رفتن به مطلب

"خرید استیم والت و ریدوم نشدن - راهنمایی"

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.

امروز صبح دیدم استیم آخر هفته آفر بتمن رو گزاشته همگی 4.99

من قصد کردم یک والت بگیرم و 4 تاشو بخرم.

یک سرچ کردم 2 تا سایت دیدم. یکیشو انتخاب کردم. نماد اعتماد هم داشت. این سایت :

ccccccccccccccccccccccccc

بعد از خرید ایشون اکانت من رو فعال کرد تا در سایت بتونم خرید کنم.

یک والت فری ریجن US دار 20$ به قیمت 76500 خریدم.

cccccccccccccccccccccccccc

ایشون یک کد برای من فرستاد از طریق ایمیل.

من در قسمت مربوط رفتم وارد کردم .

همون بار اول ارور زیر آمد :

post-6175-0-50213800-1432298601_thumb.jpg

و بار دوم :

post-6175-0-20170400-1432298621_thumb.jpg

باهاشون تماس گرفتم. گفتن نباید از آی پی غیر از آمریکا ریدوم میکردی!

من بهشون گفتم جایی نگفتید باید آی پی آمریکا باشه!! شما خودتون این کارو بکنید برای من! گفتن من از این کارا نمی کنم.

بعد گفتن برو آپی رو به آمریکا تغییر بده باز امتحان کن. من چیزی پیدا نکردم همه اروپا بود... قند خورد کن رو میگم.

خودشون 30 مین بعد تماس گرفتند گفتند اکانت رو بده تا برسی کنم خودم وارد کنم.

اکانت رو دادم بهشون ایشون هم گفتن بـله.

اولین سوالشون این بود که اشتباهی در اکانت دیگه ثبت نامش نکردم که گفتم نه اکانت دیگه یی ندارم.

بعد گفتن باید استیم تیکت برای ساپورت تهیه کنیم. من ثبت نام کردم یوزر پس ساپورت رو دادم به ایشون.

ایشون ثبت کرد. گفتن 3 تا 14 روزه جوابش میاد.

اشاره کردن باید ببینن کی و چطوری این ثبت شده.

الان تا اینجاش با عقل جور در میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینجاشو ببین. من گفتم حتما این بتمن ها رو میخام. گفت گیفتش میکنم میشه 72000 تومن.

گفتم نه یک والت دیگه خودتون بزنید به اکانتم پولشو از درگاه بانک ملت باز هم زدم

بهشون گفتم اگر مشکل از طرف من نباشه مبلغ رو کارت به کارت کنید. ایشون هم قبول کردن.

یک مقدار بیشتر توضیح میدید دوستانی که وارد هستند؟؟؟؟؟؟

من یک جا در QA خود استیم خوندم موردی نداره از هر ریجنی هر والتی رو فعال کنی.

اصلا امکان داره این طوری بپره؟

گفتن باید از آی پی آمریکا خــــــــــرید کنم!وگرنه مشکل پیش میاد! آیا این حرف درسته؟

----------------------------------------------

پی نوشت : بله حقیقت داره بنده بالا. حواستون باشه .

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این یعنی کلاه برداری ؟ :|

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان اکانت مورد دار فروخته حکم کربلا رو داره؟؟؟

نفهمیدم الان ایشون اکانت مورد دار داده ؟ شما با ایپی ایران وارد استیم شدید و میخواستید شارژ کنید خب باراول که قبول نکرد برای بار دوم باید نیم ساعت صبر کنید و با ایپی امریکا تست کنید 

اگر میخوای بهتون ایپی امریکا بدم تست کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان.

http://aligame.ir

http://aligame.ir/steam-gift-card-20-usd-cd-key-global

attachicon.gifIMG_1464.JPG

و بار دوم :

attachicon.gifIMG_1463.JPG

من بهشون گفتم جایی نگفتید باید آی پی آمریکا باشه!! شما خودتون این کارو بکنید برای من! گفتن من از این کارا نمی کنم.

بعد گفتن برو آپی رو به آمریکا تغییر بده باز امتحان کن. من چیزی پیدا نکردم همه اروپا بود... قند خورد کن رو میگم.

اولین سوالشون این بود که اشتباهی در اکانت دیگه ثبت نامش نکردم که گفتم نه اکانت دیگه یی ندارم.

بعد گفتن باید استیم تیکت برای ساپورت تهیه کنیم. من ثبت نام کردم یوزر پس ساپورت رو دادم به ایشون.

اینجاشو ببین. من گفتم حتما این بتمن ها رو میخام. گفت گیفتش میکنم میشه 72000 تومن.!!!!!!!!!!!!

گفتم نه یک والت دیگه خودتون بزنید به اکانتم پولشو از درگاه بانک ملت باز هم زدم تا اینجا 2 تا 76500

بهشون گفتم اگر مشکل از طرف من نباشه مبلغ رو کارت به کارت کنید. ایشون هم قبول کردن. ولـــــــــی سوال اساسی اینجاست الان دست من به کجا بنده؟

اگر ایشون گفت تقصیر خود شما بوده چی ./

مشکل مهم تر الان هم گفتن باید از آی پی آمریکا خــــــــــرید کنم!وگرنه مشکل پیش میاد! آیا این حرف درسته؟

خودتون مقصر هستید باید از ارسان گیمز یا کی اورجینال یا کی 98 خرید کنید جاهای متفرقه دیگه شدن مرکز سود جویی و کلاه برداری- سر همین gta v اصلی کلی از این دلال ها خونه خریدن لاس وگاس!

ARSANGAMES

KEY98

ORIGINLAKEY

ضمنا والت نخر -خود بازی مورد نظر رو که میخوای کلیدش رو سفارش بده خودشون برات بخرن فقط استیم گیفت رو ارسال کنن برات  توفقط اکتیو کنی- اینجور خودشون مسئول هستند چون دیگه وقتی استیم گیفت امد در ایمیلت یعنی بازی خریداری شده ولی وقتی خودت بخوای  مستقیم انجام بدی هر اشتباهی از خودشون سر زده باشه میاندازن گردن تو -پس حواست باشه - مستقیم هیچ وقت خرید نکن فقط سفارش استیم گیفت یا  کلید فعال سازی اورجین یا UPLAY یا بتل نت و یا و...بده -

اینها میان با قند شکن باز یهای ریجن روسیه  و اکراین رو میاندازن  به خلق  که ارزون تر برایشون تمام شه و در واقع کارشون حتی موقع خرید اصلی بازی غیرقانونی است !!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا من از این سایت بتل4 زبان انگلیسی ارزان تر از همه سایت ها خرید داشتم در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیارم قرار داد

بعید میدونم مسئولیت پذیر نباشن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته با NEXT V.P.N..... شاید فیکس بشه -من با این نذاشتم ea حتی حقم رو بخوره!!!

لینک به دیدگاه

نفهمیدم الان ایشون اکانت مورد دار داده ؟ شما با ایپی ایران وارد استیم شدید و میخواستید شارژ کنید خب باراول که قبول نکرد برای بار دوم باید نیم ساعت صبر کنید و با ایپی امریکا تست کنید 

اگر میخوای بهتون ایپی امریکا بدم تست کنید

بار اول گفته که کلا استفاده شده بار دوم قاطی کرده. بار سوم به بعد هم کلا ارور مصرف شده رو میده.

سوال اینجاست آیا میپره کلا ؟! یا نمیپره؟ میشه ریکاورش کرد؟

در اون مورد بهتون پیام میدم....

لینک به دیدگاه

خودتون مقصر هستید باید از ارسان گیمز یا کی اورجینال یا کی 98 خرید کنید جاهای متفرقه دیگه شدن مرکز سود جویی و کلاه برداری- سر همین gta v اصلی کلی از این دلال ها خونه خریدن لاس وگاس!

ARSANGAMES

KEY98

ORIGINLAKEY

ضمنا والت نخر -خود بازی مورد نظر رو که میخوای کلیدش رو سفارش بده خودشون برات بخرن فقط استیم گیفت رو ارسال کنن برات  توفقط اکتیو کنی- اینجور خودشون مسئول هستند چون دیگه وقتی استیم گیفت امد در ایمیلت یعنی بازی خریداری شده ولی وقتی خودت بخوای  مستقیم انجام بدی هر اشتباهی از خودشون سر زده باشه میاندازن گردن تو -پس حواست باشه - مستقیم هیچ وقت خرید نکن فقط سفارش استیم گیفت یا  کلید فعال سازی اورجین یا UPLAY یا بتل نت و یا و...بده -

اینها میان با قند شکن باز یهای ریجن روسیه  و اکراین رو میاندازن  به خلق  که ارزون تر برایشون تمام شه و در واقع کارشون حتی موقع خرید اصلی بازی غیرقانونی است !!!!!!!!!

رضا جان سوال من اینه الان کلا پریده؟ نپریده؟ چی شده کلا؟ من هیچی نفهمیدم...

البته با NEXT V.P.N..... شاید فیکس بشه -من با این نذاشتم ea حتی حقم رو بخوره!!!

دقیقا فکر کن داری با یک کسی که هیچی نمیدونه از این چیزا حرف میزنی یک عمر کرکی بودم.... توضیح بیشتر بدی ممنونت میشم.

لینک به دیدگاه

ببخشین ی مطلبی میخوام بگم ک شاید مستقیم ب سوال شما ربط نداشته باشه ...

علت اینکه بعضی دوستان در ایران ب دنبال خرید بازی از steam هستن چیه ؟؟ فرقی داره از همین بازی های کپی تو بازار بگیری یا از stream بگیری ؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

رضا جان سوال من اینه الان کلا پریده؟ نپریده؟ چی شده کلا؟ من هیچی نفهمیدم...

دقیقا فکر کن داری با یک کسی که هیچی نمیدونه از این چیزا حرف میزنی یک عمر کرکی بودم.... توضیح بیشتر بدی ممنونت میشم.

والا این رو باید دیگه براش تیکت استیم پر کنی ببینی پشتیبانی چی میگن-بسپرش گردن خود جایی که خریدی پیگیری کنن--خوب شما که تجربه نداشتی یا دفعه اولت بود نباید مستقیم اقدام میکرید -کمی تحقیق میکردی بعد -

برو سایت زیر

نکست  بخر  بعد با IP USA کانکت بزن استیم رو باز کن لاگین کن امتحان کن اگر نشد بله نابود شده تا استیم پاسخ بده:

ادرس.txt

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

بله خودش هم تست کرد میگه نابود شده.

چقدر مسخره واقعا. بگیرم خودم تست کنم ببینم چی میشه.

تیکت هم زد تا 2 هفته دیگه ببینیم جوابش بیاد. نیاد.

لینک به دیدگاه

خوب با کمک اکانت اکسترم پلاس عزیز. 2 تا کار کردم :

اول کد اولی که ریدوم نمیشد رو دوباره تست کردم که متاسفانه از دست رفته باید منتظر شد.

کار دوم خرید بود که 3 تا گیم و 1 سیزن پس رو خریدم حداقل خیالم یک مقدار راحت شد.

ولی رضا جان شما راست میگید. باید اول تحقیق میکردم. خوب تجربه یی شد که خرج داشت. ولی نه به اندازه سال 88 که اور کلاک میکردیم و قطعا میسوزوندیم و گارانتی قبول نمیکرد. =)) =))

این داستان درس عبرت بشه امید.

بقیه داستان هم در ادامه ی همین تاپیک میگم.... ~x(

لینک به دیدگاه

ببخشین ی مطلبی میخوام بگم ک شاید مستقیم ب سوال شما ربط نداشته باشه ...

علت اینکه بعضی دوستان در ایران ب دنبال خرید بازی از steam هستن چیه ؟؟ فرقی داره از همین بازی های کپی تو بازار بگیری یا از stream بگیری ؟؟؟

عزیز این بازی های توو بازار نسخه های غیر قانونی هستند اغلب، با خرید از استیم شما بازی های اریجینال و قانونی میخرید و میتونید آنلاین با دنیا بازی کنید

لینک به دیدگاه

یه سوال دارم

برقرض با ای پی ایران هم رفته باشی باید پیغام already been redeemed رو بده ؟

ربطی ندارن به هم

لینک به دیدگاه

سلام

من تو استیم بازی زیاد خریدم ولی تا حالا استیم والت نخریدم چون همین دردسرهای ای پی و ..... رو داره اما یه بار ویندوز لایو پوینت  با ارزش 25 دلار از اورجینال کی خریدم  که با هزار درد سر به حساب ویندوز لایوم اضافه کردم اما باز هم با چیز شکن و هزار روش نتونستم هیچ گونه خریدی انجام بدم الانم فقط تو حسابم 25 دلار هست که هیچ کار نمیتونم باهاش انجام بدم تا موقعی که تحریم ها برداشته نشه وقانون کپی رایت تو کشور ما اجرا نشه این درد سرها رو داریم :crying: پس بهتره همون بازیها رو مستقیم بخری تازه هر بازی که بخوای به اورجینال کی ایمیل بزن قیمتش رو ارزونتر هم بهت میده .من که تا حالا هر بازی خواستم اینطوری گرفتم :)

ویرایش شده توسط mamalicool
لینک به دیدگاه

سلام دوستان.

http://aligame.ir

http://aligame.ir/steam-gift-card-20-usd-cd-key-global

attachicon.gifIMG_1464.JPG

و بار دوم :

attachicon.gifIMG_1463.JPG

اینجاشو ببین. من گفتم حتما این بتمن ها رو میخام. گفت گیفتش میکنم میشه 72000 تومن.!!!!!!!!!!!!

گفتم نه یک والت دیگه خودتون بزنید به اکانتم پولشو از درگاه بانک ملت باز هم زدم تا اینجا 2 تا 76500

بهشون گفتم اگر مشکل از طرف من نباشه مبلغ رو کارت به کارت کنید. ایشون هم قبول کردن. ولـــــــــی سوال اساسی اینجاست الان دست من به کجا بنده؟

مشکل مهم تر الان هم گفتن باید از آی پی آمریکا خــــــــــرید کنم!وگرنه مشکل پیش میاد! آیا این حرف درسته؟

سلام دوسته خوبم

من برای شما بطور کامل توضیح دادم که مشکل قابل پیگیری است. و صحبت من با شما در تمام مراحل دوستانه بود.

من به شما قول دادم اگر مشکل از طرف من باشه پول یا کارت دیگری براتون ارسال میکنم

بهتر نبود قبل از زدن این تاپیک با من صحبت می کردین و اگه به نتیجه نمی رسیدن این تاپیک رو می زدین ؟ :)

من برای همین شماره همراه در سایت گزاشتم که مشتری هر موقع خواست سریعا با من تماس بگیره

بنظره من بهتر بود مشکل رو با هم خصوص برطرف می کردیم الان شما عمومی کردین و یه جورایی آبروی من رو بردین  :)  اگه مثلا من امتناع می کردم و مثلا به شما تهمت می زدم و یا چیزای دیگه بعد شما این تاپیک رو می زدین

در نهایت هر موقع احساس کردین مشکلی هست با من تماس بگیرید

من در سایت زدم ریجن استیم والت آزاد هست دلیل اینکه گفتم با آمریکا بزن این بود که آمریکا بهتره ریجنش آزاد و قیمتش نسبتا بهتره در عوض اروپا به یورو هست و قیمت ها بالاس روسیه هم که ریجن لاکه

من برای خودتون گفتم نباید غیر آمریکا بزنید یعنی یه جورایی براتون می خواستم کمتر در بیاد :)

من در سایت زدم آی پی آمریکا از کلمه خاص وی بی ان استفاده نکردم خودتون می دونید سایت میلتر میشه

من به این دلیل گفتم ار اینکاررا نمی کنم چون دوست ندارم یوزر و پسور کاربر را بگیرم چون ممکنه سوء استفاده یشه (مثلا یکی خودشو جای من بزنه و یوزر و پسورد شما رو بگیره)

چون اصرار کردین و دیدم عجله داشتین قبول کردم و بهتون هم گفتم ساعت شش به بعد چون نتم بد بود ولی دیدم خیلی اصرار کردین همه کار هامو کنسل کردم و سعی کردم همون موقع در خدمتون باشم و مشکل رو رفع کنم.

بعضی مواقع مشتریان عزیز چندتا اکانت دارند و ممکنه مثلا گیفت یا چیزای دیگه رو در یه اکانت دیگه فعال کنند و متوجه نشند در اکان اصلی انجام شده یا نه

استیم گیفت قیمت بیشتری مثلا 20 دلار بالای 21 دلار فروخته میشه و هر دلار بالای 3900 کمتر با بیشتر حساب میشه

ولی اگه گیفتی بخواهید ارزونتر میشه و هر دلار 3500 حساب میشه

ببین وقتی در مورد محصولات دیجیتالی مشکلی بین خریدار و فروشنده پیش میاد اول اطلاعات برای پشتیبانی ارسال میشه مثلا اگه مشکل سی دی کی اریجین باشه با پشتیبانی اریجین تماس گرفته میشه و پشتیبانی مثلا میگه آقا کد مشکل در این حالت کدی دیگری ارسال میشه

یا مثلا اگه کد ایکس باکس لایو کار نکنه با با ساپورت لایو تماس گرفته میشه و کد استعلام میشه

در اینجا متاسفانه ساپورت استیم دیر جواب میده و اینجا خودش مشکل ایجاد می کنه

صد در صد محصولات تضمین شده هستند برگشت پول یا تعویض

شماره همراه من همیشه در خدمت مشتریان هست

پشتیبان استیم تعیین میکنه و هر چی بگه هیچ کسی دیگه نمی تونه رو حرفش حرف بزنه  :D

هیچ مشکلی
صرفاً دلسوزی من بوده که برعکس جواب داده (مثلا می خواستم گرون نخرید)
نکته : اولین خرید ریجن رو در استیم تعیین میکنه میشه عوضش کرد ولی درده سر داره

در نهایت اگه در طول این سفارش از طرف من تندی یا چیزه بدی دیدین من عذرخواهی میکنم و حلال کنید

متاسفانه شانس من و شما بوده که در اولین خرید با مشکل مواجه شدید

اگه ممکنه از مدیر سایت درخواست کنید این تاپیک کامل حذف بشه

تا دوشنبه صبر کنید من مبلغ رو برگشت می زنم. (چون خداییش حفظ آبرو در دنیای اینترنت خیلی سخت بدست میاد و برای حفظ آبرو 76000 تومن مبلغی نیست :x  @};- )

موفق باشید

ویرایش شده توسط علی گیم
لینک به دیدگاه

دوستان انتخاب عنوان واقعا خوب نبود و بنده از این این دوستمون معذرت میخام. ولی متن ماجرا فرایند خرید بود که گفتم.

یک مقدار هم حق بدید که من حالت دفاعی بگیرم برای بار اول این بلا سر من بیاد.

به خودم مطمئن هستم مشکل از طرف بنده نیست. حق من هم نیست 3 تا 14 روز صبر کنم. به خاطر همین وقت هم بود یکی دیگه گرفتم. خودتون میدونید ارزش وقت بشتره پوله !!

من اصلا نمیخام روش فروش شما رو منکر بشم یا تعیین تکلیف کنم براتون. ولی اگر این مشکلات پیش میاد یا خودتون ریدوم کنید یا مشکلات و روش کاملش رو بزنید توی سایت, ممکنه فروشتون کمتر بشه و کسایی مثل من نخرند برای همین مشکلات ولی بدون دردسر هست...

لینک به دیدگاه

یه سوال دارم

برقرض با ای پی ایران هم رفته باشی باید پیغام already been redeemed رو بده ؟

ربطی ندارن به هم

نمیدونم گویا به خاطر تحریم ها کلا اکانت رو میپرونند! ولی already been redeemed نمیدونم تجربه ندارم که نظری بدم شاید ارور هاشون یکی باشه.! یعنی ارور تحریم با ارور انقضا.

لینک به دیدگاه

سعید این سایت سایت خوبی خیلی از دوستان منهم خرید میکنند و خیلی هم راضی هستند یک اشتباهی شده چه از طرف ایشون چه از طرف شما ارزش جر و بحث هم نداره ولی یک نصیحت با اگاهی دست به خرید بزنید تا مشکلی پیدا نکنید 

با اجازه اقا سعید این تاپیک اینجا تموم کنیم هم ابروی این فرد حفظ شود (هم اینکه اگه طرف میزد زیر والتی و میفروخته و میگفت سایت هیچ تضمینی نداره این تاپیک باز میکردین خودتون میدونید که تو تحریمیم و مشکلات متعددی داریم از3 روز تا 14 روز به احتمال زیاد برای مکاتبه با استیم )من سخنم رو تموم میکنم

لینک به دیدگاه

سعید این سایت سایت خوبی خیلی از دوستان منهم خرید میکنند و خیلی هم راضی هستند یک اشتباهی شده چه از طرف ایشون چه از طرف شما ارزش جر و بحث هم نداره ولی یک نصیحت با اگاهی دست به خرید بزنید تا مشکلی پیدا نکنید 

با اجازه اقا سعید این تاپیک اینجا تموم کنیم هم ابروی این فرد حفظ شود (هم اینکه اگه طرف میزد زیر والتی و میفروخته و میگفت سایت هیچ تضمینی نداره این تاپیک باز میکردین خودتون میدونید که تو تحریمیم و مشکلات متعددی داریم از3 روز تا 14 روز به احتمال زیاد برای مکاتبه با استیم )من سخنم رو تموم میکنم

بله زود تر اقدام کردم. تا مدیران محترم انجام بدهند...

تاپیک آپ نشه اینو اینجا میگم :

استیم گیفت قیمت بیشتری مثلا 20 دلار بالای 21 دلار فروخته میشه و هر دلار بالای 3900 کمتر با بیشتر حساب میشه

ولی اگه گیفتی بخواهید ارزونتر میشه و هر دلار 3500 حساب میشه

موفق باشید

سایت شما پایین ترین قیمت رو داشت با نماد اعتماد. من اصلا مشکلم روی قیمت نبود. اصلا. برام مهم نبود. شما زحمتشو میکشی دست مزد میگیری وب سایت و ... .

این که باور اول اول بخوای یک همچین چیزی یعنی کالای دیجیتال بخری بعد کارنکنه. با یک آفر دیگه برای گیفت(که چند ساعت پیش اصلا نمیدونستم چیه) مواجه بشی. خودتون رو بزارید جای من

راهنماییم هم نکردید. البته 90% خودم مقصر هستم این قسمت رو چون تحقیق نکردم.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...