رفتن به مطلب

Need for speed جدید رسما معرفی شد

Recommended Posts

بالاخره شرکت EA، غول بازی سازی دنیا، رسما از سری جدید بازی Need for speed رونمایی کرد. با جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

همانطور که می دانید قرار بود در تاریخ ۲۱ مه به طور رسمی سری جدید Need for speed معرفی شود و با تمام اخبار،شایعات و تصاویر منتشر شده همگی انتظار نسخه جدیدی همانند Underground 3 را داشته ایم اما EA آب پاکی را روی دست همه ریخت و رسما اعلام کرد که Need for speed جدیدی در کار نخواهد بود. سری جدید این فرنچایز Need for speed نام دارد و یک نسخه بازسازی شده از بهترین های این فرنچایز در سالیان گذشته خواهد بود . EA قول داده تا این عنوان را به روزهای اوج خود باز گرداند. بازی در یک دنیای جهان آزاد خواهد بود و  طبق گفته سازندگان در این نسخه امکانات شخصی سازی اتومبیل ها نیز مانند سری Underground بسیار زیاد است و دست شما برای شخصی سازی و تیونینگ اتومبیل ها بر خلاف نسخه های اخیر کاملا باز است. علاوه بر این ظاهرا بازی دارای بخش داستانی نیز خواهد بود که هنوز EA جزئیات بیشتری در این رابطه منتشر نکرده است.

ساخت بازی بر عهده استودیوی Ghost Games می باشد که ساخت عنوان  Need For Speed : Rivals را نیز برعهده همین استودیو بوده است.

آقای Marcus Nilsson کارگردان بازی در رابطه با عنوان Need for speed می گوید:

فرنچایز Need for speed نامی بزرگ در صنعت بازی های ویدیویی به شمار می آید. یک سال به این فرنچایز استراحت دادیم تا با تمام توانمان عنوانی جدید را در سال ۲۰۱۵ منتشر کنیم؛ عنوانی که قرار است تاریخ ۲۰ ساله این فرنچایز را تکرار کند و به روزهای اوج خود بازگردد. در این مدت ما به نظرات کاربران با دقت گوش کرده و از آنها ایده های بسیاری گرفتیم زیرا می خواهیم این عنوان همانی باشد که آنها می خواهند.

همانطور که گفتیم عنوان Need for Speed یک عنوان بازسازی شده است و شرکت EA در طراحی اتومبیل هایی که از نسخه های گذشته تابحال در این فرنچایز حضور داشتند و خواهند داشت نیز به مانند همیشه با تیم speedhunters همکاری خواهد کرد.

تیزر تریلری نیزی از بازی Need for Speed منتشر شده است که می توانید از طریق لینک های زیر دریافت کنید:

http://gamefa.com/go.php?http://gamefa.org/user5/ME/Need%20for%20Speed%20Teaser%20Trailer%20-%20PC_%20PS4_%20Xbox%20One720.mp4

بازی Need for Speed پاییز امسال برای کنسول های PlayStation 4، Xbox One و پلتفرم PC منتشر خواهد شد.

منبع: Gamefa.com

لینک به دیدگاه

عشق من NFS  مخصوصا mostwanted قدیمی و hotpursuite 2010 و این آخری..

به احتمال زیاد با تاخیر رو به رو خواهد شد که به 2016 میکشه.

لینک به دیدگاه

کلا از سری بازی Racingمتنفرم نمیدونم چه فرقی با هم دارند!

لینک به دیدگاه

Underground 2 واقعا شاهکار بود.

کلا بعد از carbon و most wanted سبک بازی رو به کلی از جو تیونینگ و مسابقات در شب در اووردن(شباهت عجیبی به burnout پیدا کرد) :-? :-? :-?

امیدوارم نسخه جدیدی که میخواد عرضه شه بتونه مثل قدیم ادم رو ساعت ها میخ کوب کنه.

کلی با ps2  اندرگرند بازی کردم ولی اخرشم نتونستم در ماشین رو خفاشی کنم :D :D :D

لینک به دیدگاه

کلا بعد از carbon و most wanted سبک بازی رو به کلی از جو تیونینگ و مسابقات در شب در اووردن(شباهت عجیبی به burnout پیدا کرد) :-? :-? :-?

امیدوارم نسخه جدیدی که میخواد عرضه شه بتونه مثل قدیم ادم رو ساعت ها میخ کوب کنه.

:x  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:

لینک به دیدگاه

کلا از سری بازی Racingمتنفرم نمیدونم چه فرقی با هم دارند!

چه تفاهمی.منم از سری Call of duty متنفرم. :D هر کاری میکنم هیچ فرقی بین اولین نسخه و جدیدترین نسخش که اومده نمیبینم =))

ولی عاشق سبک ریسینگم.

ویرایش شده توسط THE RAVEN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

رانندگی اینجور بازی های ریسینگ یه طرف اسپورت کردن یه طرف

یه جور کل انداختن هست مخصوصا تو حالت مولتی پلایر و انلاین

طرف میگه ببین ماشین من خوشگلتره :D

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

نه بابا.عجب چیزیه :eek:

تریلر رو دیدید؟چقدر واقعیه

البته اگه خود بازی هم همینطوری باشه :crying:

شبای Los Angeles

لینک به دیدگاه

ممنون از خبرت خیلی شبیه موتورFrostbite هستش دقیقا BF3 هستش یکم دقت به تصاویر کنید

لینک به دیدگاه

چه تفاهمی.منم از سری Call of duty متنفرم. :D هر کاری میکنم هیچ فرقی بین اولین نسخه و جدیدترین نسخش که اومده نمیبینم =))

ولی عاشق سبک ریسینگم.

اونم همش یجوره!Ghostsرو خیلی آنلاین بازی کردم اما این یکی جدیده رو اصلا نگرفتم حوصله ی Storyهم ندارم نسخه ی جدیدتری هم که آبان ماه میاد نمیخرم وقتی همش شبیه همه!

لینک به دیدگاه

دمت گرم داداش خبر خوبی بود امیدوارم  شاهد یه بازی جذاب مثل mostwanted البته اولیه باشیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

اقا من یاد فیلم خود نیدفور اسپید افتادم ... یجورایی هم شبیه به RUN بود اما فکر نکنم اون باشه  :D

ما منتظر NEED FOR SPEED می مانیم و پروجکت کار را تحریم می کنیم (تاپیک هواداران) :big hug:  :eek:  :x

{راسیتش با این مدل ماشین بازی بیشتر حال می کنیم ، اونجوری بخوام میرم ماشین خودمو سوار میشم بیشتر حال میده تا پروجکت کار یا دریفت و امثالهم}

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

Need for Speed™             RETURN CARBON  

عمل کردن به درخواست هواداران بعد از 10 سال 

http://www.slashgear.com/need-for-speed-2015-reboot-teaser-trailer-revealed-21384725/#jp-carousel-384729

لینک به دیدگاه

بهترین نسخه nfs نسخه RUN واقعا سنگینی ماشینهارو تو این سری حس میکردی

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

خدا کنه مثل underground توانايي تيونينگ و موديفاي خودرو توش باشه.

بهترين بازي ريسينگ بود که تاحالا انجام دادم.

هنوزم اين بازي و دارم

لینک به دیدگاه

اسم most wanted رو که خراب کردن رفت

خدا رو شکر میکنم که اسمش رو undeground نذاشتن !

حداقلش اینه که اگه خراب کنن بازی رو به یه عنوان پرطرفدار توهین نمیشه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اسم most wanted رو که خراب کردن رفت

خدا رو شکر میکنم که اسمش رو undeground نذاشتن !

حداقلش اینه که اگه خراب کنن بازی رو به یه عنوان پرطرفدار توهین نمیشه!

اقا بریم حال خودمون رو بکنیم (pcars)

اهنگ ترنس دانلود کردم میخوام حال کنم :D

کلا هر بازی که تو سبک ریسینگ باشه بنده استقبال شدید میکنم 

لینک به دیدگاه

کل بازیش یه طرف دنده منوال میزاشتی وقتی گاز پر میکرد چقدر صدای ماشیناش واقعی بود یادش بخیر.

الان دارمش اگر خواستید بگید آپ کنم واستون

لینک به دیدگاه

اقا بریم حال خودمون رو بکنیم (pcars)

اهنگ ترنس دانلود کردم میخوام حال کنم :D

کلا هر بازی که تو سبک ریسینگ باشه بنده استقبال شدید میکنم

مهدی جان ترنس بازی؟؟

کل بازیش یه طرف دنده منوال میزاشتی وقتی گاز پر میکرد چقدر صدای ماشیناش واقعی بود یادش بخیر.

الان دارمش اگر خواستید بگید آپ کنم واستون

والا خودم بازی رو دارم ولی تو pc رزولوشن بیشتر از 720 نمیشد.

برای ps2 رو هم دان کردم ریختم رو ps3 شانس ما همه ی بازی هارو روون اجرا میکنه الا اندرگرند.

با گرافیک nvidia 6200 256m این بازی رو ران میکردم همیشه هم تنظیماتش روی low بود.

نه بخاری نه ریفلکسی.

واقعا یادش گرامی.

ویرایش شده توسط m.mohebbi
لینک به دیدگاه

مهدی جان ترنس بازی؟؟ والا خودم بازی رو دارم ولی تو pc رزولوشن بیشتر از 720 نمیشد.

برای ps2 رو هم دان کردم ریختم رو ps3 شانس ما همه ی بازی هارو روون اجرا میکنه الا اندرگرند.

با گرافیک nvidia 6200 256m این بازی رو ران میکردم همیشه هم تنظیماتش روی low بود.

نه بخاری نه ریفلکسی.

واقعا یادش گرامی.

داداش بازی مال چند نسل قبله خوب

اون موقع برای خودش خدایی بود. کلا گرافیکا تا اون رزولیشن بیشتر نبودن. و گرافیک بازی حکم پروجکت کارز رو داشت

لینک به دیدگاه

24OOy.png

برای مشاهده در ابعاد اصلی روی تصاویر کلیک کنید

image.adaptive.480.medium.jpg

image_0.adaptive.480.medium.jpg

image_1.adaptive.480.medium.jpg

image_2.adaptive.480.medium.jpg

Em8VN.jpg

لینک دانلود تریلر که با بالاترین کیفیت از کانال رسمی بازی در  ی وتی وب  گرفته شده:

13.4 MB

Need for Speed Teaser Trailer - PC, PS4, Xbox One

ویرایش شده توسط MAGNUM
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...