رفتن به مطلب

:) سلام، در جشنواره ی شرکت آواژنگ برنده شدم!!!

saeid.kh
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود
اول هفته بخیر.
آقا اسم منم بنویسید تو لیست .. :big hug:

لینک به دیدگاه

• ارسال 68
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

تصاویر ارسال شده

آقا سعید گل تبریک

از نام آشنایان و مدیران پی تی هستند دوست ما :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سپاسگزارم :) سلامت باشید.

سلام :D متشکرم.

بله، خودم هم میدونم 50 تومن این روزا هزینه ی 1 روز بیرون رفتن با تاکسی هست!

هدف بیشتر سرگرمی و شادی هست.

سعید جان ما رو هم تو سرگرمی و شادی خودت شریک بدون

لینک به دیدگاه

درود

اول هفته بخیر.

آقا اسم منم بنویسید تو لیست .. :big hug:

سلام و عرض ادب :)

از قدیم یه اعتقادی بین بعضی مردم سرزمینم بوده که شنبه بازگشت داره...

ما هم این رو به فال نیک میگیریم...

امیدوارم مسافرت خوبی باشه :laughing: @};-

آقا سعید گل تبریک

از نام آشنایان و مدیران پی تی هستند دوست ما :)

سلام :) روز شما بخیر.

سپاسگزارم از لطف شما @};-

یه همکار ساده بیشتر نیستیم، کوچیک شما و سایر دوستان.

ویرایش شده توسط saeid.kh
لینک به دیدگاه

سعید جان ما رو هم تو سرگرمی و شادی خودت شریک بدون

سلام و عرض ادب و ارادت فراوان به حضور شما جناب شعبانی بزرگوار @};-

تاپیک ما رو منور کردید @};-

مخلص شما هم هستیم جناب شعبانی عزیز :) @};-

لینک به دیدگاه

خوش به حالت داداش تبریک میگم.  من یه بار از لپ لپ یه ساعت رومیزی برنده شدم طرف تو خیابون داشت میفروخت هر تخم مرغ  شانس لپ لپ 50 تومن یا 500 ریال بود اون موقع، یدونه برداشتم ساعت دراومد.  خلاصه هر کاری کردم ساعت رومیزی رو بهم نداد کلی هم فحش بارش کردم مردمم دورم حلقه زده بودن میگفتن جایزشو بهش بده خب! ولی نداد که نداد نامرد. الان وقتی کسی برنده میشه یاد اون ماجرا میافتم دلم کباب میشه یه بار تو زندگی یه چیزی برنده شدیم اونم بهمون ندادن یه بارم یه سکه برنده شدم چون رتبم تو کنکور خوب اومد ولی تو انتخاب رشته بد عمل کردم قرار بود از دبیرستانمون سکه رو بهم بدن ولی گفتن چون هیچ جایی قبول نشدم پس سکه بی سکه بعدش برا این که احساسات من لطمه نخوره و آبروشون نره گفتن بیا یه دست نعلبکی بهت بدیم ولی من قبول نکردمو نرفتم برینم به شانسم! اگر کردم که لعنت بر خودم باد، از ماست که برماست....... :crying:

تازگیا هم یه هارد 500 رو اینجا فروختم به اقای مبارکی ولی وقتی دستشون رسید معیوب شد احتمال صد در صد پست بهش ضربه وارد کرده اونم برگشت خورد 70 تومنم اونجا ضرر کردم کلا منفعت برا من حرامه. :crying:  :(  *dry# 

ویرایش شده توسط sohrab.366
لینک به دیدگاه

خوش به حالت داداش تبریک میگم.  من یه بار از لپ لپ یه ساعت رومیزی برنده شدم طرف تو خیابون داشت میفروخت هر تخم مرغ  شانس لپ لپ 50 تومن یا 500 ریال بود اون موقع، یدونه برداشتم ساعت دراومد.  خلاصه هر کاری کردم ساعت رومیزی رو بهم نداد کلی هم فحش بارش کردم مردمم دورم حلقه زده بودن میگفتن جایزشو بهش بده خب! ولی نداد که نداد نامرد. الان وقتی کسی برنده میشه یاد اون ماجرا میافتم دلم کباب میشه یه بار تو زندگی یه چیزی برنده شدیم اونم بهمون ندادن یه بارم یه سکه برنده شدم چون رتبم تو کنکور خوب اومد ولی تو انتخاب رشته بد عمل کردم قرار بود از دبیرستانمون سکه رو بهم بدن ولی گفتن چون هیچ جایی قبول نشدم پس سکه بی سکه بعدش برا این که احساسات من لطمه نخوره و آبروشون نره گفتن بیا یه دست نعلبکی بهت بدیم ولی من قبول نکردمو نرفتم برینم به شانسم! اگر کردم که لعنت بر خودم باد، از ماست که برماست....... :crying:

تازگیا هم یه هارد 500 رو اینجا فروختم به اقای مبارکی ولی وقتی دستشون رسید معیوب شد احتمال صد در صد پست بهش ضربه وارد کرده اونم برگشت خورد 70 تومنم اونجا ضرر کردم کلا منفعت برا من حرامه. :crying:  :(  *dry# 

=))  =))  =)) مگه یارو لپ لپ رو برات باز کرده بود که نداد؟ 

لینک به دیدگاه

سلام دوست من :( واقعاً متاسف شدم :wacko:

:x اشکال نداره ، اصلاً ناراحت نباشید. هرگز به گذشته ها برنگردید.

اما اونچه در گفته های شما مشخصه اینه که شما خیلی هم فرد خوش شانسی بودید  که هم موقعیت برد ساعت و سکه براتون فراهم شده، هم مشتری برای خرید قطعتون.

اینکه در اون زمان ، رفتار غیر انسانی فروشنده ی لپ لپ و یا مسئولین مدرسه ، شما رو از رسیدن به جایزتون محروم کرده، چیزی از خوش شانس بودن شما کم نمیکنه.

در مورد هارد هم با عرض معذرت احتمالاً کم دقتی کردید.

پس همواره شاد باشید و انرژی های مثبت رو به سمت خودتون جذب کنید :)

بهترین ها رو براتون آرزو دارم @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته اون موقع لپ لپ نبود یه کیسه بود یه سری اقلام رو تو توپ مینوشتن مینداختن توش دستت رو میکردی اون تو هر چی در میومد بهت میدادن ولی عجب نامردی بود من که بودم افسردگی میگرفتم چون لذت برنده شدن خیلی  خیلی خیلی باحاله

لینک به دیدگاه

مبارکه داداشم.

شاید بتونی یک شب شام ساندیس بدی خانوم بچه ها.

سلام :) متشکرم از لطف شما.

حقیقتش مشغول برنامه ریزی های بهتر هستیم  :laughing:  @};-

لینک به دیدگاه

=))  =))  =)) مگه یارو لپ لپ رو برات باز کرده بود که نداد؟ 

نخیر مثل این که شما تا حالا لپ لپ نخریدی و نمیدونی من چی میگم!!!!!!!!!!!! 50 تومن دادم و لپ لپو خودم باز کردم نوشته بود یک عدد ساعت رومیزی تازه اونم جلوی چشم برای تبلیغات گذاشته بود ولی هر کاری کردم ساعتو نداد. شما هم الکی اینقدر به ملت نخند! عادت کردیم الکی برا هر چی میخندیم واقعا جای تاسف داره!

لینک به دیدگاه

سلام دوست من :( واقعاً متاسف شدم :wacko:

:x اشکال نداره ، اصلاً ناراحت نباشید. هرگز به گذشته ها برنگردید.

اما اونچه در گفته های شما مشخصه اینه که شما خیلی هم فرد خوش شانسی بودید  که هم موقعیت برد ساعت و سکه براتون فراهم شده، هم مشتری برای خرید قطعتون.

اینکه در اون زمان ، رفتار غیر انسانی فروشنده ی لپ لپ و یا مسئولین مدرسه ، شما رو از رسیدن به جایزتون محروم کرده، چیزی از خوش شانس بودن شما کم نمیکنه.

در مورد هارد هم با عرض معذرت احتمالاً کم دقتی کردید.

پس همواره شاد باشید و انرژی های مثبت رو به سمت خودتون جذب کنید :)

بهترین ها رو براتون آرزو دارم @};-

ممنون داداش خیلی جو مثبتی فرستادی خدا خیرت بده. ^_^

لینک به دیدگاه

البته اون موقع لپ لپ نبود یه کیسه بود یه سری اقلام رو تو توپ مینوشتن مینداختن توش دستت رو میکردی اون تو هر چی در میومد بهت میدادن ولی عجب نامردی بود من که بودم افسردگی میگرفتم چون لذت برنده شدن خیلی  خیلی خیلی باحاله

دوستان شرمنده نقل قول چند گانه بلد نبودم تک تک جوابتونو دادم آره داداش همین جوری بود که شما گفتی من خیلی ذوق کرده بودم اولین جایزه عمرمو بهم ندادن یه ضد حالی خوردم که نگو.....

لینک به دیدگاه

نخیر مثل این که شما تا حالا لپ لپ نخریدی و نمیدونی من چی میگم!!!!!!!!!!!! 50 تومن دادم و لپ لپو خودم باز کردم نوشته بود یک عدد ساعت رومیزی تازه اونم جلوی چشم برای تبلیغات گذاشته بود ولی هر کاری کردم ساعتو نداد. شما هم الکی اینقدر به ملت نخند! عادت کردیم الکی برا هر چی میخندیم واقعا جای تاسف داره!

ناراحت نشو عزیز با دیدن سه تا دونه شکلک خنده

اول اینکه لپ لپ هیچ زمانی 50 تومن نبوده در ثانی فکرکنم اون لپ لپ مد نظر من که یه چیز تخم مرغی شکل بزرگ بود و داخلش شکلات و جایزه بود با لپ لپ شما فرق داره. چون میگی داخل نوشته بوده

لینک به دیدگاه

ممنون داداش خیلی جو مثبتی فرستادی خدا خیرت بده. ^_^

سلامت باشید :) شما لطف دارید.

لینک به دیدگاه

بسته پستی منم امروز رسید

چنان بسته بندی کردن که انگاری چند صد میلیون پول داخلشه  :D  :D  :D

لینک به دیدگاه

بسته پستی منم امروز رسید

چنان بسته بندی کردن که انگاری چند صد میلیون پول داخلشه  :D  :D  :D

سلام :) به سلامتی باشه.

بله، دقیقاً خیلی شیک بسته بندی شده بود.

به نظر من این بسته بندی شیک نشون دهنده ی رضایت کامل شرکت آواژنگ از پرداخت این هدیه ها به مشتریاشه.

لینک به دیدگاه

ناراحت نشو عزیز با دیدن سه تا دونه شکلک خنده

اول اینکه لپ لپ هیچ زمانی 50 تومن نبوده در ثانی فکرکنم اون لپ لپ مد نظر من که یه چیز تخم مرغی شکل بزرگ بود و داخلش شکلات و جایزه بود با لپ لپ شما فرق داره. چون میگی داخل نوشته بوده

بیخیال داداش موفق باشی. ^_^

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...