان های کاووش و بقا خیلی جذابی داشت  و ترسناک در واقع الان با اوت لست و اسلندر من و لایه های ترس  و P.t و همه  میراث دار این بازی  ترسناک هستند.نسخه جدید سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد و  RPG و معمایی است البته نمیدونیم اکشن ادونچر هم هست یا نه .بهرحال بازی برای PC سال ۲۰۱۷عرضه خواهد شد و  از موتور انریل ۴ استفاده میکنه. دو عدد اسکرین شات فقط عرضه شده میتونید ببنید .

برای علاقه مندان سینما هم یک فیلم سال ۲۰۰۵ ساخته شده از کتاب فوق محبوب لاوکرافت که به عقیده طرفدار ها جز بهترین های لاوکررافت است نسخه سال ۲۰۰۵ عرضه شد  تماشاش خالی از لطف نیست من  سالها پیش سال ۲۰۰۶ دیدم لذت بخش بود.

0u9mrls6h2scii62tl8.jpg

The Call of Cthulhu 2005 فیلم  سینمایی

اسکرین شات های نسخه جدید  و  بازی  سال ۲۰۱۴ عرضه خواهد شد و موتور هم انریل ۴

c9mj8723bbkivcww1cbq.jpg

gqvb6prrcsnixjt1o2l.jpg

عالی @};- ، برادرم خیلی بازی های ترسناک مورد علاقش هست، حتما بهش پیشنهاد می کنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام کاکا رضا.داستان کامل بازی توم ریدر خیزش غارتگر مقبره رو میگی جریانش چیه؟یا لینکی داری که بتونم بخونم.من حدود یه ماهی میشه اون توم ریدر 2013 رو نصب کردم و تا الان 3 بار تمومش کردم.فکر نمیکردم اینقد بازی تووپی باشه.حالا انشالا تا سیستم جدید بیاد و این نسخه ی آخری رو بگیرم میخوام ببینم داستان این سری چیه جریانش.ممنون عزیز بابت زحمتات. @};-  @};-  @};-  :clapping:  :clapping:  :clapping: 

درود

خو داستانش بگم خو اسپویل ابو! بی خیال کاکام و بوام، ولی اگر اخای سیت خصوصی اِفشنم! @};-  @};-  @};-  @};-

کلا شرافت بازی ان

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

ستاپت موقع اکسترکت خراب شده - من این مشکل رو با بلک باکس یکبار داشتم هیچ وقت دیگه غیر از ریلیز های خود codex و ریلودد . ... نگرفتم. اگر فایل cab داره با 7zip اکسترکت کن ببین اررور میده ؟

مسیر نصبتو رو چک کن  ببنی اسم پوشه ای در راه نصب کاراکتر غیر unicode نباشه- فارسی نباشه اعداد نباشه در ساختار پوشه ها- انتی ویروست رو هم ببند باز امتحان کن- از روی دیسک هم ستاپ اجرا نکن ادرس نصب و محل فایل هایی که داری نصب میکنی بزار نزیدک هم- اگر درست نشد ستاپ مشکل داره- من ستاپ حجیم ۴۰ گیگی بلک باکس رو که شده بود ۱۹ گیگ گرفتم همین  خطار و گرفتم و هیچ وقت نصب نشد.

مرسی رضا جان  @};-  :big hug:

مشکل حل شد راستش این بازی فکر کنم 1 ماه هست اومده ؟!وقتی که اومد دانلود کردم اما الان موقع نصب میزد کیفیت ویدیو دیفالتش رو 1080 بود منم کفتم 1080 بهتر اما چون یکماه پیش دانلود کرده بودم یادم نبوده که اول دانلود ها نسخه کم حجم گذاشت که من دانلود کردم بعدش اومد ویدیوهای 1080 رو جداگانه اضافه کرد که بهرحال من کم حجم داشتم باید موقع نصب کم حجم رو انتخاب میکردم (خوشبختانه من افلاین صفحه بازی رو دانلود میکنم با باز کردم صفحه متوجه شدم :cool: )3-4 دقیقه رفتم جلو دیدم برام جالب نیست و اون تم فاتزیش برام زیادی ,زیاد!بود! :laughing: خلاصه اینکه نصب شد بعد اندکی کاوش به انیستال مجر شد :wacko: همون بهتر کم حجم بود... :laughing:

@};-  :big hug:

----

راستی رضا جان من خیلی تو تاپیک ها جست جو نکردم ولی  سر هم میزنم اما ندیدم شاید گذاشته باشیش نمیدونم :wacko:

یک بازی عالی اومده چند وقتیه من داستانش رو تو اینور اونور! ندیدم ! :crying: خواهشا قشنگه بازیش کن اگر نکردی!(که اگه نکردی تعجب میکنم :laughing: ) بعد داستانش رو فول اسپویل خلاصه بزار چون من انگلیسیم خوب نیست بهتر بگم انگلیسی هیچی !حالیم نیست دو سه شب پیش تا استارت زدم و تا اخرش رفتم اما شدیدا دنبال خلاصش هستم 

اول بازی با حوصله انتخاب های اول بازی رو زدم بعد اعصاب نموند دیدم زیاده الکی همه رو زدم :eek: بعد که رفتم داخل بازی دیگه غرق داستان انگلیسیش!! شدم  :laughing:   :eek: ( اما فکر نمیکردم زیادی برم اما دیدم غرق شدم راه برگشت نیست)شب بازی کردم فردا صبحشم 2-3 ساعت رفتم تموم شد گویا بازی رازی داشت که حلشم نکردم کم و بیش :-?  :laughing:

داستان بازی برام عالی و گرافیک بازی بشدت عالی(البته الترا نتونستم :laughing: )گیم پلی فوق العادست :x فقط زبون انگلیسی :eek:  :crying:

با بعضی دیالوگا که میفهمیدم لبخندی بر لبانم بازی میکردم چقدر فک زدم اسمشو نگفتم :laughing:  @};-

Firewatch

که از e3 منتظرش بودم :x

اگه رفتی که زحمت خلاصه داستان با دیالوگای زیباش رو تاپیک بزن(چون بسیار زیباست) و اگر نرفتی که تو اولویت  بزار و شروع کن و تاپیک رو بزن منتظرم و مطمینم بچه ها هم استقبال میکنند @};-

یک اسپویلم میزارم پایین پایین برنگ سفید خیلی تو کفشم اما نمیتونم دوباره از اول برم :eek:

اخرای بازی وقتی وسایلت رو جم میکنی لطفا سیو کن و اگه کسی سیوی داره بزاره که تو کفم  =)) (گشتم نبود نگرد...)و اینجا متن پایین رو بخونید

متن پایین بخاطر اسپویل برنگ سفیده متن رو انتخاب کنید (لیون اسپویل نداره؟؟؟)

اخره بازی هلیکپتری میاد برای سوار کردن من و دلایلا 

اما من متن رو زدم :

"دلایلا بره چون خطرناکه! " (اینم از خوبی ما :laughing: ) اما فکر میکردم میبینمش اما تو کف چهرشم ! با اینکه بازم فکر نمیکنم چهرش رو ببینم اما میخوام ببینم اگه بزنم "برام صبر کن" میبینمش؟تو کف چهرشم :eek: صداش که خوب بود :laughing: 

ویرایش شده توسط amir*
لینک به دیدگاه

درود

خو داستانش بگم خو اسپویل ابو! بی خیال کاکام و بوام، ولی اگر اخای سیت خصوصی اِفشنم! @};-  @};-  @};-  @};-

کلا شرافت بازی ان

سلام.یادم نبی تازه اوده ای بازی خیلیا هونه بازیس اکنن.دستت درد نکنه شیرینم امشو اجورمس.بووم تیات.والا موکه با 2013 خیلی حال کردم دلومم نیا پاکس کنم.منه یه ماه سه بار بازیس کردم کاکا.خیلی حال کردم باس. :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  @};-  @};-  @};-

ویرایش شده توسط lali city
لینک به دیدگاه

سلام.یادم نبی تازه اوده ای بازی خیلیا هونه بازیس اکنن.دستت درد نکنه شیرینم امشو اجورمس.بووم تیات.والا موکه با 2013 خیلی حال کردم دلومم نیا پاکس کنم.منه یه ماه سه بار بازیس کردم کاکا.خیلی حال کردم باس. :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  @};-  @};-  @};-

کاکا رضا.رهدم زدینس تا جستمس.جریانسم فهمیدم چنه.حرف نداره.سیستم جدید بستونم ازنم منه سرس.ها کاکا ایطوره. =))  =))  =))  @};-  @};-  @};- 

لینک به دیدگاه

اقا به زبان مکزیکی حرف می زنین؟ یکی ترجمه کنه  :wacko:  :wacko:  :wacko:

لینک به دیدگاه

اقا به زبان مکزیکی حرف می زنین؟ یکی ترجمه کنه  :wacko:  :wacko:  :wacko:

فک کنم لحجه اهوازیه :-?  نمیدونم ها حدس زدم ^_^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فک کنم لحجه اهوازیه :-? نمیدونم ها حدس زدم ^_^

اهوازی؟ بختیاری هست... ( لری)

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

شرمنده دوستان عزیز.درباره ی داستان بازی RISE OF THE TOMB RAIDER از آقا رضای گل سوال داشتم چون میخواستیم داستان لو نره برای دوستانی که دارن بازی میکنن زدیم کانال محلی بختیاری.

بازم ببخشید. @};-  @};-  @};- 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

=))  =))  =))  =))  =))  =)) اقایون شرمنده  برای جلوگیری از لو نرفتن داستان با همشهری داشتیم از گویش محلیمون استفاده میکردیم اتفاقا راه خوبی است برای اسپویل نشدن !!!

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

NFS انلاک شد 

حجم 12 گیگ کرک دنوو 2 ( یا امامزاده هاشم)

Minimum Requirements:
Processor: Intel Core i3-4130 or equivalent with 4 hardware threads
Memory: 6GB RAM
Graphics Card: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti 2GB, AMD Radeon HD 7850 2GB, or equivalent DX11 compatible GPU with 2GB of memory
Hard Drive: 30 GB free space

Recommended Requirements for 1080p60 at high settings:

Processor: Intel Core i5-4690 or equivalent with 4 hardware threads
Memory: 8GB RAM
Graphics Card: NVIDIA GeForce GTX 970 4GB, AMD Radeon R9 290 4GB, or equivalent DX11 compatible GPU with 4GB of memory

9hp5sdgjbs02pm9ku9dw.jpg

تایمر کرک نشدن باز صفر شد شروع برو..............!!!!!!!!

بازی WWE2k 2016 کرک شد از codex پس معتبره- حجم بالاست 40 گیگ 

کشتی کج کارها صف بکشن!   ولی دنیا وUndertaker!!

تازه زدن هنوز اپلود نشده داخل بشه هم زود لینک هاش پاک میشه - در تورنت فراوانه با سید بالا 

4zz7hz7e11stp0zha07p.jpg

بازی grim down رو تجربه کردم خیره کننده است حتما علاقه مندان به هک اسلش rpg بازی کنن -بیاد دیابلو و تایتان کوئست!

نقد های بازی خیره کننده هستند. من نسخه اصلی رو گرفتم  ولی کرکی هم هست میتونید بگیرید:

لینک دانلودبا هات فیکس ها :

بازی حجمش 3 گیگ و خورده ای است 

w71rk6kxaewy0nwfrvc9.jpg

نقدها

“The "spiritual successor" to Diablo 2 that fans have been pining about for years.” 
92 – MMORPG 

“Blow for blow, this is one of the best ARPGs in years.” 

8.7 – IGN 

میراث دار معنوی دیابلو 2  که فن ها سالها منتظرش بودند

یکی از بهترین اکشن RPG های  سال

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

NFS انلاک شد 

Minimum Requirements:

Graphics Card: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti 2GB, AMD Radeon HD 7850 2GB, or equivalent DX11 compatible GPU with 2GB of memory

Graphics Card: NVIDIA GeForce GTX 970 4GB, AMD Radeon R9 290 4GB, or equivalent DX11 compatible GPU with 4GB of memory

9hp5sdgjbs02pm9ku9dw.jpg

بازی WWE2k 2016 کرک شد از codex پس معتبره- حجم بالاست 40 گیگ 

کشتی کج کارها صف بکشن!   ولی دنیا وUndertaker!!

تازه زدن هنوز اپلود نشده داخل بشه هم زود لینک هاش پاک یمشه - در تونرت فراوانه با سید بالا 

4zz7hz7e11stp0zha07p.jpg

بازی grim down رو تجربه کردم خیره کننده است حتما علاقه مندان به هک اسلش rpg بازی کنن -بیاد دیابلو و تایتان کوئست!

نقد های بازی خیره کننده هستند. من نسخه اصلی رو گرفتم  ولی کرکی هم هست میتونید بگیرید:

لینک دانلودبا هات فیکس ها :

بازی حجمش 3 گیگ و خورده ای است 

w71rk6kxaewy0nwfrvc9.jpg

نقدها

“The "spiritual successor" to Diablo 2 that fans have been pining about for years.” 

92 – MMORPG 

“Blow for blow, this is one of the best ARPGs in years.” 

8.7 – IGN 

میراث دار معنوی دیابلو  2 که طرفداران سالها منتظرش بودند

یکی از بهترین اکشن RPG های  سال

متوجه نشدم

nfs 2015  کرک شده و حجم کرکش  12 گیگه؟

لینک به دیدگاه

NFS انلاک شد 

Minimum Requirements:

9hp5sdgjbs02pm9ku9dw.jpg

سلام ممنون از خبرتون 

این الان یعنی هم همیشه نیاز به نت هست و هم قفل دنوو 2 داره؟!!

یعنی بانک های سوییس امنیتشون از این کمتره 

من که رفتم برای خرید شما خریدیدش؟اگر بله ممنون میشم به چند تا از سوال هام پاسخ بدید طاقت صبر برای بررسی ها رو ندارم :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود 

وقت روشنگری:

نه عزیزان بازی nfs کلا 12 گیگ است حجم انلاک البته معلوم نیست پچ دی 1 اورجین چند گیگه - چون هفته دیگه رسما عرضه میشه  فکر کنم 18  مارچ!

سریع رفت در لیست خرید!

ببنید بازی NFS قرار  بود همون قدیم بیاد که خوب نیومد حالا هم افکت های  بهتر داره هم 60 فریم شده!! هم رزلوشن های بالا پشتیبانی میکنه - بازی قبلی rivals خیلی ناز بود ولی فریمش قفل بود روی 30 - من در 4k هم چنان الترا30 فریم میگیرم که معلومه اگر  قفل نبود روی 60 بود - برای همین pc  بازها از EA خواستند که بازی نسخه پی سی رو واقعا برای پی سی اماده کنه نه اینکه دست و پا شکسته پورت کنه بده بیرون و EA هم قبول کرد.

بازی 100% اونلاین است حتی موقعی که دارید تک نفره بازی میکنید باید اونلاین باشید مثل دیابلو 3 -  چون بخش اونلاین و افلاین بازی یکپارچه هستند شما یکدفعه میتونید سوییچ کنید اونلاین و برعکس -قفل هم دنوو نسخه فیفا 16 است که     کرک  که نشد هیچ داغش موند روی دل همه !

یا بابا زاهد چلو !

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

درود 

وقت روشنگری:

نه عزیزان بازی nfs کلا 12 گیگ است حجم انلاک البته معلوم نیست پچ دی 1 اورجین چند گیگه - چون هفته دیگه رسما عرضه میشه  فکر کنم 18  مارچ!

سریع رفت در لیست خرید!

ببنید بازی NFS قرار  بود همون قدیم بیاد که خوب نیومد حالا هم افکت های  بهتر داره هم 60 فریم شده!! هم رزلوشن های بالا پشتیبانی میکنه - بازی قبلی rivals خیلی ناز بود ولی فریمش قفل بود روی 30 - من در 4k هم چنان الترا30 فریم میگیرم که معلومه اگر  قفل نبود روی 60 بود - برای همین pc  بازها از EA خواستند که بازی نسخه پی سی رو واقعا برای پی سی اماده کنه نه اینکه دست و پا شکسته پورت کنه بده بیرون و EA هم قبول کرد.

بازی 100% اونلاین است حتی موقعی که دارید تک نفره بازی میکنید باید اونلاین باشید مثل دیابلو 3 -  چون بخش اونلاین و افلاین بازی یکپارچه هستند شما یکدفعه میتونید سوییچ کنید اونلاین و برعکس -قفل هم دنوو نسخه فیفا 16 است که     کرک  که نشد هیچ داغش موند روی دل همه !

یا بابا زاهد چلو !

اگه حالا این nfs رو با سی دی اشتراکی اجرا کنیم و آنلاین هم باشیم ولی فقط بخوایم حالت تک نفره رو بریم آیا باز هم حجم اینترنت رو محسوس کم میکنه یا برای حالت تکنفره صرفا میخواد یه سری آزمایش ها مثل اریجنال بودن رو چک کنه که به اینترنت نیاز داره ؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...