رفتن به مطلب

کاهش قیمت.فروش سیستم به روز-گیمینگ (در حد آک) -1150-970G1...

Recommended Posts

به نام خداوند ایثارو احسان

دوستان عزیز لیون و همکاران گرامی... سیستم گیمینگ منزل رو جهت فروش گذاشتم.

بحث کارشناسی ازاد. پیشنهاد زیر قیمت پایه فقط در خصوصی. اولویت فروش در پیشنهاد تاپیک . اولویت فروش به دوستان در تهران و حضوری. فروش برای دوستان کم سابقه پرداخت بعد ارسال.

قطعات عبارتند از:

1- مادربرد main MSI H81-M -p33 ....LGA 1150....مادربرد بسیار تمیز همراه تمامی متعلقات . گارانتی تا 11-9-94 (ماتریکس). شیش ماه

فروخته شد

3- گرافیک   GIGABYTE GTX970 G1 ----- (فکر نمیکنم تعریف بخواد بهترین کارت 970 در بازار) کارت در حد آکه . به عبارتی هنوز پیچ نشده و هنوز چسب هاش کنده نشده. دماش زیر 50 بوده.بسیار کم کار کرده اون هم در حد چند مرحله بازی GTA V سیو 27% 3سال گارانتی اواژنگ کامل.

لینک مشخصات: http://lioncomputer.ir/product/4458/GIGABYTE+GTX+970+G1+Gaming+WF3X+OC+4GB+GDDR5/

فروخته شد

4- فروش رم CORSAIR  XMS3 — 8GB (2x4GB) DDR3 2000MHz C9 ........ همراه متعلقات و جعبه . کم کارکرد

لینک مشخصات: http://lioncomputer....x4GB 2000 DDR3/

فروخته شد

-- فروش رم AXTROM 8GB DDR3 1600

کاهش قیمت    قیمت: 190.000پایه               فوری:210.000     برای ارسال به شهرستان با تیپاکس مبلغ 5000تومن به مبلغ فوق اضافه میشه (هزینه بسته بندی سفارشی)

5- پاور GREEN 600W AHP High Performance Series ....... بسیار کم کارکرد و تمیز بدون حتی یک خش. کابل ها کامل و تمامی متعلقات دست نخورده. گارانتی تا 95/11/25 . حدودا یک سال و 9ماه گارانتی

لینک مشخصات : http://green.ir/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1/tabid/91/ArticleId/129/-HP.aspx

کاهش قیمت            قیمت : فروخته شد

6- مانیتور Samsung LED Monitor S20G315B Plus ...... تمیز . کم کارکرد. در حد آک. کلا 6ماه دارمش.اکثرا بلا استفاده بوده. فاقد کارتن. (یک عدد مانیتور سامسونگ دیگه فروختم اشتباها کارتن ها جابجا شده).داخل کارتن سامسونگ مدل 2033plus گذاشته میشه. تمامی متعلقات . فاقد گارانتی . دو عدد خش ریز روی پایه افتاده (کیبورد کشیده شده بهش) زیاد معلوم نیست.

لینک مشخصات: http://www.digikala.com/Product/DKP-15249/Samsung-LED-Monitor-S20G315B-Plus/%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%8A%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%B3%D9%88%D9%86%DA%AF-%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D9%8A-%D8%AF%D9%8A-%D8%A7%D8%B3-20-%D8%AC%D9%8A-315-%D8%A8%D9%8A-%D9%BE%D9%84%D8%A7%D8%B3

انصراف فروش

8-  DVD RW LG 24x GH24 SATA Super-Multi

جعبه و متعلقات کامل. تمیز کم کارکرد. بیشتر به عنوان رام استفاده شده بیشتر باهاش ویندوز ریختم. رایت هم در حد 10بار

قیمت : 29.000

پیوست:            s4rdkc2r8kczefbb8tc_thumb.jpg  x823vzhinaf0jwzoxjyh_thumb.jpg  t713yecqhk24ew0ooafo_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Hamid . SHahan
لینک به دیدگاه

تعویض هم با فقط یک عدد باندل (مین و سی پی یو 775) گرافیک آنبرد.DDR3.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مین سیپیو رم و پاور و هار د

همه با هم 

قیمت برام بفرست عزیز

لینک به دیدگاه

مین سیپیو رم و پاور و هار د

همه با هم 

قیمت برام بفرست عزیز

داداش قابل دار نیست. قیمت ها که هست . بد نگفتم قیمتو . خیلی دارم ضرر میدم

اسیک گرافیک چقدره ؟

75%

لینک به دیدگاه

درود

عزیز این همون کیسه هستش که مود کردی؟چقدر واسش زحمت کشیدی حیف نیس واقعا بفروشی :(

راستی ما نفهمیدیم شما امیر هستی یا حمید

توی عکس سه تارمه.یه دونه اسپیکر هم هست.قیمت رایتر وهاردو اسپیکرو بفرس

مرسی داری :x

لینک به دیدگاه

درود

عزیز این همون کیسه هستش که مود کردی؟چقدر واسش زحمت کشیدی حیف نیس واقعا بفروشی :(

راستی ما نفهمیدیم شما امیر هستی یا حمید

توی عکس سه تارمه.یه دونه اسپیکر هم هست.قیمت رایتر وهاردو اسپیکرو بفرس

مرسی داری :x

چاکریم حمید جان. قابلی نداره. داداش من امیر هستم ولی تو شناسنامه حمید :D چون دوستان پول کارت به کارت میکردن تو معامله از این سایت اسمم با اسم تو atm یکی نبود. برای رفع سوء تفاهم عوض کردم نام کاربری رو.

اره داداش همون کیسه البته دلم نمیاد بفروشمش ولی متاسفانه دارم جابجا میشم و خیلی جا کم دارم. واسه همین رفتم لبتاپ خریدم. زیاد هم خونه نیستم بلا استفاده مونده گوشه اتاق طفلی..... :x :x :x

رم اکستروم 8گیگ هست یادم رفت تو پست اول اضافه کنم *dry# . اسپیکر هم شاید اشانتیون دادم به دوستان. رایتر رو هم هرچی شما نظرتونه بفرمایید.هارد رو هم اگر اجازه بدین اخرسر میفروشم چون باید اطلاعات شخصیمو خالی کنم از توش :wacko:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام. لطفا پ.خ روچک کنید.

لینک به دیدگاه

عزیز من کلشا خریدارم قیمت اخرا پخ کن

قیمت ها در پست اول اصلاح شد.............

لینک به دیدگاه

داداش بخاطر اینکه من پولم تا چند روز اینده اماده میشه اگر قطهات موجود گرافیک و پاور و سی پی یو را رزرف کن برای من

لینک به دیدگاه

داداش بخاطر اینکه من پولم تا چند روز اینده اماده میشه اگر قطهات موجود گرافیک و پاور و سی پی یو را رزرف کن برای من

عزیز رزرو که نمیشه کرد. شما اگر خواستی قطعی کن

لینک به دیدگاه

درود

4690 پایه خریدارم

تا اینجا پایه برای شما

تا فردا شب پیشنهاد نبود تقدیم میشه

البته توی خصوصی خیلی پیغام داشته ولی اولویت با پیشنهاد تاپیک هست

لینک به دیدگاه

مادربورد 140 برای من -قیمت فروش فوری چنده ؟

دوست گلم متاسفانه مادربرد همراه هارد فروخته شد خارج از فروم. قطعه دیگه ای خواستید در خدمتم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

2- سی پی یو  i5 - 4690 LGA 1150 ....... با متعلقات و جعبه . اور نشده . تمیز

لینک مشخصات: http://lioncomputer.ir/product/3896/Intel+Core%E2%84%A2+i5-4690+Haswell+Processor/

قیمت : 590.000 پایه           فوری : پیشنهادی

سلام 

سی پی یو را پایه +10 حضوری تهران خریدارم .

ویرایش شده توسط Behzad Tak
لینک به دیدگاه

داداش گرافیکو قطعا خریدارم

عزیز من 100 درصد گرافیکا می خوام ولی میگو مشکل مالی دارم

پیغام خصوصی دادم خدمتتون

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...