رفتن به مطلب

مشکل با پاورسوییچ کیس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

من یه مدت با چراغغ عای ال ای دی کیس  به مشکل بر خوردم و سوکت ها رو کمی دست کاری کردک تا شاید مشکل  حل بشه.

ولی مشکل شد 2 تا

سوکت power sw من یه طرفش در اومد.

ابنم عکس:

9pys_dsc_0001.jpguhv5_dsc_0005.jpg

الان چجوری میشه درستش کرد؟

دوستان سیستم بدون اون روشن نمیشه  لطفا کمک کنین الانم با گوشی اودم :( 

آیا به خاطر یه سوکت کوچیک کل  کیس رو باید ببرم تعمیر کنن؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.

یه راهش اینه که لحیم کنی یا بری بدی خدمات کامپیوتری ها لحیمش کنن

لینک به دیدگاه

شما ميتونيد با پيچ گوشتي اون دوتا خار روى مين رو به هم وصل کنين تا کيس روشن بشه. البته من يه بار همين کار رو کردم و نميدونم چي شد که جرغه زد و بايوس پريد. ولي رو مين هاى ديگم هيچ مشکلي نداشت.

راجب سوکت هم ميتوني قطعش کني و يه دونه ديگه از تعميراتيا بگيرى ممکنه تو خرتو پرتاشون باشه و واسش قطع کنن و بهت بدن.

ميتوني اون يکي رو هم خودت قطع کني و سرشونو لخت کني و به اون خار هاى روى مين خوب بپيچوني اما درستش اينه که يه دونه پيدا کني و اينو قطع کني و به جاش بچسبوني

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.

یه راهش اینه که لحیم کنی یا بری بدی خدمات کامپیوتری ها لحیمش کنن

لحیم کنم  اون پلاستیکش آب نمیشه؟

لینک به دیدگاه

شما ميتونيد با پيچ گوشتي اون دوتا خار روى مين رو به هم وصل کنين تا کيس روشن بشه. البته من يه بار همين کار رو کردم و نميدونم چي شد که جرغه زد و بايوس پريد. ولي رو مين هاى ديگم هيچ مشکلي نداشت.

راجب سوکت هم ميتوني قطعش کني و يه دونه ديگه از تعميراتيا بگيرى ممکنه تو خرتو پرتاشون باشه و واسش قطع کنن و بهت بدن.

ميتوني اون يکي رو هم خودت قطع کني و سرشونو لخت کني و به اون خار هاى روى مين خوب بپيچوني اما درستش اينه که يه دونه پيدا کني و اينو قطع کني و به جاش بچسبوني

یعنی خار رو مادربردو  کج کنم؟

اینجوری به مادربرد آسیب نمیرسه؟

ها  فک کنم قطع کنم بهتره.

قطع کنم بدم بیرون محکم  لحیم کنن بعد دوباره سیماشو وصل کنم  هم فک کنم  خوبه نه؟

لینک به دیدگاه

نه دوست عزیز اول رو سیمی روکه باهاش لحیم میکنن رو روی سیم ابش کن به مقدار خیلی کم بعد که کمی یخ شد به صورتی که سفت نشه بزار تو سوکت.

لینک به دیدگاه

نه دوست عزیز اول رو سیمی روکه باهاش لحیم میکنن رو روی سیم ابش کن به مقدار خیلی کم بعد که کمی یخ شد به صورتی که سفت نشه بزار تو سوکت.

اخه مشکل اینجاست که  وقتی سیم رو میکنم تو سوراخ (سر جاش) و با دست نگه میدارم اصلن  سیستم روشن نمیشه به خاطر همین  بعید میدونم با لحیط  هم روشن شه.اصلا انگار اتصال برقرار نمیشه وقتی سیمو تو سراخ نگه میدارم

لینک به دیدگاه

همون بهتر بری یکی دیگه بخری چون امکان داره سیم از قسمت های دیگه قطع شده.

لینک به دیدگاه

همون بهتر بری یکی دیگه بخری چون امکان داره سیم از قسمت های دیگه قطع شده.

یه کیس قدیمی دارم که بلااستفاده هست و واسه  8 ساله پیش هست.پاور سوییچ اون رو بکنم بزنم به این مشکلی نداره ؟به هم می خورن؟

لینک به دیدگاه

یه کیس قدیمی دارم که بلااستفاده هست و واسه  8 ساله پیش هست.پاور سوییچ اون رو بکنم بزنم به این مشکلی نداره ؟به هم می خورن؟

برای چی نخوره مهم اینه که روشن بشه بعد از اون دیگه مشکلی پیش نمیاد البته باید یه خورده با حوصله این کارو انجام بدی

لینک به دیدگاه

برای چی نخوره مهم اینه که روشن بشه بعد از اون دیگه مشکلی پیش نمیاد البته باید یه خورده با حوصله این کارو انجام بدی

لینک به دیدگاه

یعنی خار رو مادربردو  کج کنم؟

اینجوری به مادربرد آسیب نمیرسه؟

ها  فک کنم قطع کنم بهتره.

قطع کنم بدم بیرون محکم  لحیم کنن بعد دوباره سیماشو وصل کنم  هم فک کنم  خوبه نه؟

خم کردن نميخواد ولي اصوليش اينه که قطعش کني و يکي ديگه بهش وصل کني چون اين ي بعيد ميدونم هويه بشه و پلاستيکش اب ميشه. بله به هم ميخورن
لینک به دیدگاه

ممنون @};-

لینک به دیدگاه

خم کردن نميخواد ولي اصوليش اينه که قطعش کني و يکي ديگه بهش وصل کني چون اين ي بعيد ميدونم هويه بشه و پلاستيکش اب ميشه. بله به هم ميخورن

مرسی برم ببینم چه میشه کرد @};-

لینک به دیدگاه

لحیم کنم اون پلاستیکش آب نمیشه؟

سرعت عمل تعمیرکار باید بالا باشه که سوکت دفرمه نشه.اگه نیشابور بودی واست راش مینداختم[emoji12]

دوستان سوکت reset sw رو اگه بزنم رو power sw سیستم روشن نمیشه؟

این کارو هم میتونی بکنی ولی کیست دیگه کلید ریست نخواهد داشت و با کلید ریست خاموش و روشن میشه ویرایش شده توسط hepta_pc
لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما اون دوتا خاری که روی مادربرد وجود داره که این سوکت بهش وصل میشه با چاقو یا پیچ گوشتی بهم اتصال بده ببین سیستمت روشن میشه؟

با زدن سوکت ریست به جای سوکت پاور و فشار دادن دکمه ریست میتونی کیستو روشن کنی...

.

.

.

.

.

.

راه حل برای تعمیر این قطعه:

پشت سوکت خار های پلاستیکی هست  که با سوزن به سمت بیرون خمش کن طوری که نشکنه بعد با همون سوزن اون جایی که  سیم میره داخل (منظورم همون سیمیه که در امده) یه تیکه فلز هست اونو بکش بیرون و سیمی که قطع شده رو بهش وصل کن و بفرست بره داخل و اون خار پلاستیکیی که کج کردی رو بخوابون روش که دیگه در نیاد....

ویرایش شده توسط mehdi0910
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست من سلام

سیم ریست رو بزن استفاده کن

لینک به دیدگاه

سرعت عمل تعمیرکار باید بالا باشه که سوکت دفرمه نشه.اگه نیشابور بودی واست راش مینداختم[emoji12]

این کارو هم میتونی بکنی ولی کیست دیگه کلید ریست نخواهد داشت و با کلید ریست خاموش و روشن میشه

من نمیدونم چرا وقتی این کارو میکنم بازم سیستم روشن  نمیشه :mad:

لینک به دیدگاه

دوستان سوکت ریسیت رو  که میزنم  جای پاور بازم  روشن  نمیشه

خار مادربرد رو  اگه بخوام  کج  کنم به مادربرد آسیب نمیرسه؟

یوقت نشکنه خاراش من شانس ندارما.....

لینک به دیدگاه

کابلی که روش نوشته ریست رو به سوکتpower sw بزن و با دکمه ریست روشن کن ببین جواب میده؟

لینک به دیدگاه

من اصلا کامنت هارو نخودم که ببینم مشکلت حل شده یا نه ... شنبه بیاری شرکت من برات رایگان درستش میکنم

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

کابلی که روش نوشته ریست رو به سوکتpower sw بزن و با دکمه ریست روشن کن ببین جواب میده؟

خیر منم همین کارو میکنم خب

انگار لحظه به لحظه داره مشکله جدید واسش پیش میاد

لینک به دیدگاه

خیر منم همین کارو میکنم خب

انگار لحظه به لحظه داره مشکله جدید واسش پیش میاد

منظورم این بود که سوکت سالم که مال ریست هست رو بزن جای این اگه اینطورم جواب نمیده نمیدونم والا!!!!

لینک به دیدگاه

من اصلا کامنت هارو نخودم که ببینم مشکلت حل شده یا نه ... شنبه بیاری شرکت من برات رایگان درستش میکنم

من گیلانم چطو بیارم پیش شما آخه :mellow:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...