رفتن به مطلب

اولین تصاویر منتشر شده از GTX 980 TI در وب

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان خدای نمی خوام وارد بحث بشم و فقط تجربه خودمو میگم

من اومدم پشت کارت دوتا فن رم G.SKILL گذاشتم دقیقا روی VRM و قسمت رم - 3 درجه به دماش اضافه شد!!!!!!!!!!!!! مونده بودم چرا اخه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! و به این نتیجه رسیدم این پلیت پشت کارتها فقط ظاهری و برای زیبای و یک دست کردنه و بس

ویرایش شده توسط Abolfazl-like
لینک به دیدگاه

این هم ظاهرا اولین بنچمارک واقعی این کارت هستش در 3DMark 2013 :

NVIDIA-GeForce-GTX-980TI-R9-300-Hawai-3D

جالبه اور شده 980 ti  تقریبا دو برابر 970 بنچمارک گرفته

لینک به دیدگاه

استاد!! من فقط از شما پرسیدم برای این که شما میگید این مطلب که انویدیا میگه به خاطر تهویه مناسب تر در حالت 3Way بک پلیت رو حذف کرده چرنده ، آیا دلیلی هم دارید یا نه. کجای رفتار من تمسخر آمیز و کودکانه بوده؟

در ضمن بنده Live Podcast سایت PC Perspective رو که در زمان عرضه Titan X پخش شد دیدم و در اونجا از خود تام پیترسون دقیقا همین سئوال رو مطرح کردند که آیا نمیشد مثل 980 یک قسمت جدا شونده در بک پلیت برای Titan X هم در نظر گرفت؟ و جوابش این بود که اون روش رو هم امتحان کردند و به دلیل مصرف و حرارت بیشتریکه Titan X داره حتی اون روش هم جواب نداده و هوای کافی به فن نرسیده و به همین دلیل کلا از بک پلیت صرف نظر کردند.

اتفاقا شما منظور بنده رو متوجه نشدید!

انویدیا حذف BackPlate رو گردن مشکل تهویه در حالت 3Way SLI انداخته، منم در جواب گفتم کمتر از 2 الی 5 درصد کاربران هم از این کارت گرافیک به اون شیوه (3Way SLI) استفاده نمی کنند، حالا مثلا شما بیایید بگید که فلان مزیت (BackPlate) به خاطر مسئله ای که اهمیت نداره (3Way SLI) یا اهمیت بسیار کوچکی داره حذف بشه، خب تکلیف 95% بقیه کاربران چی میشه؟

تراشه GM200 پرمصرف و پرحرارت تر از GM204 هست، این چیز پیچیده ای نیست، خب اگر به این اصل اعتقاد داریم باز هم نباید مسئله 3Way SLI رو وسط بکشیم، چون نتایج نسبت به GM204 خیلی متفاوت تر خواهد بود، به بیان ساده ارجحیت GTX 980 برای 3Way SLI خیلی بیشتر از GTX TITAN X یا GTX 980Ti هست، در پایان منظور بنده تصمیم اشتباه انویدیا برای حذف BackPlate اونم به دلیل خنده دار 3Way SLI می باشد!

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

این کارت به تنهایی توی 4k جوابگو هست یا نه؟ :-?

راستی قیمت دلاریش چنده؟ :-S

و اینکه کی وارد میشه؟ :x

ویرایش شده توسط omide1648
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جالبه اور شده 980 ti  تقریبا دو برابر 970 بنچمارک گرفته

بله اگر قیمتش هم بیشتر از ۲ برابر ۹۷۰ نباشه گزینه خیلی بهتری نسبت به SLI کردن ۲ عدد ۹۷۰ خواهد بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این کارت به تنهایی توی 4k جوابگو هست یا نه؟ :-?

راستی قیمت دلاریش چنده؟ :-S

و اینکه کی وارد میشه؟ :x

خیلی بستگی به بازی و تنظیماتش داره. مثلا witcher 3 در حالت ultra و فعال بودن hair works برای این که در 4K بتونه 60 فریم بگیره شاید ۲ عدد از این کارت هم براش کم باشه !!

لینک به دیدگاه

دوستان خدای نمی خوام وارد بحث بشم و فقط تجربه خودمو میگم

من اومدم پشت کارت دوتا فن رم G.SKILL گذاشتم دقیقا روی VRM و قسمت رم - 3 درجه به دماش اضافه شد!!!!!!!!!!!!! مونده بودم چرا اخه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! و به این نتیجه رسیدم این پلیت پشت کارتها فقط ظاهری و برای زیبای و یک دست کردنه و بس

درود . البته خداييش جلوي صدمه ديدن رو تا حد زيادي ميگيره . بنده خودم داشتم يه كارتو وا ميكردم كه بيچ گوشتي در رفت و به شدت به كارت اسيب زد در صورتي كه اگه بك بلات داشت همچين اسيبي نميديد و 100% به محافظ بشتي برخورد ميكرد . در مورد زيبايي موافقم واقعا ابهت ميده به كارت و از نظره بنده داشته باشه بهتره و در مورد حرارت هيچ نظري ندارم .

لینک به دیدگاه

اگه این بنچ مارک واقعی باشه پس R9 390 با 8GB HBM فقط حدود 13% از 970 با 3500+500 از نوع GDDR5 قوی تره و این اصلا خوب نیست - البته اگه دوستان این تست رو قبول کنن و ما رو به فن بازی و کذب گوی و مزخرفاتی که می بافن متهم نکنن (عالم بی سوادیشون رو دوست دارن - دوست دارن تو جاهلیت و تعصب جاهلیت بمونن)

خدا لعنت nvidia کنه اگه این کارت اون 2GB بهش اضافه کنن بشه 8GB چی میشه دوباره دوران رم های غیر یک دست برگشته - 1536MB - 768MB با رم هارو یک دست بکنید که کارت توی رزولوشن های بالا رم کم نیاره

داداش اگه تست واقهی باشه همه میدونند معماری جدید amd figi xt   نه اینی که نوشته بعد به نظرتون اگه یک کارت ریبرند کنی و پیشرفت به این قدر داشته باشه بده  در زم کجا نوشته 390 فقط نوشته 300 با نعناری هاوای ایکس تی پس این همون 290 ایکس که ریبرند شده و تئانسته در حد 980 پیش بره 

لینک به دیدگاه

خوب انگار اولیت تصاویر کارت جدید AMD هم پخش شده!

http://www.guru3d.com/news-story/johan-andersson-from-dice-posts-radeon-r9-390-photo.html

واتر کولینگ داره .

چیزی که دیدم انگار PCB کوچیکه. اندازه 970 زوتک رفرنس ها.!

چه خبره ه ه ه

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

درود . البته خداييش جلوي صدمه ديدن رو تا حد زيادي ميگيره . بنده خودم داشتم يه كارتو وا ميكردم كه بيچ گوشتي در رفت و به شدت به كارت اسيب زد در صورتي كه اگه بك بلات داشت همچين اسيبي نميديد و 100% به محافظ بشتي برخورد ميكرد . در مورد زيبايي موافقم واقعا ابهت ميده به كارت و از نظره بنده داشته باشه بهتره و در مورد حرارت هيچ نظري ندارم .

کاملا با شما موافقم @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش اگه تست واقهی باشه همه میدونند معماری جدید amd figi xt   نه اینی که نوشته بعد به نظرتون اگه یک کارت ریبرند کنی و پیشرفت به این قدر داشته باشه بده  در زم کجا نوشته 390 فقط نوشته 300 با نعناری هاوای ایکس تی پس این همون 290 ایکس که ریبرند شده و تئانسته در حد 980 پیش بره 

چی نوشتید شما ؟

لینک به دیدگاه

دورد بر شما دوست عزیز طبق اخبار توی فرم های دوتا کارت وارد بازار میشه یکی R9 390 و R9 390X - احتمالا  R9 390 از GDDR5 و R9 390X ریبرند R9 290X هستش از رم HBM 1.0 که استفاده میکنه

دوست عزیز چیزی که توی تست میبینی همون R9 390X هستش و رسم رمز کارت R9 390X میشه Fiji اما اون منظورش این بوده ریبرند R9 290X هستش - پس نتیجه توی تست همون R9 390X هتسش

نگاه مشخصات بکنید البته این نکته بگم تا نیومه تو بازار نمیشه گفت این دقیقه اما تا این لحظه شواهد اینو نشون میده

post-17517-0-60825100-1432441066_thumb.jpgpost-17517-0-32334500-1432440792_thumb.png

http://www.guru3d.com/news-story/johan-andersson-from-dice-posts-radeon-r9-390-photo.html

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

بله اگر قیمتش هم بیشتر از ۲ برابر ۹۷۰ نباشه گزینه خیلی بهتری نسبت به SLI کردن ۲ عدد ۹۷۰ خواهد بود

بهمن جان این بالای سه تومان خواهد بود در داخل شک نکنید-یک عدد 980 غیررفرنس الان 2500 است بعد میان ti رو میدن همین قدر؟ ولی دوعدد 970 قدرتشون از تایتان ا یکس هم خیلی جاها بیشتر و میشه با 2300 تا 2400 راحت sli کرد - این موضوع هم باید درنظر داشته باشید.'

باز هم گزینه بهتر 970 sli است - میزان رم هم تاثیر خیلی ناچیزی داره- 12 گیگ فریم بافر هیچ کاری نمیکنه  وقتی استفاده نشه ازش -همینطور  8 گیگ-جالبه سایه موردور هم که احتیاج به بقول خودشون 6 گیگ بافر داشته  با همون 4 گیگ فریم بیشتری گرفته!

0q0_1.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

بهمن جان این بالای سه تومان خواهد بود در داخل شک نکنید-یک عدد 980 غیررفرنس الان 2500 است بعد میان ti رو میدن همین قدر؟ ولی دوعدد 970 قدرتشون از تایتان ا یکس هم خیلی جاها بیشتر و میشه با 2300 تا 2400 راحت sli کرد - این موضوع هم باید درنظر داشته باشید.'

باز هم گزینه بهتر 970 sli است - میزان رم هم تاثیر خیلی ناچیزی داره- 12 گیگ فریم بافر هیچ کاری نمیکنه  وقتی استفاده نشه ازش -همینطور  8 گیگ-جالبه سایه موردور هم که احتیاج به بقول خودشون 6 گیگ بافر داشته  با همون 4 گیگ فریم بیشتری گرفته!

0q0_1.jpg

درود بر تو رضا جان کاملا موافقم

همیشه 2 نفر یک کارو درست تر و قوی تر از یک نفر انجام میدن - بحث رم واقعا در اولویت نیست تنها چیزی مهمه میزان توان عملیات موازی و غیز موازیه که ما میبینیم که توی بازی های خطی و غیز خطی SLI خوب جواب میده - و اگه شما ی کارت G1 داشته باشی 1550 پولش داده باشی و یک Zotac بگیری 1300 پولش بدی میشه با 2850 بهترین بهره برداری رو داشته باشی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر تو رضا جان کاملا موافقم

همیشه 2 نفر یک کارو درست تر و قوی تر از یک نفر انجام میدن - بحث رم واقعا در اولویت نیست تنها چیزی مهمه میزان توان عملیات موازی و غیز موازیه که ما میبینیم که توی بازی های خطی و غیز خطی SLI خوب جواب میده - و اگه شما ی کارت G1 داشته باشی 1550 پولش داده باشی و یک Zotac بگیری 1300 پولش بدی میشه با 2850 بهترین بهره برداری رو داشته باشی

درود

من قصد sli دارم بزودی-کمی سرم خلوت بشه گرفتاری کم بشه چون بای تتس بزنم بررسی بزنم فرصت نمیکنم الان ولی بزودی یک عدد G1 دیگه تهیه میکنم -نه چرا زوتاک همون G1 دو تا  یکی باشه هم ظاهر زیباتری داره هم دیگه میدونید که هماهنگی کاملا دقیق است-

دوتا G1 نسخهSOC منفجر میکنن بازی ها رو و حدود 3 تومان هزینه شده و ضما دما هم  حتی در حد  قابل بحث نیست  حتی در SLI چون کلا  دماشون پایینه -صدا هم که هیچ - مصرف هم که  در حد ماشین کوکی -هزینه و نوع پاور برای کارتهای گرافیکی پر مصرف رو باید دقیق روی قیمت کارت گرافیک حساب کرد چون شما قطعه اییت که نوع پاورت رو معلوم میکنه کارت گرافیک  است -کارایی ضمنا در زمان DX!2 از این هم بالاتره میره  چون مموری ها ادغام  میشن  و شما راحت در SLi  با حتی توان بیشتر استفاده میکنید.

لینک به دیدگاه

درود

من قصد sli دارم بزودی-کمی سرم خلوت بشه گرفتاری کم بشه چون بای تتس بزنم بررسی بزنم فرصت نمیکنم الان ولی بزودی یک عدد G1 دیگه تهیه میکنم -نه چرا زوتاک همون G1 دو تا  یکی باشه هم ظاهر زیباتری داره هم دیگه میدونید که هماهنگی کاملا دقیق است-

دوتا G1 نسخهSOC منفجر میکنن بازی ها رو و حدود 3 تومان هزینه شده و ضما دما هم  حتی در حد  قابل بحث نیست  حتی در SLI چون کلا  دماشون پایینه -صدا هم که هیچ - مصرف هم که  در حد ماشین کوکی -هزینه و نوع پاور برای کارتهای گرافیکی پر مصرف رو باید دقیق روی قیمت کارت گرافیک حساب کرد چون شما قطعه اییت که نوع پاورت رو معلوم میکنه کارت گرافیک  است -کارایی ضمنا در زمان DX!2 از این هم بالاتره میره  چون مموری ها ادغام  میشن  و شما راحت در SLi  با حتی توان بیشتر استفاده میکنید.

ان شاالله مبارکت باشه

گفتم شاید ی آدم خسیسی نخواد اون دویستم رو بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =))

خدی دارم واسه DX12 روز شماری میکنم و بی شک ی سر و گردن از حالا بالاتره اگه SLI باشه که چی میشه

خدای دمای G1 کمه و صدا نداره و با شما کاملا موافقم با هم هماهنگ تر و بدون شک ی نمای زیبای هنری درست میکنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...