رفتن به مطلب

پرسش پاسخ The Witcher 3

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

به خاطر سختی بالا بازی ، و سوالات متعدد در مورد گیم پلی و اجرای بازی لطفا سوالات خودتون رو توی این تاپیک مطرح کنید.

برای بقیه هم آرشیو مشیه تا توی 10 تا تاپیک پیگیر یه سوال نباشن.

سوال اول رو خودم مطرح میکنم 

چطور میشه از حالت دوم جادو ها استفاده کرد؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 528
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

یه سوال دارم که چندان هم بی ربط به بازی نیست :D

کسی از دوستان با معرفت هست که فایل نصبی بازی رو رو dvd یا فلش به من بده؟با نت داغونم نمیشه دانلودش کرد :(

هم این و هم gta v وfarcry 4  @};-

لینک به دیدگاه

کسی از دوستان با معرفت هست که فایل نصبی بازی رو رو dvd یا فلش به من بده؟با نت داغونم نمیشه دانلودش کرد :(

پ.خ شد

لینک به دیدگاه

اگر تهران هستی میتنونم آدرس بدم بیای دم خونه بنده فلش بیاری برات بریزم ، بدون هزینه ، بنده اتوبان باقری هستم.

------------------------------

دوستان بندهکارت بازی رو یاد گرفتم به صورت کامل اگر کسی در مورد کارت بازی سوال داره بنده در خدمتم

لینک به دیدگاه

بهترین نسخه بازی چی هست بدون دست کاری و از چه سایتی دریافت کنم 

لینک به دیدگاه

سوال بعدی چطوری توی قسمت qouest قسمت اصلی داستان رو انتخاب کنم؟

سوال اول رو خودم مطرح میکنم 

چطور میشه از حالت دوم جادو ها استفاده کرد؟

یعنی کسی نیست توی انجمن به این بزرگی این بازی رو بلد باشه؟

بهترین نسخه بازی چی هست بدون دست کاری و از چه سایتی دریافت کنم 

http://top2download.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-the-witcher-3-wild-hunt-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-pc.html

نسخه GOG

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

سلام منم اینجا گیر کردم سمت راست تصویر نوشته Master Armorers و زیرش نوشته Get Black Smiths Tools From Undvik من Black Smiths پیدا کردم ولی نمی دونم چیکار باید بکنم هر قسمتش رفتم نفهمیدم لطفا کسی رفته راهنمایی فرمایه

post-9459-0-19420500-1432403784_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.

در سایت download.ir نوشته شده که نسخه ی GOG دارای حذفیات است.

حال چه کنیم؟ :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

استاد ویچر امد .که راهنمایی کنه -من الان 30 ساعتی است که در بازی هستم و تا level 15 هم رفتم و دیدنی سات و خیره کننده -هرچند اگر داستان های بازی رو متوجه نشید  که هیچ 5-0 درصد ارزشش رفته- ای کاش میشد همه بازی رو براتون ترجمه کنم!

جادو ها  فعلا یک حالت  دارند با ارتقا قویتر میشن و باید در بخش کاراکتر با میوتوژن آبی قاطی شون کنید تا قدرتشون بوست بشه-

هرکسی گیر کرد عکس بگذاره تا براش توضیح بدم -البته   کسی که بازیباز باشه لطفا -نه کسی که ویچر 3 رو بخواد به عنوان اولین بازی بازی کنه که   کاملا اشتباهه و بخاطر بزرگی جهان و پیچیدگی گیم پلی که  همیشه معرفه سری بوده سری پشیمون خواهد شد.

لینک به دیدگاه

جادو ها  فعلا یک حالت  دارند با ارتقا قویتر میشن و باید در بخش کاراکتر با میوتوژن آبی قاطی شون کنید تا قدرتشون بوست بشه-

میشه عکس بگذاری ؟فکر کنم این جا باشه

کدوم برای هر جادو باید فعال بشه تا بتونم از حالت دومش استفاده کنم؟

0nv9_witcher3_2015_05_24_01_42_16_477.jp

و نکته بعد کوئست ها اصلی (داستان اصلی بازی) رو چطوری از داستان فرعی تشخیص بدم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک تاپیک ایجاد میکنم راهنمایی کلی بازی بزودی راه میافته- دارم روش کار میکنم -چون خیلی ها پیغام دادند 

لینک به دیدگاه

یک تاپیک ایجاد میکنم راهنمایی کلی بازی بزودی راه میافته- دارم روش کار میکنم -چون خیلی ها پیغام دادند 

دست درد نکنه بی صبرانه منتظریم :x  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میشه عکس بگذاری ؟فکر کنم این جا باشه

کدوم برای هر جادو باید فعال بشه تا بتونم از حالت دومش استفاده کنم؟

0nv9_witcher3_2015_05_24_01_42_16_477.jp

و نکته بعد کوئست ها اصلی (داستان اصلی بازی) رو چطوری از داستان فرعی تشخیص بدم؟

منظورت از حالت دوم چیه؟ببنید یک سری اپگرید دارید شما- رنگ آبی مال جادوهاست (هرکدوم رو که بیشتراستفاده دارید و یا بسته به نوع مبارزه تون-مثلا یک هیولا احتیاج داره به یک نوع خاص جادو خوب شما همون رو بیشتر رو ش تمرکز میکنید - دست خودتونه که کدوم جادو ها رو بچینید در منوی قدرت-دقت کنید هر ارتقایی که در منوی قدرت سمت راست گذاشته بشه فعاله!!!نه اینکه فقط اپگرید رو بگیرید.باید بگذاریدش در منوی قدرت سمت راست- بعد اون لوزی ها هم برای گذاشتن میوتوژن ها هستند که از بدن هیولاها میگیرید شون-رنگ سبز میتوژن روی کیمیاگری اثر داره و رنگ آبی روی جادو رنگ قرمز هم روی قدرت مبارزه- با قرار دادن سه رنگ یکسان یعنی مثلا  سه قدرت جادو در مربع ها و بعد قرار دادن یک میتوژن ابی کنارشون میتونید شاهد بوست خیلی زیاد و جایزه بونز قدرت اون جادوها باشید

در بخش کوئست ها یک main است یک secondary -اصلی ها در بخش مین هستند و جانبی ها در بخش سکوندری -ضمنا شما میتوانید در بخش زیر سکوندری بخش کانترکت ها رو هم ببنید قراداد های ویچر برای کشتن هیولاها

لینک به دیدگاه

منظورت از حالت دوم چیه؟ببنید یک سری اپگرید دارید شما- رنگ آبی مال جادوهاست (هرکدوم رو که بیشتراستفاده دارید و یا بسته به نوع مبارزه تون-مثلا یک هیولا احتیاج داره به یک نوع خاص جادو خوب شما همون رو بیشتر رو ش تمرکز میکنید - دست خودتونه که کدوم جادو ها رو بچینید در منوی قدرت-دقت کنید هر ارتقایی که در منوی قدرت سمت راست گذاشته بشه فعاله!!!نه اینکه فقط اپگرید رو بگیرید.باید بگذاریدش در منوی قدرت سمت راست- بعد اون لوزی ها هم برای گذاشتن میوتوژن ها هستند که از بدن هیولاها میگیرید شون-رنگ سبز میتوژن روی کیمیاگری اثر داره و رنگ آبی روی جادو رنگ قرمز هم روی قدرت مبارزه- با قرار دادن سه رنگ یکسان یعنی مثلا  سه قدرت جادو در مربع ها و بعد قرار دادن یک میتوژن ابی کنارشون میتونید شاهد بوست خیلی زیاد و جایزه بونز قدرت اون جادوها باشید

در بخش کوئست ها یک main است یک secondary -اصلی ها در بخش مین هستند و جانبی ها در بخش سکوندری -ضمنا شما میتوانید در بخش زیر سکوندری بخش کانترکت ها رو هم ببنید قراداد های ویچر برای کشتن هیولاها

مرسی  کمک خوبی کرد سختیش در حد WOW هست طول میکشه آدم یاد بگیره ولی ارزشش رو داره

لینک به دیدگاه

دوستان تا حالا کسی کرش کرده تو بازی که همچین پیامی بیاد؟

b159WWWWW.png

لینک به دیدگاه

دوستان تا حالا کسی کرش کرده تو بازی که همچین پیامی بیاد؟

b159WWWWW.png

در مورد درایور گرافیک میگه.

شاید باید به جدیدترین ورژن آپدیتش کنی یا نسخه کامل رو نصب نکردی و باید نصبش کنی :-?

لینک به دیدگاه

دوستان این بازی کلا چطوره؟داستانش چطوره؟ هیجان داره ؟ گرافیکش چی؟

بازی قشنگی هست فقط باید اینگلیسیت خیلی خوب باشه یا همه حرف های بین کرکتر ها رو باید رد کنی بره که این جور هیچی از داستان نمیفهمی.

گیم پلیش عالی هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان این بازی کلا چطوره؟داستانش چطوره؟ هیجان داره ؟ گرافیکش چی؟

درود

شما تو هر زمینه ای که فکرش رو بکنی این بازی عالی دوست عزیزم

قوی ترین قسمتش داستان بازیه که بسیار درگیر کننده است.

از نظر گرافیک، هم این نسخه هم نسخه قبلی این بازی جز بهترین بازی ها محسوب میشن.

لینک به دیدگاه

سلام بچه ها

یک سوال پچ اول بازی که فقط یک فایل است رو بزارم تو پوشه بازی و نصب کنم؟

کرک نداره ؟چون فقط همین فایل توش بود کرکی نداشت

بازی بدون کرکه؟

ممنون

موفق باشین :x :x

لینک به دیدگاه

سلام بچه ها

یک سوال پچ اول بازی که فقط یک فایل است رو بزارم تو پوشه بازی و نصب کنم؟

کرک نداره ؟چون فقط همین فایل توش بود کرکی نداشت

بازی بدون کرکه؟

ممنون

بازی بدون کرک هست پچ day one  رو دانلود میکنی نصب میکنی باز اجرا میشه.

لینک به دیدگاه

درود

شما تو هر زمینه ای که فکرش رو بکنی این بازی عالی دوست عزیزم

قوی ترین قسمتش داستان بازیه که بسیار درگیر کننده است.

از نظر گرافیک، هم این نسخه هم نسخه قبلی این بازی جز بهترین بازی ها محسوب میشن.

بازی قشنگی هست فقط باید اینگلیسیت خیلی خوب باشه یا همه حرف های بین کرکتر ها رو باید رد کنی بره که این جور هیچی از داستان نمیفهمی.

گیم پلیش عالی هست.

ممنون .

لینک به دیدگاه

سلام

بچه ها یک سوال با این سیستم رو urtla می تونم بازی کنم؟

رو urtla گذاشتم یک افت فریم و گیر داشت یهو و دوباره خوب میشه این هی تکرار میشه و 19 تا 20 تا 25 فریم می ده ولی رو high رو 30 تا 35 فریم میده

به نظر شما باید رو همین high باشه؟

تنظیمات high رو دستگاری نکنم؟

ممنون

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...