رفتن به مطلب

161 روز بدون درایور جدید،آیا AMD خواب است؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

AMD-Catalyst-1024x873.jpg

AMD معمولا درایورهای جدیدی را برای کارت  گرافیک های خود عرضه می کند و همین ماه قبل Catalyst 15.4 Beta را برای بازی GTA V منتشر کرد. با این حال این نسخه  آزمایشی است و  تاییده WHQL را از مایکروسافت کسب نکرده است. آخرین درایور پایدار دارای تاییده WHQL این کمپانی بیش از 160 روز از عمر آن می گذرد!

رقیب دیرینه،انویدیا درایورهای پایدار را بسیار منظم و همگام با ورود بازیهای جدید عرضه می کند. همچنین نباید پچ های قابل دانلود را هم فراموش کرد. آیا AMD خواب است ؟کی بیدار می شود؟

ماه میلادی آینده رسماً R9 390X با حافظه های HBM معرفی می شود اما.....

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

• ارسال 50
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

از دو حالت خارج نیست 

یا amd  واقعا داره تو دوران سختی به سر میبره

یا اینکه قراره با سوپرایز بزرگی کاربرها رو قافلگیر کنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

خبات جان بابت خبر بسیار ممنونم فقط یخورده دیر اقدام کردی اا، ولی خوب شد این خبر رو زدی

من دارم کم کم بیخیال AMD میشم

کارتهای نسل جدیدش هم که ریبرند شدن و فقط پرچمدارهاش دارن چیز جدیدی ارائه میدن

امیدوارم یه تکونی به خودش بده

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امیدواریم دومی باشه

کیه که دوست نداره دومی باشه

حتی فنهای اینتل و انویدیا هم دوست ندارن حالت اول باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام خدمت جناب کریمی 

این روزا چه خبره ؟ همه خواب هستن ؟ زرافه که خواب بود و این ای ام دی هم خوابه ! 

البته گذشته از شوخی این روزا ای ام دی انگار زیاد حوصله نداره 

ویرایش شده توسط ᗩ☂ᗩ_ᔕᕮ7ᕮᘉ
لینک به دیدگاه

با سلام

خبات جان بابت خبر بسیار ممنونم فقط یخورده دیر اقدام کردی اا، ولی خوب شد این خبر رو زدی

من دارم کم کم بیخیال AMD میشم

کارتهای نسل جدیدش هم که ریبرند شدن و فقط پرچمدارهاش دارن چیز جدیدی ارائه میدن

امیدوارم یه تکونی به خودش بده

آخرین خبری که من خوندم این بود که ممکنه گرافیک های جدیدی که AMD قراره عرضه کنه که بر اساس چیپ Fiji  هستن قراره روی 850$ قیمت داشته باشن.البته هنوز کامل معلوم نیست...

http://www.kitguru.net/components/graphic-cards/anton-shilov/amds-flagship-fiji-xt-to-use-new-branding-and-cost-849-rumours/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

مگه با درایورش مشکل دارید که بخواد اپدیتش کنه، این بازی های جدید چون یا انویدیا بیشتر همکاری داشتن از قرار معلوم انویدیا یخورده درایور اپدیت کرده من لزومی نمی بینم به اپدیت از طرف amd چون کارتهاش یک سالی هست اومده تو بازار دیگه با بازیها مچن انویدیا کارتهای جدیدتر داشته...  :D

اما جددا خیلی سوت و کوره خبری کرده این شرکت اصلا صداش در نمیاد... :(

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

161روز یعنی  حدود 6 ماه بدون درایور جدید؟؟مگر میشه ؟پس بهینه سازی  و سازگاری و  پروفایل کراس فایر و ..؟ اونم نسل جدید اونم با این بازیهای پیشرفته و پیچیده!؟

یا AMD خیلی از درایور هاش مطمئنه که  کاملا اشتباهه و هیچ درایوری نمی تونه باز ی5 ماه بعد خودش رو بهینه بهینه  اجرا کنه و یا همون گفته خبات خوابش برده که احتمال دومی خیلی بیشتره !اینقدر مشغول ریبرند کردن کارتهاشه یادش رفته کاربر ها کارتها رو خریدن و پشتیبانی لازم دارن و باید بخش درایورهاش  حداقل  دو یا سه هفته یا یکبار درایور بزنه - انویدیا برای هر لانچ  بزرگ درایور میده بیرون و اگر هم لانچی نباشه بین  عرضه ها  درایور بتا میده  بیرون تا  انجمن ها و دارندگان کارتهای مختلف  فیدبک بهش بدن  و درایوررو تا نهایت ممکن پالیش کنه-

شما هم فیدبک بدید به AMD و اعتراض کنید -میدونید در 6 ماه  چند تا درایور انویدیا عرضه شده ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا مگر درایور باید لیک بشه ؟مگر دموی DOOM اه؟؟درایور باید فوری بیاد در اختیار مخاطب و انجمن و مصرف کننده  تا فید بک بخوره /مگر  دموی قابل بازی که هک کنن لیک شه! :-? :eek:درایو رمال اون بنده خدایی است که این همه پول داده جای کارت گرافیک  و وظیفه سازنده هم همینه باید درایور بده بیرون تا میتونه!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

161روز یعنی  حدود 6 ماه بدون درایور جدید؟؟مگر میشه ؟پس بهینه سازی  و سازگاری و  پروفایل کراس فایر و ..؟ اونم نسل جدید اونم با این بازیهای پیشرفته و پیچیده!؟

یا AMD خیلی از درایور هاش مطمئنه که  کاملا اشتباهه و هیچ درایوری نمی تونه باز ی5 ماه بعد خودش رو بهینه بهینه  اجرا کنه و یا همون گفته خبات خوابش برده که احتمال دومی خیلی بیشتره !اینقدر مشغول ریبرند کردن کارتهاشه یادش رفته کاربر ها کارتها رو خریدن و پشتیبانی لازم دارن و باید بخش درایورهاش  حداقل  دو یا سه هفته یا یکبار درایور بزنه - انویدیا برای هر لانچ  بزرگ درایور میده بیرون و اگر هم لانچی نباشه بین  عرضه ها  درایور بتا میده  بیرون تا  انجمن ها و دارندگان کارتهای مختلف  فیدبک بهش بدن  و درایوررو تا نهایت ممکن پالیش کنه-

شما هم فیدبک بدید به AMD و اعتراض کنید -میدونید در 6 ماه  چند تا درایور انویدیا عرضه شده ؟

درود

وقتی که هنوز هم با همون درایور قدیمی یا بتا داره پا به پای رقیب میاد جلو لزومی نداره درایور رسمی برای کارتهاش بیرون بده

شما مصرف کننده کارت انودیا هستید از درایورهای AMD گله میکنیدعجببب !!!!

انودیا هم هر دفه تا بازی جدید میاد گریش در میاد چون میدونه اون بازی ساز به خودش زحمت نداده و بازی رو برای کارتهاش پولیش کنه مجبوره خودش با درایور ایرادات بازی رو بگیره و پولیش کنه

در سری 7000 هر دو یا سه هفته یه بار AMD برای کارتهاش درایور میداد بیرون همه اعتراض داشتند که این AMD هم مسخره کرده خودشو برای هر بازی سریع درایور جدید میده بیرون ولی الان چون همون قضیه رو انودیا داره تکرار میکنه از نظر کاربراش ایرادی محسوب نمیشه و چون فقط قبلا AMD اینکار رو انجام میداد ایراد داشت

کارتهای سری R200 وابستگیشون به درایور بسیار کمتر از نسلهای قبلش هست و لزومی نداره مرتبا درایور عرضه بشه براشون

چون همون طوری که در این لینک دارید میبینید با همون درایور بتا (یا قدیمی ) کارت 290 معمولی در بازی ویچر3 کارت 780TI رو با درایورهای جدید و بدون عیب و نقصش در همه رزولوشنها پشت سر گذاشته

http://www.guru3d.com/articles_pages/the_witcher_3_graphics_performance_review,5.html

من نمیدونم طرفدارای جیفورس چه خصومتی با AMD دارن که چون AMD درایور جدید نداده بیرون ناراحتن

ویرایش شده توسط HD5870
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا مگر درایور باید لیک بشه ؟مگر دموی DOOM اه؟؟درایور باید فوری بیاد در اختیار مخاطب و انجمن و مصرف کننده  تا فید بک بخوره /مگر  دموی قابل بازی که هک کنن لیک شه! :-? :eek:درایو رمال اون بنده خدایی است که این همه پول داده جای کارت گرافیک  و وظیفه سازنده هم همینه باید درایور بده بیرون تا میتونه!

AMD همه توان و حواسش رو گذاشته رویه DX12 و به قول بعضی دوستان لزومی نمی بینه برای کارتهای قدیمیش درایور جدید پشت سر هم بده بیرون

AMD اونقدر متمرکز شده به DX12  که بنچمارکهایی تحت عنوان شایعه کارت 340 دووولاری 290X  از پس یک کارت 1000 دووولاری جدید رقیب بر میاد پس اینقدر مطمئن شده از این قضیه که وقت و هزینشو بر رویه نسل قبلش نزاره و رویه نسل جدیدش کار کنه

همه میگن درایورهای AMD سرشار از ایراد و باگ هست و به خاطر همین (شاید البته نظر بنده هست ) داره رویه معماری جدیدش (منظور پرچمدارای نسل جدید نه ریبرند شدهای نسل قبل )کار میکنه و کاری میکنه وابستگی معماریش به درایور کمتر وکمتر بشه وفقط با یک درایور کل معماریش زیر سوال نره

لینک به دیدگاه

یه جوری میگین انگار همون بتا ها رو هم نداده .....

من که راضی هستم . . .همون بتا ها هم کار منو راه انداخته. . . و در  ضمن درایور برای ویندوز 10 هم داده بیرون ویندوزی که هنوز نیومده whql کجا بود

لینک به دیدگاه

تفاوت موقعی مشخص میشه که شما از دو تا گرافیک استفاده کنی بعدشم خیلی از مواقع انویدیا با درایور جدید یکمی کارایی رو افزایش میده شما قدرت خام کارتهای amd رو نگاه کنین بیشتر از انویدیا قدرت داره ولی چون تو بخش نظرم افزاری بهینه نیست به قدرت کامل نمیرسه

amd خواب نیست رو به موت قرار داره چیزی که خود من اصلا دوست ندارم

لینک به دیدگاه

داداش مگه داری در مورد یک شرکت کوچیک حرف میزنی amd تا چند سال بعد خواهد بود حداقل   موت کجاست فکر کردی amd در امدش از گرافیک پردازنده نه ولی بخشیش هست بخشیش کار دولتی که سقوط amd یعنی سقوط یک بخش از فناوری امریکا که دولت هیچ موقع این اجازه رو نمیده  حتی دولت حاضر واردات انویدیا به امریکا رو به خاطر فروش amd ممنوع کنه این قدرت یک شرکت نشان میده ولی هیچ وقت amd نامردی نمیکنی نمونش در بازی ها تحت amd که هم برای amd هم انویدیا خوب اجرا میشه اما اون ور ورق انویدیا تو بازی تحت لیسانسش انقدر به amd ضربه میزنه تا ضعیف نشان بدهش  انویدیا ساپورت کامل برای نسل اخر میزاره تا مردم مجبور به خرید گراف نسل9 بشوند اما amd برای دو نسل قبل هم این ساپورت قرار میده اینه که باعث علاقه به amd میشه و اینکه سرمایهamd از انویدیا کمتره و هم با اینتل هم انویدیا رقایت داره و ماندد سپری از خریدار در برابر گرانی محافظت میکنه 

ویرایش شده توسط hk1377
لینک به دیدگاه

من که هیچ مشکلی با کارتها و درایورهای amd نداشتم و ندارم . واقعا کارتهای خوش قیمت با کارایی مناسبی داره . و اگر دقت کنید تو تاپیک های مشاوره از نظر قیمت به کارایی بیشترین کارتها به amd تعلق داره و همین کافیه دمش گرم 1 سالم درایور نده بازم من میگم دمش گرم  :x  :x  :x

لینک به دیدگاه

اقا خیال همه طرفدارای AMDراحت منتظر سورپریز باشین این ارامش قبل از طوفانه

amd داره کارتهای جدیدش رو اماده میکنه

انویدیا هم داره جیب طرفداراش رو خالی میکنه - هنوز پرچمدارای قبلی AMD قدرت خودشون رو دارن به رخ انویدیا میکشن با هزینه خیلی کمتر

اگه نسل جدید کارتهای AMDبیاد انویدیا هم مجبوره قیمتهای نجومیش رو بیاره پایین و فکر نمیکنم پیشرفت AMDبه ظرر طرفدارای انویدیا باشه !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

وقتی که هنوز هم با همون درایور قدیمی یا بتا داره پا به پای رقیب میاد جلو لزومی نداره درایور رسمی برای کارتهاش بیرون بده

شما مصرف کننده کارت انودیا هستید از درایورهای AMD گله میکنیدعجببب !!!!

انودیا هم هر دفه تا بازی جدید میاد گریش در میاد چون میدونه اون بازی ساز به خودش زحمت نداده و بازی رو برای کارتهاش پولیش کنه مجبوره خودش با درایور ایرادات بازی رو بگیره و پولیش کنه

در سری 7000 هر دو یا سه هفته یه بار AMD برای کارتهاش درایور میداد بیرون همه اعتراض داشتند که این AMD هم مسخره کرده خودشو برای هر بازی سریع درایور جدید میده بیرون ولی الان چون همون قضیه رو انودیا داره تکرار میکنه از نظر کاربراش ایرادی محسوب نمیشه و چون فقط قبلا AMD اینکار رو انجام میداد ایراد داشت

کارتهای سری R200 وابستگیشون به درایور بسیار کمتر از نسلهای قبلش هست و لزومی نداره مرتبا درایور عرضه بشه براشون

چون همون طوری که در این لینک دارید میبینید با همون درایور بتا (یا قدیمی ) کارت 290 معمولی در بازی ویچر3 کارت 780TI رو با درایورهای جدید و بدون عیب و نقصش در همه رزولوشنها پشت سر گذاشته

http://www.guru3d.com/articles_pages/the_witcher_3_graphics_performance_review,5.html

من نمیدونم طرفدارای جیفورس چه خصومتی با AMD دارن که چون AMD درایور جدید نداده بیرون ناراحتن

AMD همه توان و حواسش رو گذاشته رویه DX12 و به قول بعضی دوستان لزومی نمی بینه برای کارتهای قدیمیش درایور جدید پشت سر هم بده بیرون

AMD اونقدر متمرکز شده به DX12  که بنچمارکهایی تحت عنوان شایعه کارت 340 دووولاری 290X  از پس یک کارت 1000 دووولاری جدید رقیب بر میاد پس اینقدر مطمئن شده از این قضیه که وقت و هزینشو بر رویه نسل قبلش نزاره و رویه نسل جدیدش کار کنه

همه میگن درایورهای AMD سرشار از ایراد و باگ هست و به خاطر همین (شاید البته نظر بنده هست ) داره رویه معماری جدیدش (منظور پرچمدارای نسل جدید نه ریبرند شدهای نسل قبل )کار میکنه و کاری میکنه وابستگی معماریش به درایور کمتر وکمتر بشه وفقط با یک درایور کل معماریش زیر سوال نره

hd 5870 بحث پیش آمده - خیلی منفی و تند نگاه میکنید من قصد بدی ندارم شما دوست من چقدر حساسید من دارم از همه دفاع میکنم-بحث جانب داری دیگه نیست - ما همه حرفه ای هستیم - جو گیرکه نیستیم طرفداری اینجوری بگیریم- بحث حرفه ایه -6 ماه عدم عرضه درایور یعنی یک نقص بزرگ- حالا این برای همه بده -من قصد ندارم مسخره کنم یا دست بندازم یا هرچیزی دیگه شما فکر میکنید- چون ماه هروقت یک بحثی هر چقدر هم سازنده و از روی حقیقت ایجاد میکنیم شما میایی جواب های آنچنانی میدی - انشالله که درایور بده بیرون-ضمنا dx12 رو بیخیال شید -الان  رو میگم -همش که نباید توی اینده بود- انویدیا هم درایور dx12 رو داده بیرون- الان که ویندوزش بتاست بدرد نیمخوره- پس تکلیف با زیهایی که الان امدن بیرون چی میشه ؟الان مهمه نه بعد - بهرحال من قصد بدی ندارم و فن بازی رو چیز خاصی نمیدونم جز  وقت از بین بردن پای صحبت های بیهوده و باید بدونید که وقتم مهمه- 

بهرحال موفق باشید

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

رضا جان اون دوستمون درست میگه

یادته که سری 7000 تازه اومده بود کلی درایور براش میومد؟

هر ماه درایور جدید براش میومد.

چرا؟ چون  معماری تازه بود و نیاز به بهینه سازی درایور بود.

ولی وقتی که از یک سال پیش کارت جدیدی برای ای ام دی نیومده بهینه سازی برای چی؟

الان انویدیا کلی درایور داره میده  بیرون چون کارت هاش جدیده و نیازمند بهینه شدن داره

دقیقا کاری که ای ام دی در سری 7000 انجام میداد.

کارت های سری R هم که ربرند شده 7000 بودن

خوبه حالا همین یکی دو ماه پیش بود که نسخه 15.4بتا برای پشتیبانی کراس فایر و پروفمنس بهینه در GTA V منتشر شد.

ولی بازم با کلیات بحث شما موافقم.

ویرایش شده توسط Hardware Terminator
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جان اون دوستمون درست میگه

یادته که سری 7000 تازه اومده بود کلی درایور براش میومد؟

هر ماه درایور جدید براش میومد.

چرا؟ چون  معماری تازه بود و نیاز به بهینه سازی درایور بود.

ولی وقتی که از یک سال پیش کارت جدیدی برای ای ام دی نیومده بهینه سازی برای چی؟

الان انویدیا کلی درایور داره میده  بیرون چون کارت هاش جدیده و نیازمند بهینه شدن داره

دقیقا کاری که ای ام دی در سری 7000 انجام میداد.

کارت های سری R هم که ربرند شده 7000 بودن

خوبه حالا همین یکی دو ماه پیش بود که نسخه 15.4بتا برای پشتیبانی کراس فایر و پروفمنس بهینه در GTA V منتشر شد.

ولی بازم با کلیات بحث شما موافقم.

درود

درایور چیزی نیست که شما قدیم بهینه اش کنی دیگه بروزش نکنی -ربطی به گذشته نداره - بهرحال من گفتم باید کمی بیشتر به دارندگان اهمیت داده بهش  و بحث دفاع کردن بوده منتها دوستمون Hd5870 زود ناراحت میشه  و تمام صحبت های مربوط به amd /nvidia-رو فن بازی میدنه- دیگه از ما فن بازی گذشته - 25 ساله داریم کارت گرافیک از یک برند میگیریم-کوک مون هم کنید باز میریم سمـت اینتل +انویدیا !! :D  فن بازی به کنار بحث  علمیه -نباید ناراحت بشیم زود - @};- @};-مثل کسی که میره دم یک نانوایی !!

البته انویدیا چه معماری بیاد چه نیاد درایور رو میده بیرون-یک ریتم داره  - ماهیانه باید حتما درایور عرضه بشه- بهرحال گفته شما رو میشه به عنوان یک معیاری د رنظر گرفت-موفق باشید گرامی @};- ممنون از شما

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا خیال همه طرفدارای AMDراحت منتظر سورپریز باشین این ارامش قبل از طوفانه

amd داره کارتهای جدیدش رو اماده میکنه

انویدیا هم داره جیب طرفداراش رو خالی میکنه - هنوز پرچمدارای قبلی AMD قدرت خودشون رو دارن به رخ انویدیا میکشن با هزینه خیلی کمتر

اگه نسل جدید کارتهای AMDبیاد انویدیا هم مجبوره قیمتهای نجومیش رو بیاره پایین و فکر نمیکنم پیشرفت AMDبه ظرر طرفدارای انویدیا باشه !

دوست من شما  گفتت صحیح نیست اصلا- کارت 970  انویدیا الان قیمتش  1200 است(البته مدل های عادی تر ) و 980 حدود 2 میلیون (رفرنس)- و از لحاظ قدرت و کارایی و مصرف  و دما  کارتهای AMD رو براحتی پشت سر میزارن ولی قیمتشون خیلی مناسبه و فقط حدود یکی دوماه قیمشتون غیر طبیعی بود که مربوط به لانچه --- کجا قیمت نجومی؟؟؟ نکنه شما هم تایتان x میخوای ؟؟؟؟ :D

اگر انویدیا سری 900 رو نمیداد بیرون AMD  مدل های r9 رو کاهش قیمت میداد؟یا نه هنوز داشت با همون شرایط قدیم  میفروخت-؟پس قیمت ها نجومی نیست -

نکته مهم :این حرف شما خیلی بده :انویدیا جیب کسی رو خالی نکرده هر کس دوست داره میره انویدیا میگیره - هر کس نه  دوست نداره میره AMD میگیره پس اجبار نیست اینجا -حق انتخاب است- @};-

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

دوست من شما  گفتت صحیح نیست اصلا- کارت 970  انویدیا الان قیمتش  1200 است(البته مدل های عادی تر ) و 980 حدود 2 میلیون (رفرنس)- و از لحاظ قدرت و کارایی و مصرف  و دما  کارتهای AMD رو براحتی پشت سر میزارن ولی قیمتشون خیلی مناسبه و فقط حدود یکی دوماه قیمشتون غیر طبیعی بود که مربوط به لانچه --- کجا قیمت نجومی؟؟؟ نکنه شما هم تایتان x میخوای ؟؟؟؟ :D

اگر انویدیا سری 900 رو نمیداد بیرون AMD  مدل های r9 رو کاهش قیمت میداد؟یا نه هنوز داشت با همون شرایط قدیم  میفروخت-؟پس قیمت ها نجومی نیست -

نکته مهم :این حرف شما خیلی بده :انویدیا جیب کسی رو خالی نکرده هر کس دوست داره میره انویدیا میگیره - هر کس نه  دوست نداره میره AMD میگیره پس اجبار نیست اینجا -حق انتخاب است- @};-

داداش قیمت ایران چرا در نظر میگیری الان تو سایت خارجی 290 سافایر 260 دلاره که قیمت مناسبی و 290 ایکس 300 دلاره و 295ایکس2 600 دلار که صد دلار از 980 گرون تره پس با این حال قیمت amd مناسبه تازه 280ایکس 200 دلاره که قیمت خیلی خوبی 

واین سوال رضا ازت میپرسم ایا انویدیا تا به حال به خاطر ضعف قیمتش کم کرده حاضر شده از سودش بگذره  جواب نه است با معرفی سری 300 که شایعات نشان دهنده کارای بالا ان است ایا انویدیا قیمتش پایین نمیاره این یک استراتژی نیست ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش قیمت ایران چرا در نظر میگیری الان تو سایت خارجی 290 سافایر 260 دلاره که قیمت مناسبی و 290 ایکس 300 دلاره و 295ایکس2 600 دلار که صد دلار از 980 گرون تره پس با این حال قیمت amd مناسبه تازه 280ایکس 200 دلاره که قیمت خیلی خوبی 

واین سوال رضا ازت میپرسم ایا انویدیا تا به حال به خاطر ضعف قیمتش کم کرده حاضر شده از سودش بگذره  جواب نه است با معرفی سری 300 که شایعات نشان دهنده کارای بالا ان است ایا انویدیا قیمتش پایین نمیاره این یک استراتژی نیست ؟

صد در صد این استراتژی است معلومه- باید وقتی رقیب کارت میده بیرون شما هم کاهش بدی که بازار حفظ بشه کاملا درسته این موضوع- و کاملا منطقی

ما درایران هستیم گرامی اینجا قیمت ها اینه --البته   اون کارتهای AMD خیلی از عرضه شون زمان گذشته  2 /3 ساله هستند تازه با سری 900 دراپ خوردند - باید ارزون شده باشه-همون قیمت های روز اول که نمیتونه باشه--ضمنا بنده به دوستمون که گفت قیمت نجومی است گفتم -  قیمتها اصلا با توجه به کارایی ،بالا نیست  و دیگه برای کسی که میخواد سیستم بازی بخره 1500 تا 2  اخرشه برای کارت گرافیک و همه هم AMDهم انویدیا در همین رنجها هستند .حالا یکم بالا پایین که بسته به زمان عرضه شدن و بازار و میزان تقاضا داره - @};-

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...